.
  KATEGORIE ODDZIAŁ
 



                          Klasyfikacja GMP 2018 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem        300-500   500-700   pow.700  
                             Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt   Knk Pkt   Knk PkT  
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 BENEDYKT    JAN & DORO  411   4  35 1,848.56 15 576.36 15 881.68  5 390.52 
   2 PISKULAK ANDRZEJ        402   4  35 1,820.99 15 583.85 15 847.83  5 389.31 
   3 LISOWSKI JANUSZ & KAZI  119   1  35 1,794.81 15 551.54 15 865.85  5 377.42 
   4 SZUMILAS ZDZISŁAW       134   1  35 1,777.09 15 567.82 15 830.94  5 378.33 
   5 GRUDZIEŃ MATEUSZ        425   4  35 1,774.89 15 558.59 15 831.60  5 384.70 
   6 BIAŁOWĄS DANIEL         310   3  35 1,756.39 15 554.80 15 846.05  5 355.54 
   7 MAZUR & WRÓBLEWSKI      218   2  34 1,755.18 14 517.53 15 857.30  5 380.35 
   8 JUREK STANISŁAW         111   1  34 1,750.83 15 585.81 14 793.11  5 371.91 
   9 HURKASIEWICZ MIECZYSŁA  426   4  34 1,703.00 14 513.57 15 824.31  5 365.12 
  10 JASIŃSKI ZBIGNIEW       127   1  33 1,701.92 13 476.14 15 853.01  5 372.77 
  11 DOMARADZKI ADAM         407   4  34 1,690.83 15 569.33 15 840.03  4 281.47 
  12 WOLARZ JANUSZ           306   3  33 1,683.63 14 525.47 15 860.97  4 297.19 
  13 SMOLAK KRZYSZTOF        232   2  30 1,542.59 11 410.22 14 781.48  5 350.89 
  14 KOCIOŁEK ZDZISŁAW       213   2  29 1,533.45  9 311.08 15 837.68  5 384.69 
  15 BACZYŃSKI ADAM          201   2  30 1,516.61 13 477.99 12 671.24  5 367.38 
  
                                                                            
  Klasyfikacja do Mistrzostw okręgu i Oddziału kat A                            
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |BENEDYKT    JAN &    DOROTA         |   04    |      94.87    |  18 |  
 |   2  |SADOWSKI             ROBERT         |   01    |     226.75    |  18 |  
 |   3  |WOLARZ               JANUSZ         |   03    |     229.67    |  18 |
 |   4  |LISOWSKI JANUSZ &    KAZIMIERZ      |   01    |     283.20    |  18 | 
 |   5  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |     294.31    |  18 |
 |   6  |SZUMILAS             ZDZISŁAW       |   01    |     369.78    |  18 |
 |   7  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |     400.04    |  18 |
 |   8  |NALEWAJEK  EDWARD    & DAMIAN       |   01    |     827.36    |  18 |
 |   9  |MAZUR &              WRÓBLEWSKI     |   02    |    1069.89    |  18 |
 |  10  |BACZYŃSKI            ADAM           |   02    |    1436.08    |  18 | 
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
    

                                                                            
  Klasyfikacja do mistrzostw Okręgu i Oddziału Kat B                            
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |BENEDYKT    JAN &    DOROTA         |   04    |     188.47    |  15 |  
 |   2  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |     210.03    |  15 |  
 |   3  |BIAŁOWĄS             DANIEL         |   03    |     290.09    |  15 | 
 |   4  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |     348.83    |  15 |  
 |   5  |WOLARZ               JANUSZ         |   03    |     423.54    |  15 |    
 |   6  |SZUMILAS             ZDZISŁAW       |   01    |     643.53    |  15 |  
 |   7  |LISOWSKI JANUSZ &    KAZIMIERZ      |   01    |     889.82    |  15 |  
 |   8  |KLUKA                PIOTR          |   01    |    1105.44    |  15 |
 |   9  |NALEWAJEK  EDWARD    & DAMIAN       |   01    |    1277.81    |  15 |
 |  10  |MAZUR &              WRÓBLEWSKI     |   02    |    1585.33    |  15 |    
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  


  Kat C do Mistrzostw Oddzału i okręgu   pow.  500 km                           
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |BENEDYKT    JAN &    DOROTA         |   04    |     196.90    |  12 |
 |   2  |SZUMILAS             ZDZISŁAW       |   01    |     352.17    |  12 |  
 |   3  |MAZUR &              WRÓBLEWSKI     |   02    |     365.37    |  12 |
 |   4  |WOLARZ               JANUSZ         |   03    |     373.08    |  12 |
 |   5  |LISOWSKI JANUSZ &    KAZIMIERZ      |   01    |     425.93    |  12 |      
 |   6  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |     517,13    |  12 | 
 |   7  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |     590,47    |  12 |  
 |   8  |NALEWAJEK  EDWARD    & DAMIAN       |   01    |     684.59    |  12 |   
 |   9  |BACZYŃSKI            ADAM           |   02    |     704,54    |  12 |      
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+


  Kat D do Mistrzostw Oddzału i okręgu                           
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |BENEDYKT    JAN &    DOROTA         |   04    |     480.24    |  35 |
 |   2  |WOLARZ               JANUSZ         |   03    |    1026.29    |  35 |
 |   3  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   01    |    1200,27    |  35 |
 |   4  |JUREK                STANISŁAW      |   04    |    1224.16    |  35 |
 |   5  |SZUMILAS             ZDZISŁAW       |   01    |    1365.48    |  35 |
 |   6  |LISOWSKI JANUSZ &    KAZIMIERZ      |   01    |    1598.95    |  35 |  
 |   7  |MAZUR &              WRÓBLEWSKI     |   02    |    2020.59    |  35 |  
 |   8  |NALEWAJEK  EDWARD    & DAMIAN       |   01    |    2789.76    |  35 |         
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+    



                                                                                
  Kat M do Mistrzostw Oddziału i Okręgu   pow.  700 km                          
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |      60.35    |   6 |    
 |   2  |BENEDYKT    JAN &    DOROTA         |   04    |      78.57    |   6 |
 |   3  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |     147.25    |   6 |
 |   4  |BACZYŃSKI            ADAM           |   02    |     220.42    |   6 |
 |   5  |LISOWSKI JANUSZ &    KAZIMIERZ      |   01    |     328,11    |   6 |
 |   6  |SZUMILAS             ZDZISŁAW       |   01    |     388,72    |   6 |     
 |   7  |NALEWAJEK  EDWARD    & DAMIAN       |   01    |     468,68    |   6 |   
 |   8  |KLUKA                PIOTR          |   01    |     622.76    |   6 |   
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+ 


         Kategoria Roczne  od  100 do  600 km                                   
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |BENEDYKT    JAN &    DOROTA         |   04    |     351.15    |  20 |  
 |   2  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |     514.37    |  20 |  
 |   3  |LISOWSKI JANUSZ &    KAZIMIERZ      |   01    |     594.76    |  20 |  
 |   4  |BIAŁOWĄS             DANIEL         |   03    |     681.55    |  20 |  
 |   5  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |     787.64    |  20 |  
 |   6  |SADOWSKI             ROBERT         |   01    |     898.50    |  20 |  
 |   7  |WOLARZ               JANUSZ         |   03    |     956.19    |  20 |  
 |   8  |DOMARADZKI           ADAM           |   04    |    1361.91    |  20 |  
 |   9  |SZUMILAS             ZDZISŁAW       |   01    |    1644.69    |  20 |  
 |  10  |SMOLAK               KRZYSZTOF      |   02    |    1761.58    |  20 |  
 |  11  |GRUDZIEŃ             MATEUSZ        |   04    |    1768.28    |  20 |  
 |  12  |NALEWAJEK  EDWARD    & DAMIAN       |   01    |    1402.00    |  19 |  
 |  13  |MADERA               EUGENIUSZ      |   03    |    1414.42    |  19 |  
 |  14  |MIL  ZBIGNIEW &      JANUSZ         |   01    |     953.31    |  18 |  
 |  15  |HURKASIEWICZ         MIECZYSŁAW     |   04    |    1493.15    |  18 |  
 |  16  |HALCZUK              BOGDAN         |   01    |    1617.17    |  18 |  
 |  17  |CHODOROWSKI &        ZDEB           |   02    |     829.46    |  17 |  
 |  18  |WASYLKIEWICZ         MICHAŁ         |   01    |    1484.15    |  17 |  
 |  19  |WODEJKO              ROMAN          |   01    |    1518.73    |  17 |  
 |  20  |JASIŃSKI             ZBIGNIEW       |   01    |    1524.19    |  17 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  



 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 130 odwiedzający (449 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=