.
  Wyniki 2011
 
  Oddział Brzeg Dolny, rok 2011.  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza  CALOSC [1]                                                                    
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|15|konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
   1 SMOLIŃSKI       A & Z           1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   75   2905.18
   2 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   75   2887.92
   3 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   75   2879.01
   4 SZPURA          STEFAN          4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   75   2841.45
   5 WOLARZ JANUSZ   WOJCIECH        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   75   2839.54
   6 WASIŃSKI        M & J           4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   75   2824.49
   7 JUREK           STANISŁAW       1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   75   2813.47
   8 PISKULAK        ANDRZEJ         4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   75   2807.95
   9 BERYZEWSKI      K & S           2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   75   2802.94
  10 KUCHARSKA       E & J           4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   75   2770.78
  11 PYTLIK          TOMASZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   75   2739.74
  12 LISOWSKI &      TOPOLSKA        1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  5  5   74   2710.77
  13 KOZŁOWSKI &     BARTNICKI       4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  5  5  5   74   2707.42
  14 ŁUCKI           JANUSZ          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  5  5  4   73   2638.14
  15 BANASIK         JERZY           4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5   73   2620.93
  16 TOCZEK          ROMAN           2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5 --  5   70   2593.15
  17 MIL             ZBIGNIEW        1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  4  5   73   2555.41
  18 DZIARSKI        PIOTR           1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  1  5   69   2465.33
  19 KONOFACKI       JÓZEF           4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2  4  5   71   2413.70
  20 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1 --  0  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  3   61   2380.78
  21 NALEWAJEK       DAMIAN          1  4  5  4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  4  4   70   2362.51
  22 SADOWSKI        ROBERT          1  5  5  5  5  2  5  3  5  5  5  5  5  5  4  3   67   2341.65
  23 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  5  4  2   70   2332.67
  24 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  5  5  5  5  4  5  5  5  5  5  3  0  5  5  5   67   2262.45
  25 DOMAGALSKI      JAN             3  4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  4  5  2   69   2245.61
  26 BACZYŃSKI       ADAM            2  5  5  5  5  3  5  5  5  5  5  4  5  5  5  0   67   2228.34
  27 DOMARADZKI      ADAM            4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2  5  5  5  1   68   2216.63
  28 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  5  5  5  5  5  5  4  3  5  2  4  2  3  1  5   59   2033.29
  29 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  2  5  3  5  3  5  3  5  1 --  4  5  5  5  5   56   1983.54
  30 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  5  5  5  5  5  5  5  5  2  5  1  5  3 --  5   61   1973.78
  31 WODEJKO         ROMAN           1  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  5 --  2 --  2   57   1930.97
  32 KLUKA           PIOTR           1  3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2  5  2  5  1   63   1858.27
  33 BIAŁOWĄS        D & U           2  5  5  5  5  5  5  5  5  2  4  2  5  5 -- --   58   1821.48
  34 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  0  2  0  5  5  5  5  2  5  4  5  2  3  2  0   45   1776.77
  35 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  3  5  5  4  5  5  5  4  5  5  2  2  5  2  0   57   1747.95
  36 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  4  5  5  5  5  5  5  5  4  5  2  2  3  1  0   56   1659.66
  37 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  5  5  5  5  5  5  5  5  1  2  0  5  3  5  2   58   1646.26
  38 MAŚLEJAK        JAN             4  5  5  5  5  5  5  4  5  2  5 --  5  2  5  0   58   1557.14
  39 KASPERKIEWICZ   S & M           4  5  5  5  5  5  5  3  5  1  5  3  4  2 -- --   53   1460.27
  40 SURÓWKA         JAN             1  5  5  5  5  4  5  5  0  4  4 --  4  2  5 --   53   1445.32
  41 KAWKA           JAN             1  5  0  4  2  0  4  1  5  0  5  5  3  2  3  4   43   1402.25
  42 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4  5  5  5  5  5  5  3  5  4  5  1  0 -- -- --   48   1262.08
  43 JURCZAK         JÓZEF           3  3  4  4  4  2  3  4  2  5  3  1  2  0  2  3   42   1210.70
  44 BARNA           WŁADYSŁAW       2  5  4  5  5  3  2  5  2  2  3  2  1  2  4 --   45   1197.72
  45 DATA &          BRONOWICKI      1  5  5  5  5  5  5  5  3  3  0  1  3  0  2  0   47   1188.56
  46 SZCZEPUŁA       STANISŁAW       4  5  3  3  5  5  5  3  5  1  4  2 -- -- -- --   41   1110.84
  47 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4  5  5  5  5  3  5  4  3  3  3  2  1  0  1 --   45   1069.01
  48 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  5  5  5  5  5  1  5  5  1  0  0  3  1  2  0   43   1027.73
  49 BARCZYK         JERZY           3  3  0  2  3  5  4  5  5  2  3  0  2  0  0  0   34    991.74
  50 TWARDY &        KOWAL           1  5  5  5  5  5  5 --  5 --  5 --  5  0 -- --   45    975.63
  51 SIKORA          RYSZARD         1  4  0  0  5 --  5  5  3  5  5  1  0  0  0  0   33    950.15
  52 MUSIAŁ          LUCJAN          4  5  5  5  5  5  5  5  5 -- -- -- -- -- -- --   40    908.31
  53 TYSZKOWSKI      MARIAN          1  1  5  4  5 --  5  0  3  2  2 --  2  0  3  3   35    845.94
  54 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  5  5  5  5  1  5  1  4  1  3  0  5  0  2  0   42    800.08
  55 KLOC            RYSZARD         1  5  5  5  5  1  5  2  1  2  1  0  3  0  1 --   36    760.30
  56 SEWIELSKI       ADAM            3  0  0  1  4  3  2  3  3  2  0  2  0  0  0  0   20    720.56
  57 NANASIK         KRZYSZTOF       1  1  0  1  1  2  0  3  1  3  3  0  0  1  1  2   19    713.08
  58 MOLIŃSKI        JAN             2  5  4  5  3 --  5  2  2 --  2  0  2  1  3  0   34    639.06
  59 MOL             JÓZEF           1  2  0  1  1  3  0  3  0  0  1  1  2  1  2  1   18    636.89
  60 SIKORA          JÓZEF           1  0  0  0  3  5  5  2  0  0  1  0  2 -- -- --   18    582.66
  61 SEWIELSKI       BOGDAN          3  5  4  5  2  2  1  1  3  2  1  1  1  0  1  0   29    564.82
  62 SAPIJASZKO      MARIAN          4  5  5  5  5  1  2 --  2 --  4 --  2 --  1 --   32    510.61
  63 PAWLIK          TADEUSZ         1 --  2  4  5  3  5  2 --  0 --  0 -- -- -- --   21    486.86
  64 STEFANIAK       KAZIMIERZ       4  1  2  3  5  2  1  3  2 --  1 --  1 -- -- --   21    478.95
  65 GUZIK           TADEUSZ         3  1  1  5  0  0  3  2  4  2  2  0  2  0  0  0   22    473.57
  66 LACH            STANISŁAW       2  2  3  5  1  3  2  2  0  0  4  0  0  0 -- --   22    451.95
  67 MROCZEK         SŁAWOMIR        1  5  0  5  3  5  0  1  2  0  0 --  0  0  0  0   21    433.52
  68 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  3  5  5  1  3  5  1  0  0  1 --  2  0 -- --   26    414.46
  69 MAZUR           STANISŁAW       3  3  4  5  3 --  4 --  2 --  1 --  3 -- -- --   25    395.70
  70 CIEŚLIK         ANTONI          2  0  2  2  2  3  0  0  0  0  3 --  0 --  3 --   15    337.89
  71 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  5  5  5  5 --  3  0 -- -- -- -- -- -- -- --   23    326.21
  72 PRAŻYŃSKI       ANDRZEJ         3  1  0  1  3  1  2  0  1  2  2  0  0 --  0 --   13    318.04
  73 CYMERMAN        JACEK           2  4  4  5  1 --  4  1  1 --  1 --  1  0 -- --   22    309.11
  74 SMERYKANYCZ     ANDRZEJ         2  1  2  3  3  3  1  0  0 -- -- --  0 -- -- --   13    243.07
  75 WINIARSCY &     MISIAK          3  0  0  0  5 --  3  0  0  0  1 --  1 --  0 --   10    229.08
  76 KRÓL            WALDEMAR        3  1 --  2  1  2  3  0 -- -- -- -- -- -- -- --    9    197.23
  77 BORLA           WŁADYSŁAW       1  0  0  0  0  2  2  1  0  0 -- --  0  0 --  0    5    171.87
  78 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  0  2  5  3  0  0 --  0 --  2 --  0 -- -- --   12    153.91
  79 KOZAL           GRZEGORZ        4  1  0  0  3 --  1 --  0 -- -- -- -- -- -- --    5    104.52
  80 MUŚ             JACEK           4  0  0  0  0  2  0  0 -- --  0 -- -- -- -- --    2     92.02
  81 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1  0  0  3  0  1  1 --  1 --  0  0  0  0 --  0    6     91.33
  82 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  0  0  2  0 --  2 --  0  0  0 --  0 -- -- --    4     56.91
  83 GAJEWSKI &      ŻUKOWSKI        3  1  1  1  0  0  1 --  0  0  0  0  0  0  0 --    4     39.94
  84 SMUGOWSKI       PIOTR           2  0  1  2  1 --  0 --  0 --  0 -- -- -- -- --    4     31.00
  85 DZIEPAK         STANISŁAW       3  0  0  2  1 --  0 -- -- --  0 -- -- -- -- --    3     28.86
  86 FEDYSZYN        TADEUSZ         4  1  0  1  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     28.59
  87 KULCZYCKI       RYSZARD         1  0  0  0  0 --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --    1     26.62
  88 ZAKRZEWSKI      JERZY           1  0  2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    2     12.16
  89 NAWROT          JÓZEF           4  1  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    1      5.50
  90 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4  1  0  1  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    2      0.91
  91 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  0  1  0  0 --  0  0  0 -- -- --  0  0 -- --    1      0.50
  92 LESZCZUK        GRZEGORZ        1  0  0  0  0 --  0  0  0 --  0 --  0 -- -- --    0      0.00
  93 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1  0  0  0 -- -- -- -- -- --  0  0 -- -- -- --    0      0.00
  94 SOKÓŁ           JAN             2 -- -- -- -- --  0  0 --  0 --  0 --  0 -- --    0      0.00
  95 GĘBIK &         LUDWIG          2  0  0  0  0 --  0  0  0 --  0 --  0 -- -- --    0      0.00
  96 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  0  0  0  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --    0      0.00
  97 DUNAL           SEBASTIAN       2  0  0  0 -- -- -- -- --  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00
  98 CURYŁO          MARIAN          3  0  0  0  0 --  0 --  0 --  0 -- -- --  0 --    0      0.00
  99 DROHOMIRECKI    PAWEŁ           3  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00
 100 JAKUBOWSKI      MARIAN          3 -- --  0 -- -- -- -- -- --  0 -- --  0 -- --    0      0.00
 101 NEUWALD         FRANCISZEK      4  0  0  0  0 --  0 --  0 -- -- -- -- -- --  0    0      0.00
 102 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  0  0  0  0  0  0  0  0 --  0 --  0  0  0  0    0      0.00



  Oddział Brzeg Dolny, rok 2011. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza 50-TKA [2]                                                                    
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|15|konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
   1 SMOLIŃSKI       A & Z           1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   75   2871.31
   2 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   75   2869.62
   3 BENEDYKT JAN  & DOROTA          4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   75   2845.68
   4 SZPURA          STEFAN          4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   75   2831.91
   5 WOLARZ JANUSZ   WOJCIECH        2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   75   2814.29
   6 PISKULAK        ANDRZEJ         4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   75   2793.93
   7 BERYZEWSKI      K & S           2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   75   2775.73
   8 WASIŃSKI        M & J           4  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  5  5  5  5  5   74   2770.80
   9 KUCHARSKA       E & J           4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5   75   2749.99
  10 JUREK           STANISŁAW       1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4   74   2719.85
  11 LISOWSKI &      TOPOLSKA        1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  5  5   74   2703.96
  12 PYTLIK          TOMASZ          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  5  5   74   2686.46
  13 BANASIK         JERZY           4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5   73   2621.00
  14 TOCZEK          ROMAN           2  5  5  5  5  5  5  5  4  5  5  5  5  5 --  5   69   2566.96
  15 KOZŁOWSKI &     BARTNICKI       4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  3  5  5   72   2548.76
  16 ŁUCKI           JANUSZ          3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  5  5  2   71   2471.38
  17 MIL             ZBIGNIEW        1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  2  5   70   2419.91
  18 KONOFACKI       JÓZEF           4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2  4  5   71   2396.14
  19 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1 --  0  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  3   61   2369.35
  20 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  5  4  2   70   2332.67
  21 DOMAGALSKI      JAN             3  4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  4  5  2   69   2245.68
  22 NALEWAJEK       DAMIAN          1  3  5  2  5  5  5  5  5  4  5  5  5  4  2  4   64   2234.54
  23 BACZYŃSKI       ADAM            2  5  5  5  5  3  5  5  5  5  5  4  5  5  5  0   67   2201.27
  24 SADOWSKI        ROBERT          1  5  5  5  5  2  5  3  4  4  5  5  5  5  4  2   64   2198.24
  25 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  5  5  5  5  4  3  5  3  5  5  3  0  5  4  5   62   2123.89
  26 DZIARSKI        PIOTR           1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  3  5  1  1   63   2112.07
  27 DOMARADZKI      ADAM            4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2  5  5  3  1   66   2090.72
  28 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  5  5  5  5  5  5  4  3  5  2  4  2  3  1  5   59   2033.33
  29 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  2  4  2  5  3  5  3  5  1 --  4  5  5  5  5   54   1979.68
  30 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  5  5  5  5  5  5  5  5  2  5  1  5  3 --  5   61   1947.36
  31 WODEJKO         ROMAN           1  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  5 --  2 --  2   57   1931.05
  32 BIAŁOWĄS        D & U           2  5  5  5  5  5  5  5  5  2  4  2  5  5 -- --   58   1821.52
  33 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  0  2  0  5  5  5  5  2  5  4  5  2  3  2  0   45   1776.77
  34 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  3  5  5  4  5  5  5  4  5  5  2  2  5  2  0   57   1747.95
  35 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  5  5  5  5  5  5  5  5  1  2  0  5  3  5  2   58   1643.41
  36 KLUKA           PIOTR           1  2  5  5  5  5  5  5  5  3  5  2  4  2  5  0   58   1642.66
  37 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2  4  5  5  5  5  5  5  5  4  5  1  2  3  1  0   55   1585.53
  38 MAŚLEJAK        JAN             4  5  5  5  5  5  5  4  5  2  5 --  5  2  5  0   58   1556.70
  39 SURÓWKA         JAN             1  5  5  5  5  4  5  5  0  4  4 --  4  2  5 --   53   1445.32
  40 KAWKA           JAN             1  5  0  4  2  0  4  1  5  0  4  5  2  2  3  4   41   1358.26
  41 KASPERKIEWICZ   S & M           4  5  5  5  5  5  5  3  5  1  4  3  2  2 -- --   50   1347.92
  42 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4  5  5  5  5  5  5  3  5  4  5  1  0 -- -- --   48   1262.08
  43 JURCZAK         JÓZEF           3  3  4  4  4  2  3  4  2  5  3  1  2  0  2  3   42   1210.70
  44 SZCZEPUŁA       STANISŁAW       4  5  3  3  5  5  5  3  5  1  4  2 -- -- -- --   41   1101.95
  45 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  5  5  5  5  5  1  5  5  1  0  0  3  1  2  0   43   1027.73
  46 BARNA           WŁADYSŁAW       2  5  3  5  4  3  2  4  2  1  2  2  1  1  4 --   39    998.34
  47 BARCZYK         JERZY           3  3  0  2  3  5  4  5  5  2  3  0  2  0  0  0   34    991.74
  48 SIKORA          RYSZARD         1  4  0  0  5 --  5  5  3  5  5  1  0  0  0  0   33    950.19
  49 DATA &          BRONOWICKI      1  5  5  5  5  4  4  3  2  3  0  1  2  0  1  0   40    945.19
  50 MUSIAŁ          LUCJAN          4  5  5  5  5  5  5  5  5 -- -- -- -- -- -- --   40    903.21
  51 TWARDY &        KOWAL           1  5  5  5  5  5  5 --  4 --  4 --  5  0 -- --   43    893.86
  52 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4  5  5  5  5  3  5  4  1  2  1  2  0  0  0 --   38    880.71
  53 TYSZKOWSKI      MARIAN          1  1  5  4  5 --  5  0  3  2  2 --  2  0  3  3   35    845.15
  54 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  5  5  4  5  1  4  1  4  1  3  0  5  0  2  0   40    762.54
  55 SEWIELSKI       ADAM            3  0  0  1  4  3  2  3  3  2  0  2  0  0  0  0   20    720.59
  56 NANASIK         KRZYSZTOF       1  0  0  0  1  2  0  3  1  3  3  0  0  1  1  2   17    700.79
  57 KLOC            RYSZARD         1  5  5  5  5  1  5  2  0  2  1  0  2  0  0 --   33    686.90
  58 MOL             JÓZEF           1  2  0  1  1  3  0  3  0  0  1  1  2  1  2  1   18    636.89
  59 SIKORA          JÓZEF           1  0  0  0  3  5  5  2  0  0  1  0  2 -- -- --   18    582.66
  60 SEWIELSKI       BOGDAN          3  5  4  5  2  2  1  1  3  2  1  1  1  0  1  0   29    564.82
  61 MOLIŃSKI        JAN             2  5  2  5  3 --  5  2  2 --  1  0  1  1  2  0   29    556.76
  62 SAPIJASZKO      MARIAN          4  5  5  5  5  1  2 --  2 --  4 --  2 --  1 --   32    502.34
  63 STEFANIAK       KAZIMIERZ       4  1  2  3  5  2  1  3  2 --  1 --  1 -- -- --   21    478.95
  64 GUZIK           TADEUSZ         3  1  1  5  0  0  3  2  4  2  2  0  2  0  0  0   22    473.57
  65 LACH            STANISŁAW       2  2  3  5  1  3  2  2  0  0  4  0  0  0 -- --   22    451.95
  66 MROCZEK         SŁAWOMIR        1  5  0  5  3  5  0  1  2  0  0 --  0  0  0  0   21    433.52
  67 MAZUR           STANISŁAW       3  3  4  5  3 --  4 --  2 --  1 --  3 -- -- --   25    395.70
  68 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  3  5  5  1  3  5  1  0  0  0 --  2  0 -- --   25    391.33
  69 CIEŚLIK         ANTONI          2  0  0  2  2  3  0  0  0  0  3 --  0 --  3 --   13    330.83
  70 PRAŻYŃSKI       ANDRZEJ         3  1  0  1  3  1  2  0  1  2  2  0  0 --  0 --   13    318.04
  71 CYMERMAN        JACEK           2  4  4  5  1 --  4  1  1 --  1 --  1  0 -- --   22    309.11
  72 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  5  5  5  4 --  3  0 -- -- -- -- -- -- -- --   22    298.00
  73 PAWLIK          TADEUSZ         1 --  2  3  2  2  3  1 --  0 --  0 -- -- -- --   13    267.67
  74 SMERYKANYCZ     ANDRZEJ         2  1  2  3  3  3  1  0  0 -- -- --  0 -- -- --   13    243.07
  75 WINIARSCY &     MISIAK          3  0  0  0  5 --  3  0  0  0  1 --  0 --  0 --    9    207.57
  76 BORLA           WŁADYSŁAW       1  0  0  0  0  2  2  1  0  0 -- --  0  0 --  0    5    171.87
  77 KRÓL            WALDEMAR        3  1 --  1  1  2  2  0 -- -- -- -- -- -- -- --    7    161.30
  78 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  0  2  5  3  0  0 --  0 --  2 --  0 -- -- --   12    153.91
  79 KOZAL           GRZEGORZ        4  1  0  0  3 --  1 --  0 -- -- -- -- -- -- --    5    104.52
  80 MUŚ             JACEK           4  0  0  0  0  2  0  0 -- --  0 -- -- -- -- --    2     92.02
  81 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1  0  0  1  0  1  1 --  0 --  0  0  0  0 --  0    3     65.20
  82 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  0  0  2  0 --  2 --  0  0  0 --  0 -- -- --    4     56.91
  83 GAJEWSKI &      ŻUKOWSKI        3  1  1  1  0  0  1 --  0  0  0  0  0  0  0 --    4     39.94
  84 SMUGOWSKI       PIOTR           2  0  1  2  1 --  0 --  0 --  0 -- -- -- -- --    4     31.00
  85 DZIEPAK         STANISŁAW       3  0  0  2  1 --  0 -- -- --  0 -- -- -- -- --    3     28.86
  86 FEDYSZYN        TADEUSZ         4  1  0  1  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     28.59
  87 KULCZYCKI       RYSZARD         1  0  0  0  0 --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --    1     26.62
  88 ZAKRZEWSKI      JERZY           1  0  2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    2     12.16
  89 NAWROT          JÓZEF           4  1  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    1      5.50
  90 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  0  1  0  0 --  0  0  0 -- -- --  0  0 -- --    1      0.50
  91 LESZCZUK        GRZEGORZ        1  0  0  0  0 --  0  0  0 --  0 --  0 -- -- --    0      0.00
  92 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1  0  0  0 -- -- -- -- -- --  0  0 -- -- -- --    0      0.00
  93 SOKÓŁ           JAN             2 -- -- -- -- --  0  0 --  0 --  0 --  0 -- --    0      0.00
  94 GĘBIK &         LUDWIG          2  0  0  0  0 --  0  0  0 --  0 --  0 -- -- --    0      0.00
  95 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  0  0  0  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --    0      0.00
  96 DUNAL           SEBASTIAN       2  0  0  0 -- -- -- -- --  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00
  97 CURYŁO          MARIAN          3  0  0  0  0 --  0 --  0 --  0 -- -- --  0 --    0      0.00
  98 DROHOMIRECKI    PAWEŁ           3  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00
  99 JAKUBOWSKI      MARIAN          3 -- --  0 -- -- -- -- -- --  0 -- --  0 -- --    0      0.00
 100 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00
 101 NEUWALD         FRANCISZEK      4  0  0  0  0 --  0 --  0 -- -- -- -- -- --  0    0      0.00
 102 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  0  0  0  0  0  0  0  0 --  0 --  0  0  0  0    0      0.00



MISTRZOSTWO ODDZIAŁU BRZEG DOLNY 	KATEGORIA   „A”   -   2011 r.

L.P.	NAZWISKO  I  IMIĘ	SEKCJA			COEFF.		KONK.
I 	WOLARZ JANUSZ		Wołów			370,70		20
II	JUREK STANISŁAW		Brzeg Dolny		431,12		20
III	SZPURA STEFAN		Rościsławice		431,97		20
1	SADOWSKI ROBERT		Brzeg Dolny		443,79		20
2	SMOLIŃSKI ANDRZEJ	Brzeg Dolny		457,29		20
3	ŁUCKI JANUSZ		Lubiąż			476,39		20
4	BENEDYKT JAN		Rościsławice		621,53		20
5	WASIŃSKI  M. – J.	Rościsławice		656,48		20
6	SZUMILAS ZDZISŁAW	Brzeg Dolny		728,51		20
7	PISKULAK ANDRZEJ	Rościsławice		996,88		20
8	BACZYŃSKI ADAM		Wołów			1095,41		20
9	KUCHARSKA  E. – J.	Rościsławice		1250,10		20
10	SYNOWIEC  A. – R.	Wołów			1499,18		20


MISTRZOSTWO ODDZIAŁU BRZEG DOLNY 	KATEGORIA   „B”   -   2011 r.

L.P.	NAZWISKO  I  IMIĘ	SEKCJA			COEFF.		KONK.
I	SMOLIŃSKI ANDRZEJ	Brzeg Dolny		294,84		16
II	BENEDYKT JAN		Rościsławice		307,97		16
III	PISKULAK ANDRZEJ	Rościsławice		374,53		16
1	SZUMILAS ZDZISŁAW	Brzeg Dolny		396,74		16
2	HAŁASIEWICZ DANIEL	Brzeg Dolny		423,34		16
3	SZPURA STEFAN		Rościsławice		453,20		16
4	BERYZEWSKI  K. – S.	Wołów			462,54		16
5	ŁUCKI JANUSZ		Lubiąż			539,96		16
6	WASIŃSKI  M. – J.	Rościsławice 		564,72		16
7	WOLARZ JANUSZ		Wołów			621,16		16
8	KUCHARSKA  E. – J.	Rościsławice		814,68		16
9	JUREK STANISŁAW		Brzeg Dolny		837,81		16
10	BACZYŃSKI ADAM		Wołów			1393,56		16


MISTRZOSTWO ODDZIAŁU BRZEG DOLNY 	KATEGORIA   „C”   -   2011 r.

L.P.	NAZWISKO  I  IMIĘ	SEKCJA			COEFF.		KONK.
I	SMOLIŃSKI ANDRZEJ	Brzeg Dolny		158,07		9
II	SZUMILAS ZDZISŁAW	Brzeg Dolny		158,62		9
III	JUREK STANISŁAW		Brzeg Dolny		166,35		9
1	BANASIK JERZY		Rościsławice		259,35		9
2	BENEDYKT JAN		Rościsławice		273,63		9
3	WASIŃSKI  M. – J.	Rościsławice 		311,32		9
4	PISKULAK ANDRZEJ	Rościsławice		353,62		9
5	WOLARZ JANUSZ		Wołów			359,21		9
6	KUCHARSKA  E. – J.	Rościsławice		433,06		9
7	BACZYŃSKI ADAM		Wołów			505,96		9
8	SZPURA STEFAN		Rościsławice		515,36		9
9	SYNOWIEC  A. – R.	Wołów			624,33		9
10	ŁUCKI JANUSZ		Lubiąż			626,36		9
11	NALEWAJEK DAMIAN	Brzeg Dolny		869,30		9
12	HAŁASIEWICZ DANIEL	Brzeg Dolny		940,30		9



MISTRZOSTWO ODDZIAŁU BRZEG DOLNY 	KATEGORIA   „D”   -   2011 r.

L.P.	NAZWISKO  I  IMIĘ	SEKCJA			COEFF.		KONK.
I	SMOLIŃSKI ANDRZEJ	Brzeg Dolny		910,02		45
II	BENEDYKT JAN		Rościsławice		1203,23		45
III	SZUMILAS ZDZISŁAW	Brzeg Dolny		1283,87		45
1	WOLARZ JANUSZ		Wołów			1351,07		45
2	SZPURA STEFAN		Rościsławice		1400,53		45
3	JUREK STANISŁAW		Brzeg Dolny		1435,28		45
4	WASIŃSKI  M. – J.	Rościsławice 		1532,53		45
5	ŁUCKI JANUSZ		Lubiąż			1642,71		45
6	PISKULAK ANDRZEJ	Rościsławice		1725,03		45
7	KUCHARSKA  E. – J.	Rościsławice		2497,84		45
8	BACZYŃSKI ADAM		Wołów			2994,93		45


MISTRZOSTWO ODDZIAŁU BRZEG DOLNY 	KATEGORIA   „M”   -   2011 r.

L.P.	NAZWISKO  I  IMIĘ	SEKCJA			COEFF.		KONK.
I	SMOLIŃSKI ANDRZEJ	Brzeg Dolny		69,54		6
II	SADOWSKI ROBERT		Brzeg Dolny		95,23		6
III	SZUMILAS ZDZISŁAW	Brzeg Dolny		137,48		6
1	BENEDYKT JAN		Rościsławice		183,93		6
2	BERYZEWSKI  K. – S.	Wołów			193,52		6
3	WASIŃSKI  M. – J.	Rościsławice 		247,01		6
4	KUCHARSKA  E. – J.	Rościsławice		473,61		6
5	WASYLKIEWICZ MICHAŁ	Brzeg Dolny		518,45		6
6	WOLARZ JANUSZ		Wołów			725,07		6
7	ŁUCKI JANUSZ		Lubiąż			817,24		6


MISTRZOSTWO ODDZIAŁU BRZEG DOLNY 	KATEGORIA   „GMP”   -   2011 r.

L.P.	NAZWISKO  I  IMIĘ	SEKCJA			PKT.		KONK.
I	SMOLIŃSKI ANDRZEJ	Brzeg Dolny		1397,80		32
II	SZUMILAS ZDZISŁAW	Brzeg Dolny		1395,50		32
III	BENEDYKT JAN		Rościsławice		1378,88		32
1	WASIŃSKI  M. – J.	Rościsławice 		1373,23		32
2	PISKULAK ANDRZEJ	Rościsławice		1360,30		32
3	SZPURA STEFAN		Rościsławice		1358,09		32
4	WOLARZ JANUSZ		Wołów			1347,32		32
5	JUREK STANISŁAW		Brzeg Dolny		1330,57		32
6	LISOWSKI - TOPOLSKA	Brzeg Dolny		1325,58		32



MISTRZOSTWO ODDZIAŁU BRZEG DOLNY 	KATEGORIA   „ROCZNE”   -   2011 r.

L.P.	NAZWISKO  I  IMIĘ	SEKCJA			PKT.		KONK
I	WOLARZ JANUSZ		Wołów			754,86		30
II	SMOLIŃSKI ANDRZEJ	Brzeg Dolny		1479,17		30
III	KOZŁOWSKI- BARTNICKI	Rościsławice		1729,27		30
1	ŁUCKI JANUSZ		Lubiąż			1883,89		28
2	PISKULAK ANDRZEJ	Rościsławice		2442,54		27
3	BENEDYKT JAN		Rościsławice		2488,62		27
4	DOMARADZKI ADAM		Rościsławice		2206,47		26
5	WASIŃSKI  M. – J.	Rościsławice 		1745,01		25
6	JUREK STANISŁAW		Brzeg Dolny		1893,45		22
7	DZIARSKI PIOTR		Brzeg Dolny		2038,77		22
8	BIAŁOWĄS DANIEL		Wołów			1569,85		21
9	PAWEŁCZYK ZBIGNIEW	Lubiąż			1615,93		21
10	SZUMILAS ZDZISŁAW	Brzeg Dolny		2343,55		21
11	TWARDY - KOWAL		Brzeg Dolny		1416,80		20
12	DOMAGALSKI JAN		Lubiąż			1652,72		20




Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza gołębi młodych                                                           
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+      
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |      
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |konk.|punkty |      
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+      
   1 BOGONOS         M+P             2  7  7  7  7  7  7  7   49    762.89      
   2 BENEDYKT        JAN             4  7  7  7  7  7  7  7   49    741.16      
   3 BERYZEWSKI      K & S           2  7  7  7  7  7  7  7   49    719.69      
   4 SMOLAK          KRZYSZTOF       2  7  7  7  7  7  7  7   49    702.29      
   5 KUCHARSKA       E & J           4  7  7  7  7  7  7  7   49    701.14      
   6 DOMAGAŁA        MARIUSZ         4  7  7  7  7  7  7  7   49    672.06      
   7 CHODOROWSKI &   ZDEB            2  7  7  7  7  7  7  7   49    670.99      
   8 TOCZEK          ROMAN           2 --  7  7  7  7  7  7   42    667.60      
   9 SMOLIŃSKI       A & Z           1  7  7  7  7  7  7  7   49    660.17      
  10 TWARDY &        KOWAL           1  7  7  7  7  7  7  7   49    657.98      
  11 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ         4  7  7  7  7  7  7  7   49    654.40      
  12 SADOWSKI        ROBERT          1  7  7  7  7  7  7  7   49    638.46      
  13 CYMERMAN        JACEK           2 --  7  7  7  7  7  7   42    638.29      
  14 BARNA           WŁADYSŁAW       2  7  7  7  7  7  7  7   49    628.07      
  15 BENEDYKT        DOROTA          4  7  7  7  7  7  7  7   49    625.81      
  16 SURÓWKA         JAN             1  7  7  7  7  7  7  7   49    613.05      
  17 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  7  7  7  7  7  7  7   49    612.51      
  18 GAŁDA           MARIAN          1  7  7  7  7  7  7  7   49    611.35      
  19 WASIŃSKI        M & J           4  7 --  7  7  7  7  7   42    608.25      
  20 KLOC            RYSZARD         1  7  7  3  7  7  7  7   45    595.38      
  21 JUREK           STANISŁAW       1  7  7  7  7  7  7  7   49    592.53      
  22 PISKULAK        ANDRZEJ         4  7  7  7  7  7  7  7   49    585.81      
  23 DZIARSKI        PIOTR           1  7  7  7  7  7  7  7   49    581.33      
  24 LECH ROBERT &   JOANNA          4  7  7  7  7  7  7 --   42    573.80      
  25 SMERYKANYCZ     ANDRZEJ         2  7  7  7  6  7  7  7   48    570.72      
  26 DATA &          BRONOWICKI      1  7  7  7  7  7  7  6   48    565.72      
  27 DOMARADZKI      ADAM            4  7  7  7  7  7  7  7   49    554.84      
  28 PYTLIK          TOMASZ          1  7  7  7  7  7  7  6   48    552.10      
  29 BIAŁOWĄS        D & U           2  7  7  7  0  7  7  7   42    550.86      
  30 MIL             ZBIGNIEW        1 --  7  7  7  7  7  7   42    548.43      
  31 JANIK           DANUTA          3  7  7  7  7  7  7  6   48    537.04      
  32 MAZUR           STANISŁAW       3  7  2  6  7  7  7  7   43    530.58      
  33 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  7  7  2  7  7  7  7   44    526.12      
  34 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  7  0  5  7  7  7  7   40    511.03      
  35 WODEJKO         ROMAN           1  5  4  7  7  7  7  7   44    491.13      
  36 KLUKA           PIOTR           1  7  7  7  7  7  7  6   48    487.37      
  37 KASPERKIEWICZ   S & M           4  7  7  7  7  7  5  5   45    462.15      
  38 ŁUCKI           JANUSZ          3  7  2  2  7  7  7  7   39    452.79      
  39 LACH            STANISŁAW       2  5  3  4  4  7  7  6   36    428.42      
  40 WOLARZ JANUSZ   WOJCIECH        2  7  7  0  0  7  7 --   28    397.31      
  41 CIEPLIŃSKI      JANUSZ          2  7  4  0  7  7  7  7   39    392.65      
  42 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  3  6  3  7  7  6  7   39    390.52      
  43 CIEŚLIK         ANTONI          2  7  7  2  7  4  7  3   37    383.86      
  44 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  2  7  6  7  6  5  4   37    376.96      
  45 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2  7  7  7  2  5  7 --   35    349.94      
  46 LISOWSKI &      TOPOLSKA        1  7 --  0  7  7  7  7   35    344.23      
  47 FEDYSZYN        TADEUSZ         4 --  0  7  7  5  6  5   30    343.03      
  48 DOMAGALSKI      JAN             3  7  7  7  7  1  5  0   34    337.81      
  49 KOZAL           GRZEGORZ        4  7  2  5  6  4  3  2   29    287.30      
  50 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  7  3  2  7  7  0  1   27    275.75      
  51 SIKORA          RYSZARD         1  5  0  5  5  7  4  1   27    252.97            
  52 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  0  7  4  7  1  3  2   24    249.13      
  53 SEWIELSKI       BOGDAN          3  0  3  2  7  4  2  2   20    245.33      
  54 BACZYŃSKI       ADAM            2  7 --  7  7 --  0 --   21    244.96      
  55 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  7  2  2  6  5  0  4   26    235.81      
  56 DUNAL           SEBASTIAN       2  3  0  3  7  3  2  3   21    234.20      
  57 MAŚLEJAK        JAN             4  3  5  7  5  1  1  2   24    222.82      
  58 CZARNY          PIOTR           1  7  7  6  1  2  2  1   26    207.32      
  59 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  7  5  7  1  4 --  0   24    194.83      
  60 BOCHEŃSKI       MAREK           2  6  4  0  0  4  6 --   20    171.14      
  61 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  1  1  3  4  5  1 --   15    161.97      
  62 NANASIK         KRZYSZTOF       1  7  5  2  1  1  0  0   16    115.71      
  63 WINIARSCY &     MISIAK          3  7  3  1  2  1  0  0   14    102.88      
  64 KRÓL            WALDEMAR        3  4  2  1  3  1  1  1   13    102.87      
  65 JURCZAK         JÓZEF           3  3  6  0  1  2  0  1   13     94.19      
  66 BARCZYK         JERZY           3  0  0  0  2  5  0  0    7     85.50      
  67 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  5  3  1  2  1  0  2   14     79.27      
  68 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1  0  3  2  0  1  2 --    8     75.69      
  69 GUZIK           TADEUSZ         3  7  0  2  2  0  0  0   11     73.89      
  70 MOLIŃSKI        JAN             2 -- --  3  4 --  0 --    7     69.70      
  71 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  7  2  0  0  1  0  0   10     69.58      
  72 NALEWAJEK       DAMIAN          1  7  1 -- -- -- -- --    8     55.21      
  73 MUŚ             JACEK           4  7  0  0  0  0  0  0    7     40.79      
  74 POZAŃSKI        TOMASZ          3  0  0  0  0  1 -- --    1     12.27      
  75 KOLEŚNIK        EUGENIUSZ       2  0  0  1  0  0 -- --    1      8.96      
  76 STEFANIAK       KAZIMIERZ       4  1  0 -- -- -- -- --    1      7.35      
  77 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4  0  0  1  0 -- -- --    1      6.70      
  78 KONOFACKI       JÓZEF           4  3  0  0  0  0  0 --    3      2.88      
  79 BORLA           WŁADYSŁAW       1 --  0 -- -- -- -- --    0      0.00      
  80 MROCZEK         SŁAWOMIR        1  0  0  0  0 -- --  0    0      0.00      
  81 KAWKA           JAN             1 --  0 -- -- --  0 --    0      0.00      
  82 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  0 --  0  0 -- -- --    0      0.00      
  83 LESZCZUK        GRZEGORZ        1  0  0  0  0 --  0  0    0      0.00      
  84 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1 -- --  0  0 -- -- --    0      0.00      
  85 SIKORA          JÓZEF           1  0  0  0  0  0  0 --    0      0.00      
  86 TYSZKOWSKI      MARIAN          1  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00      
  87 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00      
  88 GĘBIK           RYSZARD         2  0  0  0  0  0  0 --    0      0.00      
  89 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00      
  90 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2 --  0  0  0  0  0  0    0      0.00      
  91 PIETRAKOWSKI    JAN             2  0 --  0  0  0  0  0    0      0.00      
  92 PALUSZEK        GRZEGORZ        2  0 --  0  0  0 --  0    0      0.00      
  93 SMUGOWSKI       PIOTR           2  0  0  0  0  0  0 --    0      0.00      
  94 BANDURA &       PATRZAŁEK       2  0  0  0  0  0 --  0    0      0.00      
  95 CURYŁO          MARIAN          3 --  0  0  0  0  0  0    0      0.00      
  96 JAKUBOWSKI      MARIAN          3 --  0  0 --  0 -- --    0      0.00      
  97 PRAŻYŃSKI       ANDRZEJ         3  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00      
  98 GAJEWSKI &      ŻUKOWSKI        3  0  0 -- -- -- -- --    0      0.00      
  99 KRÓL            ROMAN           3  0  0  0  0  0 --  0    0      0.00      
 100 BASAJ           ALEKSANDER      3 --  0  0  0 -- -- --    0      0.00      
 101 PAŃCZYK         KRZYSZTOF       3 --  0  0 -- -- -- --    0      0.00      
 102 CURYŁO          RAFAŁ           4  0 --  0 --  0  0  0    0      0.00            
 103 SZPURA          STEFAN          4  0 --  0  0  0  0 --    0      0.00      
 104 BANASIK         JERZY           4  0 --  0  0  0  0  0    0      0.00      
 105 NEUWALD         FRANCISZEK      4  0 -- --  0  0  0  0    0      0.00      
 106 MUSIAŁ          LUCJAN          4 -- --  0  0  0 --  0    0      0.00      
 107 SZCZEPUŁA       STANISŁAW       4  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00      
 108 KOZŁOWSKI &     BARTNICKI       4 -- --  0  0  0 --  0    0      0.00      
 109 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4 -- --  0  0 --  0  0    0      0.00      
 110 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  0  0 --  0  0  0  0    0      0.00      
 111 SAPIJASZKO      MARIAN          4  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00      



  Najszybsze gołębie kategorii  A  od  100 do  400 km                           
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |BOGONOS              M+P            |   02    |      34.00    |  12 |  
 |   2  |BENEDYKT             JAN            |   04    |      85.40    |  12 |  
 |   3  |TWARDY &             KOWAL          |   01    |     124.91    |  12 |  
 |   4  |BERYZEWSKI           K & S          |   02    |     143.90    |  12 |  
 |   5  |BENEDYKT             DOROTA         |   04    |     181.20    |  12 |  
 |   6  |CHODOROWSKI &        ZDEB           |   02    |     191.33    |  12 |  
 |   7  |WAWRZYKOWSKI         ANDRZEJ        |   04    |     192.60    |  12 |  
 |   8  |KUCHARSKA            E & J          |   04    |     198.87    |  12 |  
 |   9  |KLOC                 RYSZARD        |   01    |     199.71    |  12 |  
 |  10  |SURÓWKA              JAN            |   01    |     232.05    |  12 |  
 |  11  |DOMAGAŁA             MARIUSZ        |   04    |     233.15    |  12 |  
 |  12  |SMOLIŃSKI            A & Z          |   01    |     235.19    |  12 |  
 |  13  |GAŁDA                MARIAN         |   01    |     235.58    |  12 |  
 |  14  |SMOLAK               KRZYSZTOF      |   02    |     238.19    |  12 |  
 |  15  |WASIŃSKI             M & J          |   04    |     278.53    |  12 |  
 |  16  |LECH ROBERT &        JOANNA         |   04    |     293.62    |  12 |  
 |  17  |TOCZEK               ROMAN          |   02    |     294.09    |  12 |  
 |  18  |MATWIEJKO            ANDRZEJ        |   01    |     342.38    |  12 |  
 |  19  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |     355.34    |  12 |  
 |  20  |SADOWSKI             ROBERT         |   01    |     358.02    |  12 |  
 |  21  |WOLARZ JANUSZ        WOJCIECH       |   02    |     381.66    |  12 |  
 |  22  |LACH                 STANISŁAW      |   02    |     384.75    |  12 |  
 |  23  |DATA &               BRONOWICKI     |   01    |     418.03    |  12 |  
 |  24  |BARNA                WŁADYSŁAW      |   02    |     439.87    |  12 |  
 |  25  |CYMERMAN             JACEK          |   02    |     469.82    |  12 |  
 |  26  |MAZUR                STANISŁAW      |   03    |     473.57    |  12 |  
 |  27  |DZIARSKI             PIOTR          |   01    |     494.19    |  12 |  
 |  28  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |     523.33    |  12 |  
 |  29  |SMERYKANYCZ          ANDRZEJ        |   02    |     525.33    |  12 |  
 |  30  |WODEJKO              ROMAN          |   01    |     545.55    |  12 |  
 |  31  |SYNOWIEC             ARTUR RENATA   |   02    |     570.72    |  12 |  
 |  32  |MIL                  ZBIGNIEW       |   01    |     583.12    |  12 |  
 |  33  |PYTLIK               TOMASZ         |   01    |     602.66    |  12 |  
 |  34  |BIAŁOWĄS             D & U          |   02    |     620.22    |  12 |  
 |  35  |WASYLKIEWICZ         MICHAŁ         |   01    |     635.19    |  12 |  
 |  36  |JANIK                DANUTA         |   03    |     769.83    |  12 |  
 |  37  |KLUKA                PIOTR          |   01    |     849.66    |  12 |  
 |  38  |DOMARADZKI           ADAM           |   04    |     890.57    |  12 |  
 |  39  |ŁUCKI                JANUSZ         |   03    |     909.30    |  12 |  
 |  40  |KASPERKIEWICZ        S & M          |   04    |    1037.57    |  12 |  
 |  41  |FEDYSZYN             TADEUSZ        |   04    |    1042.20    |  12 |  
 |  42  |KOZAL                GRZEGORZ       |   04    |    1060.50    |  12 |  
 |  43  |PAWEŁCZYK            ZBIGNIEW       |   03    |    1107.52    |  12 |  
 |  44  |CIEPLIŃSKI           JANUSZ         |   02    |    1117.17    |  12 |  
 |  45  |SEWIELSKI            BOGDAN         |   03    |    1121.59    |  12 |  
 |  46  |DOMAGALSKI           JAN            |   03    |    1182.16    |  12 |  
 |  47  |SZUMILAS             ZDZISŁAW       |   01    |    1266.06    |  12 |  
 |  48  |MAŚLEJAK             JAN            |   04    |    1435.63    |  12 |  
 |  49  |WENDERSKI            EUGENIUSZ      |   03    |     778.37    |  11 |  
 |  50  |PRZYŁUCKI            JULIAN         |   03    |    1043.75    |  11 |  
 |  51  |KOCIOŁEK             ZDZISŁAW       |   02    |    1325.87    |  11 |  
 |  52  |BRONOWICKI           ANDRZEJ        |   01    |    1031.25    |  10 |  
 |  53  |CIEŚLIK              ANTONI         |   02    |    1084.06    |  10 |  
 |  54  |SIKORA               RYSZARD        |   01    |    1161.26    |  10 |  
 |  55  |HAŁASIEWICZ          DANIEL         |   01    |    1419.53    |  10 |  
 |  56  |LISOWSKI &           TOPOLSKA       |   01    |     816.73    |   9 |  
 |  57  |BACZYŃSKI            ADAM           |   02    |     942.62    |   9 |  
 |  58  |CZARNY               PIOTR          |   01    |     994.36    |   9 |  
 |  59  |KRÓL                 WALDEMAR       |   03    |     850.75    |   6 |  
 |  60  |JASIŃSKI             ZBIGNIEW       |   01    |     236.30    |   3 |  
 |  61  |DUNAL                SEBASTIAN      |   02    |     305.83    |   3 |  
 |  62  |KRZEMIŃSKI           MAREK          |   03    |     449.55    |   3 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  


  Najszybsze gołębie kategoria Olimpijska                                       
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |TWARDY &             KOWAL          |   01    |     323.20    |  20 |  
 |   2  |BOGONOS              M+P            |   02    |     500.00    |  20 |  
 |   3  |BENEDYKT             DOROTA         |   04    |     541.42    |  20 |  
 |   4  |KLOC                 RYSZARD        |   01    |     575.27    |  20 |  
 |   5  |BENEDYKT             JAN            |   04    |     657.64    |  20 |  
 |   6  |BERYZEWSKI           K & S          |   02    |     667.79    |  20 |  
 |   7  |DOMAGAŁA             MARIUSZ        |   04    |     964.43    |  20 |  
 |   8  |SADOWSKI             ROBERT         |   01    |    1105.56    |  20 |  
 |   9  |SMOLIŃSKI            A & Z          |   01    |    1204.32    |  20 |  
 |  10  |SURÓWKA              JAN            |   01    |    1426.50    |  20 |  
 |  11  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |    1743.18    |  20 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  

  Najszybsze gołębie kategorii  A  do Mistrzostw Okręgu                         
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |BOGONOS              M+P            |   02    |      73.98    |  12 |  
 |   2  |BENEDYKT             JAN            |   04    |     156.53    |  12 |  
 |   3  |TWARDY &             KOWAL          |   01    |     164.98    |  12 |  
 |   4  |CHODOROWSKI &        ZDEB           |   02    |     222.60    |  12 |  
 |   5  |SMOLIŃSKI            A & Z          |   01    |     267.64    |  12 |  
 |   6  |KUCHARSKA            E & J          |   04    |     276.51    |  12 |  
 |   7  |LECH ROBERT &        JOANNA         |   04    |     294.37    |  12 |  
 |   8  |DOMAGAŁA             MARIUSZ        |   04    |     317.30    |  12 |  
 |   9  |BENEDYKT             DOROTA         |   04    |     333.11    |  12 |  
 |  10  |TOCZEK               ROMAN          |   02    |     337.03    |  12 |  
 |  11  |GAŁDA                MARIAN         |   01    |     367.51    |  12 |  
 |  12  |WASIŃSKI             M & J          |   04    |     405.67    |  12 |  
 |  13  |BERYZEWSKI           K & S          |   02    |     483.23    |  12 |  
 |  14  |SMOLAK               KRZYSZTOF      |   02    |     486.88    |  12 |  
 |  15  |SADOWSKI             ROBERT         |   01    |     578.13    |  12 |  
 |  16  |WAWRZYKOWSKI         ANDRZEJ        |   04    |     613.85    |  12 |  
 |  17  |MAZUR                STANISŁAW      |   03    |     615.81    |  12 |  
 |  18  |DATA &               BRONOWICKI     |   01    |     657.65    |  12 |  
 |  19  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |     664.96    |  12 |  
 |  20  |LACH                 STANISŁAW      |   02    |     698.96    |  12 |  
 |  21  |WODEJKO              ROMAN          |   01    |     723.19    |  12 |  
 |  22  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |     747.16    |  12 |  
 |  23  |SURÓWKA              JAN            |   01    |     749.24    |  12 |  
 |  24  |DZIARSKI             PIOTR          |   01    |     768.40    |  12 |  
 |  25  |PYTLIK               TOMASZ         |   01    |     780.86    |  12 |  
 |  26  |BARNA                WŁADYSŁAW      |   02    |     818.32    |  12 |  
 |  27  |WASYLKIEWICZ         MICHAŁ         |   01    |     820.93    |  12 |  
 |  28  |MIL                  ZBIGNIEW       |   01    |     880.67    |  12 |  
 |  29  |SMERYKANYCZ          ANDRZEJ        |   02    |     938.85    |  12 |  
 |  30  |BIAŁOWĄS             D & U          |   02    |     970.98    |  12 |  
 |  31  |CYMERMAN             JACEK          |   02    |     978.76    |  12 |  
 |  32  |ŁUCKI                JANUSZ         |   03    |    1086.46    |  12 |  
 |  33  |KASPERKIEWICZ        S & M          |   04    |    1177.60    |  12 |  
 |  34  |DOMARADZKI           ADAM           |   04    |    1335.41    |  12 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  


 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 153 odwiedzający (520 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=