.
  Liga młode
 
  PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                     
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Całość [ 1]                                                         
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 MUŚ             JACEK           4  7  7  7  7  7   35    626.46  40.2
    2    2 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  7  7  7  7  7   35    625.32  38.0
    3    5 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3  7  7  7  7  7   35    624.61  40.5
    4    3 URBANOWICZ      DOROTA          1  7  7  7  7  7   35    610.19  37.3
    5    6 BENEDYKT    JAN DOROTA          4  7  7  7  7  7   35    609.41  32.4
    6    4 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  7  7  7  7  7   35    600.41  39.5
    7    7 JUREK           STANISŁAW       1  7  7  7  7  7   35    590.75  38.5
    8    9 DOMARADZKI      ADAM            4  7  7  7  7  7   35    577.73  36.5
    9   10 PISKULAK        ANDRZEJ         4  7  7  7  7  7   35    573.67  30.7
   10    8 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  7  7  7  7  7   35    564.07  30.4
   11   15 KLEMENTOWSKI    MAREK           3  7  0  7  7  7   28    530.34  32.5
   12   11 WOLARZ          JANUSZ          3  7  7  7  6  7   34    530.08  27.8
   13   17 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4 --  7  7  7  7   28    510.13  28.2
   14   19 PYTLIK          TOMASZ          1 --  7  7  7  7   28    504.14  25.3
   15   22 LISOWSKI JANUSZ KAZIMIERZ       1  7  7  6  7  7   34    484.00  21.1
   16   14 DATA            ZBIGNIEW        1  7  7  7  7  5   33    477.85  17.6
   17   25 WODEJKO         ROMAN           1  7  7  7  5  7   33    464.57  31.6
   18   16 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1  7  7  7  7  6   34    462.07  25.1
   19   20 PAWLIK          TADEUSZ         1  7  7  7  5  6   32    458.70  14.6
   20   30 GAŁDA           MARIAN          1 --  7  5  7  7   26    446.79  20.8
   21   27 SMOLIŃSKI       A & Z           1  7  7  6  3  6   29    424.65  23.3
   22   28 KRZEMIŃSKI      MAREK           3 --  5  7  7  6   25    416.07  24.1
   23   13 FILIPIAK        JAROSŁAW        3  7  7  7  7  2   30    414.47  30.3
   24   23 GÓRAL           MATEUSZ         3  7  7  7  7  5   33    406.54  22.5
   25   21 MUSIAŁ          LUCJAN          4  7  7  7  6  4   31    401.94  18.0
   26   34 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1 --  7  7  3  7   24    400.90  18.5
   27   12 MAZUR MACIEJ    MAREK           1  7  7  7  7  1   29    393.21  19.7
   28   18 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1  7  7  7  7  2   30    367.23  13.3
   29   33 SADOWSKI        ROBERT          1  7  7  2  3  6   25    361.68  24.6
   30   39 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  4  7  3  4  7   25    348.56  15.3
   31   40 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  7  3  7  2  7   26    346.77  12.3
   32   24 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  7  7  3  7  2   26    338.42  23.9
   33   32 SYNOWIEC        RYSZARD         4  7  7  4  2  4   24    334.45  19.8
   34   42 BACZYŃSKI       ADAM            2  2  3  7  3  7   22    325.22   9.5
   35   26 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  5  7  6  7  1   26    309.79  10.4
   36   31 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  7  7  4  3  2   23    298.45  25.5
   37   44 KONOFACKI       JÓZEF           4  7  4  4  2  6   23    290.67  11.4
   38   41 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  7  6  5  1  5   24    282.85   9.9
   39   29 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  4  7  7  3  0   21    271.67  20.8
   40   36 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  7  7  7  1  2   24    266.19  18.1
   41   35 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  7  7  4  5  1   24    249.78  18.1
   42   37 PACER           MIROSŁAW        4  7  7  7  1 --   22    216.12  16.2
   43   38 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  6  7  4  1  1   19    198.12  16.2
   44   49 CIEŚLIK         ANTONI          2  0  2  7  1  4   14    195.03   5.2
   45   43 MADERA          EUGENIUSZ       3  2 -- --  7 --    9    156.65  15.3
   46   54 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  0  4  7  0  2   13    151.60   7.8
   47   50 KLOC            RYSZARD         1  3 --  2  4  2   11    150.02  13.8
   48   46 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2  0  1  7  2  1   11    145.33   4.6
   49   47 DOMAGALSKI      JAN             3 --  2  1  6  1   10    139.47  10.9
   50   45 PLACHA          JERZY           4  7  3  5  0  0   15    136.20   9.4
   51   53 GUZIK           TADEUSZ         3 --  0  2  4  1    7    127.15   9.0
   52   51 WOJTYŁA         MARIUSZ         1  2  6  6  0  1   15    126.88   6.8
   53   52 BANASIK         JERZY           4 --  0  4  3  1    8    123.03   6.1
   54   48 SIKORA          JÓZEF           1  7  6  1  1  0   15    115.32  10.7
   55   56 KAWKA           JAN             1  4  3  0  2  1   10    100.67   7.7
   56   59 BANASIEWICZ     SŁAWEK          4  7 --  0  2  1   10     89.52  15.4
   57   55 BERYZEWSKI      K & S           2  0  0  7  0  0    7     84.70   4.9
   58   57 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4  4  6  1  0  0   11     80.11   6.9
   59   68 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  2 --  2  0  2    6     71.89   3.6
   60   58 MAŚLEJAK        JAN             4 --  7 -- -- --    7     71.36  11.8
   61   62 MOSIŃSKI        WACŁAW          2  1  0  4  0  1    6     64.86   4.0
   62   60 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  5  5 -- -- --   10     59.84  18.2
   63   61 HALCZUK         BOGDAN          1 --  5  1 -- --    6     51.69   9.0
   64   63 LACH            STANISŁAW       2  1  0  3  0  0    4     39.33   3.7
   65   64 BARCZYK         JERZY           3  0  2  0  1  0    3     38.35   3.0
   66   65 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  0  0  4  0 --    4     38.28   4.5
   67   66 ADAMIAK         TEODOR          3  0  0  0  2  0    2     34.74   2.7
   68   67 KLUKA           PIOTR           1  5  1 -- -- --    6     30.78   6.2
   69   69 MARCINIAK       ŁUKASZ          2  0  1  2  0  0    3     23.58   2.3
   70   70 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  0  0  3  0 --    3     20.66   3.1
   71   71 PIETRAKOWSKI    JAN             2 --  0  2  0  0    2     16.05   1.5
   72   72 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1  0  2 --  0 --    2     13.28   3.9
   73   73 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2 --  0  1  0  0    1     10.91   0.8
   74   74 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  2 -- -- -- --    2      7.35   7.4
   75   75 TWARDY          DAWID           1  1 -- -- -- --    1      5.36   2.0
   76   76 WICHMAN         TOMASZ          2  0  1 --  0  0    1      5.14   0.8
   77   77 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         2 --  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   78   78 GROCHOWSKI      JAN             2  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   79   79 MAZUR           STANISŁAW       3 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0



                                                     
            PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 16.09.18 MEERANE                                  
            Punktacja Całość [ 1]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3   152    7   101   209.61     
              2 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    63    7    34   200.12     
              3 MUŚ             JACEK           4    62    7    37   199.94     
              4 KLEMENTOWSKI    MAREK           3   128    7    48   196.86     
              5 BENEDYKT    JAN DOROTA          4   100    7    38   194.46     
              6 URBANOWICZ      DOROTA          1    48    7    21   192.12     
              7 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    42    7    12   188.70     
              8 PYTLIK          TOMASZ          1    52    7    15   186.48     
              9 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    49    7    18   182.45     
             10 DOMARADZKI      ADAM            4    38    7    11   182.17     
             11 LISOWSKI JANUSZ KAZIMIERZ       1    60    7    18   181.26     
             12 JUREK           STANISŁAW       1    56    7    19   180.32     
             13 PISKULAK        ANDRZEJ         4    42    7    12   178.38     
             14 WODEJKO         ROMAN           1    20    7     8   178.12     
             15 GAŁDA           MARIAN          1    33    7     9   177.46     
             16 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1    33    7     7   172.83     
             17 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    49    7     9   171.42     
             18 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    38    7     8   170.00     
             19 BACZYŃSKI       ADAM            2    48    7     8   167.49     
             20 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    66    7    10   166.16     
             21 WOLARZ          JANUSZ          3    49    7     8   159.21     
             22 SMOLIŃSKI       A & Z           1    42    6     6   151.87     
             23 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    43    6     6   143.81     
             24 PAWLIK          TADEUSZ         1    63    6     6   142.63     
             25 KONOFACKI       JÓZEF           4    36    6     6   137.58     
             26 SADOWSKI        ROBERT          1    34    6     6   130.22     
             27 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    33    6     6   130.10     
             28 DATA            ZBIGNIEW        1    44    5     5   123.03     
             29 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    40    5     5   115.82     
             30 GÓRAL           MATEUSZ         3    33    5     5   109.92     
             31 SYNOWIEC        RYSZARD         4    33    4     4    98.20     
             32 MUSIAŁ          LUCJAN          4    39    4     4    97.47     
             33 CIEŚLIK         ANTONI          2    52    4     4    88.24     
             34 FILIPIAK        JAROSŁAW        3    30    2     2    53.51     
             35 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    30    2     2    51.24     
             36 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    27    2     2    47.32     
             37 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    73    2     2    46.62     
             38 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    34    2     2    45.06     
             39 KLOC            RYSZARD         1    14    2     2    43.33     
             40 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    18    2     2    42.85     
             41 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    37    2     2    42.46     
             42 GUZIK           TADEUSZ         3    18    1     1    26.40     
             43 WOJTYŁA         MARIUSZ         1    39    1     1    24.29     
             44 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    50    1     1    24.18     
             45 MAZUR MACIEJ    MAREK           1    54    1     1    22.92     
             46 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    81    1     1    22.38     
             47 MOSIŃSKI        WACŁAW          2    27    1     1    21.13     
             48 BANASIK         JERZY           4    29    1     1    21.09     
             49 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    23    1     1    20.61     
             50 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1    35    1     1    20.48       
             51 BANASIEWICZ     SŁAWEK          4    14    1     1    20.39     
             52 KAWKA           JAN             1    22    1     1    20.17     
             53 DOMAGALSKI      JAN             3    20    1     1    20.07     
             54 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    33    0     0     0.00     
             55 PLACHA          JERZY           4    39    0     0     0.00     
             56 SIKORA          JÓZEF           1    27    0     0     0.00     
             57 BERYZEWSKI      K & S           2    38    0     0     0.00     
             58 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    21    0     0     0.00     
             59 LACH            STANISŁAW       2    20    0     0     0.00     
             60 BARCZYK         JERZY           3    15    0     0     0.00     
             61 ADAMIAK         TEODOR          3    11    0     0     0.00     
             62 MARCINIAK       ŁUKASZ          2    20    0     0     0.00     
             63 PIETRAKOWSKI    JAN             2    18    0     0     0.00     
             64 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    18    0     0     0.00     
             65 WICHMAN         TOMASZ          2    19    0     0     0.00     
             66 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         2    33    0     0     0.00  



   
                           Klasyfikacja GMP 2018 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem                                     
                             Hod Sek  Knk  Punkty                               
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 JUREK STANISŁAW         111   1  24   884.46                               
   2 URBANOWICZ DOROTA       110   1  24   875.70                               
   3 PISKULAK ANDRZEJ        402   4  24   871.84                               
   4 SZUMILAS ZDZISŁAW       134   1  23   838.93                               
   5 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBE  336   3  22   830.46                               
   6 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ  147   1  22   829.62                               
   7 BENEDYKT    JAN & DORO  411   4  22   793.72                               
   8 MUŚ JACEK               427   4  19   699.83                               
   9 DOMARADZKI ADAM         407   4  18   652.26                               
  10 SYNOWIEC ARTUR RENATA   209   2  18   651.82                               
  11 WODEJKO ROMAN           139   1  18   640.87                               
  12 WOLARZ JANUSZ           306   3  17   621.16                               
  13 DATA ZBIGNIEW           106   1  17   610.59                               
  14 MALISZEWSKI FRANCISZEK  120   1  17   603.96                               
  15 SADOWSKI ROBERT         128   1  16   571.59                               
  16 GÓRAL MATEUSZ           316   3  16   565.20                               
  17 MAZUR MACIEJ    & MARE  109   1  15   536.63                               
  18 MUSIAŁ LUCJAN           419   4  15   530.91                               
  19 SMOLIŃSKI A & Z         132   1  14   515.95                               
  20 GRUDZIEŃ MATEUSZ        425   4  14   503.78                               
  21 KRZEMIŃSKI MAREK        312   3  14   488.84                               
  22 PRZYŁUCKI JULIAN        319   3  14   485.85                               
  23 LISOWSKI JANUSZ & KAZI  119   1  14   481.74                               
  24 MATWIEJKO ANDRZEJ       124   1  12   456.40                               
  25 PYTLIK TOMASZ           126   1  12   435.43                               
  26 SYNOWIEC RYSZARD        422   4  12   433.94                               
  27 GAŁDA MARIAN            107   1  12   431.39                               
  28 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW      317   3  11   419.89                               
  29 HURKASIEWICZ MIECZYSŁA  426   4  12   419.87                               
  30 BACZYŃSKI ADAM          201   2  12   408.21                               
  31 NALEWAJEK  EDWARD & DA  123   1  11   384.69                               
  32 HAŁASIEWICZ DANIEL      108   1  10   363.51                               
  33 FILIPIAK JAROSŁAW       333   3  10   362.01                               
  34 OCHROMBEL KRZYSZTOF     131   1  10   360.58                               
  35 BRONOWICKI ANDRZEJ      143   1  10   353.53                               
  36 CHODOROWSKI & ZDEB      207   2   9   325.20                               
  37 PAWLIK TADEUSZ          145   1   9   321.32                               
  38 WASYLKIEWICZ MICHAŁ     137   1   9   313.88                               
  39 WIĘCŁAW ANRZEJ          138   1   8   278.27                               
  40 PACER MIROSŁAW          432   4   8   277.57                               
  41 KLOC RYSZARD            114   1   8   271.81                               
  42 MADERA EUGENIUSZ        334   3   7   253.59                               
  43 WOJTYŁA MARIUSZ         136   1   7   238.12                               
  44 BANASIK JERZY           406   4   6   214.39                               
  45 SMOLAK KRZYSZTOF        232   2   5   184.79                               
  46 GUZIK TADEUSZ           307   3   5   183.32                               
  47 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ  220   2   5   177.28                               
  48 MOSIŃSKI WACŁAW         221   2   5   177.08                               
  49 DOMAGALSKI JAN          303   3   5   166.72                               
  50 KLEMENTOWSKI MAREK      339   3   5   164.50                               
  51 BARAŃSKI ANDRZEJ        421   4   4   140.08                               
  52 CIEŚLIK ANTONI          212   2   4   134.75                               
  53 KONOFACKI JÓZEF         408   4   4   134.07                               
  54 SIKORA JÓZEF            129   1   3   109.69                               
  55 HALCZUK BOGDAN          140   1   3   107.35                               
  56 LACH STANISŁAW          216   2   3   106.97                               
  57 BARCZYK JERZY           301   3   3   106.68                               
  58 BANDURA & PATRZAŁEK     228   2   3   105.51                               
  59 PLACHA JERZY            416   4   3   105.24                               
  60 KLUKA PIOTR             115   1   3   101.04                               
  61 BANASIEWICZ SŁAWEK      418   4   3    96.39                               
  62 GNIEWASZEWSKI RYSZARD   141   1   2    74.43                               
  63 BERYZEWSKI K & S        203   2   2    72.57                               
  64 JASIŃSKI ZBIGNIEW       127   1   2    70.65                               
  65 JURCZAK      & MACIEJE  309   3   2    70.34                               
  66 MARCINIAK ŁUKASZ        224   2   2    70.32                               
  67 ADAMIAK TEODOR          338   3   2    67.80                               
  68 GRUDKOWSKI GRZEGORZ     211   2   1    36.73                               
  69 MAŚLEJAK JAN            414   4   1    35.06                               
  70 KOCIOŁEK ZDZISŁAW       213   2   1    33.86                               
  71 WICHMAN TOMASZ          204   2   1    32.11


                               
                                              
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. A  od  100 do  400 km                    
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |SOBOŃ AGNIESZKA &    ROBERT         |   03    |     345.82    |  15 |  
 |   2  |MIL  ZBIGNIEW &      JANUSZ         |   01    |     368.30    |  15 |  
 |   3  |MUŚ                  JACEK          |   04    |     449.60    |  15 |  
 |   4  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |     587.67    |  15 |  
 |   5  |SZUMILAS             ZDZISŁAW       |   01    |     613.31    |  15 |  
 |   6  |KLEMENTOWSKI         MAREK          |   03    |     635.43    |  15 |  
 |   7  |DOMARADZKI           ADAM           |   04    |     709.78    |  15 |  
 |   8  |URBANOWICZ           DOROTA         |   01    |     771.57    |  15 |  
 |   9  |BENEDYKT    JAN &    DOROTA         |   04    |     811.38    |  15 |  
 |  10  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |     921.43    |  15 |  
 |  11  |SYNOWIEC             ARTUR RENATA   |   02    |    1235.97    |  15 |  
 |  12  |GRUDZIEŃ             MATEUSZ        |   04    |    1319.76    |  15 |  
 |  13  |FILIPIAK             JAROSŁAW       |   03    |    1337.24    |  15 |  
 |  14  |MUSIAŁ               LUCJAN         |   04    |    1606.36    |  15 |  
 |  15  |LISOWSKI JANUSZ &    KAZIMIERZ      |   01    |    1783.48    |  15 |  
 |  16  |WOLARZ               JANUSZ         |   03    |     612.83    |  14 |  
 |  17  |SMOLIŃSKI            A & Z          |   01    |     790.00    |  13 |  
 |  18  |PYTLIK               TOMASZ         |   01    |     936.19    |  13 |  
 |  19  |HURKASIEWICZ         MIECZYSŁAW     |   04    |    1199.55    |  13 |  
 |  20  |GÓRAL                MATEUSZ        |   03    |    1548.99    |  13 |  
 |  21  |DATA                 ZBIGNIEW       |   01    |     922.79    |  12 |  
 |  22  |WODEJKO              ROMAN          |   01    |    1100.32    |  12 |  
 |  23  |MAZUR MACIEJ    &    MAREK          |   01    |    1124.37    |  12 |  
 |  24  |SADOWSKI             ROBERT         |   01    |    1144.12    |  12 |  
 |  25  |KRZEMIŃSKI           MAREK          |   03    |    1518.25    |  12 |  
 |  26  |GAŁDA                MARIAN         |   01    |     810.25    |  11 |  
 |  27  |MALISZEWSKI          FRANCISZEK     |   01    |    1238.33    |  11 |  
 |  28  |OCHROMBEL            KRZYSZTOF      |   01    |    1464.58    |  11 |  
 |  29  |SYNOWIEC             RYSZARD        |   04    |     956.01    |  10 |  
 |  30  |PAWLIK               TADEUSZ        |   01    |    1192.79    |  10 |  
 |  31  |NALEWAJEK  EDWARD    & DAMIAN       |   01    |    1012.13    |   9 |  
 |  32  |WASYLKIEWICZ         MICHAŁ         |   01    |     974.43    |   8 |  
 |  33  |CHODOROWSKI &        ZDEB           |   02    |     648.48    |   7 |  
 |  34  |PRZYŁUCKI            JULIAN         |   03    |     565.26    |   6 |  
 |  35  |MATWIEJKO            ANDRZEJ        |   01    |     570.25    |   6 |  
 |  36  |BRONOWICKI           ANDRZEJ        |   01    |     642.52    |   6 |  
 |  37  |KONOFACKI            JÓZEF          |   04    |     649.09    |   6 |  
 |  38  |WIĘCŁAW              ANRZEJ         |   01    |     821.38    |   6 |  
 |  39  |BACZYŃSKI            ADAM           |   02    |     410.34    |   4 |  
 |  40  |CIEŚLIK              ANTONI         |   02    |     551.36    |   4 |  
 |  41  |DOMAGALSKI           JAN            |   03    |     656.76    |   4 |  
 |  42  |PACER                MIROSŁAW       |   04    |     206.91    |   3 |  
 |  43  |PAWEŁCZYK            ZBIGNIEW       |   03    |     245.59    |   3 |  
 |  44  |HAŁASIEWICZ          DANIEL         |   01    |     444.09    |   3 |  
 |  45  |GNIEWASZEWSKI        RYSZARD        |   01    |     158.78    |   2 |  
 |  46  |GUZIK                TADEUSZ        |   03    |     197.19    |   2 |  
 |  47  |SIKORA               JÓZEF          |   01    |     305.13    |   2 |  
 |  48  |BANASIEWICZ          SŁAWEK         |   04    |     333.55    |   2 |  
 |  49  |KAWKA                JAN            |   01    |     334.76    |   2 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 130 odwiedzający (472 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=