.
  Wyniki. 2013
 
  Oddz.BRZEG DOLNY (0346) okr.WROCŁAW, rok 2013.                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  CALOSC [1]                                                                    
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
   1 LECH            ROBERT          4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2486.50
   2 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2479.66
   3 WASIŃSKI        M & J           4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2472.99
   4 WOLARZ          JANUSZ          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2450.46
   5 SMOLIŃSKI       A & Z           1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2439.86
   6 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2439.29
   7 TOCZEK          ROMAN           2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2435.19
   8 JUREK           STANISŁAW       1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2432.97
   9 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2415.30
  10 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2411.37
  11 BOGONOS         M+P             2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4   64   2404.35
  12 DZIARSKI        PIOTR           1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2402.57
  13 LISOWSKI        KAZIMIERZ       1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2391.04
  14 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2390.16
  15 SZPURA          STEFAN          4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2387.59
  16 PISKULAK        ANDRZEJ         4  5  5  5  5  4  5  5  5  5  5  5  5  5   64   2387.39
  17 BERYZEWSKI      K & S           2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2381.37
  18 MIL             ZBIGNIEW        1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2373.08
  19 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2339.78
  20 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2294.59
  21 DOMARADZKI      ADAM            4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4   64   2289.78
  22 LECH            JOANNA          4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3   63   2276.54
  23 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5   64   2271.63
  24 NALEWAJEK       DAMIAN          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5   64   2227.74
  25 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5   64   2223.78
  26 MUSIAŁ          LUCJAN          4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4   64   2219.28
  27 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2  5   62   2195.46
  28 KLUKA           PIOTR           1  5  5  5  4  0  5  5  5  5  5  5  5  5   59   2163.10
  29 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  5  5  2  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5   60   2145.18
  30 BARNA           WŁADYS-JANUSZ   2  5  5  2  5  5  5  5  5  5  4  4  5  5   60   2103.59
  31 BANASIK         JERZY           4  5  2  5  3  0  5  5  5  5  5  5  4  5   54   2091.28
  32 MAŚLEJAK        JAN             4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  3   62   2085.32
  33 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  3  5  5   62   2082.37
  34 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  5  5  5  5  2  5  5  5  5  5  5  5  2   59   2077.53
  35 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  5  5  5  5  5  5  5  3  5  2  5  4  5   59   2076.86
  36 WODEJKO         ROMAN           1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2  4  3  5   59   2072.80
  37 KASPERKIEWICZ   S & M           4  5  5  5  5  4  5  5  4  5  4  5  2  5   59   2049.39
  38 CIEŚLIK         ANTONI          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  1  5  1  5   57   2026.78
  39 SADOWSKI        ROBERT          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4 --   59   1977.42
  40 PYTLIK          TOMASZ          1  5  5  5  5  5  3  5  5  5  0  5  2  5   55   1954.23
  41 KONOFACKI       JÓZEF           4 --  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  2   55   1934.89
  42 MAZUR           STANISŁAW       3  0  5  5  5  3  5  5  5  5  5  5  5  1   54   1872.45
  43 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  5  5  2  5  5  5  1  5  5  2  5  3  5   53   1870.85
  44 ŁUCKI           JANUSZ          3  3  2  5  5  2  5  5  5  3  5  5  5  2   52   1861.04
  45 KOZAL  GRZEGORZ PRZEMYSŁAW      4  5  3  5  5  1  5  5  4  5  3  5  1  2   49   1774.82
  46 DATA            ZBIGNIEW        1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  2  3 --   54   1698.60
  47 BACZYŃSKI       ADAM            2  5  5  5  5  5  5  5  5  2  5  3  5 --   55   1645.78
  48 LACH            STANISŁAW       2  4  5  2  5  5  5  2  5  4  5  1  2  5   50   1618.18
  49 DOMAGALSKI      JAN             3 -- --  2  5  2  5  5  5  4  1  3  2  4   38   1590.70
  50 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  2  1  4  5  5  5  5  5  5  1  2  1  2   43   1467.42
  51 MUŚ             JACEK           4  3  4  5  2  3  5  4  4  5  1  4  0  1   41   1459.65
  52 KAWKA           JAN             1  5  5  5  3  5  4  5  5  2  3  1  1  4   48   1428.74
  53 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  5  2  5  4  2  1  1  5  3  4  2  4  5   43   1396.01
  54 KLOC            RYSZARD         1  5  5  4  5  3  5  2  5  5  2  2  1  1   45   1392.85
  55 SIKORA          RYSZARD         1  1  4  3  5  4  3  5  1  3  0  2  0  5   36   1302.41
  56 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  2  1  5  5  0  5  5  5  1  5  3  1  1   39   1296.90
  57 SURÓWKA         JAN             1  5  4  5  5  0  3  3  5  1  5  2  4  2   44   1251.27
  58 GAŁDA           MARIAN          1  5  5  5  5 --  5  4  2  0 --  5  1 --   37   1200.67
  59 SIKORA          JÓZEF           1  4  3  2  2  5  2  2  5  2  0  4 --  3   34   1073.02
  60 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5  3  3  5  2  2  0  1 --   41   1066.08
  61 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  4  5  5  5  2  5  2  2  3  0  2  1 --   36   1053.22
  62 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  1  0  2  5  1  5  4  5  2  4  1  0  0   30    995.92
  63 CIEPLIŃSKI      JANUSZ          2  1  1  1  3  5  5  3  4  1  5  1  5  0   35    989.06
  64 WESOŁOWSKI      JAKUB           4 --  0 --  5 --  5  5  4  0  2  3 -- --   24    923.20
  65 BARCZYK         JERZY           3  0  0  2  3  0  3  1  4  2  5  2  0  2   24    871.82
  66 SMERYKANYCZ     ANDRZEJ         2  3  5  5  4  5  1  3  4  2  0  1 -- --   33    815.73
  67 GUZIK           TADEUSZ         3  0  0  3  0  0  0  3  2  4  0  2  2  1   17    741.80
  68 TWARDY &        KOWAL           1  5  5  5  5  5  5 -- -- -- -- -- -- --   30    703.46
  69 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  1  5  1  1  1  5  2  2  1  1  2  0 --   22    667.86
  70 BRONOWICKI    & KURIATA         1  3  5  4  2  3  4  1  3 --  0  1  0  1   27    657.23
  71 CYMERMAN        JACEK           2  5  5  1  5 --  0 --  5 --  5 --  5 --   31    634.15
  72 CZARNY          PIOTR           1  5  5  5  5  5  3 --  2 -- -- -- -- --   30    603.29
  73 JANIK           DANUTA          3  4  4  5  5  5  3 -- -- -- -- -- -- --   26    508.42
  74 SEWIELSKI  &    ŻUKOWSKI        3  2  1  5  2  0  1  1  5  0  1  0  1  0   19    455.64
  75 PRZYBYLSKA      FILOMENA        4  0  3  1  0  2  4  4 --  0 -- -- -- --   14    422.75
  76 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1  0  0  2  1  0  1  3  1  0  0  2  0 --   10    391.97
  77 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4  0  0  2  0  2  0  1  5  0  0  2  0 --   12    339.61
  78 SAPIJASZKO      MARIAN          4  5  3  1  3  5  1 --  3 --  0 -- -- --   21    321.54
  79 DZIEPAK         STANISŁAW       3  0  0  1  1  1  3  1  0  0  0  0  0 --    7    224.15
  80 NANASIK         KRZYSZTOF       1  1  2  2  0  0  1  1  1  0 --  0  0 --    8    185.24
  81 POGWIZD         MICHAŁ          2  1  3  0  1  2  0 --  0  1  1  0 -- --    9    164.36
  82 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1  0  1  0  0  1 --  0  3  0  0 --  0  1    6    149.15
  83 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  1 --  1  2  4  0 --  1  0  0  0 -- --    9    141.32
  84 MROCZEK         SŁAWOMIR        1  2  5 -- -- -- -- -- --  1 -- -- -- --    8    133.12
  85 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  0  2  0  0  0  1  0  0 --  0 -- -- --    3     57.24
  86 JAKUBOWSKI      MARIAN          3 -- -- -- -- --  1  0 -- -- -- -- -- --    1     44.66
  87 KRÓL            ROMAN           3  1 --  1  0 --  0 -- -- -- -- -- -- --    2     30.71
  88 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2  0 --  0  0  0  0 --  1  0 -- -- -- --    1     23.95
  89 PAWLIK     &    GARULA          1  0 --  1  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    1     20.79
  90 KULCZYCKI       RYSZARD         1 --  0 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00
  91 BOCHEŃSKI       MAREK           2  0  0  0  0 -- --  0 -- --  0 -- -- --    0      0.00
  92 STEFANIAK       KAZIMIERZ       4  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00
  93 KUCHARSKA       MAŁGORZATA      4 -- -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00



  Oddz.BRZEG DOLNY (0346) okr.WROCŁAW, rok 2013.                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  50-TKA (GMP) [2]                                                              
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
   1 LECH            ROBERT          4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2465.23
   2 WASIŃSKI        M & J           4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2452.81
   3 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2451.07
   4 TOCZEK          ROMAN           2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2422.46
   5 SMOLIŃSKI       A & Z           1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2419.50
   6 WOLARZ          JANUSZ          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2410.08
   7 JUREK           STANISŁAW       1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2407.80
   8 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2405.48
   9 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2390.16
  10 LISOWSKI        KAZIMIERZ       1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2380.10
  11 DZIARSKI        PIOTR           1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2377.09
  12 PISKULAK        ANDRZEJ         4  5  5  5  5  3  5  5  5  5  5  5  5  5   63   2363.93
  13 SZPURA          STEFAN          4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2343.10
  14 MIL             ZBIGNIEW        1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2329.12
  15 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2326.04
  16 BERYZEWSKI      K & S           2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2324.38
  17 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2322.40
  18 BOGONOS         M+P             2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3   63   2315.39
  19 LECH            JOANNA          4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3   63   2276.54
  20 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5   64   2271.63
  21 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  5  5   63   2261.93
  22 DOMARADZKI      ADAM            4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4   64   2260.34
  23 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   65   2228.34
  24 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5   64   2212.60
  25 MUSIAŁ          LUCJAN          4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  4   63   2176.67
  26 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  5  5  2  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5   60   2132.79
  27 MAŚLEJAK        JAN             4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  3   62   2085.32
  28 BANASIK         JERZY           4  5  2  5  3  0  5  5  5  5  5  5  4  5   54   2083.50
  29 BARNA           WŁADYS-JANUSZ   2  5  5  1  5  5  5  5  5  5  4  4  5  5   59   2056.77
  30 KLUKA           PIOTR           1  5  5  5  1  0  5  5  5  5  5  5  4  5   55   2042.23
  31 KASPERKIEWICZ   S & M           4  4  5  5  5  4  5  5  4  5  2  5  2  5   56   1996.47
  32 NALEWAJEK       DAMIAN          1  1  5  5  5  5  5  5  4  5  2  5  2  5   54   1990.56
  33 WODEJKO         ROMAN           1  5  5  5  5  5  5  5  4  4  2  4  3  5   57   1977.17
  34 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  5  5  5  5  5  5  5  3  3  5  3  5  5   59   1955.23
  35 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  5  4  5  4  5  5  5  5  5  5  5  0  3   56   1951.37
  36 KONOFACKI       JÓZEF           4 --  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  2   55   1930.80
  37 SADOWSKI        ROBERT          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  4 --   58   1880.81
  38 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  5  5  4  5  5  5  5  2  5  2  3  2  5   53   1846.25
  39 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  5  5  5  5  2  3  4  5  4  5  5  5  2   55   1838.27
  40 ŁUCKI           JANUSZ          3  3  2  5  5  2  5  5  5  3  5  5  5  1   51   1770.90
  41 CIEŚLIK         ANTONI          2  4  3  3  5  5  5  5  4  4  0  4  1  5   48   1747.24
  42 KOZAL  GRZEGORZ PRZEMYSŁAW      4  5  3  5  5  1  5  5  4  5  2  5  1  2   48   1746.58
  43 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  4  5  1  5  5  5  0  4  5  0  5  1  5   45   1622.13
  44 MAZUR           STANISŁAW       3  0  4  5  5  3  3  3  5  5  5  5  5  0   48   1612.50
  45 PYTLIK          TOMASZ          1  5  5  5  5  5  3  4  5  5  0  2  0  4   48   1588.37
  46 DATA            ZBIGNIEW        1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  2  1 --   51   1564.84
  47 BACZYŃSKI       ADAM            2  5  5  5  5  5  5  5  5  1  5  3  5 --   54   1564.12
  48 DOMAGALSKI      JAN             3 -- --  2  5  2  5  5  5  4  1  2  2  4   37   1515.17
  49 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  2  1  4  5  5  5  5  5  5  1  2  1  2   43   1463.98
  50 LACH            STANISŁAW       2  4  5  1  4  5  5  2  5  4  5  1  2  3   46   1409.01
  51 KLOC            RYSZARD         1  5  5  4  5  3  5  2  5  5  2  2  1  1   45   1392.85
  52 SIKORA          RYSZARD         1  1  4  3  5  4  3  5  1  3  0  2  0  5   36   1302.41
  53 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  2  1  5  5  0  5  5  5  1  5  3  1  1   39   1296.90
  54 SURÓWKA         JAN             1  5  4  5  5  0  3  3  5  1  5  2  4  2   44   1251.27
  55 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  3  2  5  2  0  1  1  4  3  3  2  2  5   33   1213.71
  56 KAWKA           JAN             1  3  4  4  2  5  1  5  5  2  0  1  0  4   36   1100.37
  57 GAŁDA           MARIAN          1  5  5  5  5 --  5  3  2  0 --  4  1 --   35   1075.91
  58 SIKORA          JÓZEF           1  4  3  2  2  5  2  2  5  2  0  4 --  3   34   1073.02
  59 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  4  5  5  5  2  5  2  2  3  0  2  1 --   36   1053.22
  60 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  1  0  2  5  1  5  4  5  2  4  1  0  0   30    995.92
  61 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  5  5  5  5  5  3  3  5  1  2  0  1 --   40    985.30
  62 WESOŁOWSKI      JAKUB           4 --  0 --  5 --  5  5  3  0  2  3 -- --   23    895.82
  63 BARCZYK         JERZY           3  0  0  2  3  0  3  1  4  2  5  2  0  2   24    871.82
  64 CIEPLIŃSKI      JANUSZ          2  1  0  1  1  5  4  1  3  1  5  1  5  0   28    754.95
  65 GUZIK           TADEUSZ         3  0  0  3  0  0  0  3  1  4  0  2  2  1   16    719.87
  66 TWARDY &        KOWAL           1  5  5  5  5  5  5 -- -- -- -- -- -- --   30    690.27
  67 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  1  5  1  1  1  5  2  2  1  1  2  0 --   22    667.86
  68 SMERYKANYCZ     ANDRZEJ         2  2  5  5  2  5  0  2  3  2  0  1 -- --   27    644.53
  69 CZARNY          PIOTR           1  5  5  5  5  5  3 --  2 -- -- -- -- --   30    586.34
  70 BRONOWICKI    & KURIATA         1  3  5  4  2  1  4  1  2 --  0  1  0  0   23    548.72
  71 CYMERMAN        JACEK           2  5  5  1  5 --  0 --  3 --  4 --  5 --   28    547.36
  72 MUŚ             JACEK           4  0  2  0  1  0  2  1  1  4  0  1  0  0   12    522.88
  73 JANIK           DANUTA          3  2  3  5  5  4  2 -- -- -- -- -- -- --   21    434.29
  74 PRZYBYLSKA      FILOMENA        4  0  3  1  0  2  4  4 --  0 -- -- -- --   14    422.75
  75 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1  0  0  2  1  0  1  3  1  0  0  2  0 --   10    391.97
  76 SEWIELSKI  &    ŻUKOWSKI        3  2  1  4  1  0  1  1  4  0  1  0  0  0   15    359.70
  77 SAPIJASZKO      MARIAN          4  5  3  1  3  5  1 --  3 --  0 -- -- --   21    321.37
  78 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4  0  0  1  0  2  0  1  5  0  0  1  0 --   10    258.27
  79 DZIEPAK         STANISŁAW       3  0  0  1  1  1  3  1  0  0  0  0  0 --    7    224.15
  80 NANASIK         KRZYSZTOF       1  1  2  2  0  0  1  1  1  0 --  0  0 --    8    185.24
  81 POGWIZD         MICHAŁ          2  1  3  0  1  2  0 --  0  1  1  0 -- --    9    164.36
  82 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  1 --  1  2  4  0 --  1  0  0  0 -- --    9    141.32
  83 MROCZEK         SŁAWOMIR        1  2  5 -- -- -- -- -- --  1 -- -- -- --    8    133.12
  84 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1  0  1  0  0  1 --  0  1  0  0 --  0  1    4    102.09
  85 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  0  2  0  0  0  1  0  0 --  0 -- -- --    3     57.24
  86 JAKUBOWSKI      MARIAN          3 -- -- -- -- --  1  0 -- -- -- -- -- --    1     44.66
  87 KRÓL            ROMAN           3  1 --  1  0 --  0 -- -- -- -- -- -- --    2     30.71
  88 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2  0 --  0  0  0  0 --  1  0 -- -- -- --    1     23.95
  89 PAWLIK     &    GARULA          1  0 --  1  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    1     20.79
  90 KULCZYCKI       RYSZARD         1 --  0 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00
  91 BOCHEŃSKI       MAREK           2  0  0  0  0 -- --  0 -- --  0 -- -- --    0      0.00
  92 STEFANIAK       KAZIMIERZ       4  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00
  93 KUCHARSKA       MAŁGORZATA      4 -- -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU BRZEG DOLNY
KATEGORIA   „GMP”   -   2013 r.
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Punkty       |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |WAWRZYKOWSKI         ANDRZEJ        |   04    |    1383.01    |  32 |  
 |   2  |WASIŃSKI             M & J          |   04    |    1382.05    |  32 |  
 |   3  |SZUMILAS             ZDZISŁAW       |   01    |    1379.34    |  32 |  
 |   4  |SMOLIŃSKI            A & Z          |   01    |    1376.17    |  32 |  
 |   5  |BENEDYKT JAN  &      DOROTA         |   04    |    1374.75    |  32 |  
 |   6  |TOCZEK               ROMAN          |   02    |    1369.77    |  32 |  
 |   7  |LECH                 ROBERT         |   04    |    1369.34    |  32 |  
 |   8  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |    1363.81    |  32 |  
 |   9  |BOGONOS              M+P            |   02    |    1360.26    |  32 |  
 |  10  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |    1356.60    |  32 |  
 |  11  |WOLARZ               JANUSZ         |   03    |    1349.70    |  32 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  



MISTRZOSTWO ODDZIAŁU BRZEG DOLNY
KATEGORIA   „A”   -   2013 r.

L.P.	NAZWISKO  I  IMIĘ	SEKCJA		COEFF.		KONK.
I	BOGONOS  M. – P.	Wołów		265,53		20
II	BENEDYKT JAN & DOROTA	Rościsławice	304,09		20
III	LECH ROBERT- JOANNA	Rościsławice	570,31		20
1	TOCZEK ROMAN		Wołów		633,54		20
2	CHODOROWSKI - ZDEB	Wołów		644,60		20
3	WASIŃSKI  M. – J.	Rościsławice	711,86		20
4	JUREK STANISŁAW		Brzeg Dolny	918,35		20
5	SMOLIŃSKI ANDRZEJ	Brzeg Dolny	1022,67		20
6	DZIARSKI PIOTR		Brzeg Dolny	1206,70		20
7	SZUMILAS ZDZISŁAW	Brzeg Dolny	1326,77		20
8	WAWRZYKOWSKI A.		Rościsławice	1505,67		20
9	MIL ZBIGNIEW		Brzeg Dolny	2187,12		20


MISTRZOSTWO ODDZIAŁU BRZEG DOLNY
KATEGORIA   „B”   -   2013 r.

L.P.	NAZWISKO  I  IMIĘ	SEKCJA		COEFF.		KONK.
I	BOGONOS  M. – P.	Wołów		124,86		16
II	BENEDYKT JAN & DOROTA	Rościsławice	232,39		16
III	LECH ROBERT- JOANNA	Rościsławice	267,76		16
1	TOCZEK ROMAN		Wołów		408,92		16
2	WAWRZYKOWSKI A.		Rościsławice	541,53		16
3	WASIŃSKI  M. – J.	Rościsławice	600,39		16
4	SMOLIŃSKI ANDRZEJ	Brzeg Dolny	667,08		16
5	SZUMILAS ZDZISŁAW	Brzeg Dolny	698,90		16
6	CHODOROWSKI - ZDEB	Wołów		966,27		16
7	JUREK STANISŁAW		Brzeg Dolny	1340,94		16
8	DZIARSKI PIOTR		Brzeg Dolny	1563,57		16
9	MIL ZBIGNIEW		Brzeg Dolny	1885,47		16



MISTRZOSTWO ODDZIAŁU BRZEG DOLNY
KATEGORIA   „C”   -   2013 r.

L.P.	NAZWISKO  I  IMIĘ	SEKCJA		COEFF.		KONK.
I	PISKULAK ANDRZEJ	Rościsławice	166,96		9
II	WASIŃSKI  M. – J.	Rościsławice	173,74		9
III	SMOLIŃSKI ANDRZEJ	Brzeg Dolny	174,65		9
1	BOGONOS  M. – P.	Wołów		249,18		9
2	SZUMILAS ZDZISŁAW	Brzeg Dolny	291,24		9
3	TOCZEK ROMAN		Wołów		325,49		9
4	DZIARSKI PIOTR		Brzeg Dolny	412,07		9
5	JUREK STANISŁAW		Brzeg Dolny	423,97		9
6	BENEDYKT JAN & DOROTA	Rościsławice	432,49		9
7	MIL ZBIGNIEW		Brzeg Dolny	482,57		9
8	WAWRZYKOWSKI A.		Rościsławice	490,37		9
9	LECH ROBERT- JOANNA	Rościsławice	549,30		9
10	CHODOROWSKI - ZDEB	Wołów		679,10		9


MISTRZOSTWO ODDZIAŁU BRZEG DOLNY
KATEGORIA   „D”   -   2013 r.

L.P.	NAZWISKO  I  IMIĘ	SEKCJA		COEFF.		KONK.
I	BOGONOS  M. – P.	Wołów		639,57		45
II	BENEDYKT JAN & DOROTA	Rościsławice	968,97		45
III	TOCZEK ROMAN		Wołów		1367,95		45
1	LECH ROBERT- JOANNA	Rościsławice	1387,37		45
2	WASIŃSKI  M. – J.	Rościsławice	1485,99		45
3	SMOLIŃSKI ANDRZEJ	Brzeg Dolny	1864,40		45
4	CHODOROWSKI - ZDEB	Wołów		2289,97		45
5	SZUMILAS ZDZISŁAW	Brzeg Dolny	2316,91		45
6	WAWRZYKOWSKI A.		Rościsławice	2537,57		45
7	JUREK STANISŁAW		Brzeg Dolny	2683,26		45
8	DZIARSKI PIOTR		Brzeg Dolny	3182,34		45
9	MIL ZBIGNIEW		Brzeg Dolny	4555,16		45


MISTRZOSTWO ODDZIAŁU BRZEG DOLNY
KATEGORIA   „M”   -   2013 r.
L.P.	NAZWISKO  I  IMIĘ	SEKCJA		COEFF.		KONK.
I	SMOLIŃSKI ANDRZEJ	Brzeg Dolny	100,79		6
II	SZUMILAS ZDZISŁAW	Brzeg Dolny	101,17		6
III	BENEDYKT JAN & DOROTA	Rościsławice	169,33		6
1	WAWRZYKOWSKI A.		Rościsławice	190,78		6
2	JUREK STANISŁAW		Brzeg Dolny	208,08		6
3	WASIŃSKI  M. – J.	Rościsławice	302,64		6
4	CHODOROWSKI - ZDEB	Wołów		341,02		6
5	TOCZEK ROMAN		Wołów		414,43		6
6	MIL ZBIGNIEW		Brzeg Dolny	429,67		6
7	KOZAL GRZEGORZ		Rościsławice	460,66		6
8	DZIARSKI PIOTR		Brzeg Dolny	463,59		6



MISTRZOSTWO ODDZIAŁU BRZEG DOLNY KATEGORIA   „Roczne”   -   2013 r.

L.P.	NAZWISKO  I  IMIĘ	               SEKCJA	   COEF.	KONK
  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |BOGONOS              M+P            |   02    |     551.78    |  30 |  
 |   2  |CHODOROWSKI &        ZDEB           |   02    |    1789.58    |  30 |  
 |   3  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |    2267.01    |  30 |  
 |   4  |SMOLAK               KRZYSZTOF      |   02    |    2657.51    |  30 |  
 |   5  |SZUMILAS             ZDZISŁAW       |   01    |    2522.45    |  29 |  
 |   6  |LECH                 JOANNA         |   04    |    1300.82    |  28 |  
 |   7  |BENEDYKT JAN  &      DOROTA         |   04    |    1341.33    |  28 |  
 |   8  |SMOLIŃSKI            A & Z          |   01    |    2097.22    |  28 |  
 |   9  |DZIARSKI             PIOTR          |   01    |    2408.26    |  28 |  
 |  10  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |    2217.74    |  27 |  
 |  11  |MIL                  ZBIGNIEW       |   01    |    2793.08    |  27 |  
 |  12  |WAWRZYKOWSKI         ANDRZEJ        |   04    |    2509.89    |  26 |  
 |  13  |MATWIEJKO            ANDRZEJ        |   01    |    1826.55    |  25 |  
 |  14  |WASIŃSKI             M & J          |   04    |    2531.57    |  25 |  
 |  15  |LECH                 ROBERT         |   04    |     970.97    |  24 |  
 |  16  |GRUDZIEŃ             MATEUSZ        |   04    |    2112.89    |  23 |  
 |  17  |MUSIAŁ               LUCJAN         |   04    |    2250.85    |  23 |  
 |  18  |HAŁASIEWICZ          DANIEL         |   01    |    2603.45    |  23 |  
 |  19  |BARANOWSKI           EUGENIUSZ      |   01    |    2694.07    |  23 |  
 |  20  |BIAŁOWĄS             DANIEL         |   03    |    1632.56    |  22 |  
 |  21  |BERYZEWSKI           K & S          |   02    |    1902.09    |  22 |  
 |  22  |TOCZEK               ROMAN          |   02    |    1357.73    |  21 |  
 |  23  |SADOWSKI             ROBERT         |   01    |    2331.12    |  21 |  
 |  24  |JASIŃSKI             ZBIGNIEW       |   01    |    1669.01    |  19 |  
 |  25  |BRONOWICKI           ANDRZEJ        |   01    |    1845.12    |  19 |  
 |  26  |WASYLKIEWICZ         MICHAŁ         |   01    |    1982.40    |  19 |  
 |  27  |MAZUR &              WRÓBLEWSKI     |   02    |    1850.83    |  18 |  
 |  28  |DATA                 ZBIGNIEW       |   01    |    1278.95    |  17 |  
 |  29  |SZPURA               STEFAN         |   04    |    1798.30    |  17 |  
 |  30  |BARNA                WŁADYS-JANUSZ  |   02    |    1883.51    |  17 |  
 |  31  |WOLARZ               JANUSZ         |   03    |    1408.24    |  16 |  
 |  32  |LISOWSKI             KAZIMIERZ      |   01    |    1474.90    |  16 |  
 |  33  |DOMARADZKI           ADAM           |   04    |    1690.17    |  16 |  
 |  34  |KONOFACKI            JÓZEF          |   04    |    1777.40    |  16 |  
 |  35  |TWARDY &             KOWAL          |   01    |    1175.36    |  14 |  
 |  36  |WODEJKO              ROMAN          |   01    |    1478.06    |  13 |  
 |  37  |PYTLIK               TOMASZ         |   01    |    1239.62    |  11 |  
 |  38  |CYMERMAN             JACEK          |   02    |    1296.88    |  11 |  
 |  39  |KOCIOŁEK             ZDZISŁAW       |   02    |    1355.82    |  11 |  
 |  40  |GAŁDA                MARIAN         |   01    |     813.56    |  10 |  
 |  41  |ŁUCKI                JANUSZ         |   03    |     883.66    |  10 |  
 |  42  |CIEŚLIK              ANTONI         |   02    |    1123.74    |  10 |  
 |  43  |KLUKA                PIOTR          |   01    |    1194.08    |  10 |  
 |  44  |BANASIK              JERZY          |   04    |     967.43    |   9 |  
 |  45  |PIASKOWSKI           DARIUSZ        |   02    |     998.90    |   9 |  
 |  46  |CIEPLIŃSKI           JANUSZ         |   02    |     673.74    |   8 |  
 |  47  |MUŚ                  JACEK          |   04    |     779.43    |   8 |  
 |  48  |MAZUR                STANISŁAW      |   03    |     780.13    |   8 |  
 |  49  |PAWEŁCZYK            ZBIGNIEW       |   03    |     810.41    |   8 |  
 |  50  |KOZAL  GRZEGORZ &    PRZEMYSŁAW     |   04    |    1135.13    |   8 |  
 |  51  |WENDERSKI            EUGENIUSZ      |   03    |     595.91    |   7 |  
 |  52  |NALEWAJEK            DAMIAN         |   01    |     867.73    |   7 |  
 |  53  |SMERYKANYCZ          ANDRZEJ        |   02    |     689.89    |   6 |  
 |  54  |DOMAGALSKI           JAN            |   03    |     822.71    |   6 |  
 |  55  |BRONOWICKI    &      KURIATA        |   01    |     865.96    |   6 |  
 |  56  |LACH                 STANISŁAW      |   02    |     215.08    |   5 |  
 |  57  |BACZYŃSKI            ADAM           |   02    |     535.22    |   5 |  
 |  58  |KLOC                 RYSZARD        |   01    |     565.64    |   5 |  
 |  59  |KAWKA                JAN            |   01    |     694.25    |   5 |  
 |  60  |SIKORA               RYSZARD        |   01    |     773.14    |   5 |  
 |  61  |PRZYŁUCKI            JULIAN         |   03    |     850.84    |   5 |  
 |  62  |SURÓWKA              JAN            |   01    |     422.21    |   3 |  
 |  63  |SEWIELSKI  &         ŻUKOWSKI       |   03    |     456.49    |   3 |  
 |  64  |MALISZEWSKI          FRANCISZEK     |   01    |     188.17    |   2 |  
 |  65  |KRZEMIŃSKI           MAREK          |   03    |     242.95    |   2 |  
 |  66  |KASPERKIEWICZ        S & M          |   04    |     356.64    |   2 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+ 


              Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów              
                  Symbol płci 0. SAMICE powyżej 1 roku życia                          
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO     IMIE          |NR|NUMER OBRĄCZKI   |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
|   |                            |Od|    RODOWEJ      | |   |        |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
   1 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4   18              0  12   845.09  4424.370 
   2 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1   17              0  12   982.80  4437.051 
   3 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4   26              0  11   641.19  4103.366 
   4 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4   30              0  11   670.41  3909.282 
   5 MATWIEJKO       ANDRZEJ       1   21              0  11   728.05  4471.718 
   6 SMOLIŃSKI       A & Z         1   20              0  11   933.31  4934.573 
   7 WASIŃSKI        M & J         4   21              0  11  1009.98  4807.297 
   8 PIASKOWSKI      DARIUSZ       2   33              0  11  1062.40  4257.386 
   9 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4    7              0  11  1181.95  4305.277 
  10 PISKULAK        ANDRZEJ       4   18              0  10   408.96  3971.744 
  11 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ       4   25              0  10   449.13  3790.617  
  12 BOGONOS         M+P           2   90              0  10   491.61  3587.891 
  13 WASIŃSKI        M & J         4    7              0  10   503.30  4476.623 
  14 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4   27              0  10   557.59  3588.278 
  15 TOCZEK          ROMAN         2   23              0  10   561.18  3763.251 
  16 BOGONOS         M+P           2   15              0  10   579.04  3393.829 
  17 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW      3   15              0  10   580.77  4197.500 
  18 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1   64              0  10   594.24  4200.067 
  19 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1   35              0  10   660.45  4198.157 
  20 LECH            ROBERT        4   41              0  10   736.18  3985.096 
  21 WASIŃSKI        M & J         4    6              0  10   750.49  3683.877 
  22 LECH            ROBERT        4   29              0  10   754.66  3588.382 
  23 TOCZEK          ROMAN         2   19              0  10   807.03  4159.023 
  24 BARNA           WŁADYS-JANUS  2   12              0  10   818.70  3265.760 
  25 LECH            ROBERT        4   36              0  10   823.01  3782.473 
  26 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1   21              0  10   836.80  3996.462 
  27 LECH            ROBERT        4   21              0  10   864.36  3791.005 
  28 BOGONOS         M+P           2   72              0  10   909.88  3790.474 
  29 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1   23              0  10   918.54  3994.552 
  30 MATWIEJKO       ANDRZEJ       1    7              0  10   982.42  3960.502 
  31 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ       4    1              0  10  1002.85  3588.859 
  32 SMOLIŃSKI       A & Z         1   10              0  10  1040.08  3813.914 
  33 BERYZEWSKI      K & S         2   25              0  10  1050.10  3729.673 
  34 SADOWSKI        ROBERT        1    9              0  10  1181.53  4204.996 
  35 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4   21              0   9   220.77  2871.279 
  36 BOGONOS         M+P           2   77              0   9   316.90  2870.950 
  37 BOGONOS         M+P           2   92              0   9   372.55  3072.867 
  38 BOGONOS         M+P           2   78              0   9   377.31  3065.012 
  39 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4    1              0   9   434.44  2871.279 
  40 WOLARZ          JANUSZ        3   61              0   9   519.99  3389.146 
  41 TOCZEK          ROMAN         2    1              0   9   531.56  3243.060 
  42 LECH            ROBERT        4   55              0   9   540.34  2871.366 
  43 WASIŃSKI        M & J         4    9              0   9   551.07  3750.026 
  44 BERYZEWSKI      K & S         2   13              0   9   562.93  3414.093 
  45 BERYZEWSKI      K & S         2   12              0   9   568.32  3219.800 
  46 DOMARADZKI      ADAM          4   14              0   9   594.80  3592.734


              Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów              
                                SAMICE ROCZNE                                   
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO     IMIE          |NR|NUMER OBRĄCZKI   |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
|   |                            |Od|    RODOWEJ      | |   |        |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
   1 CHODOROWSKI &   ZDEB          2   88              0  12   705.26  4387.669 
   2 BOGONOS         M+P           2   21              0  11   971.91  3706.936 
   3 BOGONOS         M+P           2   37              0  10   481.48  3588.557 
   4 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ       4   50              0   9   577.90  4449.069 
   5 LECH            JOANNA        4   44              0   9   803.64  3469.989 
   6 CHODOROWSKI &   ZDEB          2   32              0   9   845.46  3636.061 
   7 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1   45              0   9   892.81  3674.365 
   8 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1   49              0   9   922.94  3083.014 
   9 BOGONOS         M+P           2   65              0   8   203.02  2356.592 
  10 BOGONOS         M+P           2   39              0   8   241.15  2752.571 
  11 DZIARSKI        PIOTR         1   85              0   8   397.98  2394.161 
  12 MUSIAŁ          LUCJAN        4   22              0   8   400.58  3944.140 
  13 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4   49              0   8   547.69  2356.892 
  14 JUREK           STANISŁAW     1   86              0   8   604.86  2759.187 
  15 TOCZEK          ROMAN         2  103              0   8   662.28  2731.152 
  16 LECH            JOANNA        4    8              0   8   723.52  2955.596 
  17 DATA            ZBIGNIEW      1   66              0   8   785.13  2764.531 
  18 BOGONOS         M+P           2    7              0   8   889.18  3747.112 
  19 BOGONOS         M+P           2   47              0   7   183.35  2237.547 
  20 LECH            JOANNA        4    6              0   7   291.13  3030.580 
  21 BOGONOS         M+P           2   29              0   7   319.76  2237.547 
  22 BOGONOS         M+P           2   32              0   7   336.07  1841.568 
  23 BOGONOS         M+P           2   48              0   7   349.99  2035.630 
  24 BOGONOS         M+P           2   19              0   7   535.09  2237.547 
  25 CHODOROWSKI &   ZDEB          2   22              0   7   570.60  2612.763 
  26 LECH            JOANNA        4    3              0   7   603.42  3030.580 
  27 SMOLAK          KRZYSZTOF     2  115              0   7   627.54  2801.206 
  28 JUREK           STANISŁAW     1   49              0   7   687.07  2436.999 
  29 SMOLIŃSKI       A & Z         1   49              0   7   709.68  2247.073 
  30 MIL             ZBIGNIEW      1   37              0   7   772.43  2413.249 
  31 SMOLAK          KRZYSZTOF     2   57              0   7   796.12  1799.679 
  32 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ        1   38              0   7   831.94  3237.810 
  33 DZIARSKI        PIOTR         1   38              0   7   876.64  1872.337 
  34 BOGONOS         M+P           2   23              0   6   190.12  1908.064 
  35 SMOLIŃSKI       A & Z         1   37              0   6   199.70  1728.677 
  36 LECH            JOANNA        4   39              0   6   225.12  1916.850 
  37 LECH            JOANNA        4    9              0   6   241.17  1714.227 
  38 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4   48              0   6   266.43  2119.407 
  39 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4   57              0   6   292.30  2111.580 
  40 BOGONOS         M+P           2    6              0   6   315.69  1916.585 
  41 BIAŁOWĄS        DANIEL        3   55              0   6   333.13  2639.853 
  42 JUREK           STANISŁAW     1   74              0   6   367.54  1516.499 
  43 LECH            JOANNA        4    4              0   6   378.94  1714.941 
  44 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4   45              0   6   393.06  2313.491 
  45 BIAŁOWĄS        DANIEL        3   53              0   6   402.39  2639.853 
  46 CHODOROWSKI &   ZDEB          2   47              0   6   405.79  1890.820 
  47 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4   44              0   6   422.38  2048.054 
  48 LECH            JOANNA        4   24              0   6   424.71  2506.941 
  49 SMOLAK          KRZYSZTOF     2  125              0   6   431.97  2081.290 
  50 JASIŃSKI        ZBIGNIEW      1   34              0   6   443.69  1946.463



                                                                               
              Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów              
                   Symbol płci 1. SAMCE powyżej 1 roku życia                           
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO     IMIE          |NR|NUMER OBRĄCZKI   |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
|   |                            |Od|    RODOWEJ      | |   |        |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
   1 JUREK           STANISŁAW     1   18              1  11   852.42  4115.887 
   2 SMOLIŃSKI       A & Z         1   19              1  11   894.06  3935.760 
   3 WOLARZ          JANUSZ        3   15              1  11  1164.39  4410.219 
   4 WASIŃSKI        M & J         4   56              1  11  1272.31  4410.474  
   5 SMOLIŃSKI       A & Z         1   13              1  10   700.38  4407.334 
   6 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1    4              1  10   808.23  4596.590 
   7 JUREK           STANISŁAW     1    5              1  10   858.26  3793.699 
   8 SMOLIŃSKI       A & Z         1   79              1  10   865.76  3215.673 
   9 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1   36              1  10  1011.80  3996.462 
  10 PISKULAK        ANDRZEJ       4   11              1  10  1029.24  4371.941 
  11 SMOLIŃSKI       A & Z         1   81              1  10  1225.20  4416.177 
  12 DZIARSKI        PIOTR         1    1              1  10  1290.19  3451.561 
  13 PISKULAK        ANDRZEJ       4   47              1  10  1291.11  4371.941 
  14 LISOWSKI        KAZIMIERZ     1   21              1   9   488.73  3708.966 
  15 BOGONOS         M+P           2   89              1   9   634.00  2870.950 
  16 BOGONOS         M+P           2   85              1   9   698.02  2870.950 
  17 WOLARZ          JANUSZ        3   32              1   9   712.67  3187.780  
  18 JUREK           STANISŁAW     1   22              1   9   744.86  3478.065 
  19 WOLARZ          JANUSZ        3    9              1   9   756.65  4390.658 
  20 TOCZEK          ROMAN         2   12              1   9   783.46  3840.902 
  21 LISOWSKI        KAZIMIERZ     1   27              1   9   830.09  2918.215 
  22 MAŚLEJAK        JAN           4   27              1   9   851.71  3190.448 
  23 SMOLIŃSKI       A & Z         1   27              1   9   855.32  4092.640 
  24 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4   16              1   9   879.71  3469.886 
  25 DOMARADZKI      ADAM          4    9              1   9   893.88  2992.471 
  26 MIL             ZBIGNIEW      1   20              1   9  1008.51  3832.633 
  27 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1   16              1   9  1025.41  4070.888 
  28 TOCZEK          ROMAN         2    3              1   9  1116.06  3040.990 
  29 LECH            ROBERT        4   22              1   8   328.95  3747.596 
  30 WASIŃSKI        M & J         4    8              1   8   423.57  2432.666 
  31 WOLARZ          JANUSZ        3   31              1   8   432.80  2078.609  
  32 LISOWSKI        KAZIMIERZ     1   20              1   8   465.73  2987.574 
  33 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ       4    3              1   8   505.86  4311.815 
  34 SZPURA          STEFAN        4   32              1   8   514.60  3483.058 
  35 WASIŃSKI        M & J         4    4              1   8   554.68  2230.683 
  36 MUŚ             JACEK         4   67              1   8   554.81  2727.681 
  37 WASIŃSKI        M & J         4    1              1   8   561.85  3622.235 
  38 WASIŃSKI        M & J         4   19              1   8   578.81  2820.546 
  39 PISKULAK        ANDRZEJ       4   30              1   8   648.37  3498.143 
  40 DZIARSKI        PIOTR         1   20              1   8   668.32  3003.489 
  41 JUREK           STANISŁAW     1   27              1   8   677.17  2956.532 
  42 TOCZEK          ROMAN         2   13              1   8   705.86  2335.295 
  43 BERYZEWSKI      K & S         2    7              1   8   737.49  2510.081 
  44 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ       4    6              1   8   759.56  2915.228 


              Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów              
                             SAMCE ROCZNE                                       
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO     IMIE          |NR|NUMER OBRĄCZKI   |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
|   |                            |Od|    RODOWEJ      | |   |        |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
   1 CHODOROWSKI &   ZDEB          2   24              1  10   491.73  3558.173 
   2 BOGONOS         M+P           2   36              1   9   742.76  2870.950 
   3 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1   47              1   9  1066.30  3674.186 
   4 JUREK           STANISŁAW     1   45              1   8   327.74  2965.363 
   5 LECH            ROBERT        4  132              1   8   446.52  2752.973 
   6 BOGONOS         M+P           2   52              1   8   763.08  2752.571 
   7 MIL             ZBIGNIEW      1   46              1   7   342.68  2803.847 
   8 PISKULAK        ANDRZEJ       4   61              1   7   536.93  2361.780 
   9 MATWIEJKO       ANDRZEJ       1   44              1   7   592.65  2220.236 
  10 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4   75              1   7   623.55  1833.276 
  11 JUREK           STANISŁAW     1   44              1   7   731.63  2640.898 
  12 JUREK           STANISŁAW     1   50              1   7   736.48  2040.309 
  13 BOGONOS         M+P           2   17              1   7   746.21  2836.109 
  14 SMOLIŃSKI       A & Z         1   42              1   7   774.19  2245.062 
  15 DZIARSKI        PIOTR         1   89              1   7   828.16  2481.665 
  16 SMOLIŃSKI       A & Z         1  108              1   7   866.09  2856.168 
  17 WASIŃSKI        M & J         4   72              1   7   907.37  2102.892 
  18 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1   50              1   7   945.69  1837.907 
  19 HAŁASIEWICZ     DANIEL        1   37              1   7  1012.61  2843.611 
  20 LECH            ROBERT        4   84              1   6   177.27  1520.850 
  21 CHODOROWSKI &   ZDEB          2   49              1   6   373.72  1301.145 
  22 SMOLAK          KRZYSZTOF     2  102              1   6   384.93  1685.633 
  23 MATWIEJKO       ANDRZEJ       1   28              1   6   385.81  2103.336 
  24 CHODOROWSKI &   ZDEB          2   33              1   6   397.64  1503.216 
  25 PISKULAK        ANDRZEJ       4   90              1   6   441.63  2025.811 
  26 HAŁASIEWICZ     DANIEL        1   32              1   6   508.93  1320.489 
  27 BOGONOS         M+P           2   61              1   6   530.43  1917.251 
  28 BERYZEWSKI      K & S         2   82              1   6   532.10  2280.915 
  29 PISKULAK        ANDRZEJ       4   73              1   6   533.22  2025.811 
  30 CHODOROWSKI &   ZDEB          2   68              1   6   578.03  2892.722 
  31 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4   47              1   6   602.82  2649.513 
  32 MIL             ZBIGNIEW      1   78              1   6   617.09  2492.881 
  33 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1   47              1   6   617.21  1720.200 
  34 WASIŃSKI        M & J         4   80              1   6   636.93  2169.041 
  35 DZIARSKI        PIOTR         1   44              1   6   655.71  1749.156 
  36 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ       4   44              1   6   664.10  2436.422 
  37 SMOLAK          KRZYSZTOF     2   80              1   6   682.48  1491.876 
  38 BOGONOS         M+P           2    1              1   6   688.57  1318.023 
  39 GRUDZIEŃ        MATEUSZ       4   91              1   6   720.43  3052.871 
  40 SZUMILAS        ZDZISŁAW      1   84              1   6   735.23  2125.500 
  41 MIL             ZBIGNIEW      1   33              1   6   781.73  2291.349 
  42 MIL             ZBIGNIEW      1   97              1   6   795.76  2486.648 
  43 HAŁASIEWICZ     DANIEL        1   46              1   6   808.62  2716.646 
  44 MATWIEJKO       ANDRZEJ       1   27              1   6   930.31  1899.265 
  45 BOGONOS         M+P           2   70              1   5   126.28  1199.644 
  46 BOGONOS         M+P           2   35              1   5   166.81  1199.644 
  47 LECH            ROBERT        4  111              1   5   171.63  1798.457 
  48 BOGONOS         M+P           2   60              1   5   193.12  1199.644 
  49 LECH            JOANNA        4    5              1   5   214.47  1393.925 
  50 BOGONOS         M+P           2   57              1   5   229.65  1199.644



MŁODE


Oddz.BRZEG DOLNY (0346) okr.WROCŁAW, rok 2013.                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Całość [1]                                                          
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+            
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |            
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |            
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+            
   1 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  7  7  7  7  7   35    724.54            
   2 LECH ROBERT  &  JOANNA          4  2  7  7  7  7   30    669.06            
   3 WODEJKO         ROMAN           1  7  7  7  7  7   35    656.13            
   4 SADOWSKI        ROBERT          1  7  7  7  7  7   35    656.05            
   5 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  7  7  7  7  7   35    644.60            
   6 DZIARSKI        PIOTR           1  7  7  7  7  7   35    640.11            
   7 BOGONOS         M+P             2  7  7  7  7  7   35    634.50            
   8 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  7  7  7  7  7   35    616.72            
   9 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  3  7  7  7  7   31    602.20            
  10 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4  7  7  7  7  6   34    600.08            
  11 GAŁDA           MARIAN          1  7  7  7  7  7   35    596.66            
  12 JUREK           STANISŁAW       1  7  4  7  7  7   32    585.09            
  13 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  7  7  7  7  7   35    581.18            
  14 SMOLIŃSKI       A & Z           1  7  7  7  7  7   35    565.48            
  15 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  7  4  7  7  7   32    547.75            
  16 WOLARZ          JANUSZ          3 --  6  7  7  7   27    542.58            
  17 BARNA           WŁADYS-JANUSZ   2  7  5  6  7  6   31    470.42            
  18 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  7  7  5  7  2   28    387.23            
  19 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  7  4  5  7  2   25    375.35            
  20 SMUGOWSKI       PIOTR           2  7  6  1  7  2   23    344.48            
  21 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4 --  7  6  2  6   21    344.35            
  22 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  6  4  3  3  7   23    337.24            
  23 MAŚLEJAK        JAN             4  7  7  7  1  2   24    323.60            
  24 KONOFACKI       JÓZEF           4  7  7  7  3  1   25    309.92            
  25 LISOWSKI        KAZIMIERZ       1  7  5  2  7 --   21    305.02            
  26 SURÓWKA         JAN             1  7  3  6  7  1   24    303.85            
  27 NALEWAJEK       DAMIAN          1  7  6  0  6  2   21    279.72            
  28 DATA            ZBIGNIEW        1  5  3  4  3  4   19    278.79            
  29 CZARNY          PIOTR           1  5  4  3  5  2   19    265.07            
  30 PYTLIK          TOMASZ          1  4  1  5  3  4   17    264.95            
  31 WINIARSCY &     MISIAK          3  7  5  1  3  4   20    262.43            
  32 WESOŁOWSKI      JAKUB           4  7  7  1  2  4   21    258.61            
  33 KLOC            RYSZARD         1  2 --  3  3  5   13    243.85            
  34 ŁUCKI           JANUSZ          3  3  3  0  4  5   15    237.33            
  35 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1  7  5  5  3  2   22    236.74            
  36 KOZAL  GRZEGORZ PRZEMYSŁAW      4  7  7  4  1  1   20    233.00            
  37 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  1  6  1  3  3   14    210.90            
  38 DOMARADZKI      ADAM            4  7  6  2  4 --   19    199.31            
  39 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  7  7  1  2  2   19    197.76            
  40 SIKORA          RYSZARD         1  6  3  4  2  3   18    196.98            
  41 JANIK           DANUTA          3  6  3  6  0  2   17    189.76            
  42 LACH            STANISŁAW       2  7  3  0  3  3   16    186.98            
  43 TOCZEK          ROMAN           2 --  7  6 -- --   13    183.15            
  44 KASPERKIEWICZ   S & M           4  7  4  5  1 --   17    182.96            
  45 DOMAGALSKI      JAN             3  7  6  3  0  1   17    175.83            
  46 SIKORA          JÓZEF           1  3  4  3  2  3   15    174.84            
  47 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4 --  1  3  5 --    9    167.37            
  48 MUSIAŁ          LUCJAN          4  2 -- --  4  2    8    152.14            
  49 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  7  4  4  0  0   15    135.95            
  50 CIEŚLIK         ANTONI          2  7  0  3  2  0   12    110.15            
  51 KAWKA           JAN             1  3  4  5  0  0   12    106.44            
  52 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  7  3  3 -- --   13    105.09            
  53 KLUKA           PIOTR           1  7  1  3  0 --   11    101.64            
  54 CYMERMAN        JACEK           2  7  0  2  1  0   10     98.18            
  55 BERYZEWSKI      K & S           2 --  0  3  2 --    5     96.30            
  56 MUŚ             JACEK           4  7  5 -- -- --   12     82.85            
  57 BANASIK         JERZY           4  7  3  2  0 --   12     77.60            
  58 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1 --  1  0  0  3    4     72.94            
  59 SEWIELSKI  &    ŻUKOWSKI        3  4  0  0  3  0    7     72.20            
  60 WASIŃSKI        M & J           4 --  4 --  1 --    5     69.79            
  61 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  5  3  0  1  0    9     67.65            
  62 HALCZUK         BOGDAN          1  4  0  1  2 --    7     65.43            
  63 GUZIK           TADEUSZ         3  2  2  1  0  1    6     54.30            
  64 PISKULAK        ANDRZEJ         4  5  1 --  1 --    7     53.00            
  65 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  2  1  3 -- --    6     50.49            
  66 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  6  5 -- -- --   11     46.27            
  67 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  7 -- -- -- --    7     44.14            
  68 TWARDY &        KOWAL           1  7 -- -- -- --    7     43.50            
  69 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4  7  0  1  0 --    8     37.80            
  70 MIL             ZBIGNIEW        1  2  0  2 -- --    4     36.30            
  71 MAZUR           STANISŁAW       3  1 --  0  1 --    2     29.02            
  72 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  2 --  1  0 --    3     25.69            
  73 BARCZYK         JERZY           3  1 --  0  1  0    2     25.67            
  74 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1  4 --  1 -- --    5     24.52            
  75 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  6  0  0  0  0    6     23.05            
  76 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  1  0  0  0  1    2     22.46            
  77 SMERYKANYCZ     ANDRZEJ         2  2  0  0 -- --    2      9.97            
  78 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  2 -- -- -- --    2      2.04            
  79 BOCHEŃSKI       MAREK           2  0  0 -- -- --    0      0.00            
  80 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2 --  0 -- -- --    0      0.00            



  Oddz.BRZEG DOLNY (0346) okr.WROCŁAW, rok 2013.                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja 40-stka GMP [2]                                                     
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+            
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |            
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |            
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+            
   1 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  7  7  7  7  7   35    691.99            
   2 WODEJKO         ROMAN           1  6  7  7  7  7   34    646.14            
   3 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  7  7  7  7  7   35    596.31            
   4 BOGONOS         M+P             2  7  7  7  7  6   34    584.16            
   5 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  7  7  7  7  7   35    581.18            
   6 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  3  5  7  7  7   29    574.58            
   7 JUREK           STANISŁAW       1  7  3  7  7  7   31    561.98            
   8 SADOWSKI        ROBERT          1  6  6  7  6  7   32    548.33            
   9 WOLARZ          JANUSZ          3 --  6  7  7  7   27    542.58            
  10 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4  7  7  7  7  4   32    534.30            
  11 DZIARSKI        PIOTR           1  6  7  7  5  7   32    518.41            
  12 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  5  7  7  6  6   31    517.89            
  13 LECH ROBERT  &  JOANNA          4  0  5  7  5  4   21    450.67            
  14 SMOLIŃSKI       A & Z           1  5  5  7  6  5   28    428.04            
  15 BARNA           WŁADYS-JANUSZ   2  3  3  5  7  5   23    382.63            
  16 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  7  0  7  6  3   23    374.03            
  17 GAŁDA           MARIAN          1  7  7  4  2  4   24    319.16            
  18 MAŚLEJAK        JAN             4  7  7  7  1  2   24    318.58            
  19 LISOWSKI        KAZIMIERZ       1  7  5  2  7 --   21    305.02            
  20 SURÓWKA         JAN             1  7  3  6  7  1   24    303.85            
  21 KONOFACKI       JÓZEF           4  7  7  7  2  1   24    275.77            
  22 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  3  4  2  2  7   18    275.03            
  23 SMUGOWSKI       PIOTR           2  7  2  0  7  1   17    262.63            
  24 WESOŁOWSKI      JAKUB           4  7  7  1  2  4   21    258.61            
  25 KLOC            RYSZARD         1  2 --  3  3  5   13    243.85            
  26 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4 --  7  4  1  4   16    242.62            
  27 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  7  1  3  4  1   16    226.23            
  28 NALEWAJEK       DAMIAN          1  6  6  0  4  2   18    223.04            
  29 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  4  4  3  4  1   16    218.01            
  30 ŁUCKI           JANUSZ          3  3  2  0  4  4   13    210.33            
  31 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1  7  4  5  3  1   20    206.55            
  32 PYTLIK          TOMASZ          1  3  0  4  2  3   12    201.46            
  33 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  1  5  1  3  3   13    200.69            
  34 SIKORA          RYSZARD         1  6  3  4  2  3   18    196.98            
  35 WINIARSCY &     MISIAK          3  7  2  1  2  3   15    195.47            
  36 KOZAL  GRZEGORZ PRZEMYSŁAW      4  7  7  2  1  1   18    190.84            
  37 JANIK           DANUTA          3  6  3  6  0  2   17    189.76            
  38 DOMARADZKI      ADAM            4  7  5  2  4 --   18    183.48            
  39 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  7  7  1  1  2   18    175.70            
  40 SIKORA          JÓZEF           1  3  4  3  2  3   15    174.84            
  41 LACH            STANISŁAW       2  7  2  0  3  3   15    170.29            
  42 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4 --  1  3  5 --    9    167.37            
  43 KASPERKIEWICZ   S & M           4  7  4  4  1 --   16    165.18            
  44 DOMAGALSKI      JAN             3  7  5  3  0  1   16    164.97            
  45 DATA            ZBIGNIEW        1  1  2  2  2  2    9    142.38            
  46 CZARNY          PIOTR           1  4  1  1  4  0   10    138.98            
  47 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  7  4  4  0  0   15    135.95            
  48 TOCZEK          ROMAN           2 --  6  3 -- --    9    117.48            
  49 KLUKA           PIOTR           1  7  1  2  0 --   10     89.50            
  50 KAWKA           JAN             1  1  4  4  0  0    9     83.27            
  51 BANASIK         JERZY           4  7  3  2  0 --   12     77.60            
  52 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1 --  1  0  0  3    4     72.94            
  53 HALCZUK         BOGDAN          1  4  0  1  2 --    7     65.43            
  54 MUŚ             JACEK           4  7  4 -- -- --   11     63.59            
  55 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  7  2  1 -- --   10     60.26            
  56 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  5  2  0  1  0    8     58.37            
  57 MUSIAŁ          LUCJAN          4  2 -- --  2  0    4     58.18            
  58 BERYZEWSKI      K & S           2 --  0  2  1 --    3     55.91            
  59 GUZIK           TADEUSZ         3  2  2  1  0  1    6     54.30            
  60 PISKULAK        ANDRZEJ         4  5  1 --  1 --    7     53.00            
  61 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  4  5 -- -- --    9     42.25            
  62 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  2  1  2 -- --    5     38.69            
  63 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4  7  0  1  0 --    8     37.80            
  64 MIL             ZBIGNIEW        1  2  0  2 -- --    4     36.30            
  65 TWARDY &        KOWAL           1  6 -- -- -- --    6     35.45            
  66 CIEŚLIK         ANTONI          2  4  0  1  0  0    5     29.72            
  67 CYMERMAN        JACEK           2  7  0  0  0  0    7     28.56            
  68 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  2 --  1  0 --    3     25.69            
  69 BARCZYK         JERZY           3  1 --  0  1  0    2     25.67            
  70 WASIŃSKI        M & J           4 --  2 --  0 --    2     23.16            
  71 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  6  0  0  0  0    6     23.05            
  72 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  4 -- -- -- --    4     19.57            
  73 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1  3 --  0 -- --    3     11.09            
  74 SMERYKANYCZ     ANDRZEJ         2  2  0  0 -- --    2      9.97            
  75 SEWIELSKI  &    ŻUKOWSKI        3  3  0  0  0  0    3      6.75            
  76 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  1 -- -- -- --    1      1.05            
  77 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  1  0  0  0  0    1      0.40            
  78 BOCHEŃSKI       MAREK           2  0  0 -- -- --    0      0.00            
  79 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2 --  0 -- -- --    0      0.00            
  80 MAZUR           STANISŁAW       3  0 --  0  0 --    0      0.00            


        KATEGORIA MŁODE DO MISTRZOSTW POLSKI                                   
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |BENEDYKT JAN  &      DOROTA         |   04    |     232.99    |  15 |  
 |   2  |WODEJKO              ROMAN          |   01    |     704.93    |  15 |  
 |   3  |BOGONOS              M+P            |   02    |     987.58    |  15 |  
 |   4  |BARANOWSKI           EUGENIUSZ      |   01    |    1033.46    |  15 |  
 |   5  |DOMAGAŁA             MARIUSZ        |   04    |    1057.45    |  15 |  
 |   6  |WASYLKIEWICZ         MICHAŁ         |   01    |    1479.48    |  15 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  



     KAT A DO MISTRZOSTW ODDZIAŁU I OKRĘGU MŁODE                               
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |BENEDYKT JAN  &      DOROTA         |   04    |     105.29    |  15 |  
 |   2  |LECH ROBERT  &       JOANNA         |   04    |     171.27    |  15 |  
 |   3  |WODEJKO              ROMAN          |   01    |     430.85    |  15 |  
 |   4  |SADOWSKI             ROBERT         |   01    |     576.81    |  15 |  
 |   5  |BRONOWICKI           ANDRZEJ        |   01    |     683.68    |  15 |  
 |   6  |BOGONOS              M+P            |   02    |     777.89    |  15 |  
 |   7  |DOMAGAŁA             MARIUSZ        |   04    |     873.01    |  15 |  
 |   8  |BIAŁOWĄS             DANIEL         |   03    |     887.91    |  15 |  
 |   9  |BARANOWSKI           EUGENIUSZ      |   01    |    1000.91    |  15 |  
 |  10  |DZIARSKI             PIOTR          |   01    |    1014.26    |  15 |  
 |  11  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |    1018.53    |  15 |  
 |  12  |WASYLKIEWICZ         MICHAŁ         |   01    |    1208.88    |  15 |  
 |  13  |GAŁDA                MARIAN         |   01    |    1457.09    |  15 |  
 |  14  |SMOLAK               KRZYSZTOF      |   02    |    1564.26    |  15 |  
 |  15  |SMOLIŃSKI            A & Z          |   01    |    1690.09    |  15 |  
 |  16  |WESOŁOWSKI           JAKUB          |   04    |    1758.98    |  15 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  


                                                                               
              Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów              
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO     IMIE          |NR|NUMER OBRĄCZKI   |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
|   |                            |Od|    RODOWEJ      | |   |        |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
   1 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-0346-13-8063   0   5   136.59  1061.884 
   2 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-0346-13-8140   0   5   186.98  1061.884 
   3 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-0346-13-8147   0   5   196.14  1061.884 
   4 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-0346-13-8059   0   5   219.44  1061.884 
   5 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ        1 PL-0346-13-3035   0   5   474.71  1061.635 
   6 DOMAGAŁA        MARIUSZ       4 PL-0346-13-8539   0   5   503.65  1135.870 
   7 BOGONOS         M+P           2 PL-0356-13-5408   0   5   552.22  1061.744 
   8 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-0346-13-8009   0   4    36.35   943.492 
   9 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-0346-13-8038   0   4    45.81   943.492 
  10 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-0346-13-8052   0   4    55.99   943.492 
  11 LECH ROBERT  &  JOANNA        4 PL-0346-13-9184   0   4    64.90   943.523 
  12 LECH ROBERT  &  JOANNA        4 PL-0346-13-9235   0   4    67.49   943.523 
  13 LECH ROBERT  &  JOANNA        4 PL-0346-13-9286   0   4    76.62   943.523 
  14 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-0346-13-8120   0   4    78.35   943.492 
  15 LECH ROBERT  &  JOANNA        4 PL-0346-13-9211   0   4    78.41   943.523 
  16 LECH ROBERT  &  JOANNA        4 PL-0346-13-9200   0   4    80.21   943.523 
  17 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-0346-13-8119   0   4    80.55   943.492 
  18 LECH ROBERT  &  JOANNA        4 PL-0346-13-9019   0   4    85.09   943.523 
  19 WODEJKO         ROMAN         1 PL-0346-13-2124   0   4    91.65   945.688 
  20 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-0346-13-8041   0   4    97.35   943.492 
  21 LECH ROBERT  &  JOANNA        4 PL-0346-13-9297   0   4   128.42   943.523 
  22 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-0346-13-8058   0   4   158.27   943.492 
  23 WODEJKO         ROMAN         1 PL-0346-13-2153   0   4   178.73   945.688 
  24 BRONOWICKI      ANDRZEJ       1 PL-0346-13-3051   0   4   183.06   890.850 
  25 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-0346-13-8091   0   4   208.13   943.492 
  26 WODEJKO         ROMAN         1 PL-0346-13-2159   0   4   217.03   945.688 
  27 WODEJKO         ROMAN         1 PL-0346-13-2106   0   4   217.08   772.712 
  28 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-0346-13-8082   0   4   225.75   943.492 
  29 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-0346-13-8095   0   4   235.30   771.557 
  30 LECH ROBERT  &  JOANNA        4 PL-0346-13-9220   0   4   240.21   943.523 
  31 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1 PL-0346-13- 887   0   4   247.99   857.250 
  32 DOMAGAŁA        MARIUSZ       4 PL-0346-13-8537   0   4   254.11   914.582 
  33 BOGONOS         M+P           2 PL-0356-13-5442   0   4   263.19   771.455 
  34 WODEJKO         ROMAN         1 PL-0346-13-2157   0   4   265.16   907.252 
  35 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1 PL-0346-13- 878   0   4   271.64   772.931 
  36 BIAŁOWĄS        DANIEL        3 PL0346-13-11049   0   4   283.17   799.909 
  37 BOGONOS         M+P           2 PL-0356-13-5434   0   4   286.61   943.365 
  38 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-0346-13-8024   0   4   289.11   855.436 
  39 SADOWSKI        ROBERT        1 PL-0346-13- 250   0   4   289.83   774.551 
  40 SADOWSKI        ROBERT        1 PL-0346-13- 233   0   4   302.36   774.551 
  41 SMOLAK          KRZYSZTOF     2 PL-0346-13-3649   0   4   332.80   752.863 
  42 DZIARSKI        PIOTR         1 PL-0346-13-1373   0   4   346.88   927.305 
  43 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1 PL-0346-13-3292   0   4   355.02   772.931 
  44 DZIARSKI        PIOTR         1 PL-0469-13-8336   0   4   363.61   965.752 
  45 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-0346-13-8066   0   4   367.49   855.436 
  46 DOMAGAŁA        MARIUSZ       4 PL-0346-13-7389   0   4   367.63   830.801 
  47 BARANOWSKI      EUGENIUSZ     1 PL-0346-13- 866   0   4   372.44   772.931 
  48 SADOWSKI        ROBERT        1 PL-0346-13- 267   0   4   377.32   909.144 
  49 DZIARSKI        PIOTR         1 PL-0330-13-2965   0   4   378.01   792.792 
  50 DOMAGAŁA        MARIUSZ       4 PL-0346-13-8549   0   4   386.80   830.801 
  51 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-13-  87   0   4   388.25   907.876 
  52 DZIARSKI        PIOTR         1 PL-0346-13-1313   0   4   400.76   877.091 
  53 DZIARSKI        PIOTR         1 PL-0346-13-1317   0   4   401.67   792.792 
  54 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ        1 PL-0346-13-3055   0   4   406.50   905.439 
  55 BRONOWICKI      ANDRZEJ       1 PL-0436-13-9069   0   4   406.58   890.850 
  56 GAŁDA           MARIAN        1 PL-0346-13- 519   0   4   409.68   913.334 
  57 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ        1 PL-0346-13- 478   0   4   414.51   943.772 
  58 DOMAGAŁA        MARIUSZ       4 PL-0346-13-8531   0   4   415.85   914.582 
  59 WOLARZ          JANUSZ        3 PL0346-13-12022   0   4   424.53   904.679 
  60 DOMAGAŁA        MARIUSZ       4 PL-0346-13-8521   0   4   428.35   830.801 
  61 SYNOWIEC        ARTUR RENATA  2 DV-0212-13- 371   0   4   430.45   808.932 
  62 DZIARSKI        PIOTR         1 PL-0346-13-1366   0   4   449.59   965.752 
  63 JUREK           STANISŁAW     1 PL 0346-13-  60   0   4   450.93   857.653 
  64 BOGONOS         M+P           2 PL-0356-13-5409   0   4   467.67   771.455 
  65 WODEJKO         ROMAN         1 PL-0346-13-2169   0   4   467.94   945.688 
  66 DZIARSKI        PIOTR         1 PL-0346-13-1330   0   4   502.89   965.752 
  67 WESOŁOWSKI      JAKUB         4 PL-0346-13-9714   0   4   545.81   908.511 
  68 DZIARSKI        PIOTR         1 PL-0346-13-1362   0   4   551.63   965.752 
  69 SMOLAK          KRZYSZTOF     2 PL-0346-13-3659   0   4   554.63   752.863 
  70 KASPERKIEWICZ   S & M         4 PL-0346-13-7803   0   4   556.03   823.738 
  71 DOMAGAŁA        MARIUSZ       4 PL-0346-13-8552   0   4   562.79   914.582 
  72 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ        1 PL-0346-13- 489   0   4   575.66   905.439 
  73 JASIŃSKI        ZBIGNIEW      1 PL-0346-13-1565   0   4   580.41   875.291 
  74 SMOLIŃSKI       A & Z         1 PL-0346-13- 703   0   4   585.96   779.186 
  75 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-13-  46   0   4   613.76   907.876 
  76 SADOWSKI        ROBERT        1 PL-0346-13- 243   0   4   638.03   858.914 
  77 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-0346-13-8137   0   3    23.98   787.102 
  78 LECH ROBERT  &  JOANNA        4 PL-0346-13-9329   0   3    24.13   653.186 
  79 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-0346-13-8046   0   3    40.55   481.230 
  80 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-0346-13-8008   0   3    44.71   653.165 
  81 LECH ROBERT  &  JOANNA        4 PL-0346-13-9298   0   3    50.35   737.069 
  82 LECH ROBERT  &  JOANNA        4 PL-0346-13-9217   0   3    53.77   787.128 
  83 SADOWSKI        ROBERT        1 PL-0346-13- 259   0   3    58.76   655.976 
  84 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-0346-13-8036   0   3    60.71   653.165 
  85 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-050-13-  162   0   3    62.64   481.230 
  86 LECH ROBERT  &  JOANNA        4 PL-0346-13-9315   0   3    65.88   653.186 
  87 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-0346-13-8005   0   3    74.13   653.165 
  88 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-0346-13-8096   0   3    74.48   787.102 
  89 LECH ROBERT  &  JOANNA        4 PL-0346-13-9241   0   3    76.21   787.128 
  90 BIAŁOWĄS        DANIEL        3 PL0346-13-11056   0   3    80.46   611.776 
  91 JUREK           STANISŁAW     1 PL-0346-13-  91   0   3    80.78   789.587 
  92 LECH ROBERT  &  JOANNA        4 PL-0346-13-9294   0   3    80.80   653.186 
  93 BRONOWICKI      ANDRZEJ       1 PL-0436-13-9052   0   3    81.42   613.374 
  94 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-0346-13-8162   0   3    82.19   653.165 
  95 SADOWSKI        ROBERT        1 PL-0346-13- 245   0   3    90.82   617.500 
  96 LECH ROBERT  &  JOANNA        4 PL-0346-13-9227   0   3    93.35   787.128 
  97 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-0346-13-8130   0   3    96.29   653.165 
  98 BENEDYKT JAN  & DOROTA        4 PL-0346-13-8106   0   3    99.70   737.044 
  99 LECH ROBERT  &  JOANNA        4 PL-0346-13-9228   0   3   114.93   737.069 
 100 LECH ROBERT  &  JOANNA        4 PL-0346-13-9307   0   3   116.38   653.186



 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 54 odwiedzający (154 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=