.
  Wyniki. 2017
 
                          Klasyfikacja GMP 2017 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem        300-500   500-700   pow.700  
                             Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt   Knk Pkt   Knk PkT  
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 BENEDYKT DOROTA & JAN-  411   4  35 1,838.54 15 588.97 15 883.16  5 366.41 
   2 PISKULAK ANDRZEJ        402   4  35 1,822.29 15 570.85 15 872.19  5 379.25 
   3 LISOWSKI JANUSZ         119   1  35 1,820.05 15 583.45 15 856.91  5 379.69 
   4 SZUMILAS ZDZISŁAW       134   1  35 1,819.00 15 559.69 15 878.61  5 380.70 
   5 URBANOWICZ DOROTA       110   1  35 1,775.95 15 559.38 15 834.91  5 381.66 
   6 JUREK STANISŁAW         111   1  34 1,738.48 14 534.60 15 843.87  5 360.01 
   7 BIAŁOWĄS DANIEL         310   3  33 1,694.95 13 488.06 15 836.04  5 370.85 
   8 KOCIOŁEK ZDZISŁAW       213   2  34 1,677.93 14 499.53 15 813.16  5 365.24 
   9 JASIŃSKI ZBIGNIEW       127   1  34 1,677.90 15 552.49 14 753.83  5 371.58 
  10 NALEWAJEK  EDWARD & DA  123   1  33 1,643.27 13 464.45 15 826.28  5 352.54 
  11 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBE  336   3  32 1,640.43 13 493.09 14 780.48  5 366.86 
  12 TOCZEK ROMAN            227   2  33 1,635.40 15 557.07 13 717.62  5 360.71 
  13 MAZUR & WRÓBLEWSKI      218   2  32 1,571.52 15 552.44 12 663.78  5 355.30 
  14 SMOLAK KRZYSZTOF        232   2  30 1,565.22 11 406.12 14 785.51  5 373.59 
  15 GRUDZIEŃ MATEUSZ        425   4  31 1,490.53 15 573.65 14 776.47  2 140.41 
  16 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ  147   1  29 1,467.31 12 444.00 12 643.89  5 379.42 
  17 BERYZEWSKI K & S        203   2  30 1,454.17 14 502.15 12 654.44  4 297.58 
  18 MAZUR STANISŁAW         314   3  30 1,451.56 13 466.99 14 764.32  3 220.25 
  19 PIASKOWSKI DARIUSZ      222   2  28 1,429.76  9 322.35 14 745.29  5 362.12 
  20 KONOFACKI JÓZEF         408   4  30 1,423.43 14 493.42 14 776.68  2 153.33 
  21 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW      317   3  29 1,412.52 14 493.33 11 621.11  4 298.08 
  22 CHODOROWSKI & ZDEB      207   2  28 1,409.80 12 450.19 11 603.35  5 356.26 
  23 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ  220   2  29 1,402.27 12 422.04 14 759.93  3 220.30 
  24 DOMAGALSKI JAN          303   3  29 1,393.15 14 508.11 12 667.33  3 217.71 
  25 DZIARSKI PIOTR          144   1  27 1,319.70 11 399.75 13 701.53  3 218.42 
  26 KRZEMIŃSKI MAREK        312   3  27 1,294.14 14 510.64  9 479.43  4 304.07 
  27 MUSIAŁ LUCJAN           419   4  27 1,251.97 12 428.28 15 823.69  0   0.00 
  28 HALCZUK BOGDAN          140   1  27 1,232.04 14 515.91 11 572.17  2 143.96 
  29 GUZIK TADEUSZ           307   3  25 1,177.70 13 473.03  9 482.88  3 221.79 
  30 BANASIK JERZY           406   4  24 1,123.98 10 352.48 13 700.75  1  70.75 
  31 BACZYŃSKI ADAM          201   2  24 1,120.57 12 416.80  8 418.40  4 285.37 
  32 WOLARZ JANUSZ           306   3  19 1,024.46  5 183.54  9 468.64  5 372.28 
  33 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ A  420   4  22   985.18 12 434.15 10 551.03  0   0.00 
  34 SADOWSKI ROBERT         128   1  19   950.66  7 266.72  9 479.74  3 204.20 
  35 SEWIELSKI BOGDAN        321   3  20   873.27 12 416.19  6 316.71  2 140.37 
  36 GNIEWASZEWSKI RYSZARD   141   1  18   870.39  8 286.56  7 377.58  3 206.25 
  37 MAZUR MACIEJ            109   1  18   868.34  9 323.30  6 335.80  3 209.24 
  38 WENDERSKI EUGENIUSZ     322   3  15   816.23  4 138.94  7 370.13  4 307.16 
  39 MADERA EUGENIUSZ        334   3  18   808.45 10 362.98  8 445.47  0   0.00 
  40 KLUKA PIOTR             115   1  18   798.06 10 347.42  7 375.47  1  75.17 
  41 GRUDKOWSKI GRZEGORZ     211   2  14   792.49 12 639.46  0   0.00  2 153.03 
  42 WASYLKIEWICZ MICHAŁ     137   1  17   776.54  8 282.56  8 423.44  1  70.54 
  43 KLOC RYSZARD            114   1  17   729.73 10 354.73  7 375.00  0   0.00 
  44 ADAMIAK TEODOR          338   3  12   717.12  1  38.00  6 302.38  5 376.74 
  45 SMUGOWSKI PIOTR         226   2  15   715.67  6 214.43  7 358.53  2 142.71 
  46 MYRDZIO JOLANTA         210   2  14   712.75  6 207.32  5 269.77  3 235.66 
  47 OCHROMBEL KRZYSZTOF     131   1  14   668.06  6 227.17  8 440.89  0   0.00 
  48 MOSIŃSKI ADAM           221   2  13   644.39  5 166.16  5 261.91  3 216.32 
  49 DATA ZBIGNIEW           106   1  13   611.74  5 183.38  8 428.36  0   0.00 
  50 LACH STANISŁAW          216   2  12   579.54  6 210.21  3 155.97  3 213.36 
  51 HURKASIEWICZ MIECZYSŁA  426   4  10   475.32  5 180.90  5 294.42  0   0.00 
  52 BARCZYK JERZY           301   3   8   336.05  5 177.28  3 158.77  0   0.00 
  53 CIEŚLIK ANTONI          212   2   8   328.97  6 208.68  1  48.12  1  72.17 
  54 SZPURA STEFAN           403   4   5   283.89  0   0.00  5 283.89  0   0.00 
  55 MADERA WIESŁAW          335   3   5   253.85  1  36.79  4 217.06  0   0.00 
  56 SYNOWIEC ARTUR RENATA   209   2   6   250.84  4 144.55  2 106.29  0   0.00 
  57 BANDURA & PATRZAŁEK     228   2   4   237.93  0   0.00  3 159.10  1  78.83 
  58 MALISZEWSKI FRANCISZEK  120   1   5   218.26  3 111.68  2 106.58  0   0.00 
  59 BOCHEŃSKI MAREK         215   2   4   186.19  1  32.69  3 153.50  0   0.00 
  60 SMOLIŃSKI A & Z         132   1   1    33.53  1  33.53  0   0.00  0   0.00 


  Klasyfikacja współzawodnictwa Roczne od  100 do  600 km              
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |GRUDZIEŃ             MATEUSZ        |   04    |     358.72    |  20 |  
 |   2  |LISOWSKI             JANUSZ         |   01    |     671.95    |  20 |  
 |   3  |SZUMILAS             ZDZISŁAW       |   01    |     849.23    |  20 |  
 |   4  |URBANOWICZ           DOROTA         |   01    |    1034.03    |  20 |  
 |   5  |SADOWSKI             ROBERT         |   01    |    1080.31    |  20 |  
 |   6  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |    1177.20    |  20 |  
 |   7  |SOBOŃ AGNIESZKA &    ROBERT         |   03    |    1255.27    |  20 |  
 |   8  |JASIŃSKI             ZBIGNIEW       |   01    |    1775.26    |  20 |  
 |   9  |BARANOWSKI           EUGENIUSZ      |   01    |    2059.41    |  20 |  
 |  10  |SZPURA               STEFAN         |   04    |     919.28    |  19 |  
 |  11  |MADERA               EUGENIUSZ      |   03    |     972.68    |  19 |  
 |  12  |BIAŁOWĄS             DANIEL         |   03    |    1521.69    |  19 |  
 |  13  |DZIARSKI             PIOTR          |   01    |     702.61    |  18 |  
 |  14  |BARNA WŁADYSŁAW      JANUSZ         |   02    |    1410.82    |  17 |  
 |  15  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |    1397.46    |  16 |  
 |  16  |MIL  ZBIGNIEW &      JANUSZ         |   01    |    1482.55    |  16 |  
 |  17  |DOMARADZKI           ADAM           |   04    |    1721.49    |  16 |  
 |  18  |MATWIEJKO            ANDRZEJ        |   01    |    1297.23    |  15 |  
 |  19  |SMOLAK               KRZYSZTOF      |   02    |    1495.05    |  15 |  
 |  20  |HURKASIEWICZ         MIECZYSŁAW     |   04    |     818.72    |  14 |  
 |  21  |BENEDYKT DOROTA &    JAN-JUSTYNA    |   04    |     882.45    |  14 |  
 |  22  |BACZYŃSKI            ADAM           |   02    |    1456.11    |  14 |  
 |  23  |MUSIAŁ               LUCJAN         |   04    |    1402.02    |  13 |  
 |  24  |WAWRZYKOWSKI         ANDRZEJ ARTUR  |   04    |    1420.38    |  13 |  
 |  25  |HAŁASIEWICZ          DANIEL         |   01    |    1356.87    |  12 |  
 |  26  |TWARDY               DAWID          |   01    |     624.38    |  10 |  
 |  27  |BERYZEWSKI           K & S          |   02    |     821.27    |  10 |  
 |  28  |NALEWAJEK  EDWARD    & DAMIAN       |   01    |    1044.04    |  10 |  
 |  29  |GNIEWASZEWSKI        RYSZARD        |   01    |    1097.20    |  10 |  
 |  30  |PAWEŁCZYK            ZBIGNIEW       |   03    |    1244.24    |  10 |  
 |  31  |LACH                 STANISŁAW      |   02    |    1010.74    |   9 |  
 |  32  |SAPIJASZKO           MARIAN         |   04    |    1191.48    |   9 |  
 |  33  |PIASKOWSKI           DARIUSZ        |   02    |     715.09    |   8 |  
 |  34  |KLUKA                PIOTR          |   01    |    1007.75    |   8 |  
 |  35  |KONOFACKI            JÓZEF          |   04    |     677.96    |   6 |  
 |  36  |MUŚ                  JACEK          |   04    |     375.90    |   5 |  
 |  37  |GRUDKOWSKI           GRZEGORZ       |   02    |     245.54    |   4 |  
 |  38  |MAZUR                MACIEJ         |   01    |     299.88    |   4 |  
 |  39  |WASYLKIEWICZ         MICHAŁ         |   01    |     353.93    |   4 |  
 |  40  |ADAMIAK              TEODOR         |   03    |     462.88    |   4 |  
 |  41  |MYRDZIO              JOLANTA        |   02    |     608.26    |   4 |  
 |  42  |PAWLIK               TADEUSZ        |   01    |     642.80    |   4 |  
 |  43  |MALISZEWSKI          FRANCISZEK     |   01    |     656.49    |   4 |  
 |  44  |WOLARZ               JANUSZ         |   03    |     301.15    |   3 |  
 |  45  |HALCZUK              BOGDAN         |   01    |     314.43    |   3 |  
 |  46  |KOCIOŁEK             ZDZISŁAW       |   02    |     353.25    |   3 |  
 |  47  |SMOLIŃSKI            A & Z          |   01    |     418.68    |   3 |  
 |  48  |DOMAGALSKI           JAN            |   03    |      63.80    |   2 |  
 |  49  |PYTLIK               TOMASZ         |   01    |     185.77    |   2 |  
 |  50  |MADERA               WIESŁAW        |   03    |     234.45    |   2 |  
 |  51  |BARCZYK              JERZY          |   03    |     238.05    |   2 |  
 |  52  |DATA                 ZBIGNIEW       |   01    |     241.57    |   2 |  
 |  53  |BANDURA &            PATRZAŁEK      |   02    |     243.70    |   2 |  
 |  54  |TOCZEK               ROMAN          |   02    |     248.39    |   2 |  
 |  55  |MOSIŃSKI             ADAM           |   02    |     248.55    |   2 |  
 |  56  |BRONOWICKI           ANDRZEJ        |   01    |     258.70    |   2 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  


  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. A  od  100 do  400 km                    
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |GRUDZIEŃ             MATEUSZ        |   04    |     590.40    |  20 |  
 |   2  |SZUMILAS             ZDZISŁAW       |   01    |     646.33    |  20 |  
 |   3  |BENEDYKT DOROTA &    JAN-JUSTYNA    |   04    |     709.38    |  20 |  
 |   4  |LISOWSKI             JANUSZ         |   01    |     839.36    |  20 |  
 |   5  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |     998.45    |  20 |  
 |   6  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |    1119.68    |  20 |  
 |   7  |JASIŃSKI             ZBIGNIEW       |   01    |    1640.06    |  20 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+ 

                                                                               
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. B  od  300 do  600 km                    
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |BENEDYKT DOROTA &    JAN-JUSTYNA    |   04    |     279.31    |  16 |  
 |   2  |LISOWSKI             JANUSZ         |   01    |     346.31    |  16 |  
 |   3  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |     351.58    |  16 |  
 |   4  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |     362.76    |  16 |  
 |   5  |GRUDZIEŃ             MATEUSZ        |   04    |     366.44    |  16 |  
 |   6  |URBANOWICZ           DOROTA         |   01    |     448.59    |  16 |  
 |   7  |SZUMILAS             ZDZISŁAW       |   01    |     518.92    |  16 |  
 |   8  |NALEWAJEK  EDWARD    & DAMIAN       |   01    |    1355.22    |  16 |  
 |   9  |JASIŃSKI             ZBIGNIEW       |   01    |    1088.85    |  16 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
  
                                                                              
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. C  pow.  500 km                          
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |BENEDYKT DOROTA &    JAN-JUSTYNA    |   04    |      95.19    |   9 |  
 |   2  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |     140.44    |   9 |  
 |   3  |SZUMILAS             ZDZISŁAW       |   01    |     156.80    |   9 |  
 |   4  |LISOWSKI             JANUSZ         |   01    |     300.05    |   9 |  
 |   5  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |     447.01    |   9 |  
 |   6  |NALEWAJEK  EDWARD    & DAMIAN       |   01    |     501.55    |   9 |  
 |   7  |MATWIEJKO            ANDRZEJ        |   01    |     512.77    |   9 |  
 |   8  |JASIŃSKI             ZBIGNIEW       |   01    |    1013.00    |   9 |  
 |   9  |GRUDZIEŃ             MATEUSZ        |   04    |    1102.00    |   9 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  


  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. D                           
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |BENEDYKT DOROTA &    JAN-JUSTYNA    |   04    |    1083.88    |  45 |  
 |   2  |SZUMILAS             ZDZISŁAW       |   01    |    1322.05    |  45 |  
 |   3  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |    1490.47    |  45 |  
 |   4  |LISOWSKI             JANUSZ         |   01    |    1539.72    |  45 |  
 |   5  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |    1929.45    |  45 |  
 |   6  |GRUDZIEŃ             MATEUSZ        |   04    |    1102.00    |  45 |  
 |   7  |JASIŃSKI             ZBIGNIEW       |   01    |    5089.23    |  45 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 
                                                                               
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. M  pow.  700 km                          
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |LISOWSKI             JANUSZ         |   01    |     212.25    |   6 |  
 |   2  |URBANOWICZ           DOROTA         |   01    |     212.86    |   6 |  
 |   3  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |     238.79    |   6 |  
 |   4  |BERYZEWSKI           K & S          |   02    |     244.44    |   6 |  
 |   5  |MATWIEJKO            ANDRZEJ        |   01    |     330.61    |   6 |  
 |   6  |SZUMILAS             ZDZISŁAW       |   01    |     333.05    |   6 |  
 |   7  |BENEDYKT DOROTA &    JAN-JUSTYNA    |   04    |     498.00    |   6 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  


                                                             
  PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Loty Krótkie (100-400) [ 8]                                                   
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|15|16|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0  0  5   61   1349.06  28.2
    2    2 URBANOWICZ      DOROTA          1  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0  0  5   61   1343.97  32.0
    3    4 PISKULAK        ANDRZEJ         4  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0  0  5   61   1334.98  24.4
    4    5 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7 --  0  0  5   61   1334.12  35.9
    5    3 JUREK           STANISŁAW       1  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0  0  5   61   1328.26  25.0
    6    7 LISOWSKI        JANUSZ          1  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0  0  5   61   1309.17  25.4
    7   12 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0 --  5   61   1231.62  20.3
    8   10 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0  0  4   60   1194.54  21.8
    9   14 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  4  0  0  0  5   58   1193.50  21.5
   10    6 SADOWSKI        ROBERT          1  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0 -- -- --   56   1175.22  31.2
   11    8 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4  7  7  4  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0 -- --   53   1163.82  28.4
   12    9 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0  0  2   58   1151.86  18.6
   13   17 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0  0  5   61   1150.75  14.5
   14   16 DOMARADZKI      ADAM            4  7  7  4  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0  0  5   58   1149.51  13.8
   15   18 DZIARSKI        PIOTR           1  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  2  0  0 --  5   56   1143.66  28.2
   16   11 SZPURA          STEFAN          4  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0  0  2   58   1142.56  16.1
   17   23 BACZYŃSKI       ADAM            2  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0  0  5   61   1108.59  11.1
   18   13 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3  7  7  7  7  7  0  7  0  0  4  0  7  0  0  0  1   54   1103.05  18.1
   19   21 MAZUR           STANISŁAW       3  7  4  7  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0  0  3   56   1072.50  16.5
   20   24 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  6  6  5  7  7  0  7  0  0  6  0  7  0  0  0  5   56   1060.42  17.8
   21   26 BERYZEWSKI      K & S           2  4  5  1  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0  0  5   50   1055.62  10.6
   22   25 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  7  7  6  3  7  0  5  0  0  7  0  7  0  0  0  4   53   1050.06  16.9
   23   20 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2  7  7  5  7  7  0  5  0  0  7  0  7  0  0  0  2   54   1047.91  13.4
   24   22 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  7  7  1  7  7  0  7  0  0  7  0  7  0  0  0  3   53   1044.09  11.7
   25   15 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  7  7  7  7  7  0  7  0  0  7 --  6  0  0 -- --   55   1042.23  21.2
   26   27 TOCZEK          ROMAN           2  7  7  4  4  7  0  6  0  0  7  0  7  0  0  0  4   53   1004.24  19.4
   27   19 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  7  7  7  7  7  0  7  0  0  6  0  7  0  0  0 --   55   1000.71  13.8
   28   28 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  7  4  7  7  7  0  7  0  0  6  0  4  0  0  0  1   50    902.44  12.9
   29   33 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  2 --  0  6  7  0  7  0  0  6  0  6  0  0  0  5   39    879.03   8.0
   30   32 KONOFACKI       JÓZEF           4  6  4  7  7  7  0  7  0  0  7  0  2  0  0  0  4   51    869.26  12.2
   31   30 HALCZUK         BOGDAN          1  7  7  7  4  7  0  7  0  0  7  0  2  0  0  0  1   49    859.53  11.9
   32   29 MUSIAŁ          LUCJAN          4  7  6  7  7  7  0  7  0  0  7  0  1  0  0  0 --   49    834.75  14.0
   33   35 DOMAGALSKI      JAN             3  6  4  4  2  7  0  5  0  0  4  0  7  0  0  0  3   42    782.39  13.0
   34   31 MADERA          EUGENIUSZ       3  7  7  7  7  7  0  7  0  0 -- -- -- -- -- -- --   42    781.27  38.4
   35   36 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  7  7  7  5  4  0  4  0  0  3  0  7  0  0  0  3   47    774.35  18.2
   36   34 MAZUR           MACIEJ          1  7  7  7  7  6  0  5  0  0  1  0  6  0  0  0 --   46    742.79  14.3
   37   37 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ ARTUR   4  7  7  7  7  7  0  7  0  0  1 -- -- -- -- -- --   43    659.91  20.2
   38   40 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  3  4  7  4  7  0  6  0  0  3  0  2  0  0 --  2   38    635.14  10.9
   39   38 BANASIK         JERZY           4  7  2  7  3  7  0  7  0  0  3  0  1  0  0  0 --   37    608.36  11.6
   40   39 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  4  3  7  2  7  0  4  0  0  6  0  2  0  0  0  0   35    603.87   6.7
   41   41 DATA            ZBIGNIEW        1  2  5  7  7  7  0  4  0  0  3  0  0  0  0 -- --   35    561.62   8.4
   42   44 KLOC            RYSZARD         1  7  6  7  4  6  0  2  0  0  2  0  2 --  0 --  2   38    550.14  10.1
   43   43 GUZIK           TADEUSZ         3  6  2  7  1  5  0  7  0  0  1  0  2  0  0  0  1   32    545.90  16.2
   44   42 TWARDY          DAWID           1  7  7  7  7  7 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   35    528.58  31.9
   45   45 SEWIELSKI       BOGDAN          3  5 --  7  5  4  0  2  0  0  2  0  5  0 -- -- --   30    497.70  14.3
   46   46 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  3 --  0  2  3  0  7  0  0  7  0  2  0  0  0  0   24    495.45   8.7
   47   48 MUŚ             JACEK           4  7  7  3  6  5  0  3  0  0  0  0  1  0  0  0  1   33    445.34   9.0
   48   57 MYRDZIO         JOLANTA         2  0  0  6  1  4  0  3  0  0  3  0  1  0  0  0  5   23    438.68   3.3
   49   47 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1  1 --  7  5  7  0  4  0 -- -- -- -- -- -- -- --   24    431.32  11.1
   50   49 KLUKA           PIOTR           1  3  3  4  2  7  0  1  0  0  4  0  2  0 -- --  1   27    431.18   4.5
   51   55 MAŚLEJAK        JAN             4  7 --  3 --  2  0  6 --  0  3  0  0 --  0 --  3   24    412.44  14.6
   52   50 WOLARZ          JANUSZ          3  7 -- --  7  7  0 --  0  0 --  0 --  0 -- -- --   21    398.67  16.4
   53   56 SAPIJASZKO      MARIAN          4  3  2  3  2  1  0  4  0  0  5  0  0 --  0 --  3   23    394.89   7.7
   54   51 GĘBIK           RYSZARD         2  2  3  1  2  5  0  7  0 -- -- -- -- -- -- -- --   20    391.44   9.8
   55   60 LACH            STANISŁAW       2  2  2  3  3  3  0  3  0  0  0  0  3  0  0  0  4   23    391.04   8.9
   56   52 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1  4  6  7  1  4  0  5  0 -- -- -- -- -- -- -- --   27    364.80  12.6
   57   53 SMUGOWSKI       PIOTR           2  1  2  0  3  4  0  2  0  0  3  0  3  0  0 -- --   18    364.16   5.0
   58   54 SMOLIŃSKI       A & Z           1  7  7  4  5  4 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   27    345.13  12.4
   59   58 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  3  3  0  7  5  0  0  0  0  2  0  0 --  0 --  1   21    337.45   6.1
   60   61 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2  2  1  1  5  1  0  3  0  0  3  0  1  0  0  0  1   18    313.42   6.2
   61   59 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  6  7  0  5  6  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   24    305.36  10.0
   62   66 PAWLIK          TADEUSZ         1 --  4  3  1  0  0  3  0 --  2  0  2  0  0  0  3   18    297.82   4.6
   63   62 KAWKA           JAN             1  1 --  3  1  5  0  2  0  0  0  0  2  0  0 -- --   14    260.18   4.1
   64   63 PYTLIK          TOMASZ          1  1  5  6  7  2  0 -- --  0 -- -- -- -- -- -- --   21    256.65  12.8
   65   64 BARCZYK         JERZY           3  2  2  2  3  4  0  2  0  0  0 -- -- -- -- -- --   15    250.44   7.8
   66   65 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  3  6 --  5  4  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   18    244.40  10.4
   67   67 ADAMIAK         TEODOR          3  3  2  7  3  2  0  1  0  0  0  0  0  0 -- -- --   18    219.85   6.7
   68   68 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  0  1  2  1 --  0  2  0  0  1  0  4  0 -- -- --   11    196.90   6.4
   69   69 MOSIŃSKI        ADAM            2  4  3  1  2  2  0  1  0  0  1  0  0  0  0  0  1   15    196.75   4.7
   70   70 MADERA          WIESŁAW         3 -- -- -- --  2  0  4  0  0 -- -- -- -- -- -- --    6    141.36   6.3
   71   71 CIEŚLIK         ANTONI          2  0  1  1  0  0  0  3  0  0  0  0  0  0 -- -- --    5     86.40   2.0
   72   72 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4 -- --  2  1  0  0  2  0  0  0 -- -- -- -- -- --    5     79.01   1.8
   73   73 GAŁDA           MARIAN          1 -- -- -- -- -- --  0 -- --  2  0  0  0 -- -- --    2     51.62   2.1
   74   74 SIKORA          JÓZEF           1  1  0  0  1  1  0  0  0  0  0 --  0 -- -- -- --    3     48.44   1.4
   75   75 NANASIK         KRZYSZTOF       1  1  0  1 --  0  0  1 --  0 --  0 -- -- -- -- --    3     38.03   5.6
   76   76 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  0 --  0  0  0  0  0  0  0  0  0  1  0  0 -- --    1     29.38   0.7
   77   77 BOCHEŃSKI       MAREK           2 -- --  0  1  0  0 --  0  0  0 -- -- -- -- -- --    1     12.57   1.1
   78   78 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1 -- --  0  0  0  0  0 --  0  0  0  0 --  0 -- --    0      0.00   0.0
   79   79 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  0 --  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
   80   80 KULCZYCKI       RYSZARD         1 --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
   81   81 PIETRAKOWSKI    JAN             2  0  0 --  0  0 -- --  0 -- -- --  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
   82   82 GROCHOWSKI      JAN             2  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
   83   83 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4 -- --  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0


                                                               
  PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Loty Średnie (300-600) [ 9]                                                   
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|15|16|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    2 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  0  0  0  0  7  6  7  6  6  7  0  7  0  6  0  5   57   2133.07  21.9
    2    3 LISOWSKI        JANUSZ          1  0  0  0  0  7  6  7  6  6  7  0  7  0  6  0  5   57   2121.55  20.1
    3    4 PISKULAK        ANDRZEJ         4  0  0  0  0  7  6  7  6  6  7  0  7  0  6  0  5   57   2107.28  21.8
    4    6 URBANOWICZ      DOROTA          1  0  0  0  0  7  6  7  6  6  7  0  7  0  6  0  5   57   2090.81  19.6
    5    5 JUREK           STANISŁAW       1  0  0  0  0  7  6  7  6  6  7  0  7  0  6  0  5   57   2090.44  19.2
    6    1 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4  0  0  0  0  7  6  7  6  6  7  0  7  0  6 -- --   52   2015.52  27.9
    7    9 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  0  0  0  0  7  6  7  6  6  7  0  7 --  4  0  5   55   1988.47  23.9
    8    7 DOMARADZKI      ADAM            4  0  0  0  0  7  6  7  6  6  7  0  7  0  6  0  5   57   1982.70  12.1
    9   11 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1  0  0  0  0  7  6  7  6  6  7  0  7  0  6  0  5   57   1979.17  11.7
   10   14 BERYZEWSKI      K & S           2  0  0  0  0  7  6  7  6  6  7  0  7  0  5  0  5   56   1953.11  11.2
   11    8 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  0  0  0  0  7  6  7  6  6  7  0  7  0  6  0  3   55   1941.32  13.1
   12   12 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  0  0  0  0  7  6  7  6  6  7  0  7  0  6  0  4   56   1932.60  13.2
   13   10 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  0  0  0  0  7  6  7  6  6  7  0  7  0  5  0  2   53   1892.62  14.7
   14   17 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  0  0  0  0  7  6  7  5  6  7  0  4  0  6  0  5   53   1883.55  16.5
   15   13 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3  0  0  0  0  7  6  7  6  6  4  0  7  0  6  0  1   50   1857.42  12.7
   16   16 SZPURA          STEFAN          4  0  0  0  0  7  6  7  6  6  7  0  7  0  3  0  2   51   1802.51  12.1
   17   20 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  0  0  0  0  7  6  7  6  5  6  0  7  0  4  0  5   53   1784.92  14.6
   18   21 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  0  0  0  0  7  6  7  6  6  7  0  7  0  2 --  5   53   1784.72  12.7
   19   15 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  0  0  0  0  7  6  7  6  6  6  0  7  0  6  0 --   51   1776.42  11.2
   20   18 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2  0  0  0  0  7  6  5  6  4  7  0  7  0  6  0  2   50   1756.81  10.0
   21   22 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  0 --  0  0  7  6  7  6  3  6  0  6  0  6  0  5   52   1742.66   9.9
   22   23 DZIARSKI        PIOTR           1  0  0  0  0  7  6  7  6  6  7  0  2  0  3 --  5   49   1699.37  14.1
   23   19 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  0  0  0  0  7  6  7  6  6  7 --  6  0  4 -- --   49   1683.18  12.8
   24   24 MAZUR           STANISŁAW       3  0  0  0  0  7  6  7  3  4  7  0  7  0  6  0  3   50   1647.27  11.6
   25   25 TOCZEK          ROMAN           2  0  0  0  0  7  6  6  4  6  7  0  7  0  2  0  4   49   1615.71  14.2
   26   28 BACZYŃSKI       ADAM            2  0  0  0  0  7  4  7  4  2  7  0  7  0  6  0  5   49   1565.61   7.4
   27   26 DOMAGALSKI      JAN             3  0  0  0  0  7  6  5  4  6  4  0  7  0  4  0  3   46   1552.86  13.2
   28   27 KONOFACKI       JÓZEF           4  0  0  0  0  7  6  7  6  6  7  0  2  0  1  0  4   46   1526.37  11.3
   29   31 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  0  0  0  0  7  6  5  6  0  7  0  7  0  3  0  4   45   1496.65  12.5
   30   29 SADOWSKI        ROBERT          1  0  0  0  0  7  6  7  2  6  7  0  7  0 -- -- --   42   1402.99  12.7
   31   30 MUSIAŁ          LUCJAN          4  0  0  0  0  7  6  7  6  6  7  0  1  0  0  0 --   40   1393.32  12.7
   32   32 BANASIK         JERZY           4  0  0  0  0  7  6  7  6  6  3  0  1  0  2  0 --   38   1342.84   9.4
   33   33 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  0 --  0  0  3  6  7  6  3  7  0  2  0  4  0  0   38   1314.22  10.9
   34   34 HALCZUK         BOGDAN          1  0  0  0  0  7  6  7  3  3  7  0  2  0  3  0  1   39   1273.11   6.7
   35   37 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  0  0  0  0  4  5  4  2  2  3  0  7  0  6  0  3   36   1206.51  12.6
   36   35 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  0  0  0  0  7  5  7  1  6  6  0  4  0  1  0  1   38   1176.88   7.6
   37   36 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  0  0  0  0  7  2  4  5  3  6  0  2  0  5  0  0   34   1150.29   6.1
   38   40 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  0  0  0  0  7  6  6  2  4  3  0  2  0  3 --  2   35   1147.09   8.0
   39   38 MAZUR           MACIEJ          1  0  0  0  0  6  5  5  3  3  1  0  6  0  4  0 --   33   1126.79   6.7
   40   39 DATA            ZBIGNIEW        1  0  0  0  0  7  6  4  5  6  3  0  0  0  1 -- --   32   1124.31   6.4
   41   41 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ ARTUR   4  0  0  0  0  7  6  7  6  4  1 -- -- -- -- -- --   31   1094.76  11.7
   42   42 MADERA          EUGENIUSZ       3  0  0  0  0  7  6  7  5  3 -- -- -- -- -- -- --   28   1050.49  15.5
   43   43 WOLARZ          JANUSZ          3  0 -- --  0  7  6 --  4  6 --  0 --  0 -- -- --   23    922.88   9.3
   44   44 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1  0 --  0  0  7  6  4  6 -- -- -- -- -- -- -- --   23    828.52  10.2
   45   45 KLUKA           PIOTR           1  0  0  0  0  7  4  1  5  1  4  0  2  0 -- --  1   25    793.25   3.7
   46   46 GUZIK           TADEUSZ         3  0  0  0  0  5  5  7  0  2  1  0  2  0  2  0  1   25    786.82   9.9
   47   47 SMUGOWSKI       PIOTR           2  0  0  0  0  4  2  2  2  5  3  0  3  0  1 -- --   22    744.45   5.5
   48   54 MYRDZIO         JOLANTA         2  0  0  0  0  4  1  3  3  3  3  0  1  0  1  0  5   24    739.23   3.3
   49   51 SAPIJASZKO      MARIAN          4  0  0  0  0  1  6  4  2  2  5  0  0 --  0 --  3   23    729.49   6.2
   50   48 KAWKA           JAN             1  0 --  0  0  5  2  2  4  5  0  0  2  0  1 -- --   21    727.67   5.8
   51   52 PAWLIK          TADEUSZ         1 --  0  0  0  0  6  3  2 --  2  0  2  0  3  0  3   21    725.53   4.0
   52   55 LACH            STANISŁAW       2  0  0  0  0  3  4  3  3  1  0  0  3  0  1  0  4   22    712.15   7.2
   53   49 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2  0  0  0  0  1  4  3  2  3  3  0  1  0  2  0  1   20    704.38   5.9
   54   53 KLOC            RYSZARD         1  0  0  0  0  6  3  2  2  1  2  0  2 --  2 --  2   22    686.11   4.8
   55   50 GĘBIK           RYSZARD         2  0  0  0  0  5  4  7  4 -- -- -- -- -- -- -- --   20    670.58   8.2
   56   56 MUŚ             JACEK           4  0  0  0  0  5  4  3  2  2  0  0  1  0  0  0  1   18    600.06   4.1
   57   57 SEWIELSKI       BOGDAN          3  0 --  0  0  4  2  2  1  2  2  0  5  0 -- -- --   18    524.63   8.0
   58   61 MAŚLEJAK        JAN             4  0 --  0 --  2  3  6 --  1  3  0  0 --  0 --  3   18    497.83   9.7
   59   59 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  0  0  0  0  5  1  0  2  3  2  0  0 --  0 --  1   14    469.17   3.9
   60   58 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  0  0  0  0 --  4  2  1  2  1  0  4  0 -- -- --   14    460.44   6.0
   61   60 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1  0  0  0  0  4  2  5  3 -- -- -- -- -- -- -- --   14    440.62   5.9
   62   62 ADAMIAK         TEODOR          3  0  0  0  0  2  4  1  2  2  0  0  0  0 -- -- --   11    422.64   3.2
   63   63 MADERA          WIESŁAW         3 -- -- -- --  2  2  4  1  3 -- -- -- -- -- -- --   12    410.03   9.4
   64   64 MOSIŃSKI        ADAM            2  0  0  0  0  2  3  1  1  1  1  0  0  0  0  0  1   10    335.01   2.6
   65   65 PYTLIK          TOMASZ          1  0  0  0  0  2  4 -- --  1 -- -- -- -- -- -- --    7    279.01   3.6
   66   66 BARCZYK         JERZY           3  0  0  0  0  4  2  2  0  1  0 -- -- -- -- -- --    9    277.18   4.1
   67   67 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  0  0  0  0  6  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    7    190.56   2.8
   68   68 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  0  0 --  0  4  2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    6    181.65   3.1
   69   69 TWARDY          DAWID           1  0  0  0  0  7 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    7    172.60   5.0
   70   70 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  0 --  0  0  0  1  0  1  1  0  0  1  0  0 -- --    4    162.05   1.4
   71   71 CIEŚLIK         ANTONI          2  0  0  0  0  0  1  3  0  0  0  0  0  0 -- -- --    4    114.24   1.4
   72   72 SIKORA          JÓZEF           1  0  0  0  0  1  0  0  1  1  0 --  0 -- -- -- --    3    111.34   1.4
   73   73 SMOLIŃSKI       A & Z           1  0  0  0  0  4 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    4     92.80   1.5
   74   74 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4 -- --  0  0  0  1  2  0  0  0 -- -- -- -- -- --    3     87.01   0.9
   75   75 NANASIK         KRZYSZTOF       1  0  0  0 --  0  1  1 --  0 --  0 -- -- -- -- --    2     68.29   2.8
   76   76 GAŁDA           MARIAN          1 -- -- -- -- -- --  0 -- --  2  0  0  0 -- -- --    2     51.62   2.1
   77   77 BOCHEŃSKI       MAREK           2 -- --  0  0  0  0 --  1  0  0 -- -- -- -- -- --    1     43.23   1.1
   78   78 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1 -- --  0  0  0  0  0 --  0  0  0  0 --  0 -- --    0      0.00   0.0
   79   79 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  0 --  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
   80   80 KULCZYCKI       RYSZARD         1 --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
   81   81 PIETRAKOWSKI    JAN             2  0  0 --  0  0 -- --  0 -- -- --  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
   82   82 GROCHOWSKI      JAN             2  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
   83   83 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4 -- --  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0



                                                                
  PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Loty Długie (500-1000) [10]                                                   
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|15|16|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  3  0   37   2076.57  15.7
    2    2 PISKULAK        ANDRZEJ         4  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  3  0   37   2052.61  14.5
    3    3 LISOWSKI        JANUSZ          1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  3  0   37   2050.06  14.2
    4    4 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  3  0   37   2035.91  10.7
    5    5 JUREK           STANISŁAW       1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  3  0   37   2035.31  11.1
    6    6 URBANOWICZ      DOROTA          1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  3  0   37   2027.84  12.8
    7    7 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  3 --   37   1969.32   9.3
    8    8 DOMARADZKI      ADAM            4  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  3  0   37   1956.96   6.6
    9    9 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  3  0   37   1948.25   7.3
   10   10 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  0  0  0  0  0  6  0  5  6  0  5  0  5  6  3  0   36   1939.29  13.9
   11   11 BERYZEWSKI      K & S           2  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  5  3  0   36   1934.50   8.7
   12   12 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  2  0   36   1890.56   7.9
   13   13 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6 -- --   34   1868.15  15.9
   14   14 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  5  2  0   35   1859.42   8.2
   15   15 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  6  1  0   35   1851.38   8.9
   16   16 SZPURA          STEFAN          4  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  5  3  3  0   34   1841.37   7.7
   17   17 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2  0  0  0  0  0  6  0  6  4  0  5  0  3  6  3  0   33   1736.11   6.6
   18   18 MAZUR           STANISŁAW       3  0  0  0  0  0  6  0  3  4  0  5  0  5  6  3  0   32   1726.07   8.3
   19   19 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  0 --  0  0  0  6  0  6  3  0  5  0  4  4  3  0   31   1646.69  10.0
   20   20 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  0  0  0  0  0  6  0  6  0  0  5  0  5  3  3  0   28   1537.71  10.0
   21   21 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  0  0  0  0  0  6  0  6  5  0  4  0  4  4  1  0   30   1526.43   8.8
   22   22 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  4  0  5  2 --  0   29   1515.67   7.1
   23   23 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  0 --  0  0  0  6  0  6  3  0  4  0  2  6  2  0   29   1479.52   6.5
   24   24 DZIARSKI        PIOTR           1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  5  0  3  3 --  0   29   1472.30   8.0
   25   25 TOCZEK          ROMAN           2  0  0  0  0  0  6  0  4  6  0  5  0  3  2  1  0   27   1416.86   8.1
   26   26 WOLARZ          JANUSZ          3  0 -- --  0  0  6 --  4  6 --  5 --  5 -- -- --   26   1409.41  13.3
   27   27 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0 --  0  5  4 -- --   27   1345.29   7.3
   28   28 KONOFACKI       JÓZEF           4  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  3  0  3  1  1  0   26   1342.02   7.9
   29   29 DOMAGALSKI      JAN             3  0  0  0  0  0  6  0  4  6  0  2  0  2  4  2  0   26   1293.48   8.4
   30   30 BANASIK         JERZY           4  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  1  0  3  2  2 --   26   1272.98   5.8
   31   31 BACZYŃSKI       ADAM            2  0  0  0  0  0  4  0  4  2  0  3  0  3  6  2  0   24   1241.07   4.1
   32   32 SADOWSKI        ROBERT          1  0  0  0  0  0  6  0  2  6  0  4  0  5 -- -- --   23   1217.30   5.0
   33   33 MAZUR           MACIEJ          1  0  0  0  0  0  5  0  3  3  0  2  0  4  4  2 --   23   1200.30   4.6
   34   34 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  2  0 --  4  0  0   24   1183.92  10.2
   35   35 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  0  0  0  0  0  5  0  1  6  0  5  0  2  1  2  0   22   1161.35   4.3
   36   36 HALCZUK         BOGDAN          1  0  0  0  0  0  6  0  3  3  0  4  0  0  3  3  0   22   1133.65   3.6
   37   37 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  0  0  0  0  0  2  0  5  3  0  4  0  1  5  2  0   22   1112.63   4.0
   38   38 MUSIAŁ          LUCJAN          4  0  0  0  0  0  6  0  6  6  0  1  0  3  0  0 --   22   1095.76   7.3
   39   39 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  0  0  0  0  0  5  0  2  2  0  4  0  2  6  0  0   21   1087.58   8.0
   40   40 PAWLIK          TADEUSZ         1 --  0  0  0  0  6  0  2 --  0  3  0  5  3  1  0   20   1071.41   4.4
   41   41 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  0  0  0  0  0  6  0  2  4  0  3  0  3  3 --  0   21   1064.90   4.9
   42   42 KAWKA           JAN             1  0 --  0  0  0  2  0  4  5  0  3  0  3  1 -- --   18    900.98   4.9
   43   43 DATA            ZBIGNIEW        1  0  0  0  0  0  6  0  5  6  0  0  0  0  1 -- --   18    791.54   3.8
   44   44 MYRDZIO         JOLANTA         2  0  0  0  0  0  1  0  3  3  0  4  0  0  1  2  0   14    753.44   2.7
   45   45 GUZIK           TADEUSZ         3  0  0  0  0  0  5  0  0  2  0  4  0  0  2  1  0   14    729.15   5.5
   46   46 LACH            STANISŁAW       2  0  0  0  0  0  4  0  3  1  0  0  0  4  1  1  0   14    719.76   5.9
   47   47 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ ARTUR   4  0  0  0  0  0  6  0  6  4  0 -- -- -- -- -- --   16    716.86   5.5
   48   48 KLUKA           PIOTR           1  0  0  0  0  0  4  0  5  1  0  3  0  1 -- --  0   14    705.41   2.1
   49   49 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2  0  0  0  0  0  4  0  2  3  0  0  0  2  2  1  0   14    691.17   4.4
   50   50 ADAMIAK         TEODOR          3  0  0  0  0  0  4  0  2  2  0  5  0  0 -- -- --   13    689.53   3.8
   51   51 MADERA          EUGENIUSZ       3  0  0  0  0  0  6  0  5  3 -- -- -- -- -- -- --   14    647.35   5.7
   52   52 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  0  0  0  0 --  4  0  1  2  0  4  0  1 -- -- --   12    641.83   5.2
   53   53 SMUGOWSKI       PIOTR           2  0  0  0  0  0  2  0  2  5  0  1  0  2  1 -- --   13    632.42   3.2
   54   54 SAPIJASZKO      MARIAN          4  0  0  0  0  0  6  0  2  2  0  3  0 --  0 --  0   13    627.22   4.4
   55   55 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1  0 --  0  0  0  6  0  6 -- -- -- -- -- -- -- --   12    544.27   5.5
   56   56 MUŚ             JACEK           4  0  0  0  0  0  4  0  2  2  0  1  0  0  0  1  0   10    473.57   2.5
   57   57 KLOC            RYSZARD         1  0  0  0  0  0  3  0  2  1  0  1  0 --  2 --  0    9    415.04   2.4
   58   58 MOSIŃSKI        ADAM            2  0  0  0  0  0  3  0  1  1  0  3  0  0  0  0  0    8    412.33   2.3
   59   59 GĘBIK           RYSZARD         2  0  0  0  0  0  4  0  4 -- -- -- -- -- -- -- --    8    355.89   3.3
   60   60 SEWIELSKI       BOGDAN          3  0 --  0  0  0  2  0  1  2  0  2  0  0 -- -- --    7    341.16   3.1
   61   61 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  0  0  0  0  0  1  0  2  3  0  1  0 --  0 --  0    7    331.17   2.2
   62   62 MADERA          WIESŁAW         3 -- -- -- --  0  2  0  1  3 -- -- -- -- -- -- --    6    268.67   4.7
   63   63 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  0 --  0  0  0  1  0  1  1  0  1  0  1  0 -- --    5    266.06   1.7
   64   64 MAŚLEJAK        JAN             4  0 --  0 --  0  3  0 --  1  0  1  0 --  0 --  0    5    246.17   4.3
   65   65 PYTLIK          TOMASZ          1  0  0  0  0  0  4 -- --  1 -- -- -- -- -- -- --    5    230.15   2.6
   66   66 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1  0  0  0  0  0  2  0  3 -- -- -- -- -- -- -- --    5    214.77   2.1
   67   67 BARCZYK         JERZY           3  0  0  0  0  0  2  0  0  1  0 -- -- -- -- -- --    3    132.13   1.4
   68   68 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4 -- --  0  0  0  0  0  0  0  0  1  0  1  0  0 --    2    123.17   0.8
   69   69 CIEŚLIK         ANTONI          2  0  0  0  0  0  1  0  0  0  0  1  0  0 -- -- --    2    105.61   0.7
   70   70 SIKORA          JÓZEF           1  0  0  0  0  0  0  0  1  1  0 --  0 -- -- -- --    2     87.92   0.9
   71   71 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  0  0 --  0  0  2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    2     87.44   1.0
   72   72 GAŁDA           MARIAN          1 -- -- -- -- -- --  0 -- --  0  1  0  0 -- -- --    1     61.53   1.1
   73   73 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  0  0  0  0  0  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    1     45.75   0.4
   74   74 BOCHEŃSKI       MAREK           2 -- --  0  0  0  0 --  1  0  0 -- -- -- -- -- --    1     43.23   1.1
   75   75 NANASIK         KRZYSZTOF       1  0  0  0 --  0  1  0 --  0 --  0 -- -- -- -- --    1     43.17   1.4
   76   76 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4 -- --  0  0  0  1  0  0  0  0 -- -- -- -- -- --    1     41.62   0.3
   77   77 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1 -- --  0  0  0  0  0 --  0  0  0  0 --  0 -- --    0      0.00   0.0
   78   78 TWARDY          DAWID           1  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
   79   79 SMOLIŃSKI       A & Z           1  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
   80   80 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  0 --  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
   81   81 KULCZYCKI       RYSZARD         1 --  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
   82   82 PIETRAKOWSKI    JAN             2  0  0 --  0  0 -- --  0 -- -- --  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
   83   83 GROCHOWSKI      JAN             2  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0


 
              Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów              
                                 Symbol płci 1.                                 
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO     IMIE          |NR|NUMER OBRĄCZKI   |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
|   |                            |Se|    RODOWEJ      | |   |        |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
   1 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-15        1  12   477.43  4610.570 
   2 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-15        1  12   944.80  4908.810 
   3 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1 PL-0346-14        1  12  1233.92  4410.330 
   4 DZIARSKI        PIOTR         1 PL0346-15         1  11   824.44  4129.150 
   5 KONOFACKI       JÓZEF         4 PL-0346-14        1  11  1369.47  3516.760 
   6 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-14        1  10   658.55  3968.700 
   7 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL-0346-13        1  10   697.16  4522.560 
   8 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3 PL-0346-15        1  10   800.70  4136.220 
   9 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL-0346-16        1  10   832.17  3740.090 
  10 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1 PL-0346-14        1  10   848.69  3475.780 
  11 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        1  10   874.19  3733.530 
  12 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1 PL-0346-13        1  10  1054.84  3560.440 
  13 PISKULAK        ANDRZEJ       4 PL-0346-12        1  10  1111.31  3553.760 
  14 JASIŃSKI        ZBIGNIEW      1 PL-0346-13        1  10  1125.78  4281.380 
  15 BIAŁOWĄS        DANIEL        3 PL-0360-15        1  10  1165.09  3058.320 
  16 PISKULAK        ANDRZEJ       4 PL-0346-15        1   9   358.07  3577.230 
  17 PISKULAK        ANDRZEJ       4 PL-0346-15        1   9   522.23  3574.270 
  18 PISKULAK        ANDRZEJ       4 PL-0346-12        1   9   633.52  3758.570 
  19 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0393-14        1   9   673.68  3115.400 
  20 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW    4 PL-0346-14        1   9   727.59  3127.460 
  21 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3 PL-0393-12        1   9   751.25  4180.870 
  22 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL0346-15         1   9   756.50  3942.560 
  23 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0393-14        1   9   789.43  3618.260 
  24 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL0346-16         1   9   793.68  2852.660 
  25 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-15        1   9   821.40  3742.940 
  26 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1 PL0346-15         1   9   841.65  3043.360 
  27 DOMARADZKI      ADAM          4 PL-0346-15        1   9   848.91  3551.830 
  28 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0393-14        1   9   854.22  3104.510 
  29 BIAŁOWĄS        DANIEL        3 PL-0346-14        1   9   863.89  3115.120 
  30 KLOC            RYSZARD       1 PL0346-15         1   9   888.33  2932.700 
  31 DZIARSKI        PIOTR         1 PL-0346-14        1   9   938.28  3182.350 
  32 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ        1 PL0346-15         1   9  1198.47  3885.140 
  33 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        1   8   404.13  3776.990 
  34 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW    4 PL-0346-15        1   8   443.26  2418.630 
  35 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL0346-15         1   8   500.15  2504.540 
  36 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW    4 PL-0346-15        1   8   518.30  2768.420 
  37 PISKULAK        ANDRZEJ       4 PL-0346-13        1   8   581.27  4518.780 
  38 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL0346-15         1   8   595.91  3082.500 
  39 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-15        1   8   604.86  2436.550 
  40 PISKULAK        ANDRZEJ       4 PL-0354-13        1   8   684.86  3537.320 
  41 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3 PL-0393-12        1   8   705.91  3083.270 
  42 MAZUR &         WRÓBLEWSKI    2 PL-0346-12        1   8   713.46  2656.230 
  43 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL-0346-14        1   8   719.30  2818.720 
  44 SZPURA          STEFAN        4 PL-0346-11        1   8   755.88  3204.090 
  45 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-15        1   8   774.39  2819.450 
  46 JASIŃSKI        ZBIGNIEW      1 PL-0346-13        1   8   822.67  3424.320 
  47 MAZUR           STANISŁAW     3 PL-0330-14        1   8   825.60  2445.960 
  48 DZIARSKI        PIOTR         1 PL-0346-13        1   8   858.10  2738.310 
  49 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-14        1   8   867.56  3527.360 
  50 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-15        1   8   883.58  4079.130 
  51 KONOFACKI       JÓZEF         4 PL-0346-14        1   8   927.54  2852.600 
  52 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-16        1   8   956.15  3010.270 
  53 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ        2 PL-0346-13        1   8  1042.25  3553.270 
  54 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL0346-15         1   8  1072.87  3505.990 
  55 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0346-16        1   7   177.30  2256.730 
  56 SZPURA          STEFAN        4 PL0346-16         1   7   231.12  2108.990 
  57 PISKULAK        ANDRZEJ       4 PL-0346-14        1   7   270.57  1739.250 
  58 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW      3 PL-0346-15        1   7   294.73  2186.730 
  59 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0346-15        1   7   318.24  2653.520 
  60 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-14        1   7   352.35  2185.230 
  61 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        1   7   352.83  2083.600 
  62 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        1   7   384.13  2940.410 
  63 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL0346-15         1   7   390.73  2182.440 
  64 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3 PL-0346-16        1   7   403.87  2753.170 
  65 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ        1 PL-0346-14        1   7   443.65  2453.880 
  66 MAZUR &         WRÓBLEWSKI    2 PL-0346-15        1   7   453.63  3025.030 
  67 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL-0346-14        1   7   457.75  2565.570 
  68 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1 PL-0346-16        1   7   484.71  2388.490 
  69 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        1   7   521.56  2673.900 
  70 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-15        1   7   522.87  2100.570 
  71 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0393-12        1   7   544.28  2548.600 
  72 KRZEMIŃSKI      MAREK         3 PL-0393-15        1   7   551.43  3423.390 
  73 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL0346-12         1   7   595.31  3071.370 
  74 PISKULAK        ANDRZEJ       4 PL-0346-15        1   7   598.38  3098.470 
  75 BIAŁOWĄS        DANIEL        3 PL-0346-16        1   7   600.33  2507.260 
  76 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0346-16        1   7   607.49  1680.100 
  77 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL-0346-14        1   7   637.43  2061.210 
  78 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1 PL-0346-16        1   7   638.78  1979.310 
  79 CHODOROWSKI &   ZDEB          2 PL0346-14         1   7   647.47  3428.050 
  80 SADOWSKI        ROBERT        1 PL0346-15         1   7   652.16  1620.840 
  81 DATA            ZBIGNIEW      1 PL0346-15         1   7   653.66  2366.830 
  82 SEWIELSKI       BOGDAN        3 PL-0346-14        1   7   662.55  2568.410 
  83 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0393-14        1   7   664.61  2831.960 
  84 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3 PL-0346-16        1   7   682.31  3337.380 
  85 BANASIK         JERZY         4 PL-0259-15        1   7   690.76  2308.150 
  86 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ        2 PL-0346-13        1   7   712.68  2380.420 
  87 SZPURA          STEFAN        4 PL-0346-13        1   7   726.02  2978.080 
  88 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0393-14        1   7   726.94  2052.190 
  89 SZPURA          STEFAN        4 PL-0346-11        1   7   757.51  3381.600 
  90 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL-0346-16        1   7   772.11  2493.410 
  91 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW    4 PL-0346-13        1   7   772.62  2254.480 
  92 KONOFACKI       JÓZEF         4 PL0346-15         1   7   778.12  2518.140 
  93 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ        1 PL0346-15         1   7   778.96  2269.640 
  94 CHODOROWSKI &   ZDEB          2 PL0346-14         1   7   786.37  2849.640 
  95 SZPURA          STEFAN        4 PL-0346-11        1   7   789.39  2995.580 
  96 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        1   7   801.34  3259.600 
  97 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL0346-12         1   7   824.78  2786.000 
  98 PISKULAK        ANDRZEJ       4 PL-0346-14        1   7   829.80  2999.770 
  99 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL-0346-14        1   7   843.87  2179.620 
 100 DOMAGALSKI      JAN           3 PL-0393-11        1   7   915.72  2314.490

                                                                               
              Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów              
                                 Symbol płci 0.                                 
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO     IMIE          |NR|NUMER OBRĄCZKI   |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
|   |                            |Se|    RODOWEJ      | |   |        |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
   1 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL-0346-09        0  14   722.99  6043.140 
   2 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-13        0  14  1107.71  5476.490 
   3 PISKULAK        ANDRZEJ       4 PL-0346-12        0  13   795.39  5551.530 
   4 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL0346-15         0  12   642.23  4603.080 
   5 JASIŃSKI        ZBIGNIEW      1 PL0346-15         0  12   726.08  5019.040 
   6 PISKULAK        ANDRZEJ       4 PL-0346-14        0  12  1093.37  5019.900 
   7 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0346-15        0  12  1099.83  4532.780 
   8 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN      1 PL-0346-14        0  12  1297.75  4253.470 
   9 MATWIEJKO       ANDRZEJ       1 PL-0346-14        0  11   456.80  4438.680 
  10 TOCZEK          ROMAN         2 PL0346-14         0  11   570.42  4234.150 
  11 BIAŁOWĄS        DANIEL        3 PL-0346-12        0  11   868.45  4257.200 
  12 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL0346-12         0  11   977.69  4858.050 
  13 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW    4 PL-0346-14        0  10   564.70  4242.420 
  14 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA   4 PL-11             0  10   591.62  3733.530 
  15 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        0  10   621.72  4034.990 
  16 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0393-14        0  10   725.87  3866.360 
  17 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-16        0  10   728.47  3306.890 
  18 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL-0346-15        0  10   738.83  3596.670 
  19 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        0  10   739.12  4321.530 
  20 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL0346-15         0  10   815.79  3582.570 
  21 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW    4 PL-0346-14        0  10   854.60  4359.480 
  22 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW    4 PL-0346-12        0  10   979.12  4242.420 
  23 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-13        0  10  1028.66  3958.970 
  24 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-15        0  10  1037.91  3860.520 
  25 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN      1 PL0346-15         0  10  1209.22  3770.490 
  26 CHODOROWSKI &   ZDEB          2 PL-0346-15        0   9   143.32  2911.310 
  27 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        0   9   222.61  3808.740 
  28 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        0   9   397.29  3988.320 
  29 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        0   9   410.65  3016.530 
  30 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL-0346-14        0   9   519.35  3417.990 
  31 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL0346-15         0   9   553.20  3740.430 
  32 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL-0346-16        0   9   575.26  3749.210 
  33 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL-0346-13        0   9   580.80  3535.020 
  34 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL-0356-15        0   9   585.61  3239.370 
  35 PISKULAK        ANDRZEJ       4 PL-0346-15        0   9   612.80  3194.310 
  36 BIAŁOWĄS        DANIEL        3 PL-0360-12        0   9   632.86  3428.110 
  37 BIAŁOWĄS        DANIEL        3 PL0346-13         0   9   636.04  3311.470 
  38 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0346-15        0   9   676.32  3501.300 
  39 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-16        0   9   699.08  2860.960 
  40 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-13        0   9   704.02  3988.320 
  41 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL0346-12         0   9   724.69  4005.630 
  42 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-15        0   9   744.48  3625.970 
  43 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL-0346-15        0   9   780.73  3835.560 
  44 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-16        0   9   807.63  3063.090 
  45 PISKULAK        ANDRZEJ       4 PL-11             0   9   837.41  3361.610 
  46 BIAŁOWĄS        DANIEL        3 PL0346-13         0   9   870.32  4077.890 
  47 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL0346-15         0   9   873.14  3642.580 
  48 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL0346-12         0   9   890.72  3417.990 
  49 SMOLAK          KRZYSZTOF     2 PL-0346-13        0   9   908.77  4241.210 
  50 BACZYŃSKI       ADAM          2 PL-0346-13        0   9   954.02  2764.870 
  51 PISKULAK        ANDRZEJ       4 PL-11             0   9   954.54  4281.610 
  52 MAZUR           MACIEJ        1 PL-0393-14        0   9  1043.50  4088.230 
  53 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0346-15        0   9  1085.62  3700.000 
  54 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        0   9  1142.48  3218.440 
  55 SMOLAK          KRZYSZTOF     2 PL0346-14         0   9  1179.92  3939.710 
  56 BIAŁOWĄS        DANIEL        3 PL-0346-16        0   9  1185.90  3533.640 
  57 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL0346-15         0   8   310.31  2816.400 
  58 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL-0346-15        0   8   380.38  3372.810 
  59 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL0346-15         0   8   413.05  3305.480 
  60 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL-0346-14        0   8   418.43  3404.040 
  61 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        0   8   425.30  3089.440 
  62 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        0   8   450.67  3069.410 
  63 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL-0346-16        0   8   516.20  2903.880 
  64 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3 PL-0346-15        0   8   532.10  2699.520 
  65 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        0   8   549.20  3007.110 
  66 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-14        0   8   567.00  3222.570 
  67 MATWIEJKO       ANDRZEJ       1 PL-0346-16        0   8   588.08  3762.100 
  68 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL0346-15         0   8   591.99  3468.450 
  69 SMOLAK          KRZYSZTOF     2 PL-0346-12        0   8   602.17  3611.990 
  70 SADOWSKI        ROBERT        1 PL-0346-14        0   8   615.80  3290.100 
  71 BERYZEWSKI      K & S         2 PL-0346-15        0   8   643.60  3421.670 
  72 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-12        0   8   649.46  3453.200 
  73 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-16        0   8   664.71  2521.210 
  74 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW      3 PL-0393-10        0   8   668.14  2126.470 
  75 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL0346-15         0   8   670.63  3809.210 
  76 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0346-15        0   8   677.13  3381.300 
  77 JASIŃSKI        ZBIGNIEW      1 PL-0346-13        0   8   699.79  3710.920 
  78 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-15        0   8   700.82  2135.330 
  79 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN      1 PL-0346-14        0   8   704.74  3427.640 
  80 TOCZEK          ROMAN         2 PL-0346-15        0   8   705.48  3652.400 
  81 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-13        0   8   725.42  2722.840 
  82 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-14        0   8   737.89  3121.480 
  83 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-15        0   8   739.49  2522.240 
  84 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL-0346-14        0   8   740.94  2313.420 
  85 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0346-15        0   8   743.12  3671.650 
  86 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3 PL-0346-16        0   8   747.58  2882.810 
  87 JASIŃSKI        ZBIGNIEW      1 PL0346-15         0   8   751.13  2342.860 
  88 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3 PL-0346-15        0   8   761.00  3387.460 
  89 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL0346-12         0   8   795.15  2515.110 
  90 MAZUR           STANISŁAW     3 PL-0330-14        0   8   801.90  3777.320 
  91 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-16        0   8   844.75  3231.340 
  92 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-13        0   8   880.67  2501.440 
  93 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA   4 PL-11             0   8   890.37  3067.110 
  94 PISKULAK        ANDRZEJ       4 PL-0346-14        0   8   943.49  3151.440 
  95 MATWIEJKO       ANDRZEJ       1 PL-0346-13        0   8   951.77  3846.760 
  96 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL0418-14         0   8  1058.45  3071.480 
  97 BANASIK         JERZY         4 PL-0346-14        0   8  1067.64  3345.800 
  98 SADOWSKI        ROBERT        1 PL-0346-11        0   8  1132.97  2138.480 
  99 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL0346-16         0   7   261.89  2061.210 
 100 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL-0346-13        0   7   308.21  2460.690



                                                                               
              Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów              
                                 Rocznik 2016.                                  
                                 Symbol płci 1.                                 
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO     IMIE          |NR|NUMER OBRĄCZKI   |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
|   |                            |Se|    RODOWEJ      | |   |        |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
   1 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL-0346-16        1  10   832.17  3740.090 
   2 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL0346-16         1   9   793.68  2852.660 
   3 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-16        1   8   956.15  3010.270 
   4 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0346-16        1   7   177.30  2256.730 
   5 SZPURA          STEFAN        4 PL0346-16         1   7   231.12  2108.990 
   6 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3 PL-0346-16        1   7   403.87  2753.170 
   7 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1 PL-0346-16        1   7   484.71  2388.490 
   8 BIAŁOWĄS        DANIEL        3 PL-0346-16        1   7   600.33  2507.260 
   9 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0346-16        1   7   607.49  1680.100 
  10 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1 PL-0346-16        1   7   638.78  1979.310 
  11 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3 PL-0346-16        1   7   682.31  3337.380 
  12 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL-0346-16        1   7   772.11  2493.410 
  13 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL0346-16         1   6    80.81  1535.070 
  14 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16        1   6   201.52  2363.020 
  15 SADOWSKI        ROBERT        1 PL-0346-16        1   6   215.19  1489.080 
  16 BIAŁOWĄS        DANIEL        3 PL-0346-16        1   6   258.88  1495.760 
  17 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW    4 PL-0346-16        1   6   312.31  1461.000 
  18 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-16        1   6   453.47  1667.980 
  19 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL0346-16         1   6   474.20  2187.310 
  20 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-16        1   6   500.52  2361.650 
  21 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-16        1   6   537.15  1969.200 
  22 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL-0346-16        1   6   695.40  1870.020 
  23 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-16        1   5   181.27  1653.150 
  24 DZIARSKI        PIOTR         1 PL-0346-16        1   5   222.25  1172.850 
  25 MADERA          EUGENIUSZ     3 PL-0346-16        1   5   249.30  1333.230 
  26 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL0346-16         1   5   277.03  1057.320 
  27 MADERA          EUGENIUSZ     3 PL-0346-16        1   5   293.26  1333.230 
  28 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL0346-16         1   5   299.85  1358.650 
  29 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3 PL-0346-16        1   5   310.99  2489.390 
  30 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0346-16        1   5   324.10  1195.040 
  31 MADERA          EUGENIUSZ     3 PL-0346-16        1   5   369.60  1153.080 
  32 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3 PL-0346-16        1   5   381.76  2209.370 
  33 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ        2 PL-0346-16        1   5   399.08  1076.100 
  34 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-16        1   5   488.88  2019.100 
  35 JASIŃSKI        ZBIGNIEW      1 PL-0346-16        1   5   491.63  1159.940 
  36 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL0346-16         1   5   531.97  1443.300 
  37 BIAŁOWĄS        DANIEL        3 PL-0346-16        1   5   539.34  2360.080 
  38 WOLARZ          JANUSZ        3 PL-0346-16        1   5   570.55  2760.630 
  39 JASIŃSKI        ZBIGNIEW      1 PL-0346-16        1   5   582.25  1159.940 
  40 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0346-16        1   5   617.71  1482.470 
  41 MATWIEJKO       ANDRZEJ       1 PL-0346-16        1   5   668.87  1721.390 
  42 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1 PL-0346-16        1   5   917.96  1740.230 
  43 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0346-16        1   4    77.85   970.120 
  44 BIAŁOWĄS        DANIEL        3 PL-0346-16        1   4   167.16  1457.970 
  45 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1 PL-0346-16        1   4   170.28  1319.800 
  46 SADOWSKI        ROBERT        1 PL-0346-16        1   4   175.45   816.320 
  47 SADOWSKI        ROBERT        1 PL-0346-16        1   4   177.22   816.320 
  48 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ        2 PL-0346-16        1   4   217.36  1333.440 
  49 SMOLAK          KRZYSZTOF     2 PL-0346-16        1   4   237.86  1555.320 
  50 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ      2 PL-0346-16        1   4   245.54  1233.280 
  51 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1 PL-0346-16        1   4   255.41   729.310 
  52 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1 PL-0346-16        1   4   270.87  1115.210 
  53 PISKULAK        ANDRZEJ       4 PL-0346-16        1   4   272.45  1088.580 
  54 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-16        1   4   276.13   934.700 
  55 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0346-16        1   4   284.02  1426.870 
  56 SADOWSKI        ROBERT        1 PL-0346-16        1   4   293.05   816.320 
  57 MAZUR           MACIEJ        1 PL-0346-16        1   4   299.88   850.020 
  58 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-16        1   4   303.42  1207.810 
  59 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0346-16        1   4   307.75   765.580 
  60 SADOWSKI        ROBERT        1 PL-0346-16        1   4   314.95  1225.560 
  61 PISKULAK        ANDRZEJ       4 PL-0346-16        1   4   316.81  1074.540 
  62 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0346-16        1   4   320.28  1054.780 
  63 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ ART   4 PL0346-16         1   4   321.43  1963.780 
  64 DOMARADZKI      ADAM          4 PL0346-16         1   4   338.48  1066.600 
  65 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-16        1   4   347.46  1327.030 
  66 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ        1 PL-0346-16        1   4   353.93  1205.990 
  67 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1 PL-0346-16        1   4   364.50   813.970 
  68 MATWIEJKO       ANDRZEJ       1 PL-0346-16        1   4   374.88  1488.240 
  69 BERYZEWSKI      K & S         2 PL-0346-16        1   4   382.83  1659.410 
  70 MADERA          EUGENIUSZ     3 PL-0346-16        1   4   394.73  1502.140 
  71 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD       1 PL-0346-16        1   4   420.29  1138.920 
  72 BIAŁOWĄS        DANIEL        3 PL-0346-16        1   4   427.29  2023.240 
  73 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD       1 PL-0346-16        1   4   444.02  1019.280 
  74 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1 PL-0346-16        1   4   462.02  1319.800 
  75 MUSIAŁ          LUCJAN        4 PL-0346-16        1   4   470.66  1674.930 
  76 SZPURA          STEFAN        4 PL-0346-16        1   4   533.78  1766.600 
  77 KLOC            RYSZARD       1 PL-0346-16        1   4   540.83   563.140 
  78 JASIŃSKI        ZBIGNIEW      1 PL-053-16         1   4   580.82  1112.420 
  79 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-16        1   4   592.57  1144.650 
  80 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-16        1   4   593.57  1005.570 
  81 DOMARADZKI      ADAM          4 PL0346-16         1   4   598.40  1066.600 
  82 SADOWSKI        ROBERT        1 PL-0346-16        1   4   603.65  1322.160 
  83 SZPURA          STEFAN        4 PL-0346-16        1   4   609.59  1260.910 
  84 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-16        1   4   688.97   940.900 
  85 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL0346-16         1   3    56.92   460.980 
  86 MADERA          EUGENIUSZ     3 PL-0346-16        1   3    92.00   684.660 
  87 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0346-16        1   3   121.48   505.440 
  88 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1 PL0346-16         1   3   152.74   393.540 
  89 SADOWSKI        ROBERT        1 PL-0346-16        1   3   166.06   479.940 
  90 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN      1 PL-0346-16        1   3   167.56   894.000 
  91 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1 PL-0346-16        1   3   168.35   984.030 
  92 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL0346-16         1   3   172.76   750.000 
  93 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3 PL-0346-16        1   3   174.40  1361.380 
  94 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL0346-16         1   3   177.83  1255.700 
  95 MADERA          EUGENIUSZ     3 PL-0346-16        1   3   188.11   684.660 
  96 PISKULAK        ANDRZEJ       4 PL-0346-16        1   3   191.62   735.330 
  97 SZPURA          STEFAN        4 PL-0346-16        1   3   192.74  1234.100 
  98 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL-0346-16        1   3   198.72   597.450 
  99 DZIARSKI        PIOTR         1 PL-0354-16        1   3   209.75   612.020 
 100 TWARDY          DAWID         1 PL-0346-16        1   3   213.44   492.580

                                                                               
              Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów              
                                 Rocznik 2016.                                  
                                 Symbol płci 0.                                 
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO     IMIE          |NR|NUMER OBRĄCZKI   |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
|   |                            |Se|    RODOWEJ      | |   |        |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
   1 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-16        0  10   728.47  3306.890 
   2 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL-0346-16        0   9   575.26  3749.210 
   3 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-16        0   9   699.08  2860.960 
   4 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-16        0   9   807.63  3063.090 
   5 BIAŁOWĄS        DANIEL        3 PL-0346-16        0   9  1185.90  3533.640 
   6 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL-0346-16        0   8   516.20  2903.880 
   7 MATWIEJKO       ANDRZEJ       1 PL-0346-16        0   8   588.08  3762.100 
   8 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-16        0   8   664.71  2521.210 
   9 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3 PL-0346-16        0   8   747.58  2882.810 
  10 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-16        0   8   844.75  3231.340 
  11 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL0346-16         0   7   261.89  2061.210 
  12 SZPURA          STEFAN        4 PL-0346-16        0   7   365.77  2495.010 
  13 SZPURA          STEFAN        4 PL-0346-16        0   7   447.92  2419.890 
  14 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-16        0   7   467.21  2761.930 
  15 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-16        0   7   550.32  2004.380 
  16 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL-0346-16        0   7   576.32  3262.490 
  17 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-16        0   7   631.90  2583.870 
  18 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3 PL-0346-16        0   7   673.22  2753.170 
  19 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ        2 PL-0346-16        0   7   676.45  2779.280 
  20 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-16        0   7   742.58  3107.350 
  21 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL0346-16         0   7  1055.37  3037.540 
  22 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL0346-16         0   6   226.85  2307.030 
  23 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-16        0   6   339.25  2077.200 
  24 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL0346-16         0   6   420.07  2187.310 
  25 SADOWSKI        ROBERT        1 PL-0346-16        0   6   426.01  1489.080 
  26 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL0346-16         0   6   441.73  1703.180 
  27 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0346-16        0   6   445.92  1526.030 
  28 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0393-16        0   6   496.61  1645.910 
  29 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL-0393-16        0   6   521.86  1921.050 
  30 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL0346-16         0   6   533.26  1606.220 
  31 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-16        0   6   537.79  1880.390 
  32 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-16        0   6   539.66  2181.990 
  33 JASIŃSKI        ZBIGNIEW      1 PL-0346-16        0   6   551.62  1679.540 
  34 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-16        0   6   564.94  2962.950 
  35 JASIŃSKI        ZBIGNIEW      1 PL-0346-16        0   6   576.58  2065.660 
  36 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ        1 PL-0346-16        0   6   580.82  1640.260 
  37 BIAŁOWĄS        DANIEL        3 PL-0346-16        0   6   673.72  3069.700 
  38 JASIŃSKI        ZBIGNIEW      1 PL-0346-16        0   6   731.95  1401.220 
  39 MATWIEJKO       ANDRZEJ       1 PL-0346-16        0   6   776.53  2416.180 
  40 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL0346-16         0   6   777.84  2102.660 
  41 JASIŃSKI        ZBIGNIEW      1 PL-0346-16        0   6   896.81  1497.400 
  42 DZIARSKI        PIOTR         1 PL-0346-16        0   5   140.97   968.380 
  43 MATWIEJKO       ANDRZEJ       1 PL-0346-16        0   5   254.90  2408.270 
  44 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-16        0   5   270.72  2425.340 
  45 SADOWSKI        ROBERT        1 PL-0346-16        0   5   287.30  1152.700 
  46 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL-0346-16        0   5   316.86  2037.510 
  47 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL-0346-16        0   5   324.07  1822.430 
  48 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL0346-16         0   5   367.82  1261.690 
  49 BACZYŃSKI       ADAM          2 PL-0346-16        0   5   402.44  1479.600 
  50 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-16        0   5   420.35  1861.170 
  51 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3 PL-0346-16        0   5   441.69  2088.470 
  52 SADOWSKI        ROBERT        1 PL-0346-16        0   5   455.74  1333.960 
  53 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-16        0   5   485.49  1727.290 
  54 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-16        0   5   489.24  1656.560 
  55 JASIŃSKI        ZBIGNIEW      1 PL-0346-16        0   5   498.52   955.960 
  56 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-16        0   5   506.33  2302.410 
  57 DOMARADZKI      ADAM          4 PL0346-16         0   5   514.05  1401.380 
  58 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0393-16        0   5   534.64  2049.730 
  59 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1 PL-0346-16        0   5   607.10  1632.290 
  60 BIAŁOWĄS        DANIEL        3 PL-0346-16        0   5   612.92  2243.440 
  61 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0393-16        0   5   634.38  1291.740 
  62 LACH            STANISŁAW     2 PL-0346-16        0   5   641.40  2233.610 
  63 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-16        0   5   668.34  1858.190 
  64 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-16        0   5   712.97  2028.650 
  65 SMOLAK          KRZYSZTOF     2 PL-0346-16        0   5   762.51  1496.930 
  66 MADERA          EUGENIUSZ     3 PL-0346-16        0   4    60.52   816.370 
  67 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16        0   4    83.20  1395.140 
  68 DZIARSKI        PIOTR         1 PL-0346-16        0   4   139.69  1037.000 
  69 SADOWSKI        ROBERT        1 PL-0346-16        0   4   173.75  1020.940 
  70 DZIARSKI        PIOTR         1 PL-0346-16        0   4   199.70  1014.030 
  71 TWARDY          DAWID         1 PL-0346-16        0   4   202.58   628.550 
  72 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1 PL-0346-16        0   4   214.63  1100.990 
  73 DZIARSKI        PIOTR         1 PL-0346-16        0   4   223.80   832.530 
  74 HAŁASIEWICZ     DANIEL        1 PL-0346-16        0   4   225.10  1887.000 
  75 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ        1 PL-0346-16        0   4   241.79  1097.420 
  76 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1 PL-0346-16        0   4   245.50  1186.160 
  77 DZIARSKI        PIOTR         1 PL-0346-16        0   4   248.37   939.010 
  78 PISKULAK        ANDRZEJ       4 PL-0346-16        0   4   252.98  1474.460 
  79 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-16        0   4   264.37  1025.430 
  80 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0346-16        0   4   289.57   946.940 
  81 DZIARSKI        PIOTR         1 PL-0346-16        0   4   292.71   832.530 
  82 MADERA          EUGENIUSZ     3 PL-0346-16        0   4   326.95   731.840 
  83 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-16        0   4   331.06  1223.970 
  84 LISOWSKI        JANUSZ        1 PL-0346-16        0   4   341.04  1509.410 
  85 SADOWSKI        ROBERT        1 PL-0346-16        0   4   341.89   816.320 
  86 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4 PL0346-16         0   4   344.39  1204.990 
  87 DZIARSKI        PIOTR         1 PL-0346-16        0   4   346.84  1925.990 
  88 JASIŃSKI        ZBIGNIEW      1 PL-0346-16        0   4   358.86   930.280 
  89 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW    4 PL-0346-16        0   4   359.45   974.000 
  90 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16        0   4   366.96  1696.600 
  91 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1 PL-0346-16        0   4   384.80  1115.210 
  92 MADERA          EUGENIUSZ     3 PL-0346-16        0   4   385.65  1021.370 
  93 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ        2 PL-0395-16        0   4   397.11   959.530 
  94 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0346-16        0   4   401.98  1560.560 
  95 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ        2 PL0367-16         0   4   405.14  1323.050 
  96 URBANOWICZ      DOROTA        1 PL-0346-16        0   4   414.94   946.940 
  97 SADOWSKI        ROBERT        1 PL-0346-16        0   4   419.77  1202.200 
  98 MATWIEJKO       ANDRZEJ       1 PL-0346-16        0   4   426.66  2256.570 
  99 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ        1 PL-0346-16        0   4   430.21  1298.950 
 100 JASIŃSKI        ZBIGNIEW      1 PL-0346-16        0   4   437.59   822.480




     
                           Klasyfikacja GMP 2017 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem                                     
                             Hod Sek  Knk  Punkty                               
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBE  336   3  24   949.08                               
   2 JUREK STANISŁAW         111   1  22   780.91                               
   3 SADOWSKI ROBERT         128   1  20   710.61                               
   4 GAŁDA MARIAN            107   1  19   672.81                               
   5 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW      317   3  18   659.19                               
   6 BIAŁOWĄS DANIEL         310   3  18   644.49                               
   7 WOLARZ JANUSZ           306   3  17   607.75                               
   8 BENEDYKT DOROTA & JAN-  411   4  16   600.20                               
   9 SZUMILAS ZDZISŁAW       134   1  17   598.50                               
  10 MUSIAŁ LUCJAN           419   4  16   567.45                               
  11 WODEJKO ROMAN           139   1  15   555.57                               
  12 WASYLKIEWICZ MICHAŁ     137   1  15   523.80                               
  13 MAZUR STANISŁAW         314   3  14   486.17                               
  14 OCHROMBEL KRZYSZTOF     131   1  12   415.41                               
  15 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ  147   1  11   404.35                               
  16 BARCZYK JERZY           301   3  11   402.54                               
  17 URBANOWICZ DOROTA       110   1  11   401.03                               
  18 PISKULAK ANDRZEJ        402   4  11   393.46                               
  19 WESOŁOWSKI JAKUB        431   4  10   351.35                               
  20 BARANOWSKI EUGENIUSZ    117   1  10   346.77                               
  21 SEWIELSKI BOGDAN        321   3  10   344.13                               
  22 MAZUR MACIEJ            109   1  10   343.01                               
  23 SMOLIŃSKI A & Z         132   1  10   342.08                               
  24 GUZIK TADEUSZ           307   3   9   318.36                               
  25 LISOWSKI JANUSZ         119   1   9   308.71                               
  26 KLOC RYSZARD            114   1   8   274.96                               
  27 WENDERSKI EUGENIUSZ     322   3   8   267.30                               
  28 KRZEMIŃSKI MAREK        312   3   6   221.78                               
  29 SYNOWIEC ARTUR RENATA   209   2   6   211.29                               
  30 GNIEWASZEWSKI RYSZARD   141   1   5   172.71                               
  31 PYTLIK TOMASZ           126   1   5   168.99                               
  32 MAŚLEJAK JAN            414   4   3   107.86                               
  33 BRONOWICKI ANDRZEJ      143   1   3   104.78                               
  34 DOMAGALSKI JAN          303   3   2    66.42                               
  35 HAŁASIEWICZ DANIEL      108   1   2    65.76                               
  36 BANASIEWICZ SŁAWEK      418   4   1    38.67                               
  37 KLEMENTOWSKI MAREK      339   3   1    37.70                               
  38 JURCZAK      & MACIEJE  309   3   1    34.25                               
  39 KLUKA PIOTR             115   1   1    32.70                               
  40 PLACHA JERZY            416   4   1    32.38                              

                                                                
  PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Całość [ 1]                                                                   
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+-----+-------+-----+   
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|   
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |konk.|punkty |Wkł.%|   
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+-----+-------+-----+   
    1    1 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3  7  7  7  7   28    509.36  75.7   
    2    2 SADOWSKI        ROBERT          1  7  7  7  7   28    444.70  44.8   
    3    3 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  7  7  7  7   28    437.12  36.2   
    4    4 WOLARZ          JANUSZ          3  7  7  7  7   28    433.16  32.1   
    5    7 JUREK           STANISŁAW       1  7  7  7  7   28    417.05  32.7   
    6    8 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  7  7  7  7   28    409.43  20.0   
    7   16 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4  7  3  7  7   24    408.66  36.9   
    8   10 WODEJKO         ROMAN           1  7  7  7  7   28    406.71  27.6   
    9   14 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  7  7  7  7   28    393.43  27.3   
   10   15 GAŁDA           MARIAN          1  7  7  7  7   28    388.42  28.3   
   11    6 PISKULAK        ANDRZEJ         4  7  7  7  6   27    382.79  33.3   
   12   12 MAZUR           MACIEJ          1  7  7  7  7   28    381.52  21.9   
   13   11 DOMARADZKI      ADAM            4  7  7  7  7   28    381.25  23.1   
   14   20 MAZUR           STANISŁAW       3  7  7  7  7   28    367.12  15.8   
   15   18 SAPIJASZKO      MARIAN          4  7  7  7  6   27    356.54  22.1   
   16   13 KLEMENTOWSKI    MAREK           3  7  7  7  6   27    353.49  18.7   
   17    5 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  7  7  7  3   24    341.78  24.1   
   18   23 BARCZYK         JERZY           3  7  7  3  7   24    337.34  21.2   
   19   24 URBANOWICZ      DOROTA          1 --  7  7  7   21    332.23  23.4   
   20   17 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  7  7  7  4   25    327.82  27.9   
   21   30 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  5  7  4  7   23    312.06  32.1   
   22    9 MAŚLEJAK        JAN             4  7  7  7  2   23    292.85  18.4   
   23   33 GUZIK           TADEUSZ         3  2  7  6  7   22    287.60  18.2   
   24   29 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  7  6  3  7   23    283.31  20.1   
   25   34 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  6  1  7  7   21    279.59  15.2   
   26   26 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  5  4  7  5   21    274.56  25.6   
   27   25 MADERA          EUGENIUSZ       3  7 --  7  5   19    274.41  28.0   
   28   19 MUŚ             JACEK           4  7  7  5  2   21    262.77  18.2   
   29   38 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  7  2  6  7   22    262.74  13.6   
   30   28 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1  7  4  6  5   22    255.12  14.5   
   31   31 PAWLIK          TADEUSZ         1  7  1  6  5   19    254.83  11.1   
   32   32 WESOŁOWSKI      JAKUB           4  7  6  4  5   22    251.59  14.3   
   33   22 MUSIAŁ          LUCJAN          4  7  7  5  2   21    246.98  20.1   
   34   21 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  7  7  6 --   20    216.40  14.8   
   35   35 LISOWSKI        JANUSZ          1  7  2  7  3   19    212.83  12.4   
   36   42 SEWIELSKI       BOGDAN          3  2  3  5  5   15    192.25  10.3   
   37   40 PYTLIK          TOMASZ          1  7  4  3  4   18    189.54  12.2   
   38   27 DZIARSKI        PIOTR           1  6  6  6 --   18    179.25  16.8   
   39   37 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  7  7  1  1   16    163.47  10.4   
   40   39 HALCZUK         BOGDAN          1  5  5  4  1   15    156.12  12.2   
   41   36 KONOFACKI       JÓZEF           4  7  4  4  0   15    150.37  12.6   
   42   43 KLOC            RYSZARD         1  6  4  3  2   15    142.92   8.4   
   43   46 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  2  5  1  3   11    141.63   4.7   
   44   45 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  1  7  3  2   13    125.30  12.4   
   45   41 SZPURA          STEFAN          4  7 --  4 --   11    121.34  12.8   
   46   60 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1  2  0  1  5    8    117.87   6.2   
   47   50 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  4  1  2  3   10    111.38   5.9   
   48   44 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1  6  2  3  0   11    101.59   3.7   
   49   47 SMOLIŃSKI       A & Z           1  7  3  0  1   11     96.21  14.0   
   50   49 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  5  3  2  1   11     93.18   5.1   
   51   48 PLACHA          JERZY           4  7  1  0  0    8     81.42   8.3   
   52   51 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  0  1  4  0    5     62.98   4.6   
   53   52 SIKORA          JÓZEF           1  7  0  1  0    8     58.54   8.0   
   54   53 DATA            ZBIGNIEW        1  7  0  0  0    7     57.54   6.1   
   55   54 NANASIK         KRZYSZTOF       1  6  0  1  0    7     56.03  11.7   
   56   55 DOMAGALSKI      JAN             3  4  3 -- --    7     55.81  14.3   
   57   56 KLUKA           PIOTR           1  7  0 -- --    7     48.86   6.0   
   58   57 BANASIEWICZ     SŁAWEK          4  2  1  1  0    4     43.55   7.8   
   59   58 TWARDY          DAWID           1  6 -- -- --    6     41.78  13.3   
   60   59 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  5  1  0  0    6     41.30   5.0   
   61   61 BANASIK         JERZY           4  3  1  1  0    5     33.58   4.8   
   62   62 PACER           MIROSŁAW        4  3  0  0  0    3     26.25   3.3   
   63   67 KAWKA           JAN             1  1 -- --  1    2     21.17   3.3   
   64   63 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4  4  0  0  0    4     20.41   3.1   
   65   64 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  0  2 -- --    2     14.01   3.1   
   66   65 SYNOWIEC        RYSZARD         4  2  0  0  0    2     13.90   1.2   
   67   66 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1  1  0  0 --    1      9.22   1.2   
   68   68 ADAMIAK         TEODOR          3 --  1  0  0    1      5.15   1.1   
   69   69 WOJTYŁA         MARIUSZ         1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
   70   70 DZIEPAK STANISŁ ALEKSANDRA      3  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   71   71 KUŻMIŃSKI       ROMAN           4 --  0  0  0    0      0.00   0.0   
   72   72 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4  0 -- -- --    0      0.00   0.0

              Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów              
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO     IMIE          |NR|NUMER OBRĄCZKI   |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
|   |                            |Se|    RODOWEJ      | |   |        |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
   1 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   11              0   4    36.61   705.120 
   2 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  105              0   4    37.70   705.120 
   3 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  178              0   4    39.49   705.120 
   4 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   76              0   4    41.41   705.120 
   5 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  120              0   4    43.83   705.120 
   6 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  150              0   4    44.89   705.120 
   7 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  182              0   4    47.58   705.120 
   8 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3    5              0   4    48.78   705.120 
   9 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   96              0   4    67.41   705.120 
  10 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   52              0   4    74.47   705.120 
  11 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   62              0   4    82.07   705.120 
  12 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  104              0   4    82.81   705.120 
  13 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   25              0   4    83.06   705.120 
  14 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   92              0   4    83.16   705.120 
  15 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  110              0   4    91.87   705.120 
  16 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  114              0   4    93.45   705.120 
  17 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   51              0   4    97.64   705.120 
  18 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   78              0   4   106.63   705.120 
  19 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   41              0   4   108.28   705.120 
  20 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   88              0   4   118.60   705.120 
  21 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3    7              0   4   119.36   705.120 
  22 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3    4              0   4   121.88   705.120 
  23 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   43              0   4   123.18   705.120 
  24 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  116              0   4   125.12   705.120 
  25 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3    1              0   4   128.01   705.120 
  26 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  129              0   4   129.79   705.120 
  27 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  166              0   4   136.14   705.120 
  28 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   57              0   4   139.33   705.120 
  29 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   67              0   4   144.71   705.120 
  30 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  128              0   4   151.17   705.120 
  31 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   44              0   4   155.48   705.120 
  32 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  121              0   4   158.77   705.120 
  33 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   29              0   4   176.15   705.120 
  34 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  134              0   4   180.89   705.120 
  35 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   24              0   4   203.54   705.120 
  36 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   73              0   4   204.07   705.120 
  37 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   38              0   4   208.62   705.120 
  38 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  122              0   4   233.71   705.120 
  39 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  119              0   4   241.69   705.120 
  40 WODEJKO         ROMAN         1   57              0   4   247.96   712.770 
  41 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   95              0   4   256.06   705.120 
  42 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  141              0   4   257.73   705.120 
  43 WODEJKO         ROMAN         1   74              0   4   262.28   712.770 
  44 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   74              0   4   270.87   705.120 
  45 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4   81              0   4   325.09   802.830 
  46 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4   49              0   4   337.57   802.830 
  47 GAŁDA           MARIAN        1   55              0   4   337.64   716.930 
  48 GAŁDA           MARIAN        1   37              0   4   356.98   716.930 
  49 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3    8              0   4   366.90   705.120 
  50 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1    1              0   4   377.10   712.920 
  51 WOLARZ          JANUSZ        3   13              0   4   379.20   676.720 
  52 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4    2              0   4   415.85   802.830 
  53 JUREK           STANISŁAW     1   32              0   4   431.03   713.670 
  54 SAPIJASZKO      MARIAN        4   36              0   4   433.18   763.900 
  55 SADOWSKI        ROBERT        1   64              0   4   479.44   715.230 
  56 JUREK           STANISŁAW     1   17              0   4   480.20   713.670 
  57 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW      3    6              0   4   502.33   716.430 
  58 SADOWSKI        ROBERT        1   65              0   4   603.22   715.230 
  59 KLOC            RYSZARD       1   13              0   4   645.61   666.570 
  60 MAZUR           MACIEJ        1  104              0   4   714.99   748.980 
  61 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   33              0   3    14.53   575.480 
  62 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   23              0   3    15.36   553.160 
  63 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  151              0   3    16.91   473.190 
  64 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   12              0   3    22.50   553.160 
  65 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   80              0   3    22.97   575.480 
  66 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  158              0   3    27.15   473.190 
  67 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   54              0   3    28.40   553.160 
  68 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   31              0   3    33.72   575.480 
  69 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   22              0   3    38.97   575.480 
  70 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   66              0   3    40.27   575.480 
  71 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   63              0   3    41.99   575.480 
  72 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3    2              0   3    43.74   513.530 
  73 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3    3              0   3    47.07   575.480 
  74 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   79              0   3    50.34   575.480 
  75 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  156              0   3    50.76   513.530 
  76 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   94              0   3    51.37   473.190 
  77 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  176              0   3    51.74   513.530 
  78 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   55              0   3    52.41   575.480 
  79 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   89              0   3    54.65   575.480 
  80 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   81              0   3    54.71   553.160 
  81 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   13              0   3    58.02   553.160 
  82 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA   4   53              0   3    58.27   553.000 
  83 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA   4   60              0   3    61.03   553.000 
  84 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   48              0   3    61.69   575.480 
  85 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  170              0   3    62.16   473.190 
  86 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   65              0   3    67.52   553.160 
  87 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  108              0   3    68.97   575.480 
  88 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  183              0   3    69.70   575.480 
  89 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  175              0   3    70.19   473.190 
  90 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  140              0   3    73.57   553.160 
  91 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  100              0   3    78.33   513.530 
  92 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   49              0   3    78.56   575.480 
  93 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   20              0   3    79.63   575.480 
  94 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   90              0   3    81.80   473.190 
  95 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   36              0   3    82.07   513.530 
  96 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  174              0   3    92.26   513.530 
  97 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  171              0   3    95.58   575.480 
  98 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3  137              0   3    97.28   575.480 
  99 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   97              0   3   100.98   575.480 
 100 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT        3   16              0   3   103.67   473.190


 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 19 odwiedzający (56 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=