.
  Numer hodowcy i współrzędne
 
      Wykaz hodowcow - sezon 2023, golebie dorosle
PZHGP Oddzial 0346 Brzeg Dolny, Okreg Wroclaw
 
+---+---+----+----------------------+------------------------------+-------+-------+
|Lp.|Lp.|Nr  |                      |                              | Liczba| Liczba|
|Odd|Sek|komp| Nazwa                | Wspolrzedne geograficzne     | gol.  | gol.  |
|   |   |    |                      |                              | calosc| GMP   |
+---+---+----+----------------------+------------------------------+-------+-------+
|  Sekcja S1 Brzeg Dolny                                                           |
+---+---+----+----------------------+------------------------------+-------+-------+
|1  |1  |122 | Bazylewicz Tadeusz   | 51*28"18.40'N, 16*36"39.60'E | 0     | 0     |
|2  |2  |101 | Benedykt Jan & Dorota| 51*18"41.50'N, 16*41"45.90'E | 0     | 0     |
|3  |3  |143 | Bronowicki Andrzej   | 51*15"26.60'N, 16*30"21.70'E | 0     | 0     |
|4  |4  |106 | Data Zbigniew        | 51*15"43.30'N, 16*42"23.20'E | 0     | 0     |
|5  |5  |116 | Domagalski Jan       | 51*14"27.90'N, 16*43"16.10'E | 0     | 0     |
|6  |6  |144 | Dziarski Piotr       | 51*15"48.10'N, 16*46"28.70'E | 0     | 0     |
|7  |7  |146 | Dziepak Stanislaw    | 51*11"21.10'N, 16*44"21.10'E | 0     | 0     |
|8  |8  |133 | Filipiak Jaroslaw    | 51*14"57.70'N, 16*43"31.60'E | 0     | 0     |
|9  |9  |107 | Galda Marian         | 51*16"25.00'N, 16*43"28.60'E | 0     | 0     |
|10 |10 |110 | Glura Mateusz        | 51*17"53.30'N, 16*42"19.10'E | 0     | 0     |
|11 |11 |141 | Gniewaszewski Ryszard| 51*17"48.30'N, 16*43"35.60'E | 0     | 0     |
|12 |12 |117 | Guzik Tadeusz        | 51*11"32.60'N, 16*44"18.50'E | 0     | 0     |
|13 |13 |127 | Jasinski Zb.         | 51*19"13.00'N, 16*46"01.90'E | 0     | 0     |
|14 |14 |111 | Jurek Stanislaw      | 51*15"35.00'N, 16*42"17.20'E | 0     | 0     |
|15 |15 |114 | Kloc Ryszard         | 51*15"16.30'N, 16*31"20.90'E | 0     | 0     |
|16 |16 |130 | Lech Robert Joanna   | 51*16"33.00'N, 16*41"48.90'E | 0     | 0     |
|17 |17 |119 | Lisowski Janusz      | 51*20"21.30'N, 16*46"25.10'E | 0     | 0     |
|18 |18 |120 | Maliszewski Francisze| 51*16"23.50'N, 16*42"46.90'E | 0     | 0     |
|19 |19 |124 | Matwiejko Andrzej    | 51*15"08.80'N, 16*38"57.40'E | 0     | 0     |
|20 |20 |109 | Mazur Marek          | 51*14"12.00'N, 16*49"33.00'E | 0     | 0     |
|21 |21 |147 | Mil Zbigniew Janusz  | 51*15"23.90'N, 16*37"56.50'E | 0     | 0     |
|22 |22 |123 | Nalewajek Edward Dami| 51*19"43.10'N, 16*46"38.10'E | 0     | 0     |
|23 |23 |135 | Nanasik Krzysztof    | 51*16"24.10'N, 16*43"26.90'E | 0     | 0     |
|24 |24 |131 | Ochrombel Krzysztof  | 51*15"41.90'N, 16*46"47.90'E | 0     | 0     |
|25 |25 |118 | Pawelczyk Zbigniew   | 51*13"24.20'N, 16*41"40.30'E | 0     | 0     |
|26 |26 |126 | Pytlik Tomasz        | 51*15"33.10'N, 16*40"59.50'E | 0     | 0     |
|27 |27 |128 | Sadowski Robert      | 51*15"25.90'N, 16*42"33.50'E | 0     | 0     |
|28 |28 |132 | Smolinski A Z        | 51*16"05.20'N, 16*43"32.50'E | 0     | 0     |
|29 |29 |134 | Szumilas Zdzislaw    | 51*16"19.90'N, 16*42"20.30'E | 0     | 0     |
|30 |30 |137 | Wasylkiewicz Michal  | 51*16"26.40'N, 16*41"46.50'E | 0     | 0     |
|31 |31 |139 | Wodejko Roman        | 51*15"43.00'N, 16*42"09.40'E | 0     | 0     |
|32 |32 |136 | Wojtyla Mariusz      | 51*15"44.70'N, 16*42"21.50'E | 0     | 0     |
+---+---+----+----------------------+------------------------------+-------+-------+
|  Sekcja S2 Wolow                                                                 |
+---+---+----+----------------------+------------------------------+-------+-------+
|33 |1  |201 | Baczynski Adam       | 51*18"18.10'N, 16*35"46.60'E | 0     | 0     |
|34 |2  |220 | Barna Wladyslaw Janus| 51*20"20.70'N, 16*31"22.70'E | 0     | 0     |
|35 |3  |203 | Beryzewski K S       | 51*21"56.60'N, 16*37"30.40'E | 0     | 0     |
|36 |4  |215 | Bolek Krzysztof      | 51*19"45.50'N, 16*37"39.80'E | 0     | 0     |
|37 |5  |202 | Chodaniecki Andrzej  | 51*17"51.00'N, 16*49"56.00'E | 0     | 0     |
|38 |6  |208 | Cieplinski Janusz    | 51*18"06.50'N, 16*35"48.00'E | 0     | 0     |
|39 |7  |212 | Cieslik Antoni       | 51*20"42.50'N, 16*38"32.10'E | 0     | 0     |
|40 |8  |235 | Duda Mariusz         | 51*21"50.60'N, 16*29"29.20'E | 0     | 0     |
|41 |9  |217 | Gebik Ryszard        | 51*19"43.10'N, 16*38"06.00'E | 0     | 0     |
|42 |10 |229 | Gorny Sebastian      | 51*26"38.70'N, 16*44"37.90'E | 0     | 0     |
|43 |11 |211 | Jasinowski Dariusz   | 51*20"33.70'N, 16*33"33.50'E | 0     | 0     |
|44 |12 |213 | Kociolek Zdzislaw    | 51*20"33.80'N, 16*38"12.20'E | 0     | 0     |
|45 |13 |216 | Lach Stanislaw       | 51*20"16.60'N, 16*31"38.80'E | 0     | 0     |
|46 |14 |222 | Piaskowski Dariusz   | 51*20"21.20'N, 16*38"10.10'E | 0     | 0     |
|47 |15 |232 | Smolak Krzysztof     | 51*20"08.90'N, 16*37"35.40'E | 0     | 0     |
|48 |16 |226 | Smugowski Piotr      | 51*20"27.90'N, 16*38"19.90'E | 0     | 0     |
|49 |17 |209 | Synowiec Artur Renata| 51*17"51.40'N, 16*49"52.90'E | 0     | 0     |
|50 |18 |227 | Toczek Roman         | 51*19"50.10'N, 16*39"30.50'E | 0     | 0     |
|51 |19 |204 | Wichman Tomasz       | 51*23"30.10'N, 16*43"25.00'E | 0     | 0     |
|52 |20 |218 | Wroblewski Tadeusz   | 51*19"44.60'N, 16*38"04.40'E | 0     | 0     |
|53 |21 |207 | Zdeb Zbigniew        | 51*19"49.40'N, 16*39"14.20'E | 0     | 0     |
+---+---+----+----------------------+------------------------------+-------+-------+
|  Sekcja S3 Juszczyn                                                              |
+---+---+----+----------------------+------------------------------+-------+-------+
|54 |1  |338 | Adamiak Teodor       | 51*09"42.00'N, 16*36"20.00'E | 0     | 0     |
|55 |2  |310 | Bialowas Daniel      | 51*13"06.50'N, 16*29"46.20'E | 0     | 0     |
|56 |3  |345 | Budzinski Andrzej    | 51*09"46.40'N, 16*36"17.80'E | 0     | 0     |
|57 |4  |313 | Hladun Grzegorz      | 51*12"51.70'N, 16*31"09.70'E | 0     | 0     |
|58 |5  |333 | Janik Zygmunt        | 51*13"14.10'N, 16*29"48.90'E | 0     | 0     |
|59 |6  |309 | Jurczak & Maciejewski| 51*09"21.30'N, 16*40"46.30'E | 0     | 0     |
|60 |7  |339 | Klementowski Marek   | 51*10"21.00'N, 16*35"51.00'E | 0     | 0     |
|61 |8  |312 | Krzeminski Marek     | 51*10"31.20'N, 16*35"24.80'E | 0     | 0     |
|62 |9  |314 | Mazur Stanislaw      | 51*12"49.40'N, 16*29"30.50'E | 0     | 0     |
|63 |10 |302 | Nizynski Jacek       | 51*05"11.50'N, 16*33"39.10'E | 0     | 0     |
|64 |11 |330 | Pozanski Tomasz      | 51*11"08.00'N, 16*33"20.00'E | 0     | 0     |
|65 |12 |319 | Przylucki Julian     | 51*10"32.80'N, 16*35"40.00'E | 0     | 0     |
|66 |13 |321 | Sewielski Bogdan     | 51*09"50.60'N, 16*35"47.70'E | 0     | 0     |
|67 |14 |336 | Sobon Robert Agnieszk| 51*06"13.00'N, 16*34"11.00'E | 0     | 0     |
|68 |15 |322 | Wenderski Eugeniusz  | 51*09"48.90'N, 16*36"10.60'E | 0     | 0     |
|69 |16 |323 | Winiarski Piotr      | 51*11"23.40'N, 16*44"13.90'E | 0     | 0     |
|70 |17 |325 | Wyszynski Henryk     | 51*12"07.30'N, 16*35"51.60'E | 0     | 0     |
+---+---+----+----------------------+------------------------------+-------+-------+
|  Sekcja S4 Roscislawice                                                          |
+---+---+----+----------------------+------------------------------+-------+-------+
|71 |1  |428 | Baksalary Jan        | 51*17"53.60'N, 16*50"29.70'E | 0     | 0     |
|72 |2  |406 | Banasik Jerzy        | 51*12"46.10'N, 16*56"42.90'E | 0     | 0     |
|73 |3  |426 | Blabus Czeslaw       | 51*17"55.00'N, 16*50"06.00'E | 0     | 0     |
|74 |4  |407 | Domaradzki Adam      | 51*15"40.20'N, 16*53"11.20'E | 0     | 0     |
|75 |5  |405 | Jasinski Zbigniew    | 51*19"48.00'N, 16*51"22.00'E | 0     | 0     |
|76 |6  |408 | Konofacki Jozef      | 51*13"19.00'N, 16*58"06.40'E | 0     | 0     |
|77 |7  |416 | Kwiec Zbigniew       | 51*14"17.00'N, 16*58"24.00'E | 0     | 0     |
|78 |8  |414 | Maslejak Jan         | 51*15"54.20'N, 16*53"32.80'E | 0     | 0     |
|79 |9  |427 | Mus Jacek            | 51*14"45.10'N, 17*00"40.90'E | 0     | 0     |
|80 |10 |419 | Musial Lucjan        | 51*13"04.00'N, 17*01"36.00'E | 0     | 0     |
|81 |11 |401 | Piech Jan            | 51*17"55.00'N, 16*58"06.10'E | 0     | 0     |
|82 |12 |402 | Piskulak Andrzej     | 51*12"44.00'N, 16*56"28.70'E | 0     | 0     |
|83 |13 |433 | Przadka Marian Damian| 51*20"36.00'N, 16*50"27.00'E | 0     | 0     |
|84 |14 |418 | Szczawinski Krzysztof| 51*17"42.40'N, 16*51"04.50'E | 0     | 0     |
|85 |15 |415 | Zelazny Tomasz       | 51*17"59.50'N, 16*49"50.40'E | 0     | 0     |
+---+---+----+----------------------+------------------------------+-------+-------+
|  Sekcja S5 Oborniki Slaskie                                                      |
+---+---+----+----------------------+------------------------------+-------+-------+
|86 |1  |501 | Adamczyk Marian      | 51*19"26.30'N, 16*53"57.70'E | 0     | 0     |
|87 |2  |502 | Afed Zbigniew        | 51*18"48.70'N, 16*56"06.70'E | 0     | 0     |
|88 |3  |503 | Bankosz Janusz       | 51*20"55.00'N, 16*50"07.00'E | 0     | 0     |
|89 |4  |504 | Bargiel Roman        | 51*20"09.50'N, 16*53"45.10'E | 0     | 0     |
|90 |5  |505 | Beben Ryszard        | 51*18"06.30'N, 16*49"49.60'E | 0     | 0     |
|91 |6  |506 | Boduszek Jan         | 51*19"15.70'N, 16*54"32.40'E | 0     | 0     |
|92 |7  |507 | Brysiak Daniel       | 51*18"13.30'N, 16*55"47.40'E | 0     | 0     |
|93 |8  |508 | Cieplinski Stanislaw | 51*19"17.20'N, 16*54"36.70'E | 0     | 0     |
|94 |9  |509 | Cierpinski Wieslaw   | 51*16"07.00'N, 16*55"46.00'E | 0     | 0     |
|95 |10 |511 | Galasinski Miroslaw  | 51*18"47.80'N, 16*56"06.50'E | 0     | 0     |
|96 |11 |512 | Geleszko Krzysztof   | 51*18"09.20'N, 16*54"56.30'E | 0     | 0     |
|97 |12 |514 | Klusek Kazimierz     | 51*20"07.70'N, 16*51"53.90'E | 0     | 0     |
|98 |13 |515 | Kolasa Edward        | 51*18"32.60'N, 16*54"41.20'E | 0     | 0     |
|99 |14 |516 | Kuraszyk Bogdan      | 51*18"17.50'N, 16*54"39.10'E | 0     | 0     |
|100|15 |517 | Szemiel Pawel        | 51*18"19.50'N, 16*54"31.20'E | 0     | 0     |
|101|16 |599 | Tokarz Dariusz       | 51*31"10.00'N, 16*21"52.00'E | 0     | 0     |
|102|17 |519 | Wasinski Jan Marek   | 51*18"10.70'N, 16*50"00.20'E | 0     | 0     |
|103|18 |520 | Weglarz Stanislaw    | 51*18"57.80'N, 16*56"27.30'E | 0     | 0     |
|104|19 |521 | Wieczorek Jan        | 51*19"16.50'N, 16*54"37.80'E | 0     | 0     |
|105|20 |522 | Wodzinski Jan        | 51*16"12.50'N, 16*55"35.70'E | 0     | 0     |
+---+---+----+----------------------+------------------------------+-------+-------+
                                                 
                                                             
                                                 
                                                             
 
 
      Wykaz hodowców Sek 2022  nr : 01                                                    Nazwa pomiaru.............: Brzeg Dolny                                        +---+-------+-------------------------------+---------------------+      |Lp.|Nr hod.| Nazwisko Imię                 |   Współrz. Położ.   |      +---+-------+-------------------------------+---------------------+      |  1|   122 | BAZYLEWICZ      TADEUSZ       |51:28:18.4 16:36:39.6|            |  2|   101 | BENEDYKT    JAN DOROTA        |51:18:41.5 16:41:45.9|            |  3|   143 | BRONOWICKI      ANDRZEJ       |51:15:26.6 16:30:21.7|            |  4|   104 | CHODORSKI       MIECZYSŁAW    |51:19:14.2 16:46:08.0|            |  5|   106 | DATA            ZBIGNIEW      |51:15:43.0 16:42:24.1|            |  6|   116 | DOMAGALSKI      JAN           |51:14:27.9 16:43:16.1|            |  7|   144 | DZIARSKI        PIOTR         |51:15:48.1 16:46:28.7|            |  8|   146 | DZIEPAK         STANISŁAW     |51:11:21.1 16:44:21.1|            |  9|   133 | FILIPIAK        JAROSŁAW      |51:14:58.5 16:43:33.4|            | 10|   107 | GAŁDA           MARIAN        |51:16:25.0 16:43:28.6|            | 11|   110 | GLURA           MATEUSZ       |51:17:53.3 16:42:19.1|            | 12|   141 | GNIEWASZEWSKI   RYSZARD       |51:17:48.2 16:43:35.5|            | 13|   117 | GUZIK           TADEUSZ       |51:11:32.6 16:44:18.5|            | 14|   127 | JASIŃSKI        ZBIGNIEW      |51:19:13.0 16:46:01.9|            | 15|   111 | JUREK           STANISŁAW     |51:15:35.0 16:42:17.2|            | 16|   114 | KLOC            RYSZARD       |51:15:16.3 16:31:20.9|            | 17|   130 | LECH   ROBERT   JOANNA        |51:16:33.0 16:41:48.9|            | 18|   119 | LISOWSKI        JANUSZ        |51:20:21.3 16:46:25.1|            | 19|   120 | MALISZEWSKI     FRANCISZEK    |51:16:23.5 16:42:46.9|            | 20|   124 | MATWIEJKO       ANDRZEJ       |51:15:08.8 16:38:57.4|            | 21|   109 | MAZUR MACIEJ    MAREK         |51:14:12.0 16:49:33.0|            | 22|   147 | MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ        |51:15:23.9 16:37:56.5|            | 23|   123 | NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN      |51:19:43.1 16:46:38.1|            | 24|   135 | NANASIK         KRZYSZTOF     |51:16:24.1 16:43:26.9|            | 25|   131 | OCHROMBEL       KRZYSZTOF     |51:15:41.9 16:46:47.9|            | 26|   118 | PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW      |51:13:24.2 16:41:40.3|            | 27|   140 | PAWLIK          TADEUSZ       |51:15:33.9 16:42:38.2|            | 28|   126 | PYTLIK          TOMASZ        |51:15:33.1 16:40:59.5|            | 29|   128 | SADOWSKI        ROBERT        |51:15:25.9 16:42:33.5|            | 30|   132 | SMOLIŃSKI       A & Z         |51:16:05.2 16:43:32.5|            | 31|   134 | SZUMILAS        ZDZISŁAW      |51:16:19.9 16:42:20.3|            | 32|   113 | TWARDY          DAWID         |51:15:43.6 16:46:32.9|            | 33|   137 | WASYLKIEWICZ    MICHAŁ        |51:16:26.4 16:41:46.5|            | 34|   138 | WIĘCŁAW         ANRZEJ        |51:16:02.7 16:42:36.3|            | 35|   139 | WODEJKO         ROMAN         |51:15:43.0 16:42:09.4|            | 36|   136 | WOJTYŁA         MARIUSZ       |51:15:44.8 16:42:20.9|            +---+-------+-------------------------------+---------------------+                                                                                                                                                                                    Wykaz hodowców Sek   nr : 02                                                    Nazwa pomiaru.............: Wolow                                              +---+-------+-------------------------------+---------------------+      |Lp.|Nr hod.| Nazwisko Imię                 |   Współrz. Położ.   |      +---+-------+-------------------------------+---------------------+      |  1|   201 | BACZYŃSKI       ADAM          |51:18:18.1 16:35:46.6|           |  2|   228 | BANDURA &       PATRZAŁEK     |51:25:11.0 16:42:54.0|           |  3|   220 | BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ        |51:20:20.7 16:31:22.7|           |  4|   203 | BERYZEWSKI      K & S         |51:21:56.6 16:37:30.4|           |  5|   215 | BOCHEŃSKI       MAREK         |51:18:12.0 16:29:48.0|           |  6|   206 | BOGONOS         MIECZYSŁAW    |51:18:46.5 16:46:34.2|           |  7|   202 | CHODANIECKI     ANDRZEJ       |51:17:51.0 16:49:56.0|           |  8|   208 | CIEPLIŃSKI      JANUSZ        |51:18:06.5 16:35:48.0|           |  9|   212 | CIEŚLIK         ANTONI        |51:20:42.5 16:38:32.1|           | 10|   236 | DOBRZAŃSKI      BOGONOS       |51:18:46.5 16:41:44.5|           | 11|   217 | GĘBIK           RYSZARD       |51:19:43.1 16:38:06.0|           | 12|   229 | GÓRNY           SEBASTIAN     |51:26:38.7 16:44:37.9|           | 13|   235 | GROCHOWSKI      JAN           |51:23:43.0 16:41:52.0|           | 14|   211 | JASINOWSKI      DARIUSZ       |51:20:33.7 16:33:33.5|           | 15|   213 | KOCIOŁEK        ZDZISŁAW      |51:20:33.8 16:38:12.2|           | 16|   214 | KOLEŚNIK        EUGENIUSZ     |51:23:56.3 16:30:16.0|           | 17|   216 | LACH            STANISŁAW     |51:20:16.6 16:31:38.8|           | 18|   230 | ŁATA            ADRIAN        |51:23:43.5 16:46:49.2|           | 19|   224 | MARCINIAK       ŁUKASZ        |51:23:12.0 16:43:42.0|           | 20|   221 | MOSIŃSKI        WACŁAW        |51:20:33.5 16:39:02.5|           | 21|   210 | PAWLIK          TADEUS        |51:15:33.9 16:42:38.2|           | 22|   222 | PIASKOWSKI      DARIUSZ       |51:20:21.2 16:38:10.1|           | 23|   223 | PIETRAKOWSKI    JAN           |51:20:05.8 16:38:00.9|           | 24|   232 | SMOLAK          KRZYSZTOF     |51:20:08.3 16:37:35.8|           | 25|   226 | SMUGOWSKI       PIOTR         |51:20:27.9 16:38:19.9|           | 26|   209 | SYNOWIEC        ARTUR RENATA  |51:17:51.4 16:49:52.9|           | 27|   227 | TOCZEK          ROMAN         |51:19:50.1 16:39:30.5|           | 28|   204 | WICHMAN         TOMASZ        |51:23:30.1 16:43:25.0|           | 29|   218 | WRÓBLEWSKI      TADEUSZ       |51:19:44.6 16:38:04.4|           | 30|   207 | ZDEB            ZBIGNIEW      |51:19:49.4 16:39:14.2|           +---+-------+-------------------------------+---------------------+                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Wykaz hodowców Sek   nr : 03                                                    Nazwa pomiaru.............: Juszczyn                                           +---+-------+-------------------------------+---------------------+      |Lp.|Nr hod.| Nazwisko Imię                 |   Współrz. Położ.   |      +---+-------+-------------------------------+---------------------+      |  1|   338 | ADAMIAK         TEODOR        |51:09:42.0 16:36:20.0|          |  2|   301 | BARCZYK         JERZY         |51:08:50.5 16:33:24.9|           |  3|   310 | BIAŁOWĄS        DANIEL        |51:13:06.5 16:29:46.2|          |  4|   345 | BUDZIŃSKI       ANDRZEJ       |51:09:48.0 16:36:20.0|          |  5|   316 | GÓRAL           MATEUSZ       |51:09:49.9 16:43:29.0|           |  6|   313 | HŁADUN          GRZEGORZ      |51:12:51.7 16:31:09.7|           |  7|   333 | JANIK           ZYGMUNT       |51:13:08.0 16:29:41.0|          |  8|   309 | JURCZAK      &  MACIEJEWSKI   |51:09:21.3 16:40:46.3|          |  9|   339 | KLEMENTOWSKI    MAREK         |51:10:21.0 16:35:51.0|         | 10|   304 | KRÓL            RYSZARD       |51:13:01.8 16:30:18.3|         | 11|   312 | KRZEMIŃSKI      MAREK         |51:10:31.2 16:35:24.8|          | 12|   334 | MADERA          EUGENIUSZ     |51:10:50.1 16:39:39.4|           | 13|   335 | MADERA          WIESŁAW       |51:11:17.8 16:40:17.3|           | 14|   314 | MAZUR           STANISŁAW     |51:12:49.4 16:29:30.5|          | 15|   302 | NIŻYŃSKI        JACEK         |51:05:11.5 16:33:39.1|          | 16|   320 | OWCZARSKI       STANISŁAW     |51:09:56.1 16:37:41.2|           | 17|   330 | POZAŃSKI        TOMASZ        |51:11:07.9 16:33:20.0|           | 18|   318 | PRAŻYŃSKI       ANDRZEJ       |51:07:52.6 16:34:02.2|           | 19|   319 | PRZYŁUCKI       JULIAN        |51:10:32.8 16:35:40.0|          | 20|   321 | SEWIELSKI       BOGDAN        |51:09:50.6 16:35:47.7|          | 21|   336 | SOBOŃ    ROBERT AGNIESZKA     |51:06:13.0 16:34:11.0|         | 22|   322 | WENDERSKI       EUGENIUSZ     |51:09:48.9 16:36:10.6|          | 23|   323 | WINIARSKI       PIOTR         |51:11:23.4 16:44:13.9|           | 24|   306 | WOLARZ          JANUSZ        |51:14:34.0 16:33:15.2|    | 25|   325 | WYSZYŃSKI HENRYK     |51:12:07.3 16:35:51.6|          +---+-------+-------------------------------+---------------------+                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Wykaz hodowców Sek   nr : 04                                                    Nazwa pomiaru.............: Roscislawice                                       +---+-------+-------------------------------+---------------------+      |Lp.|Nr hod.| Nazwisko Imię                 |   Współrz. Położ.   |      +---+-------+-------------------------------+---------------------+      |  1|   428 | BAKSALARY       JAN           |51:17:53.0 16:50:54.0|           |  2|   406 | BANASIK         JERZY         |51:12:46.1 16:56:42.9|           |  3|   421 | BARAŃSKI        ANDRZEJ       |51:17:41.0 16:54:23.0|           |  4|   426 | BLABUŚ          CZESŁAW       |51:17:55.0 16:50:06.0|        |  5|   407 | DOMARADZKI      ADAM          |51:15:40.2 16:53:11.2|    |  6|   405 | JASINSKI        ZBIGNIEW      |51:19:48.0 16:51:22.0|           | 7|   408 | KONOFACKI       JÓZEF         |51:13:19.0 16:58:06.4|           | 8|   416 | KWIEĆ           ZBIGNIEW      |51:14:17.0 16:58:24.0|           | 9|   414 | MAŚLEJAK        JAN           |51:15:54.2 16:53:32.8|         | 10|   419 | MUSIAŁ          LUCJAN        |51:13:04.0 17:01:36.0|          | 11|   427 | MUŚ             JACEK         |51:14:45.1 17:00:40.9|           | 12|   401 | PIECH           JAN           |51:17:55.0 16:58:06.1|           | 13|   402 | PISKULAK        ANDRZEJ       |51:12:44.0 16:56:28.7|           | 14|   433 | PRZĄDKA MARIAN  DAMIAN    |51:20:36.0 16:50:27.0|           | 15|   418 | SZCZAWIŃSKI     KRZYSZTOF     |51:17:42.4 16:51:04.5|           | 16|   403 | SZPURA          STEFAN        |51:14:49.1 16:55:34.6|            | 17|   420 | WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ       |51:14:17.8 16:58:48.2|           | 18|   415 | ŻELAZNY         TOMASZ        |51:17:59.5 16:49:50.4|            +---+-------+-------------------------------+---------------------+                                                                                                                                  Wykaz hodowców Sek   nr : 05                                                    Nazwa pomiaru.............: Oborniki                                           +---+-------+-------------------------------+---------------------+      |Lp.|Nr hod.| Nazwisko Imię                 |   Współrz. Położ.   |      +---+-------+-------------------------------+---------------------+      |  1|   501 | ADAMCZYK        MARIAN        |51:19:42.0 16:53:58.0|           |  2|   502 | BANASIEWICZ     SŁAWEK        |51:17:10.8 16:57:40.8|           |  3|   503 | BAŃKOSZ         JANUSZ        |51:20:55.0 16:50:07.0|           |  4|   504 | BARGIEL         ROMAN         |51:20:09.6 16:53:45.0|           |  5|   505 | BĘBEN           RYSZARD       |51:18:05.9 16:49:49.5|           |  6|   506 | BODUSZEK        JAN           |51:19:16.0 16:54:32.0|           |  7|   507 | BRYSIAK         DANIEL        |51:18:13.3 16:55:47.4|           |  8|   508 | CIEPLIŃSKI      STANISŁAW     |51:19:17.0 16:54:36.0|           |  9|   509 | CIERPIŃSKI      WIESŁAW       |51:16:07.0 16:55:46.0|           | 10|   510 | DOMAGAŁA M. WERONIKA      |51:19:14.0 16:54:31.0|           | 11|   511 | GALASIŃSKI      MIROSŁAW      |51:18:43.0 16:56:12.0|           | 12|   512 | GELESZKO        KRZYSZTOF     |51:18:28.0 16:54:50.0|           | 13|   513 | KASPEROWICZ E.  STAWORZYŃSKI  |51:19:47.0 16:53:53.0|           | 14|   514 | KLUSEK          KAZIMIERZ     |51:20:11.0 16:51:53.0|           | 15|   515 | KOLASA          EDWARD        |51:18:32.6 16:54:41.2|           | 16|   516 | KURASZYK        BOGDAN        |51:18:35.0 16:55:01.0|           | 17|   517 | SZEMIEL         PAWEŁ         |51:18:15.0 16:54:29.0|           | 18|   518 | SZUMIAŁ         JACEK         |51:17:58.0 16:49:55.0|           | 19|   519 | WASIŃSKI JAN    MAREK         |51:18:10.3 16:50:02.6|           | 20|   520 | WĘGLARZ         STANISŁAW     |51:18:57.0 16:56:27.0|           | 21|   521 | WIECZOREK       JAN           |51:19:16.0 16:54:38.0|           | 22|   522 | WODZIŃSKI       JAN           |51:17:10.0 16:57:45.0|           +---+-------+-------------------------------+---------------------+
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 56 odwiedzający (174 wejścia) tutaj!  
 
Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja