.
  Liga dorosłe
 

                           Klasyfikacja GMP 2019 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem        300-500   500-700   pow.700  
                             Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt   Knk Pkt   Knk PkT  
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 BENEDYKT    JAN & DORO  101   1   5   197.54  5 197.54  0   0.00  0   0.00 
   2 SZUMILAS ZDZISŁAW       134   1   5   194.92  5 194.92  0   0.00  0   0.00 
   3 WOLARZ JANUSZ           306   3   5   194.83  5 194.83  0   0.00  0   0.00 
   4 DOMARADZKI ADAM         407   4   5   194.57  5 194.57  0   0.00  0   0.00 
   5 PISKULAK ANDRZEJ        402   4   5   194.21  5 194.21  0   0.00  0   0.00 
   6 LISOWSKI JANUSZ & KAZI  119   1   5   191.97  5 191.97  0   0.00  0   0.00 
   7 KLEMENTOWSKI MAREK      339   3   5   191.03  5 191.03  0   0.00  0   0.00 
   8 GRUDZIEŃ MATEUSZ        425   4   5   187.98  5 187.98  0   0.00  0   0.00 
   9 WODEJKO ROMAN           139   1   5   187.59  5 187.59  0   0.00  0   0.00 
  10 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW      118   1   5   187.57  5 187.57  0   0.00  0   0.00 
  11 SOBOŃ    ROBERT & AGNI  336   3   5   187.38  5 187.38  0   0.00  0   0.00 
  12 KLUKA PIOTR             115   1   5   187.12  5 187.12  0   0.00  0   0.00 
  13 SZPURA STEFAN           403   4   5   186.11  5 186.11  0   0.00  0   0.00 
  14 MAZUR STANISŁAW         314   3   5   185.13  5 185.13  0   0.00  0   0.00 
  15 MAZUR & WRÓBLEWSKI      218   2   5   184.72  5 184.72  0   0.00  0   0.00 
  16 BACZYŃSKI ADAM          201   2   5   183.81  5 183.81  0   0.00  0   0.00 
  17 HURKASIEWICZ MIECZYSŁA  426   4   5   181.62  5 181.62  0   0.00  0   0.00 
  18 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ  220   2   5   181.55  5 181.55  0   0.00  0   0.00 
  19 KLOC RYSZARD            114   1   5   180.13  5 180.13  0   0.00  0   0.00 
  20 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ  147   1   5   178.96  5 178.96  0   0.00  0   0.00 
  21 BIAŁOWĄS DANIEL         310   3   4   154.90  4 154.90  0   0.00  0   0.00 
  22 JUREK STANISŁAW         111   1   4   146.59  4 146.59  0   0.00  0   0.00 
  23 MAŚLEJAK JAN            414   4   4   144.18  4 144.18  0   0.00  0   0.00 
  24 SADOWSKI ROBERT         128   1   4   143.73  4 143.73  0   0.00  0   0.00 
  25 KRZEMIŃSKI MAREK        312   3   4   142.75  4 142.75  0   0.00  0   0.00 
  26 DATA ZBIGNIEW           106   1   4   135.25  4 135.25  0   0.00  0   0.00 
  27 MADERA EUGENIUSZ        334   3   3   112.02  3 112.02  0   0.00  0   0.00 
  28 DOMAGALSKI JAN          116   1   3   108.40  3 108.40  0   0.00  0   0.00 
  29 BANASIEWICZ SŁAWEK      418   4   3   107.55  3 107.55  0   0.00  0   0.00 
  30 KOLASA MAREK            413   4   3   106.89  3 106.89  0   0.00  0   0.00 
  31 SEWIELSKI BOGDAN        321   3   3   106.38  3 106.38  0   0.00  0   0.00 
  32 BERYZEWSKI K & S        203   2   3   105.73  3 105.73  0   0.00  0   0.00 
  33 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ    420   4   3   103.94  3 103.94  0   0.00  0   0.00 
  34 ZDEB ZBIGNIEW           207   2   3   103.43  3 103.43  0   0.00  0   0.00 
  35 WENDERSKI EUGENIUSZ     322   3   3   102.00  3 102.00  0   0.00  0   0.00 
  36 KOCIOŁEK ZDZISŁAW       213   2   2    73.99  2  73.99  0   0.00  0   0.00 
  37 SIKORA JÓZEF            129   1   2    73.61  2  73.61  0   0.00  0   0.00 
  38 KONOFACKI JÓZEF         408   4   2    72.36  2  72.36  0   0.00  0   0.00 
  39 PYTLIK TOMASZ           126   1   2    71.53  2  71.53  0   0.00  0   0.00 
  40 MALISZEWSKI FRANCISZEK  120   1   2    70.28  2  70.28  0   0.00  0   0.00 
  41 SYNOWIEC ARTUR RENATA   209   2   2    69.96  2  69.96  0   0.00  0   0.00 
  42 NALEWAJEK  EDWARD & DA  123   1   2    69.88  2  69.88  0   0.00  0   0.00 
  43 SMOLIŃSKI A & Z         132   1   2    69.47  2  69.47  0   0.00  0   0.00 
  44 BARCZYK JERZY           301   3   2    68.69  2  68.69  0   0.00  0   0.00 
  45 GUZIK TADEUSZ           117   1   2    67.80  2  67.80  0   0.00  0   0.00 
  46 MADERA WIESŁAW          335   3   2    67.79  2  67.79  0   0.00  0   0.00 
  47 SYNOWIEC RYSZARD        422   4   2    67.20  2  67.20  0   0.00  0   0.00 
  48 JASIŃSKI ZBIGNIEW       127   1   1    37.31  1  37.31  0   0.00  0   0.00 
  49 CIEŚLIK ANTONI          212   2   1    37.17  1  37.17  0   0.00  0   0.00 
  50 BANASIK JERZY           406   4   1    36.94  1  36.94  0   0.00  0   0.00 
  51 WOJTYŁA MARIUSZ         136   1   1    36.20  1  36.20  0   0.00  0   0.00 
  52 URBANOWICZ DOROTA       110   1   1    35.61  1  35.61  0   0.00  0   0.00 
  53 PRZYŁUCKI JULIAN        319   3   1    35.27  1  35.27  0   0.00  0   0.00 
  54 BANDURA & PATRZAŁEK     228   2   1    34.87  1  34.87  0   0.00  0   0.00 
  55 PLACHA JERZY            416   4   1    34.69  1  34.69  0   0.00  0   0.00 
  56 OCHROMBEL KRZYSZTOF     131   1   1    33.60  1  33.60  0   0.00  0   0.00 
  57 GNIEWASZEWSKI RYSZARD   141   1   1    33.58  1  33.58  0   0.00  0   0.00 
  58 WIĘCŁAW ANRZEJ          138   1   1    32.42  1  32.42  0   0.00  0   0.00 
  59 MATWIEJKO ANDRZEJ       124   1   1    32.28  1  32.28  0   0.00  0   0.00 
 




                   Klasyfikacja InterMistrzostwo 2019 rok.                     
--------------------------------------------------------------------------------
 Lp. Nazwisko, imie        Nr  Nr   Razem        300-500    500-700    pow.700  
                           Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt    Knk Pkt    Knk PkT  
--------------------------------------------------------------------------------
   1 BENEDYKT    JAN &  101   1   3   13.235  3   13.235  0    0.000  0    0.000
   2 SZUMILAS ZDZISŁAW  134   1   3   68.995  3   68.995  0    0.000  0    0.000
   3 WOLARZ JANUSZ      306   3   3   83.098  3   83.098  0    0.000  0    0.000
   4 PISKULAK ANDRZEJ   402   4   3  135.388  3  135.388  0    0.000  0    0.000
   5 DOMARADZKI ADAM    407   4   3  159.471  3  159.471  0    0.000  0    0.000
   6 LISOWSKI JANUSZ &  119   1   3  216.750  3  216.750  0    0.000  0    0.000
   7 WODEJKO ROMAN      139   1   3  236.711  3  236.711  0    0.000  0    0.000
   8 HURKASIEWICZ MIEC  426   4   3  238.446  3  238.446  0    0.000  0    0.000
   9 SOBOŃ    ROBERT &  336   3   3  249.512  3  249.512  0    0.000  0    0.000
  10 MAZUR & WRÓBLEWSK  218   2   3  270.558  3  270.558  0    0.000  0    0.000
  11 KLUKA PIOTR        115   1   3  284.009  3  284.009  0    0.000  0    0.000
  12 BACZYŃSKI ADAM     201   2   3  292.906  3  292.906  0    0.000  0    0.000
  13 GRUDZIEŃ MATEUSZ   425   4   3  305.272  3  305.272  0    0.000  0    0.000
  14 BARNA WŁADYSŁAW J  220   2   3  329.790  3  329.790  0    0.000  0    0.000
  15 KLOC RYSZARD       114   1   3  356.260  3  356.260  0    0.000  0    0.000
  16 KRZEMIŃSKI MAREK   312   3   3  358.213  3  358.213  0    0.000  0    0.000
  17 SZPURA STEFAN      403   4   3  361.900  3  361.900  0    0.000  0    0.000
  18 KLEMENTOWSKI MARE  339   3   3  470.601  3  470.601  0    0.000  0    0.000
  19 PAWEŁCZYK ZBIGNIE  118   1   3  539.379  3  539.379  0    0.000  0    0.000
  20 BIAŁOWĄS DANIEL    310   3   2   59.883  2   59.883  0    0.000  0    0.000
  21 SADOWSKI ROBERT    128   1   2  172.923  2  172.923  0    0.000  0    0.000
  22 KOCIOŁEK ZDZISŁAW  213   2   2  188.328  2  188.328  0    0.000  0    0.000
  23 SIKORA JÓZEF       129   1   2  200.043  2  200.043  0    0.000  0    0.000
  24 MIL  ZBIGNIEW & J  147   1   2  202.213  2  202.213  0    0.000  0    0.000
  25 KOLASA MAREK       413   4   2  202.864  2  202.864  0    0.000  0    0.000
  26 MAZUR STANISŁAW    314   3   2  254.719  2  254.719  0    0.000  0    0.000
  27 DOMAGALSKI JAN     116   1   2  294.424  2  294.424  0    0.000  0    0.000
  28 ZDEB ZBIGNIEW      207   2   2  310.914  2  310.914  0    0.000  0    0.000
  29 SYNOWIEC ARTUR RE  209   2   2  314.168  2  314.168  0    0.000  0    0.000
  30 BARCZYK JERZY      301   3   2  354.089  2  354.089  0    0.000  0    0.000
  31 JUREK STANISŁAW    111   1   2  364.504  2  364.504  0    0.000  0    0.000
  32 SYNOWIEC RYSZARD   422   4   2  400.304  2  400.304  0    0.000  0    0.000
  33 DATA ZBIGNIEW      106   1   2  478.629  2  478.629  0    0.000  0    0.000
  34 WAWRZYKOWSKI ANDR  420   4   1   45.780  1   45.780  0    0.000  0    0.000
  35 PYTLIK TOMASZ      126   1   1   50.553  1   50.553  0    0.000  0    0.000
  36 SEWIELSKI BOGDAN   321   3   1   51.638  1   51.638  0    0.000  0    0.000
  37 MADERA EUGENIUSZ   334   3   1   82.881  1   82.881  0    0.000  0    0.000
  38 NALEWAJEK  EDWARD  123   1   1   88.956  1   88.956  0    0.000  0    0.000
  39 KONOFACKI JÓZEF    408   4   1   93.730  1   93.730  0    0.000  0    0.000
  40 BANASIEWICZ SŁAWE  418   4   1  104.578  1  104.578  0    0.000  0    0.000
  41 MAŚLEJAK JAN       414   4   1  118.030  1  118.030  0    0.000  0    0.000
  42 WOJTYŁA MARIUSZ    136   1   1  118.898  1  118.898  0    0.000  0    0.000
  43 URBANOWICZ DOROTA  110   1   1  137.340  1  137.340  0    0.000  0    0.000
  44 SMOLIŃSKI A & Z    132   1   1  138.642  1  138.642  0    0.000  0    0.000
  45 PRZYŁUCKI JULIAN   319   3   1  147.971  1  147.971  0    0.000  0    0.000
  46 GUZIK TADEUSZ      117   1   1  158.603  1  158.603  0    0.000  0    0.000
  47 BANDURA & PATRZAŁ  228   2   1  160.338  1  160.338  0    0.000  0    0.000
  48 WENDERSKI EUGENIU  322   3   1  171.838  1  171.838  0    0.000  0    0.000
  49 MADERA WIESŁAW     335   3   1  176.611  1  176.611  0    0.000  0    0.000
  50 OCHROMBEL KRZYSZT  131   1   1  200.260  1  200.260  0    0.000  0    0.000
  51 MALISZEWSKI FRANC  120   1   1  205.468  1  205.468  0    0.000  0    0.000
  52 WIĘCŁAW ANRZEJ     138   1   1  236.928  1  236.928  0    0.000  0    0.000 


                                                               
  PZHGP oddz. BRZEG DOLNY (0346), rok 2019.                     
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Krótki Dystans [ 8]                                                           
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+-----+-------+-----+   
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|   
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |konk.|punkty |Wkł.%|   
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+-----+-------+-----+   
    1    1 WOLARZ          JANUSZ          3  7  7  7  7   28    547.24  44.9   
    2    5 BENEDYKT    JAN DOROTA          1  7  7  7  7   28    542.26  37.7   
    3    2 SADOWSKI        ROBERT          1  7  7  7  7   28    541.29  49.3   
    4    3 LISOWSKI JANUSZ KAZIMIERZ       1  7  7  7  7   28    541.01  39.2   
    5    4 PISKULAK        ANDRZEJ         4  7  7  7  7   28    537.80  41.6   
    6    7 SOBOŃ    ROBERT AGNIESZKA       3  7  7  7  7   28    531.16  41.9   
    7    6 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  7  7  7  7   28    527.68  51.8   
    8    8 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  7  7  7  7   28    516.22  28.9   
    9    9 JUREK           STANISŁAW       1  7  7  7  7   28    515.94  34.4   
   10   12 MADERA          EUGENIUSZ       3  7  7  7  7   28    513.56  39.9   
   11   10 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  7  7  7  7   28    512.55  34.0   
   12   11 DOMARADZKI      ADAM            4  7  7  7  7   28    512.18  26.2   
   13   14 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  7  7  7  7   28    506.47  30.8   
   14   13 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2  7  7  7  7   28    495.37  19.3   
   15   15 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1  7  7  7  7   28    487.96  13.5   
   16   20 MAZUR           STANISŁAW       3  7  7  7  7   28    481.43  28.5   
   17   16 MUŚ             JACEK           4  7  7  7  7   28    481.18  25.9   
   18   19 URBANOWICZ      DOROTA          1  7  7  7  7   28    479.21  23.2   
   19   18 WODEJKO         ROMAN           1  7  7  7  7   28    477.46  35.1   
   20   17 SZPURA          STEFAN          4  7  7  7  7   28    470.90  23.6   
   21   23 ZDEB            ZBIGNIEW        2  7  7  7  7   28    457.04  14.9   
   22   29 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  7  6  7  7   27    456.21  22.9   
   23   22 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        1  7  7  7  7   28    453.63  28.3   
   24   21 PYTLIK          TOMASZ          1  7  7  7  7   28    451.44  20.3   
   25   24 KOLASA          MAREK           4  7  7  7  7   28    448.34  24.2   
   26   26 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  7  7  7  7   28    440.36  19.3   
   27   30 BERYZEWSKI      K & S           2  7  7  7  7   28    435.70  13.6   
   28   35 KLEMENTOWSKI    MAREK           3  7  0  7  7   21    431.73  31.9   
   29   31 MAŚLEJAK        JAN             4  7  5  7  7   26    431.31  23.8   
   30   32 BACZYŃSKI       ADAM            2  7  6  7  7   27    423.29  15.3   
   31   28 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  7  7  7  7   28    420.53  17.4   
   32   33 KONOFACKI       JÓZEF           4  7  7  6  7   27    419.14  16.1   
   33   34 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4  7  7  7  7   28    398.66  23.8   
   34   41 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  2  7  6  7   22    389.39  16.2   
   35   37 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  7  7  3  7   24    383.70  16.1   
   36   25 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  7  7  6  4   24    369.54  16.2   
   37   39 GĘBIK           RYSZARD         2  4  5  7  6   22    349.33   9.4   
   38   44 KLOC            RYSZARD         1  7  3  4  7   21    341.98  18.0   
   39   27 BUDZIŃSKI       ANDRZEJ         3  6  7  7  3   23    334.96  14.5   
   40   50 KLUKA           PIOTR           1  7  4  2  7   20    317.57   8.8   
   41   36 BARCZYK         JERZY           3  6  7  7  4   24    298.76   8.8   
   42   45 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1  3  5  5  5   18    284.08   9.1   
   43   38 SIKORA          JÓZEF           1  7  7  3  3   20    282.05  16.6   
   44   42 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  7  5  5  4   21    269.57  11.4   
   45   51 DOMAGALSKI      JAN             1  3  4  6  5   18    257.69  14.4   
   46   40 CIEŚLIK         ANTONI          2  7  7  4  2   20    247.00   8.1   
   47   53 SMUGOWSKI       PIOTR           2  7  2  3  5   17    239.67  11.5   
   48   56 MAZUR MACIEJ    MAREK           1  7  5  2  4   18    222.83   7.9   
   49   47 BANASIK         JERZY           4  7  4  4  3   18    222.64  12.4   
   50   49 BANASIEWICZ     SŁAWEK          4  3  4  6  3   16    211.93  42.1   
   51   57 SMOLIŃSKI       A & Z           1  6  6  1  4   17    210.72   8.9   
   52   52 DATA            ZBIGNIEW        1  7  5  0  3   15    205.95   8.0   
   53   72 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  3  0  1  7   11    203.23   4.2   
   54   55 MADERA          WIESŁAW         3  7  2  4  3   16    195.03  15.9   
   55   61 SEWIELSKI       BOGDAN          3  6  3  1  4   14    191.71  12.6   
   56   58 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  7  4  1  3   15    187.28  10.1   
   57   59 SYNOWIEC        RYSZARD         4  6  3  1  3   13    184.75  12.0   
   58   46 PACER           MIROSŁAW        4  7  5  3  1   16    178.21  11.7   
   59   43 GAŁDA           MARIAN          1  7  7  3  0   17    176.12  12.8   
   60   64 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  3  3  2  4   12    174.92   6.1   
   61   48 PLACHA          JERZY           4  7  5  4  1   17    171.17   8.6   
   62   63 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  6  4  0  4   14    167.70  11.8   
   63   54 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4  7  2  2  1   12    149.26  13.4   
   64   68 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  7  1  0  3   11    136.88   4.5   
   65   60 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1  7  4 --  1   12    121.60  10.5   
   66   62 ADAMIAK         TEODOR          3  2  7  2  1   12    118.50   8.2   
   67   66 GUZIK           TADEUSZ         1  0  6  2  2   10    114.92   8.3   
   68   69 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  3  1  1  2    7     95.47   5.7   
   69   67 MOSIŃSKI        WACŁAW          2  6  1  1  1    9     91.52   6.0   
   70   70 WOJTYŁA         MARIUSZ         1  3  1  1  2    7     90.70   4.5   
   71   77 PAWLIK          TADEUSZ         2 -- --  1  3    4     86.64   3.1   
   72   71 MARCINIAK       ŁUKASZ          2  1  3  1  2    7     84.14   4.6   
   73   65 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         2  4  3  2  0    9     76.41   3.9   
   74   74 PIETRAKOWSKI    JAN             2 --  2  0  1    3     41.20   4.0   
   75   73 TOCZEK          ROMAN           2  3  0 -- --    3     21.25  11.1   
   76   75 FILIPIAK        JAROSŁAW        1  2 --  0 --    2     16.83   7.7   
   77   76 KULCZYCKI       RYSZARD         1  1  0  0  0    1     13.34   0.4   
   78   78 ŻUKOWSKI        ZAWIERUCHA      3  1  0  0  0    1     10.02   2.9   
   79   79 NANASIK         KRZYSZTOF       1  1  0  0  0    1      9.26   3.0   
   80   80 KAWKA           JAN             1 --  1  0  0    1      5.74   0.9   
   81   81 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1 --  0  0  0    0      0.00   0.0   
   82 ---- WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1 -- -- --  0    0      0.00   0.0   
   83   82 WICHMAN         TOMASZ          2  0  0 --  0    0      0.00   0.0   
   84   83 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   85   84 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2 -- --  0 --    0      0.00   0.0   
   86   85 GROCHOWSKI      JAN             2  0  0 --  0    0      0.00   0.0 



                                                     
            PZHGP oddz. BRZEG DOLNY (0346), rok 2019.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 19.05.19 BURG-1                                   
            Krótki Dystans [ 8]                                                 
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT    JAN DOROTA          1   122    7    62   209.61     
              2 SOBOŃ    ROBERT AGNIESZKA       3   158    7    76   208.32     
              3 KLEMENTOWSKI    MAREK           3    92    7    42   206.48     
              4 WOLARZ          JANUSZ          3    75    7    33   205.38     
              5 LISOWSKI JANUSZ KAZIMIERZ       1    88    7    37   203.67     
              6 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    93    7    44   203.16     
              7 MADERA          EUGENIUSZ       3    58    7    28   202.49     
              8 SADOWSKI        ROBERT          1    67    7    33   201.85     
              9 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    49    7    17   201.73     
             10 PISKULAK        ANDRZEJ         4    85    7    28   201.60     
             11 DOMARADZKI      ADAM            4    87    7    24   198.53     
             12 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    61    7    22   198.35     
             13 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    64    7    23   197.87     
             14 MAZUR           STANISŁAW       3    72    7    18   196.41     
             15 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    69    7    26   196.18     
             16 JUREK           STANISŁAW       1    79    7    21   194.78     
             17 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    95    7    24   193.97     
             18 URBANOWICZ      DOROTA          1    79    7    18   191.99     
             19 ZDEB            ZBIGNIEW        2    62    7     8   190.82     
             20 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2   109    7    23   190.45     
             21 BACZYŃSKI       ADAM            2    70    7    18   188.36     
             22 KONOFACKI       JÓZEF           4    62    7    13   186.34     
             23 WODEJKO         ROMAN           1    36    7    11   185.93     
             24 MAŚLEJAK        JAN             4    37    7    13   185.15     
             25 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1   121    7    20   184.75     
             26 KOLASA          MAREK           4    44    7    13   184.67     
             27 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        1    48    7    11   183.88     
             28 PYTLIK          TOMASZ          1    50    7    10   180.68     
             29 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    69    7    14   179.69     
             30 KLOC            RYSZARD         1    42    7    10   179.63     
             31 BERYZEWSKI      K & S           2    74    7    14   179.51     
             32 MUŚ             JACEK           4    88    7    15   179.42     
             33 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    53    7     7   179.00     
             34 SZPURA          STEFAN          4    66    7     9   177.82     
             35 KLUKA           PIOTR           1    75    7    15   176.99     
             36 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4    35    7     7   170.49     
             37 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    62    7     7   165.27     
             38 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    55    7     8   162.43     
             39 GĘBIK           RYSZARD         2    63    6     6   147.66     
             40 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    56    5     5   126.73     
             41 DOMAGALSKI      JAN             1    35    5     5   117.84     
             42 SMUGOWSKI       PIOTR           2    33    5     5   110.85     
             43 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    57    4     4   107.86     
             44 MAZUR MACIEJ    MAREK           1    52    4     4    98.03     
             45 SEWIELSKI       BOGDAN          3    22    4     4    97.94     
             46 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    59    4     4    96.68     
             47 SMOLIŃSKI       A & Z           1    44    4     4    94.60     
             48 BARCZYK         JERZY           3    75    4     4    89.72     
             49 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    48    4     4    89.43     
             50 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    29    4     4    87.40      
             51 SIKORA          JÓZEF           1    45    3     3    77.88     
             52 PAWLIK          TADEUSZ         2    60    3     3    76.31     
             53 BUDZIŃSKI       ANDRZEJ         3    66    3     3    76.19     
             54 SYNOWIEC        RYSZARD         4    28    3     3    74.47     
             55 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1    40    3     3    74.13     
             56 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    65    3     3    72.69     
             57 BANASIEWICZ     SŁAWEK          4     8    3     3    70.53     
             58 BANASIK         JERZY           4    43    3     3    68.54     
             59 MADERA          WIESŁAW         3    23    3     3    68.44     
             60 DATA            ZBIGNIEW        1    80    3     3    66.67     
             61 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    29    2     2    48.53     
             62 CIEŚLIK         ANTONI          2    74    2     2    48.22     
             63 WOJTYŁA         MARIUSZ         1    34    2     2    46.00     
             64 GUZIK           TADEUSZ         1    30    2     2    42.59     
             65 MARCINIAK       ŁUKASZ          2    42    2     2    42.24     
             66 ADAMIAK         TEODOR          3    36    1     1    25.26     
             67 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    44    1     1    25.08     
             68 PACER           MIROSŁAW        4    52    1     1    23.24     
             69 PIETRAKOWSKI    JAN             2    22    1     1    23.19     
             70 PLACHA          JERZY           4    58    1     1    21.70     
             71 MOSIŃSKI        WACŁAW          2    37    1     1    20.76     
             72 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    31    1     1    20.72     
             73 GAŁDA           MARIAN          1    19    0     0     0.00     
             74 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         2    49    0     0     0.00     
             75 KULCZYCKI       RYSZARD         1    53    0     0     0.00     
             76 ŻUKOWSKI        ZAWIERUCHA      3     5    0     0     0.00     
             77 NANASIK         KRZYSZTOF       1     7    0     0     0.00     
             78 KAWKA           JAN             1    35    0     0     0.00     
             79 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    34    0     0     0.00     
             80 WICHMAN         TOMASZ          2    19    0     0     0.00     
             81 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2    16    0     0     0.00     
             82 GROCHOWSKI      JAN             2    29    0     0     0.00     
             83 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    72    0     0     0.00



                                                              
  PZHGP oddz. BRZEG DOLNY (0346), rok 2019.                     
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja  50-tka [10]                                                        
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+-----+-------+-----+   
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|   
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |konk.|punkty |Wkł.%|   
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+-----+-------+-----+   
    1    1 WOLARZ          JANUSZ          3  7  7  7  7   28    539.44  44.9   
    2    2 SADOWSKI        ROBERT          1  7  7  7  7   28    536.05  49.3   
    3    3 PISKULAK        ANDRZEJ         4  7  7  7  7   28    533.02  41.6   
    4    4 LISOWSKI JANUSZ KAZIMIERZ       1  7  7  7  7   28    533.01  39.2   
    5    6 BENEDYKT    JAN DOROTA          1  7  7  7  7   28    529.45  37.7   
    6    5 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  7  7  7  7   28    521.51  51.8   
    7    7 JUREK           STANISŁAW       1  7  7  7  7   28    505.42  34.4   
    8    9 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  7  7  7  7   28    502.43  34.0   
    9   10 DOMARADZKI      ADAM            4  7  7  7  7   28    499.20  26.2   
   10    8 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  7  7  7  7   28    498.71  28.9   
   11   11 MADERA          EUGENIUSZ       3  7  7  7  7   28    498.54  39.9   
   12   12 SOBOŃ    ROBERT AGNIESZKA       3  7  7  7  7   28    494.31  41.9   
   13   13 WODEJKO         ROMAN           1  7  7  7  7   28    477.46  35.1   
   14   14 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2  7  7  7  7   28    473.78  19.3   
   15   18 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  7  7  7  7   28    463.04  30.8   
   16   15 MAZUR           STANISŁAW       3  7  7  7  7   28    462.73  28.5   
   17   19 KOLASA          MAREK           4  7  7  7  7   28    448.34  24.2   
   18   17 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        1  7  7  7  7   28    448.33  28.3   
   19   22 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  7  6  7  7   27    444.53  22.9   
   20   20 PYTLIK          TOMASZ          1  6  7  7  7   27    440.67  20.3   
   21   21 SZPURA          STEFAN          4  7  7  6  7   27    431.38  23.6   
   22   23 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  7  7  7  7   28    420.20  19.3   
   23   27 MAŚLEJAK        JAN             4  7  3  7  7   24    412.38  23.8   
   24   28 BACZYŃSKI       ADAM            2  7  5  7  7   26    410.67  15.3   
   25   36 KLEMENTOWSKI    MAREK           3  7  0  7  7   21    405.81  31.9   
   26   16 MUŚ             JACEK           4  7  7  7  6   27    401.75  25.9   
   27   25 BERYZEWSKI      K & S           2  7  7  6  7   27    400.13  13.6   
   28   26 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4  7  7  7  7   28    398.66  23.8   
   29   38 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  2  7  6  7   22    388.89  16.2   
   30   32 KONOFACKI       JÓZEF           4  7  4  6  7   24    383.72  16.1   
   31   24 ZDEB            ZBIGNIEW        2  5  7  7  5   24    379.43  14.9   
   32   34 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1  7  4  4  7   22    378.58  13.5   
   33   35 URBANOWICZ      DOROTA          1  7  7  2  7   23    376.67  23.2   
   34   37 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  7  7  3  7   24    370.09  16.1   
   35   40 KLOC            RYSZARD         1  7  3  4  7   21    341.98  18.0   
   36   31 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  7  6  5  5   23    318.70  17.4   
   37   30 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  7  7  4  3   21    300.39  16.2   
   38   29 BUDZIŃSKI       ANDRZEJ         3  4  7  7  3   21    294.60  14.5   
   39   33 SIKORA          JÓZEF           1  7  7  3  3   20    282.05  16.6   
   40   39 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  7  5  5  4   21    269.57  11.4   
   41   58 KLUKA           PIOTR           1  5  2  1  7   15    268.15   8.8   
   42   44 DOMAGALSKI      JAN             1  3  4  6  5   18    257.69  14.4   
   43   46 SMUGOWSKI       PIOTR           2  7  2  3  5   17    239.67  11.5   
   44   43 BANASIEWICZ     SŁAWEK          4  3  4  6  3   16    211.93  42.1   
   45   45 BANASIK         JERZY           4  7  4  3  3   17    201.13  12.4   
   46   55 GĘBIK           RYSZARD         2  4  2  3  4   13    199.70   9.4   
   47   49 MADERA          WIESŁAW         3  7  2  4  3   16    195.03  15.9   
   48   52 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  7  4  1  3   15    187.28  10.1   
   49   53 SYNOWIEC        RYSZARD         4  6  3  1  3   13    184.75  12.0   
   50   62 SEWIELSKI       BOGDAN          3  4  3  1  4   12    173.25  12.6   
   51   42 CIEŚLIK         ANTONI          2  6  6  2  1   15    169.96   8.1   
   52   60 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  6  4  0  4   14    167.70  11.8   
   53   66 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  3  3  1  4   11    160.09   6.1   
   54   47 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1  1  4  5  1   11    150.42   9.1   
   55   48 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4  7  2  2  1   12    149.26  13.4   
   56   41 GAŁDA           MARIAN          1  7  7  1  0   15    146.20  12.8   
   57   56 DATA            ZBIGNIEW        1  7  3  0  2   12    146.06   8.0   
   58   61 MAZUR MACIEJ    MAREK           1  5  2  2  3   12    144.98   7.9   
   59   54 SMOLIŃSKI       A & Z           1  5  5  1  2   13    144.88   8.9   
   60   50 PLACHA          JERZY           4  7  4  2  1   14    144.34   8.6   
   61   51 PACER           MIROSŁAW        4  7  4  2  1   14    136.94  11.7   
   62   65 BARCZYK         JERZY           3  2  1  3  3    9    130.15   8.8   
   63   72 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  2  0  1  4    7    121.96   4.2   
   64   57 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1  7  4 --  1   12    121.60  10.5   
   65   59 ADAMIAK         TEODOR          3  2  7  2  1   12    118.50   8.2   
   66   63 GUZIK           TADEUSZ         1  0  6  2  2   10    114.92   8.3   
   67   68 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  3  1  1  2    7     95.47   5.7   
   68   64 MOSIŃSKI        WACŁAW          2  6  1  1  1    9     91.52   6.0   
   69   70 MARCINIAK       ŁUKASZ          2  1  3  1  2    7     84.14   4.6   
   70   69 WOJTYŁA         MARIUSZ         1  3  1  1  1    6     68.76   4.5   
   71   71 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  4  1  0  1    6     66.80   4.5   
   72   67 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         2  3  2  2  0    7     60.19   3.9   
   73   82 PAWLIK          TADEUSZ         2 -- --  0  2    2     50.79   3.1   
   74   73 TOCZEK          ROMAN           2  3  0 -- --    3     21.25  11.1   
   75   74 PIETRAKOWSKI    JAN             2 --  2  0  0    2     18.01   4.0   
   76   75 FILIPIAK        JAROSŁAW        1  2 --  0 --    2     16.83   7.7   
   77   76 KULCZYCKI       RYSZARD         1  1  0  0  0    1     13.34   0.4   
   78   77 ŻUKOWSKI        ZAWIERUCHA      3  1  0  0  0    1     10.02   2.9   
   79   78 NANASIK         KRZYSZTOF       1  1  0  0  0    1      9.26   3.0   
   80   79 KAWKA           JAN             1 --  1  0  0    1      5.74   0.9   
   81   80 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1 --  0  0  0    0      0.00   0.0   
   82 ---- WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1 -- -- --  0    0      0.00   0.0   
   83   81 WICHMAN         TOMASZ          2  0  0 --  0    0      0.00   0.0   
   84   83 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   85   84 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2 -- --  0 --    0      0.00   0.0   
   86   85 GROCHOWSKI      JAN             2  0  0 --  0    0      0.00   0.0



                                                     
            PZHGP oddz. BRZEG DOLNY (0346), rok 2019.                    
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 19.05.19 BURG-1                                   
            Punktacja  50-tka [10]                                              
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT    JAN DOROTA          1   122    7    62   208.90     
              2 KLEMENTOWSKI    MAREK           3    92    7    42   204.18     
              3 WOLARZ          JANUSZ          3    75    7    33   202.96     
              4 LISOWSKI JANUSZ KAZIMIERZ       1    88    7    37   201.67     
              5 PISKULAK        ANDRZEJ         4    85    7    28   201.60     
              6 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    49    7    17   201.23     
              7 SADOWSKI        ROBERT          1    67    7    33   200.28     
              8 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    93    7    44   199.26     
              9 DOMARADZKI      ADAM            4    87    7    24   195.87     
             10 SOBOŃ    ROBERT AGNIESZKA       3   158    7    76   195.52     
             11 MADERA          EUGENIUSZ       3    58    7    28   195.27     
             12 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    64    7    23   194.97     
             13 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    69    7    26   192.67     
             14 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    61    7    22   191.92     
             15 JUREK           STANISŁAW       1    79    7    21   191.08     
             16 MAZUR           STANISŁAW       3    72    7    18   189.93     
             17 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    95    7    24   186.36     
             18 WODEJKO         ROMAN           1    36    7    11   185.93     
             19 MAŚLEJAK        JAN             4    37    7    13   185.15     
             20 BACZYŃSKI       ADAM            2    70    7    18   184.68     
             21 KOLASA          MAREK           4    44    7    13   184.67     
             22 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        1    48    7    11   183.88     
             23 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2   109    7    23   183.03     
             24 KLOC            RYSZARD         1    42    7    10   179.63     
             25 PYTLIK          TOMASZ          1    50    7    10   179.32     
             26 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    69    7    14   179.06     
             27 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    53    7     7   179.00     
             28 SZPURA          STEFAN          4    66    7     9   177.82     
             29 KONOFACKI       JÓZEF           4    62    7    13   177.74     
             30 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1   121    7    20   174.57     
             31 KLUKA           PIOTR           1    75    7    15   174.15     
             32 URBANOWICZ      DOROTA          1    79    7    18   173.90     
             33 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4    35    7     7   170.49     
             34 BERYZEWSKI      K & S           2    74    7    14   166.54     
             35 ZDEB            ZBIGNIEW        2    62    5     8   138.56     
             36 MUŚ             JACEK           4    88    6    15   134.16     
             37 DOMAGALSKI      JAN             1    35    5     5   117.84     
             38 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    55    5     8   112.27     
             39 SMUGOWSKI       PIOTR           2    33    5     5   110.85     
             40 GĘBIK           RYSZARD         2    63    4     6    98.86     
             41 SEWIELSKI       BOGDAN          3    22    4     4    97.94     
             42 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    59    4     4    96.68     
             43 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    62    4     7    91.53     
             44 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    48    4     4    89.43     
             45 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    29    4     4    87.40     
             46 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    57    3     4    87.32     
             47 SIKORA          JÓZEF           1    45    3     3    77.88     
             48 BUDZIŃSKI       ANDRZEJ         3    66    3     3    76.19     
             49 SYNOWIEC        RYSZARD         4    28    3     3    74.47     
             50 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1    40    3     3    74.13     
             51 BANASIEWICZ     SŁAWEK          4     8    3     3    70.53     
             52 MAZUR MACIEJ    MAREK           1    52    3     4    69.04     
             53 BANASIK         JERZY           4    43    3     3    68.54     
             54 MADERA          WIESŁAW         3    23    3     3    68.44     
             55 BARCZYK         JERZY           3    75    3     4    65.15     
             56 PAWLIK          TADEUSZ         2    60    2     3    50.79     
             57 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    29    2     2    48.53     
             58 DATA            ZBIGNIEW        1    80    2     3    45.23     
             59 SMOLIŃSKI       A & Z           1    44    2     4    43.53     
             60 GUZIK           TADEUSZ         1    30    2     2    42.59     
             61 MARCINIAK       ŁUKASZ          2    42    2     2    42.24     
             62 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    65    1     3    26.73     
             63 CIEŚLIK         ANTONI          2    74    1     2    25.57     
             64 ADAMIAK         TEODOR          3    36    1     1    25.26     
             65 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    44    1     1    25.08     
             66 WOJTYŁA         MARIUSZ         1    34    1     2    24.06     
             67 PACER           MIROSŁAW        4    52    1     1    23.24     
             68 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    56    1     5    21.79     
             69 PLACHA          JERZY           4    58    1     1    21.70     
             70 MOSIŃSKI        WACŁAW          2    37    1     1    20.76     
             71 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    31    1     1    20.72     
             72 GAŁDA           MARIAN          1    19    0     0     0.00     
             73 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         2    49    0     0     0.00     
             74 PIETRAKOWSKI    JAN             2    22    0     1     0.00     
             75 KULCZYCKI       RYSZARD         1    53    0     0     0.00     
             76 ŻUKOWSKI        ZAWIERUCHA      3     5    0     0     0.00     
             77 NANASIK         KRZYSZTOF       1     7    0     0     0.00     
             78 KAWKA           JAN             1    35    0     0     0.00     
             79 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    34    0     0     0.00     
             80 WICHMAN         TOMASZ          2    19    0     0     0.00     
             81 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2    16    0     0     0.00     
             82 GROCHOWSKI      JAN             2    29    0     0     0.00     
             83 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    72    0     0     0.00
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 255 odwiedzający (1451 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=