.
  Wyniki 2007
 

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU BRZEG DOLNY

    KATEGORIA   „A”    -   2007 r.
L.p. Nazwisko i imię sekcja coeef. konk.
I
II
III

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Benedykt  Jan 
Szumilas Zdzisław
Szpura Stefan

Smoliński Andrzej
Chodorowski - Zdeb
Geleszko - Fedyszyn
Sadowski Robert
Wasiński Marek - Jan 
Lech Robert
Baczyński - Sadowski
Toczek Roman
Pytlik Tomasz
Wasylkiewicz michał
Lisowski Kazimierz   
Mazur - Wróblewski
Myrdzio Stanisław
Kluka Piotr
Brzeg Dolny
Brzeg Dolny
Rościsławice

Brzeg Dolny
Wołów
Rościsławice
Brzeg Dolny
Rościsławice
Brzeg Dolny
Wołów
Wołów
Brzeg Dolny
Brzeg Dolny
Brzeg Dolny
Wołów
Wińsko
Brzeg Dolny
235,24
402,17
434,70

607,61
655,05
668,12
728,09
730,32
736,14
766,29
853,60
939,74
1111,78
1287,04
1430,83
1654,76
1714,58
20
20
20

20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
20
KATEGORIA   "B"
I
II
III

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Benedykt  Jan 
Lisowski Kazimierz
Pytlik Tomasz
Szpura Stefan
Szumilas Zdzisław
Chodorowski - Zdeb
Smoliński Andrzej
Śleboda Grzegorz
Sadowski Robert
Kociołek Zdzisław
Wasylkiewicz Michał
Lech Robert
Baczyński - Sadowski
Wasiński Marek - Jan
Kluka Piotr
Myrdzio Stanisław
Mazur - Wróblewski
Toczek Roman
Brzeg Dolny
Brzeg Dolny
Brzeg Dolny

Rościsławice
Brzeg Dolny
Wołów
Brzeg Dolny
Wińsko
Brzeg Dolny
Wołów
Brzeg Dolny
Brzeg Dolny
Wołów
Rościsławice
Brzeg Dolny
Wińsko
Wołów
Wołów
227,26
441,08
500,32

542,38
564,63
602,34
610,98
707,72
716,13
855,29
943,39
948,90
1066,51
1108,54
1320,34
1338,91
1427,87
1654,85
16
16
16

16
16
16
16
16
16
16
16
16
16
16
16
16
16
16
KATEGORIA   "C"
I
II
III
III

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Szumilas Zdzisław
Smoliński Andrzej

Benedykt  Jan
Szpura Stefan

Sadowski Robert
Chodorowski - Zdeb
Lech Robert
Wasylkiewicz Michał
Kluka Piotr
Baczyński - Sadowski
Mazur - Wróblewski
Lisowski Kazimierz
Wasiński Marek - Jan
Kociołek Zdzisław
Toczek Roman
Kucharski Jan - Ewelina

Pytlik Tomasz
Myrdzio Stanisław
Brzeg Dolny
Brzeg Dolny
Brzeg Dolny
Rościsławice
Brzeg Dolny
Wołów
Brzeg Dolny
Brzeg Dolny
Brzeg Dolny
Wołów
Wołów
Brzeg Dolny
Rościsławice
Wołów
Wołów
Brzeg Dolny
Brzeg Dolny
Wińsko
92,49
153,16
172,63
172,63

179,59
334,93
354,14
448,35
464,71
498,02
574,12
582,10
705,84
708,40
716,32
826,76
879,34
909,25
9
9
9

9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
KATEGORIA   "D"
I
II
III

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Benedykt  Jan 
Szumilas Zdzisław
Szpura Stefan

Smoliński Andrzej
Chodorowski - Zdeb
Sadowski Robert
Lech Robert
Lisowski Kazimierz 
Pytlik Tomasz
Baczyński - Sadowski
Wasylkiewicz Michał
Wasiński Marek - Jan 
Toczek Roman
Mazur - Wróblewski
Kluka Piotr
Myrdzio Stanisław
Brzeg Dolny
Brzeg Dolny
Rościsławice

Brzeg Dolny
Wołów
Brzeg Dolny
Brzeg Dolny
Brzeg Dolny
Brzeg Dolny
Wołów
Brzeg Dolny
Rościsławice
Wołów
Wińsko
Brzeg Dolny
Wińsko
635,13
1059,29
1149,71

1371,75
1592,32
1623,81
2039,18
2310,22
2319,40
2330,82
2503,52
2544,70
3224,77
3432,82
3499,63
3902,92
45
45
45

45
45
45
45
45
45
45
45
45
45
45
45
45
KATEGORIA   "M"
I
II
III

1
2
3
4
5
6
7
Benedykt  Jan 
Smoliński Andrzej
Szumilas Zdzisław
Szpura Stefan
Kociołek Zdzisław
Sadowski Robert
Szczypuła S.
Pytlik Tomasz
Szemiel Paweł

Lech Robert
Brzeg Dolny
Brzeg Dolny
Brzeg Dolny
Rościsławice
Wołów
Brzeg Dolny
Rościsławice
Brzeg Dolny
Rościsławice
Brzeg Dolny
158,12
205,11
246,54

260,52
301,53
416,28
437,65
444,93
582,81
727,63
6
6
6

6
6
6
6
6
6
6
                                      KATEGORIA   "GMP"                       pkt.     
I
II
III
1
2
3
4
5
6
7
Benedykt  Jan 
Szpura Stefan
Smoliński Andrzej
Szumilas Zdzisław
Lech Robert
Chodorowski - Zdeb
Sadowski Robert
Piskulak Andrzej
Lisowski Kazimierz
Szemiel Paweł 
Brzeg Dolny
Rościsławice
Brzeg Dolny
Brzeg Dolny
Brzeg Dolny
Wołów
Brzeg Dolny
Rościsławice
Brzeg Dolny
Rościsławice

1397,60
1396,85
1389,33

1385,81
1369,59
1368,01
1340,10
1332,25
1332,03
1310,09
32
32
32

32
32
32
32
32
32
32
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 33 odwiedzający (165 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=