.
  Numer hodowcy i współrzędne
 
      Wykaz współrzędnych gołębników hodowców       
      sekcji nr 1 - Brzeg Dolny                                        
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+
     |Lp.|Nr hod.| Nazwisko Imię                 |   Współrz. Położ.   |
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+
     |  1|   117 | BARANOWSKI      EUGENIUSZ     |51:15:44.8 16:42:12.2|
     |  2|   143 | BRONOWICKI      ANDRZEJ       |51:15:22.4 16:30:20.3|
     |  3|   146 | BRONOWICKI      ZENON         |51:17:00.6 16:36:54.1|
     |  4|   104 | CHODORSKI       MIECZYSŁAW    |51:19:14.2 16:46:08.0|
     |  5|   122 | CZARNY          PIOTR         |51:18:23.3 16:46:29.8|
     |  6|   106 | DATA            ZBIGNIEW      |51:15:43.0 16:42:24.1|
     |  7|   144 | DZIARSKI        PIOTR         |51:15:48.1 16:46:28.7|
     |  8|   107 | GAŁDA           MARIAN        |51:16:25.0 16:43:28.6|
     |  9|   141 | GNIEWASZEWSKI   RYSZARD       |51:17:48.2 16:43:35.5|
     | 10|   140 | HALCZUK         BOGDAN        |51:19:11.8 16:46:01.5|
     | 11|   108 | HAŁASIEWICZ     DANIEL        |51:15:38.9 16:42:09.2|
     | 12|   127 | JASIŃSKI        ZBIGNIEW      |51:19:13.0 16:46:01.9|
     | 13|   111 | JUREK           STANISŁAW     |51:15:35.0 16:42:17.2|
     | 14|   112 | KAWKA           JAN           |51:15:18.1 16:38:22.0|
     | 15|   114 | KLOC            RYSZARD       |51:15:16.3 16:31:20.9|
     | 16|   115 | KLUKA           PIOTR         |51:20:05.9 16:46:25.0|
     | 17|   116 | KOPYTO          JAROSŁAW      |51:18:22.6 16:47:01.3|
     | 18|   148 | KULCZYCKI       RYSZARD       |51:17:49.3 16:44:13.0|
     | 19|   118 | LESZCZUK        GRZEGORZ      |51:17:14   16:38:05  |
     | 20|   119 | LISOWSKI        JANUSZ        |51:20:21.3 16:46:25.1|
     | 21|   120 | MALISZEWSKI     FRANCISZEK    |51:16:23.5 16:42:46.9|
     | 22|   124 | MATWIEJKO       ANDRZEJ       |51:15:08.8 16:38:57.4|
     | 23|   109 | MAZUR           MACIEJ        |51:14:12.0 16:49:33.0|
     | 24|   147 | MIL             ZBIGNIEW      |51:15:23.9 16:37:56.5|
     | 25|   123 | NALEWAJEK       DAMIAN        |51:19:43.1 16:46:38.1|
     | 26|   135 | NANASIK         KRZYSZTOF     |51:16:24.1 16:43:26.9|
     | 27|   131 | OCHROMBEL       KRZYSZTOF     |51:15:41.9 16:46:47.9|
     | 28|   145 | PAWLIK     &    KACHRO        |51:15:33.9 16:42:38.2|
     | 29|   126 | PYTLIK          TOMASZ        |51:15:33.1 16:40:59.5|
     | 30|   128 | SADOWSKI        ROBERT        |51:15:25.9 16:42:33.5|
     | 31|   129 | SIKORA          JÓZEF         |51:16:23.3 16:42:47.7|
     | 32|   130 | SIKORA          RYSZARD       |51:16:22.9 16:42:47.1|
     | 33|   132 | SMOLIŃSKI       A & Z         |51:16:05.2 16:43:32.5|
     | 34|   133 | SURÓWKA         JAN           |51:16:24.4 16:41:48.3|
     | 35|   134 | SZUMILAS ZDZISŁ & HENRYK      |51:16:19.9 16:42:20.3|
     | 36|   113 | TWARDY &        KOWAL         |51:15:46.0 16:46:42.2|
     | 37|   136 | TYSZKOWSKI      MARIAN        |51:15:23   16:37:55  |
     | 38|   110 | URBANOWICZ      DOROTA        |51:14:20.1 16:49:40.8|
     | 39|   137 | WASYLKIEWICZ    MICHAŁ        |51:16:26.4 16:41:46.5|
     | 40|   138 | WIĘCŁAW         ANRZEJ        |51:16:02.7 16:42:36.3|
     | 41|   139 | WODEJKO         ROMAN         |51:15:43.0 16:42:09.4|
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+

      Wykaz współrzędnych gołębników hodowców
      sekcji nr 2 - Wołów                                         
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+
     |Lp.|Nr hod.| Nazwisko Imię                 |   Współrz. Położ.   |
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+
     |  1|   201 | BACZYŃSKI       ADAM          |51:18:18.1 16:35:46.6|
     |  2|   228 | BANDURA &       PATRZAŁEK     |51:25:11.0 16:42:54.0|
     |  3|   220 | BARNA           LACH          |51:20:20.7 16:31:22.7|
     |  4|   203 | BERYZEWSKI      K & S         |51:21:56.6 16:37:30.4|
     |  5|   215 | BOCHEŃSKI       MAREK         |51:18:12.0 16:29:48.0|
     |  6|   206 | BOGONOS         M+P           |51:18:45.5 16:41:44.3|
     |  7|   207 | CHODOROWSKI &   ZDEB          |51:19:49.4 16:39:14.2|
     |  8|   208 | CIEPLIŃSKI      JANUSZ        |51:18:06.5 16:35:48.0|
     |  9|   212 | CIEŚLIK         ANTONI        |51:20:42.5 16:38:32.1|
     | 10|   204 | CYMERMAN        JACEK         |51:20:14.8 16:31:30.7|
     | 11|   230 | DUNAL           SEBASTIAN     |51:23:27.2 16:41:47.4|
     | 12|   217 | GĘBIK           RYSZARD       |51:19:43.1 16:38:06.0|
     | 13|   213 | KOCIOŁEK        ZDZISŁAW      |51:20:33.8 16:38:12.2|
     | 14|   214 | KOLEŚNIK        EUGENIUSZ     |51:23:56.3 16:30:16.0|
     | 15|   216 | LACH            STANISŁAW     |51:20:16.6 16:31:38.8|
     | 16|   218 | MAZUR &         WRÓBLEWSKI    |51:19:44.6 16:38:04.4|
     | 17|   219 | MOLIŃSKI        JAN           |51:20:31.2 16:40:29.2|
     | 18|   221 | MOSIŃSKI        ADAM          |51:20:33.5 16:39:02.5|
     | 19|   211 | MUĆKA           KAZIMIERZ     |51:20:08.3 16:38:07.3|
     | 20|   235 | NAUMIENIA       ZYGMUNT       |51:24:02   16:30:15  |
     | 21|   224 | PALUSZEK        GRZEGORZ      |51:16:15.8 16:32:30.4|
     | 22|   222 | PIASKOWSKI      DARIUSZ       |51:20:21.2 16:38:10.1|
     | 23|   223 | PIETRAKOWSKI    JAN           |51:20:05.8 16:38:00.9|
     | 24|   229 | POGWIZD         MICHAŁ        |51:19:05.0 16:28:13.7|
     | 25|   232 | SMOLAK          KRZYSZTOF     |51:20:08.3 16:37:35.8|
     | 26|   226 | SMUGOWSKI       PIOTR         |51:20:27.9 16:38:19.9|
     | 27|   210 | SOKÓŁ           JAN           |51:19:50   16:38:54  |
     | 28|   209 | SYNOWIEC        ARTUR RENATA  |51:17:51.4 16:49:52.9|
     | 29|   227 | TOCZEK          ROMAN         |51:19:50.1 16:39:30.5|
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+

      Wykaz współrzędnych gołębników hodowców       
      sekcji nr 3 - Lubiąż                                        
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+
     |Lp.|Nr hod.| Nazwisko Imię                 |   Współrz. Położ.   |
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+
     |  1|   301 | BARCZYK         JERZY         |51:08:50.5 16:33:24.9|
     |  2|   310 | BIAŁOWĄS        DANIEL        |51:13:06.5 16:29:46.2|
     |  3|   325 | BZÓWKA          ANTONI        |51:11:34.5 16:44:52.3|
     |  4|   302 | CURYŁO          MARIAN        |51:07:43.1 16:39:43.5|
     |  5|   303 | DOMAGALSKI      JAN           |51:14:27.9 16:43:16.1|
     |  6|   338 | DOMINIAK        ANDRZEJ       |51:30:50   16:42:02  |
     |  7|   304 | DROHOMIRECKI    PAWEŁ         |51:07:53   16:34:52  |
     |  8|   305 | DZIEPAK STANISŁ ALEKSANDRA    |51:11:21.1 16:44:21.1|
     |  9|   342 | GRYLAK          PIOTR         |51:14:27.9 16:43:16.1|
     | 10|   307 | GUZIK           TADEUSZ       |51:11:32.6 16:44:18.5|
     | 11|   316 | GÓRAL           MATEUSZ       |51:11:13.0 16:43:52.0|
     | 12|   337 | JABŁOŃSKI       JACEK         |51:34:02   16:28:11  |
     | 13|   308 | JAKUBOWSKI      MARIAN        |51:09:44.1 16:36:25.0|
     | 14|   333 | JANIK           DANUTA        |51:13:13.6 16:29:49.4|
     | 15|   309 | JURCZAK      &  MACIEJEWSKI   |51:09:21.3 16:40:46.3|
     | 16|   343 | KORONA          MARIUSZ       |51:27:58   16:40:16  |
     | 17|   312 | KRZEMIŃSKI      MAREK         |51:10:31.2 16:35:24.8|
     | 18|   327 | KRÓL            ROMAN         |51:06:25.4 16:32:24.5|
     | 19|   311 | KRÓL            WALDEMAR      |51:12:08   16:36:27  |
     | 20|   339 | LUBIN           DANIEL        |51:34:14   16:28:11  |
     | 21|   335 | MADERA          DOROTA        |51:11:17.8 16:40:17.3|
     | 22|   334 | MADERA          EUGENIUSZ     |51:10:50.1 16:39:39.4|
     | 23|   314 | MAZUR           STANISŁAW     |51:12:49.4 16:29:30.5|
     | 24|   315 | NIEWIADOMSKI    ADAM          |51:31:28   16:37:26  |
     | 25|   317 | PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW      |51:13:24.2 16:41:40.3|
     | 26|   331 | PAŃCZYK         KRZYSZTOF     |51:07:43.3 16:39:55.0|
     | 27|   330 | POZAŃSKI        TOMASZ        |51:11:08   16:33:20  |
     | 28|   318 | PRAŻYŃSKI       ANDRZEJ       |51:07:52.6 16:34:02.2|
     | 29|   319 | PRZYŁUCKI       JULIAN        |51:10:32.8 16:35:40.0|
     | 30|   324 | SARWA           MARIAN        |51:08:50.5 16:33:34.3|
     | 31|   320 | SEWIELSKI       ADAM          |51:08:51.9 16:33:16.3|
     | 32|   321 | SEWIELSKI       ŻUKOWSKI      |51:09:50.6 16:35:47.7|
     | 33|   336 | SOBOŃ           AGNIESZKA     |51:06:13.0 16:34:11.0|
     | 34|   345 | WALASZCZYK      PIOTR         |51:31:29   16:32:49  |
     | 35|   322 | WENDERSKI       EUGENIUSZ     |51:09:48.9 16:36:10.6|
     | 36|   323 | WINIARSCY &     MISIAK        |51:11:23.4 16:44:13.9|
     | 37|   306 | WOLARZ          JANUSZ        |51:14:34.0 16:33:15.2|
     | 38|   313 | ŁUCKI           JANUSZ        |51:11:33.8 16:37:18.5|
     | 39|   326 | ŻUKOWSKI        PIOTR         |51:09:42   16:35:44  |
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+

      Wykaz współrzędnych gołębników hodowców   
      sekcji nr 4 - Rościsławice                                
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+
     |Lp.|Nr hod.| Nazwisko Imię                 |   Współrz. Położ.   |
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+
     |  1|   406 | BANASIK         JERZY         |51:12:46.1 16:56:42.9|
     |  2|   421 | BARAŃSKI        ANDRZEJ       |51:17:50.0 16:54:28.0|
     |  3|   410 | BENEDYKT        DOROTA        |51:18:41   16:41:46  |
     |  4|   411 | BENEDYKT JAN  & DOROTA        |51:18:41.5 16:41:45.9|
     |  5|   401 | CURYŁO          RAFAŁ         |51:15:35.1 16:53:05.1|
     |  6|   405 | DOMAGAŁA        MARIUSZ       |51:19:14.5 16:54:31.3|
     |  7|   407 | DOMARADZKI      ADAM          |51:15:40.2 16:53:11.2|
     |  8|   418 | FEDYSZYN        TADEUSZ       |51:18:32.3 16:54:48.2|
     |  9|   425 | GRUDZIEŃ        MATEUSZ       |51:13:04.0 17:01:09.0|
     | 10|   426 | HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW    |51:15:04.6 16:51:00.9|
     | 11|   433 | KASPERKIEWICZ   ROMAN         |51:15:32.8 16:53:04.0|
     | 12|   415 | KASPERKIEWICZ   S & M         |51:15:39.1 16:53:08.6|
     | 13|   408 | KONOFACKI       JÓZEF         |51:13:19.0 16:58:06.4|
     | 14|   417 | KOZAL  GRZEGORZ PRZEMYSŁAW    |51:15:47.3 16:53:15.9|
     | 15|   422 | KUCHARSKA       E & J         |51:20:10.1 16:48:51.7|
     | 16|   432 | KUCHARSKA       MAŁGORZATA    |51:20:33.8 16:51:03.5|
     | 17|   430 | LECH            ROBERT        |51:18:40.1 16:41:46.3|
     | 18|   429 | LECH ROBERT  &  JOANNA        |51:18:40.1 16:41:46.3|
     | 19|   414 | MAŚLEJAK        JAN           |51:15:54.2 16:53:32.8|
     | 20|   419 | MUSIAŁ          LUCJAN        |51:13:04.0 17:01:36.0|
     | 21|   427 | MUŚ             JACEK         |51:14:45.1 17:00:40.9|
     | 22|   413 | NEUWALD         FRANCISZEK    |51:15:03.6 16:51:10.4|
     | 23|   402 | PISKULAK        ANDRZEJ       |51:12:44.0 16:56:28.7|
     | 24|   434 | PRZYBYLSKA      FILOMENA      |51:17:01.9 16:52:06.2|
     | 25|   428 | SAPIJASZKO      MARIAN        |51:15:36.4 16:53:40.7|
     | 26|   409 | STEFANIAK       KAZIMIERZ     |51:14:25.1 16:58:56.4|
     | 27|   412 | SZCZYGIEŁ       CZESŁAW       |51:17:45.6 16:50:53.7|
     | 28|   403 | SZPURA          STEFAN        |51:14:49.1 16:55:34.6|
     | 29|   404 | WASIŃSKI        M & J         |51:18:10.3 16:50:02.6|
     | 30|   420 | WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ       |51:14:17.8 16:58:48.2|
     | 31|   431 | WESOŁOWSKI      JAKUB         |51:15:50.0 16:53:14.9|
     | 32|   416 | WNĘK            JÓZEF         |51:21:11.5 16:51:00.9|
     +---+-------+-------------------------------+---------------------+
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 22 odwiedzający (98 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=