Oddz.BRZEG DOLNY (0346) okr.WROCŁAW, rok 2013.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
CALOSC [1]
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |
| | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
1 LECH ROBERT 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2486.50
2 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2479.66
3 WASIŃSKI M & J 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2472.99
4 WOLARZ JANUSZ 3 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2450.46
5 SMOLIŃSKI A & Z 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2439.86
6 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2439.29
7 TOCZEK ROMAN 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2435.19
8 JUREK STANISŁAW 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2432.97
9 CHODOROWSKI & ZDEB 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2415.30
10 SMOLAK KRZYSZTOF 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2411.37
11 BOGONOS M+P 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 64 2404.35
12 DZIARSKI PIOTR 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2402.57
13 LISOWSKI KAZIMIERZ 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2391.04
14 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2390.16
15 SZPURA STEFAN 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2387.59
16 PISKULAK ANDRZEJ 4 5 5 5 5 4 5 5 5 5 5 5 5 5 64 2387.39
17 BERYZEWSKI K & S 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2381.37
18 MIL ZBIGNIEW 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2373.08
19 MATWIEJKO ANDRZEJ 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2339.78
20 WASYLKIEWICZ MICHAŁ 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2294.59
21 DOMARADZKI ADAM 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 64 2289.78
22 LECH JOANNA 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 63 2276.54
23 HAŁASIEWICZ DANIEL 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 5 64 2271.63
24 NALEWAJEK DAMIAN 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 5 64 2227.74
25 BARANOWSKI EUGENIUSZ 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 5 64 2223.78
26 MUSIAŁ LUCJAN 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 64 2219.28
27 GRUDZIEŃ MATEUSZ 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 2 5 62 2195.46
28 KLUKA PIOTR 1 5 5 5 4 0 5 5 5 5 5 5 5 5 59 2163.10
29 PIASKOWSKI DARIUSZ 2 5 5 2 5 5 5 5 5 5 5 5 3 5 60 2145.18
30 BARNA WŁADYS-JANUSZ 2 5 5 2 5 5 5 5 5 5 4 4 5 5 60 2103.59
31 BANASIK JERZY 4 5 2 5 3 0 5 5 5 5 5 5 4 5 54 2091.28
32 MAŚLEJAK JAN 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 5 3 62 2085.32
33 JASIŃSKI ZBIGNIEW 1 5 5 5 5 5 5 5 5 4 5 3 5 5 62 2082.37
34 BIAŁOWĄS DANIEL 3 5 5 5 5 2 5 5 5 5 5 5 5 2 59 2077.53
35 KOCIOŁEK ZDZISŁAW 2 5 5 5 5 5 5 5 3 5 2 5 4 5 59 2076.86
36 WODEJKO ROMAN 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 2 4 3 5 59 2072.80
37 KASPERKIEWICZ S & M 4 5 5 5 5 4 5 5 4 5 4 5 2 5 59 2049.39
38 CIEŚLIK ANTONI 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 1 5 1 5 57 2026.78
39 SADOWSKI ROBERT 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 -- 59 1977.42
40 PYTLIK TOMASZ 1 5 5 5 5 5 3 5 5 5 0 5 2 5 55 1954.23
41 KONOFACKI JÓZEF 4 -- 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 2 55 1934.89
42 MAZUR STANISŁAW 3 0 5 5 5 3 5 5 5 5 5 5 5 1 54 1872.45
43 MAZUR & WRÓBLEWSKI 2 5 5 2 5 5 5 1 5 5 2 5 3 5 53 1870.85
44 ŁUCKI JANUSZ 3 3 2 5 5 2 5 5 5 3 5 5 5 2 52 1861.04
45 KOZAL GRZEGORZ PRZEMYSŁAW 4 5 3 5 5 1 5 5 4 5 3 5 1 2 49 1774.82
46 DATA ZBIGNIEW 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 2 3 -- 54 1698.60
47 BACZYŃSKI ADAM 2 5 5 5 5 5 5 5 5 2 5 3 5 -- 55 1645.78
48 LACH STANISŁAW 2 4 5 2 5 5 5 2 5 4 5 1 2 5 50 1618.18
49 DOMAGALSKI JAN 3 -- -- 2 5 2 5 5 5 4 1 3 2 4 38 1590.70
50 KRZEMIŃSKI MAREK 3 2 1 4 5 5 5 5 5 5 1 2 1 2 43 1467.42
51 MUŚ JACEK 4 3 4 5 2 3 5 4 4 5 1 4 0 1 41 1459.65
52 KAWKA JAN 1 5 5 5 3 5 4 5 5 2 3 1 1 4 48 1428.74
53 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW 3 5 2 5 4 2 1 1 5 3 4 2 4 5 43 1396.01
54 KLOC RYSZARD 1 5 5 4 5 3 5 2 5 5 2 2 1 1 45 1392.85
55 SIKORA RYSZARD 1 1 4 3 5 4 3 5 1 3 0 2 0 5 36 1302.41
56 WENDERSKI EUGENIUSZ 3 2 1 5 5 0 5 5 5 1 5 3 1 1 39 1296.90
57 SURÓWKA JAN 1 5 4 5 5 0 3 3 5 1 5 2 4 2 44 1251.27
58 GAŁDA MARIAN 1 5 5 5 5 -- 5 4 2 0 -- 5 1 -- 37 1200.67
59 SIKORA JÓZEF 1 4 3 2 2 5 2 2 5 2 0 4 -- 3 34 1073.02
60 BRONOWICKI ANDRZEJ 1 5 5 5 5 5 3 3 5 2 2 0 1 -- 41 1066.08
61 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW 4 4 5 5 5 2 5 2 2 3 0 2 1 -- 36 1053.22
62 PRZYŁUCKI JULIAN 3 1 0 2 5 1 5 4 5 2 4 1 0 0 30 995.92
63 CIEPLIŃSKI JANUSZ 2 1 1 1 3 5 5 3 4 1 5 1 5 0 35 989.06
64 WESOŁOWSKI JAKUB 4 -- 0 -- 5 -- 5 5 4 0 2 3 -- -- 24 923.20
65 BARCZYK JERZY 3 0 0 2 3 0 3 1 4 2 5 2 0 2 24 871.82
66 SMERYKANYCZ ANDRZEJ 2 3 5 5 4 5 1 3 4 2 0 1 -- -- 33 815.73
67 GUZIK TADEUSZ 3 0 0 3 0 0 0 3 2 4 0 2 2 1 17 741.80
68 TWARDY & KOWAL 1 5 5 5 5 5 5 -- -- -- -- -- -- -- 30 703.46
69 WIĘCŁAW ANRZEJ 1 1 5 1 1 1 5 2 2 1 1 2 0 -- 22 667.86
70 BRONOWICKI & KURIATA 1 3 5 4 2 3 4 1 3 -- 0 1 0 1 27 657.23
71 CYMERMAN JACEK 2 5 5 1 5 -- 0 -- 5 -- 5 -- 5 -- 31 634.15
72 CZARNY PIOTR 1 5 5 5 5 5 3 -- 2 -- -- -- -- -- 30 603.29
73 JANIK DANUTA 3 4 4 5 5 5 3 -- -- -- -- -- -- -- 26 508.42
74 SEWIELSKI & ŻUKOWSKI 3 2 1 5 2 0 1 1 5 0 1 0 1 0 19 455.64
75 PRZYBYLSKA FILOMENA 4 0 3 1 0 2 4 4 -- 0 -- -- -- -- 14 422.75
76 MALISZEWSKI FRANCISZEK 1 0 0 2 1 0 1 3 1 0 0 2 0 -- 10 391.97
77 SZCZYGIEŁ CZESŁAW 4 0 0 2 0 2 0 1 5 0 0 2 0 -- 12 339.61
78 SAPIJASZKO MARIAN 4 5 3 1 3 5 1 -- 3 -- 0 -- -- -- 21 321.54
79 DZIEPAK STANISŁAW 3 0 0 1 1 1 3 1 0 0 0 0 0 -- 7 224.15
80 NANASIK KRZYSZTOF 1 1 2 2 0 0 1 1 1 0 -- 0 0 -- 8 185.24
81 POGWIZD MICHAŁ 2 1 3 0 1 2 0 -- 0 1 1 0 -- -- 9 164.36
82 CHODORSKI MIECZYSŁAW 1 0 1 0 0 1 -- 0 3 0 0 -- 0 1 6 149.15
83 BANDURA & PATRZAŁEK 2 1 -- 1 2 4 0 -- 1 0 0 0 -- -- 9 141.32
84 MROCZEK SŁAWOMIR 1 2 5 -- -- -- -- -- -- 1 -- -- -- -- 8 133.12
85 GNIEWASZEWSKI RYSZARD 1 0 2 0 0 0 1 0 0 -- 0 -- -- -- 3 57.24
86 JAKUBOWSKI MARIAN 3 -- -- -- -- -- 1 0 -- -- -- -- -- -- 1 44.66
87 KRÓL ROMAN 3 1 -- 1 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- 2 30.71
88 KOLEŚNIK EUGENIUSZ 2 0 -- 0 0 0 0 -- 1 0 -- -- -- -- 1 23.95
89 PAWLIK & GARULA 1 0 -- 1 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 1 20.79
90 KULCZYCKI RYSZARD 1 -- 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00
91 BOCHEŃSKI MAREK 2 0 0 0 0 -- -- 0 -- -- 0 -- -- -- 0 0.00
92 STEFANIAK KAZIMIERZ 4 0 0 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00
93 KUCHARSKA MAŁGORZATA 4 -- -- -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00
Oddz.BRZEG DOLNY (0346) okr.WROCŁAW, rok 2013.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
50-TKA (GMP) [2]
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |
| | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
1 LECH ROBERT 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2465.23
2 WASIŃSKI M & J 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2452.81
3 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2451.07
4 TOCZEK ROMAN 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2422.46
5 SMOLIŃSKI A & Z 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2419.50
6 WOLARZ JANUSZ 3 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2410.08
7 JUREK STANISŁAW 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2407.80
8 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2405.48
9 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2390.16
10 LISOWSKI KAZIMIERZ 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2380.10
11 DZIARSKI PIOTR 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2377.09
12 PISKULAK ANDRZEJ 4 5 5 5 5 3 5 5 5 5 5 5 5 5 63 2363.93
13 SZPURA STEFAN 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2343.10
14 MIL ZBIGNIEW 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2329.12
15 MATWIEJKO ANDRZEJ 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2326.04
16 BERYZEWSKI K & S 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2324.38
17 SMOLAK KRZYSZTOF 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2322.40
18 BOGONOS M+P 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 63 2315.39
19 LECH JOANNA 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 63 2276.54
20 HAŁASIEWICZ DANIEL 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 5 64 2271.63
21 CHODOROWSKI & ZDEB 2 5 5 5 5 5 5 5 5 3 5 5 5 5 63 2261.93
22 DOMARADZKI ADAM 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 64 2260.34
23 WASYLKIEWICZ MICHAŁ 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2228.34
24 BARANOWSKI EUGENIUSZ 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 5 64 2212.60
25 MUSIAŁ LUCJAN 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 4 63 2176.67
26 PIASKOWSKI DARIUSZ 2 5 5 2 5 5 5 5 5 5 5 5 3 5 60 2132.79
27 MAŚLEJAK JAN 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 5 3 62 2085.32
28 BANASIK JERZY 4 5 2 5 3 0 5 5 5 5 5 5 4 5 54 2083.50
29 BARNA WŁADYS-JANUSZ 2 5 5 1 5 5 5 5 5 5 4 4 5 5 59 2056.77
30 KLUKA PIOTR 1 5 5 5 1 0 5 5 5 5 5 5 4 5 55 2042.23
31 KASPERKIEWICZ S & M 4 4 5 5 5 4 5 5 4 5 2 5 2 5 56 1996.47
32 NALEWAJEK DAMIAN 1 1 5 5 5 5 5 5 4 5 2 5 2 5 54 1990.56
33 WODEJKO ROMAN 1 5 5 5 5 5 5 5 4 4 2 4 3 5 57 1977.17
34 JASIŃSKI ZBIGNIEW 1 5 5 5 5 5 5 5 3 3 5 3 5 5 59 1955.23
35 GRUDZIEŃ MATEUSZ 4 5 4 5 4 5 5 5 5 5 5 5 0 3 56 1951.37
36 KONOFACKI JÓZEF 4 -- 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 2 55 1930.80
37 SADOWSKI ROBERT 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 4 -- 58 1880.81
38 KOCIOŁEK ZDZISŁAW 2 5 5 4 5 5 5 5 2 5 2 3 2 5 53 1846.25
39 BIAŁOWĄS DANIEL 3 5 5 5 5 2 3 4 5 4 5 5 5 2 55 1838.27
40 ŁUCKI JANUSZ 3 3 2 5 5 2 5 5 5 3 5 5 5 1 51 1770.90
41 CIEŚLIK ANTONI 2 4 3 3 5 5 5 5 4 4 0 4 1 5 48 1747.24
42 KOZAL GRZEGORZ PRZEMYSŁAW 4 5 3 5 5 1 5 5 4 5 2 5 1 2 48 1746.58
43 MAZUR & WRÓBLEWSKI 2 4 5 1 5 5 5 0 4 5 0 5 1 5 45 1622.13
44 MAZUR STANISŁAW 3 0 4 5 5 3 3 3 5 5 5 5 5 0 48 1612.50
45 PYTLIK TOMASZ 1 5 5 5 5 5 3 4 5 5 0 2 0 4 48 1588.37
46 DATA ZBIGNIEW 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 2 1 -- 51 1564.84
47 BACZYŃSKI ADAM 2 5 5 5 5 5 5 5 5 1 5 3 5 -- 54 1564.12
48 DOMAGALSKI JAN 3 -- -- 2 5 2 5 5 5 4 1 2 2 4 37 1515.17
49 KRZEMIŃSKI MAREK 3 2 1 4 5 5 5 5 5 5 1 2 1 2 43 1463.98
50 LACH STANISŁAW 2 4 5 1 4 5 5 2 5 4 5 1 2 3 46 1409.01
51 KLOC RYSZARD 1 5 5 4 5 3 5 2 5 5 2 2 1 1 45 1392.85
52 SIKORA RYSZARD 1 1 4 3 5 4 3 5 1 3 0 2 0 5 36 1302.41
53 WENDERSKI EUGENIUSZ 3 2 1 5 5 0 5 5 5 1 5 3 1 1 39 1296.90
54 SURÓWKA JAN 1 5 4 5 5 0 3 3 5 1 5 2 4 2 44 1251.27
55 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW 3 3 2 5 2 0 1 1 4 3 3 2 2 5 33 1213.71
56 KAWKA JAN 1 3 4 4 2 5 1 5 5 2 0 1 0 4 36 1100.37
57 GAŁDA MARIAN 1 5 5 5 5 -- 5 3 2 0 -- 4 1 -- 35 1075.91
58 SIKORA JÓZEF 1 4 3 2 2 5 2 2 5 2 0 4 -- 3 34 1073.02
59 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW 4 4 5 5 5 2 5 2 2 3 0 2 1 -- 36 1053.22
60 PRZYŁUCKI JULIAN 3 1 0 2 5 1 5 4 5 2 4 1 0 0 30 995.92
61 BRONOWICKI ANDRZEJ 1 5 5 5 5 5 3 3 5 1 2 0 1 -- 40 985.30
62 WESOŁOWSKI JAKUB 4 -- 0 -- 5 -- 5 5 3 0 2 3 -- -- 23 895.82
63 BARCZYK JERZY 3 0 0 2 3 0 3 1 4 2 5 2 0 2 24 871.82
64 CIEPLIŃSKI JANUSZ 2 1 0 1 1 5 4 1 3 1 5 1 5 0 28 754.95
65 GUZIK TADEUSZ 3 0 0 3 0 0 0 3 1 4 0 2 2 1 16 719.87
66 TWARDY & KOWAL 1 5 5 5 5 5 5 -- -- -- -- -- -- -- 30 690.27
67 WIĘCŁAW ANRZEJ 1 1 5 1 1 1 5 2 2 1 1 2 0 -- 22 667.86
68 SMERYKANYCZ ANDRZEJ 2 2 5 5 2 5 0 2 3 2 0 1 -- -- 27 644.53
69 CZARNY PIOTR 1 5 5 5 5 5 3 -- 2 -- -- -- -- -- 30 586.34
70 BRONOWICKI & KURIATA 1 3 5 4 2 1 4 1 2 -- 0 1 0 0 23 548.72
71 CYMERMAN JACEK 2 5 5 1 5 -- 0 -- 3 -- 4 -- 5 -- 28 547.36
72 MUŚ JACEK 4 0 2 0 1 0 2 1 1 4 0 1 0 0 12 522.88
73 JANIK DANUTA 3 2 3 5 5 4 2 -- -- -- -- -- -- -- 21 434.29
74 PRZYBYLSKA FILOMENA 4 0 3 1 0 2 4 4 -- 0 -- -- -- -- 14 422.75
75 MALISZEWSKI FRANCISZEK 1 0 0 2 1 0 1 3 1 0 0 2 0 -- 10 391.97
76 SEWIELSKI & ŻUKOWSKI 3 2 1 4 1 0 1 1 4 0 1 0 0 0 15 359.70
77 SAPIJASZKO MARIAN 4 5 3 1 3 5 1 -- 3 -- 0 -- -- -- 21 321.37
78 SZCZYGIEŁ CZESŁAW 4 0 0 1 0 2 0 1 5 0 0 1 0 -- 10 258.27
79 DZIEPAK STANISŁAW 3 0 0 1 1 1 3 1 0 0 0 0 0 -- 7 224.15
80 NANASIK KRZYSZTOF 1 1 2 2 0 0 1 1 1 0 -- 0 0 -- 8 185.24
81 POGWIZD MICHAŁ 2 1 3 0 1 2 0 -- 0 1 1 0 -- -- 9 164.36
82 BANDURA & PATRZAŁEK 2 1 -- 1 2 4 0 -- 1 0 0 0 -- -- 9 141.32
83 MROCZEK SŁAWOMIR 1 2 5 -- -- -- -- -- -- 1 -- -- -- -- 8 133.12
84 CHODORSKI MIECZYSŁAW 1 0 1 0 0 1 -- 0 1 0 0 -- 0 1 4 102.09
85 GNIEWASZEWSKI RYSZARD 1 0 2 0 0 0 1 0 0 -- 0 -- -- -- 3 57.24
86 JAKUBOWSKI MARIAN 3 -- -- -- -- -- 1 0 -- -- -- -- -- -- 1 44.66
87 KRÓL ROMAN 3 1 -- 1 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- 2 30.71
88 KOLEŚNIK EUGENIUSZ 2 0 -- 0 0 0 0 -- 1 0 -- -- -- -- 1 23.95
89 PAWLIK & GARULA 1 0 -- 1 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 1 20.79
90 KULCZYCKI RYSZARD 1 -- 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00
91 BOCHEŃSKI MAREK 2 0 0 0 0 -- -- 0 -- -- 0 -- -- -- 0 0.00
92 STEFANIAK KAZIMIERZ 4 0 0 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00
93 KUCHARSKA MAŁGORZATA 4 -- -- -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00
MISTRZOSTWO ODDZIAŁU BRZEG DOLNY
KATEGORIA „GMP” - 2013 r.
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Punkty |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ | 04 | 1383.01 | 32 |
| 2 |WASIŃSKI M & J | 04 | 1382.05 | 32 |
| 3 |SZUMILAS ZDZISŁAW | 01 | 1379.34 | 32 |
| 4 |SMOLIŃSKI A & Z | 01 | 1376.17 | 32 |
| 5 |BENEDYKT JAN & DOROTA | 04 | 1374.75 | 32 |
| 6 |TOCZEK ROMAN | 02 | 1369.77 | 32 |
| 7 |LECH ROBERT | 04 | 1369.34 | 32 |
| 8 |PISKULAK ANDRZEJ | 04 | 1363.81 | 32 |
| 9 |BOGONOS M+P | 02 | 1360.26 | 32 |
| 10 |JUREK STANISŁAW | 01 | 1356.60 | 32 |
| 11 |WOLARZ JANUSZ | 03 | 1349.70 | 32 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
MISTRZOSTWO ODDZIAŁU BRZEG DOLNY
KATEGORIA „A” - 2013 r.
L.P. NAZWISKO I IMIĘ SEKCJA COEFF. KONK.
I BOGONOS M. – P. Wołów 265,53 20
II BENEDYKT JAN & DOROTA Rościsławice 304,09 20
III LECH ROBERT- JOANNA Rościsławice 570,31 20
1 TOCZEK ROMAN Wołów 633,54 20
2 CHODOROWSKI - ZDEB Wołów 644,60 20
3 WASIŃSKI M. – J. Rościsławice 711,86 20
4 JUREK STANISŁAW Brzeg Dolny 918,35 20
5 SMOLIŃSKI ANDRZEJ Brzeg Dolny 1022,67 20
6 DZIARSKI PIOTR Brzeg Dolny 1206,70 20
7 SZUMILAS ZDZISŁAW Brzeg Dolny 1326,77 20
8 WAWRZYKOWSKI A. Rościsławice 1505,67 20
9 MIL ZBIGNIEW Brzeg Dolny 2187,12 20
MISTRZOSTWO ODDZIAŁU BRZEG DOLNY
KATEGORIA „B” - 2013 r.
L.P. NAZWISKO I IMIĘ SEKCJA COEFF. KONK.
I BOGONOS M. – P. Wołów 124,86 16
II BENEDYKT JAN & DOROTA Rościsławice 232,39 16
III LECH ROBERT- JOANNA Rościsławice 267,76 16
1 TOCZEK ROMAN Wołów 408,92 16
2 WAWRZYKOWSKI A. Rościsławice 541,53 16
3 WASIŃSKI M. – J. Rościsławice 600,39 16
4 SMOLIŃSKI ANDRZEJ Brzeg Dolny 667,08 16
5 SZUMILAS ZDZISŁAW Brzeg Dolny 698,90 16
6 CHODOROWSKI - ZDEB Wołów 966,27 16
7 JUREK STANISŁAW Brzeg Dolny 1340,94 16
8 DZIARSKI PIOTR Brzeg Dolny 1563,57 16
9 MIL ZBIGNIEW Brzeg Dolny 1885,47 16
MISTRZOSTWO ODDZIAŁU BRZEG DOLNY
KATEGORIA „C” - 2013 r.
L.P. NAZWISKO I IMIĘ SEKCJA COEFF. KONK.
I PISKULAK ANDRZEJ Rościsławice 166,96 9
II WASIŃSKI M. – J. Rościsławice 173,74 9
III SMOLIŃSKI ANDRZEJ Brzeg Dolny 174,65 9
1 BOGONOS M. – P. Wołów 249,18 9
2 SZUMILAS ZDZISŁAW Brzeg Dolny 291,24 9
3 TOCZEK ROMAN Wołów 325,49 9
4 DZIARSKI PIOTR Brzeg Dolny 412,07 9
5 JUREK STANISŁAW Brzeg Dolny 423,97 9
6 BENEDYKT JAN & DOROTA Rościsławice 432,49 9
7 MIL ZBIGNIEW Brzeg Dolny 482,57 9
8 WAWRZYKOWSKI A. Rościsławice 490,37 9
9 LECH ROBERT- JOANNA Rościsławice 549,30 9
10 CHODOROWSKI - ZDEB Wołów 679,10 9
MISTRZOSTWO ODDZIAŁU BRZEG DOLNY
KATEGORIA „D” - 2013 r.
L.P. NAZWISKO I IMIĘ SEKCJA COEFF. KONK.
I BOGONOS M. – P. Wołów 639,57 45
II BENEDYKT JAN & DOROTA Rościsławice 968,97 45
III TOCZEK ROMAN Wołów 1367,95 45
1 LECH ROBERT- JOANNA Rościsławice 1387,37 45
2 WASIŃSKI M. – J. Rościsławice 1485,99 45
3 SMOLIŃSKI ANDRZEJ Brzeg Dolny 1864,40 45
4 CHODOROWSKI - ZDEB Wołów 2289,97 45
5 SZUMILAS ZDZISŁAW Brzeg Dolny 2316,91 45
6 WAWRZYKOWSKI A. Rościsławice 2537,57 45
7 JUREK STANISŁAW Brzeg Dolny 2683,26 45
8 DZIARSKI PIOTR Brzeg Dolny 3182,34 45
9 MIL ZBIGNIEW Brzeg Dolny 4555,16 45
MISTRZOSTWO ODDZIAŁU BRZEG DOLNY
KATEGORIA „M” - 2013 r.
L.P. NAZWISKO I IMIĘ SEKCJA COEFF. KONK.
I SMOLIŃSKI ANDRZEJ Brzeg Dolny 100,79 6
II SZUMILAS ZDZISŁAW Brzeg Dolny 101,17 6
III BENEDYKT JAN & DOROTA Rościsławice 169,33 6
1 WAWRZYKOWSKI A. Rościsławice 190,78 6
2 JUREK STANISŁAW Brzeg Dolny 208,08 6
3 WASIŃSKI M. – J. Rościsławice 302,64 6
4 CHODOROWSKI - ZDEB Wołów 341,02 6
5 TOCZEK ROMAN Wołów 414,43 6
6 MIL ZBIGNIEW Brzeg Dolny 429,67 6
7 KOZAL GRZEGORZ Rościsławice 460,66 6
8 DZIARSKI PIOTR Brzeg Dolny 463,59 6
MISTRZOSTWO ODDZIAŁU BRZEG DOLNY KATEGORIA „Roczne” - 2013 r.
L.P. NAZWISKO I IMIĘ SEKCJA COEF. KONK
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |BOGONOS M+P | 02 | 551.78 | 30 |
| 2 |CHODOROWSKI & ZDEB | 02 | 1789.58 | 30 |
| 3 |JUREK STANISŁAW | 01 | 2267.01 | 30 |
| 4 |SMOLAK KRZYSZTOF | 02 | 2657.51 | 30 |
| 5 |SZUMILAS ZDZISŁAW | 01 | 2522.45 | 29 |
| 6 |LECH JOANNA | 04 | 1300.82 | 28 |
| 7 |BENEDYKT JAN & DOROTA | 04 | 1341.33 | 28 |
| 8 |SMOLIŃSKI A & Z | 01 | 2097.22 | 28 |
| 9 |DZIARSKI PIOTR | 01 | 2408.26 | 28 |
| 10 |PISKULAK ANDRZEJ | 04 | 2217.74 | 27 |
| 11 |MIL ZBIGNIEW | 01 | 2793.08 | 27 |
| 12 |WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ | 04 | 2509.89 | 26 |
| 13 |MATWIEJKO ANDRZEJ | 01 | 1826.55 | 25 |
| 14 |WASIŃSKI M & J | 04 | 2531.57 | 25 |
| 15 |LECH ROBERT | 04 | 970.97 | 24 |
| 16 |GRUDZIEŃ MATEUSZ | 04 | 2112.89 | 23 |
| 17 |MUSIAŁ LUCJAN | 04 | 2250.85 | 23 |
| 18 |HAŁASIEWICZ DANIEL | 01 | 2603.45 | 23 |
| 19 |BARANOWSKI EUGENIUSZ | 01 | 2694.07 | 23 |
| 20 |BIAŁOWĄS DANIEL | 03 | 1632.56 | 22 |
| 21 |BERYZEWSKI K & S | 02 | 1902.09 | 22 |
| 22 |TOCZEK ROMAN | 02 | 1357.73 | 21 |
| 23 |SADOWSKI ROBERT | 01 | 2331.12 | 21 |
| 24 |JASIŃSKI ZBIGNIEW | 01 | 1669.01 | 19 |
| 25 |BRONOWICKI ANDRZEJ | 01 | 1845.12 | 19 |
| 26 |WASYLKIEWICZ MICHAŁ | 01 | 1982.40 | 19 |
| 27 |MAZUR & WRÓBLEWSKI | 02 | 1850.83 | 18 |
| 28 |DATA ZBIGNIEW | 01 | 1278.95 | 17 |
| 29 |SZPURA STEFAN | 04 | 1798.30 | 17 |
| 30 |BARNA WŁADYS-JANUSZ | 02 | 1883.51 | 17 |
| 31 |WOLARZ JANUSZ | 03 | 1408.24 | 16 |
| 32 |LISOWSKI KAZIMIERZ | 01 | 1474.90 | 16 |
| 33 |DOMARADZKI ADAM | 04 | 1690.17 | 16 |
| 34 |KONOFACKI JÓZEF | 04 | 1777.40 | 16 |
| 35 |TWARDY & KOWAL | 01 | 1175.36 | 14 |
| 36 |WODEJKO ROMAN | 01 | 1478.06 | 13 |
| 37 |PYTLIK TOMASZ | 01 | 1239.62 | 11 |
| 38 |CYMERMAN JACEK | 02 | 1296.88 | 11 |
| 39 |KOCIOŁEK ZDZISŁAW | 02 | 1355.82 | 11 |
| 40 |GAŁDA MARIAN | 01 | 813.56 | 10 |
| 41 |ŁUCKI JANUSZ | 03 | 883.66 | 10 |
| 42 |CIEŚLIK ANTONI | 02 | 1123.74 | 10 |
| 43 |KLUKA PIOTR | 01 | 1194.08 | 10 |
| 44 |BANASIK JERZY | 04 | 967.43 | 9 |
| 45 |PIASKOWSKI DARIUSZ | 02 | 998.90 | 9 |
| 46 |CIEPLIŃSKI JANUSZ | 02 | 673.74 | 8 |
| 47 |MUŚ JACEK | 04 | 779.43 | 8 |
| 48 |MAZUR STANISŁAW | 03 | 780.13 | 8 |
| 49 |PAWEŁCZYK ZBIGNIEW | 03 | 810.41 | 8 |
| 50 |KOZAL GRZEGORZ & PRZEMYSŁAW | 04 | 1135.13 | 8 |
| 51 |WENDERSKI EUGENIUSZ | 03 | 595.91 | 7 |
| 52 |NALEWAJEK DAMIAN | 01 | 867.73 | 7 |
| 53 |SMERYKANYCZ ANDRZEJ | 02 | 689.89 | 6 |
| 54 |DOMAGALSKI JAN | 03 | 822.71 | 6 |
| 55 |BRONOWICKI & KURIATA | 01 | 865.96 | 6 |
| 56 |LACH STANISŁAW | 02 | 215.08 | 5 |
| 57 |BACZYŃSKI ADAM | 02 | 535.22 | 5 |
| 58 |KLOC RYSZARD | 01 | 565.64 | 5 |
| 59 |KAWKA JAN | 01 | 694.25 | 5 |
| 60 |SIKORA RYSZARD | 01 | 773.14 | 5 |
| 61 |PRZYŁUCKI JULIAN | 03 | 850.84 | 5 |
| 62 |SURÓWKA JAN | 01 | 422.21 | 3 |
| 63 |SEWIELSKI & ŻUKOWSKI | 03 | 456.49 | 3 |
| 64 |MALISZEWSKI FRANCISZEK | 01 | 188.17 | 2 |
| 65 |KRZEMIŃSKI MAREK | 03 | 242.95 | 2 |
| 66 |KASPERKIEWICZ S & M | 04 | 356.64 | 2 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów
Symbol płci 0. SAMICE powyżej 1 roku życia
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
| | |Od| RODOWEJ | | | |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
1 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 18 0 12 845.09 4424.370
2 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 17 0 12 982.80 4437.051
3 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 26 0 11 641.19 4103.366
4 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 30 0 11 670.41 3909.282
5 MATWIEJKO ANDRZEJ 1 21 0 11 728.05 4471.718
6 SMOLIŃSKI A & Z 1 20 0 11 933.31 4934.573
7 WASIŃSKI M & J 4 21 0 11 1009.98 4807.297
8 PIASKOWSKI DARIUSZ 2 33 0 11 1062.40 4257.386
9 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 7 0 11 1181.95 4305.277
10 PISKULAK ANDRZEJ 4 18 0 10 408.96 3971.744
11 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ 4 25 0 10 449.13 3790.617
12 BOGONOS M+P 2 90 0 10 491.61 3587.891
13 WASIŃSKI M & J 4 7 0 10 503.30 4476.623
14 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 27 0 10 557.59 3588.278
15 TOCZEK ROMAN 2 23 0 10 561.18 3763.251
16 BOGONOS M+P 2 15 0 10 579.04 3393.829
17 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW 3 15 0 10 580.77 4197.500
18 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 64 0 10 594.24 4200.067
19 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 35 0 10 660.45 4198.157
20 LECH ROBERT 4 41 0 10 736.18 3985.096
21 WASIŃSKI M & J 4 6 0 10 750.49 3683.877
22 LECH ROBERT 4 29 0 10 754.66 3588.382
23 TOCZEK ROMAN 2 19 0 10 807.03 4159.023
24 BARNA WŁADYS-JANUS 2 12 0 10 818.70 3265.760
25 LECH ROBERT 4 36 0 10 823.01 3782.473
26 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 21 0 10 836.80 3996.462
27 LECH ROBERT 4 21 0 10 864.36 3791.005
28 BOGONOS M+P 2 72 0 10 909.88 3790.474
29 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 23 0 10 918.54 3994.552
30 MATWIEJKO ANDRZEJ 1 7 0 10 982.42 3960.502
31 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ 4 1 0 10 1002.85 3588.859
32 SMOLIŃSKI A & Z 1 10 0 10 1040.08 3813.914
33 BERYZEWSKI K & S 2 25 0 10 1050.10 3729.673
34 SADOWSKI ROBERT 1 9 0 10 1181.53 4204.996
35 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 21 0 9 220.77 2871.279
36 BOGONOS M+P 2 77 0 9 316.90 2870.950
37 BOGONOS M+P 2 92 0 9 372.55 3072.867
38 BOGONOS M+P 2 78 0 9 377.31 3065.012
39 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 1 0 9 434.44 2871.279
40 WOLARZ JANUSZ 3 61 0 9 519.99 3389.146
41 TOCZEK ROMAN 2 1 0 9 531.56 3243.060
42 LECH ROBERT 4 55 0 9 540.34 2871.366
43 WASIŃSKI M & J 4 9 0 9 551.07 3750.026
44 BERYZEWSKI K & S 2 13 0 9 562.93 3414.093
45 BERYZEWSKI K & S 2 12 0 9 568.32 3219.800
46 DOMARADZKI ADAM 4 14 0 9 594.80 3592.734
Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów
SAMICE ROCZNE
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
| | |Od| RODOWEJ | | | |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
1 CHODOROWSKI & ZDEB 2 88 0 12 705.26 4387.669
2 BOGONOS M+P 2 21 0 11 971.91 3706.936
3 BOGONOS M+P 2 37 0 10 481.48 3588.557
4 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ 4 50 0 9 577.90 4449.069
5 LECH JOANNA 4 44 0 9 803.64 3469.989
6 CHODOROWSKI & ZDEB 2 32 0 9 845.46 3636.061
7 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 45 0 9 892.81 3674.365
8 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 49 0 9 922.94 3083.014
9 BOGONOS M+P 2 65 0 8 203.02 2356.592
10 BOGONOS M+P 2 39 0 8 241.15 2752.571
11 DZIARSKI PIOTR 1 85 0 8 397.98 2394.161
12 MUSIAŁ LUCJAN 4 22 0 8 400.58 3944.140
13 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 49 0 8 547.69 2356.892
14 JUREK STANISŁAW 1 86 0 8 604.86 2759.187
15 TOCZEK ROMAN 2 103 0 8 662.28 2731.152
16 LECH JOANNA 4 8 0 8 723.52 2955.596
17 DATA ZBIGNIEW 1 66 0 8 785.13 2764.531
18 BOGONOS M+P 2 7 0 8 889.18 3747.112
19 BOGONOS M+P 2 47 0 7 183.35 2237.547
20 LECH JOANNA 4 6 0 7 291.13 3030.580
21 BOGONOS M+P 2 29 0 7 319.76 2237.547
22 BOGONOS M+P 2 32 0 7 336.07 1841.568
23 BOGONOS M+P 2 48 0 7 349.99 2035.630
24 BOGONOS M+P 2 19 0 7 535.09 2237.547
25 CHODOROWSKI & ZDEB 2 22 0 7 570.60 2612.763
26 LECH JOANNA 4 3 0 7 603.42 3030.580
27 SMOLAK KRZYSZTOF 2 115 0 7 627.54 2801.206
28 JUREK STANISŁAW 1 49 0 7 687.07 2436.999
29 SMOLIŃSKI A & Z 1 49 0 7 709.68 2247.073
30 MIL ZBIGNIEW 1 37 0 7 772.43 2413.249
31 SMOLAK KRZYSZTOF 2 57 0 7 796.12 1799.679
32 WASYLKIEWICZ MICHAŁ 1 38 0 7 831.94 3237.810
33 DZIARSKI PIOTR 1 38 0 7 876.64 1872.337
34 BOGONOS M+P 2 23 0 6 190.12 1908.064
35 SMOLIŃSKI A & Z 1 37 0 6 199.70 1728.677
36 LECH JOANNA 4 39 0 6 225.12 1916.850
37 LECH JOANNA 4 9 0 6 241.17 1714.227
38 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 48 0 6 266.43 2119.407
39 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 57 0 6 292.30 2111.580
40 BOGONOS M+P 2 6 0 6 315.69 1916.585
41 BIAŁOWĄS DANIEL 3 55 0 6 333.13 2639.853
42 JUREK STANISŁAW 1 74 0 6 367.54 1516.499
43 LECH JOANNA 4 4 0 6 378.94 1714.941
44 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 45 0 6 393.06 2313.491
45 BIAŁOWĄS DANIEL 3 53 0 6 402.39 2639.853
46 CHODOROWSKI & ZDEB 2 47 0 6 405.79 1890.820
47 GRUDZIEŃ MATEUSZ 4 44 0 6 422.38 2048.054
48 LECH JOANNA 4 24 0 6 424.71 2506.941
49 SMOLAK KRZYSZTOF 2 125 0 6 431.97 2081.290
50 JASIŃSKI ZBIGNIEW 1 34 0 6 443.69 1946.463
Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów
Symbol płci 1. SAMCE powyżej 1 roku życia
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
| | |Od| RODOWEJ | | | |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
1 JUREK STANISŁAW 1 18 1 11 852.42 4115.887
2 SMOLIŃSKI A & Z 1 19 1 11 894.06 3935.760
3 WOLARZ JANUSZ 3 15 1 11 1164.39 4410.219
4 WASIŃSKI M & J 4 56 1 11 1272.31 4410.474
5 SMOLIŃSKI A & Z 1 13 1 10 700.38 4407.334
6 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 4 1 10 808.23 4596.590
7 JUREK STANISŁAW 1 5 1 10 858.26 3793.699
8 SMOLIŃSKI A & Z 1 79 1 10 865.76 3215.673
9 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 36 1 10 1011.80 3996.462
10 PISKULAK ANDRZEJ 4 11 1 10 1029.24 4371.941
11 SMOLIŃSKI A & Z 1 81 1 10 1225.20 4416.177
12 DZIARSKI PIOTR 1 1 1 10 1290.19 3451.561
13 PISKULAK ANDRZEJ 4 47 1 10 1291.11 4371.941
14 LISOWSKI KAZIMIERZ 1 21 1 9 488.73 3708.966
15 BOGONOS M+P 2 89 1 9 634.00 2870.950
16 BOGONOS M+P 2 85 1 9 698.02 2870.950
17 WOLARZ JANUSZ 3 32 1 9 712.67 3187.780
18 JUREK STANISŁAW 1 22 1 9 744.86 3478.065
19 WOLARZ JANUSZ 3 9 1 9 756.65 4390.658
20 TOCZEK ROMAN 2 12 1 9 783.46 3840.902
21 LISOWSKI KAZIMIERZ 1 27 1 9 830.09 2918.215
22 MAŚLEJAK JAN 4 27 1 9 851.71 3190.448
23 SMOLIŃSKI A & Z 1 27 1 9 855.32 4092.640
24 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 16 1 9 879.71 3469.886
25 DOMARADZKI ADAM 4 9 1 9 893.88 2992.471
26 MIL ZBIGNIEW 1 20 1 9 1008.51 3832.633
27 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 16 1 9 1025.41 4070.888
28 TOCZEK ROMAN 2 3 1 9 1116.06 3040.990
29 LECH ROBERT 4 22 1 8 328.95 3747.596
30 WASIŃSKI M & J 4 8 1 8 423.57 2432.666
31 WOLARZ JANUSZ 3 31 1 8 432.80 2078.609
32 LISOWSKI KAZIMIERZ 1 20 1 8 465.73 2987.574
33 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ 4 3 1 8 505.86 4311.815
34 SZPURA STEFAN 4 32 1 8 514.60 3483.058
35 WASIŃSKI M & J 4 4 1 8 554.68 2230.683
36 MUŚ JACEK 4 67 1 8 554.81 2727.681
37 WASIŃSKI M & J 4 1 1 8 561.85 3622.235
38 WASIŃSKI M & J 4 19 1 8 578.81 2820.546
39 PISKULAK ANDRZEJ 4 30 1 8 648.37 3498.143
40 DZIARSKI PIOTR 1 20 1 8 668.32 3003.489
41 JUREK STANISŁAW 1 27 1 8 677.17 2956.532
42 TOCZEK ROMAN 2 13 1 8 705.86 2335.295
43 BERYZEWSKI K & S 2 7 1 8 737.49 2510.081
44 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ 4 6 1 8 759.56 2915.228
Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów
SAMCE ROCZNE
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
| | |Od| RODOWEJ | | | |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
1 CHODOROWSKI & ZDEB 2 24 1 10 491.73 3558.173
2 BOGONOS M+P 2 36 1 9 742.76 2870.950
3 BARANOWSKI EUGENIUSZ 1 47 1 9 1066.30 3674.186
4 JUREK STANISŁAW 1 45 1 8 327.74 2965.363
5 LECH ROBERT 4 132 1 8 446.52 2752.973
6 BOGONOS M+P 2 52 1 8 763.08 2752.571
7 MIL ZBIGNIEW 1 46 1 7 342.68 2803.847
8 PISKULAK ANDRZEJ 4 61 1 7 536.93 2361.780
9 MATWIEJKO ANDRZEJ 1 44 1 7 592.65 2220.236
10 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 75 1 7 623.55 1833.276
11 JUREK STANISŁAW 1 44 1 7 731.63 2640.898
12 JUREK STANISŁAW 1 50 1 7 736.48 2040.309
13 BOGONOS M+P 2 17 1 7 746.21 2836.109
14 SMOLIŃSKI A & Z 1 42 1 7 774.19 2245.062
15 DZIARSKI PIOTR 1 89 1 7 828.16 2481.665
16 SMOLIŃSKI A & Z 1 108 1 7 866.09 2856.168
17 WASIŃSKI M & J 4 72 1 7 907.37 2102.892
18 BARANOWSKI EUGENIUSZ 1 50 1 7 945.69 1837.907
19 HAŁASIEWICZ DANIEL 1 37 1 7 1012.61 2843.611
20 LECH ROBERT 4 84 1 6 177.27 1520.850
21 CHODOROWSKI & ZDEB 2 49 1 6 373.72 1301.145
22 SMOLAK KRZYSZTOF 2 102 1 6 384.93 1685.633
23 MATWIEJKO ANDRZEJ 1 28 1 6 385.81 2103.336
24 CHODOROWSKI & ZDEB 2 33 1 6 397.64 1503.216
25 PISKULAK ANDRZEJ 4 90 1 6 441.63 2025.811
26 HAŁASIEWICZ DANIEL 1 32 1 6 508.93 1320.489
27 BOGONOS M+P 2 61 1 6 530.43 1917.251
28 BERYZEWSKI K & S 2 82 1 6 532.10 2280.915
29 PISKULAK ANDRZEJ 4 73 1 6 533.22 2025.811
30 CHODOROWSKI & ZDEB 2 68 1 6 578.03 2892.722
31 GRUDZIEŃ MATEUSZ 4 47 1 6 602.82 2649.513
32 MIL ZBIGNIEW 1 78 1 6 617.09 2492.881
33 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 47 1 6 617.21 1720.200
34 WASIŃSKI M & J 4 80 1 6 636.93 2169.041
35 DZIARSKI PIOTR 1 44 1 6 655.71 1749.156
36 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ 4 44 1 6 664.10 2436.422
37 SMOLAK KRZYSZTOF 2 80 1 6 682.48 1491.876
38 BOGONOS M+P 2 1 1 6 688.57 1318.023
39 GRUDZIEŃ MATEUSZ 4 91 1 6 720.43 3052.871
40 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 84 1 6 735.23 2125.500
41 MIL ZBIGNIEW 1 33 1 6 781.73 2291.349
42 MIL ZBIGNIEW 1 97 1 6 795.76 2486.648
43 HAŁASIEWICZ DANIEL 1 46 1 6 808.62 2716.646
44 MATWIEJKO ANDRZEJ 1 27 1 6 930.31 1899.265
45 BOGONOS M+P 2 70 1 5 126.28 1199.644
46 BOGONOS M+P 2 35 1 5 166.81 1199.644
47 LECH ROBERT 4 111 1 5 171.63 1798.457
48 BOGONOS M+P 2 60 1 5 193.12 1199.644
49 LECH JOANNA 4 5 1 5 214.47 1393.925
50 BOGONOS M+P 2 57 1 5 229.65 1199.644
MŁODE
Oddz.BRZEG DOLNY (0346) okr.WROCŁAW, rok 2013.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Punktacja Całość [1]
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |
| | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+
1 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 7 7 7 7 7 35 724.54
2 LECH ROBERT & JOANNA 4 2 7 7 7 7 30 669.06
3 WODEJKO ROMAN 1 7 7 7 7 7 35 656.13
4 SADOWSKI ROBERT 1 7 7 7 7 7 35 656.05
5 BIAŁOWĄS DANIEL 3 7 7 7 7 7 35 644.60
6 DZIARSKI PIOTR 1 7 7 7 7 7 35 640.11
7 BOGONOS M+P 2 7 7 7 7 7 35 634.50
8 WASYLKIEWICZ MICHAŁ 1 7 7 7 7 7 35 616.72
9 BRONOWICKI ANDRZEJ 1 3 7 7 7 7 31 602.20
10 DOMAGAŁA MARIUSZ 4 7 7 7 7 6 34 600.08
11 GAŁDA MARIAN 1 7 7 7 7 7 35 596.66
12 JUREK STANISŁAW 1 7 4 7 7 7 32 585.09
13 BARANOWSKI EUGENIUSZ 1 7 7 7 7 7 35 581.18
14 SMOLIŃSKI A & Z 1 7 7 7 7 7 35 565.48
15 SMOLAK KRZYSZTOF 2 7 4 7 7 7 32 547.75
16 WOLARZ JANUSZ 3 -- 6 7 7 7 27 542.58
17 BARNA WŁADYS-JANUSZ 2 7 5 6 7 6 31 470.42
18 SYNOWIEC ARTUR RENATA 2 7 7 5 7 2 28 387.23
19 JASIŃSKI ZBIGNIEW 1 7 4 5 7 2 25 375.35
20 SMUGOWSKI PIOTR 2 7 6 1 7 2 23 344.48
21 GRUDZIEŃ MATEUSZ 4 -- 7 6 2 6 21 344.35
22 KRZEMIŃSKI MAREK 3 6 4 3 3 7 23 337.24
23 MAŚLEJAK JAN 4 7 7 7 1 2 24 323.60
24 KONOFACKI JÓZEF 4 7 7 7 3 1 25 309.92
25 LISOWSKI KAZIMIERZ 1 7 5 2 7 -- 21 305.02
26 SURÓWKA JAN 1 7 3 6 7 1 24 303.85
27 NALEWAJEK DAMIAN 1 7 6 0 6 2 21 279.72
28 DATA ZBIGNIEW 1 5 3 4 3 4 19 278.79
29 CZARNY PIOTR 1 5 4 3 5 2 19 265.07
30 PYTLIK TOMASZ 1 4 1 5 3 4 17 264.95
31 WINIARSCY & MISIAK 3 7 5 1 3 4 20 262.43
32 WESOŁOWSKI JAKUB 4 7 7 1 2 4 21 258.61
33 KLOC RYSZARD 1 2 -- 3 3 5 13 243.85
34 ŁUCKI JANUSZ 3 3 3 0 4 5 15 237.33
35 OCHROMBEL KRZYSZTOF 1 7 5 5 3 2 22 236.74
36 KOZAL GRZEGORZ PRZEMYSŁAW 4 7 7 4 1 1 20 233.00
37 WENDERSKI EUGENIUSZ 3 1 6 1 3 3 14 210.90
38 DOMARADZKI ADAM 4 7 6 2 4 -- 19 199.31
39 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW 3 7 7 1 2 2 19 197.76
40 SIKORA RYSZARD 1 6 3 4 2 3 18 196.98
41 JANIK DANUTA 3 6 3 6 0 2 17 189.76
42 LACH STANISŁAW 2 7 3 0 3 3 16 186.98
43 TOCZEK ROMAN 2 -- 7 6 -- -- 13 183.15
44 KASPERKIEWICZ S & M 4 7 4 5 1 -- 17 182.96
45 DOMAGALSKI JAN 3 7 6 3 0 1 17 175.83
46 SIKORA JÓZEF 1 3 4 3 2 3 15 174.84
47 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ 4 -- 1 3 5 -- 9 167.37
48 MUSIAŁ LUCJAN 4 2 -- -- 4 2 8 152.14
49 HAŁASIEWICZ DANIEL 1 7 4 4 0 0 15 135.95
50 CIEŚLIK ANTONI 2 7 0 3 2 0 12 110.15
51 KAWKA JAN 1 3 4 5 0 0 12 106.44
52 KOCIOŁEK ZDZISŁAW 2 7 3 3 -- -- 13 105.09
53 KLUKA PIOTR 1 7 1 3 0 -- 11 101.64
54 CYMERMAN JACEK 2 7 0 2 1 0 10 98.18
55 BERYZEWSKI K & S 2 -- 0 3 2 -- 5 96.30
56 MUŚ JACEK 4 7 5 -- -- -- 12 82.85
57 BANASIK JERZY 4 7 3 2 0 -- 12 77.60
58 MALISZEWSKI FRANCISZEK 1 -- 1 0 0 3 4 72.94
59 SEWIELSKI & ŻUKOWSKI 3 4 0 0 3 0 7 72.20
60 WASIŃSKI M & J 4 -- 4 -- 1 -- 5 69.79
61 GNIEWASZEWSKI RYSZARD 1 5 3 0 1 0 9 67.65
62 HALCZUK BOGDAN 1 4 0 1 2 -- 7 65.43
63 GUZIK TADEUSZ 3 2 2 1 0 1 6 54.30
64 PISKULAK ANDRZEJ 4 5 1 -- 1 -- 7 53.00
65 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 2 1 3 -- -- 6 50.49
66 MATWIEJKO ANDRZEJ 1 6 5 -- -- -- 11 46.27
67 CHODOROWSKI & ZDEB 2 7 -- -- -- -- 7 44.14
68 TWARDY & KOWAL 1 7 -- -- -- -- 7 43.50
69 SZCZYGIEŁ CZESŁAW 4 7 0 1 0 -- 8 37.80
70 MIL ZBIGNIEW 1 2 0 2 -- -- 4 36.30
71 MAZUR STANISŁAW 3 1 -- 0 1 -- 2 29.02
72 BANDURA & PATRZAŁEK 2 2 -- 1 0 -- 3 25.69
73 BARCZYK JERZY 3 1 -- 0 1 0 2 25.67
74 CHODORSKI MIECZYSŁAW 1 4 -- 1 -- -- 5 24.52
75 WIĘCŁAW ANRZEJ 1 6 0 0 0 0 6 23.05
76 JURCZAK & MACIEJEWSKI 3 1 0 0 0 1 2 22.46
77 SMERYKANYCZ ANDRZEJ 2 2 0 0 -- -- 2 9.97
78 PRZYŁUCKI JULIAN 3 2 -- -- -- -- 2 2.04
79 BOCHEŃSKI MAREK 2 0 0 -- -- -- 0 0.00
80 MAZUR & WRÓBLEWSKI 2 -- 0 -- -- -- 0 0.00
Oddz.BRZEG DOLNY (0346) okr.WROCŁAW, rok 2013.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Punktacja 40-stka GMP [2]
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |
| | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+
1 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 7 7 7 7 7 35 691.99
2 WODEJKO ROMAN 1 6 7 7 7 7 34 646.14
3 WASYLKIEWICZ MICHAŁ 1 7 7 7 7 7 35 596.31
4 BOGONOS M+P 2 7 7 7 7 6 34 584.16
5 BARANOWSKI EUGENIUSZ 1 7 7 7 7 7 35 581.18
6 BRONOWICKI ANDRZEJ 1 3 5 7 7 7 29 574.58
7 JUREK STANISŁAW 1 7 3 7 7 7 31 561.98
8 SADOWSKI ROBERT 1 6 6 7 6 7 32 548.33
9 WOLARZ JANUSZ 3 -- 6 7 7 7 27 542.58
10 DOMAGAŁA MARIUSZ 4 7 7 7 7 4 32 534.30
11 DZIARSKI PIOTR 1 6 7 7 5 7 32 518.41
12 BIAŁOWĄS DANIEL 3 5 7 7 6 6 31 517.89
13 LECH ROBERT & JOANNA 4 0 5 7 5 4 21 450.67
14 SMOLIŃSKI A & Z 1 5 5 7 6 5 28 428.04
15 BARNA WŁADYS-JANUSZ 2 3 3 5 7 5 23 382.63
16 SMOLAK KRZYSZTOF 2 7 0 7 6 3 23 374.03
17 GAŁDA MARIAN 1 7 7 4 2 4 24 319.16
18 MAŚLEJAK JAN 4 7 7 7 1 2 24 318.58
19 LISOWSKI KAZIMIERZ 1 7 5 2 7 -- 21 305.02
20 SURÓWKA JAN 1 7 3 6 7 1 24 303.85
21 KONOFACKI JÓZEF 4 7 7 7 2 1 24 275.77
22 KRZEMIŃSKI MAREK 3 3 4 2 2 7 18 275.03
23 SMUGOWSKI PIOTR 2 7 2 0 7 1 17 262.63
24 WESOŁOWSKI JAKUB 4 7 7 1 2 4 21 258.61
25 KLOC RYSZARD 1 2 -- 3 3 5 13 243.85
26 GRUDZIEŃ MATEUSZ 4 -- 7 4 1 4 16 242.62
27 JASIŃSKI ZBIGNIEW 1 7 1 3 4 1 16 226.23
28 NALEWAJEK DAMIAN 1 6 6 0 4 2 18 223.04
29 SYNOWIEC ARTUR RENATA 2 4 4 3 4 1 16 218.01
30 ŁUCKI JANUSZ 3 3 2 0 4 4 13 210.33
31 OCHROMBEL KRZYSZTOF 1 7 4 5 3 1 20 206.55
32 PYTLIK TOMASZ 1 3 0 4 2 3 12 201.46
33 WENDERSKI EUGENIUSZ 3 1 5 1 3 3 13 200.69
34 SIKORA RYSZARD 1 6 3 4 2 3 18 196.98
35 WINIARSCY & MISIAK 3 7 2 1 2 3 15 195.47
36 KOZAL GRZEGORZ PRZEMYSŁAW 4 7 7 2 1 1 18 190.84
37 JANIK DANUTA 3 6 3 6 0 2 17 189.76
38 DOMARADZKI ADAM 4 7 5 2 4 -- 18 183.48
39 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW 3 7 7 1 1 2 18 175.70
40 SIKORA JÓZEF 1 3 4 3 2 3 15 174.84
41 LACH STANISŁAW 2 7 2 0 3 3 15 170.29
42 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ 4 -- 1 3 5 -- 9 167.37
43 KASPERKIEWICZ S & M 4 7 4 4 1 -- 16 165.18
44 DOMAGALSKI JAN 3 7 5 3 0 1 16 164.97
45 DATA ZBIGNIEW 1 1 2 2 2 2 9 142.38
46 CZARNY PIOTR 1 4 1 1 4 0 10 138.98
47 HAŁASIEWICZ DANIEL 1 7 4 4 0 0 15 135.95
48 TOCZEK ROMAN 2 -- 6 3 -- -- 9 117.48
49 KLUKA PIOTR 1 7 1 2 0 -- 10 89.50
50 KAWKA JAN 1 1 4 4 0 0 9 83.27
51 BANASIK JERZY 4 7 3 2 0 -- 12 77.60
52 MALISZEWSKI FRANCISZEK 1 -- 1 0 0 3 4 72.94
53 HALCZUK BOGDAN 1 4 0 1 2 -- 7 65.43
54 MUŚ JACEK 4 7 4 -- -- -- 11 63.59
55 KOCIOŁEK ZDZISŁAW 2 7 2 1 -- -- 10 60.26
56 GNIEWASZEWSKI RYSZARD 1 5 2 0 1 0 8 58.37
57 MUSIAŁ LUCJAN 4 2 -- -- 2 0 4 58.18
58 BERYZEWSKI K & S 2 -- 0 2 1 -- 3 55.91
59 GUZIK TADEUSZ 3 2 2 1 0 1 6 54.30
60 PISKULAK ANDRZEJ 4 5 1 -- 1 -- 7 53.00
61 MATWIEJKO ANDRZEJ 1 4 5 -- -- -- 9 42.25
62 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 2 1 2 -- -- 5 38.69
63 SZCZYGIEŁ CZESŁAW 4 7 0 1 0 -- 8 37.80
64 MIL ZBIGNIEW 1 2 0 2 -- -- 4 36.30
65 TWARDY & KOWAL 1 6 -- -- -- -- 6 35.45
66 CIEŚLIK ANTONI 2 4 0 1 0 0 5 29.72
67 CYMERMAN JACEK 2 7 0 0 0 0 7 28.56
68 BANDURA & PATRZAŁEK 2 2 -- 1 0 -- 3 25.69
69 BARCZYK JERZY 3 1 -- 0 1 0 2 25.67
70 WASIŃSKI M & J 4 -- 2 -- 0 -- 2 23.16
71 WIĘCŁAW ANRZEJ 1 6 0 0 0 0 6 23.05
72 CHODOROWSKI & ZDEB 2 4 -- -- -- -- 4 19.57
73 CHODORSKI MIECZYSŁAW 1 3 -- 0 -- -- 3 11.09
74 SMERYKANYCZ ANDRZEJ 2 2 0 0 -- -- 2 9.97
75 SEWIELSKI & ŻUKOWSKI 3 3 0 0 0 0 3 6.75
76 PRZYŁUCKI JULIAN 3 1 -- -- -- -- 1 1.05
77 JURCZAK & MACIEJEWSKI 3 1 0 0 0 0 1 0.40
78 BOCHEŃSKI MAREK 2 0 0 -- -- -- 0 0.00
79 MAZUR & WRÓBLEWSKI 2 -- 0 -- -- -- 0 0.00
80 MAZUR STANISŁAW 3 0 -- 0 0 -- 0 0.00
KATEGORIA MŁODE DO MISTRZOSTW POLSKI
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |BENEDYKT JAN & DOROTA | 04 | 232.99 | 15 |
| 2 |WODEJKO ROMAN | 01 | 704.93 | 15 |
| 3 |BOGONOS M+P | 02 | 987.58 | 15 |
| 4 |BARANOWSKI EUGENIUSZ | 01 | 1033.46 | 15 |
| 5 |DOMAGAŁA MARIUSZ | 04 | 1057.45 | 15 |
| 6 |WASYLKIEWICZ MICHAŁ | 01 | 1479.48 | 15 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
KAT A DO MISTRZOSTW ODDZIAŁU I OKRĘGU MŁODE
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |BENEDYKT JAN & DOROTA | 04 | 105.29 | 15 |
| 2 |LECH ROBERT & JOANNA | 04 | 171.27 | 15 |
| 3 |WODEJKO ROMAN | 01 | 430.85 | 15 |
| 4 |SADOWSKI ROBERT | 01 | 576.81 | 15 |
| 5 |BRONOWICKI ANDRZEJ | 01 | 683.68 | 15 |
| 6 |BOGONOS M+P | 02 | 777.89 | 15 |
| 7 |DOMAGAŁA MARIUSZ | 04 | 873.01 | 15 |
| 8 |BIAŁOWĄS DANIEL | 03 | 887.91 | 15 |
| 9 |BARANOWSKI EUGENIUSZ | 01 | 1000.91 | 15 |
| 10 |DZIARSKI PIOTR | 01 | 1014.26 | 15 |
| 11 |JUREK STANISŁAW | 01 | 1018.53 | 15 |
| 12 |WASYLKIEWICZ MICHAŁ | 01 | 1208.88 | 15 |
| 13 |GAŁDA MARIAN | 01 | 1457.09 | 15 |
| 14 |SMOLAK KRZYSZTOF | 02 | 1564.26 | 15 |
| 15 |SMOLIŃSKI A & Z | 01 | 1690.09 | 15 |
| 16 |WESOŁOWSKI JAKUB | 04 | 1758.98 | 15 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
| | |Od| RODOWEJ | | | |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
1 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-0346-13-8063 0 5 136.59 1061.884
2 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-0346-13-8140 0 5 186.98 1061.884
3 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-0346-13-8147 0 5 196.14 1061.884
4 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-0346-13-8059 0 5 219.44 1061.884
5 WASYLKIEWICZ MICHAŁ 1 PL-0346-13-3035 0 5 474.71 1061.635
6 DOMAGAŁA MARIUSZ 4 PL-0346-13-8539 0 5 503.65 1135.870
7 BOGONOS M+P 2 PL-0356-13-5408 0 5 552.22 1061.744
8 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-0346-13-8009 0 4 36.35 943.492
9 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-0346-13-8038 0 4 45.81 943.492
10 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-0346-13-8052 0 4 55.99 943.492
11 LECH ROBERT & JOANNA 4 PL-0346-13-9184 0 4 64.90 943.523
12 LECH ROBERT & JOANNA 4 PL-0346-13-9235 0 4 67.49 943.523
13 LECH ROBERT & JOANNA 4 PL-0346-13-9286 0 4 76.62 943.523
14 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-0346-13-8120 0 4 78.35 943.492
15 LECH ROBERT & JOANNA 4 PL-0346-13-9211 0 4 78.41 943.523
16 LECH ROBERT & JOANNA 4 PL-0346-13-9200 0 4 80.21 943.523
17 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-0346-13-8119 0 4 80.55 943.492
18 LECH ROBERT & JOANNA 4 PL-0346-13-9019 0 4 85.09 943.523
19 WODEJKO ROMAN 1 PL-0346-13-2124 0 4 91.65 945.688
20 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-0346-13-8041 0 4 97.35 943.492
21 LECH ROBERT & JOANNA 4 PL-0346-13-9297 0 4 128.42 943.523
22 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-0346-13-8058 0 4 158.27 943.492
23 WODEJKO ROMAN 1 PL-0346-13-2153 0 4 178.73 945.688
24 BRONOWICKI ANDRZEJ 1 PL-0346-13-3051 0 4 183.06 890.850
25 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-0346-13-8091 0 4 208.13 943.492
26 WODEJKO ROMAN 1 PL-0346-13-2159 0 4 217.03 945.688
27 WODEJKO ROMAN 1 PL-0346-13-2106 0 4 217.08 772.712
28 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-0346-13-8082 0 4 225.75 943.492
29 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-0346-13-8095 0 4 235.30 771.557
30 LECH ROBERT & JOANNA 4 PL-0346-13-9220 0 4 240.21 943.523
31 BARANOWSKI EUGENIUSZ 1 PL-0346-13- 887 0 4 247.99 857.250
32 DOMAGAŁA MARIUSZ 4 PL-0346-13-8537 0 4 254.11 914.582
33 BOGONOS M+P 2 PL-0356-13-5442 0 4 263.19 771.455
34 WODEJKO ROMAN 1 PL-0346-13-2157 0 4 265.16 907.252
35 BARANOWSKI EUGENIUSZ 1 PL-0346-13- 878 0 4 271.64 772.931
36 BIAŁOWĄS DANIEL 3 PL0346-13-11049 0 4 283.17 799.909
37 BOGONOS M+P 2 PL-0356-13-5434 0 4 286.61 943.365
38 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-0346-13-8024 0 4 289.11 855.436
39 SADOWSKI ROBERT 1 PL-0346-13- 250 0 4 289.83 774.551
40 SADOWSKI ROBERT 1 PL-0346-13- 233 0 4 302.36 774.551
41 SMOLAK KRZYSZTOF 2 PL-0346-13-3649 0 4 332.80 752.863
42 DZIARSKI PIOTR 1 PL-0346-13-1373 0 4 346.88 927.305
43 BARANOWSKI EUGENIUSZ 1 PL-0346-13-3292 0 4 355.02 772.931
44 DZIARSKI PIOTR 1 PL-0469-13-8336 0 4 363.61 965.752
45 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-0346-13-8066 0 4 367.49 855.436
46 DOMAGAŁA MARIUSZ 4 PL-0346-13-7389 0 4 367.63 830.801
47 BARANOWSKI EUGENIUSZ 1 PL-0346-13- 866 0 4 372.44 772.931
48 SADOWSKI ROBERT 1 PL-0346-13- 267 0 4 377.32 909.144
49 DZIARSKI PIOTR 1 PL-0330-13-2965 0 4 378.01 792.792
50 DOMAGAŁA MARIUSZ 4 PL-0346-13-8549 0 4 386.80 830.801
51 JUREK STANISŁAW 1 PL-0346-13- 87 0 4 388.25 907.876
52 DZIARSKI PIOTR 1 PL-0346-13-1313 0 4 400.76 877.091
53 DZIARSKI PIOTR 1 PL-0346-13-1317 0 4 401.67 792.792
54 WASYLKIEWICZ MICHAŁ 1 PL-0346-13-3055 0 4 406.50 905.439
55 BRONOWICKI ANDRZEJ 1 PL-0436-13-9069 0 4 406.58 890.850
56 GAŁDA MARIAN 1 PL-0346-13- 519 0 4 409.68 913.334
57 WASYLKIEWICZ MICHAŁ 1 PL-0346-13- 478 0 4 414.51 943.772
58 DOMAGAŁA MARIUSZ 4 PL-0346-13-8531 0 4 415.85 914.582
59 WOLARZ JANUSZ 3 PL0346-13-12022 0 4 424.53 904.679
60 DOMAGAŁA MARIUSZ 4 PL-0346-13-8521 0 4 428.35 830.801
61 SYNOWIEC ARTUR RENATA 2 DV-0212-13- 371 0 4 430.45 808.932
62 DZIARSKI PIOTR 1 PL-0346-13-1366 0 4 449.59 965.752
63 JUREK STANISŁAW 1 PL 0346-13- 60 0 4 450.93 857.653
64 BOGONOS M+P 2 PL-0356-13-5409 0 4 467.67 771.455
65 WODEJKO ROMAN 1 PL-0346-13-2169 0 4 467.94 945.688
66 DZIARSKI PIOTR 1 PL-0346-13-1330 0 4 502.89 965.752
67 WESOŁOWSKI JAKUB 4 PL-0346-13-9714 0 4 545.81 908.511
68 DZIARSKI PIOTR 1 PL-0346-13-1362 0 4 551.63 965.752
69 SMOLAK KRZYSZTOF 2 PL-0346-13-3659 0 4 554.63 752.863
70 KASPERKIEWICZ S & M 4 PL-0346-13-7803 0 4 556.03 823.738
71 DOMAGAŁA MARIUSZ 4 PL-0346-13-8552 0 4 562.79 914.582
72 WASYLKIEWICZ MICHAŁ 1 PL-0346-13- 489 0 4 575.66 905.439
73 JASIŃSKI ZBIGNIEW 1 PL-0346-13-1565 0 4 580.41 875.291
74 SMOLIŃSKI A & Z 1 PL-0346-13- 703 0 4 585.96 779.186
75 JUREK STANISŁAW 1 PL-0346-13- 46 0 4 613.76 907.876
76 SADOWSKI ROBERT 1 PL-0346-13- 243 0 4 638.03 858.914
77 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-0346-13-8137 0 3 23.98 787.102
78 LECH ROBERT & JOANNA 4 PL-0346-13-9329 0 3 24.13 653.186
79 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-0346-13-8046 0 3 40.55 481.230
80 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-0346-13-8008 0 3 44.71 653.165
81 LECH ROBERT & JOANNA 4 PL-0346-13-9298 0 3 50.35 737.069
82 LECH ROBERT & JOANNA 4 PL-0346-13-9217 0 3 53.77 787.128
83 SADOWSKI ROBERT 1 PL-0346-13- 259 0 3 58.76 655.976
84 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-0346-13-8036 0 3 60.71 653.165
85 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-050-13- 162 0 3 62.64 481.230
86 LECH ROBERT & JOANNA 4 PL-0346-13-9315 0 3 65.88 653.186
87 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-0346-13-8005 0 3 74.13 653.165
88 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-0346-13-8096 0 3 74.48 787.102
89 LECH ROBERT & JOANNA 4 PL-0346-13-9241 0 3 76.21 787.128
90 BIAŁOWĄS DANIEL 3 PL0346-13-11056 0 3 80.46 611.776
91 JUREK STANISŁAW 1 PL-0346-13- 91 0 3 80.78 789.587
92 LECH ROBERT & JOANNA 4 PL-0346-13-9294 0 3 80.80 653.186
93 BRONOWICKI ANDRZEJ 1 PL-0436-13-9052 0 3 81.42 613.374
94 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-0346-13-8162 0 3 82.19 653.165
95 SADOWSKI ROBERT 1 PL-0346-13- 245 0 3 90.82 617.500
96 LECH ROBERT & JOANNA 4 PL-0346-13-9227 0 3 93.35 787.128
97 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-0346-13-8130 0 3 96.29 653.165
98 BENEDYKT JAN & DOROTA 4 PL-0346-13-8106 0 3 99.70 737.044
99 LECH ROBERT & JOANNA 4 PL-0346-13-9228 0 3 114.93 737.069
100 LECH ROBERT & JOANNA 4 PL-0346-13-9307 0 3 116.38 653.186