.
  Liga dorosłe
 
  PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                     
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Długi Dystans  (500-1000 km) [ 9]                                             
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 BENEDYKT    JAN DOROTA          4  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  5   39   2223.33  15.8
    2    2 JUREK           STANISŁAW       1  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  5   39   2194.68  12.3
    3    3 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  5   39   2179.72  13.3
    4    4 PISKULAK        ANDRZEJ         4  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  5   39   2177.47  13.8
    5    6 LISOWSKI JANUSZ KAZIMIERZ       1  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  5   39   2174.82  14.1
    6    8 MADERA          EUGENIUSZ       3  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  5   39   2162.69  18.0
    7    9 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  5   39   2135.40  11.1
    8   10 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  5   39   2130.12   7.7
    9    5 WOLARZ          JANUSZ          3  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  4   38   2097.63  10.3
   10    7 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  4   38   2084.65  13.1
   11   12 DOMARADZKI      ADAM            4  0  0  0  0  6  0  6  6  0  3  0  5  6  5   37   1987.18   8.1
   12   14 BACZYŃSKI       ADAM            2  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  3  6  5   37   1980.67   9.7
   13   17 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  2  6  5   36   1912.80   6.6
   14   13 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  3  6  3   35   1848.24  10.1
   15   11 SZPURA          STEFAN          4  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6 --   34   1767.70   7.7
   16   21 KLUKA           PIOTR           1  0  0  0  0  6  0  6  5  0  5  0  2  5  4   33   1724.76   5.3
   17   15 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  0  0  0  0  6  0  6  6  0  3  0  5  6  1   33   1691.66   7.8
   18   20 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  0  0  0  0  4  0  6  6  0  4  0  4  6  3   33   1683.68   5.8
   19   16 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  2  6  1   32   1655.99   6.0
   20   19 PAWLIK          TADEUSZ         1  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  2  5  1   31   1578.24   4.6
   21   18 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5 -- --   28   1524.03   8.6
   22   27 BERYZEWSKI      K & S           2  0  0  0  0  6  0  3  4  0  5  0  2  6  3   29   1489.06   4.5
   23   22 TOCZEK          ROMAN           2  0  0  0  0  6  0  4  6  0  5  0  3  3  1   28   1464.47  13.5
   24   24 MUŚ             JACEK           4  0  0  0  0  6  0  6  6  0  4  0  2  3  1   28   1446.56   6.0
   25   29 HALCZUK         BOGDAN          1  0  0  0  0  6  0  6  4  0  5  0  1  3  3   28   1424.37   6.2
   26   23 MAZUR           STANISŁAW       3  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  3  1 --   27   1397.46   5.0
   27   25 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  0  0  0  0  6  0  6  6  0  4  0  1  5 --   28   1374.70   5.4
   28   26 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  0  0  0  0  6  0  6  6  0  4  0  2  3 --   27   1331.32   8.4
   29   28 BANASIK         JERZY           4  0  0  0  0  6  0  6  6  0  4  0  2  1 --   25   1262.16   8.9
   30   30 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  0 -- --   23   1178.31   7.6
   31   31 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2  0  0  0  0  5  0  6  5  0  3  0  0  3  1   23   1096.34   5.6
   32   32 KONOFACKI       JÓZEF           4  0  0  0  0  6  0  5  6  0  2  0  1  1 --   21   1007.87   5.3
   33   34 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  0  0  0  0  6  0  5  2  0  1  0  2  0  3   19    977.77   7.4
   34   33 URBANOWICZ      DOROTA          1 --  0 --  0  6  0 --  6  0  5 -- -- -- --   17    904.84   9.4
   35   35 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1  0  0  0  0  6  0  4  3  0  3  0  0 -- --   16    770.55   3.1
   36   36 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  0  0  0  0  6  0  6  0 --  3  0  0 -- --   15    762.01   4.6
   37   37 CIEŚLIK         ANTONI          2  0  0  0  0  6  0  6  2  0  2  0  0  0  0   16    759.59   4.2
   38   38 WODEJKO         ROMAN           1  0  0  0  0  6  0  6  3  0  1 -- -- -- --   16    735.36   6.5
   39   39 MAZUR MACIEJ    MAREK           1  0  0  0  0  6  0  6  3  0  1 -- -- -- --   16    726.40   2.9
   40   40 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4  0  0  0  0  6  0  4  4 --  0 -- -- -- --   14    653.33   8.3
   41   41 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  0  0  0  0 --  0  6 --  0  5 --  1 -- --   12    646.40   3.0
   42   42 DATA            ZBIGNIEW        1  0  0  0  0  6  0  3  1  0  3  0  0 -- --   13    637.63   2.4
   43   43 DZIARSKI        PIOTR           1  0  0  0  0  6  0 --  3  0  3 -- -- -- --   12    605.36   4.9
   44   44 SADOWSKI        ROBERT          1  0  0  0  0  6  0  4 --  0  2  0 -- -- --   12    591.11   2.5
   45   45 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  0  0  0  0  2  0  2  4  0  2  0  0  1  0   11    525.38   2.3
   46   46 KLOC            RYSZARD         1  0  0  0  0  2  0  6  3  0  0  0 --  0 --   11    488.16   2.4
   47   47 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  0  0  0  0  4  0  1  2  0  1 -- --  2 --   10    466.50   1.9
   48   48 KAWKA           JAN             1  0  0  0  0  2  0  2  1  0  2  0  1 -- --    8    421.08   2.8
   49   49 GĘBIK           RYSZARD         2  0  0  0  0  5  0  4 --  0 --  0 -- -- --    9    404.81   2.1
   50   50 LACH            STANISŁAW       2  0  0  0  0  3  0  1  2  0  1  0  0  1 --    8    386.78   2.5
   51   54 DOMAGALSKI      JAN             3  0  0  0  0  0  0  2  2 --  2  0  0  0  1    7    382.83   3.0
   52   55 BANDURA &       PATRZAŁEK       2 --  0  0  0  1  0  1  2  0  2 --  0  0  1    7    382.03   2.3
   53   51 GAŁDA           MARIAN          1  0  0  0  0  5  0  1  2  0 -- --  0 -- --    8    365.24   2.3
   54   52 SMUGOWSKI       PIOTR           2  0  0  0  0  4  0  1 --  0  2 -- -- -- --    7    348.58   1.8
   55   53 MAŚLEJAK        JAN             4  0  0  0  0  4  0  4  0  0 --  0 -- -- --    8    347.49   1.9
   56   56 SIKORA          JÓZEF           1  0  0  0  0  1  0  2  1  0  2  0  0  0 --    6    306.30   1.8
   57   57 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3  0  0  0  0  6  0 --  0 --  0 --  0  0 --    6    281.38   3.2
   58   58 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1  0  0  0 -- --  0  2 -- -- --  0  1  1  1    5    262.06   2.1
   59   59 MOSIŃSKI        WACŁAW          2  0  0  0  0  0  0  1 -- --  1  0  0  2 --    4    190.11   1.4
   60   60 BUDZIŃSKI       ANDRZEJ         3  0  0  0  0  4  0  0  0 -- -- -- -- -- --    4    181.80   0.9
   61   61 GUZIK           TADEUSZ         3  0  0 --  0  2  0  1  1  0  0  0  0  0  0    4    177.02   1.4
   62   62 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  0  0  0  0  4  0  0 --  0  0  0 -- -- --    4    176.74   1.8
   63   63 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         2  0  0  0  0  1  0  0  1  0  1 -- --  0  0    3    150.64   0.6
   64   64 ADAMIAK         TEODOR          3 --  0  0  0  2  0  1 --  0 --  0 --  0 --    3    122.19   0.9
   65   65 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  0  0  0  0  0  0 --  1  0  0  0  1  0  0    2    108.95   0.4
   66   66 GROCHOWSKI      JAN             2  0  0  0  0  0 --  1  0  0  1 -- --  0 --    2    108.94   0.9
   67   67 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1 --  0  0  0  1  0 --  0  0 --  0  1 -- --    2    108.79   0.5
   68   68 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  0  0  0  0  2 -- -- --  0  0 -- -- -- --    2     92.99   0.7
   69   69 SYNOWIEC        RYSZARD         4  0  0  0  0  1  0 --  0  0  0  0 --  1 --    2     86.40   0.8
   70   70 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4  0  0  0  0  1  0  1 --  0  0  0  0 -- --    2     83.46   0.9
   71   71 PACER           MIROSŁAW        4  0  0  0  0  2  0 --  0  0  0 -- --  0 --    2     81.38   0.5
   72   72 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2  0  0  0  0 --  0  1 --  0 -- -- -- -- --    1     47.57   1.4
   73   73 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1  0  0  0  0 --  0  1 --  0  0  0 -- -- --    1     41.47   0.4
   74   74 NANASIK         KRZYSZTOF       1  0  0  0  0  0  0  1  0 -- -- -- -- -- --    1     40.88   0.7
   75   75 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  0  0  0  0  1  0 -- --  0  0  0 -- -- --    1     40.58   0.3
   76   76 WESOŁOWSKI      JAKUB           4  0  0  0  0  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --    1     40.20   0.5
   77   77 PYTLIK          TOMASZ          1  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
   78   78 SMOLIŃSKI       A & Z           1  0  0  0  0  0 -- -- -- -- --  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   79   79 WOJTYŁA         MARIUSZ         1  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
   80   80 KULCZYCKI       RYSZARD         1 --  0  0  0  0  0  0 --  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
   81   81 MARCINIAK       ŁUKASZ          2  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
   82   82 PLACHA          JERZY           4  0  0  0  0  0  0 --  0  0  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0




                                                   
            PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 14, z dnia 29.07.18 HOLTEN-3                                 
            Długi Dystans  (500-1000 km) [ 9]                                   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT    JAN DOROTA          4    48    5    26   349.05     
              2 MADERA          EUGENIUSZ       3    19    5    12   339.66     
              3 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    55    5     9   338.59     
              4 LISOWSKI JANUSZ KAZIMIERZ       1    34    5    13   337.72     
              5 BACZYŃSKI       ADAM            2    19    5     7   336.65     
              6 PISKULAK        ANDRZEJ         4    27    5     8   333.28     
              7 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    41    5    12   332.02     
              8 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    34    5     9   330.67     
              9 JUREK           STANISŁAW       1    58    5     6   329.74     
             10 DOMARADZKI      ADAM            4    21    5     6   328.51     
             11 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    22    5     6   327.33     
             12 KLUKA           PIOTR           1    23    4     4   260.27     
             13 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    23    4     4   257.72     
             14 WOLARZ          JANUSZ          3    28    4     4   256.99     
             15 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    18    3     3   198.25     
             16 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    17    3     3   194.36     
             17 HALCZUK         BOGDAN          1    23    3     3   193.49     
             18 BERYZEWSKI      K & S           2    27    3     3   193.36     
             19 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3     8    3     3   191.01     
             20 DOMAGALSKI      JAN             3     5    1     1    66.04     
             21 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    15    1     1    65.70     
             22 TOCZEK          ROMAN           2     6    1     1    64.90     
             23 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    13    1     1    64.16     
             24 MUŚ             JACEK           4    18    1     1    62.82     
             25 PAWLIK          TADEUSZ         1    37    1     1    62.01     
             26 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    15    1     1    61.81     
             27 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2     9    1     1    60.94     
             28 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    28    1     1    60.67     
             29 KRZEMIŃSKI      MAREK           3     9    0     0     0.00     
             30 CIEŚLIK         ANTONI          2     9    0     0     0.00     
             31 GUZIK           TADEUSZ         3     5    0     0     0.00     
             32 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    12    0     0     0.00     
             33 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         2    10    0     0     0.00  



  PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                     
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Krótki Dystans (100-400 km) [ 8]                                              
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 BENEDYKT    JAN DOROTA          4  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7   49   1103.98  37.5
    2    2 WOLARZ          JANUSZ          3  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7   49   1100.20  28.3
    3    3 JUREK           STANISŁAW       1  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7   49   1096.54  34.9
    4    4 SADOWSKI        ROBERT          1  7  7  7  7  0  7  0 --  7  0  7   49   1092.09  38.8
    5    5 PISKULAK        ANDRZEJ         4  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7   49   1086.45  33.1
    6    7 DOMARADZKI      ADAM            4  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7   49   1075.19  30.1
    7    6 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7   49   1067.62  29.6
    8    8 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7   49   1056.34  32.3
    9    9 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7   49   1045.83  29.3
   10   10 LISOWSKI JANUSZ KAZIMIERZ       1  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7   49   1042.29  32.0
   11   12 MADERA          EUGENIUSZ       3  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7   49   1008.33  22.3
   12   15 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7   49    989.26  15.8
   13   11 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7   49    985.66  25.9
   14   16 SZPURA          STEFAN          4  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7   49    984.72  15.4
   15   14 MAZUR           STANISŁAW       3  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  6   48    943.66  14.4
   16   20 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7   49    939.07  17.5
   17   17 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  6   48    938.43  18.7
   18   13 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  5   47    936.98  16.4
   19   23 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  7  7  7  7  0  7  0  0  6  0  7   48    912.76  15.3
   20   19 PAWLIK          TADEUSZ         1  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  6   48    911.87   8.7
   21   22 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  7  7  5  7  0  7  0  0  7  0  6   46    888.97  24.3
   22   24 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  7  7  7  7  0  7  0  0  5  0  6   46    873.34  15.4
   23   21 MUŚ             JACEK           4  7  6  7  7  0  7  0  0  7  0  5   46    869.99  13.6
   24   27 KONOFACKI       JÓZEF           4  5  7  3  7  0  7  0  0  7  0  6   42    845.95  15.8
   25   26 HALCZUK         BOGDAN          1  7  7  7  7  0  6  0  0  7  0  6   47    844.46  15.3
   26   32 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2  0  7  7  7  0  6  0  0  3  0  7   37    785.11  10.5
   27   18 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0 --   42    780.50  19.5
   28   38 BACZYŃSKI       ADAM            2  0  6  7  7  0  4  0  0  5  0  7   36    737.00   9.7
   29   33 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1  7  0  6  7  0  7  0  0  7  0  5   39    722.82   8.5
   30   25 DZIARSKI        PIOTR           1  7  7  7  7  0  5 --  0  7  0 --   40    714.07  29.1
   31   31 MAŚLEJAK        JAN             4  7  7  7  7  0  3  0  0  7 --  4   42    713.07  17.2
   32   29 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  7  7  7  7  0  7  0  0 --  0  1   36    672.23  23.3
   33   34 KLUKA           PIOTR           1  7  1  7  7  0  5  0  0  7  0  3   37    662.58   9.0
   34   28 MAZUR MACIEJ    MAREK           1  7  7  7  7  0  5  0  0  6  0 --   39    648.87  10.3
   35   40 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  7  2  2  5  0  7  0  0  6  0  4   33    644.11   8.7
   36   39 DATA            ZBIGNIEW        1  6  7  7  7  0  2  0  0  7  0  4   40    638.29   8.7
   37   30 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3  7  7  7  7  0  7 --  0 --  0 --   35    633.85  25.9
   38   41 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  7  5  2  5  0  7  0  0  7  0  3   36    618.62  10.1
   39   43 BERYZEWSKI      K & S           2  7  7  7  7  0  6  0  0  2  0  4   40    611.53   5.7
   40   36 TOCZEK          ROMAN           2  5  7  7  7  0  5  0  0  4  0  1   36    596.47  18.1
   41   45 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  7  5  6  4  0  6  0  0  4  0  5   37    595.75   8.8
   42   35 WODEJKO         ROMAN           1  6  7  5  7  0  5  0  0  4  0 --   34    588.20  15.9
   43   50 GĘBIK           RYSZARD         2  3  1  7  6  0  3  0 --  4 --  7   31    570.76   7.5
   44   37 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4  7  7  7  7  0  7  0  0 --  0 --   35    569.89  21.8
   45   42 BANASIK         JERZY           4  5  3  1  3  0  7  0  0  7  0  1   27    560.22  10.6
   46   48 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  6  2  4  3  0  7 -- --  6  0  2   30    488.39   9.2
   47   44 GAŁDA           MARIAN          1  7  7  7  7  0  5  0  0  0 -- --   33    485.05  14.7
   48   46 BUDZIŃSKI       ANDRZEJ         3  5  7  2  7  0  7  0  0 -- -- --   28    479.51   8.5
   49   47 URBANOWICZ      DOROTA          1 --  7 --  7  0  7 --  0  0  0 --   21    455.90   7.9
   50   49 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  2  1  6  4 --  7  0 --  4  0 --   24    438.85   5.6
   51   52 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2  4  3  4  7  0  2  0  0  4  0  1   25    412.78   6.9
   52   51 CIEŚLIK         ANTONI          2  5  1  4  7  0  7  0  0  0  0  0   24    400.07   6.2
   53   53 KLOC            RYSZARD         1  7  7  5  2  0  1  0  0  5  0  2   29    392.10   7.1
   54   54 LACH            STANISŁAW       2  6  7  5  4  0  3  0  0  0  0  2   27    358.06   9.2
   55   55 GUZIK           TADEUSZ         3  2  1 --  0  0  6  0  0  4  0  2   15    323.17   5.7
   56   56 KAWKA           JAN             1  0  1  2  1  0  6  0  0  2  0  2   14    289.40   5.1
   57   59 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1 --  3  1  4  0  2 --  0  2 --  2   14    273.94   3.5
   58   57 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  0  1  0  2  0  4 --  0  4  0  1   12    271.15   2.3
   59   62 DOMAGALSKI      JAN             3  2  2  1  1  0  5  0  0 --  0  4   15    270.32   7.3
   60   58 SMUGOWSKI       PIOTR           2  5  2  7  1  0  3  0 --  1  0 --   19    233.31   5.1
   61   60 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  1  1  0  1  0  3  0 --  3  0  2   11    227.59   4.9
   62   61 WESOŁOWSKI      JAKUB           4  7  6  5  2  0 -- -- -- -- -- --   20    180.11  11.1
   63   63 MOSIŃSKI        WACŁAW          2  6  3  4  1  0  2  0 -- --  0  0   16    169.45   6.3
   64   64 PACER           MIROSŁAW        4  1  1  1  0  0  4 --  0  2  0 --    9    154.81   2.5
   65   65 PLACHA          JERZY           4  6  1  0  1  0  2 --  0  2  0  0   12    149.98   1.8
   66   66 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  4  1  4  4  0 -- -- --  0  0 --   13    146.70   4.7
   67   67 SYNOWIEC        RYSZARD         4  0  0  1  2  0  3 --  0  1  0  0    7    146.18   3.0
   68   69 SIKORA          JÓZEF           1  2  0  0  1  0  2  0  0  1  0  1    7    124.54   2.3
   69   68 BANDURA &       PATRZAŁEK       2 --  0  1  1  0  3  0  0  0  0 --    5    108.28   1.9
   70   70 ADAMIAK         TEODOR          3 --  0  0  2  0  2  0 --  0 --  0    4     90.54   1.2
   71   74 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4  2  0  0  0  0  2  0 --  0  0  1    5     83.72   2.2
   72   71 PYTLIK          TOMASZ          1  0  1  5  1 -- -- -- -- -- -- --    7     75.53   7.3
   73   72 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1  4  3  1 -- --  1  0 -- -- --  0    9     75.40   4.6
   74   73 MARCINIAK       ŁUKASZ          2  4  1  3  1  0  0  0  0  0  0 --    9     75.25   3.3
   75   75 SMOLIŃSKI       A & Z           1  1  3  1  1  0 -- -- -- -- --  0    6     52.04   3.0
   76   76 NANASIK         KRZYSZTOF       1  1  1  0  0  0  1  0  0 -- -- --    3     32.94   2.1
   77   77 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         2  0  0  1  1  0  0  0  0  0  0 --    2     32.80   0.4
   78   78 GROCHOWSKI      JAN             2  0  0  1  0  0 --  0  0  0  0 --    1      8.81   0.5
   79   79 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1  0  0  0  0 --  0  0 --  0  0  0    0      0.00   0.0
   80   80 WOJTYŁA         MARIUSZ         1  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
   81   81 KULCZYCKI       RYSZARD         1 --  0  0  0  0  0  0 --  0 -- --    0      0.00   0.0
   82   82 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2  0  0  0  0 --  0  0 --  0 -- --    0      0.00   0.0
 


                                                   
            PZHGP ODDZ. BRZEG DOLNY (0346), rok 2018.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 08.07.18 PLAUEN-4                                 
            Krótki Dystans (100-400 km) [ 8]                                    
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 WOLARZ          JANUSZ          3    42    7    18   206.94     
              2 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    54    7    20   206.51     
              3 JUREK           STANISŁAW       1    75    7    39   206.09     
              4 DOMARADZKI      ADAM            4    66    7    22   205.89     
              5 BENEDYKT    JAN DOROTA          4    82    7    36   205.74     
              6 SADOWSKI        ROBERT          1    59    7    22   202.82     
              7 PISKULAK        ANDRZEJ         4    56    7    33   202.37     
              8 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    62    7    17   196.80     
              9 LISOWSKI JANUSZ KAZIMIERZ       1    53    7    26   195.68     
             10 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    47    7    11   192.68     
             11 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    78    7    19   191.30     
             12 SZPURA          STEFAN          4    59    7    15   190.49     
             13 MADERA          EUGENIUSZ       3    22    7    10   189.07     
             14 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    59    7     8   177.01     
             15 BACZYŃSKI       ADAM            2    40    7     9   176.82     
             16 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    34    7    12   171.31     
             17 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    42    7     9   170.69     
             18 GĘBIK           RYSZARD         2    42    7     9   157.10     
             19 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    44    7     7   155.77     
             20 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    31    6     6   144.49     
             21 KONOFACKI       JÓZEF           4    38    6     6   142.89     
             22 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    18    6     6   142.51     
             23 MAZUR           STANISŁAW       3    38    6     6   142.18     
             24 PAWLIK          TADEUSZ         1    66    6     6   141.12     
             25 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    61    6     6   137.85     
             26 HALCZUK         BOGDAN          1    41    6     6   136.18     
             27 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    27    5     5   129.99     
             28 MUŚ             JACEK           4    38    5     5   118.36     
             29 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    25    5     5   117.16     
             30 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    47    5     5   112.96     
             31 DOMAGALSKI      JAN             3    22    4     4    94.71     
             32 BERYZEWSKI      K & S           2    78    4     4    93.90     
             33 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    25    4     4    93.83     
             34 MAŚLEJAK        JAN             4    27    4     4    90.98     
             35 DATA            ZBIGNIEW        1    43    4     4    85.44     
             36 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    31    3     3    70.56     
             37 KLUKA           PIOTR           1    35    3     3    66.18     
             38 LACH            STANISŁAW       2    21    2     2    51.11     
             39 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    43    2     2    50.07     
             40 KLOC            RYSZARD         1    37    2     2    49.83     
             41 GUZIK           TADEUSZ         3    33    2     2    45.31     
             42 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    27    2     2    44.60     
             43 KAWKA           JAN             1    13    2     2    43.66     
             44 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    10    2     2    42.76     
             45 BANASIK         JERZY           4    32    1     1    26.13     
             46 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    36    1     1    26.11     
             47 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    37    1     1    26.02     
             48 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    15    1     1    22.53     
             49 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    17    1     1    22.22     
             50 TOCZEK          ROMAN           2    20    1     1    22.18     
             51 SIKORA          JÓZEF           1    23    1     1    21.22     
             52 CIEŚLIK         ANTONI          2    43    0     0     0.00     
             53 MOSIŃSKI        WACŁAW          2    17    0     0     0.00     
             54 ADAMIAK         TEODOR          3    16    0     0     0.00     
             55 SYNOWIEC        RYSZARD         4     5    0     0     0.00     
             56 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    21    0     0     0.00     
             57 PLACHA          JERZY           4    19    0     0     0.00     
             58 SMOLIŃSKI       A & Z           1    30    0     0     0.00     
             59 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    30    0     0     0.00   

 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 27 odwiedzający (79 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=