.
  Wyniki 2010
 
  ODDZIAŁ BRZEG DOLNY

Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Z Calosci [ODDZIAŁ] DOROSŁE

+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |
| | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
1 BENEDYKT JAN & DOROTA 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2715.14
2 SMOLIŃSKI ANDRZEJ 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2715.06
3 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2690.22
4 KUCHARSKA E+J 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2663.35
5 SZPURA STEFAN 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2663.31
6 PISKULAK ANDRZEJ 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2645.69
7 KOZŁOWSKI & BARTNICKI 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2641.57
8 JUREK STANISŁAW 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2629.22
9 LISOWSKI KAZIMIERZ 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2611.47
10 BERYZEWSKI K+S 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2571.93
11 MAZUR & WRÓBLEWSKI 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2540.72
12 WOLARZ WOJCIECH 2 5 5 5 5 5 0 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2531.01
13 BODUSZEK JAN 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2527.18
14 PYTLIK TOMASZ 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2522.28
15 BANASIK JERZY 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2512.56
16 SURÓWKA JAN 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2492.22
17 KONOFACKI JÓZEF 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2461.95
18 DZIARSKI PIOTR 1 5 5 5 5 5 5 4 5 5 5 5 5 5 5 69 2460.29
19 DOMARADZKI ADAM 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 4 68 2419.60
20 CHMIELNICKI DARIUSZ 3 5 5 5 5 5 5 4 5 5 5 4 5 5 5 68 2415.81
21 GRUDZIEŃ MATEUSZ 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 5 5 5 68 2412.75
22 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 3 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 5 5 5 69 2410.59
23 MAŚLEJAK JAN 4 5 5 5 5 5 5 3 5 5 5 3 5 5 5 66 2323.68
24 ŚLEBODA GRZEGORZ 3 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 5 4 5 67 2276.94
25 BACZYŃSKI ADAM 2 5 4 5 5 5 5 5 5 5 5 3 5 4 5 66 2271.04
26 GAŁDA & SAŁAPATA 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 2 3 5 5 2 62 2246.25
27 WASIŃSKI M+J 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 2 5 3 4 64 2200.97
28 NALEWAJEK DAMIAN 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 4 5 -- 62 2170.27
29 WODEJKO ROMAN 1 5 5 5 5 -- 5 5 5 5 5 3 5 4 5 62 2123.14
30 KASPERKIEWICZ STANISŁAW 4 5 5 5 2 3 5 3 5 5 5 4 5 4 5 61 2098.42
31 MYRDZIO STANISŁAW 3 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 2 5 3 5 65 2095.98
32 KOCIOŁEK ZDZISŁAW 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 2 4 5 0 61 2049.39
33 WENDERSKA BARBARA 2 5 5 5 5 4 2 5 4 5 5 5 2 3 2 57 2049.26
34 BARANOWSKI EUGENIUSZ 1 5 5 5 5 5 5 5 2 5 5 5 5 1 2 60 2049.17
35 CHODOROWSKI & ZDEB 2 3 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 1 -- 58 2032.42
36 SADOWSKI ROBERT 1 5 5 5 5 5 5 5 5 2 5 3 5 4 -- 59 2026.53
37 TOCZEK ROMAN 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 -- 5 5 -- 58 2011.06
38 PIASKOWSKI DARIUSZ 2 4 5 5 5 5 5 3 5 5 5 5 1 3 -- 56 1989.16
39 CZARNECKI KRZYSZTOF 3 5 4 5 5 5 5 5 5 5 5 1 5 2 5 62 1982.70
40 LECH ROBERT 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 -- 5 -- 5 60 1981.45
41 WASYLKIEWICZ MICHAŁ 1 5 5 5 5 5 5 5 2 5 5 1 2 4 4 58 1944.72
42 SIKORA RYSZARD 1 5 0 5 3 5 5 5 0 5 5 4 2 3 5 52 1907.55
43 HAŁASIEWICZ DANIEL 1 5 4 5 5 5 5 5 5 5 5 -- 5 2 2 58 1778.41
44 MIL ZBIGNIEW 1 2 3 5 2 1 3 4 5 5 5 2 5 4 5 51 1717.01
45 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ 4 5 5 5 5 4 5 5 5 2 5 1 5 1 2 55 1679.32
46 BIAŁOWĄS URSZULA 2 5 5 5 5 5 2 5 5 5 5 -- -- -- -- 47 1541.78
47 SIKORA JÓZEF 1 5 5 5 4 5 5 1 3 3 5 2 1 2 5 51 1537.95
48 SZCZEPUŁA STANISŁAW 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 2 -- -- -- -- 47 1499.54
49 BOGONOS MIECZYSŁAW 2 5 5 5 5 5 5 5 5 3 0 -- -- -- -- 43 1421.93
50 CIEPLIŃSKI JANUSZ 2 -- 4 4 5 5 2 5 5 1 5 1 5 1 0 43 1402.37
51 POSTOŁ MIROSŁAW 3 5 3 1 5 5 5 2 5 3 5 1 3 1 3 47 1387.02
52 KAWKA JAN 1 5 5 5 1 4 2 1 2 5 5 3 2 1 1 42 1336.27
53 NAWROT JÓZEF 4 5 5 5 2 1 5 2 3 4 5 2 3 2 -- 44 1319.67
54 SYNOWIEC ARTUR 2 5 3 5 1 4 4 3 2 1 4 1 5 2 5 45 1264.09
55 BARNA WŁADYSŁAW 2 5 5 5 5 2 0 1 3 3 3 2 4 3 -- 41 1247.74
56 MUSIAŁ LUCJAN 4 5 5 5 5 5 3 2 5 2 1 -- 2 1 -- 41 1216.17
57 KLUKA PIOTR 1 5 5 5 -- 1 4 3 2 2 3 2 5 3 -- 40 1172.36
58 ŚMIECH WŁADYSŁAW 4 5 5 -- 2 3 3 1 1 4 0 -- 2 4 5 35 1112.42
59 SZCZYGIEŁ CZESŁAW 4 5 2 5 4 5 5 0 0 5 1 0 -- 1 -- 33 1057.29
60 BARANOWSKI MIROSŁAW 3 5 5 5 5 4 5 4 4 1 -- -- -- -- -- 38 1046.35
61 ZAKRZEWSKI JERZY 1 5 5 5 1 5 3 4 3 0 2 0 1 1 1 36 993.55
62 MOLIŃSKI JAN 2 4 -- 1 5 4 5 5 2 2 -- -- -- -- -- 28 915.14
63 TYSZKOWSKI MARIAN 1 1 5 4 4 1 0 0 2 2 0 -- 5 1 5 30 800.70
64 PIETRAKOWSKI JAN 2 4 2 1 4 4 3 4 2 1 1 -- 1 -- -- 27 761.16
65 RAUBE JAN 3 3 3 0 5 4 4 2 0 3 0 0 0 0 -- 24 739.59
66 LACH STANISŁAW 2 2 2 2 2 2 0 2 4 2 0 0 2 2 0 22 719.22
67 STEFANIAK KAZIMIERZ 4 3 5 -- 1 1 5 4 5 1 1 -- -- -- -- 26 648.57
68 MYRDZIO JERZY 3 1 2 3 3 2 2 1 0 2 0 1 3 0 1 21 644.76
69 NANASIK KRZYSZTOF 1 5 0 4 0 1 1 0 0 1 1 1 2 3 -- 19 603.08
70 KOZŁOWSKI JAN 3 0 1 1 5 1 5 0 1 2 2 -- 1 0 1 20 569.68
71 WIĘCŁAW ANRZEJ 1 5 5 5 5 1 3 0 0 0 0 -- 4 -- 0 28 551.48
72 BORLA WŁADYSŁAW 1 3 1 2 -- 0 -- 0 2 2 1 1 1 2 2 17 538.07
73 MROCZEK SŁAWOMIR 1 5 3 -- 0 1 3 5 0 2 0 -- 0 -- -- 19 531.42
74 SZURLEJ DANIEL 3 5 0 0 5 2 5 0 2 0 1 -- 0 -- -- 20 478.03
75 KLOC RYSZARD 1 4 2 5 0 1 0 3 0 1 0 0 1 0 0 17 471.91
76 SAPIJASZKO MARIAN 4 5 5 4 4 -- 5 -- 2 -- -- -- -- -- -- 25 470.38
77 GNIEWASZEWSKI RYSZARD 1 3 1 -- 0 1 1 1 0 5 -- -- -- -- -- 12 459.37
78 KOLEŚNIK EUGENIUSZ 2 2 0 2 2 2 0 1 0 2 0 1 0 0 -- 12 451.83
79 DOMINIAK ANDRZEJ 3 1 0 1 2 2 5 -- 0 1 0 -- -- -- 0 12 347.07
80 MOL JÓZEF 1 1 1 4 1 2 2 0 0 0 1 1 0 0 -- 13 335.21
81 SZWECHOWICZ MARIUSZ 3 0 0 1 3 2 5 0 1 0 -- 0 -- -- -- 12 330.42
82 NAUMIENIA ZYGMUNT 3 1 -- -- 0 1 0 0 0 3 1 1 0 0 -- 7 328.13
83 SMERYKANYCZ ANDRZEJ 2 5 3 4 3 2 -- -- 0 -- -- -- -- -- -- 17 321.81
84 BAZYLEWICZ TADEUSZ 3 0 0 1 -- 0 2 1 1 0 -- 2 2 0 -- 9 315.17
85 DATA ZBIGNIEW 1 3 1 -- 0 0 2 -- 0 2 1 0 1 -- 2 12 300.72
86 BRONOWICKI & FERENC 2 0 -- 5 -- -- 0 2 1 0 2 -- 0 -- -- 10 292.19
87 SOCHA HERONIM 3 0 1 1 3 -- 3 -- 0 -- 1 -- 2 -- 1 12 271.78
88 MICHALSKI & SOKÓŁ 2 0 3 0 3 -- 1 2 0 -- 0 -- -- -- -- 9 226.91
89 PROCYSZYN RYSZARD 3 0 0 -- 0 0 1 -- 0 1 1 0 2 1 0 6 218.85
90 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 3 2 1 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 -- 10 197.87
91 GUSTAW DARIUSZ 3 0 1 1 2 1 0 -- 0 1 0 -- -- -- -- 6 180.67
92 CIEŚLIK ANTONI 2 1 1 1 2 -- 0 -- 0 -- 1 -- 0 -- 1 7 130.42
93 BAGIŃSKI JAN 3 -- 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 -- 0 0 3 93.84
94 ADAMCZYK MAREK 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 3 91.88
95 JASIŃSKI ZBIGNIEW 1 0 0 1 0 0 0 -- 0 1 -- -- -- -- -- 2 85.98
96 BANDURA MIECZYSŁAW 2 0 -- 0 0 -- 1 0 0 -- 0 -- 1 -- 0 2 48.52
97 STEMPNIEWICZ STANISŁAW 3 1 0 0 1 0 0 0 0 0 -- -- -- -- -- 2 30.06
98 KULCZYCKI RYSZARD 1 2 -- 0 -- -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 2 17.80
99 JEZIERSKI BERNARD 4 1 1 -- 0 0 -- -- 0 -- -- -- -- -- -- 2 12.13
100 CHODORSKI MIECZYSŁAW 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 -- -- 0 0 -- 1 9.85
101 LESZCZUK GRZEGORZ 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -- -- -- -- 0 0.00
102 MALISZEWSKI FRANCISZEK 1 -- -- -- -- -- 0 0 -- -- -- -- -- 0 -- 0 0.00
103 SKAŁ BRONISŁAW 1 0 0 0 0 -- 0 0 0 0 0 -- 0 0 -- 0 0.00
104 KŁOSOWSKI MAREK 1 0 -- 0 0 -- -- -- 0 -- -- -- -- -- -- 0 0.00
105 LUDWIG MARIAN 2 0 0 0 0 0 0 0 0 -- 0 -- 0 -- 0 0 0.00
106 PELIKAN JÓZEF 3 -- 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -- 0 0.00
107 RATAJ WIESŁAW 3 0 0 0 0 -- -- -- -- -- 0 0 -- -- -- 0 0.00
108 FIL BOGUSŁAW 3 -- 0 -- 0 0 0 -- 0 -- 0 -- 0 -- 0 0 0.00
109 DOMAGAŁA MARIUSZ 4 0 -- -- -- -- 0 -- 0 -- 0 -- -- -- -- 0 0.00
110 CURYŁO RAFAŁ 4 0 0 -- 0 -- 0 0 0 0 -- -- -- -- -- 0 0.00
111 NEUWALD & KUCHARZÓW 4 0 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00
112 WNĘK JÓZEF 4 0 0 -- 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00
113 HURKASIUWICZ MIECZYSŁAW 4 0 0 -- 0 0 -- 0 0 0 -- -- -- -- -- 0 0.00



Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
50-tka [ODDZIAŁ] DOROSŁE

+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |
| | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
1 SMOLIŃSKI ANDRZEJ 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2688.62
2 BENEDYKT JAN & DOROTA 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2686.05
3 SZUMILAS ZDZISŁAW 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2682.85
4 SZPURA STEFAN 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2655.86
5 PISKULAK ANDRZEJ 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2626.07
6 KUCHARSKA E+J 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2624.09
7 KOZŁOWSKI & BARTNICKI 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2603.12
8 JUREK STANISŁAW 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2596.44
9 LISOWSKI KAZIMIERZ 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2588.98
10 WOLARZ WOJCIECH 2 5 5 5 5 5 0 5 5 5 5 5 5 5 5 65 2513.08
11 BERYZEWSKI K+S 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 69 2508.93
12 SURÓWKA JAN 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2492.34
13 PYTLIK TOMASZ 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2489.97
14 BODUSZEK JAN 4 5 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 5 5 68 2470.63
15 BANASIK JERZY 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2469.57
16 MAZUR & WRÓBLEWSKI 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 5 69 2450.76
17 KONOFACKI JÓZEF 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 70 2450.04
18 DOMARADZKI ADAM 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 3 67 2377.58
19 CHMIELNICKI DARIUSZ 3 5 5 5 5 5 5 4 5 5 5 4 4 5 5 67 2372.31
20 ŚLEBODA GRZEGORZ 3 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 5 4 5 67 2277.02
21 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 3 3 4 4 5 5 5 5 5 4 5 3 4 5 5 62 2170.18
22 GRUDZIEŃ MATEUSZ 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 0 5 5 5 65 2155.23
23 GAŁDA & SAŁAPATA 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 1 3 5 5 1 60 2142.86
24 WODEJKO ROMAN 1 5 5 5 5 -- 5 5 5 5 5 3 5 4 5 62 2121.00
25 MAŚLEJAK JAN 4 5 5 5 5 5 5 3 5 3 5 3 5 4 5 63 2110.25
26 DZIARSKI PIOTR 1 5 5 5 4 5 5 3 5 5 5 4 5 4 3 63 2100.91
27 BACZYŃSKI ADAM 2 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 3 5 3 2 61 2084.83
28 MYRDZIO STANISŁAW 3 5 5 5 5 5 5 5 4 5 5 2 5 3 5 64 2062.71
29 WENDERSKA BARBARA 2 5 5 5 5 4 2 5 4 5 5 5 2 3 2 57 2049.33
30 BARANOWSKI EUGENIUSZ 1 5 5 5 5 5 5 5 2 5 5 5 5 1 2 60 2042.46
31 KOCIOŁEK ZDZISŁAW 2 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 2 4 5 0 60 2041.81
32 TOCZEK ROMAN 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 -- 5 5 -- 58 2004.63
33 CHODOROWSKI & ZDEB 2 3 5 5 5 4 5 5 5 5 5 5 3 1 -- 56 1942.25
34 KASPERKIEWICZ STANISŁAW 4 5 5 5 1 3 5 3 2 5 4 4 4 4 5 55 1927.33
35 LECH ROBERT 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 -- 5 -- 5 59 1921.23
36 SADOWSKI ROBERT 1 5 5 5 5 5 5 5 5 2 4 3 5 3 -- 57 1912.84
37 PIASKOWSKI DARIUSZ 2 2 4 5 5 5 4 3 5 5 5 5 1 3 -- 52 1908.38
38 SIKORA RYSZARD 1 5 0 5 3 5 5 5 0 5 5 4 2 3 5 52 1907.57
39 NALEWAJEK DAMIAN 1 3 5 5 3 5 5 5 5 5 4 1 3 4 -- 53 1813.20
40 HAŁASIEWICZ DANIEL 1 5 4 5 5 5 5 5 5 5 5 -- 5 2 2 58 1778.47
41 CZARNECKI KRZYSZTOF 3 5 3 2 4 5 5 4 4 5 5 1 5 2 4 54 1731.42
42 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ 4 5 5 5 5 4 5 5 5 2 5 1 5 1 2 55 1679.34
43 WASIŃSKI M+J 4 5 5 5 5 5 5 5 5 3 3 0 5 0 2 53 1630.23
44 WASYLKIEWICZ MICHAŁ 1 1 5 4 5 5 5 5 1 4 5 0 2 3 3 48 1616.13
45 MIL ZBIGNIEW 1 2 3 5 2 1 1 4 4 5 5 2 5 3 5 47 1579.22
46 SIKORA JÓZEF 1 5 5 5 4 5 5 1 3 3 5 2 1 2 5 51 1537.98
47 BIAŁOWĄS URSZULA 2 5 5 5 5 5 1 5 5 5 4 -- -- -- -- 45 1489.74
48 SZCZEPUŁA STANISŁAW 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 2 -- -- -- -- 47 1487.71
49 BOGONOS MIECZYSŁAW 2 5 5 5 5 5 5 5 5 3 0 -- -- -- -- 43 1415.68
50 POSTOŁ MIROSŁAW 3 5 3 1 5 5 5 2 5 3 5 1 3 1 3 47 1382.52
51 CIEPLIŃSKI JANUSZ 2 -- 4 4 5 5 2 5 5 1 4 1 4 1 0 41 1341.31
52 NAWROT JÓZEF 4 5 5 5 2 1 5 2 3 4 5 2 3 2 -- 44 1312.52
53 SYNOWIEC ARTUR 2 5 3 5 1 4 4 3 2 1 4 1 5 2 5 45 1260.96
54 MUSIAŁ LUCJAN 4 5 5 5 5 5 3 2 5 2 1 -- 2 1 -- 41 1214.32
55 BARNA WŁADYSŁAW 2 5 5 5 5 1 0 1 3 3 2 2 4 3 -- 39 1180.16
56 KAWKA JAN 1 5 5 5 1 3 2 1 2 5 3 2 1 1 1 37 1129.37
57 ŚMIECH WŁADYSŁAW 4 5 5 -- 2 3 3 1 1 4 0 -- 2 4 5 35 1112.52
58 BARANOWSKI MIROSŁAW 3 5 5 5 5 4 5 3 3 1 -- -- -- -- -- 36 961.07
59 ZAKRZEWSKI JERZY 1 4 5 5 1 5 2 4 3 0 2 0 1 1 1 34 937.68
60 KLUKA PIOTR 1 4 5 5 -- 1 2 2 2 2 0 2 4 2 -- 31 893.56
61 MOLIŃSKI JAN 2 2 -- 1 5 4 5 4 1 2 -- -- -- -- -- 24 823.04
62 SZCZYGIEŁ CZESŁAW 4 5 1 5 1 4 5 0 0 5 0 0 -- 0 -- 26 819.13
63 LACH STANISŁAW 2 2 2 2 2 2 0 2 4 2 0 0 2 2 0 22 719.25
64 PIETRAKOWSKI JAN 2 4 0 1 4 4 1 3 2 1 1 -- 1 -- -- 22 656.33
65 MYRDZIO JERZY 3 1 2 3 3 2 2 1 0 2 0 1 3 0 1 21 644.76
66 RAUBE JAN 3 2 2 0 4 3 3 2 0 3 0 0 0 0 -- 19 622.96
67 STEFANIAK KAZIMIERZ 4 3 4 -- 1 1 5 3 4 1 1 -- -- -- -- 23 568.62
68 WIĘCŁAW ANRZEJ 1 5 5 5 5 1 3 0 0 0 0 -- 4 -- 0 28 544.89
69 TYSZKOWSKI MARIAN 1 1 3 4 1 1 0 0 0 1 0 -- 3 1 5 20 542.54
70 BORLA WŁADYSŁAW 1 3 1 2 -- 0 -- 0 2 2 1 1 1 2 2 17 538.13
71 MROCZEK SŁAWOMIR 1 5 2 -- 0 1 3 5 0 2 0 -- 0 -- -- 18 523.03
72 KOZŁOWSKI JAN 3 0 1 1 5 1 5 0 1 2 2 -- 0 0 0 18 517.95
73 NANASIK KRZYSZTOF 1 3 0 4 0 1 0 0 0 0 0 1 2 3 -- 14 479.61
74 KLOC RYSZARD 1 4 2 5 0 1 0 3 0 1 0 0 1 0 0 17 471.91
75 SAPIJASZKO MARIAN 4 5 5 4 4 -- 5 -- 2 -- -- -- -- -- -- 25 470.38
76 GNIEWASZEWSKI RYSZARD 1 3 1 -- 0 1 1 1 0 5 -- -- -- -- -- 12 459.37
77 KOLEŚNIK EUGENIUSZ 2 2 0 2 2 2 0 1 0 2 0 1 0 0 -- 12 451.83
78 SZURLEJ DANIEL 3 5 0 0 4 2 5 0 2 0 1 -- 0 -- -- 19 451.48
79 DOMINIAK ANDRZEJ 3 1 0 1 2 2 5 -- 0 1 0 -- -- -- 0 12 347.07
80 MOL JÓZEF 1 1 1 4 1 2 2 0 0 0 1 1 0 0 -- 13 335.21
81 SZWECHOWICZ MARIUSZ 3 0 0 1 3 2 5 0 1 0 -- 0 -- -- -- 12 329.94
82 NAUMIENIA ZYGMUNT 3 1 -- -- 0 1 0 0 0 3 1 1 0 0 -- 7 328.13
83 SMERYKANYCZ ANDRZEJ 2 5 3 4 3 2 -- -- 0 -- -- -- -- -- -- 17 321.81
84 BAZYLEWICZ TADEUSZ 3 0 0 1 -- 0 2 1 1 0 -- 2 2 0 -- 9 315.17
85 BRONOWICKI & FERENC 2 0 -- 5 -- -- 0 2 1 0 2 -- 0 -- -- 10 292.19
86 SOCHA HERONIM 3 0 1 1 3 -- 3 -- 0 -- 1 -- 2 -- 1 12 271.78
87 PROCYSZYN RYSZARD 3 0 0 -- 0 0 1 -- 0 1 1 0 2 1 0 6 218.87
88 DATA ZBIGNIEW 1 1 1 -- 0 0 2 -- 0 2 0 0 0 -- 1 7 217.88
89 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 3 2 1 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 -- 10 197.87
90 GUSTAW DARIUSZ 3 0 1 1 2 1 0 -- 0 1 0 -- -- -- -- 6 180.67
91 MICHALSKI & SOKÓŁ 2 0 3 0 0 -- 1 2 0 -- 0 -- -- -- -- 6 154.69
92 BAGIŃSKI JAN 3 -- 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 -- 0 0 3 93.84
93 ADAMCZYK MAREK 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 3 91.88
94 JASIŃSKI ZBIGNIEW 1 0 0 1 0 0 0 -- 0 1 -- -- -- -- -- 2 85.98
95 CIEŚLIK ANTONI 2 1 1 0 1 -- 0 -- 0 -- 1 -- 0 -- 1 5 79.76
96 BANDURA MIECZYSŁAW 2 0 -- 0 0 -- 1 0 0 -- 0 -- 1 -- 0 2 48.52
97 STEMPNIEWICZ STANISŁAW 3 1 0 0 1 0 0 0 0 0 -- -- -- -- -- 2 30.06
98 JEZIERSKI BERNARD 4 1 1 -- 0 0 -- -- 0 -- -- -- -- -- -- 2 12.13
99 CHODORSKI MIECZYSŁAW 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 -- -- 0 0 -- 1 9.85
100 KULCZYCKI RYSZARD 1 1 -- 0 -- -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 1 8.09
101 LESZCZUK GRZEGORZ 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -- -- -- -- 0 0.00
102 MALISZEWSKI FRANCISZEK 1 -- -- -- -- -- 0 0 -- -- -- -- -- 0 -- 0 0.00
103 SKAŁ BRONISŁAW 1 0 0 0 0 -- 0 0 0 0 0 -- 0 0 -- 0 0.00
104 KŁOSOWSKI MAREK 1 0 -- 0 0 -- -- -- 0 -- -- -- -- -- -- 0 0.00
105 LUDWIG MARIAN 2 0 0 0 0 0 0 0 0 -- 0 -- 0 -- 0 0 0.00
106 PELIKAN JÓZEF 3 -- 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -- 0 0.00
107 RATAJ WIESŁAW 3 0 0 0 0 -- -- -- -- -- 0 0 -- -- -- 0 0.00
108 FIL BOGUSŁAW 3 -- 0 -- 0 0 0 -- 0 -- 0 -- 0 -- 0 0 0.00
109 DOMAGAŁA MARIUSZ 4 0 -- -- -- -- 0 -- 0 -- 0 -- -- -- -- 0 0.00
110 CURYŁO RAFAŁ 4 0 0 -- 0 -- 0 0 0 0 -- -- -- -- -- 0 0.00
111 NEUWALD & KUCHARZÓW 4 0 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00
112 WNĘK JÓZEF 4 0 0 -- 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00
113 HURKASIUWICZ MIECZYSŁAW 4 0 0 -- 0 0 -- 0 0 0 -- -- -- -- -- 0 0.00



MISTRZOSTWO ODDZIAŁU BRZEG DOLNY - KATEGORIE KATEGORIA „A” - 2010 r. L.P. NAZWISKO I IMIĘ SEKCJA COEFF. KONK. I BENEDYKT JAN Brzeg Dolny 395,07 20 II SMOLIŃSKI ANDRZEJ Brzeg Dolny 424,01 20 III SZPURA STEFAN Rościsławice 470,01 20 1 KUCHARSKA E. – J. Brzeg Dolny 702,98 20 2 PISKULAK ANDRZEJ Rościsławice 949,22 20 3 SZUMILAS ZDZISŁAW Brzeg Dolny 992,35 20 4 JUREK STANISŁAW Brzeg Dolny 1188,51 20 5 LISOWSKI KAZIMIERZ Brzeg Dolny 1241,75 20 6 DOMARADZKI ADAM Rościsławice 1441,15 20 7 DZIARSKI PIOTR Brzeg Dolny 1447,08 20 KATEGORIA „B” - 2010. L.P. NAZWISKO I IMIĘ SEKCJA COEFF. KONK. I BENEDYKT JAN Brzeg Dolny 134,68 16 II LECH ROBERT Brzeg Dolny 177,25 16 III SMOLIŃSKI ANDRZEJ Brzeg Dolny 264,63 16 1 SZUMILAS ZDZISŁAW Brzeg Dolny 270,21 16 2 WOLARZ WOJCIECH Wołów 455,57 16 3 PISKULAK ANDRZEJ Rościsławice 594,94 16 4 SZPURA STEFAN Rościsławice 642,63 16 5 KUCHARSKA E. – J. Brzeg Dolny 672,78 16 6 CZYŻOWICZ ANDRZEJ Wińsko 921,15 16 7 LISOWSKI KAZIMIERZ Brzeg Dolny 999,59 16 8 MAZUR - WRÓBLEWSKI Wołów 1044,33 16 9 JUREK STANISŁAW Brzeg Dolny 1286,94 16 KATEGORIA „C” - 2010. L.P. NAZWISKO I IMIĘ SEKCJA COEFF. KONK. I SMOLIŃSKI ANDRZEJ Brzeg Dolny 137,16 9 II WOLARZ WOJCIECH Wołów 198,00 9 III BENEDYKT JAN Brzeg Dolny 254,90 9 1 SZPURA STEFAN Rościsławice 294,68 9 2 LISOWSKI KAZIMIERZ Brzeg Dolny 361,54 9 3 SZUMILAS ZDZISŁAW Brzeg Dolny 459,94 9 4 KUCHARSKA E. – J. Brzeg Dolny 503,71 9 5 PISKULAK ANDRZEJ Rościsławice 531,13 9 6 MAZUR - WRÓBLEWSKI Wołów 552,76 9 7 CZYŻOWICZ ANDRZEJ Wińsko 656,38 9 8 JUREK STANISŁAW Brzeg Dolny 760,85 9 KATEGORIA „D” - 2010. L.P. NAZWISKO I IMIĘ SEKCJA COEFF. KONK. I BENEDYKT JAN Brzeg Dolny 775,65 45 II SMOLIŃSKI ANDRZEJ Brzeg Dolny 825,00 45 III SZPURA STEFAN Rościsławice 1407,32 45 1 SZUMILAS ZDZISŁAW Brzeg Dolny 1722,50 45 2 KUCHARSKA E. – J. Brzeg Dolny 1877,95 45 3 PISKULAK ANDRZEJ Rościsławice 2075,29 45 4 LISOWSKI KAZIMIERZ Brzeg Dolny 2102,88 45 5 JUREK STANISŁAW Brzeg Dolny 3236,30 45 KATEGORIA „M” - 2010. L.P. NAZWISKO I IMIĘ SEKCJA COEFF. KONK. I LISOWSKI KAZIMIERZ Brzeg Dolny 108,94 6 II BENEDYKT JAN Brzeg Dolny 109,51 6 III WODEJKO ROMAN Brzeg Dolny 111,90 6 1 SMOLIŃSKI ANDRZEJ Brzeg Dolny 144,49 6 2 KUCHARSKA E. – J. Brzeg Dolny 165,17 6 3 SZUMILAS ZDZISŁAW Brzeg Dolny 224,84 6 4 JUREK STANISŁAW Brzeg Dolny 260,75 6 5 WOLARZ WOJCIECH Wołów 266,81 6 6 PISKULAK ANDRZEJ Rościsławice 289,89 6 7 CHMIELNICKI DARIUSZ Wińsko 378,95 6 8 PYTLIK TOMASZ Brzeg Dolny 440,36 6 9 DOMARADZKI ADAM Rościsławice 456,29 6 10 SZPURA STEFAN Rościsławice 479,82 6 11 ŚLEBODA GRZEGORZ Wińsko 485,36 6 12 NALEWAJEK DAMIAN Brzeg Dolny 521,72 6 13 CZYŻOWICZ ANDRZEJ Wińsko 627,98 6 KATEGORIA „GMP” - 2010. L.P. NAZWISKO I IMIĘ SEKCJA PKT. KONK. I BENEDYKT JAN - DOROTA Brzeg Dolny 1407,43 8 II SMOLIŃSKI ANDRZEJ Brzeg Dolny 1390,15 8 III WOLARZ WOJCIECH Wołów 1386,19 8 1 SZPURA STEFAN Rościsławice 1382,75 8 2 SZUMILAS ZDZISŁAW Brzeg Dolny 1381,39 8 3 LISOWSKI KAZIMIERZ Brzeg Dolny 1372,25 8 4 KUCHARSCY EWELINA – JAN Brzeg Dolny 1354,91 8 5 PISKULAK ANDRZEJ Rościsławice 1343,65 8 6 SURUWKA JAN Brzeg Dolny 1306,40


MŁODE ODDZIAŁ BRZEG DOLNY


Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Punktacja Główna [LIGA MŁODE]

+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |
| | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+
1 TWARDY & KOWAL 1 7 7 7 7 7 35 555.23
2 KOZŁOWSKI & BARTNICKI 4 7 7 7 7 7 35 554.42
3 BENEDYKT JAN & DOROTA 1 7 7 7 7 7 35 546.48
4 BIAŁOWĄS URSZULA 2 7 7 7 7 7 35 546.00
5 SMOLIŃSKI ANDRZEJ 1 7 7 7 7 7 35 542.41
6 SADOWSKI ROBERT 1 7 7 7 7 7 35 541.05
7 WODEJKO ROMAN 1 7 7 7 7 7 35 528.46
8 SZURLEJ DANIEL 3 7 7 7 7 7 35 519.99
9 PISKULAK ANDRZEJ 4 7 7 7 7 7 35 502.27
10 WOLARZ WOJCIECH 2 7 6 7 7 7 34 502.05
11 CHMIELNICKI DARIUSZ 3 7 7 7 7 7 35 496.90
12 DOMARADZKI ADAM 4 7 7 7 7 7 35 495.70
13 JUREK STANISŁAW 1 7 7 7 7 7 35 493.37
14 BARNA WŁADYSŁAW 2 7 7 7 7 7 35 488.63
15 MYRDZIO JERZY 3 7 7 7 7 7 35 486.29
16 SAŁAPATA WITOLD 1 7 7 7 7 7 35 486.09
17 MAZUR & WRÓBLEWSKI 2 7 7 7 7 7 35 485.79
18 LECH ROBERT 1 7 7 7 7 6 34 479.16
19 BARANOWSKI MIROSŁAW 3 7 7 7 7 6 34 476.23
20 BERYZEWSKI K+S 2 7 7 7 7 7 35 468.25
21 MYRDZIO STANISŁAW 3 7 7 7 7 7 35 466.71
22 DZIARSKI PIOTR 1 7 7 5 7 7 33 448.50
23 MUSIAŁ LUCJAN 4 7 7 7 6 7 34 448.30
24 SAPIJASZKO MARIAN 4 7 7 7 7 7 35 444.86
25 MATWIEJKO ANDRZEJ 1 7 7 7 7 7 35 438.59
26 KLOC RYSZARD 1 7 7 7 7 3 31 407.39
27 ŚMIECH WŁADYSŁAW 4 7 7 7 7 5 33 388.16
28 WASIŃSKI M+J 4 6 -- 7 7 7 27 373.26
29 DATA ZBIGNIEW 1 7 7 7 2 7 30 369.54
30 BANASIK JERZY 4 7 7 7 7 3 31 360.98
31 CHODOROWSKI & ZDEB 2 7 7 7 7 -- 28 349.15
32 CZARNECKI KRZYSZTOF 3 7 3 7 7 5 29 335.03
33 CIEŚLIK ANTONI 2 7 3 7 4 7 28 330.61
34 WASYLKIEWICZ MICHAŁ 1 7 7 7 4 3 28 319.87
35 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ 4 7 5 7 7 0 26 270.06
36 BODUSZEK JAN 4 7 -- 7 6 3 23 265.94
37 KLUKA PIOTR 1 7 7 7 7 0 28 261.41
38 MAŚLEJAK JAN 4 7 7 5 6 1 26 258.99
39 KUCHARSKA E+J 1 7 7 7 2 -- 23 252.33
40 DOMAGAŁA MARIUSZ 4 7 7 0 5 6 25 246.46
41 SMERYKANYCZ ANDRZEJ 2 7 6 7 6 0 26 246.18
42 FEDYSZYN TADEUSZ 4 3 -- 3 7 3 16 216.44
43 SZPURA STEFAN 4 7 7 7 -- -- 21 215.55
44 NAWROT JÓZEF 4 7 7 5 2 1 22 211.27
45 TOCZEK ROMAN 2 7 5 5 -- -- 17 205.34
46 LACH STANISŁAW 2 4 3 4 4 3 18 194.25
47 SIKORA JÓZEF 1 7 7 7 -- -- 21 169.11
48 HAŁASIEWICZ DANIEL 1 7 -- 3 1 5 16 167.40
49 RAUBE JAN 3 2 7 3 3 0 15 146.87
50 MICHALSKI & SOKÓŁ 2 6 4 4 0 1 15 140.23
51 DOMINIAK ANDRZEJ 3 7 0 1 2 3 13 130.24
52 LISOWSKI KAZIMIERZ 1 6 3 3 1 -- 13 121.79
53 BRONOWICKI ANDRZEJ 1 7 7 2 1 0 17 117.76
54 NAUMIENIA ZYGMUNT 3 7 4 4 0 1 16 116.32
55 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 3 6 4 5 0 0 15 110.09
56 DUNAL SEBASTIAN 2 0 1 2 5 1 9 106.46
57 SIKORA RYSZARD 1 4 4 5 1 0 14 100.06
58 KOZAL GRZEGORZ 4 7 4 1 1 0 13 93.70
59 CHODORSKI MIECZYSŁAW 1 3 -- 4 3 -- 10 85.95
60 STEFANIAK KAZIMIERZ 4 7 1 3 0 -- 11 83.97
61 PYTLIK TOMASZ 1 7 4 -- 1 -- 12 75.53
62 TOPOLSKA ELŻBIETA 1 7 -- 2 0 0 9 56.68
63 SZCZYGIEŁ CZESŁAW 4 4 -- 3 -- -- 7 56.06
64 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 3 3 0 1 3 0 7 55.26
65 PROCYSZYN RYSZARD 3 7 0 0 1 0 8 52.42
66 MROCZEK SŁAWOMIR 1 7 2 0 0 -- 9 51.45
67 MOLIŃSKI JAN 2 -- 2 2 -- -- 4 47.50
68 KOZŁOWSKI JAN 3 3 1 1 0 1 6 45.46
69 WENDERSKA BARBARA 2 6 -- 3 -- -- 9 44.23
70 BACZYŃSKI ADAM 2 7 -- 0 -- -- 7 41.03
71 BANDURA MIECZYSŁAW 2 0 -- 0 3 0 3 39.73
72 JASIŃSKI ZBIGNIEW 1 7 -- 1 1 -- 9 35.92
73 SOCHA HERONIM 3 4 2 1 0 -- 7 35.83
74 SURÓWKA JAN 1 7 -- -- -- -- 7 33.75
75 FIL BOGUSŁAW 3 0 -- 2 0 1 3 29.05
76 KONOFACKI JÓZEF 4 -- 1 2 -- -- 3 26.19
77 ADAMCZYK MAREK 3 2 1 0 1 0 4 25.65
78 SZCZEPUŁA STANISŁAW 4 6 -- 0 0 -- 6 24.66
79 PRZYTOCKI STANISŁAW 3 5 -- 0 0 0 5 20.84
80 ZAKRZEWSKI JERZY 1 3 -- -- -- -- 3 19.05
81 BOCHEŃSKI MAREK 2 0 0 0 1 0 1 18.20
82 ŚLEBODA GRZEGORZ 3 2 0 -- -- -- 2 16.72
83 KASPERKIEWICZ S & M 4 7 -- 0 0 0 7 10.52
84 BAZYLEWICZ TADEUSZ 3 3 -- 0 0 0 3 8.44
85 SYNOWIEC ARTUR 2 3 -- -- -- -- 3 7.45
86 NALEWAJEK DAMIAN 1 2 -- -- -- -- 2 4.97
87 MARCINIAK ŁUKASZ 3 2 -- 0 0 -- 2 4.47
88 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 3 2 -- -- -- -- 2 4.04
89 BORLA WŁADYSŁAW 1 -- -- 0 -- -- 0 0.00
90 MOL JÓZEF 1 0 -- -- -- -- 0 0.00
91 KAWKA JAN 1 0 -- -- -- -- 0 0.00
92 LESZCZUK GRZEGORZ 1 0 -- 0 0 -- 0 0.00
93 MALISZEWSKI FRANCISZEK 1 0 -- -- -- -- 0 0.00
94 TYSZKOWSKI MARIAN 1 -- -- 0 -- 0 0 0.00
95 WIĘCŁAW ANRZEJ 1 0 0 0 0 0 0 0.00
96 KŁOSOWSKI MAREK 1 0 0 0 -- 0 0 0.00
97 BRONOWICKI & FERENC 2 -- -- -- 0 0 0 0.00
98 KOCIOŁEK ZDZISŁAW 2 0 -- -- -- -- 0 0.00
99 KOLEŚNIK EUGENIUSZ 2 0 -- -- -- -- 0 0.00
100 LUDWIG MARIAN 2 -- 0 0 -- -- 0 0.00
101 PIASKOWSKI DARIUSZ 2 0 0 0 0 -- 0 0.00
102 PIETRAKOWSKI JAN 2 0 0 -- -- -- 0 0.00
103 BAGIŃSKI JAN 3 0 0 0 0 0 0 0.00
104 SZWECHOWICZ MARIUSZ 3 0 0 0 0 -- 0 0.00
105 SZEWCZYK MARCIN 3 0 0 0 0 0 0 0.00
106 STEMPNIEWICZ STANISŁAW 3 0 0 0 0 0 0 0.00
107 RATAJ WIESŁAW 3 0 -- -- -- -- 0 0.00
108 NEUWALD & KUCHARZÓW 4 -- -- -- 0 0 0 0.00
109 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW 4 -- 0 -- 0 -- 0 0.00
110 JEZIERSKI BERNARD 4 0 -- 0 -- -- 0 0.00



kat A do mistrzostw Rejonu
Najszybsze gołębie kategorii A od 100 do 400 km

+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |TWARDY & KOWAL | 01 | 495.44 | 15 |
| 2 |BARANOWSKI MIROSŁAW | 03 | 540.76 | 15 |
| 3 |WOLARZ WOJCIECH | 02 | 560.07 | 15 |
| 4 |BIAŁOWĄS URSZULA | 02 | 563.67 | 15 |
| 5 |SMOLIŃSKI ANDRZEJ | 01 | 646.16 | 15 |
| 6 |MYRDZIO JERZY | 03 | 647.55 | 15 |
| 7 |KOZŁOWSKI & BARTNICKI | 04 | 679.98 | 15 |
| 8 |WODEJKO ROMAN | 01 | 687.54 | 15 |
| 9 |CHMIELNICKI DARIUSZ | 03 | 730.86 | 15 |
| 10 |MYRDZIO STANISŁAW | 03 | 739.49 | 15 |
| 11 |KLOC RYSZARD | 01 | 842.13 | 15 |
| 12 |MUSIAŁ LUCJAN | 04 | 958.69 | 15 |
| 13 |JUREK STANISŁAW | 01 | 1022.79 | 15 |
| 14 |SZURLEJ DANIEL | 03 | 1087.71 | 15 |
| 15 |LECH ROBERT | 01 | 1120.32 | 15 |
| 16 |MAZUR & WRÓBLEWSKI | 02 | 1144.29 | 15 |
| 17 |SADOWSKI ROBERT | 01 | 1404.58 | 15 |
| 18 |BARNA WŁADYSŁAW | 02 | 1525.67 | 15 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+



Kategoria A do mistrzostw Okręgu
Najszybsze gołębie kategorii A od 100 do 400 km

+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |TWARDY & KOWAL | 01 | 362.06 | 12 |
| 2 |BARANOWSKI MIROSŁAW | 03 | 392.18 | 12 |
| 3 |SADOWSKI ROBERT | 01 | 480.24 | 12 |
| 4 |SMOLIŃSKI ANDRZEJ | 01 | 482.05 | 12 |
| 5 |KOZŁOWSKI & BARTNICKI | 04 | 496.29 | 12 |
| 6 |BIAŁOWĄS URSZULA | 02 | 506.84 | 12 |
| 7 |SZURLEJ DANIEL | 03 | 554.66 | 12 |
| 8 |CHMIELNICKI DARIUSZ | 03 | 563.42 | 12 |
| 9 |MYRDZIO STANISŁAW | 03 | 644.66 | 12 |
| 10 |WODEJKO ROMAN | 01 | 650.23 | 12 |
| 11 |LECH ROBERT | 01 | 743.27 | 12 |
| 12 |MAZUR & WRÓBLEWSKI | 02 | 755.06 | 12 |
| 13 |MYRDZIO JERZY | 03 | 764.53 | 12 |
| 14 |PISKULAK ANDRZEJ | 04 | 886.74 | 12 |
| 15 |MUSIAŁ LUCJAN | 04 | 915.56 | 12 |
| 16 |BENEDYKT JAN & DOROTA | 01 | 917.65 | 12 |
| 17 |KLOC RYSZARD | 01 | 1045.55 | 12 |
| 18 |JUREK STANISŁAW | 01 | 1053.99 | 12 |
| 19 |BERYZEWSKI K+S | 02 | 1169.13 | 12 |
| 20 |BARNA WŁADYSŁAW | 02 | 1264.60 | 12 |
| 21 |WASYLKIEWICZ MICHAŁ | 01 | 1306.66 | 12 |
| 22 |SAŁAPATA WITOLD | 01 | 1316.68 | 12 |
| 23 |MATWIEJKO ANDRZEJ | 01 | 1320.99 | 12 |
| 24 |DOMARADZKI ADAM | 04 | 1577.34 | 12 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+


Mistrzostwo oddziału w Kat A
Najszybsze gołębie kategorii A od 100 do 400 km
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |TWARDY & KOWAL | 01 | 387.70 | 12 |
| 2 |SMOLIŃSKI ANDRZEJ | 01 | 500.93 | 12 |
| 3 |BIAŁOWĄS URSZULA | 02 | 506.84 | 12 |
| 4 |SADOWSKI ROBERT | 01 | 509.06 | 12 |
| 5 |KOZŁOWSKI & BARTNICKI | 04 | 563.50 | 12 |
| 6 |BARANOWSKI MIROSŁAW | 03 | 619.61 | 12 |
| 7 |WODEJKO ROMAN | 01 | 700.04 | 12 |
| 8 |LECH ROBERT | 01 | 755.63 | 12 |
| 9 |MAZUR & WRÓBLEWSKI | 02 | 779.12 | 12 |
| 10 |CHMIELNICKI DARIUSZ | 03 | 813.19 | 12 |
| 11 |SZURLEJ DANIEL | 03 | 872.20 | 12 |
| 12 |MUSIAŁ LUCJAN | 04 | 948.05 | 12 |
| 13 |PISKULAK ANDRZEJ | 04 | 986.23 | 12 |
| 14 |MYRDZIO STANISŁAW | 03 | 1008.22 | 12 |
| 15 |KLOC RYSZARD | 01 | 1075.37 | 12 |
| 16 |JUREK STANISŁAW | 01 | 1078.01 | 12 |
| 17 |MYRDZIO JERZY | 03 | 1082.88 | 12 |
| 18 |BENEDYKT JAN & DOROTA | 01 | 1101.21 | 12 |
| 19 |MATWIEJKO ANDRZEJ | 01 | 1392.63 | 12 |
| 20 |DOMARADZKI ADAM | 04 | 1608.62 | 12 |
| 21 |WASYLKIEWICZ MICHAŁ | 01 | 848.35 | 11 |
| 22 |DZIARSKI PIOTR | 01 | 848.74 | 11 |
| 23 |BARNA WŁADYSŁAW | 02 | 890.81 | 11 |
| 24 |BANASIK JERZY | 04 | 895.50 | 11 |
| 25 |DATA ZBIGNIEW | 01 | 1014.15 | 11 |
| 26 |BERYZEWSKI K+S | 02 | 1062.68 | 11 |
| 27 |SAPIJASZKO MARIAN | 04 | 1078.26 | 11 |
| 28 |SAŁAPATA WITOLD | 01 | 1085.69 | 11 |
| 29 |WOLARZ WOJCIECH | 02 | 229.08 | 10 |
| 30 |ŚMIECH WŁADYSŁAW | 04 | 910.60 | 10 |
| 31 |BODUSZEK JAN | 04 | 710.85 | 9 |
| 32 |WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ | 04 | 763.89 | 9 |
| 33 |KLUKA PIOTR | 01 | 921.28 | 9 |
| 34 |MAŚLEJAK JAN | 04 | 1076.89 | 9 |
| 35 |NAWROT JÓZEF | 04 | 572.95 | 7 |
| 36 |HAŁASIEWICZ DANIEL | 01 | 724.56 | 7 |
| 37 |TOCZEK ROMAN | 02 | 104.84 | 6 |
| 38 |SIKORA JÓZEF | 01 | 591.30 | 6 |
| 39 |SMERYKANYCZ ANDRZEJ | 02 | 766.29 | 6 |
| 40 |DOMAGAŁA MARIUSZ | 04 | 858.73 | 6 |
| 41 |KUCHARSKA E+J | 01 | 53.24 | 3 |
| 42 |LISOWSKI KAZIMIERZ | 01 | 159.65 | 3 |
| 43 |STEFANIAK KAZIMIERZ | 04 | 180.71 | 3 |
| 44 |FEDYSZYN TADEUSZ | 04 | 227.72 | 3 |
| 45 |CZARNECKI KRZYSZTOF | 03 | 266.61 | 3 |
| 46 |SIKORA RYSZARD | 01 | 269.91 | 3 |
| 47 |PYTLIK TOMASZ | 01 | 370.69 | 3 |
| 48 |BRONOWICKI ANDRZEJ | 01 | 405.19 | 3 |
| 49 |DUNAL SEBASTIAN | 02 | 408.28 | 3 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
.



 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 33 odwiedzający (166 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=