.
  Listy konk.-wstępne2017
 
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 16.09.17 DAHME                                    
            Całość [ 1]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3   127    7   109   167.60     
              2 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4   110    7    76   161.01     
              3 WOLARZ          JANUSZ          3    51    7    24   147.98     
              4 WODEJKO         ROMAN           1    39    7    14   147.09     
              5 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    30    7    17   142.90     
              6 JUREK           STANISŁAW       1    74    7    30   141.83     
              7 GAŁDA           MARIAN          1    40    7    15   140.84     
              8 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    60    7    13   138.75     
              9 SADOWSKI        ROBERT          1    56    7    20   137.43     
             10 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    25    7    12   136.98     
             11 MAZUR           STANISŁAW       3    54    7    12   136.35     
             12 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    85    7    23   135.60     
             13 URBANOWICZ      DOROTA          1    45    7     7   134.88     
             14 BARCZYK         JERZY           3    70    7     9   132.80     
             15 MAZUR           MACIEJ          1    63    7    14   128.65     
             16 DOMARADZKI      ADAM            4    66    7    10   125.63     
             17 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    45    7    12   120.97     
             18 GUZIK           TADEUSZ         3    35    7     7   119.04     
             19 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    34    7     7   117.53     
             20 PISKULAK        ANDRZEJ         4    29    7     7   116.38     
             21 SAPIJASZKO      MARIAN          4    47    6     6   110.65     
             22 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    35    7     7   106.52     
             23 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    19    6     6   102.47     
             24 KLEMENTOWSKI    MAREK           3    49    6     6   102.19     
             25 MADERA          EUGENIUSZ       3    28    6     6    98.55     
             26 PAWLIK          TADEUSZ         1    46    6     6    96.19     
             27 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    29    5     5    84.20     
             28 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    35    4     4    81.21     
             29 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    41    5     5    81.10     
             30 SEWIELSKI       BOGDAN          3    31    5     5    79.62     
             31 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    27    5     5    77.38     
             32 PYTLIK          TOMASZ          1    39    4     4    59.82     
             33 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    64    3     3    58.60     
             34 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    55    3     3    51.44     
             35 LISOWSKI        JANUSZ          1    49    3     3    51.13     
             36 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    37    3     3    48.89     
             37 MUSIAŁ          LUCJAN          4    37    2     2    33.20     
             38 MAŚLEJAK        JAN             4    58    2     2    32.41     
             39 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    23    2     2    31.71     
             40 MUŚ             JACEK           4    53    2     2    30.74     
             41 KLOC            RYSZARD         1    42    2     2    30.62     
             42 HALCZUK         BOGDAN          1    28    1     1    19.56     
             43 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    56    1     1    18.52     
             44 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    50    1     1    16.53     
             45 SMOLIŃSKI       A & Z           1    21    1     1    14.78     
             46 KAWKA           JAN             1    12    1     1    14.51     
             47 DATA            ZBIGNIEW        1    32    0     0     0.00     
             48 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    27    0     0     0.00     
             49 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    60    0     0     0.00     
             50 SIKORA          JÓZEF           1    24    0     0     0.00     
             51 NANASIK         KRZYSZTOF       1    13    0     0     0.00     
             52 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1    27    0     0     0.00     
             53 DZIEPAK STANISŁ ALEKSANDRA      3     9    0     0     0.00     
             54 ADAMIAK         TEODOR          3    28    0     0     0.00     
             55 BUDZIŃSKI       ANDRZEJ         3    70    0     0     0.00     
             56 BANASIK         JERZY           4    21    0     0     0.00     
             57 KONOFACKI       JÓZEF           4    24    0     0     0.00     
             58 PLACHA          JERZY           4    60    0     0     0.00     
             59 BANASIEWICZ     SŁAWEK          4     7    0     0     0.00     
             60 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    26    0     0     0.00     
             61 SYNOWIEC        RYSZARD         4    30    0     0     0.00     
             62 PACER           MIROSŁAW        4    20    0     0     0.00     
             63 KASPERKIEWICZ   ROMAN           4    19    0     0     0.00





                PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  DAHME z dnia 16.09.17                                   
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:51:32.1 N 13:27:27.2 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,05,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  238.512 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   63                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2646                           
      5.Ilość konkursów.......................:  530                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1366.57                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1215.24                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,54,43                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,18,34                         
     10.Czas trwania konkursu.................:23 min. 51 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  24.0- gradacja                                             
       Całość [ 1]                                                              
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 01 | Brzeg Dolny             |   27   | 1037   |  177  |17.07|      
          | 02 | Wolow                   |    1   |   45   |   12  |26.67|      
          | 03 | Juszczyn                |   17   |  796   |  201  |25.25|      
          | 04 | Roscislawice            |   18   |  768   |  140  |18.23|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   63   | 2646   |  530  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



                                                                                
                                  PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  4. Lot do MP w kat.A.  
                                           z lotu DAHME, w dniu 16.09.17        
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |  GMP  |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------+
     1 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   33              G   10:54:43     1366.57   0.38 127-109-  7  231.930  24.000
     2 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  146              G   10:54:49     1365.77   0.76   2  <   3>  231.930  23.980
     3 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   62              G   10:54:55     1364.96   1.13   3  <   4>  231.930  23.960
     4 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   79              G   10:54:56     1364.83   1.51   4  <   5>  231.930  23.940
     5 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   23              G   10:55:03     1363.89   1.89   5  <   6>  231.930  23.920
     6 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   95              G   10:55:07     1363.36   2.27   6  <   7>  231.930  23.910
     7 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   80              G   10:55:08     1363.23   2.65   7  <   8>  231.930  23.890
     8 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   88              G   10:55:17     1362.02   3.02   8  <   9>  231.930   0.000
     9 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   11              G   10:55:19     1361.76   3.40   9  <  10>  231.930   0.000
    10 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   12              G   10:55:20     1361.62   3.78  10  <  11>  231.930   0.000
    11 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   54              G   10:55:24     1361.09   4.16  11  <  12>  231.930   0.000
    12 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    1              G   10:55:27     1360.69   4.54  12  <  13>  231.930   0.000
    13 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   63              G   10:55:31     1360.16   4.91  13  <  14>  231.930   0.000
    14 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   45              G   10:55:33     1359.89   5.29  14  <  15>  231.930   0.000
    15 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   78              G   10:55:43     1358.57   5.67  15  <  16>  231.930   0.000
    16 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    5              G M 10:55:44     1358.43   6.05  16  <  17>  231.930   0.000
    17 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   96              G   10:55:55     1356.98   6.42  17  <  18>  231.930   0.000
    18 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   89              G   10:56:07     1355.39   6.80  18  <  19>  231.930   0.000
    19 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   24              G   10:56:18     1353.94   7.18  19  <  20>  231.930   0.000
    20 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   31              G   10:56:23     1353.28   7.56  20  <  21>  231.930   0.000
    21 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   73              G   10:56:28     1352.62   7.94  21  <  22>  231.930   0.000
    22 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   52              G   10:56:38     1351.31   8.31  22  <  23>  231.930   0.000
    23 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   43              G   10:56:43     1350.66   8.69  23  <  24>  231.930   0.000
    24 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   38              G   10:56:48     1350.00   9.07  24  <  25>  231.930   0.000
    25 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  119              G   10:56:51     1349.61   9.45  25  <  26>  231.930   0.000
    26 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   76              G M 10:56:52     1349.48   9.83  26  <  27>  231.930   0.000
    27 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   87              G   10:56:55     1349.08  10.20  27  <  28>  231.930   0.000
    28 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   22              G   10:57:05     1347.78  10.58  28  <  29>  231.930   0.000
    29 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  110              G   10:57:26     1345.04  10.96  29  <  30>  231.930   0.000
    30 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    3              G   10:57:33     1344.13  11.34  30  <  31>  231.930   0.000
    31 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   25              G   10:58:10     1339.35  11.72  31  <  32>  231.930   0.000
    32 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  105              G M 10:58:43     1335.11  12.09  32  <  33>  231.930   0.000
    33 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  166              G   10:58:44     1334.98  12.47  33  <  34>  231.930   0.000
    34 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  109              G   10:58:46     1334.72  12.85  34  <  35>  231.930   0.000
    35 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  120              G   10:58:47     1334.59  13.23  35  <  36>  231.930   0.000
    36 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   35              G   10:58:50     1334.21  13.61  36  <  37>  231.930   0.000
    37 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   75              G   10:58:52     1333.95  13.98  37  <  38>  231.930   0.000
    38 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   81              G   10:58:53     1333.83  14.36  38  <  39>  231.930   0.000
    39 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   51              G M 11:00:01     1325.19  14.74  39  <  40>  231.930   0.000
    40 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   17              G   11:00:19     1322.92  15.12  40  <  41>  231.930   0.000
    41 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  178              G M 11:00:20     1322.80  15.50  41  <  41>  231.930   0.000
    41 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   32              G   11:00:20     1322.80  15.50  42  <  43>  231.930   0.000
    43 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  182              G   11:00:22     1322.54  16.25  43  <  44>  231.930   0.000
    44 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   60              G   11:00:25     1322.17  16.63  44  <  45>  231.930   0.000
    45 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   92              G   11:00:35     1320.91  17.01  45  <  47>  231.930   0.000
    46 WODEJKO ROMAN                   1   62              G M 11:02:43     1320.14  17.38  39- 14-  7  234.610  23.150
    47 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  150              G M 11:00:45     1319.66  17.76  46  <  48>  231.930   0.000
    48 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  137              G   11:01:01     1317.66  18.14  47  <  49>  231.930   0.000
    49 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  140              G   11:01:13     1316.16  18.52  48  <  50>  231.930   0.000
    50 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  116              G   11:01:16     1315.79  18.90  49  <  65>  231.930   0.000
    51 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   60              G   11:01:52     1314.89  19.27 110- 76-  7  232.560  23.050
    52 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  152              G   11:01:55     1314.52  19.65   2  <  53>  232.560  23.040
    53 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  172              G   11:01:56     1314.39  20.03   3  <  54>  232.560  23.020
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    54 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4    6              G   11:01:57     1314.27  20.41   4  <  54>  232.560  23.000
    54 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   68              G   11:01:57     1314.27  20.41   5  <  56>  232.560  23.000
    56 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   45              G   11:01:58     1314.15  21.16   6  <  57>  232.560  22.960
    57 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   15              G M 11:01:59     1314.02  21.54   7  <  58>  232.560  22.940
    58 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   53              G   11:02:00     1313.90  21.92   8  <  59>  232.560   0.000
    59 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  116              G   11:02:01     1313.78  22.30   9  <  59>  232.560   0.000
    59 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   26              G   11:02:01     1313.78  22.30  10  <  61>  232.560   0.000
    61 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   34              G   11:02:03     1313.53  23.05  11  <  61>  232.560   0.000
    61 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   12              G   11:02:03     1313.53  23.05  12  <  63>  232.560   0.000
    63 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   69              G M 11:02:06     1313.16  23.81  13  <  64>  232.560   0.000
    64 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   81              G   11:02:08     1312.91  24.19  14  <  75>  232.560   0.000
    65 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  134              G   11:01:40     1312.81  24.57  50  <  66>  231.930   0.000
    66 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  152              G   11:01:59     1310.46  24.94  51  <  67>  231.930   0.000
    67 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  145              G   11:02:00     1310.34  25.32  52  <  68>  231.930   0.000
    68 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  104              G M 11:02:02     1310.09  25.70  53  <  69>  231.930   0.000
    69 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  114              G   11:02:03     1309.97  26.08  54  <  70>  231.930   0.000
    70 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   19              G   11:02:04     1309.85  26.46  55  <  71>  231.930   0.000
    71 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  174              G   11:02:06     1309.60  26.83  56  <  72>  231.930   0.000
    72 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  156              G   11:02:09     1309.23  27.21  57  <  73>  231.930   0.000
    73 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   66              G   11:02:15     1308.49  27.59  58  <  74>  231.930   0.000
    74 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   29              G   11:02:21     1307.75  27.97  59  <  76>  231.930   0.000
    75 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   40              G   11:02:50     1307.74  28.34  15  <  84>  232.560   0.000
    76 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   48              G   11:02:23     1307.51  28.72  60  <  77>  231.930   0.000
    77 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  169              G   11:02:28     1306.89  29.10  61  <  77>  231.930   0.000
    77 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  100              G   11:02:28     1306.89  29.10  62  <  79>  231.930   0.000
    79 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   57              G   11:02:34     1306.16  29.86  63  <  80>  231.930   0.000
    80 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   13              G   11:02:53     1303.83  30.23  64  <  81>  231.930   0.000
    81 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    2              G M 11:02:57     1303.34  30.61  65  <  82>  231.930   0.000
    82 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  122              G   11:02:59     1303.10  30.99  66  <  83>  231.930   0.000
    83 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   55              G   11:03:02     1302.73  31.37  67  <  87>  231.930   0.000
    84 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   71              G   11:03:37     1302.01  31.75  16  <  85>  232.560   0.000
    85 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  121              G   11:03:38     1301.89  32.12  17  <  86>  232.560   0.000
    86 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  120              G   11:03:40     1301.64  32.50  18  <  87>  232.560   0.000
    87 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  163              G   11:03:41     1301.52  32.88  19  <  89>  232.560   0.000
    87 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   65              G   11:03:12     1301.52  32.88  68  <  94>  231.930   0.000
    89 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  115              G   11:03:43     1301.28  33.64  20  <  91>  232.560   0.000
    90 WOLARZ JANUSZ                   3   39              G   10:58:18     1300.92  34.01  51- 24-  7  225.450  22.320
    91 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  166              G   11:03:48     1300.67  34.39  21  <  91>  232.560   0.000
    91 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   47              G   11:03:48     1300.67  34.39  22  <  93>  232.560   0.000
    93 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  100              G   11:03:49     1300.55  35.15  23  <  95>  232.560   0.000
    94 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    4              G   11:03:20     1300.54  35.53  69  < 105>  231.930   0.000
    95 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  161              G   11:03:51     1300.31  35.90  24  <  95>  232.560   0.000
    95 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  146              G   11:03:51     1300.31  35.90  25  <  95>  232.560   0.000
    95 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   11              G M 11:03:51     1300.31  35.90  26  <  99>  232.560   0.000
    98 WOLARZ JANUSZ                   3   36              G   10:58:23     1300.30  37.04   2  < 159>  225.450  22.170
    99 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   59              G   11:03:53     1300.07  37.41  27  < 100>  232.560   0.000
   100 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   25              G   11:03:54     1299.94  37.79  28  < 101>  232.560   0.000
   101 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  147              G   11:03:57     1299.58  38.17  29  < 102>  232.560   0.000
   102 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   50              G   11:03:58     1299.46  38.55  30  < 102>  232.560   0.000
   102 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   28              G M 11:03:58     1299.46  38.55  31  < 104>  232.560   0.000
   104 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  133              G   11:04:02     1298.98  39.30  32  < 106>  232.560   0.000
   105 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  121              G   11:03:34     1298.84  39.68  70  < 109>  231.930   0.000
   106 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   22              G   11:04:04     1298.73  40.06  33  < 115>  232.560   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   107 WODEJKO ROMAN                   1   30              G M 11:05:42     1298.34  40.44   2  < 155>  234.610  22.000
   108 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   10              G M 11:06:20     1298.27  40.82  25- 12-  7  235.420  21.980
   109 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   93              G   11:03:41     1298.00  41.19  71  < 110>  231.930   0.000
   110 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   41              G   11:03:46     1297.39  41.57  72  < 111>  231.930   0.000
   111 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  139              G   11:03:50     1296.91  41.95  73  < 112>  231.930   0.000
   112 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  167              G   11:03:52     1296.66  42.33  74  < 114>  231.930   0.000
   113 URBANOWICZ DOROTA               1   46              G M 11:13:07     1295.63  42.71  45-  7-  7  243.730  21.880
   114 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  108              G   11:04:03     1295.34  43.08  75  < 116>  231.930   0.000
   115 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  168              G   11:04:42     1294.16  43.46  34  < 118>  232.560   0.000
   116 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  128              G   11:04:13     1294.13  43.84  76  < 116>  231.930   0.000
   116 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  181              G   11:04:13     1294.13  43.84  77  < 119>  231.930   0.000
   118 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  135              G   11:04:43     1294.04  44.60  35  < 120>  232.560   0.000
   119 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  176              G   11:04:14     1294.01  44.97  78  < 131>  231.930   0.000
   120 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  142              G   11:04:44     1293.92  45.35  36  < 121>  232.560   0.000
   121 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  162              G   11:04:47     1293.56  45.73  37  < 122>  232.560   0.000
   122 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   42              G M 11:04:49     1293.32  46.11  38  < 122>  232.560   0.000
   122 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   27              G M 11:04:49     1293.32  46.11  39  < 124>  232.560   0.000
   124 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   18              G   11:04:58     1292.24  46.86  40  < 134>  232.560   0.000
   125 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   39              G M 11:06:43     1290.31  47.24  30- 17-  7  234.470  21.660
   126 SADOWSKI ROBERT                 1   13              G M 11:07:22     1289.82  47.62  56- 20-  7  235.220  21.640
   127 SADOWSKI ROBERT                 1   56              G   11:07:26     1289.35  48.00   2  < 128>  235.220  21.620
   128 SADOWSKI ROBERT                 1   53              G   11:07:27     1289.23  48.37   3  < 256>  235.220  21.600
   129 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1    1              G M 11:07:02     1289.05  48.75  19-  6-  6  234.650  21.580
   130 JUREK STANISŁAW                 1   32              G M 11:07:26     1287.21  49.13  74- 30-  7  234.830  21.560
   131 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   49              G   11:05:15     1286.71  49.51  79  < 133>  231.930   0.000
   132 JUREK STANISŁAW                 1   21              G M 11:07:31     1286.62  49.89   2  < 200>  234.830  21.520
   133 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  126              G   11:05:19     1286.24  50.26  80  < 135>  231.930   0.000
   134 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  103              G   11:05:53     1285.69  50.64  41  < 137>  232.560   0.000
   135 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   34              G   11:05:24     1285.64  51.02  81  < 136>  231.930   0.000
   136 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   67              G   11:05:25     1285.52  51.40  82  < 145>  231.930   0.000
   137 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   29              G M 11:05:55     1285.45  51.78  42  < 137>  232.560   0.000
   137 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   23              G   11:05:55     1285.45  51.78  43  < 139>  232.560   0.000
   139 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   83              G   11:06:00     1284.86  52.53  44  < 140>  232.560   0.000
   140 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   56              G M 11:06:05     1284.27  52.91  45  < 140>  232.560   0.000
   140 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   62              G   11:06:05     1284.27  52.91  46  < 142>  232.560   0.000
   142 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   44              G   11:06:06     1284.15  53.67  47  < 142>  232.560   0.000
   142 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   76              G   11:06:06     1284.15  53.67  48  < 142>  232.560   0.000
   142 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  131              G   11:06:06     1284.15  53.67  49  < 146>  232.560   0.000
   145 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  129              G   11:05:39     1283.86  54.80  83  < 148>  231.930   0.000
   146 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   43              G   11:06:09     1283.80  55.18  50  < 161>  232.560   0.000
   147 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   16              G   11:04:27     1282.42  55.56  60- 13-  7  230.130  21.240
   148 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   37              G   11:05:54     1282.09  55.93  84  < 148>  231.930   0.000
   148 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   20              G   11:05:54     1282.09  55.93  85  < 150>  231.930   0.000
   150 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  183              G   11:05:55     1281.97  56.69  86  < 152>  231.930   0.000
   151 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   56              G   11:04:31     1281.94  57.07   2  < 197>  230.130  21.160
   152 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  171              G   11:05:56     1281.85  57.45  87  < 152>  231.930   0.000
   152 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   84              G   11:05:56     1281.85  57.45  88  < 154>  231.930   0.000
   154 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   97              G   11:05:58     1281.62  58.20  89  < 157>  231.930   0.000
   155 WODEJKO ROMAN                   1   57              G   11:08:07     1281.21  58.58   3  < 158>  234.610  21.090
   156 GAŁDA MARIAN                    1   21              G   11:09:01     1280.81  58.96  40- 15-  7  235.690  21.070
   157 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    8              G   11:06:05     1280.79  59.33  90  < 174>  231.930   0.000
   158 WODEJKO ROMAN                   1   70              G   11:08:12     1280.62  59.71   4  < 206>  234.610  21.030
   159 WOLARZ JANUSZ                   3   27              G   11:01:31     1277.22  60.09   3  < 160>  225.450  21.010
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   160 WOLARZ JANUSZ                   3    2              G M 11:01:34     1276.86  60.47   4  < 182>  225.450  20.990
   161 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  144              G   11:07:16     1275.93  60.85  51  < 161>  232.560   0.000
   161 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   52              G   11:07:16     1275.93  60.85  52  < 161>  232.560   0.000
   161 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   89              G   11:07:16     1275.93  60.85  53  < 164>  232.560   0.000
   164 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   19              G   11:07:19     1275.58  61.98  54  < 168>  232.560   0.000
   165 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   37              G M 11:08:49     1275.56  62.36   2  < 166>  234.470  20.900
   166 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   85              G M 11:08:52     1275.22  62.74   3  < 172>  234.470  20.880
   167 DOMARADZKI ADAM                 4    5              G   11:18:39     1274.93  63.11  66- 10-  7  246.890  20.860
   168 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   46              G   11:07:25     1274.88  63.49  55  < 169>  232.560   0.000
   169 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   58              G   11:07:27     1274.65  63.87  56  < 170>  232.560   0.000
   170 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  134              G   11:07:28     1274.53  64.25  57  < 171>  232.560   0.000
   171 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  159              G   11:07:29     1274.42  64.63  58  < 173>  232.560   0.000
   172 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   67              G   11:08:59     1274.41  65.00   4  < 207>  234.470  20.770
   173 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  101              G   11:07:30     1274.30  65.38  59  < 175>  232.560   0.000
   174 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    7              G   11:07:06     1273.64  65.76  91  < 176>  231.930   0.000
   175 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4    1              G   11:07:41     1273.02  66.14  60  < 178>  232.560   0.000
   176 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   44              G   11:07:13     1272.83  66.52  92  < 180>  231.930   0.000
   177 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   12              G M 10:59:50     1272.76  66.89  35-  4-  4  222.520  20.670
   178 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  113              G   11:07:44     1272.67  67.27  61  < 179>  232.560   0.000
   179 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   93              G   11:07:45     1272.56  67.65  62  < 211>  232.560   0.000
   180 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  103              G   11:07:37     1270.04  68.03  93  < 183>  231.930   0.000
   181 GAŁDA MARIAN                    1    1              G M 11:10:36     1269.88  68.41   2  < 201>  235.690  20.600
   182 WOLARZ JANUSZ                   3   35              G M 11:02:38     1269.19  68.78   5  < 186>  225.450  20.580
   183 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   14              G   11:07:53     1268.19  69.16  94  < 190>  231.930   0.000
   184 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2    6              GSM 11:15:53     1268.05  69.54  45- 12-  7  242.050  20.540  37.23
   185 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   47              G   11:00:30     1267.92  69.92   2  < 202>  222.520  20.520
   186 WOLARZ JANUSZ                   3   47              G   11:02:53     1267.40  70.29   6  < 191>  225.450  20.500
   187 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   10              G M 11:15:59     1267.39  70.67   2  < 378>  242.050  20.480
   188 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   25              G   11:27:55     1267.37  71.05  85- 23-  7  257.170  20.470
   189 PAWLIK TADEUSZ                  1   49              G   11:10:39     1267.06  71.43  46-  6-  6  235.230  20.450
   190 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   26              G   11:08:08     1266.45  71.81  95  < 193>  231.930   0.000
   191 WOLARZ JANUSZ                   3    1              G   11:03:07     1265.74  72.18   7  < 217>  225.450  20.410
   192 MAZUR STANISŁAW                 3   11              G M 11:00:43     1265.73  72.56  54- 12-  7  222.410  20.390
   193 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   36              G   11:08:16     1265.53  72.94  96  < 215>  231.930   0.000
   194 MAZUR STANISŁAW                 3   39              G   11:00:47     1265.25  73.32   2  < 195>  222.410  20.350
   195 MAZUR STANISŁAW                 3   19              G   11:00:55     1264.29  73.70   3  < 196>  222.410  20.330
   196 MAZUR STANISŁAW                 3   59              G   11:00:56     1264.17  74.07   4  < 226>  222.410  20.310
   197 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   76              G   11:07:19     1262.25  74.45   3  < 199>  230.130  20.290
   198 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3    2              G M 11:11:38     1261.40  74.83   2  < 205>  235.420  20.280
   199 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    4              G   11:07:27     1261.33  75.21   4  < 208>  230.130  20.260
   200 JUREK STANISŁAW                 1   63              G   11:11:14     1260.95  75.59   3  < 204>  234.830  20.240
   201 GAŁDA MARIAN                    1   23              G   11:11:55     1260.94  75.96   3  < 203>  235.690  20.220
   202 BIAŁOWĄS DANIEL                 3    3              G M 11:01:31     1260.62  76.34   3  < 222>  222.520  20.200
   203 GAŁDA MARIAN                    1   53              G M 11:11:59     1260.49  76.72   4  < 231>  235.690  20.180
   204 JUREK STANISŁAW                 1   72              G M 11:11:20     1260.27  77.10   4  < 239>  234.830  20.160
   205 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   14              G M 11:11:51     1259.94  77.48   3  < 266>  235.420  20.140
   206 WODEJKO ROMAN                   1   74              G M 11:11:14     1259.76  77.85   5  < 220>  234.610  20.120
   207 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   78              G   11:11:08     1259.69  78.23   5  < 214>  234.470  20.110
   208 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   97              G   11:07:49     1258.80  78.61   5  < 324>  230.130  20.090
   209 BARCZYK JERZY                   3   79              G   11:07:24     1257.02  78.99  70-  9-  7  229.280  20.070
   210 BARCZYK JERZY                   3   14              G   11:07:25     1256.90  79.37   2  < 213>  229.280  20.050
   211 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4    4              G   11:10:05     1256.52  79.74  63  < 238>  232.560   0.000
   212 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   65              G   11:11:05     1256.37  80.12  64-  3-  3  233.790  20.010
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   213 BARCZYK JERZY                   3    1              G   11:07:32     1256.10  80.50   3  < 288>  229.280  19.990
   214 SZUMILAS ZDZISŁAW               1    3              G   11:11:41     1255.98  80.88   6  < 286>  234.470  19.970
   215 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   74              G   11:09:40     1255.94  81.25  97  < 218>  231.930   0.000
   216 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   36              G M 11:11:09     1255.92  81.63   2  < 284>  233.790  19.940
   217 WOLARZ JANUSZ                   3   46              G   11:04:37     1255.17  82.01   8  < 228>  225.450   0.000
   218 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  160              G   11:09:48     1255.03  82.39  98  < 219>  231.930   0.000
   219 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  141              G   11:09:55     1254.24  82.77  99  < 224>  231.930   0.000
   220 WODEJKO ROMAN                   1   64              G M 11:12:07     1253.82  83.14   6  < 221>  234.610  19.860
   221 WODEJKO ROMAN                   1    4              G   11:12:09     1253.59  83.52   7  < 223>  234.610  19.840
   222 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   38              G   11:02:34     1253.16  83.90   4          222.520  19.820
   223 WODEJKO ROMAN                   1   32              G   11:12:13     1253.15  84.28   8  < 302>  234.610   0.000
   224 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   86              G   11:10:07     1252.89  84.66 100  < 225>  231.930   0.000
   225 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   98              G   11:10:10     1252.55  85.03 101  < 233>  231.930   0.000
   226 MAZUR STANISŁAW                 3   33              G   11:02:39     1251.96  85.41   5  < 338>  222.410  19.750
   227 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   36              G   11:30:25     1251.94  85.79   2  < 229>  257.170  19.730
   228 WOLARZ JANUSZ                   3   52              G M 11:05:06     1251.81  86.17   9  < 232>  225.450   0.000
   229 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   81              G   11:30:30     1251.44  86.55   3  < 260>  257.170  19.690
   230 GUZIK TADEUSZ                   3   34              G   11:16:21     1251.37  86.92  35-  7-  7  239.450  19.670
   231 GAŁDA MARIAN                    1   13              G   11:13:21     1251.34  87.30   5  < 235>  235.690  19.650
   232 WOLARZ JANUSZ                   3   64              G   11:05:15     1250.76  87.68  10  < 250>  225.450   0.000
   233 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   82              G   11:10:26     1250.75  88.06 102  < 241>  231.930   0.000
   234 GUZIK TADEUSZ                   3   19              G M 11:16:27     1250.72  88.44   2  < 322>  239.450  19.600
   235 GAŁDA MARIAN                    1   40              G M 11:13:27     1250.68  88.81   6  < 237>  235.690  19.580
   236 HALCZUK BOGDAN                  1    1              G   11:14:34     1250.48  89.19  28-  1-  1  237.050  19.560
   237 GAŁDA MARIAN                    1   37              G M 11:13:29     1250.46  89.57   7  < 271>  235.690  19.540
   238 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  140              G   11:10:59     1250.44  89.95  64  < 240>  232.560   0.000
   239 JUREK STANISŁAW                 1   31              G   11:12:49     1250.32  90.33   5  < 242>  234.830  19.500
   240 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  156              G   11:11:01     1250.21  90.70  65  < 244>  232.560   0.000
   241 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  161              G   11:10:31     1250.18  91.08 103  < 252>  231.930   0.000
   242 JUREK STANISŁAW                 1   30              G M 11:12:52     1249.98  91.46   6  < 244>  234.830  19.440
   243 URBANOWICZ DOROTA               1   12              G   11:20:01     1249.79  91.84   2  < 247>  243.730  19.430
   244 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   30              G   11:11:05     1249.76  92.21  66  < 244>  232.560   0.000
   244 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  119              G   11:11:05     1249.76  92.21  67  < 248>  232.560   0.000
   244 JUREK STANISŁAW                 1   58              G   11:12:54     1249.76  92.21   7  < 248>  234.830  19.410
   247 URBANOWICZ DOROTA               1   13              G   11:20:02     1249.68  93.35   3  < 251>  243.730  19.350
   248 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   33              G   11:11:06     1249.65  93.73  68  < 254>  232.560   0.000
   248 JUREK STANISŁAW                 1   10              G   11:12:55     1249.65  93.73   8  < 255>  234.830   0.000
   250 WOLARZ JANUSZ                   3   13              G   11:05:25     1249.61  94.48  11  < 290>  225.450   0.000
   251 URBANOWICZ DOROTA               1   17              G   11:20:03     1249.58  94.86   4  < 253>  243.730  19.270
   252 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  124              G   11:10:37     1249.51  95.24 104  < 257>  231.930   0.000
   253 URBANOWICZ DOROTA               1   50              G M 11:20:04     1249.47  95.62   5  < 305>  243.730  19.240
   254 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   51              G   11:11:09     1249.32  95.99  69  < 267>  232.560   0.000
   255 JUREK STANISŁAW                 1    2              G   11:13:00     1249.10  96.37   9  < 259>  234.830   0.000
   256 SADOWSKI ROBERT                 1   25              G   11:13:24     1248.51  96.75   4  < 318>  235.220  19.180
   257 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   39              G   11:10:47     1248.39  97.13 105  < 276>  231.930   0.000
   258 PRZYŁUCKI JULIAN                3   83              G   11:09:44     1248.34  97.51  55-  3-  3  230.610  19.140
   259 JUREK STANISŁAW                 1   27              G   11:13:07     1248.32  97.88  10  < 309>  234.830   0.000
   260 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   85              G   11:31:05     1247.89  98.26   4  < 260>  257.170  19.100
   260 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   38              G   11:31:05     1247.89  98.26   5  < 262>  257.170  19.100
   262 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4    8              G   11:31:06     1247.79  99.02   6  < 295>  257.170  19.070
   263 PISKULAK ANDRZEJ                4   24              G   11:27:09     1247.49  99.40  29-  7-  7  252.180  19.050
   264 KLEMENTOWSKI MAREK              3   29              G   11:10:08     1247.37  99.77  49-  6-  6  230.930  19.030
   265 PISKULAK ANDRZEJ                4   21              G   11:27:12     1247.18 100.15   2  < 269>  252.180  19.010
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   266 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3    4              G M 11:13:47     1247.04 100.53   4  < 270>  235.420  18.990
   267 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  170              G   11:11:30     1246.97 100.91  70  < 386>  232.560   0.000
   268 DOMARADZKI ADAM                 4   58              G   11:23:01     1246.81 101.28   2  < 350>  246.890  18.950
   269 PISKULAK ANDRZEJ                4   28              G   11:27:16     1246.77 101.66   3  < 426>  252.180  18.930
   270 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   36              G M 11:13:52     1246.49 102.04   5  < 282>  235.420  18.910
   271 GAŁDA MARIAN                    1   55              G M 11:14:06     1246.38 102.42   8  < 367>  235.690   0.000
   272 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1   35              G   11:15:13     1246.21 102.80  34-  7-  7  237.050  18.880
   273 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1   20              G   11:13:32     1246.09 103.17  29-  5-  5  234.930  18.860
   274 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1   19              G   11:13:35     1245.76 103.55   2  < 385>  234.930  18.840
   274 MAZUR MACIEJ                    1   20              G   11:20:36     1245.76 103.55  63- 14-  7  243.670  18.840
   276 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  127              G   11:11:12     1245.60 104.31 106  < 279>  231.930   0.000
   277 MAZUR MACIEJ                    1   68              G   11:20:38     1245.54 104.69   2  < 278>  243.670  18.780
   278 MAZUR MACIEJ                    1   95              G M 11:20:41     1245.23 105.06   3  < 296>  243.670  18.760
   279 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  138              G   11:11:16     1245.15 105.44 107  < 326>  231.930   0.000
   280 KLEMENTOWSKI MAREK              3   43              G   11:10:28     1245.13 105.82   2  < 337>  230.930  18.730
   281 SAPIJASZKO MARIAN               4   24              G   11:23:47     1244.92 106.20  47-  6-  6  247.470  18.710
   282 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   17              G   11:14:09     1244.62 106.58   6  < 319>  235.420  18.690
   283 SAPIJASZKO MARIAN               4   33              G   11:23:51     1244.51 106.95   2  < 285>  247.470  18.670
   284 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   69              G M 11:12:53     1244.34 107.33   3          233.790  18.650
   285 SAPIJASZKO MARIAN               4   36              G   11:23:53     1244.30 107.71   3  < 293>  247.470  18.630
   286 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   26              G   11:13:27     1244.20 108.09   7  < 292>  234.470  18.610
   287 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1   10              G M 11:17:45     1243.94 108.47  27-  5-  5  239.770  18.590
   288 BARCZYK JERZY                   3   22              G   11:09:21     1243.72 108.84   4  < 289>  229.280  18.570
   289 BARCZYK JERZY                   3   38              G   11:09:22     1243.61 109.22   5  < 327>  229.280  18.560
   290 WOLARZ JANUSZ                   3   57              G   11:06:20     1243.29 109.60  12  < 303>  225.450   0.000
   291 KRZEMIŃSKI MAREK                3   58              G M 11:10:21     1242.78 109.98  56-  1-  1  230.350  18.520
   292 SZUMILAS ZDZISŁAW               1    8              G M 11:13:40     1242.77 110.36   8  < 294>  234.470   0.000
   293 SAPIJASZKO MARIAN               4   32              G   11:24:10     1242.53 110.73   4  < 313>  247.470  18.480
   294 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   80              G M 11:13:43     1242.45 111.11   9  < 297>  234.470   0.000
   295 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   79              G   11:32:00     1242.37 111.49   7  < 298>  257.170  18.440
   296 MAZUR MACIEJ                    1   14              G   11:21:09     1242.26 111.87   4  < 308>  243.670  18.420
   297 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   41              G   11:13:45     1242.23 112.24  10  < 299>  234.470   0.000
   298 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   49              G   11:32:03     1242.07 112.62   8  < 304>  257.170   0.000
   299 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   57              G M 11:13:48     1241.90 113.00  11  < 307>  234.470   0.000
   300 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1   26              G   11:14:17     1241.84 113.38  37-  3-  3  235.060  18.350
   300 SEWIELSKI BOGDAN                3   26              G M 11:11:11     1241.84 113.38  31-  5-  5  231.210  18.350
   302 WODEJKO ROMAN                   1    2              G M 11:13:57     1241.65 114.13   9  < 370>  234.610   0.000
   303 WOLARZ JANUSZ                   3   19              G   11:06:38     1241.24 114.51  13  < 306>  225.450   0.000
   304 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4    7              G   11:32:13     1241.07 114.89   9  < 331>  257.170   0.000
   305 URBANOWICZ DOROTA               1   11              G   11:21:24     1240.99 115.27   6  < 347>  243.730  18.250
   306 WOLARZ JANUSZ                   3    6              G M 11:06:41     1240.90 115.65  14  < 316>  225.450   0.000
   307 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   21              G M 11:13:58     1240.80 116.02  12  < 375>  234.470   0.000
   308 MAZUR MACIEJ                    1   27              G   11:21:23     1240.79 116.40   5  < 312>  243.670  18.200
   309 JUREK STANISŁAW                 1    4              G   11:14:17     1240.63 116.78  11  < 317>  234.830   0.000
   310 LISOWSKI JANUSZ                 1   26              G   11:15:58     1240.58 117.16  49-  3-  3  236.910  18.160
   311 LISOWSKI JANUSZ                 1   55              G   11:15:59     1240.48 117.54   2  < 486>  236.910  18.140
   312 MAZUR MACIEJ                    1   90              G M 11:21:26     1240.47 117.91   6  < 343>  243.670  18.120
   313 SAPIJASZKO MARIAN               4   47              G   11:24:32     1240.24 118.29   5  < 315>  247.470  18.100
   314 MADERA EUGENIUSZ                3    5              G   11:14:20     1240.04 118.67  28-  6-  6  234.780  18.080
   315 SAPIJASZKO MARIAN               4   12              G   11:24:37     1239.73 119.05   6          247.470  18.060
   316 WOLARZ JANUSZ                   3   26              G M 11:06:53     1239.53 119.43  15  < 349>  225.450   0.000
   317 JUREK STANISŁAW                 1   20              G   11:14:33     1238.88 119.80  12  < 320>  234.830   0.000
   318 SADOWSKI ROBERT                 1   62              G   11:14:52     1238.87 120.18   5  < 335>  235.220  18.010
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   319 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   37              G M 11:15:03     1238.73 120.56   7  < 321>  235.420  17.990
   320 JUREK STANISŁAW                 1   54              G   11:14:35     1238.66 120.94  13  < 356>  234.830   0.000
   321 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   13              G   11:15:04     1238.62 121.32   8  < 323>  235.420   0.000
   322 GUZIK TADEUSZ                   3   43              G   11:18:20     1238.53 121.69   3  < 421>  239.450  17.930
   323 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   20              G   11:15:06     1238.40 122.07   9  < 325>  235.420   0.000
   324 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   75              G   11:10:50     1238.37 122.45   6  < 328>  230.130  17.890
   325 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3    6              G M 11:15:08     1238.18 122.83  10  < 352>  235.420   0.000
   326 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   91              G   11:12:19     1238.17 123.20 108  < 439>  231.930   0.000
   327 BARCZYK JERZY                   3   17              G   11:10:11     1238.12 123.58   6  < 333>  229.280  17.840
   328 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   48              G   11:10:54     1237.92 123.96   7  < 329>  230.130  17.820
   329 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    9              G   11:10:55     1237.81 124.34   8  < 330>  230.130   0.000
   330 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   83              G   11:10:56     1237.70 124.72   9  < 332>  230.130   0.000
   331 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   32              G   11:32:50     1237.39 125.09  10  < 392>  257.170   0.000
   332 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   54              G M 11:10:59     1237.37 125.47  10  < 389>  230.130   0.000
   333 BARCZYK JERZY                   3   85              G M 11:10:20     1237.12 125.85   7  < 339>  229.280  17.720
   334 MUSIAŁ LUCJAN                   4    7              G M 11:33:17     1237.11 126.23  37-  2-  2  257.670  17.710
   335 SADOWSKI ROBERT                 1   28              G   11:15:09     1237.02 126.61   6  < 335>  235.220  17.690
   335 SADOWSKI ROBERT                 1   64              G M 11:15:09     1237.02 126.61   7  < 354>  235.220  17.690
   337 KLEMENTOWSKI MAREK              3   40              G   11:11:45     1236.57 127.36   3  < 425>  230.930  17.650
   338 MAZUR STANISŁAW                 3    9              G   11:04:53     1236.41 127.74   6  < 340>  222.410  17.630
   339 BARCZYK JERZY                   3   62              G   11:10:27     1236.34 128.12   8  < 341>  229.280   0.000
   340 MAZUR STANISŁAW                 3   46              G   11:04:56     1236.07 128.50   7  < 342>  222.410  17.590
   341 BARCZYK JERZY                   3   88              G M 11:10:30     1236.01 128.87   9          229.280   0.000
   342 MAZUR STANISŁAW                 3   77              G M 11:04:57     1235.95 129.25   8  < 344>  222.410   0.000
   343 MAZUR MACIEJ                    1  101              G   11:22:10     1235.86 129.63   7  < 351>  243.670  17.530
   344 MAZUR STANISŁAW                 3   31              G M 11:04:58     1235.84 130.01   9  < 345>  222.410   0.000
   345 MAZUR STANISŁAW                 3   83              G   11:04:59     1235.73 130.39  10  < 348>  222.410   0.000
   346 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1    5              G M 11:14:54     1235.65 130.76   2  < 381>  234.650  17.480
   347 URBANOWICZ DOROTA               1   43              G   11:22:15     1235.64 131.14   7          243.730  17.460
   348 MAZUR STANISŁAW                 3   57              G   11:05:01     1235.50 131.52  11  < 435>  222.410   0.000
   349 WOLARZ JANUSZ                   3   37              G   11:07:29     1235.46 131.90  16  < 358>  225.450   0.000
   350 DOMARADZKI ADAM                 4   38              G   11:24:51     1235.38 132.28   3  < 355>  246.890  17.400
   351 MAZUR MACIEJ                    1  106              G   11:22:16     1235.23 132.65   8  < 433>  243.670   0.000
   352 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   18              G M 11:15:38     1234.94 133.03  11  < 529>  235.420   0.000
   353 PRZYŁUCKI JULIAN                3   16              G   11:11:46     1234.75 133.41   2  < 480>  230.610  17.350
   354 SADOWSKI ROBERT                 1   14              G M 11:15:32     1234.54 133.79   8  < 371>  235.220   0.000
   355 DOMARADZKI ADAM                 4    1              G   11:25:02     1234.24 134.16   4  < 360>  246.890  17.310
   356 JUREK STANISŁAW                 1   64              G M 11:15:17     1234.11 134.54  14  < 357>  234.830   0.000
   357 JUREK STANISŁAW                 1   82              G   11:15:18     1234.00 134.92  15  < 362>  234.830   0.000
   358 WOLARZ JANUSZ                   3   23              G M 11:07:43     1233.88 135.30  17  < 363>  225.450   0.000
   359 MADERA EUGENIUSZ                3   37              G   11:15:18     1233.74 135.68   2  < 366>  234.780  17.230
   360 DOMARADZKI ADAM                 4   59              G   11:25:07     1233.73 136.05   5  < 364>  246.890  17.210
   361 PAWLIK TADEUSZ                  1   71              G   11:15:40     1233.72 136.43   2  < 473>  235.230  17.190
   362 JUREK STANISŁAW                 1   36              G   11:15:21     1233.68 136.81  16  < 365>  234.830   0.000
   363 WOLARZ JANUSZ                   3   38              G   11:07:45     1233.65 137.19  18  < 368>  225.450   0.000
   364 DOMARADZKI ADAM                 4   68              G   11:25:08     1233.63 137.57   6  < 384>  246.890  17.140
   365 JUREK STANISŁAW                 1   28              G   11:15:23     1233.46 137.94  17  < 369>  234.830   0.000
   366 MADERA EUGENIUSZ                3   16              G   11:15:22     1233.30 138.32   3  < 427>  234.780  17.100
   367 GAŁDA MARIAN                    1   38              G M 11:16:08     1233.12 138.70   9  < 377>  235.690   0.000
   368 WOLARZ JANUSZ                   3   53              G   11:07:50     1233.09 139.08  19  < 372>  225.450   0.000
   369 JUREK STANISŁAW                 1   66              G   11:15:28     1232.92 139.46  18  < 444>  234.830   0.000
   370 WODEJKO ROMAN                   1   54              G M 11:15:18     1232.84 139.83  10  < 376>  234.610   0.000
   371 SADOWSKI ROBERT                 1   38              G   11:15:48     1232.81 140.21   9  < 373>  235.220   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   372 WOLARZ JANUSZ                   3    5              G M 11:07:53     1232.75 140.59  20  < 374>  225.450   0.000
   373 SADOWSKI ROBERT                 1   44              G   11:15:49     1232.70 140.97  10  < 412>  235.220   0.000
   374 WOLARZ JANUSZ                   3   31              G   11:07:55     1232.53 141.35  21  < 471>  225.450   0.000
   375 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   13              G   11:15:16     1232.32 141.72  13  < 405>  234.470   0.000
   376 WODEJKO ROMAN                   1   41              G M 11:15:23     1232.30 142.10  11  < 510>  234.610   0.000
   377 GAŁDA MARIAN                    1   24              G   11:16:18     1232.04 142.48  10  < 434>  235.690   0.000
   378 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   21              G   11:21:30     1231.81 142.86   3  < 403>  242.050  16.870
   379 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1   28              G   11:17:29     1231.54 143.24   2  < 382>  237.050  16.850
   380 WESOŁOWSKI JAKUB                4    2              G   11:25:28     1231.48 143.61  41-  5-  5  246.870  16.840
   381 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1   21              G M 11:15:33     1231.44 143.99   3  < 383>  234.650  16.820
   382 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1   44              G   11:17:31     1231.32 144.37   3  < 391>  237.050  16.800
   383 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1    9              G M 11:15:36     1231.11 144.75   4  < 443>  234.650  16.780
   384 DOMARADZKI ADAM                 4   80              G   11:25:33     1231.07 145.12   7  < 387>  246.890  16.760
   385 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1   24              G   11:15:51     1230.97 145.50   3  < 456>  234.930  16.740
   386 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  126              G   11:13:56     1230.91 145.88  71  < 390>  232.560   0.000
   387 DOMARADZKI ADAM                 4   49              G   11:25:36     1230.76 146.26   8  < 495>  246.890   0.000
   387 WESOŁOWSKI JAKUB                4   27              G   11:25:35     1230.76 146.26   2  < 398>  246.870  16.700
   389 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   84              G   11:11:59     1230.75 147.01  11  < 402>  230.130   0.000
   390 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  129              G   11:13:59     1230.59 147.39  72  < 393>  232.560   0.000
   391 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1    4              G   11:17:39     1230.47 147.77   4  < 395>  237.050  16.630
   392 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   39              G   11:34:01     1230.38 148.15  11  < 394>  257.170   0.000
   393 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   77              G   11:14:01     1230.37 148.53  73  < 413>  232.560   0.000
   394 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   16              G   11:34:02     1230.28 148.90  12  < 397>  257.170   0.000
   395 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1    8              G   11:17:41     1230.26 149.28   5  < 399>  237.050  16.550
   396 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3   64              G   11:17:37     1230.16 149.66  50-  1-  1  236.950  16.530
   397 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   13              G   11:34:04     1230.09 150.04  13  < 400>  257.170   0.000
   398 WESOŁOWSKI JAKUB                4   21              G M 11:25:42     1230.05 150.42   3  < 448>  246.870  16.500
   399 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1    9              G   11:17:44     1229.94 150.79   6  < 459>  237.050  16.480
   400 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   58              G   11:34:06     1229.89 151.17  14  < 400>  257.170   0.000
   400 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   56              G   11:34:06     1229.89 151.17  15  < 404>  257.170   0.000
   402 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    7              G   11:12:07     1229.87 151.93  12  < 524>  230.130   0.000
   403 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2    7              G M 11:21:49     1229.83 152.31   4  < 415>  242.050  16.400
   404 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   33              G   11:34:07     1229.79 152.68  16  < 406>  257.170   0.000
   405 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   22              G M 11:15:40     1229.74 153.06  14  < 407>  234.470   0.000
   406 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4    2              G   11:34:10     1229.50 153.44  17  < 409>  257.170   0.000
   407 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   54              G   11:15:43     1229.42 153.82  15  < 411>  234.470   0.000
   408 MAŚLEJAK JAN                    4   60              G   11:26:03     1229.35 154.20  58-  2-  2  247.160  16.310
   409 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   70              G   11:34:12     1229.30 154.57  18  < 410>  257.170   0.000
   410 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4  115              G   11:34:13     1229.20 154.95  19  < 422>  257.170   0.000
   411 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   86              G   11:15:46     1229.09 155.33  16  < 416>  234.470   0.000
   412 SADOWSKI ROBERT                 1   39              G   11:16:23     1229.05 155.71  11  < 414>  235.220   0.000
   413 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  114              G   11:14:15     1228.85 156.08  74  < 463>  232.560   0.000
   414 SADOWSKI ROBERT                 1   24              G   11:16:25     1228.84 156.46  12  < 418>  235.220   0.000
   415 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   36              G M 11:21:59     1228.78 156.84   5  < 449>  242.050  16.170
   416 SZUMILAS ZDZISŁAW               1    9              G   11:15:49     1228.77 157.22  17          234.470   0.000
   417 PYTLIK TOMASZ                   1   57              G   11:14:59     1228.63 157.60  39-  4-  4  233.420  16.140
   418 SADOWSKI ROBERT                 1    3              G M 11:16:28     1228.52 157.97  13  < 420>  235.220   0.000
   419 MAŚLEJAK JAN                    4   34              G   11:26:12     1228.43 158.35   2          247.160  16.100
   420 SADOWSKI ROBERT                 1    6              G   11:16:31     1228.20 158.73  14  < 440>  235.220   0.000
   421 GUZIK TADEUSZ                   3   66              G   11:19:59     1228.05 159.11   4  < 431>  239.450  16.060
   422 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4  127              G   11:34:27     1227.84 159.49  20  < 423>  257.170   0.000
   423 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4    9              G   11:34:28     1227.74 159.86  21  < 467>  257.170   0.000
   424 MUŚ JACEK                       4   45              G   11:33:18     1227.70 160.24  53-  2-  2  255.730  16.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   425 KLEMENTOWSKI MAREK              3    6              G   11:13:07     1227.59 160.62   4  < 430>  230.930  15.980
   426 PISKULAK ANDRZEJ                4   22              G   11:30:27     1227.45 161.00   4  < 488>  252.180  15.970
   427 MADERA EUGENIUSZ                3    2              G   11:16:17     1227.39 161.38   4  < 429>  234.780  15.950
   428 WENDERSKI EUGENIUSZ             3   21              G M 11:13:46     1227.12 161.75  23-  2-  2  231.640  15.930
   429 MADERA EUGENIUSZ                3   11              G   11:16:20     1227.07 162.13   5  < 515>  234.780  15.910
   430 KLEMENTOWSKI MAREK              3    9              G   11:13:12     1227.05 162.51   5  < 482>  230.930  15.890
   431 GUZIK TADEUSZ                   3   24              G M 11:20:09     1227.01 162.89   5  < 453>  239.450  15.870
   432 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4    3              G   11:24:31     1226.97 163.27  35-  7-  7  244.800  15.850
   433 MAZUR MACIEJ                    1  108              G   11:23:38     1226.73 163.64   9  < 465>  243.670   0.000
   434 GAŁDA MARIAN                    1   30              G   11:17:10     1226.49 164.02  11  < 438>  235.690   0.000
   435 MAZUR STANISŁAW                 3   32              G M 11:06:22     1226.30 164.40  12          222.410   0.000
   436 WENDERSKI EUGENIUSZ             3   34              G M 11:13:54     1226.26 164.78   2          231.640  15.780
   437 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4   24              G   11:24:38     1226.25 165.15   2  < 452>  244.800  15.760
   438 GAŁDA MARIAN                    1    8              G M 11:17:18     1225.64 165.53  12  < 494>  235.690   0.000
   439 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  136              G   11:14:21     1224.88 165.91 109          231.930   0.000
   440 SADOWSKI ROBERT                 1   32              G   11:17:03     1224.79 166.29  15  < 441>  235.220   0.000
   441 SADOWSKI ROBERT                 1   66              G M 11:17:04     1224.68 166.67  16  < 445>  235.220   0.000
   442 SEWIELSKI BOGDAN                3   48              G M 11:13:48     1224.63 167.04   2  < 454>  231.210  15.660
   443 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1   13              G M 11:16:37     1224.58 167.42   5  < 521>  234.650  15.640
   444 JUREK STANISŁAW                 1   29              G   11:16:48     1224.35 167.80  19  < 446>  234.830   0.000
   445 SADOWSKI ROBERT                 1   65              G M 11:17:08     1224.25 168.18  17  < 474>  235.220   0.000
   446 JUREK STANISŁAW                 1   13              G   11:16:50     1224.14 168.56  20  < 446>  234.830   0.000
   446 JUREK STANISŁAW                 1   83              G   11:16:50     1224.14 168.56  21  < 458>  234.830   0.000
   448 WESOŁOWSKI JAKUB                4   12              G M 11:26:42     1223.95 169.31   4  < 450>  246.870  15.550
   449 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   47              G   11:22:47     1223.81 169.69   6  < 478>  242.050  15.530
   450 WESOŁOWSKI JAKUB                4   22              G   11:26:44     1223.74 170.07   5          246.870  15.510
   451 MUSIAŁ LUCJAN                   4   59              G   11:35:37     1223.41 170.45   2          257.670  15.490
   452 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4   33              G   11:25:06     1223.39 170.82   3  < 455>  244.800  15.470
   453 GUZIK TADEUSZ                   3   20              G M 11:20:44     1223.35 171.20   6  < 506>  239.450  15.460
   454 SEWIELSKI BOGDAN                3   28              G M 11:14:01     1223.23 171.58   3  < 470>  231.210  15.440
   455 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4   44              G   11:25:09     1223.08 171.96   4  < 457>  244.800  15.420
   456 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1   18              G   11:17:05     1223.06 172.34   4  < 511>  234.930  15.400
   457 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4   27              G   11:25:10     1222.98 172.71   5  < 512>  244.800  15.380
   458 JUREK STANISŁAW                 1   17              G M 11:17:02     1222.86 173.09  22  < 468>  234.830   0.000
   459 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1   15              G   11:18:52     1222.75 173.47   7          237.050  15.340
   460 KLOC RYSZARD                    1    9              G M 11:07:22     1222.43 173.85  42-  2-  2  222.930  15.320
   461 KLOC RYSZARD                    1   13              G M 11:07:24     1222.20 174.23   2          222.930  15.300
   462 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1    7              G   11:17:21     1222.04 174.60   2  < 464>  235.060  15.290
   463 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   75              G   11:15:19     1221.96 174.98  75  < 466>  232.560   0.000
   464 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1    9              G M 11:17:23     1221.83 175.36   3          235.060  15.250
   465 MAZUR MACIEJ                    1  118              G   11:24:28     1221.61 175.74  10  < 477>  243.670   0.000
   466 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   74              G   11:15:23     1221.54 176.11  76          232.560   0.000
   467 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   78              G   11:35:36     1221.13 176.49  22  < 469>  257.170   0.000
   468 JUREK STANISŁAW                 1   41              G   11:17:20     1220.95 176.87  23  < 483>  234.830   0.000
   469 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   83              G   11:35:38     1220.94 177.25  23          257.170   0.000
   470 SEWIELSKI BOGDAN                3   24              G M 11:14:23     1220.86 177.63   4  < 475>  231.210  15.130
   471 WOLARZ JANUSZ                   3   18              G   11:09:40     1220.85 178.00  22  < 487>  225.450   0.000
   472 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1   61              G M 11:21:24     1220.83 178.38   2  < 490>  239.770  15.100
   473 PAWLIK TADEUSZ                  1    1              G   11:17:41     1220.81 178.76   3  < 476>  235.230  15.080
   474 SADOWSKI ROBERT                 1   20              G   11:17:41     1220.76 179.14  18  < 484>  235.220   0.000
   475 SEWIELSKI BOGDAN                3   27              G M 11:14:24     1220.75 179.52   5          231.210  15.040
   476 PAWLIK TADEUSZ                  1   16              G   11:17:43     1220.60 179.89   4  < 506>  235.230  15.020
   477 MAZUR MACIEJ                    1  107              G   11:24:38     1220.59 180.27  11  < 479>  243.670   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   478 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   32              G M 11:23:21     1220.32 180.65   7  < 481>  242.050  14.980
   479 MAZUR MACIEJ                    1    8              G   11:24:41     1220.28 181.03  12  < 492>  243.670   0.000
   480 PRZYŁUCKI JULIAN                3    1              G   11:13:59     1220.27 181.41   3          230.610  14.950
   481 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   30              G   11:23:24     1220.01 181.78   8  < 517>  242.050   0.000
   482 KLEMENTOWSKI MAREK              3   67              G   11:14:18     1219.92 182.16   6          230.930  14.910
   483 JUREK STANISŁAW                 1   19              G M 11:17:32     1219.69 182.54  24  < 485>  234.830   0.000
   484 SADOWSKI ROBERT                 1   46              G   11:17:52     1219.60 182.92  19  < 513>  235.220   0.000
   485 JUREK STANISŁAW                 1   70              G M 11:17:33     1219.58 183.30  25  < 499>  234.830   0.000
   486 LISOWSKI JANUSZ                 1   16              G   11:19:17     1219.41 183.67   3          236.910  14.830
   487 WOLARZ JANUSZ                   3   17              G   11:09:57     1218.98 184.05  23  < 528>  225.450   0.000
   488 PISKULAK ANDRZEJ                4   31              G   11:31:53     1218.95 184.43   5  < 501>  252.180  14.790
   489 SMOLIŃSKI A & Z                 1   24              G M 11:18:34     1218.91 184.81  21-  1-  1  235.940  14.780
   490 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1   52              G M 11:21:43     1218.86 185.19   3  < 502>  239.770  14.760
   491 MUŚ JACEK                       4   89              G   11:34:49     1218.83 185.56   2          255.730  14.740
   492 MAZUR MACIEJ                    1   13              G   11:24:56     1218.76 185.94  13  < 493>  243.670   0.000
   493 MAZUR MACIEJ                    1  104              G   11:24:59     1218.45 186.32  14          243.670   0.000
   494 GAŁDA MARIAN                    1   17              G   11:18:27     1218.35 186.70  13  < 498>  235.690   0.000
   495 DOMARADZKI ADAM                 4   48              G   11:27:39     1218.31 187.07   9  < 518>  246.890   0.000
   496 PYTLIK TOMASZ                   1    9              G M 11:16:36     1218.27 187.45   2  < 497>  233.420  14.640
   497 PYTLIK TOMASZ                   1   14              G   11:16:39     1217.95 187.83   3  < 508>  233.420  14.620
   498 GAŁDA MARIAN                    1   25              G M 11:18:31     1217.93 188.21  14  < 503>  235.690   0.000
   499 JUREK STANISŁAW                 1   55              G   11:17:49     1217.89 188.59  26  < 500>  234.830   0.000
   500 JUREK STANISŁAW                 1   16              G   11:17:52     1217.58 188.96  27  < 505>  234.830   0.000
   501 PISKULAK ANDRZEJ                4   10              G   11:32:09     1217.38 189.34   6  < 526>  252.180  14.550
   502 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1   33              G M 11:21:58     1217.31 189.72   4  < 509>  239.770  14.530
   503 GAŁDA MARIAN                    1   43              G M 11:18:38     1217.20 190.10  15          235.690   0.000
   503 KAWKA JAN                       1    9              G   11:14:30     1217.20 190.10  12-  1-  1  230.660  14.510
   505 JUREK STANISŁAW                 1   18              G   11:17:56     1217.16 190.85  28  < 525>  234.830   0.000
   506 GUZIK TADEUSZ                   3   37              G   11:21:44     1217.13 191.23   7          239.450  14.450
   506 PAWLIK TADEUSZ                  1   58              G   11:18:16     1217.13 191.23   5  < 530>  235.230  14.450
   508 PYTLIK TOMASZ                   1   13              G   11:16:48     1217.00 191.99   4          233.420  14.420
   509 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1   37              G M 11:22:02     1216.90 192.37   5          239.770  14.400
   510 WODEJKO ROMAN                   1   79              G   11:17:48     1216.86 192.74  12  < 516>  234.610   0.000
   511 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1   17              G   11:18:04     1216.83 193.12   5          234.930  14.360
   512 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4   35              G   11:26:11     1216.80 193.50   6  < 514>  244.800  14.340
   513 SADOWSKI ROBERT                 1   51              G   11:18:19     1216.76 193.88  20          235.220   0.000
   514 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4   31              G   11:26:12     1216.70 194.26   7          244.800  14.300
   515 MADERA EUGENIUSZ                3   18              G   11:18:00     1216.48 194.63   6          234.780  14.280
   516 WODEJKO ROMAN                   1   53              G   11:17:52     1216.44 195.01  13  < 523>  234.610   0.000
   517 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   14              G M 11:24:00     1216.33 195.39   9  < 519>  242.050   0.000
   518 DOMARADZKI ADAM                 4   75              G   11:28:00     1216.21 195.77  10          246.890   0.000
   519 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   35              G   11:24:02     1216.13 196.15  10  < 520>  242.050   0.000
   520 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2    9              G   11:24:03     1216.03 196.52  11  < 522>  242.050   0.000
   521 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1   10              G M 11:17:58     1216.01 196.90   6          234.650  14.170
   522 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   12              G   11:24:04     1215.92 197.28  12          242.050   0.000
   523 WODEJKO ROMAN                   1   69              G M 11:17:58     1215.81 197.66  14          234.610   0.000
   524 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   12              G   11:14:17     1215.80 198.03  13          230.130   0.000
   525 JUREK STANISŁAW                 1   22              G   11:18:10     1215.69 198.41  29  < 527>  234.830   0.000
   526 PISKULAK ANDRZEJ                4   18              G   11:32:27     1215.62 198.79   7          252.180  14.080
   527 JUREK STANISŁAW                 1   79              G   11:18:13     1215.37 199.17  30          234.830   0.000
   528 WOLARZ JANUSZ                   3   28              G   11:10:30     1215.36 199.55  24          225.450   0.000
   529 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   25              G   11:18:43     1215.28 199.92  12          235.420   0.000
   530 PAWLIK TADEUSZ                  1   53              G   11:18:34     1215.24 200.30   6          235.230  14.000
   -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów
   531 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   17              G   11:14:23     1215.15   0.00  14          230.130   0.000
   532 PAWLIK TADEUSZ                  1   43              G   11:18:35     1215.14   0.00   7          235.230   0.000
   533 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   87              G   11:17:25     1215.02   0.00   4          233.790   0.000
   534 SEWIELSKI BOGDAN                3   51              G   11:15:18     1214.98   0.00   6          231.210   0.000
   535 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   39              G   11:18:46     1214.97   0.00  13          235.420   0.000
   536 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1   34              G   11:20:07     1214.91   0.00   8          237.050   0.000
   537 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   87              G   11:14:26     1214.83   0.00  15          230.130   0.000
   538 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   21              G   11:18:49     1214.65   0.00  14          235.420   0.000
   539 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   60              G   11:14:28     1214.62   0.00  16          230.130   0.000
   540 JUREK STANISŁAW                 1   52              G   11:18:23     1214.32   0.00  31          234.830   0.000
   541 MADERA EUGENIUSZ                3   24              G   11:18:21     1214.28   0.00   7          234.780   0.000
   542 KLEMENTOWSKI MAREK              3   48              G   11:15:11     1214.25   0.00   7          230.930   0.000
   543 HALCZUK BOGDAN                  1   23              G   11:20:14     1214.19   0.00   2          237.050   0.000
   544 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   95              G   11:14:32     1214.19   0.00  17          230.130   0.000
   545 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1   92              G   11:20:37     1213.96   0.00  60-  0-  0  237.470   0.000
   546 SAPIJASZKO MARIAN               4   30              G   11:28:52     1213.88   0.00   7          247.470   0.000
   547 BARCZYK JERZY                   3   32              G   11:13:53     1213.87   0.00  10          229.280   0.000
   548 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1   61              G   11:20:38     1213.85   0.00   2          237.470   0.000
   549 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    1              G   11:14:36     1213.77   0.00  18          230.130   0.000
   550 BARCZYK JERZY                   3    2              G   11:13:54     1213.76   0.00  11          229.280   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------  


            PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 10.09.17 VETSCHAU                                 
            Całość [ 1]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3   126    7   103   139.52     
              2 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4   111    7    63   138.26     
              3 SADOWSKI        ROBERT          1    58    7    23   126.80     
              4 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    84    7    37   120.89     
              5 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    65    7    23   120.44     
              6 WODEJKO         ROMAN           1    41    7    11   120.20     
              7 WOLARZ          JANUSZ          3    53    7    13   119.23     
              8 DOMARADZKI      ADAM            4    65    7    18   116.16     
              9 URBANOWICZ      DOROTA          1    49    7    13   115.71     
             10 MADERA          EUGENIUSZ       3    29    7     8   113.59     
             11 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    42    7     8   112.87     
             12 SAPIJASZKO      MARIAN          4    50    7    13   112.48     
             13 PISKULAK        ANDRZEJ         4    29    7    12   111.37     
             14 MAZUR           STANISŁAW       3    62    7     9   109.70     
             15 MAŚLEJAK        JAN             4    58    7     9   109.05     
             16 JUREK           STANISŁAW       1    76    7    17   107.21     
             17 GAŁDA           MARIAN          1    40    7     7   105.18     
             18 KLEMENTOWSKI    MAREK           3    51    7     8   104.44     
             19 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    22    7     8   104.44     
             20 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    35    7    11   102.62     
             21 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    37    6     6    98.23     
             22 LISOWSKI        JANUSZ          1    49    7    13    97.88     
             23 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    34    7     8    97.19     
             24 MAZUR           MACIEJ          1    66    7    16    96.16     
             25 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    59    7     7    93.33     
             26 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    45    6     6    83.61     
             27 GUZIK           TADEUSZ         3    36    6     6    83.10     
             28 DZIARSKI        PIOTR           1    33    6     6    80.18     
             29 PAWLIK          TADEUSZ         1    58    6     6    79.98     
             30 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    31    6     6    78.78     
             31 MUŚ             JACEK           4    54    5     5    76.64     
             32 SEWIELSKI       BOGDAN          3    30    5     5    72.76     
             33 MUSIAŁ          LUCJAN          4    40    4     4    57.78     
             34 SZPURA          STEFAN          4    44    4     4    56.63     
             35 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    41    4     4    55.95     
             36 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    26    4     4    54.53     
             37 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1    27    4     4    54.38     
             38 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    35    3     3    50.61     
             39 HALCZUK         BOGDAN          1    28    4     4    48.81     
             40 KONOFACKI       JÓZEF           4    25    4     4    47.37     
             41 BARCZYK         JERZY           3    71    3     3    44.30     
             42 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    25    3     3    41.36     
             43 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    62    3     3    40.18     
             44 KLOC            RYSZARD         1    42    3     3    39.98     
             45 PYTLIK          TOMASZ          1    40    3     3    37.88     
             46 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    34    2     2    25.76     
             47 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    50    2     2    22.93     
             48 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    53    1     1    12.28     
             49 NANASIK         KRZYSZTOF       1    13    1     1    11.73     
             50 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    60    1     1    11.03      
             51 SIKORA          JÓZEF           1    24    1     1    11.03     
             52 BANASIK         JERZY           4    23    1     1    11.00     
             53 BANASIEWICZ     SŁAWEK          4     9    1     1    10.84     
             54 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    31    1     1    10.77     
             55 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    27    1     1    10.00     
             56 SMOLIŃSKI       A & Z           1    23    0     0     0.00     
             57 PLACHA          JERZY           4    67    0     0     0.00     
             58 DATA            ZBIGNIEW        1    31    0     0     0.00     
             59 PACER           MIROSŁAW        4    22    0     0     0.00     
             60 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    30    0     0     0.00     
             61 SYNOWIEC        RYSZARD         4    35    0     0     0.00     
             62 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    23    0     0     0.00     
             63 ADAMIAK         TEODOR          3    30    0     0     0.00     
             64 DZIEPAK STANISŁ ALEKSANDRA      3    23    0     0     0.00     
             65 KUŻMIŃSKI       ROMAN           4    14    0     0     0.00





          PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  VETSCHAU z dnia 10.09.17                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:48:06.0 N 14:03:00.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 11,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  197.825 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   65                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2806                           
      5.Ilość konkursów.......................:  562                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1290.75                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1146.93                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,43,19                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,03,50                         
     10.Czas trwania konkursu.................:20 min. 31 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  20.0- gradacja                                             
       ECałość [ 1]F                                                          
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 01 | Brzeg Dolny             |   29   | 1165   |  201  |17.25|      
          | 02 | Wolow                   |    1   |   45   |    6  |13.33|      
          | 03 | Juszczyn                |   16   |  760   |  177  |23.29|      
          | 04 | Roscislawice            |   19   |  836   |  178  |21.29|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   65   | 2806   |  562  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------ 



    
                                                                               
                                  PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  3. Lot do MP w kat.A.  
                                         z lotu VETSCHAU, w dniu 10.09.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |  GMP  |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------+
     1 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   18              G   13:43:19     1290.75   0.36 111- 63-  7  191.440  20.000
     2 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   66              G   13:44:07     1284.83   0.71 126-103-  7  191.590  19.980
     3 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  172              G   13:44:11     1284.26   1.07   2  <   4>  191.590  19.960
     4 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  178              G   13:44:15     1283.69   1.43   3  <   4>  191.590  19.950
     4 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    5              GSM 13:44:15     1283.69   1.43   4  <   6>  191.590  19.950
     6 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   60              G   13:44:12     1283.11   2.14   2  <  18>  191.440  19.910
     6 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  175              G   13:44:19     1283.11   2.14   5  <   6>  191.590  19.910
     6 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   51              G   13:44:19     1283.11   2.14   6  <   9>  191.590  19.910
     9 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  138              G   13:44:22     1282.68   3.21   7  <  10>  191.590  19.860
    10 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   55              G   13:44:24     1282.40   3.56   8  <  11>  191.590   0.000
    11 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  169              G   13:44:26     1282.11   3.92   9  <  12>  191.590   0.000
    12 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  182              G   13:44:28     1281.82   4.28  10  <  12>  191.590   0.000
    12 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   41              G   13:44:28     1281.82   4.28  11  <  14>  191.590   0.000
    14 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  151              GSM 13:44:31     1281.40   4.99  12  <  15>  191.590   0.000
    15 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  108              G   13:44:32     1281.25   5.35  13  <  16>  191.590   0.000
    16 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  171              G   13:44:59     1277.41   5.70  14  <  17>  191.590   0.000
    17 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  150              GSM 13:45:00     1277.27   6.06  15  <  27>  191.590   0.000
    18 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   53              G   13:45:03     1275.84   6.41   3  <  18>  191.440  19.700
    18 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   23              G   13:45:03     1275.84   6.41   4  <  20>  191.440  19.700
    20 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   51              G   13:45:05     1275.56   7.13   5  <  20>  191.440  19.660
    20 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   45              G   13:45:05     1275.56   7.13   6  <  22>  191.440  19.660
    22 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   28              G   13:45:24     1272.87   7.84   7  <  23>  191.440  19.630
    23 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  134              G   13:45:25     1272.73   8.20   8  <  24>  191.440   0.000
    24 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  159              G   13:45:27     1272.45   8.55   9  <  25>  191.440   0.000
    25 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  170              G   13:45:33     1271.60   8.91  10  <  26>  191.440   0.000
    26 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  101              G   13:45:35     1271.32   9.27  11  <  73>  191.440   0.000
    27 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  183              G   13:46:57     1260.88   9.62  16  <  28>  191.590   0.000
    28 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   97              G   13:47:03     1260.05   9.98  17  <  29>  191.590   0.000
    29 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   23              G   13:47:40     1254.96  10.33  18  <  32>  191.590   0.000
    30 WODEJKO ROMAN                   1   74              GS  13:49:38     1251.99  10.69  41- 11-  7  193.600  19.480
    31 KLEMENTOWSKI MAREK              3   25              G   13:47:51     1244.88  11.05  51-  8-  7  190.280  19.470
    32 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   59              G   13:48:57     1244.50  11.40  19  <  33>  191.590   0.000
    33 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   31              G   13:49:14     1242.21  11.76  20  <  34>  191.590   0.000
    34 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   26              G   13:49:15     1242.08  12.12  21  <  34>  191.590   0.000
    34 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   33              G   13:49:15     1242.08  12.12  22  <  36>  191.590   0.000
    36 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   80              G   13:49:19     1241.54  12.83  23  <  37>  191.590   0.000
    37 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    4              G   13:49:21     1241.27  13.19  24  <  38>  191.590   0.000
    38 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  121              G   13:49:22     1241.14  13.54  25  <  38>  191.590   0.000
    38 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  161              G   13:49:22     1241.14  13.54  26  <  40>  191.590   0.000
    40 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  124              G   13:49:25     1240.73  14.26  27  <  41>  191.590   0.000
    41 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  158              G   13:49:27     1240.47  14.61  28  <  41>  191.590   0.000
    41 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   93              G   13:49:27     1240.47  14.61  29  <  43>  191.590   0.000
    43 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   13              G   13:49:30     1240.07  15.32  30  <  44>  191.590   0.000
    44 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   76              GS  13:49:33     1239.66  15.68  31  <  45>  191.590   0.000
    45 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   12              G   13:49:35     1239.40  16.04  32  <  46>  191.590   0.000
    46 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  125              G   13:49:37     1239.13  16.39  33  <  47>  191.590   0.000
    47 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   85              G   13:49:38     1239.00  16.75  34  <  48>  191.590   0.000
    48 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   49              G   13:49:39     1238.86  17.11  35  <  49>  191.590   0.000
    49 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  120              GS  13:49:40     1238.73  17.46  36  <  49>  191.590   0.000
    49 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  105              GS  13:49:40     1238.73  17.46  37  <  51>  191.590   0.000
    51 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    3              G   13:49:42     1238.46  18.18  38  <  52>  191.590   0.000
    52 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   11              G   13:49:45     1238.06  18.53  39  <  53>  191.590   0.000
    53 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   92              G   13:49:46     1237.93  18.89  40  <  54>  191.590   0.000
    54 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   54              G   13:49:49     1237.53  19.24  41  <  55>  191.590   0.000
    55 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  104              G   13:49:51     1237.26  19.60  42  <  56>  191.590   0.000
    56 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   48              G   13:49:55     1236.73  19.96  43  <  57>  191.590   0.000
    57 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   22              G   13:49:57     1236.46  20.31  44  <  58>  191.590   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    58 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   20              G   13:50:00     1236.07  20.67  45  <  59>  191.590   0.000
    59 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  134              G   13:50:04     1235.53  21.03  46  <  59>  191.590   0.000
    59 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  110              G   13:50:04     1235.53  21.03  47  <  61>  191.590   0.000
    61 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  129              G   13:50:09     1234.87  21.74  48  <  62>  191.590   0.000
    62 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   94              G   13:50:12     1234.47  22.10  49  <  62>  191.590   0.000
    62 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   82              G   13:50:12     1234.47  22.10  50  <  64>  191.590   0.000
    64 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  128              G   13:50:15     1234.07  22.81  51  <  65>  191.590   0.000
    65 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  140              G   13:50:17     1233.81  23.16  52  <  66>  191.590   0.000
    66 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   29              G   13:50:20     1233.41  23.52  53  <  67>  191.590   0.000
    67 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   57              G   13:51:16     1226.05  23.88  54  <  80>  191.590   0.000
    68 WOLARZ JANUSZ                   3   23              G   13:45:42     1224.88  24.23  53- 13-  7  184.590  18.810
    69 WOLARZ JANUSZ                   3   36              G   13:45:49     1223.94  24.59   2  < 157>  184.590  18.790
    70 SADOWSKI ROBERT                 1   19              G   13:53:43     1223.69  24.95  58- 23-  7  194.220  18.770
    71 GUZIK TADEUSZ                   3   15              GS  13:57:21     1223.35  25.30  36-  6-  6  198.610  18.750
    72 MAZUR STANISŁAW                 3   10              G   13:43:33     1223.16  25.66  62-  9-  7  181.700  18.730
    73 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   58              G   13:51:40     1221.96  26.02  12  <  76>  191.440   0.000
    74 MADERA EUGENIUSZ                3   36              G   13:53:49     1221.85  26.37  29-  8-  7  194.050  18.700
    75 MADERA EUGENIUSZ                3   23              G   13:53:50     1221.72  26.73   2  < 118>  194.050  18.680
    76 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  128              G   13:51:42     1221.70  27.08  13  <  79>  191.440   0.000
    77 SADOWSKI ROBERT                 1   14              G   13:54:01     1221.38  27.44   2  <  78>  194.220  18.650
    78 SADOWSKI ROBERT                 1   27              G   13:54:08     1220.49  27.80   3  <  93>  194.220  18.630
    79 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   81              G   13:51:54     1220.14  28.15  14  < 123>  191.440   0.000
    80 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   65              G   13:52:02     1220.06  28.51  55  <  82>  191.590   0.000
    81 DOMARADZKI ADAM                 4   58              G   14:03:47     1219.26  28.87  65- 18-  7  205.790  18.570
    82 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   67              G   13:52:10     1219.02  29.22  56  <  87>  191.590   0.000
    83 SEWIELSKI BOGDAN                3   26              GS  13:51:25     1218.41  29.58  30-  5-  5  190.580  18.540
    84 KLEMENTOWSKI MAREK              3    2              G   13:51:17     1217.53  29.94   2  < 158>  190.280  18.520
    85 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1    2              G   13:54:08     1216.84  30.29  22-  8-  7  193.640  18.500
    86 SAPIJASZKO MARIAN               4   50              G   14:04:37     1216.69  30.65  50- 13-  7  206.370  18.480
    87 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   32              G   13:52:30     1216.44  31.00  57  <  88>  191.590   0.000
    88 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   90              G   13:52:33     1216.06  31.36  58  <  89>  191.590   0.000
    89 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   16              G   13:52:36     1215.67  31.72  59  <  91>  191.590   0.000
    90 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   87              G   13:53:34     1215.58  32.07  65- 23-  7  192.750  18.410
    91 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  145              G   13:52:38     1215.42  32.43  60  <  94>  191.590   0.000
    92 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4    1              G   14:02:38     1215.39  32.79  35-  3-  3  203.740  18.380
    93 SADOWSKI ROBERT                 1   15              GS  13:54:49     1215.27  33.14   4  < 119>  194.220  18.360
    94 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   81              G   13:52:40     1215.16  33.50  61  <  97>  191.590   0.000
    95 DOMARADZKI ADAM                 4   69              G   14:04:26     1214.58  33.86   2  < 190>  205.790  18.320
    96 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   85              G   13:53:42     1214.56  34.21   2  < 180>  192.750  18.310
    97 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   63              G   13:52:45     1214.52  34.57  62  <  99>  191.590   0.000
    98 MUŚ JACEK                       4   53              G   14:11:44     1214.37  34.93  54-  5-  5  214.620  18.270
    99 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   34              G   13:52:47     1214.26  35.28  63  <  99>  191.590   0.000
    99 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   79              G   13:52:47     1214.26  35.28  64  < 102>  191.590   0.000
   101 WODEJKO ROMAN                   1   69              GS  13:54:27     1214.17  35.99   2  < 165>  193.600  18.220
   102 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   88              G   13:52:49     1214.00  36.35  65  < 103>  191.590   0.000
   103 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  114              G   13:52:50     1213.88  36.71  66  < 105>  191.590   0.000
   104 JUREK STANISŁAW                 1   64              G   13:54:41     1213.84  37.06  76- 17-  7  193.830  18.160
   105 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   52              GSM 13:52:54     1213.36  37.42  67  < 105>  191.590   0.000
   105 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  139              G   13:52:54     1213.36  37.42  68  < 107>  191.590   0.000
   107 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    1              G   13:52:59     1212.72  38.13  69  < 108>  191.590   0.000
   108 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    7              GSM 13:53:05     1211.96  38.49  70  < 110>  191.590   0.000
   109 URBANOWICZ DOROTA               1   13              G   14:02:19     1211.60  38.85  49- 13-  7  202.720  18.070
   110 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   89              G   13:53:08     1211.57  39.20  71  < 112>  191.590   0.000
   111 URBANOWICZ DOROTA               1   11              G   14:02:20     1211.47  39.56   2  < 176>  202.720  18.040
   112 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  116              G   13:53:09     1211.45  39.91  72  < 115>  191.590   0.000
   113 PAWLIK TADEUSZ                  1   43              G   13:55:20     1211.35  40.27  58-  6-  6  194.220  18.000
   114 MAZUR STANISŁAW                 3   66              GSM 13:45:07     1210.39  40.63   2  < 122>  181.700  17.990
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   115 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   96              GSM 13:53:18     1210.30  40.98  73  < 116>  191.590   0.000
   116 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   43              G   13:53:20     1210.04  41.34  74  < 117>  191.590   0.000
   117 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  170              G   13:53:24     1209.53  41.70  75  < 149>  191.590   0.000
   118 MADERA EUGENIUSZ                3    3              G   13:55:30     1209.03  42.05   3  < 121>  194.050  17.910
   119 SADOWSKI ROBERT                 1   11              GS  13:55:40     1208.84  42.41   5  < 136>  194.220  17.900
   120 GAŁDA MARIAN                    1   53              GS  13:56:04     1208.44  42.77  40-  7-  7  194.640  17.880
   121 MADERA EUGENIUSZ                3   37              G   13:55:45     1207.15  43.12   4  < 291>  194.050  17.860
   122 MAZUR STANISŁAW                 3   23              G   13:45:34     1206.77  43.48   3  < 242>  181.700  17.840
   123 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  141              GS  13:53:40     1206.56  43.83  15  < 124>  191.440   0.000
   124 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  172              G   13:53:41     1206.43  44.19  16  < 126>  191.440   0.000
   125 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4   25              G   14:03:53     1206.40  44.55   2  < 313>  203.740  17.790
   126 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   83              G   13:53:43     1206.18  44.90  17  < 126>  191.440   0.000
   126 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   63              GS  13:53:43     1206.18  44.90  18  < 128>  191.440   0.000
   128 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  152              GS  13:53:44     1206.05  45.62  19  < 128>  191.440   0.000
   128 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  120              G   13:53:44     1206.05  45.62  20  < 130>  191.440   0.000
   130 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   87              G   13:53:45     1205.92  46.33  21  < 130>  191.440   0.000
   130 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   62              GS  13:53:45     1205.92  46.33  22  < 130>  191.440   0.000
   130 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   86              G   13:53:45     1205.92  46.33  23  < 130>  191.440   0.000
   130 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   54              G   13:53:45     1205.92  46.33  24  < 130>  191.440   0.000
   130 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   69              G   13:53:45     1205.92  46.33  25  < 135>  191.440   0.000
   135 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   12              G   13:53:47     1205.67  48.11  26  < 138>  191.440   0.000
   136 SADOWSKI ROBERT                 1   65              G   13:56:08     1205.34  48.47   6  < 175>  194.220  17.590
   137 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   54              G   13:55:29     1205.30  48.82  42-  8-  7  193.430  17.580
   138 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   33              G   13:53:53     1204.91  49.18  27  < 186>  191.440   0.000
   139 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   58              G   14:14:23     1204.74  49.54  84- 37-  7  216.110  17.540
   140 MAŚLEJAK JAN                    4   68              GSM 14:06:07     1204.21  49.89  58-  9-  7  206.060  17.520
   141 WESOŁOWSKI JAKUB                4   38              GSM 14:05:53     1204.16  50.25  41-  4-  4  205.770  17.500
   142 MATWIEJKO ANDRZEJ               1   70              G   13:53:10     1204.05  50.61  37-  6-  6  190.440  17.490
   143 MAŚLEJAK JAN                    4   49              G   14:06:11     1203.74  50.96   2  < 265>  206.060  17.470
   144 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4    3              G   14:14:32     1203.73  51.32   2  < 145>  216.110  17.450
   145 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   54              G   14:14:35     1203.40  51.67   3  < 155>  216.110  17.430
   146 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1    1              G   13:55:55     1203.36  52.03   2  < 152>  193.640  17.420
   147 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   91              GS  13:52:16     1202.93  52.39  59-  7-  7  189.180  17.400
   148 MAZUR MACIEJ                    1  118              G   14:03:29     1202.79  52.74  66- 16-  7  202.650  17.380
   149 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1    4              G   13:57:52     1202.70  53.10  34-  8-  7  195.880  17.360
   149 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   25              G   13:54:18     1202.70  53.10  76  < 153>  191.590   0.000
   151 SAPIJASZKO MARIAN               4    7              G   14:06:36     1202.62  53.81   2  < 251>  206.370  17.330
   152 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1    9              G   13:56:01     1202.61  54.17   3  < 331>  193.640  17.310
   153 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   44              G   13:54:19     1202.57  54.53  77  < 162>  191.590   0.000
   154 PISKULAK ANDRZEJ                4   32              GSM 14:10:41     1201.99  54.88  29- 12-  7  211.170  17.270
   155 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4  124              G   14:14:51     1201.61  55.24   4  < 156>  216.110  17.250
   156 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   83              G   14:14:52     1201.50  55.60   5  < 169>  216.110  17.240
   157 WOLARZ JANUSZ                   3   42              G   13:48:40     1201.24  55.95   3  < 179>  184.590  17.220
   158 KLEMENTOWSKI MAREK              3   48              G   13:53:29     1200.63  56.31   3  < 385>  190.280  17.200
   158 MATWIEJKO ANDRZEJ               1   12              G   13:53:37     1200.63  56.31   2  < 170>  190.440  17.200
   160 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   30              GS  13:46:30     1199.93  57.02  35- 11-  7  181.790  17.170
   161 JUREK STANISŁAW                 1   21              G   13:56:44     1198.45  57.38   2  < 295>  193.830  17.150
   162 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   62              G   13:54:57     1197.81  57.73  78  < 163>  191.590   0.000
   163 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  166              G   13:55:01     1197.31  58.09  79  < 168>  191.590   0.000
   164 KLOC RYSZARD                    1    4              G   13:47:04     1197.17  58.45  42-  3-  3  182.050  17.090
   165 WODEJKO ROMAN                   1   78              GS  13:56:43     1197.16  58.80   3  < 166>  193.600  17.080
   166 WODEJKO ROMAN                   1    2              G   13:56:44     1197.03  59.16   4  < 167>  193.600  17.060
   167 WODEJKO ROMAN                   1   64              GS  13:56:45     1196.91  59.52   5  < 212>  193.600  17.040
   168 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   91              G   13:55:05     1196.81  59.87  80  < 177>  191.590   0.000
   169 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   16              G   14:15:37     1196.51  60.23   6  < 171>  216.110  17.010
   170 MATWIEJKO ANDRZEJ               1    7              G   13:54:10     1196.48  60.58   3  < 221>  190.440  16.990
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   171 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   81              G   14:15:39     1196.29  60.94   7  < 173>  216.110  16.970
   172 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   92              GS  13:53:09     1196.21  61.30   2  < 315>  189.180  16.950
   173 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4  129              G   14:15:40     1196.18  61.65   8  < 216>  216.110   0.000
   174 BARCZYK JERZY                   3   86              G   13:52:49     1196.14  62.01  71-  3-  3  188.770  16.920
   175 SADOWSKI ROBERT                 1    7              GS  13:57:24     1195.94  62.37   7  < 206>  194.220  16.900
   176 URBANOWICZ DOROTA               1   35              GS  14:04:34     1195.52  62.72   3  < 214>  202.720  16.880
   177 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  137              G   13:55:17     1195.32  63.08  81  < 194>  191.590   0.000
   178 MUŚ JACEK                       4   10              G   14:14:34     1195.21  63.44   2  < 254>  214.620  16.840
   179 WOLARZ JANUSZ                   3   17              G   13:49:27     1195.14  63.79   4  < 209>  184.590  16.830
   180 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   84              G   13:56:18     1194.98  64.15   3  < 182>  192.750  16.810
   181 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   85              G   13:56:53     1194.87  64.50   2  < 184>  193.430  16.790
   182 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   32              G   13:56:20     1194.73  64.86   4  < 182>  192.750  16.770
   182 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   69              GS  13:56:20     1194.73  64.86   5  < 185>  192.750  16.770
   184 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   40              GS  13:56:55     1194.63  65.57   3  < 187>  193.430  16.740
   185 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   65              G   13:56:21     1194.61  65.93   6  < 189>  192.750  16.720
   186 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  147              G   13:55:17     1194.39  66.29  28  < 187>  191.440   0.000
   187 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  115              G   13:55:18     1194.26  66.64  29  < 191>  191.440   0.000
   187 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   62              G   13:56:58     1194.26  66.64   4  < 193>  193.430  16.680
   189 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   61              G   13:56:24     1194.24  67.36   7  < 346>  192.750  16.650
   190 DOMARADZKI ADAM                 4   44              G   14:07:20     1194.14  67.71   3  < 223>  205.790  16.630
   191 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   11              G   13:55:20     1194.01  68.07  30  < 195>  191.440   0.000
   192 GAŁDA MARIAN                    1   37              GSM 13:58:02     1193.87  68.42   2  < 200>  194.640  16.600
   193 SZUMILAS ZDZISŁAW               1    8              G   13:57:02     1193.77  68.78   5  < 278>  193.430  16.580
   194 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   78              G   13:55:30     1193.71  69.14  82  < 210>  191.590   0.000
   195 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   77              G   13:55:23     1193.64  69.49  31  < 195>  191.440   0.000
   195 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  114              G   13:55:23     1193.64  69.49  32  < 197>  191.440   0.000
   197 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   40              G   13:55:24     1193.52  70.21  33  < 198>  191.440   0.000
   198 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   37              G   13:55:25     1193.39  70.56  34  < 198>  191.440   0.000
   198 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   22              G   13:55:25     1193.39  70.56  35  < 201>  191.440   0.000
   200 GAŁDA MARIAN                    1    7              GS  13:58:07     1193.26  71.28   3  < 271>  194.640  16.450
   201 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  124              G   13:55:27     1193.14  71.63  36  < 202>  191.440   0.000
   202 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   43              G   13:55:28     1193.02  71.99  37  < 205>  191.440   0.000
   203 MUSIAŁ LUCJAN                   4   39              GSM 14:16:35     1192.90  72.34  40-  4-  4  216.610  16.400
   204 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1   14              G   13:59:13     1192.81  72.70   2  < 376>  195.880  16.380
   205 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   74              G   13:55:30     1192.77  73.06  38  < 211>  191.440   0.000
   206 SADOWSKI ROBERT                 1   13              G   13:57:50     1192.75  73.41   8  < 207>  194.220   0.000
   207 SADOWSKI ROBERT                 1    2              GS  13:57:52     1192.51  73.77   9  < 213>  194.220   0.000
   208 MUSIAŁ LUCJAN                   4   59              G   14:16:40     1192.35  74.13   2  < 340>  216.610  16.310
   209 WOLARZ JANUSZ                   3   32              G   13:49:51     1192.06  74.48   5  < 243>  184.590  16.290
   210 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   72              G   13:55:45     1191.85  74.84  83  < 247>  191.590   0.000
   211 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   46              GS  13:55:38     1191.78  75.20  39  < 217>  191.440   0.000
   212 WODEJKO ROMAN                   1   57              G   13:57:28     1191.63  75.55   6  < 277>  193.600  16.240
   213 SADOWSKI ROBERT                 1   25              G   13:58:11     1190.20  75.91  10  < 237>  194.220   0.000
   214 URBANOWICZ DOROTA               1   40              G   14:05:24     1189.67  76.27   4  < 220>  202.720  16.200
   215 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1   27              GS  14:02:04     1189.53  76.62  31-  6-  6  198.730  16.190
   216 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   75              G   14:16:43     1189.27  76.98   9  < 232>  216.110   0.000
   217 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  131              G   13:55:59     1189.19  77.33  40  < 218>  191.440   0.000
   218 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  129              G   13:56:03     1188.70  77.69  41  < 227>  191.440   0.000
   219 SZPURA STEFAN                   4   39              G   14:10:46     1188.68  78.05  44-  4-  4  208.930  16.110
   220 URBANOWICZ DOROTA               1   26              G   14:05:33     1188.63  78.40   5  < 269>  202.720  16.100
   221 MATWIEJKO ANDRZEJ               1   14              G   13:55:17     1188.15  78.76   4  < 225>  190.440  16.080
   222 WENDERSKI EUGENIUSZ             3   38              G   13:55:47     1188.00  79.12  25-  3-  3  191.010  16.060
   223 DOMARADZKI ADAM                 4   32              G   14:08:15     1187.82  79.47   4  < 226>  205.790  16.040
   224 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   13              G   13:48:03     1187.78  79.83   2  < 261>  181.790  16.020
   225 MATWIEJKO ANDRZEJ               1   44              G   13:55:32     1186.30  80.19   5  < 312>  190.440  16.010
   226 DOMARADZKI ADAM                 4   59              G   14:08:31     1186.00  80.54   5  < 240>  205.790  15.990
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   227 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  140              G   13:56:28     1185.63  80.90  42  < 229>  191.440   0.000
   228 PISKULAK ANDRZEJ                4   47              G   14:13:07     1185.57  81.25   2  < 231>  211.170  15.950
   229 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   98              G   13:56:31     1185.27  81.61  43  < 229>  191.440   0.000
   229 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   82              G   13:56:31     1185.27  81.61  44  < 235>  191.440   0.000
   231 PISKULAK ANDRZEJ                4   46              G   14:13:10     1185.24  82.32   3  < 233>  211.170  15.900
   232 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   39              G   14:17:21     1185.14  82.68  10  < 236>  216.110   0.000
   233 PISKULAK ANDRZEJ                4   31              G   14:13:12     1185.02  83.04   4  < 234>  211.170  15.860
   234 PISKULAK ANDRZEJ                4   29              GSM 14:13:13     1184.91  83.39   5  < 266>  211.170  15.850
   235 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  103              G   13:56:34     1184.90  83.75  45  < 250>  191.440   0.000
   236 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   17              G   14:17:24     1184.81  84.11  11  < 238>  216.110   0.000
   237 SADOWSKI ROBERT                 1   64              GS  13:58:56     1184.75  84.46  11  < 274>  194.220   0.000
   238 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4  130              G   14:17:25     1184.71  84.82  12  < 239>  216.110   0.000
   239 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4    4              G   14:17:27     1184.49  85.17  13  < 262>  216.110   0.000
   240 DOMARADZKI ADAM                 4    5              G   14:08:45     1184.40  85.53   6  < 289>  205.790  15.740
   241 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2    2              G   14:04:40     1184.09  85.89  45-  6-  6  200.900  15.720
   242 MAZUR STANISŁAW                 3   17              G   13:48:29     1183.84  86.24   4  < 258>  181.700  15.700
   243 WOLARZ JANUSZ                   3   47              G   13:50:56     1183.78  86.60   6  < 248>  184.590  15.690
   244 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   40              GSM 14:04:43     1183.74  86.96   2  < 245>  200.900  15.670
   245 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   11              G   14:04:47     1183.27  87.31   3  < 260>  200.900  15.650
   246 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1   25              G   14:00:54     1183.18  87.67  62-  3-  3  196.290  15.630
   247 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  184              G   13:56:56     1183.14  88.03  84  < 252>  191.590   0.000
   248 WOLARZ JANUSZ                   3   28              G   13:51:03     1182.89  88.38   7  < 249>  184.590  15.600
   249 WOLARZ JANUSZ                   3   19              G   13:51:05     1182.64  88.74   8  < 360>  184.590   0.000
   250 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  113              G   13:56:53     1182.58  89.09  46  < 318>  191.440   0.000
   251 SAPIJASZKO MARIAN               4   59              G   14:09:31     1182.52  89.45   3  < 252>  206.370  15.540
   252 SAPIJASZKO MARIAN               4   30              G   14:09:32     1182.41  89.81   4  < 263>  206.370  15.530
   252 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   24              G   13:57:02     1182.41  89.81  85  < 259>  191.590   0.000
   254 MUŚ JACEK                       4   15              G   14:16:31     1182.37  90.52   3  < 256>  214.620  15.490
   255 BARCZYK JERZY                   3   22              G   13:54:40     1182.28  90.88   2  < 455>  188.770  15.470
   256 MUŚ JACEK                       4   27              G   14:16:32     1182.26  91.23   4  < 529>  214.620  15.450
   257 KONOFACKI JÓZEF                 4    9              G   14:14:51     1182.15  91.59  25-  4-  4  212.610  15.440
   258 MAZUR STANISŁAW                 3    5              G   13:48:43     1182.05  91.95   5  < 440>  181.700  15.420
   259 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  181              G   13:57:06     1181.93  92.30  86  < 264>  191.590   0.000
   260 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   36              GSM 14:04:59     1181.88  92.66   4  < 527>  200.900  15.380
   261 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   16              GS  13:48:49     1181.86  93.01   3  < 323>  181.790  15.370
   262 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   10              G   14:17:53     1181.68  93.37  14  < 268>  216.110   0.000
   263 SAPIJASZKO MARIAN               4   24              G   14:09:39     1181.62  93.73   5  < 273>  206.370  15.330
   264 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   73              G   13:57:10     1181.44  94.08  87  < 303>  191.590   0.000
   265 MAŚLEJAK JAN                    4   64              G   14:09:25     1181.42  94.44   3  < 294>  206.060  15.290
   266 PISKULAK ANDRZEJ                4   22              G   14:13:45     1181.37  94.80   6  < 267>  211.170  15.280
   267 PISKULAK ANDRZEJ                4   25              G   14:13:46     1181.26  95.15   7  < 322>  211.170  15.260
   268 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   80              G   14:17:57     1181.25  95.51  15  < 280>  216.110   0.000
   269 URBANOWICZ DOROTA               1   46              GS  14:06:37     1181.24  95.87   6  < 270>  202.720  15.220
   270 URBANOWICZ DOROTA               1   32              GS  14:06:38     1181.12  96.22   7  < 272>  202.720  15.200
   271 GAŁDA MARIAN                    1   55              GS  13:59:48     1181.07  96.58   4  < 390>  194.640  15.190
   272 URBANOWICZ DOROTA               1   28              G   14:06:40     1180.89  96.94   8  < 279>  202.720   0.000
   273 SAPIJASZKO MARIAN               4   36              G   14:09:46     1180.83  97.29   6  < 275>  206.370  15.150
   274 SADOWSKI ROBERT                 1   63              GS  13:59:29     1180.79  97.65  12  < 293>  194.220   0.000
   275 SAPIJASZKO MARIAN               4    9              G   14:09:47     1180.72  98.00   7  < 287>  206.370  15.120
   276 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3    2              GS  13:59:45     1180.70  98.36  26-  4-  4  194.520  15.100
   277 WODEJKO ROMAN                   1    3              G   13:58:59     1180.61  98.72   7  < 283>  193.600  15.080
   278 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   37              G   13:58:51     1180.53  99.07   6  < 369>  193.430  15.060
   279 URBANOWICZ DOROTA               1   48              G   14:06:44     1180.44  99.43   9  < 399>  202.720   0.000
   280 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   60              G   14:18:09     1179.96  99.79  16  < 306>  216.110   0.000
   281 LISOWSKI JANUSZ                 1   55              G   14:00:54     1179.69 100.14  49- 13-  7  195.710  15.010
   282 MAZUR MACIEJ                    1   56              G   14:06:48     1179.57 100.50   2  < 290>  202.650  14.990
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   283 WODEJKO ROMAN                   1   45              G   13:59:08     1179.53 100.86   8  < 288>  193.600   0.000
   284 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   18              G   13:59:55     1179.51 101.21   2  < 366>  194.520  14.960
   285 LISOWSKI JANUSZ                 1   33              GSM 14:00:56     1179.45 101.57   2  < 286>  195.710  14.940
   286 LISOWSKI JANUSZ                 1   16              G   14:00:57     1179.33 101.92   3  < 356>  195.710  14.920
   287 SAPIJASZKO MARIAN               4   43              G   14:10:00     1179.26 102.28   8  < 384>  206.370   0.000
   288 WODEJKO ROMAN                   1   31              G   13:59:12     1179.05 102.64   9  < 316>  193.600   0.000
   289 DOMARADZKI ADAM                 4   45              G   14:09:34     1178.86 102.99   7  < 292>  205.790  14.870
   290 MAZUR MACIEJ                    1   63              GS  14:06:56     1178.66 103.35   3  < 310>  202.650  14.850
   291 MADERA EUGENIUSZ                3   14              G   13:59:39     1178.56 103.71   5  < 370>  194.050  14.830
   292 DOMARADZKI ADAM                 4   49              G   14:09:38     1178.41 104.06   8  < 324>  205.790   0.000
   293 SADOWSKI ROBERT                 1   60              G   13:59:49     1178.40 104.42  13  < 337>  194.220   0.000
   294 MAŚLEJAK JAN                    4   60              G   14:09:53     1178.27 104.78   4  < 296>  206.060  14.780
   295 JUREK STANISŁAW                 1    6              G   13:59:33     1177.94 105.13   3  < 307>  193.830  14.760
   296 MAŚLEJAK JAN                    4    3              GSM 14:09:56     1177.93 105.49   5  < 301>  206.060  14.740
   297 DZIARSKI PIOTR                  1   29              G   14:03:22     1177.85 105.84  33-  6-  6  198.310  14.720
   298 SEWIELSKI BOGDAN                3   28              GS  13:56:49     1177.75 106.20   2  < 305>  190.580  14.710
   299 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1   17              GS  13:59:42     1177.66 106.56  34-  2-  2  193.960  14.690
   300 GUZIK TADEUSZ                   3   35              GS  14:03:39     1177.65 106.91   2  < 328>  198.610  14.670
   301 MAŚLEJAK JAN                    4   24              G   14:10:00     1177.49 107.27   6  < 304>  206.060  14.650
   302 BRONOWICKI ANDRZEJ              1   15              GS  13:48:38     1177.41 107.63  27-  4-  4  180.890  14.630
   303 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  154              G   13:57:45     1177.20 107.98  88  < 378>  191.590   0.000
   304 MAŚLEJAK JAN                    4   11              G   14:10:04     1177.04 108.34   7  < 418>  206.060  14.600
   305 SEWIELSKI BOGDAN                3   16              G   13:56:55     1177.03 108.70   3  < 398>  190.580  14.580
   306 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4  125              G   14:18:37     1176.96 109.05  17  < 325>  216.110   0.000
   307 JUREK STANISŁAW                 1   17              GS  13:59:44     1176.63 109.41   4  < 317>  193.830  14.550
   308 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1   33              GS  14:03:54     1176.61 109.76   2  < 308>  198.730  14.530
   308 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1   38              G   14:03:54     1176.61 109.76   3  < 494>  198.730  14.530
   310 MAZUR MACIEJ                    1   68              G   14:07:14     1176.60 110.48   4  < 477>  202.650  14.490
   311 DZIARSKI PIOTR                  1   25              G   14:03:34     1176.45 110.83   2  < 341>  198.310  14.470
   312 MATWIEJKO ANDRZEJ               1   38              G   13:56:54     1176.28 111.19   6          190.440  14.460
   313 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4   26              G   14:08:14     1176.10 111.55   3          203.740  14.440
   314 PYTLIK TOMASZ                   1   31              GS  13:58:38     1175.98 111.90  40-  3-  3  192.430  14.420
   315 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   74              G   13:55:53     1175.88 112.26   3  < 454>  189.180  14.400
   316 WODEJKO ROMAN                   1   33              G   13:59:40     1175.71 112.62  10  < 336>  193.600   0.000
   317 JUREK STANISŁAW                 1   19              GS  13:59:55     1175.32 112.97   5  < 318>  193.830  14.370
   318 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   66              G   13:57:55     1175.08 113.33  47  < 318>  191.440   0.000
   318 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  106              G   13:57:55     1175.08 113.33  48  < 321>  191.440   0.000
   318 JUREK STANISŁAW                 1   30              G   13:59:57     1175.08 113.33   6  < 345>  193.830  14.350
   321 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   42              GS  13:57:58     1174.72 114.40  49  < 326>  191.440   0.000
   322 PISKULAK ANDRZEJ                4   41              GSM 14:14:46     1174.69 114.75   8  < 370>  211.170   0.000
   323 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   39              G   13:49:46     1174.61 115.11   4  < 375>  181.790  14.260
   324 DOMARADZKI ADAM                 4   75              G   14:10:13     1174.49 115.47   9  < 332>  205.790   0.000
   325 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   79              G   14:19:01     1174.40 115.82  18  < 327>  216.110   0.000
   326 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  156              G   13:58:01     1174.36 116.18  50  < 338>  191.440   0.000
   327 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   51              G   14:19:02     1174.30 116.54  19  < 329>  216.110   0.000
   328 GUZIK TADEUSZ                   3   21              GS  14:04:08     1174.28 116.89   3  < 335>  198.610  14.170
   329 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   14              G   14:19:03     1174.19 117.25  20  < 330>  216.110   0.000
   330 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   66              G   14:19:04     1174.09 117.61  21  < 333>  216.110   0.000
   331 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1   30              G   13:59:56     1174.05 117.96   4  < 352>  193.640  14.120
   332 DOMARADZKI ADAM                 4    1              G   14:10:17     1174.04 118.32  10  < 334>  205.790   0.000
   333 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   82              G   14:19:05     1173.98 118.67  22  < 342>  216.110   0.000
   334 DOMARADZKI ADAM                 4   41              G   14:10:18     1173.93 119.03  11  < 395>  205.790   0.000
   335 GUZIK TADEUSZ                   3   20              G   14:04:12     1173.82 119.39   4  < 520>  198.610  14.050
   336 WODEJKO ROMAN                   1   62              GS  13:59:57     1173.69 119.74  11          193.600   0.000
   337 SADOWSKI ROBERT                 1   28              G   14:00:29     1173.65 120.10  14  < 339>  194.220   0.000
   338 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   75              G   13:58:07     1173.64 120.46  51  < 409>  191.440   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   339 SADOWSKI ROBERT                 1    3              G   14:00:30     1173.54 120.81  15  < 396>  194.220   0.000
   340 MUSIAŁ LUCJAN                   4   11              GSM 14:19:37     1173.30 121.17   3  < 500>  216.610  13.960
   341 DZIARSKI PIOTR                  1   17              G   14:04:05     1172.85 121.53   3  < 427>  198.310  13.940
   342 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   49              G   14:19:16     1172.81 121.88  23  < 343>  216.110   0.000
   343 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   47              G   14:19:18     1172.60 122.24  24  < 358>  216.110   0.000
   344 PAWLIK TADEUSZ                  1   49              G   14:00:40     1172.35 122.59   2  < 365>  194.220  13.890
   345 JUREK STANISŁAW                 1   63              G   14:00:21     1172.24 122.95   7  < 363>  193.830  13.870
   346 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   51              G   13:59:29     1171.85 123.31   8  < 346>  192.750   0.000
   346 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   76              G   13:59:29     1171.85 123.31   9  < 348>  192.750   0.000
   348 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   34              GS  13:59:30     1171.73 124.02  10  < 348>  192.750   0.000
   348 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   43              G   13:59:30     1171.73 124.02  11  < 351>  192.750   0.000
   350 SZPURA STEFAN                   4    2              G   14:13:19     1171.68 124.73   2  < 354>  208.930  13.780
   351 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   67              GS  13:59:31     1171.61 125.09  12  < 353>  192.750   0.000
   352 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1   13              G   14:00:17     1171.56 125.45   5  < 466>  193.640  13.740
   353 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   40              G   13:59:32     1171.50 125.80  13  < 355>  192.750   0.000
   354 SZPURA STEFAN                   4   38              G   14:13:22     1171.35 126.16   3  < 392>  208.930  13.710
   355 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   11              G   13:59:35     1171.14 126.51  14  < 357>  192.750   0.000
   356 LISOWSKI JANUSZ                 1   10              G   14:02:07     1171.10 126.87   4  < 386>  195.710  13.670
   357 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   16              G   13:59:36     1171.02 127.23  15  < 364>  192.750   0.000
   358 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4  119              G   14:19:33     1171.01 127.58  25  < 358>  216.110   0.000
   358 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   38              G   14:19:33     1171.01 127.58  26  < 438>  216.110   0.000
   360 WOLARZ JANUSZ                   3   35              G   13:52:39     1170.89 128.30   9  < 362>  184.590   0.000
   361 BRONOWICKI ANDRZEJ              1   31              G   13:49:30     1170.81 128.65   2  < 367>  180.890  13.580
   362 WOLARZ JANUSZ                   3   43              GS  13:52:41     1170.64 129.01  10  < 445>  184.590   0.000
   363 JUREK STANISŁAW                 1   37              GS  14:00:35     1170.59 129.37   8  < 372>  193.830   0.000
   364 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   72              GS  13:59:40     1170.55 129.72  16  < 368>  192.750   0.000
   365 PAWLIK TADEUSZ                  1    5              G   14:00:56     1170.47 130.08   3  < 404>  194.220  13.510
   366 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3    6              G   14:01:13     1170.28 130.43   3  < 507>  194.520  13.490
   367 BRONOWICKI ANDRZEJ              1   24              G   13:49:35     1170.18 130.79   3  < 411>  180.890  13.480
   368 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1    8              G   13:59:44     1170.07 131.15  17  < 380>  192.750   0.000
   369 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   18              G   14:00:19     1170.06 131.50   7  < 546>  193.430  13.440
   370 MADERA EUGENIUSZ                3   24              G   14:00:51     1170.03 131.86   6  < 439>  194.050  13.420
   370 PISKULAK ANDRZEJ                4   33              GSM 14:15:29     1170.03 131.86   9  < 473>  211.170   0.000
   372 JUREK STANISŁAW                 1   32              G   14:00:42     1169.77 132.57   9  < 373>  193.830   0.000
   373 JUREK STANISŁAW                 1   22              G   14:00:44     1169.53 132.93  10  < 426>  193.830   0.000
   374 WESOŁOWSKI JAKUB                4   43              GSM 14:10:57     1169.48 133.29   2  < 377>  205.770  13.350
   375 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   48              GS  13:50:31     1168.94 133.64   5  < 379>  181.790  13.330
   376 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1   32              G   14:02:39     1168.39 134.00   3  < 381>  195.880  13.320
   377 WESOŁOWSKI JAKUB                4   15              GSM 14:11:08     1168.26 134.35   3  < 461>  205.770  13.300
   378 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  119              G   13:59:00     1168.23 134.71  89  < 402>  191.590   0.000
   379 BIAŁOWĄS DANIEL                 3    3              G   13:50:37     1168.19 135.07   6  < 382>  181.790  13.260
   380 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   22              G   14:00:00     1168.18 135.42  18  < 406>  192.750   0.000
   381 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1   25              G   14:02:41     1168.15 135.78   4  < 383>  195.880  13.230
   382 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   45              GS  13:50:38     1168.07 136.14   7  < 387>  181.790  13.210
   383 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1    9              G   14:02:42     1168.04 136.49   5  < 452>  195.880  13.190
   384 SAPIJASZKO MARIAN               4    5              G   14:11:41     1168.02 136.85   9  < 436>  206.370   0.000
   385 KLEMENTOWSKI MAREK              3   85              G   13:57:56     1167.84 137.21   4  < 393>  190.280  13.160
   386 LISOWSKI JANUSZ                 1   31              G   14:02:37     1167.61 137.56   5  < 388>  195.710  13.140
   387 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   46              G   13:50:42     1167.57 137.92   8  < 424>  181.790   0.000
   388 LISOWSKI JANUSZ                 1   21              GSM 14:02:39     1167.37 138.28   6  < 388>  195.710  13.100
   388 LISOWSKI JANUSZ                 1   23              GSM 14:02:39     1167.37 138.28   7  < 474>  195.710  13.100
   390 GAŁDA MARIAN                    1   20              GS  14:01:45     1167.26 138.99   5  < 391>  194.640  13.070
   391 GAŁDA MARIAN                    1   38              G   14:01:47     1167.02 139.34   6  < 397>  194.640  13.050
   392 SZPURA STEFAN                   4   64              G   14:14:02     1166.99 139.70   4          208.930  13.030
   393 KLEMENTOWSKI MAREK              3   74              G   13:58:05     1166.77 140.06   5  < 401>  190.280  13.010
   394 HALCZUK BOGDAN                  1    7              G   14:02:56     1166.48 140.41  28-  4-  4  195.890  12.990
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   395 DOMARADZKI ADAM                 4   74              G   14:11:26     1166.39 140.77  12  < 400>  205.790   0.000
   396 SADOWSKI ROBERT                 1   42              GS  14:01:31     1166.37 141.13  16  < 468>  194.220   0.000
   397 GAŁDA MARIAN                    1   40              G   14:01:53     1166.32 141.48   7          194.640  12.940
   398 SEWIELSKI BOGDAN                3   27              GS  13:58:26     1166.10 141.84   4  < 449>  190.580  12.920
   399 URBANOWICZ DOROTA               1   50              G   14:08:51     1166.06 142.20  10  < 403>  202.720   0.000
   400 DOMARADZKI ADAM                 4   52              G   14:11:31     1165.84 142.55  13  < 428>  205.790   0.000
   401 KLEMENTOWSKI MAREK              3   64              G   13:58:13     1165.81 142.91   6  < 550>  190.280  12.870
   402 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  141              G   13:59:22     1165.63 143.26  90  < 405>  191.590   0.000
   403 URBANOWICZ DOROTA               1   24              G   14:08:56     1165.50 143.62  11  < 553>  202.720   0.000
   404 PAWLIK TADEUSZ                  1    4              G   14:01:39     1165.44 143.98   4  < 509>  194.220  12.820
   405 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   95              G   13:59:24     1165.39 144.33  91  < 407>  191.590   0.000
   406 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1    1              G   14:00:29     1164.77 144.69  19  < 488>  192.750   0.000
   407 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    8              G   13:59:31     1164.56 145.05  92  < 416>  191.590   0.000
   408 HALCZUK BOGDAN                  1   19              G   14:03:19     1163.82 145.40   2  < 410>  195.890  12.750
   409 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   92              G   13:59:30     1163.77 145.76  52  < 411>  191.440   0.000
   410 HALCZUK BOGDAN                  1   31              G   14:03:20     1163.70 146.12   3  < 542>  195.890  12.710
   411 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   93              G   13:59:31     1163.65 146.47  53  < 415>  191.440   0.000
   411 BRONOWICKI ANDRZEJ              1   26              GS  13:50:27     1163.65 146.47   4          180.890  12.690
   413 WENDERSKI EUGENIUSZ             3   21              GS  13:59:09     1163.63 147.18   2  < 414>  191.010  12.660
   414 WENDERSKI EUGENIUSZ             3   26              G   13:59:10     1163.51 147.54   3          191.010  12.640
   415 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  119              G   13:59:33     1163.42 147.90  54  < 417>  191.440   0.000
   416 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   60              G   13:59:41     1163.38 148.25  93  < 422>  191.590   0.000
   417 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   38              GS  13:59:34     1163.30 148.61  55  < 420>  191.440   0.000
   418 MAŚLEJAK JAN                    4   78              GSM 14:12:09     1163.20 148.97   8  < 421>  206.060   0.000
   418 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1   69              G   14:03:45     1163.20 148.97   2  < 451>  196.290  12.570
   420 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   56              G   13:59:36     1163.06 149.68  56  < 435>  191.440   0.000
   421 MAŚLEJAK JAN                    4   63              G   14:12:11     1162.98 150.04   9          206.060   0.000
   422 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   10              G   13:59:46     1162.80 150.39  94  < 425>  191.590   0.000
   423 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3    1              G   14:03:49     1162.74 150.75  50-  2-  2  196.290  12.480
   424 BIAŁOWĄS DANIEL                 3    5              GS  13:51:22     1162.59 151.10   9  < 429>  181.790   0.000
   425 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   37              G   13:59:49     1162.44 151.46  95  < 432>  191.590   0.000
   426 JUREK STANISŁAW                 1   56              GS  14:01:46     1162.28 151.82  11  < 448>  193.830   0.000
   427 DZIARSKI PIOTR                  1   30              G   14:05:38     1162.20 152.17   4  < 431>  198.310  12.410
   428 DOMARADZKI ADAM                 4   19              G   14:12:05     1162.11 152.53  14  < 430>  205.790   0.000
   429 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   18              GS  13:51:26     1162.09 152.89  10  < 471>  181.790   0.000
   430 DOMARADZKI ADAM                 4   34              G   14:12:07     1161.89 153.24  15  < 485>  205.790   0.000
   431 DZIARSKI PIOTR                  1   35              G   14:05:41     1161.86 153.60   5  < 433>  198.310  12.340
   432 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   14              G   13:59:55     1161.74 153.96  96  < 447>  191.590   0.000
   433 DZIARSKI PIOTR                  1   23              G   14:05:45     1161.41 154.31   6          198.310  12.300
   434 PRZYŁUCKI JULIAN                3   44              G   13:58:33     1161.36 154.67  53-  1-  1  189.940  12.280
   435 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   30              GS  13:59:51     1161.30 155.02  57  < 490>  191.440   0.000
   436 SAPIJASZKO MARIAN               4   29              G   14:12:47     1160.80 155.38  10  < 476>  206.370   0.000
   437 KLOC RYSZARD                    1   14              GS  13:51:51     1160.66 155.74   2  < 525>  182.050  12.230
   438 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4    2              G   14:21:12     1160.63 156.09  27  < 440>  216.110   0.000
   439 MADERA EUGENIUSZ                3    6              G   14:02:12     1160.59 156.45   7  < 560>  194.050  12.190
   440 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   29              G   14:21:13     1160.53 156.81  28  < 442>  216.110   0.000
   440 MAZUR STANISŁAW                 3   41              GS  13:51:34     1160.53 156.81   6  < 458>  181.700  12.170
   442 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   62              G   14:21:14     1160.43 157.52  29  < 442>  216.110   0.000
   442 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   21              G   14:21:14     1160.43 157.52  30  < 444>  216.110   0.000
   444 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   56              G   14:21:16     1160.22 158.23  31  < 446>  216.110   0.000
   445 WOLARZ JANUSZ                   3    8              G   13:54:06     1160.21 158.59  11  < 467>  184.590   0.000
   446 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   18              G   14:21:17     1160.12 158.95  32  < 453>  216.110   0.000
   447 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  122              G   14:00:09     1160.10 159.30  97  < 456>  191.590   0.000
   448 JUREK STANISŁAW                 1   28              G   14:02:05     1160.08 159.66  12  < 460>  193.830   0.000
   449 SEWIELSKI BOGDAN                3   24              GS  13:59:17     1160.07 160.01   5          190.580  12.010
   450 PYTLIK TOMASZ                   1   24              G   14:00:53     1160.03 160.37   2  < 480>  192.430  12.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   451 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1   74              G   14:04:13     1159.99 160.73   3          196.290  11.980
   452 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1   35              G   14:03:52     1159.97 161.08   6  < 464>  195.880  11.960
   453 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   50              G   14:21:19     1159.91 161.44  33  < 457>  216.110   0.000
   454 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   95              G   13:58:06     1159.90 161.80   4  < 508>  189.180  11.930
   455 BARCZYK JERZY                   3   85              GS  13:57:47     1159.64 162.15   3          188.770  11.910
   456 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  152              G   14:00:13     1159.63 162.51  98  < 459>  191.590   0.000
   457 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   68              G   14:21:23     1159.49 162.87  34  < 501>  216.110   0.000
   458 MAZUR STANISŁAW                 3   56              G   13:51:43     1159.42 163.22   7  < 475>  181.700  11.850
   459 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   74              G   14:00:15     1159.40 163.58  99  < 512>  191.590   0.000
   460 JUREK STANISŁAW                 1   70              G   14:02:11     1159.39 163.93  13  < 461>  193.830   0.000
   461 JUREK STANISŁAW                 1   49              G   14:02:13     1159.16 164.29  14  < 461>  193.830   0.000
   461 JUREK STANISŁAW                 1   16              G   14:02:13     1159.16 164.29  15  < 541>  193.830   0.000
   461 WESOŁOWSKI JAKUB                4   29              G   14:12:31     1159.16 164.29   4          205.770  11.800
   464 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1    2              G   14:04:03     1158.71 165.36   7  < 536>  195.880  11.750
   465 NANASIK KRZYSZTOF               1    4              G   14:03:01     1158.34 165.72  13-  1-  1  194.620  11.730
   466 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1   24              G   14:02:11     1158.25 166.07   6  < 470>  193.640  11.710
   467 WOLARZ JANUSZ                   3   13              G   13:54:23     1158.15 166.43  12  < 479>  184.590   0.000
   468 SADOWSKI ROBERT                 1   18              G   14:02:43     1158.02 166.79  17  < 469>  194.220   0.000
   469 SADOWSKI ROBERT                 1   58              G   14:02:44     1157.91 167.14  18  < 472>  194.220   0.000
   470 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1   14              G   14:02:14     1157.90 167.50   7  < 544>  193.640  11.640
   471 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   47              G   13:52:01     1157.78 167.85  11          181.790   0.000
   472 SADOWSKI ROBERT                 1   17              GS  14:02:46     1157.68 168.21  19  < 550>  194.220   0.000
   473 PISKULAK ANDRZEJ                4    9              GSM 14:17:25     1157.62 168.57  10  < 483>  211.170   0.000
   474 LISOWSKI JANUSZ                 1   49              G   14:04:04     1157.59 168.92   8  < 510>  195.710   0.000
   475 MAZUR STANISŁAW                 3   76              GS  13:51:58     1157.57 169.28   8  < 532>  181.700   0.000
   476 SAPIJASZKO MARIAN               4   64              G   14:13:20     1157.22 169.64  11  < 481>  206.370   0.000
   477 MAZUR MACIEJ                    1   62              G   14:10:15     1156.35 169.99   5  < 478>  202.650  11.520
   478 MAZUR MACIEJ                    1   86              G   14:10:16     1156.24 170.35   6  < 482>  202.650  11.500
   479 WOLARZ JANUSZ                   3   37              GS  13:54:39     1156.22 170.71  13          184.590   0.000
   480 PYTLIK TOMASZ                   1   10              G   14:01:26     1156.20 171.06   3          192.430  11.460
   481 SAPIJASZKO MARIAN               4   42              G   14:13:30     1156.13 171.42  12  < 484>  206.370   0.000
   482 MAZUR MACIEJ                    1   40              G   14:10:18     1156.02 171.77   7  < 485>  202.650  11.430
   483 PISKULAK ANDRZEJ                4   20              GSM 14:17:41     1155.94 172.13  11  < 487>  211.170   0.000
   484 SAPIJASZKO MARIAN               4   47              G   14:13:32     1155.92 172.49  13          206.370   0.000
   485 DOMARADZKI ADAM                 4   55              G   14:13:02     1155.91 172.84  16  < 491>  205.790   0.000
   485 MAZUR MACIEJ                    1   79              G   14:10:19     1155.91 172.84   8  < 488>  202.650   0.000
   487 PISKULAK ANDRZEJ                4   43              GSM 14:17:42     1155.83 173.56  12          211.170   0.000
   488 MAZUR MACIEJ                    1   39              G   14:10:21     1155.69 173.91   9  < 491>  202.650   0.000
   488 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   15              G   14:01:47     1155.69 173.91  20  < 493>  192.750   0.000
   490 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  100              G   14:00:40     1155.57 174.63  58  < 503>  191.440   0.000
   491 DOMARADZKI ADAM                 4   33              G   14:13:06     1155.47 174.98  17  < 533>  205.790   0.000
   491 MAZUR MACIEJ                    1   96              G   14:10:23     1155.47 174.98  10  < 499>  202.650   0.000
   493 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   50              G   14:01:49     1155.46 175.69  21  < 495>  192.750   0.000
   494 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1   60              G   14:07:01     1155.30 176.05   4  < 496>  198.730  11.210
   495 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   79              GS  14:01:51     1155.23 176.41  22  < 497>  192.750   0.000
   496 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1    8              GS  14:07:02     1155.18 176.76   5  < 498>  198.730  11.180
   497 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   26              G   14:01:53     1155.00 177.12  23          192.750   0.000
   498 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1   11              GS  14:07:04     1154.96 177.48   6          198.730  11.140
   499 MAZUR MACIEJ                    1   38              G   14:10:30     1154.70 177.83  11  < 526>  202.650   0.000
   500 MUSIAŁ LUCJAN                   4   20              GSM 14:22:36     1154.64 178.19   4          216.610  11.110
   501 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4  116              G   14:22:12     1154.43 178.55  35  < 521>  216.110   0.000
   502 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1   15              GS  14:03:01     1154.41 178.90   2          193.960  11.070
   503 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  155              G   14:00:52     1154.18 179.26  59  < 545>  191.440   0.000
   504 KRZEMIŃSKI MAREK                3   57              G   13:59:27     1153.48 179.62  60-  1-  1  189.690  11.030
   504 SIKORA JÓZEF                    1   30              G   14:03:06     1153.48 179.62  24-  1-  1  193.900  11.030
   506 BANASIK JERZY                   4   34              G   14:18:18     1153.36 180.33  23-  1-  1  211.410  11.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   507 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3    4              GS  14:03:42     1153.05 180.68   4          194.520  10.980
   508 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   90              G   13:59:08     1152.60 181.04   5  < 511>  189.180  10.960
   509 PAWLIK TADEUSZ                  1   26              G   14:03:31     1152.53 181.40   5  < 516>  194.220  10.940
   510 LISOWSKI JANUSZ                 1   13              G   14:04:50     1152.37 181.75   9  < 513>  195.710   0.000
   511 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   93              G   13:59:11     1152.25 182.11   6  < 518>  189.180  10.910
   512 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   38              GSM 14:01:17     1152.19 182.47 100  < 528>  191.590   0.000
   513 LISOWSKI JANUSZ                 1   12              GSM 14:04:52     1152.14 182.82  10  < 514>  195.710   0.000
   514 LISOWSKI JANUSZ                 1   45              G   14:04:53     1152.03 183.18  11  < 517>  195.710   0.000
   515 BANASIEWICZ SŁAWEK              4    5              G   14:17:19     1152.01 183.54   9-  1-  1  210.030  10.840
   516 PAWLIK TADEUSZ                  1   73              G   14:03:38     1151.73 183.89   6          194.220  10.820
   517 LISOWSKI JANUSZ                 1    4              G   14:04:56     1151.69 184.25  12  < 559>  195.710   0.000
   518 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   55              G   13:59:17     1151.55 184.60   7          189.180  10.780
   519 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1   21              G   14:03:23     1151.48 184.96  31-  1-  1  193.890  10.770
   520 GUZIK TADEUSZ                   3   14              GS  14:07:29     1151.47 185.32   5  < 522>  198.610  10.750
   521 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   85              G   14:22:42     1151.36 185.67  36  < 543>  216.110   0.000
   522 GUZIK TADEUSZ                   3   24              G   14:07:32     1151.14 186.03   6          198.610  10.710
   523 KONOFACKI JÓZEF                 4   26              G   14:19:43     1151.01 186.39   2  < 524>  212.610  10.700
   524 KONOFACKI JÓZEF                 4   42              G   14:19:48     1150.49 186.74   3  < 531>  212.610  10.680
   525 KLOC RYSZARD                    1   13              GS  13:53:15     1150.40 187.10   3          182.050  10.660
   526 MAZUR MACIEJ                    1   92              GS  14:11:11     1150.22 187.46  12  < 535>  202.650   0.000
   527 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   45              G   14:09:40     1150.19 187.81   5  < 530>  200.900  10.620
   528 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   45              G   14:01:35     1150.12 188.17 101  < 534>  191.590   0.000
   529 MUŚ JACEK                       4   38              G   14:21:37     1150.06 188.52   5          214.620  10.590
   530 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   65              G   14:09:42     1149.97 188.88   6          200.900  10.570
   531 KONOFACKI JÓZEF                 4   25              G   14:19:55     1149.76 189.24   4          212.610  10.550
   532 MAZUR STANISŁAW                 3   78              GS  13:53:03     1149.64 189.59   9          181.700   0.000
   533 DOMARADZKI ADAM                 4   28              G   14:14:01     1149.56 189.95  18          205.790   0.000
   534 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   61              G   14:01:40     1149.54 190.31 102  < 553>  191.590   0.000
   535 MAZUR MACIEJ                    1   16              GS  14:11:18     1149.46 190.66  13  < 537>  202.650   0.000
   536 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1   10              G   14:05:25     1149.42 191.02   8          195.880   0.000
   537 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3   39              G   14:05:47     1149.35 191.38   2          196.290  10.450
   537 MAZUR MACIEJ                    1   64              G   14:11:19     1149.35 191.38  14  < 537>  202.650   0.000
   537 MAZUR MACIEJ                    1  104              GS  14:11:19     1149.35 191.38  15  < 540>  202.650   0.000
   540 MAZUR MACIEJ                    1  121              G   14:11:22     1149.03 192.44  16          202.650   0.000
   541 JUREK STANISŁAW                 1   50              G   14:03:44     1148.74 192.80  16  < 552>  193.830   0.000
   542 HALCZUK BOGDAN                  1   23              G   14:05:32     1148.69 193.16   4          195.890  10.360
   543 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   28              G   14:23:11     1148.40 193.51  37          216.110   0.000
   544 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1   10              G   14:03:38     1148.29 193.87   8          193.640   0.000
   545 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  135              G   14:01:44     1148.18 194.23  60  < 547>  191.440   0.000
   546 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   82              G   14:03:29     1148.07 194.58   8          193.430   0.000
   547 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4    6              G   14:01:46     1147.95 194.94  61  < 548>  191.440   0.000
   548 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4    1              G   14:01:47     1147.84 195.30  62  < 549>  191.440   0.000
   549 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  154              G   14:01:49     1147.61 195.65  63          191.440   0.000
   550 KLEMENTOWSKI MAREK              3   51              G   14:00:50     1147.42 196.01   7  < 556>  190.280  10.210
   550 SADOWSKI ROBERT                 1   20              G   14:04:16     1147.42 196.01  20  < 556>  194.220   0.000
   552 JUREK STANISŁAW                 1   13              G   14:03:56     1147.38 196.72  17          193.830   0.000
   553 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   35              G   14:01:59     1147.36 197.08 103          191.590   0.000
   553 URBANOWICZ DOROTA               1   14              GS  14:11:41     1147.36 197.08  12  < 555>  202.720   0.000
   555 URBANOWICZ DOROTA               1   22              G   14:11:42     1147.26 197.79  13          202.720   0.000
   556 KLEMENTOWSKI MAREK              3   42              G   14:00:52     1147.19 198.15   8          190.280   0.000
   556 SADOWSKI ROBERT                 1   61              G   14:04:18     1147.19 198.15  21  < 558>  194.220   0.000
   558 SADOWSKI ROBERT                 1   24              G   14:04:19     1147.08 198.86  22  < 561>  194.220   0.000
   559 LISOWSKI JANUSZ                 1   39              GSM 14:05:37     1147.07 199.22  13          195.710   0.000
   560 MADERA EUGENIUSZ                3   19              G   14:04:11     1146.98 199.57   8          194.050   0.000
   561 SADOWSKI ROBERT                 1   16              G   14:04:20     1146.97 199.93  23          194.220   0.000
   562 HAŁASIEWICZ DANIEL              1   28              GS  14:03:50     1146.93 200.29  27-  1-  1  193.640  10.000
   -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów
   563 SADOWSKI ROBERT                 1   45              G   14:04:21     1146.86   0.00  24          194.220   0.000
   564 KLEMENTOWSKI MAREK              3   75              G   14:00:55     1146.84   0.00   9          190.280   0.000
   565 GUZIK TADEUSZ                   3   19              G   14:08:11     1146.82   0.00   7          198.610   0.000
   566 JUREK STANISŁAW                 1   69              G   14:04:01     1146.81   0.00  18          193.830   0.000
   567 KLEMENTOWSKI MAREK              3   10              G   14:00:56     1146.73   0.00  10          190.280   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------  



           PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 03.09.17 FORST                                    
            Punktacja Całość [ 1]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3   134    7    99   104.53     
              2 SADOWSKI        ROBERT          1    61    7    29    94.43     
              3 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    63    7    19    93.37     
              4 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    43    7    19    92.66     
              5 BARCZYK         JERZY           3    73    7    35    90.31     
              6 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    87    7    34    89.00     
              7 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    28    7    16    88.99     
              8 WOLARZ          JANUSZ          3    51    7    19    88.41     
              9 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    62    7    16    86.92     
             10 JUREK           STANISŁAW       1    74    7    27    84.83     
             11 URBANOWICZ      DOROTA          1    30    7     9    82.67     
             12 KLEMENTOWSKI    MAREK           3    52    7    11    82.32     
             13 PISKULAK        ANDRZEJ         4    32    7    13    82.17     
             14 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    72    7    20    81.71     
             15 WODEJKO         ROMAN           1    39    7    14    77.94     
             16 MAZUR           MACIEJ          1    67    7    20    76.23     
             17 GAŁDA           MARIAN          1    45    7    14    71.18     
             18 GUZIK           TADEUSZ         3    36    7     7    69.46     
             19 MUŚ             JACEK           4    64    7    10    68.09     
             20 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    38    7     9    67.97     
             21 MAZUR           STANISŁAW       3    64    7     9    66.45     
             22 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    48    7    15    66.35     
             23 MUSIAŁ          LUCJAN          4    39    7    11    60.88     
             24 MAŚLEJAK        JAN             4    65    7     9    60.83     
             25 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    56    5     5    60.22     
             26 DOMARADZKI      ADAM            4    67    7    10    59.10     
             27 SAPIJASZKO      MARIAN          4    48    7    11    58.73     
             28 DZIARSKI        PIOTR           1    34    6     6    52.81     
             29 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    35    6     6    52.68     
             30 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    28    7     8    46.40     
             31 HALCZUK         BOGDAN          1    28    5     5    44.28     
             32 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    72    6     6    41.85     
             33 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    18    4     4    38.60     
             34 KONOFACKI       JÓZEF           4    32    4     4    35.31     
             35 SEWIELSKI       BOGDAN          3    32    3     3    29.86     
             36 PYTLIK          TOMASZ          1    44    4     4    29.46     
             37 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    35    4     4    29.42     
             38 KLOC            RYSZARD         1    39    4     4    29.34     
             39 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    44    3     3    26.20     
             40 DOMAGALSKI      JAN             3    22    3     3    22.32     
             41 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4   113    3     3    21.22     
             42 SMOLIŃSKI       A & Z           1    24    3     3    20.07     
             43 LISOWSKI        JANUSZ          1    49    2     2    16.42     
             44 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1    28    2     2    14.01     
             45 PAWLIK          TADEUSZ         1    66    1     1    13.73     
             46 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    52    2     2    13.28     
             47 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    66    2     2    11.46     
             48 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    30    1     1     9.26     
             49 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    39    1     1     8.67     
             50 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1    27    1     1     8.65     
             51 BANASIEWICZ     SŁAWEK          4    12    1     1     8.02     
             52 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    29    1     1     7.62     
             53 PLACHA          JERZY           4    73    1     1     5.47     
             54 BANASIK         JERZY           4    26    1     1     5.46     
             55 ADAMIAK         TEODOR          3    34    1     1     5.15     
             56 DATA            ZBIGNIEW        1    37    0     0     0.00     
             57 KLUKA           PIOTR           1    53    0     0     0.00     
             58 SIKORA          JÓZEF           1    25    0     0     0.00     
             59 NANASIK         KRZYSZTOF       1    16    0     0     0.00     
             60 PACER           MIROSŁAW        4    20    0     0     0.00     
             61 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    29    0     0     0.00     
             62 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    30    0     0     0.00     
             63 SYNOWIEC        RYSZARD         4    35    0     0     0.00     
             64 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    21    0     0     0.00     
             65 DZIEPAK STANISŁ ALEKSANDRA      3    13    0     0     0.00     
             66 KUŻMIŃSKI       ROMAN           4    15    0     0     0.00 



         PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  FORSTF z dnia 03.09.17                               
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:42:50.8 N 14:36:57.4 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  157.437 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   66                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2963                           
      5.Ilość konkursów.......................:  593                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1436.54                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1271.15                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,08,43                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,30,52                         
     10.Czas trwania konkursu.................:22 min.  9 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  15.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 1]F                                                
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 01 | Brzeg Dolny             |   31   | 1274   |  217  |17.03|      
          | 02 | Wolow                   |    1   |   52   |    2  | 3.85|      
          | 03 | Juszczyn                |   16   |  772   |  254  |32.90|      
          | 04 | Roscislawice            |   18   |  865   |  120  |13.87|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   66   | 2963   |  593  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------


     
                                                                               
                                  PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.A.  
                                           z lotu FORST, w dniu 03.09.17        
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |  GMP  |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------+
     1 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   19              G   10:08:43     1436.54   0.34  43- 19-  7  141.810  15.000
     2 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  172              G   10:15:56     1434.49   0.67 134- 99-  7  151.960  14.980
     3 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  175              G   10:15:58     1434.04   1.01   2  <   4>  151.960  14.970
     4 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   20              G   10:15:59     1433.81   1.35   3  <   5>  151.960  14.950
     5 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  183              G   10:16:01     1433.36   1.69   4  <   6>  151.960  14.930
     6 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   33              G   10:16:03     1432.91   2.02   5  <   7>  151.960  14.920
     7 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   63              G   10:16:09     1431.56   2.36   6  <   8>  151.960  14.900
     8 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   67              G   10:16:11     1431.11   2.70   7  <   9>  151.960  14.880
     9 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  158              G   10:16:15     1430.21   3.04   8  <  10>  151.960   0.000
    10 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  152              G   10:16:18     1429.54   3.37   9  <  10>  151.960   0.000
    10 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  176              G   10:16:18     1429.54   3.37  10  <  12>  151.960   0.000
    12 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   11              G   10:16:20     1429.09   4.05  11  <  13>  151.960   0.000
    13 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   16              G   10:16:22     1428.64   4.39  12  <  14>  151.960   0.000
    14 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   90              G   10:16:28     1427.30   4.72  13  <  15>  151.960   0.000
    15 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   51              G   10:16:29     1427.08   5.06  14  <  16>  151.960   0.000
    16 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   36              GS  10:16:31     1426.63   5.40  15  <  16>  151.960   0.000
    16 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   91              G   10:16:31     1426.63   5.40  16  <  18>  151.960   0.000
    18 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   25              G   10:16:34     1425.96   6.07  17  <  19>  151.960   0.000
    19 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   24              G   10:16:36     1425.52   6.41  18  <  20>  151.960   0.000
    20 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  121              G   10:16:37     1425.29   6.75  19  <  20>  151.960   0.000
    20 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  105              GS  10:16:37     1425.29   6.75  20  <  22>  151.960   0.000
    22 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   80              G   10:16:38     1425.07   7.42  21  <  23>  151.960   0.000
    23 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   22              G   10:16:41     1424.40   7.76  22  <  24>  151.960   0.000
    24 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    2              GS  10:16:42     1424.18   8.10  23  <  25>  151.960   0.000
    25 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   89              G   10:16:43     1423.96   8.44  24  <  26>  151.960   0.000
    26 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    7              GS  10:16:46     1423.29   8.77  25  <  27>  151.960   0.000
    27 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   95              G   10:16:48     1422.85   9.11  26  <  28>  151.960   0.000
    28 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   76              G   10:16:50     1422.40   9.45  27  <  28>  151.960   0.000
    28 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  161              G   10:16:50     1422.40   9.45  28  <  30>  151.960   0.000
    30 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  151              GS  10:16:53     1421.74  10.12  29  <  31>  151.960   0.000
    31 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   49              G   10:16:56     1421.07  10.46  30  <  32>  151.960   0.000
    32 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  178              G   10:16:57     1420.85  10.80  31  <  33>  151.960   0.000
    33 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   66              G   10:17:01     1419.97  11.14  32  <  34>  151.960   0.000
    34 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  120              G   10:17:02     1419.75  11.47  33  <  35>  151.960   0.000
    35 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  116              G   10:17:09     1418.20  11.81  34  <  36>  151.960   0.000
    36 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   48              G   10:17:11     1417.76  12.15  35  <  37>  151.960   0.000
    37 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   85              G   10:17:12     1417.54  12.49  36  <  38>  151.960   0.000
    38 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  150              G   10:17:15     1416.88  12.82  37  <  39>  151.960   0.000
    39 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  103              G   10:17:19     1416.00  13.16  38  <  40>  151.960   0.000
    40 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   79              G   10:17:22     1415.34  13.50  39  <  42>  151.960   0.000
    41 BARCZYK JERZY                   3   37              G   10:15:16     1415.26  13.84  73- 35-  7  148.980  14.320
    42 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   31              G   10:17:24     1414.90  14.17  40  <  43>  151.960   0.000
    43 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  156              G   10:17:26     1414.46  14.51  41  <  44>  151.960   0.000
    44 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  110              G   10:17:28     1414.02  14.85  42  <  45>  151.960   0.000
    45 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   96              G   10:17:29     1413.80  15.19  43  <  46>  151.960   0.000
    46 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  137              G   10:17:30     1413.58  15.52  44  <  47>  151.960   0.000
    47 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   57              G   10:17:34     1412.71  15.86  45  <  48>  151.960   0.000
    48 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   38              GS  10:17:35     1412.49  16.20  46  <  49>  151.960   0.000
    49 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   55              G   10:17:38     1411.83  16.54  47  <  49>  151.960   0.000
    49 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  182              G   10:17:38     1411.83  16.54  48  <  51>  151.960   0.000
    51 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    3              G   10:17:42     1410.96  17.21  49  <  52>  151.960   0.000
    52 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  114              G   10:17:43     1410.74  17.55  50  <  53>  151.960   0.000
    53 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  170              G   10:17:45     1410.30  17.89  51  <  54>  151.960   0.000
    54 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   94              G   10:17:47     1409.87  18.22  52  <  54>  151.960   0.000
    54 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   45              G   10:17:47     1409.87  18.22  53  <  56>  151.960   0.000
    56 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  174              G   10:17:50     1409.21  18.90  54  <  57>  151.960   0.000
    57 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  108              G   10:17:53     1408.56  19.24  55  <  58>  151.960   0.000
    58 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   62              GS  10:17:54     1408.34  19.57  56  <  59>  151.960   0.000
    59 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   74              G   10:17:59     1407.25  19.91  57  <  60>  151.960   0.000
    60 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  166              G   10:18:04     1406.17  20.25  58  <  62>  151.960   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 SADOWSKI ROBERT                 1   37              G   10:19:36     1405.38  20.59  61- 29-  7  154.030  13.990
    62 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  132              G   10:18:09     1405.09  20.92  59  <  64>  151.960   0.000
    63 SADOWSKI ROBERT                 1    7              GS  10:19:39     1404.74  21.26   2  <  90>  154.030  13.950
    64 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  167              G   10:18:11     1404.65  21.60  60  <  65>  151.960   0.000
    65 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    8              G   10:18:12     1404.44  21.94  61  <  66>  151.960   0.000
    66 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  125              G   10:18:17     1403.36  22.27  62  <  69>  151.960   0.000
    67 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   66              G   10:16:12     1403.20  22.61  63- 19-  7  149.020  13.890
    68 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3    2              GS  10:20:04     1402.79  22.95  28- 16-  7  154.400  13.870
    69 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  160              G   10:18:20     1402.71  23.29  63  <  71>  151.960   0.000
    70 WODEJKO ROMAN                   1   62              GS  10:19:24     1402.29  23.62  39- 14-  7  153.410  13.830
    71 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   44              G   10:18:33     1399.91  23.96  64  <  73>  151.960   0.000
    72 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   84              G   10:16:31     1399.03  24.30   2  < 107>  149.020  13.800
    73 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   52              GS  10:18:39     1398.62  24.64  65  <  74>  151.960   0.000
    74 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   78              G   10:18:55     1395.20  24.97  66  <  75>  151.960   0.000
    75 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   82              G   10:18:58     1394.56  25.31  67  <  77>  151.960   0.000
    76 PAWLIK TADEUSZ                  1   73              G   10:20:28     1394.36  25.65  66-  1-  1  154.030  13.730
    77 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  119              G   10:19:04     1393.28  25.99  68  <  80>  151.960   0.000
    78 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   67              G   10:19:38     1391.37  26.32  72- 20-  7  152.540  13.700
    79 GAŁDA MARIAN                    1   55              GS  10:21:06     1389.92  26.66  45- 14-  7  154.420  13.680
    80 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   88              G   10:19:22     1389.45  27.00  69  <  83>  151.960   0.000
    81 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   69              G   10:19:48     1389.25  27.34   2  < 168>  152.540  13.650
    82 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4  109              G   10:36:40     1388.61  27.67  87- 34-  7  175.890  13.630
    83 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  104              G   10:19:27     1388.40  28.01  70  <  84>  151.960   0.000
    84 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  141              G   10:19:30     1387.76  28.35  71  <  89>  151.960   0.000
    85 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   49              G   10:36:46     1387.51  28.69   2  < 138>  175.890  13.580
    86 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   20              GS  10:12:13     1387.35  29.02   2  < 125>  141.810  13.560
    87 KRZEMIŃSKI MAREK                3   32              GS  10:17:58     1387.19  29.36  62- 16-  7  149.770  13.550
    88 KRZEMIŃSKI MAREK                3   56              GS  10:17:59     1386.97  29.70   2  < 115>  149.770  13.530
    89 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  128              G   10:19:36     1386.50  30.04  72  <  91>  151.960   0.000
    90 SADOWSKI ROBERT                 1   70              G   10:21:10     1385.58  30.37   3  <  94>  154.030  13.500
    91 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  171              G   10:19:43     1385.02  30.71  73  <  92>  151.960   0.000
    92 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   97              G   10:19:46     1384.39  31.05  74  <  99>  151.960   0.000
    93 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   39              GS  10:21:32     1384.34  31.39   2  <  97>  154.400  13.450
    94 SADOWSKI ROBERT                 1   17              GS  10:21:27     1382.06  31.72   4  < 103>  154.030  13.430
    95 MUSIAŁ LUCJAN                   4   20              GS  10:37:46     1380.49  32.06  39- 11-  7  176.380  13.410
    96 JUREK STANISŁAW                 1    1              G   10:21:29     1378.14  32.40  74- 27-  7  153.640  13.400
    97 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   25              GS  10:22:08     1376.93  32.74   3  < 104>  154.400  13.380
    98 JUREK STANISŁAW                 1   72              G   10:21:38     1376.29  33.07   2  < 112>  153.640  13.360
    99 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    5              G   10:20:25     1376.24  33.41  75  < 100>  151.960   0.000
   100 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   73              G   10:20:26     1376.03  33.75  76  < 101>  151.960   0.000
   101 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    1              G   10:20:30     1375.20  34.09  77  < 114>  151.960   0.000
   102 PISKULAK ANDRZEJ                4   18              GS  10:34:21     1374.91  34.42  32- 13-  7  170.970  13.290
   103 SADOWSKI ROBERT                 1   43              G   10:22:05     1374.25  34.76   5  < 105>  154.030  13.280
   104 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   12              G   10:22:22     1374.07  35.10   4  < 153>  154.400  13.260
   105 SADOWSKI ROBERT                 1   56              G   10:22:06     1374.04  35.44   6  < 117>  154.030  13.240
   106 PRZYŁUCKI JULIAN                3   12              G   10:19:12     1373.81  35.77  56-  5-  5  150.020  13.230
   107 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   79              GS  10:18:30     1373.46  36.11   3  < 110>  149.020  13.210
   108 PRZYŁUCKI JULIAN                3   15              G   10:19:14     1373.39  36.45   2  < 109>  150.020  13.190
   109 PRZYŁUCKI JULIAN                3   37              G   10:19:16     1372.97  36.79   3  < 163>  150.020  13.180
   110 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   96              G   10:18:34     1372.61  37.12   4  < 111>  149.020  13.160
   111 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   71              GS  10:18:36     1372.19  37.46   5  < 113>  149.020  13.140
   112 JUREK STANISŁAW                 1   10              G   10:22:01     1371.58  37.80   3  < 212>  153.640  13.130
   113 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   97              G   10:18:42     1370.93  38.14   6  < 116>  149.020  13.110
   114 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   87              G   10:20:51     1370.86  38.47  78  < 118>  151.960   0.000
   115 KRZEMIŃSKI MAREK                3   30              G   10:19:16     1370.68  38.81   3  < 123>  149.770  13.070
   116 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   91              G   10:18:48     1369.67  39.15   7  < 283>  149.020  13.060
   117 SADOWSKI ROBERT                 1   13              G   10:22:33     1368.55  39.49   7  < 183>  154.030  13.040
   118 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  122              G   10:21:09     1367.16  39.82  79  < 121>  151.960   0.000
   119 PISKULAK ANDRZEJ                4   43              GS  10:35:05     1366.85  40.16   2  < 120>  170.970  13.010
   120 PISKULAK ANDRZEJ                4   41              G   10:35:11     1365.76  40.50   3  < 185>  170.970  12.990
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   121 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   92              G   10:21:18     1365.32  40.84  80  < 122>  151.960   0.000
   122 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  100              G   10:21:21     1364.71  41.17  81  < 124>  151.960   0.000
   123 KRZEMIŃSKI MAREK                3   15              G   10:19:47     1364.23  41.51   4  < 161>  149.770  12.940
   124 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  129              G   10:21:29     1363.07  41.85  82  < 169>  151.960   0.000
   125 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   18              G   10:14:04     1362.68  42.19   3  < 127>  141.810  12.910
   126 WOLARZ JANUSZ                   3   52              G   10:16:03     1362.57  42.52  51- 19-  7  144.500  12.890
   127 BIAŁOWĄS DANIEL                 3    6              GS  10:14:05     1362.47  42.86   4  < 130>  141.810  12.870
   128 WOLARZ JANUSZ                   3   15              G   10:16:04     1362.35  43.20   2  < 133>  144.500  12.850
   129 MAZUR STANISŁAW                 3   65              GS  10:14:03     1362.33  43.54  64-  9-  7  141.750  12.840
   130 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   33              G   10:14:07     1362.03  43.87   5  < 131>  141.810  12.820
   131 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   12              GS  10:14:09     1361.59  44.21   6  < 137>  141.810  12.800
   132 BARCZYK JERZY                   3   62              G   10:19:25     1361.58  44.55   2  < 136>  148.980  12.790
   133 WOLARZ JANUSZ                   3   28              G   10:16:08     1361.50  44.89   3  < 135>  144.500  12.770
   134 MUŚ JACEK                       4   45              G   10:38:05     1361.38  45.22  64- 10-  7  174.370  12.750
   135 WOLARZ JANUSZ                   3    1              GS  10:16:09     1361.28  45.56   4  < 142>  144.500  12.740
   136 BARCZYK JERZY                   3   82              G   10:19:27     1361.17  45.90   3  < 139>  148.980  12.720
   137 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   30              GS  10:14:11     1361.16  46.24   7  < 140>  141.810  12.700
   138 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   56              G   10:39:15     1360.85  46.57   3  < 157>  175.890  12.690
   139 BARCZYK JERZY                   3   66              G   10:19:29     1360.76  46.91   4  < 141>  148.980  12.670
   140 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   50              G   10:14:13     1360.72  47.25   8  < 148>  141.810   0.000
   141 BARCZYK JERZY                   3   76              G   10:19:30     1360.55  47.59   5  < 143>  148.980  12.640
   142 WOLARZ JANUSZ                   3   26              GS  10:16:13     1360.43  47.92   5  < 144>  144.500  12.620
   143 BARCZYK JERZY                   3   40              GSM 10:19:32     1360.13  48.26   6  < 145>  148.980  12.600
   144 WOLARZ JANUSZ                   3   34              G   10:16:15     1360.00  48.60   6  < 181>  144.500  12.580
   145 BARCZYK JERZY                   3   46              GSM 10:19:35     1359.51  48.94   7  < 146>  148.980  12.570
   146 BARCZYK JERZY                   3   52              G   10:19:38     1358.89  49.27   8  < 146>  148.980   0.000
   146 BARCZYK JERZY                   3   50              GS  10:19:38     1358.89  49.27   9  < 149>  148.980   0.000
   148 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   40              G   10:14:22     1358.77  49.95   9  < 155>  141.810   0.000
   149 BARCZYK JERZY                   3   51              G   10:19:40     1358.48  50.29  10  < 150>  148.980   0.000
   150 BARCZYK JERZY                   3   18              G   10:19:42     1358.07  50.62  11  < 151>  148.980   0.000
   151 BARCZYK JERZY                   3   39              G   10:19:45     1357.45  50.96  12  < 152>  148.980   0.000
   152 BARCZYK JERZY                   3   17              G   10:19:47     1357.04  51.30  13  < 156>  148.980   0.000
   153 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   31              GS  10:23:47     1356.97  51.64   5  < 218>  154.400  12.430
   154 KLEMENTOWSKI MAREK              3    4              G   10:20:51     1356.52  51.97  52- 11-  7  150.370  12.420
   155 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   10              GS  10:14:35     1355.95  52.31  10  < 290>  141.810   0.000
   156 BARCZYK JERZY                   3   43              G   10:19:53     1355.80  52.65  14  < 160>  148.980   0.000
   157 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4  120              G   10:39:46     1355.43  52.99   4  < 159>  175.890  12.360
   158 URBANOWICZ DOROTA               1   46              GS  10:29:55     1355.27  53.32  30-  9-  7  162.520  12.350
   159 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   66              G   10:39:47     1355.26  53.66   5  < 166>  175.890  12.330
   160 BARCZYK JERZY                   3   84              G   10:19:56     1355.19  54.00  15  < 195>  148.980   0.000
   161 KRZEMIŃSKI MAREK                3   12              GS  10:20:31     1355.18  54.34   5  < 221>  149.770  12.300
   162 URBANOWICZ DOROTA               1    5              G   10:29:58     1354.71  54.67   2  < 164>  162.520  12.280
   163 PRZYŁUCKI JULIAN                3   83              G   10:20:46     1354.38  55.01   4  < 394>  150.020  12.260
   164 URBANOWICZ DOROTA               1   14              G   10:30:00     1354.33  55.35   3  < 201>  162.520  12.250
   165 MAZUR MACIEJ                    1   49              G   10:30:01     1353.65  55.69  67- 20-  7  162.460  12.230
   166 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   41              G   10:39:58     1353.35  56.02   6  < 167>  175.890  12.210
   167 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   58              G   10:40:00     1353.00  56.36   7  < 188>  175.890  12.200
   168 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   59              G   10:22:53     1351.31  56.70   3  < 175>  152.540  12.180
   169 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   29              G   10:22:28     1351.16  57.04  83  < 176>  151.960   0.000
   170 GAŁDA MARIAN                    1   22              G   10:24:20     1350.61  57.37   2  < 313>  154.420  12.150
   171 KLEMENTOWSKI MAREK              3   52              G   10:21:21     1350.43  57.71   2  < 171>  150.370  12.130
   171 KLEMENTOWSKI MAREK              3   11              GS  10:21:21     1350.43  57.71   3  < 178>  150.370  12.130
   173 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1   13              G   10:23:43     1349.41  58.39  18-  4-  4  153.450  12.090
   174 SAPIJASZKO MARIAN               4   32              G   10:33:07     1349.37  58.72  48- 11-  7  166.130  12.080
   175 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   72              G   10:23:05     1348.92  59.06   4  < 190>  152.540  12.060
   176 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  145              G   10:22:42     1348.36  59.40  84  < 177>  151.960   0.000
   177 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   60              G   10:22:43     1348.16  59.74  85  < 179>  151.960   0.000
   178 KLEMENTOWSKI MAREK              3   29              G   10:21:34     1347.80  60.07   4  < 189>  150.370  12.010
   179 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   41              G   10:22:46     1347.56  60.41  86  < 180>  151.960   0.000
   180 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  184              G   10:22:50     1346.77  60.75  87  < 184>  151.960   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   181 WOLARZ JANUSZ                   3   47              G   10:17:24     1345.44  61.09   7  < 182>  144.500  11.960
   182 WOLARZ JANUSZ                   3   46              G   10:17:25     1345.23  61.42   8  < 211>  144.500   0.000
   183 SADOWSKI ROBERT                 1   11              G   10:24:31     1345.04  61.76   8  < 198>  154.030   0.000
   184 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   43              G   10:23:08     1343.19  62.10  88  < 186>  151.960   0.000
   185 PISKULAK ANDRZEJ                4    9              GS  10:37:18     1343.05  62.44   4  < 205>  170.970  11.890
   186 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  124              G   10:23:11     1342.60  62.77  89  < 187>  151.960   0.000
   187 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    4              G   10:23:14     1342.01  63.11  90  < 191>  151.960   0.000
   188 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   10              G   10:41:07     1341.48  63.45   8  < 208>  175.890   0.000
   189 KLEMENTOWSKI MAREK              3   47              G   10:22:06     1341.39  63.79   5  < 209>  150.370  11.820
   190 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   34              G   10:23:46     1340.82  64.12   5  < 304>  152.540  11.810
   191 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  126              G   10:23:22     1340.43  64.46  91  < 197>  151.960   0.000
   192 WODEJKO ROMAN                   1   74              G   10:24:29     1340.02  64.80   2  < 237>  153.410  11.770
   193 GUZIK TADEUSZ                   3   37              G   10:28:21     1339.59  65.14  36-  7-  7  158.540  11.760
   194 MUŚ JACEK                       4   10              G   10:40:11     1339.42  65.47   2  < 196>  174.370  11.740
   195 BARCZYK JERZY                   3   10              GS  10:21:15     1339.15  65.81  16  < 199>  148.980   0.000
   196 MUŚ JACEK                       4   11              G   10:40:14     1338.91  66.15   3  < 358>  174.370  11.710
   197 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  134              G   10:23:32     1338.46  66.49  92  < 204>  151.960   0.000
   198 SADOWSKI ROBERT                 1   60              G   10:25:05     1338.42  66.82   9  < 269>  154.030   0.000
   199 BARCZYK JERZY                   3   30              G   10:21:19     1338.34  67.16  17  < 200>  148.980   0.000
   200 BARCZYK JERZY                   3   70              GS  10:21:22     1337.74  67.50  18  < 203>  148.980   0.000
   201 URBANOWICZ DOROTA               1   42              G   10:31:33     1337.06  67.84   4  < 202>  162.520  11.620
   202 URBANOWICZ DOROTA               1    2              GS  10:31:34     1336.88  68.17   5  < 217>  162.520  11.600
   203 BARCZYK JERZY                   3    3              GS  10:21:30     1336.14  68.51  19  < 305>  148.980   0.000
   204 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   19              G   10:23:44     1336.11  68.85  93  < 257>  151.960   0.000
   205 PISKULAK ANDRZEJ                4    1              G   10:38:00     1335.70  69.19   5  < 242>  170.970  11.550
   206 MATWIEJKO ANDRZEJ               1    5              G   10:22:33     1335.32  69.52  38-  9-  7  150.290  11.540
   207 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   14              G   10:24:48     1334.76  69.86  48- 15-  7  153.230  11.520
   208 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4    4              G   10:41:47     1334.69  70.20   9  < 210>  175.890   0.000
   209 KLEMENTOWSKI MAREK              3   61              G   10:22:40     1334.65  70.54   6  < 278>  150.370  11.490
   210 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   85              G   10:41:50     1334.19  70.87  10  < 216>  175.890   0.000
   211 WOLARZ JANUSZ                   3   48              G   10:18:22     1333.44  71.21   9  < 213>  144.500   0.000
   212 JUREK STANISŁAW                 1   19              GS  10:25:14     1333.30  71.55   4  < 223>  153.640  11.440
   213 WOLARZ JANUSZ                   3   43              G   10:18:25     1332.82  71.89  10  < 214>  144.500   0.000
   214 WOLARZ JANUSZ                   3   17              GS  10:18:27     1332.41  72.22  11  < 218>  144.500   0.000
   215 DZIARSKI PIOTR                  1   33              G   10:28:40     1332.30  72.56  34-  6-  6  158.100  11.390
   216 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   82              G   10:42:02     1332.16  72.90  11  < 256>  175.890   0.000
   217 URBANOWICZ DOROTA               1   23              G   10:32:01     1331.95  73.24   6  < 225>  162.520  11.350
   218 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3    7              G   10:25:56     1331.80  73.57   6  < 222>  154.400  11.330
   218 WOLARZ JANUSZ                   3   25              GS  10:18:30     1331.80  73.57  12  < 303>  144.500   0.000
   220 GUZIK TADEUSZ                   3   40              G   10:29:04     1331.52  74.25   2  < 227>  158.540  11.300
   221 KRZEMIŃSKI MAREK                3   55              GS  10:22:30     1331.29  74.59   6  < 282>  149.770  11.280
   222 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   10              G   10:25:59     1331.23  74.92   7  < 226>  154.400  11.270
   223 JUREK STANISŁAW                 1   58              GS  10:25:25     1331.18  75.26   5  < 228>  153.640  11.250
   224 MATWIEJKO ANDRZEJ               1   23              G   10:22:55     1330.98  75.60   2  < 251>  150.290  11.230
   225 URBANOWICZ DOROTA               1   45              GS  10:32:07     1330.86  75.94   7  < 255>  162.520  11.220
   226 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3    6              GS  10:26:03     1330.46  76.27   8  < 229>  154.400   0.000
   227 GUZIK TADEUSZ                   3   42              GS  10:29:10     1330.41  76.61   3  < 288>  158.540  11.180
   228 JUREK STANISŁAW                 1   15              G   10:25:32     1329.83  76.95   6  < 233>  153.640  11.170
   229 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   20              GS  10:26:10     1329.13  77.29   9  < 232>  154.400   0.000
   230 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4    4              G   10:33:05     1328.53  77.62  35-  6-  6  163.520  11.130
   231 SEWIELSKI BOGDAN                3    7              G   10:23:28     1328.14  77.96  32-  3-  3  150.700  11.110
   232 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   34              G   10:26:16     1327.98  78.30  10  < 234>  154.400   0.000
   233 JUREK STANISŁAW                 1    2              G   10:25:42     1327.92  78.64   7  < 238>  153.640  11.080
   234 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   14              GS  10:26:17     1327.79  78.97  11  < 236>  154.400   0.000
   235 KONOFACKI JÓZEF                 4   30              G   10:39:51     1327.61  79.31  32-  4-  4  172.390  11.050
   236 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   33              GS  10:26:20     1327.22  79.65  12  < 286>  154.400   0.000
   237 WODEJKO ROMAN                   1   29              GS  10:25:36     1327.08  79.99   3  < 240>  153.410  11.010
   238 JUREK STANISŁAW                 1   22              G   10:25:47     1326.96  80.32   8  < 239>  153.640   0.000
   239 JUREK STANISŁAW                 1   56              G   10:25:52     1326.01  80.66   9  < 241>  153.640   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   240 WODEJKO ROMAN                   1   57              G   10:25:42     1325.93  81.00   4  < 273>  153.410  10.960
   241 JUREK STANISŁAW                 1   29              GS  10:25:54     1325.63  81.34  10  < 243>  153.640   0.000
   242 PISKULAK ANDRZEJ                4   24              G   10:39:00     1325.35  81.67   6  < 385>  170.970  10.930
   243 JUREK STANISŁAW                 1   30              G   10:25:56     1325.24  82.01  11  < 245>  153.640   0.000
   244 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   58              G   10:25:38     1325.14  82.35   2  < 248>  153.230  10.900
   245 JUREK STANISŁAW                 1   54              G   10:25:57     1325.05  82.69  12  < 247>  153.640   0.000
   246 LISOWSKI JANUSZ                 1   53              G   10:27:19     1324.96  83.02  49-  2-  2  155.440  10.860
   247 JUREK STANISŁAW                 1   20              G   10:26:02     1324.10  83.36  13  < 317>  153.640   0.000
   248 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   24              G   10:25:46     1323.61  83.70   3  < 387>  153.230  10.830
   249 MAZUR MACIEJ                    1   66              GS  10:32:46     1323.32  84.04   2  < 250>  162.460  10.810
   250 MAZUR MACIEJ                    1  106              G   10:32:49     1322.79  84.37   3  < 253>  162.460  10.790
   251 MATWIEJKO ANDRZEJ               1   43              G   10:23:39     1322.39  84.71   3  < 267>  150.290  10.780
   252 DOMARADZKI ADAM                 4   43              G   10:35:13     1322.19  85.05  67- 10-  7  165.560  10.760
   253 MAZUR MACIEJ                    1   25              GS  10:32:53     1322.07  85.39   4  < 254>  162.460  10.740
   254 MAZUR MACIEJ                    1   71              G   10:32:55     1321.71  85.72   5  < 262>  162.460  10.730
   255 URBANOWICZ DOROTA               1   15              GS  10:32:58     1321.66  86.06   8  < 294>  162.520   0.000
   256 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   76              G   10:43:05     1321.65  86.40  12  < 258>  175.890   0.000
   257 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  147              G   10:24:59     1321.58  86.74  94  < 315>  151.960   0.000
   258 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4    3              G   10:43:07     1321.32  87.07  13  < 259>  175.890   0.000
   259 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   83              G   10:43:11     1320.66  87.41  14  < 260>  175.890   0.000
   260 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   33              G   10:43:12     1320.50  87.75  15  < 260>  175.890   0.000
   260 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4    2              G   10:43:12     1320.50  87.75  16  < 264>  175.890   0.000
   262 MAZUR MACIEJ                    1   88              G   10:33:02     1320.46  88.42   6  < 277>  162.460  10.590
   263 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1    9              G   10:26:13     1320.38  88.76   2  < 321>  153.450  10.570
   264 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   22              G   10:43:13     1320.33  89.10  17  < 265>  175.890   0.000
   265 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   32              G   10:43:14     1320.17  89.44  18  < 265>  175.890   0.000
   265 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   54              G   10:43:14     1320.17  89.44  19  < 268>  175.890   0.000
   267 MATWIEJKO ANDRZEJ               1   38              G   10:23:51     1320.07  90.11   4  < 356>  150.290  10.510
   268 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   28              G   10:43:15     1320.00  90.45  20  < 270>  175.890   0.000
   269 SADOWSKI ROBERT                 1   42              G   10:26:42     1319.88  90.79  10  < 306>  154.030   0.000
   270 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   50              G   10:43:16     1319.84  91.12  21  < 270>  175.890   0.000
   270 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   21              G   10:43:16     1319.84  91.12  22  < 275>  175.890   0.000
   272 HALCZUK BOGDAN                  1   21              G   10:27:56     1319.56  91.80  28-  5-  5  155.620  10.420
   273 WODEJKO ROMAN                   1   64              G   10:26:16     1319.47  92.14   5  < 276>  153.410  10.410
   274 HALCZUK BOGDAN                  1    1              G   10:27:57     1319.37  92.47   2  < 401>  155.620  10.390
   275 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   81              G   10:43:20     1319.18  92.81  23  < 358>  175.890   0.000
   276 WODEJKO ROMAN                   1   54              GS  10:26:18     1319.09  93.15   6  < 320>  153.410  10.350
   277 MAZUR MACIEJ                    1   38              G   10:33:11     1318.85  93.49   7  < 279>  162.460  10.340
   278 KLEMENTOWSKI MAREK              3   71              G   10:24:02     1318.65  93.82   7  < 371>  150.370  10.320
   279 MAZUR MACIEJ                    1   27              G   10:33:13     1318.49  94.16   8  < 280>  162.460   0.000
   280 MAZUR MACIEJ                    1   90              G   10:33:15     1318.13  94.50   9  < 281>  162.460   0.000
   281 MAZUR MACIEJ                    1  109              G   10:33:16     1317.96  94.84  10  < 285>  162.460   0.000
   282 KRZEMIŃSKI MAREK                3   25              G   10:23:40     1317.63  95.17   7  < 284>  149.770  10.250
   283 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   72              G   10:23:06     1317.60  95.51   8  < 287>  149.020   0.000
   284 KRZEMIŃSKI MAREK                3   36              G   10:23:42     1317.24  95.85   8  < 292>  149.770   0.000
   285 MAZUR MACIEJ                    1  108              G   10:33:21     1317.07  96.19  11  < 333>  162.460   0.000
   286 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3    4              GS  10:27:14     1317.03  96.52  13  < 291>  154.400   0.000
   287 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   62              G   10:23:09     1317.01  96.86   9  < 293>  149.020   0.000
   288 GUZIK TADEUSZ                   3    5              GS  10:30:23     1316.96  97.20   4  < 299>  158.540  10.150
   289 SEWIELSKI BOGDAN                3   15              G   10:24:28     1316.54  97.54   2  < 379>  150.700  10.140
   290 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   38              G   10:17:44     1316.31  97.87  11  < 295>  141.810   0.000
   291 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   11              G   10:27:18     1316.28  98.21  14  < 382>  154.400   0.000
   292 KRZEMIŃSKI MAREK                3   42              G   10:23:47     1316.27  98.55   9  < 296>  149.770   0.000
   293 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   48              G   10:23:13     1316.24  98.89  10  < 301>  149.020   0.000
   294 URBANOWICZ DOROTA               1    7              GS  10:33:30     1315.95  99.22   9          162.520   0.000
   295 BIAŁOWĄS DANIEL                 3    9              G   10:17:46     1315.90  99.56  12  < 296>  141.810   0.000
   296 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   13              GS  10:17:47     1315.70  99.90  13  < 302>  141.810   0.000
   296 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4   35              G   10:34:17     1315.70  99.90   2  < 300>  163.520  10.020
   296 KRZEMIŃSKI MAREK                3    6              G   10:23:50     1315.70  99.90  10  < 462>  149.770   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   299 GUZIK TADEUSZ                   3   28              G   10:30:30     1315.69 100.91   5  < 368>  158.540   9.970
   300 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4   14              G   10:34:18     1315.53 101.25   3  < 447>  163.520   9.950
   301 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  100              G   10:23:17     1315.46 101.59  11  < 354>  149.020   0.000
   302 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   45              G   10:17:50     1315.09 101.92  14  < 342>  141.810   0.000
   303 WOLARZ JANUSZ                   3   13              G   10:19:54     1314.83 102.26  13  < 409>  144.500   0.000
   304 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   61              G   10:26:05     1314.06 102.60   6  < 390>  152.540   9.880
   305 BARCZYK JERZY                   3   15              G   10:23:27     1313.18 102.94  20  < 308>  148.980   0.000
   306 SADOWSKI ROBERT                 1    2              G   10:27:19     1312.94 103.27  11  < 309>  154.030   0.000
   307 MAŚLEJAK JAN                    4   36              G   10:36:18     1312.83 103.61  65-  9-  7  165.810   9.830
   308 BARCZYK JERZY                   3   25              G   10:23:29     1312.79 103.95  21  < 310>  148.980   0.000
   309 SADOWSKI ROBERT                 1   64              G   10:27:21     1312.57 104.29  12  < 370>  154.030   0.000
   310 BARCZYK JERZY                   3   34              G   10:23:32     1312.21 104.62  22  < 311>  148.980   0.000
   311 BARCZYK JERZY                   3   78              G   10:23:33     1312.02 104.96  23  < 314>  148.980   0.000
   312 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3   80              G   10:29:11     1311.84 105.30  44-  3-  3  156.350   9.750
   313 GAŁDA MARIAN                    1   10              G   10:27:43     1311.79 105.64   3  < 319>  154.420   9.730
   314 BARCZYK JERZY                   3   69              G   10:23:36     1311.44 105.97  24  < 316>  148.980   0.000
   315 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   93              G   10:25:55     1310.94 106.31  95  < 363>  151.960   0.000
   316 BARCZYK JERZY                   3   71              G   10:23:39     1310.87 106.65  25  < 323>  148.980   0.000
   317 JUREK STANISŁAW                 1   32              G   10:27:13     1310.74 106.99  14  < 324>  153.640   0.000
   318 MAZUR STANISŁAW                 3   53              G   10:18:12     1310.07 107.32   2  < 335>  141.750   9.650
   319 GAŁDA MARIAN                    1   21              G   10:27:53     1309.94 107.66   4  < 347>  154.420   9.630
   320 WODEJKO ROMAN                   1   68              G   10:27:07     1309.89 108.00   7  < 327>  153.410   9.610
   321 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1   21              GS  10:27:09     1309.86 108.34   3  < 513>  153.450   9.590
   322 KONOFACKI JÓZEF                 4   25              G   10:41:37     1309.79 108.67   2  < 436>  172.390   9.580
   323 BARCZYK JERZY                   3   77              G   10:23:45     1309.71 109.01  26  < 327>  148.980   0.000
   324 JUREK STANISŁAW                 1   18              G   10:27:19     1309.62 109.35  15  < 324>  153.640   0.000
   324 JUREK STANISŁAW                 1   28              G   10:27:19     1309.62 109.35  16  < 326>  153.640   0.000
   326 JUREK STANISŁAW                 1   83              G   10:27:20     1309.43 110.02  17  < 330>  153.640   0.000
   327 BARCZYK JERZY                   3   20              G   10:23:47     1309.33 110.36  27  < 329>  148.980   0.000
   327 WODEJKO ROMAN                   1   78              G   10:27:10     1309.33 110.36   8  < 416>  153.410   0.000
   329 BARCZYK JERZY                   3   88              G   10:23:48     1309.14 111.04  28  < 331>  148.980   0.000
   330 JUREK STANISŁAW                 1   42              GS  10:27:23     1308.87 111.37  18  < 334>  153.640   0.000
   331 BARCZYK JERZY                   3   86              G   10:23:50     1308.76 111.71  29  < 339>  148.980   0.000
   332 DZIARSKI PIOTR                  1   20              G   10:30:49     1308.59 112.05   2  < 395>  158.100   9.410
   333 MAZUR MACIEJ                    1   39              G   10:34:09     1308.58 112.39  12  < 344>  162.460   0.000
   334 JUREK STANISŁAW                 1   23              GS  10:27:26     1308.32 112.72  19  < 345>  153.640   0.000
   335 MAZUR STANISŁAW                 3   11              G   10:18:21     1308.26 113.06   3  < 337>  141.750   9.360
   336 KLOC RYSZARD                    1   10              GS  10:18:33     1307.78 113.40  39-  4-  4  141.960   9.340
   337 MAZUR STANISŁAW                 3   78              GS  10:18:24     1307.66 113.74   4  < 337>  141.750   9.320
   337 MAZUR STANISŁAW                 3   49              GS  10:18:24     1307.66 113.74   5  < 340>  141.750   9.320
   339 BARCZYK JERZY                   3   49              G   10:23:57     1307.42 114.41  30  < 486>  148.980   0.000
   340 MAZUR STANISŁAW                 3   82              G   10:18:26     1307.26 114.75   6  < 493>  141.750   9.270
   341 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1   26              G   10:29:05     1306.82 115.09  30-  1-  1  155.620   9.260
   342 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   25              G   10:18:31     1306.80 115.42  15  < 353>  141.810   0.000
   343 KLOC RYSZARD                    1    1              GS  10:18:39     1306.58 115.76   2  < 567>  141.960   9.220
   344 MAZUR MACIEJ                    1   64              G   10:34:22     1306.30 116.10  13  < 348>  162.460   0.000
   345 JUREK STANISŁAW                 1   21              G   10:27:37     1306.28 116.44  20  < 345>  153.640   0.000
   345 JUREK STANISŁAW                 1   37              GS  10:27:37     1306.28 116.44  21  < 500>  153.640   0.000
   347 GAŁDA MARIAN                    1    8              GS  10:28:16     1305.69 117.11   5  < 380>  154.420   9.160
   348 MAZUR MACIEJ                    1   16              G   10:34:27     1305.42 117.45  14  < 351>  162.460   0.000
   349 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3   42              G   10:29:49     1304.91 117.79   2  < 455>  156.350   9.120
   350 DOMARADZKI ADAM                 4   70              G   10:36:57     1304.14 118.12   2  < 355>  165.560   9.100
   351 MAZUR MACIEJ                    1   48              G   10:34:35     1304.03 118.46  15  < 470>  162.460   0.000
   352 PYTLIK TOMASZ                   1   22              G   10:26:46     1303.88 118.80  44-  4-  4  152.250   9.070
   353 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   37              GS  10:18:48     1303.40 119.14  16  < 514>  141.810   0.000
   354 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   12              GS  10:24:23     1302.81 119.47  12  < 360>  149.020   0.000
   355 DOMARADZKI ADAM                 4   17              G   10:37:05     1302.77 119.81   3  < 378>  165.560   9.020
   356 MATWIEJKO ANDRZEJ               1   12              G   10:25:22     1302.72 120.15   5  < 369>  150.290   9.000
   357 MAŚLEJAK JAN                    4   28              G   10:37:17     1302.68 120.49   2  < 366>  165.810   8.990
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   358 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4  129              G   10:45:02     1302.57 120.82  24  < 361>  175.890   0.000
   358 MUŚ JACEK                       4   29              G   10:43:52     1302.57 120.82   4  < 381>  174.370   8.970
   360 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   25              G   10:24:25     1302.43 121.50  13  < 365>  149.020   0.000
   361 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   26              G   10:45:03     1302.41 121.84  25  < 362>  175.890   0.000
   362 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   18              G   10:45:04     1302.25 122.17  26  < 364>  175.890   0.000
   363 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   84              G   10:26:42     1302.14 122.51  96  < 505>  151.960   0.000
   364 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   35              G   10:45:05     1302.09 122.85  27  < 501>  175.890   0.000
   365 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   15              GS  10:24:27     1302.05 123.19  14  < 440>  149.020   0.000
   366 MAŚLEJAK JAN                    4    2              G   10:37:21     1302.00 123.52   3  < 367>  165.810   8.830
   367 MAŚLEJAK JAN                    4   45              G   10:37:22     1301.83 123.86   4  < 371>  165.810   8.820
   368 GUZIK TADEUSZ                   3   15              G   10:31:47     1301.82 124.20   6  < 516>  158.540   8.800
   369 MATWIEJKO ANDRZEJ               1   30              G   10:25:27     1301.78 124.54   6  < 526>  150.290   8.780
   370 SADOWSKI ROBERT                 1    1              G   10:28:22     1301.30 124.87  13  < 373>  154.030   0.000
   371 KLEMENTOWSKI MAREK              3   58              G   10:25:34     1301.15 125.21   8  < 411>  150.370   0.000
   371 MAŚLEJAK JAN                    4   79              G   10:37:26     1301.15 125.21   5  < 374>  165.810   8.750
   373 SADOWSKI ROBERT                 1   32              G   10:28:23     1301.11 125.89  14  < 375>  154.030   0.000
   374 MAŚLEJAK JAN                    4   29              G   10:37:27     1300.98 126.22   6  < 480>  165.810   8.700
   375 SADOWSKI ROBERT                 1   58              G   10:28:25     1300.75 126.56  15  < 383>  154.030   0.000
   376 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1   31              GS  10:28:11     1300.69 126.90  39-  1-  1  153.720   8.670
   377 BRONOWICKI ANDRZEJ              1   21              GS  10:18:16     1300.49 127.24  27-  1-  1  140.800   8.650
   378 DOMARADZKI ADAM                 4   78              G   10:37:20     1300.21 127.57   4  < 392>  165.560   8.630
   379 SEWIELSKI BOGDAN                3   26              GS  10:25:55     1300.07 127.91   3          150.700   8.610
   380 GAŁDA MARIAN                    1   29              G   10:28:49     1299.65 128.25   6  < 402>  154.420   8.600
   381 MUŚ JACEK                       4   68              G   10:44:12     1299.33 128.59   5  < 384>  174.370   8.580
   382 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   13              G   10:28:50     1299.30 128.92  15  < 445>  154.400   0.000
   383 SADOWSKI ROBERT                 1   26              G   10:28:34     1299.10 129.26  16  < 446>  154.030   0.000
   384 MUŚ JACEK                       4   72              G   10:44:14     1299.01 129.60   6  < 545>  174.370   8.530
   385 PISKULAK ANDRZEJ                4    6              G   10:41:37     1299.00 129.94   7  < 388>  170.970   8.510
   386 WIĘCŁAW ANRZEJ                  1   26              G   10:28:20     1298.87 130.27  28-  2-  2  153.700   8.500
   387 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   40              GS  10:27:59     1298.74 130.61   4  < 389>  153.230   8.480
   388 PISKULAK ANDRZEJ                4   28              GS  10:41:40     1298.51 130.95   8  < 391>  170.970   0.000
   389 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   57              GS  10:28:01     1298.38 131.29   5  < 400>  153.230   8.450
   390 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   56              GS  10:27:30     1298.21 131.62   7  < 393>  152.540   8.430
   391 PISKULAK ANDRZEJ                4   29              G   10:41:42     1298.18 131.96   9  < 398>  170.970   0.000
   392 DOMARADZKI ADAM                 4   59              G   10:37:32     1298.17 132.30   5  < 498>  165.560   8.400
   393 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   36              GS  10:27:32     1297.85 132.64   8  < 396>  152.540   0.000
   394 PRZYŁUCKI JULIAN                3   81              G   10:25:37     1297.56 132.97   5          150.020   8.360
   395 DZIARSKI PIOTR                  1   14              G   10:31:51     1297.50 133.31   3  < 415>  158.100   8.340
   396 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   66              GS  10:27:34     1297.48 133.65   9  < 396>  152.540   0.000
   396 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   53              G   10:27:34     1297.48 133.65  10  < 399>  152.540   0.000
   398 PISKULAK ANDRZEJ                4   32              G   10:41:48     1297.19 134.32  10  < 404>  170.970   0.000
   399 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   92              G   10:27:36     1297.11 134.66  11  < 406>  152.540   0.000
   400 SZUMILAS ZDZISŁAW               1    5              G   10:28:08     1297.09 135.00   6  < 421>  153.230   8.260
   401 HALCZUK BOGDAN                  1   22              G   10:29:59     1297.01 135.34   3  < 411>  155.620   8.240
   402 GAŁDA MARIAN                    1   25              G   10:29:04     1296.92 135.67   7  < 482>  154.420   8.230
   403 MUSIAŁ LUCJAN                   4   40              GS  10:46:00     1296.91 136.01   2  < 405>  176.380   8.210
   404 PISKULAK ANDRZEJ                4   20              G   10:41:50     1296.87 136.35  11  < 407>  170.970   0.000
   405 MUSIAŁ LUCJAN                   4   21              G   10:46:01     1296.75 136.69   3  < 426>  176.380   8.180
   406 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   81              GS  10:27:38     1296.74 137.02  12  < 413>  152.540   0.000
   407 PISKULAK ANDRZEJ                4   37              G   10:41:51     1296.70 137.36  12  < 569>  170.970   0.000
   408 DOMAGALSKI JAN                  3   16              G   10:29:52     1296.69 137.70  22-  3-  3  155.430   8.130
   409 WOLARZ JANUSZ                   3   31              G   10:21:27     1296.55 138.04  14  < 410>  144.500   0.000
   410 WOLARZ JANUSZ                   3   36              G   10:21:29     1296.16 138.37  15  < 530>  144.500   0.000
   411 HALCZUK BOGDAN                  1   23              G   10:30:04     1296.11 138.71   4  < 465>  155.620   8.070
   411 KLEMENTOWSKI MAREK              3   75              G   10:26:01     1296.11 138.71   9  < 570>  150.370   0.000
   413 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   22              G   10:27:43     1295.82 139.39  13  < 417>  152.540   0.000
   414 BANASIEWICZ SŁAWEK              4   11              G   10:41:01     1295.71 139.72  12-  1-  1  169.760   8.020
   415 DZIARSKI PIOTR                  1   26              G   10:32:02     1295.55 140.06   4  < 425>  158.100   8.010
   416 WODEJKO ROMAN                   1   69              G   10:28:28     1294.96 140.40   9  < 419>  153.410   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   417 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1    9              G   10:27:49     1294.72 140.74  14  < 522>  152.540   0.000
   418 SAPIJASZKO MARIAN               4   55              G   10:38:19     1294.69 141.07   2  < 423>  166.130   7.960
   419 WODEJKO ROMAN                   1   44              G   10:28:30     1294.60 141.41  10  < 419>  153.410   0.000
   419 WODEJKO ROMAN                   1   32              G   10:28:30     1294.60 141.41  11  < 422>  153.410   0.000
   421 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   37              G   10:28:22     1294.54 142.09   7  < 424>  153.230   7.910
   422 WODEJKO ROMAN                   1   67              G   10:28:32     1294.24 142.42  12  < 451>  153.410   0.000
   423 SAPIJASZKO MARIAN               4    4              G   10:38:22     1294.18 142.76   3  < 429>  166.130   7.870
   424 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   17              GS  10:28:24     1294.17 143.10   8  < 543>  153.230   0.000
   425 DZIARSKI PIOTR                  1   19              G   10:32:10     1294.13 143.44   5  < 426>  158.100   7.840
   426 DZIARSKI PIOTR                  1   11              G   10:32:14     1293.43 143.77   6          158.100   7.820
   426 MUSIAŁ LUCJAN                   4    7              GS  10:46:22     1293.43 143.77   4  < 428>  176.380   7.820
   428 MUSIAŁ LUCJAN                   4    5              G   10:46:23     1293.27 144.45   5  < 430>  176.380   7.790
   429 SAPIJASZKO MARIAN               4   29              G   10:38:28     1293.18 144.79   4  < 431>  166.130   7.770
   430 MUSIAŁ LUCJAN                   4   35              GS  10:46:24     1293.11 145.12   6  < 432>  176.380   7.750
   431 SAPIJASZKO MARIAN               4   70              G   10:38:29     1293.01 145.46   5  < 435>  166.130   7.740
   432 MUSIAŁ LUCJAN                   4   11              GS  10:46:27     1292.64 145.80   7  < 433>  176.380   7.720
   433 MUSIAŁ LUCJAN                   4   28              G   10:46:28     1292.48 146.14   8  < 439>  176.380   0.000
   434 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   81              G   10:27:00     1292.22 146.47 113-  3-  3  151.190   7.690
   435 SAPIJASZKO MARIAN               4   50              G   10:38:35     1292.00 146.81   6  < 437>  166.130   7.670
   436 KONOFACKI JÓZEF                 4   21              G   10:43:26     1291.96 147.15   3  < 473>  172.390   7.650
   437 SAPIJASZKO MARIAN               4   12              G   10:38:36     1291.84 147.49   7  < 442>  166.130   7.640
   438 HAŁASIEWICZ DANIEL              1    5              G   10:28:48     1291.67 147.82  29-  1-  1  153.450   7.620
   439 MUSIAŁ LUCJAN                   4    8              GS  10:46:34     1291.53 148.16   9  < 441>  176.380   0.000
   440 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   83              G   10:25:24     1291.33 148.50  15  < 443>  149.020   0.000
   441 MUSIAŁ LUCJAN                   4    9              GS  10:46:37     1291.06 148.84  10  < 546>  176.380   0.000
   442 SAPIJASZKO MARIAN               4   36              G   10:38:42     1290.83 149.17   8  < 481>  166.130   0.000
   443 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   92              GS  10:25:29     1290.40 149.51  16  < 504>  149.020   0.000
   444 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1   34              G   10:32:51     1290.27 149.85  35-  4-  4  158.510   7.520
   445 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   21              G   10:29:40     1290.25 150.19  16          154.400   0.000
   446 SADOWSKI ROBERT                 1   66              GS  10:29:24     1290.03 150.52  17  < 449>  154.030   0.000
   447 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4   41              G   10:36:46     1289.93 150.86   4  < 464>  163.520   7.470
   448 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1   33              G   10:32:55     1289.57 151.20   2  < 457>  158.510   7.450
   449 SADOWSKI ROBERT                 1   53              G   10:29:27     1289.49 151.54  18  < 450>  154.030   0.000
   450 SADOWSKI ROBERT                 1   15              GS  10:29:28     1289.31 151.87  19  < 452>  154.030   0.000
   451 WODEJKO ROMAN                   1   10              G   10:29:00     1289.16 152.21  13  < 453>  153.410   0.000
   452 SADOWSKI ROBERT                 1   40              G   10:29:29     1289.13 152.55  20  < 470>  154.030   0.000
   453 WODEJKO ROMAN                   1   58              G   10:29:01     1288.98 152.89  14          153.410   0.000
   454 WESOŁOWSKI JAKUB                4   38              G   10:38:27     1288.67 153.22  72-  6-  6  165.530   7.350
   455 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3   77              G   10:31:20     1288.60 153.56   3          156.350   7.330
   456 WESOŁOWSKI JAKUB                4   11              G   10:38:28     1288.51 153.90   2  < 484>  165.530   7.310
   457 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1   63              GS  10:33:02     1288.35 154.24   3  < 466>  158.510   7.300
   458 WENDERSKI EUGENIUSZ             3   14              G   10:27:19     1288.14 154.57  28-  8-  7  151.120   7.280
   459 WENDERSKI EUGENIUSZ             3    6              GS  10:27:21     1287.77 154.91   2  < 461>  151.120   7.260
   460 DOMAGALSKI JAN                  3   38              G   10:30:42     1287.74 155.25   2  < 478>  155.430   7.250
   461 WENDERSKI EUGENIUSZ             3   12              GS  10:27:22     1287.59 155.59   3  < 463>  151.120   7.230
   462 KRZEMIŃSKI MAREK                3   73              GS  10:26:20     1287.42 155.92  11  < 467>  149.770   0.000
   463 WENDERSKI EUGENIUSZ             3   21              GS  10:27:23     1287.41 156.26   4  < 533>  151.120   7.200
   464 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4   39              G   10:37:01     1287.39 156.60   5  < 479>  163.520   7.180
   465 HALCZUK BOGDAN                  1   29              G   10:30:53     1287.36 156.94   5          155.620   7.160
   466 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1   48              GS  10:33:08     1287.30 157.27   4          158.510   7.150
   467 KRZEMIŃSKI MAREK                3   24              G   10:26:21     1287.24 157.61  12  < 475>  149.770   0.000
   468 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   48              GS  10:34:48     1287.18 157.95  52-  2-  2  160.640   7.110
   469 PYTLIK TOMASZ                   1   67              GS  10:28:17     1287.16 158.29   2  < 470>  152.250   7.090
   470 MAZUR MACIEJ                    1   14              GS  10:36:14     1286.98 158.62  16  < 473>  162.460   0.000
   470 PYTLIK TOMASZ                   1   32              G   10:28:18     1286.98 158.62   3  < 521>  152.250   7.080
   470 SADOWSKI ROBERT                 1    4              GS  10:29:41     1286.98 158.62  21  < 476>  154.030   0.000
   473 KONOFACKI JÓZEF                 4    9              G   10:43:58     1286.81 159.64   4          172.390   7.030
   473 MAZUR MACIEJ                    1   44              G   10:36:15     1286.81 159.64  17  < 529>  162.460   0.000
   475 KRZEMIŃSKI MAREK                3   27              G   10:26:25     1286.50 160.31  13  < 573>  149.770   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   476 SADOWSKI ROBERT                 1   67              G   10:29:44     1286.44 160.65  22  < 541>  154.030   0.000
   477 SMOLIŃSKI A & Z                 1   27              GS  10:30:17     1286.13 160.99  24-  3-  3  154.700   6.960
   478 DOMAGALSKI JAN                  3    9              GS  10:30:52     1285.96 161.32   3          155.430   6.940
   479 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4   29              G   10:37:10     1285.87 161.66   6          163.520   6.930
   480 MAŚLEJAK JAN                    4   30              G   10:38:57     1285.85 162.00   7  < 525>  165.810   6.910
   481 SAPIJASZKO MARIAN               4   47              G   10:39:12     1285.84 162.34   9  < 534>  166.130   0.000
   482 GAŁDA MARIAN                    1   51              GS  10:30:07     1285.58 162.67   8  < 490>  154.420   0.000
   483 SMOLIŃSKI A & Z                 1   22              GS  10:30:21     1285.42 163.01   2  < 519>  154.700   6.860
   484 WESOŁOWSKI JAKUB                4   33              GS  10:38:47     1285.34 163.35   3  < 484>  165.530   6.840
   484 WESOŁOWSKI JAKUB                4   15              G   10:38:47     1285.34 163.35   4  < 487>  165.530   6.840
   486 BARCZYK JERZY                   3   63              G   10:25:55     1285.23 164.02  31  < 495>  148.980   0.000
   487 WESOŁOWSKI JAKUB                4   21              G   10:38:48     1285.17 164.36   5  < 491>  165.530   6.790
   488 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   89              G   10:27:39     1285.08 164.70   2  < 489>  151.190   6.770
   489 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  131              G   10:27:40     1284.90 165.04   3          151.190   6.760
   490 GAŁDA MARIAN                    1   11              G   10:30:11     1284.87 165.37   9  < 492>  154.420   0.000
   491 WESOŁOWSKI JAKUB                4    8              G   10:38:50     1284.84 165.71   6          165.530   6.720
   492 GAŁDA MARIAN                    1   24              GS  10:30:13     1284.51 166.05  10  < 494>  154.420   0.000
   493 MAZUR STANISŁAW                 3   54              GS  10:20:22     1284.36 166.39   7  < 555>  141.750   6.690
   494 GAŁDA MARIAN                    1   48              G   10:30:14     1284.34 166.72  11  < 497>  154.420   0.000
   495 BARCZYK JERZY                   3   64              GS  10:26:00     1284.31 167.06  32  < 496>  148.980   0.000
   496 BARCZYK JERZY                   3   47              G   10:26:01     1284.13 167.40  33  < 503>  148.980   0.000
   497 GAŁDA MARIAN                    1    5              G   10:30:16     1283.98 167.74  12  < 510>  154.420   0.000
   498 DOMARADZKI ADAM                 4   75              G   10:38:57     1283.91 168.07   6  < 499>  165.560   6.600
   499 DOMARADZKI ADAM                 4   80              G   10:38:58     1283.74 168.41   7  < 506>  165.560   6.590
   500 JUREK STANISŁAW                 1   55              G   10:29:41     1283.72 168.75  22  < 508>  153.640   0.000
   501 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   62              G   10:47:01     1283.71 169.09  28  < 501>  175.890   0.000
   501 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   13              G   10:47:01     1283.71 169.09  29  < 579>  175.890   0.000
   503 BARCZYK JERZY                   3   80              G   10:26:04     1283.57 169.76  34  < 507>  148.980   0.000
   504 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   60              G   10:26:06     1283.55 170.10  17  < 509>  149.020   0.000
   505 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   75              G   10:28:24     1283.45 170.44  97  < 511>  151.960   0.000
   506 DOMARADZKI ADAM                 4   19              G   10:39:01     1283.25 170.77   8  < 552>  165.560   0.000
   507 BARCZYK JERZY                   3   79              G   10:26:06     1283.20 171.11  35          148.980   0.000
   508 JUREK STANISŁAW                 1   17              GS  10:29:44     1283.19 171.45  23  < 512>  153.640   0.000
   509 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   59              G   10:26:09     1283.00 171.79  18  < 539>  149.020   0.000
   510 GAŁDA MARIAN                    1   20              GS  10:30:23     1282.74 172.12  13  < 520>  154.420   0.000
   511 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   59              G   10:28:28     1282.72 172.46  98  < 535>  151.960   0.000
   512 JUREK STANISŁAW                 1   24              GS  10:29:47     1282.65 172.80  24  < 518>  153.640   0.000
   513 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1    1              GS  10:29:39     1282.49 173.14   4          153.450   6.350
   514 BIAŁOWĄS DANIEL                 3    5              GS  10:20:36     1282.19 173.47  17  < 515>  141.810   0.000
   515 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   48              G   10:20:38     1281.80 173.81  18  < 517>  141.810   0.000
   516 GUZIK TADEUSZ                   3   21              G   10:33:43     1281.48 174.15   7          158.540   6.300
   517 BIAŁOWĄS DANIEL                 3    4              G   10:20:40     1281.42 174.49  19          141.810   0.000
   518 JUREK STANISŁAW                 1   52              GS  10:29:54     1281.40 174.82  25  < 523>  153.640   0.000
   519 SMOLIŃSKI A & Z                 1    1              G   10:30:44     1281.34 175.16   3          154.700   6.250
   520 GAŁDA MARIAN                    1   37              GS  10:30:33     1280.96 175.50  14          154.420   0.000
   521 PYTLIK TOMASZ                   1   53              GS  10:28:55     1280.31 175.84   4          152.250   6.220
   522 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   16              G   10:29:10     1280.06 176.17  15  < 527>  152.540   0.000
   523 JUREK STANISŁAW                 1   34              G   10:30:03     1279.80 176.51  26  < 593>  153.640   0.000
   524 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   47              G   10:35:35     1279.15 176.85   2          160.640   6.170
   525 MAŚLEJAK JAN                    4   26              G   10:39:40     1278.74 177.19   8  < 540>  165.810   0.000
   526 MATWIEJKO ANDRZEJ               1   46              G   10:27:32     1278.70 177.52   7  < 532>  150.290   6.130
   527 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   35              G   10:29:18     1278.63 177.86  16  < 527>  152.540   0.000
   527 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   79              G   10:29:18     1278.63 177.86  17  < 531>  152.540   0.000
   529 MAZUR MACIEJ                    1   86              G   10:37:04     1278.54 178.54  18  < 537>  162.460   0.000
   530 WOLARZ JANUSZ                   3   39              G   10:23:02     1278.38 178.87  16  < 575>  144.500   0.000
   531 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   63              GS  10:29:20     1278.27 179.21  18  < 538>  152.540   0.000
   532 MATWIEJKO ANDRZEJ               1   20              G   10:27:35     1278.16 179.55   8  < 585>  150.290   0.000
   533 WENDERSKI EUGENIUSZ             3    7              GS  10:28:14     1278.15 179.89   5  < 548>  151.120   6.010
   534 SAPIJASZKO MARIAN               4   45              G   10:39:59     1278.09 180.22  10  < 536>  166.130   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   535 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   26              G   10:28:56     1277.69 180.56  99          151.960   0.000
   536 SAPIJASZKO MARIAN               4   54              G   10:40:02     1277.60 180.90  11          166.130   0.000
   537 MAZUR MACIEJ                    1   19              G   10:37:10     1277.54 181.24  19  < 583>  162.460   0.000
   538 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   62              G   10:29:26     1277.20 181.57  19  < 541>  152.540   0.000
   539 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   70              G   10:26:42     1276.95 181.91  19          149.020   0.000
   540 MAŚLEJAK JAN                    4   12              G   10:39:52     1276.77 182.25   9          165.810   0.000
   541 SADOWSKI ROBERT                 1   47              G   10:30:40     1276.49 182.59  23  < 549>  154.030   0.000
   541 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   26              G   10:29:30     1276.49 182.59  20          152.540   0.000
   543 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   27              G   10:30:03     1276.39 183.26   9  < 553>  153.230   0.000
   544 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1   39              G   10:32:15     1276.24 183.60  66-  2-  2  156.020   5.830
   545 MUŚ JACEK                       4   25              G   10:46:38     1276.19 183.94   7  < 547>  174.370   5.810
   546 MUSIAŁ LUCJAN                   4   57              G   10:48:13     1276.11 184.27  11          176.380   0.000
   547 MUŚ JACEK                       4   34              G   10:46:40     1275.88 184.61   8  < 551>  174.370   0.000
   548 WENDERSKI EUGENIUSZ             3    2              G   10:28:27     1275.81 184.95   6  < 554>  151.120   5.760
   549 SADOWSKI ROBERT                 1   52              G   10:30:44     1275.79 185.29  24  < 549>  154.030   0.000
   549 SADOWSKI ROBERT                 1   62              G   10:30:44     1275.79 185.29  25  < 561>  154.030   0.000
   551 MUŚ JACEK                       4   46              G   10:46:41     1275.72 185.96   9  < 558>  174.370   0.000
   552 DOMARADZKI ADAM                 4   52              G   10:39:47     1275.67 186.30   9  < 557>  165.560   0.000
   553 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   77              G   10:30:08     1275.50 186.64  10  < 562>  153.230   0.000
   554 WENDERSKI EUGENIUSZ             3   11              G   10:28:29     1275.45 186.97   7  < 559>  151.120   5.660
   555 MAZUR STANISŁAW                 3   34              G   10:21:09     1275.30 187.31   8  < 587>  141.750   0.000
   556 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1   26              G   10:32:21     1275.19 187.65   2          156.020   5.630
   557 DOMARADZKI ADAM                 4   35              G   10:39:50     1275.17 187.99  10          165.560   0.000
   558 MUŚ JACEK                       4   12              G   10:46:45     1275.10 188.32  10          174.370   0.000
   559 WENDERSKI EUGENIUSZ             3   30              GS  10:28:32     1274.92 188.66   8          151.120   0.000
   560 LISOWSKI JANUSZ                 1   26              G   10:31:56     1274.80 189.00   2          155.440   5.560
   561 SADOWSKI ROBERT                 1   22              G   10:30:50     1274.73 189.34  26  < 568>  154.030   0.000
   562 SZUMILAS ZDZISŁAW               1    9              GS  10:30:13     1274.62 189.67  11  < 564>  153.230   0.000
   563 WIĘCŁAW ANRZEJ                  1   32              G   10:30:37     1274.29 190.01   2          153.700   5.510
   564 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   79              G   10:30:15     1274.26 190.35  12  < 571>  153.230   0.000
   565 PLACHA JERZY                    4   28              GS  10:48:22     1274.15 190.69  73-  1-  1  176.300   5.470
   566 BANASIK JERZY                   4    2              G   10:44:23     1274.04 191.02  26-  1-  1  171.210   5.460
   567 KLOC RYSZARD                    1   13              GS  10:21:26     1273.95 191.36   3  < 573>  141.960   5.440
   568 SADOWSKI ROBERT                 1   65              G   10:30:55     1273.85 191.70  27  < 572>  154.030   0.000
   569 PISKULAK ANDRZEJ                4   33              G   10:44:13     1273.84 192.04  13          170.970   0.000
   570 KLEMENTOWSKI MAREK              3   40              G   10:28:03     1273.78 192.37  10  < 578>  150.370   0.000
   571 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   22              G   10:30:18     1273.73 192.71  13  < 576>  153.230   0.000
   572 SADOWSKI ROBERT                 1   14              G   10:30:56     1273.68 193.05  28  < 586>  154.030   0.000
   573 KLOC RYSZARD                    1   24              G   10:21:29     1273.37 193.39   4          141.960   5.340
   573 KRZEMIŃSKI MAREK                3   58              G   10:27:37     1273.37 193.39  14  < 577>  149.770   0.000
   575 WOLARZ JANUSZ                   3   51              GS  10:23:30     1273.13 194.06  17  < 589>  144.500   0.000
   576 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   39              GS  10:30:22     1273.03 194.40  14  < 592>  153.230   0.000
   577 KRZEMIŃSKI MAREK                3   78              G   10:27:39     1273.01 194.74  15  < 581>  149.770   0.000
   578 KLEMENTOWSKI MAREK              3   53              G   10:28:08     1272.88 195.07  11          150.370   0.000
   579 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   46              G   10:48:11     1272.87 195.41  30  < 579>  175.890   0.000
   579 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   42              G   10:48:11     1272.87 195.41  31  < 582>  175.890   0.000
   581 KRZEMIŃSKI MAREK                3   70              G   10:27:40     1272.83 196.09  16          149.770   0.000
   582 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   12              G   10:48:12     1272.72 196.42  32  < 587>  175.890   0.000
   583 MAZUR MACIEJ                    1  104              GS  10:37:40     1272.53 196.76  20          162.460   0.000
   584 ADAMIAK TEODOR                  3    5              G   10:29:00     1272.10 197.10  34-  1-  1  151.380   5.150
   585 MATWIEJKO ANDRZEJ               1   32              G   10:28:10     1271.85 197.44   9          150.290   0.000
   586 SADOWSKI ROBERT                 1   63              GS  10:31:08     1271.57 197.77  29          154.030   0.000
   587 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   45              G   10:48:20     1271.49 198.11  33  < 591>  175.890   0.000
   587 MAZUR STANISŁAW                 3   41              GS  10:21:29     1271.49 198.11   9          141.750   0.000
   589 WOLARZ JANUSZ                   3   45              G   10:23:39     1271.45 198.79  18  < 589>  144.500   0.000
   589 WOLARZ JANUSZ                   3   23              GS  10:23:39     1271.45 198.79  19          144.500   0.000
   591 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   19              G   10:48:21     1271.34 199.46  34          175.890   0.000
   592 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   80              GS  10:30:32     1271.27 199.80  15          153.230   0.000
   593 JUREK STANISŁAW                 1   59              G   10:30:52     1271.15 200.13  27          153.640   0.000
   -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów
   594 DZIARSKI PIOTR                  1    7              G   10:34:23     1271.07   0.00   7          158.100   0.000
   595 ADAMIAK TEODOR                  3   16              GS  10:29:06     1271.03   0.00   2          151.380   0.000
   596 WIĘCŁAW ANRZEJ                  1   13              G   10:30:56     1270.95   0.00   3          153.700   0.000
   597 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   56              G   10:30:35     1270.74   0.00  16          153.230   0.000
   598 WESOŁOWSKI JAKUB                4   12              GS  10:40:16     1270.70   0.00   7          165.530   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              

                                                ------------------






            PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 26.08.17 KRÓLÓW                                   
            Punktacja Całość [ 1]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3   136    7    85    97.73     
              2 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4   100    7    35    92.65     
              3 MAŚLEJAK        JAN             4    69    7    26    91.05     
              4 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4   162    7    41    88.37     
              5 PISKULAK        ANDRZEJ         4    48    7    15    88.25     
              6 MUŚ             JACEK           4    71    7    27    87.86     
              7 SADOWSKI        ROBERT          1    66    7    36    87.02     
              8 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    83    7    15    84.96     
              9 JUREK           STANISŁAW       1    79    7    26    84.01     
             10 MAZUR           MACIEJ          1    92    7    13    81.75     
             11 DOMARADZKI      ADAM            4    75    7    26    81.68     
             12 MUSIAŁ          LUCJAN          4    53    7    16    81.66     
             13 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    90    7    24    81.45     
             14 PAWLIK          TADEUSZ         1    73    7    15    80.19     
             15 WOLARZ          JANUSZ          3    54    7    12    78.16     
             16 MADERA          EUGENIUSZ       3    36    7    13    77.70     
             17 PLACHA          JERZY           4    88    7    23    75.95     
             18 SAPIJASZKO      MARIAN          4    63    7    16    75.72     
             19 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    44    7    14    75.41     
             20 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    84    7    19    73.96     
             21 GAŁDA           MARIAN          1    48    7    13    72.13     
             22 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    67    7    11    72.13     
             23 BARCZYK         JERZY           3    78    7    15    71.02     
             24 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    59    7     7    70.94     
             25 KONOFACKI       JÓZEF           4    46    7     8    67.75     
             26 KLEMENTOWSKI    MAREK           3    62    7    15    65.93     
             27 SZPURA          STEFAN          4    65    7    10    64.77     
             28 PYTLIK          TOMASZ          1    57    7    11    63.55     
             29 WODEJKO         ROMAN           1    66    7    15    62.14     
             30 SMOLIŃSKI       A & Z           1    25    7     9    61.67     
             31 DATA            ZBIGNIEW        1    48    7     9    57.56     
             32 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    47    6     6    57.29     
             33 MAZUR           STANISŁAW       3    60    7     8    55.62     
             34 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    41    7     9    51.87     
             35 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    74    7     7    50.21     
             36 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1   111    6     6    50.01     
             37 KLUKA           PIOTR           1    80    7     8    48.90     
             38 LISOWSKI        JANUSZ          1    55    7     7    48.18     
             39 SIKORA          JÓZEF           1    27    7     7    47.56     
             40 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    71    7     8    47.19     
             41 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    57    7    11    46.38     
             42 DZIARSKI        PIOTR           1    40    6     6    46.38     
             43 NANASIK         KRZYSZTOF       1    18    6     6    44.32     
             44 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    27    5     5    44.29     
             45 HALCZUK         BOGDAN          1    39    5     5    43.70     
             46 KLOC            RYSZARD         1    56    6     6    43.57     
             47 TWARDY          DAWID           1    45    6     6    41.83     
             48 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    36    5     5    33.69     
             49 DOMAGALSKI      JAN             3    27    4     4    33.51     
             50 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    33    5     5    32.57     
             51 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    59    4     4    28.84     
             52 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    70    5     5    27.83     
             53 PACER           MIROSŁAW        4    28    3     3    26.25     
             54 BANASIEWICZ     SŁAWEK          4    23    2     2    24.71     
             55 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    40    2     2    24.04     
             56 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    45    4     4    20.45     
             57 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    70    2     2    18.36     
             58 GUZIK           TADEUSZ         3    14    2     2    17.55     
             59 BANASIK         JERZY           4    35    3     3    17.16     
             60 SYNOWIEC        RYSZARD         4    61    2     2    13.90     
             61 SEWIELSKI       BOGDAN          3    52    2     2    11.30     
             62 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    39    1     1     9.22     
             63 KAWKA           JAN             1    49    1     1     6.96     
             64 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    37    1     1     6.38     
             65 WOJTYŁA         MARIUSZ         1    23    0     0     0.00     
             66 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1    36    0     0     0.00     
             67 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1    27    0     0     0.00     
             68 DZIEPAK STANISŁ ALEKSANDRA      3     8    0     0     0.00     
             69 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    46    0     0     0.00     


        PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  KRÓLÓW z dnia 26.08.17                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:38:08.0 N 14:54:48.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  135.108 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   69                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  3893                           
      5.Ilość konkursów.......................:  779                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1069.93                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   877.55                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,31,10                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,59,27                         
     10.Czas trwania konkursu.................:28 min. 17 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  14.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 1]F                                                
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 01 | Brzeg Dolny             |   33   | 1781   |  292  |16.40|      
          | 02 | Wolow                   |    1   |   57   |   11  |19.30|      
          | 03 | Juszczyn                |   16   |  849   |  186  |21.91|      
          | 04 | Roscislawice            |   19   | 1206   |  290  |24.05|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   69   | 3893   |  779  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



                                                                               
                                  PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  1. Lot do MP w kat.A.  
                                          z lotu KRÓLÓW, w dniu 26.08.17        
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |  GMP  |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------+
     1 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   38              G    9:31:10     1069.93   0.26 136- 85-  7  129.640  14.000
     2 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  141              G    9:31:11     1069.78   0.51   2  <   3>  129.640  13.990
     3 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   41              GS   9:31:12     1069.64   0.77   3  <   4>  129.640  13.970
     4 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  105              G    9:31:16     1069.05   1.03   4  <   5>  129.640  13.960
     5 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  120              G    9:31:18     1068.76   1.28   5  <   6>  129.640  13.950
     6 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   36              GS   9:31:20     1068.46   1.54   6  <   7>  129.640  13.940
     7 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  151              G    9:31:22     1068.17   1.80   7  <   8>  129.640  13.920
     8 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  176              G    9:31:23     1068.02   2.05   8  <   9>  129.640   0.000
     9 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  122              G    9:31:27     1067.44   2.31   9  <  10>  129.640   0.000
    10 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   12              GS   9:31:29     1067.14   2.57  10  <  10>  129.640   0.000
    10 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  170              G    9:31:29     1067.14   2.57  11  <  12>  129.640   0.000
    12 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   23              G    9:31:32     1066.70   3.08  12  <  13>  129.640   0.000
    13 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   74              G    9:31:35     1066.27   3.34  13  <  14>  129.640   0.000
    14 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   62              G    9:31:37     1065.97   3.60  14  <  15>  129.640   0.000
    15 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   52              G    9:31:39     1065.68   3.85  15  <  16>  129.640   0.000
    16 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    2              GS   9:31:41     1065.39   4.11  16  <  17>  129.640   0.000
    17 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    7              G    9:31:42     1065.24   4.37  17  <  18>  129.640   0.000
    18 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   96              G    9:32:29     1058.43   4.62  18  <  19>  129.640   0.000
    19 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   54              G    9:32:36     1057.42   4.88  19  <  20>  129.640   0.000
    20 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   65              G    9:32:37     1057.28   5.14  20  <  21>  129.640   0.000
    21 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  164              G    9:32:41     1056.70   5.39  21  <  22>  129.640   0.000
    22 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  109              G    9:32:46     1055.99   5.65  22  <  23>  129.640   0.000
    23 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   92              G    9:32:49     1055.56   5.91  23  <  24>  129.640   0.000
    24 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   76              G    9:32:50     1055.41   6.16  24  <  25>  129.640   0.000
    25 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   81              G    9:32:53     1054.98   6.42  25  <  26>  129.640   0.000
    26 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   78              GS   9:32:54     1054.84   6.68  26  <  27>  129.640   0.000
    27 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   59              G    9:32:57     1054.41   6.94  27  <  28>  129.640   0.000
    28 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  100              G    9:33:00     1053.98   7.19  28  <  29>  129.640   0.000
    29 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   84              GS   9:34:12     1043.80   7.45  29  <  30>  129.640   0.000
    30 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    5              G    9:34:20     1042.68   7.71  30  <  30>  129.640   0.000
    30 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  150              G    9:34:20     1042.68   7.71  31  <  32>  129.640   0.000
    32 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  156              G    9:34:27     1041.70   8.22  32  <  33>  129.640   0.000
    33 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   44              G    9:34:35     1040.59   8.48  33  <  34>  129.640   0.000
    34 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  104              G    9:35:43     1031.21   8.73  34  <  35>  129.640   0.000
    35 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    4              G    9:35:46     1030.80   8.99  35  <  36>  129.640   0.000
    36 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   17              G    9:35:47     1030.66   9.25  36  <  37>  129.640   0.000
    37 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  158              G    9:35:48     1030.53   9.50  37  <  38>  129.640   0.000
    38 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  129              G    9:35:49     1030.39   9.76  38  <  39>  129.640   0.000
    39 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  184              G    9:35:53     1029.84  10.02  39  <  39>  129.640   0.000
    39 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  182              G    9:35:53     1029.84  10.02  40  <  41>  129.640   0.000
    41 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   11              GS   9:35:54     1029.71  10.53  41  <  42>  129.640   0.000
    42 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   43              G    9:35:57     1029.30  10.79  42  <  43>  129.640   0.000
    43 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   94              G    9:35:59     1029.03  11.05  43  <  44>  129.640   0.000
    44 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  178              G    9:36:02     1028.62  11.30  44  <  45>  129.640   0.000
    45 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   13              GS   9:36:08     1027.80  11.56  45  <  46>  129.640   0.000
    46 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   25              G    9:36:21     1026.04  11.82  46  <  47>  129.640   0.000
    47 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  115              G    9:36:48     1022.40  12.07  47  <  48>  129.640   0.000
    48 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  114              G    9:37:06     1019.98  12.33  48  < 122>  129.640   0.000
    49 DOMARADZKI ADAM                 4   55              G    9:51:12     1015.23  12.59  75- 26-  7  143.350  13.380
    50 WOLARZ JANUSZ                   3   13              G    9:30:36     1013.10  12.84  54- 12-  7  122.180  13.370
    51 WOLARZ JANUSZ                   3   53              G    9:30:42     1012.26  13.10   2  < 208>  122.180  13.360
    52 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   50              G   10:02:13     1009.48  13.36 100- 35-  7  153.660  13.340
    53 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4    2              G   10:02:14     1009.37  13.61   2  <  54>  153.660  13.330
    54 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   41              G   10:02:16     1009.15  13.87   3  <  55>  153.660  13.320
    55 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   32              G   10:02:17     1009.04  14.13   4  <  56>  153.660  13.310
    56 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   51              G   10:02:19     1008.82  14.38   5  <  57>  153.660  13.290
    57 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   74              G   10:02:20     1008.71  14.64   6  <  96>  153.660  13.280
    58 SAPIJASZKO MARIAN               4   33              G    9:52:51     1007.56  14.90  63- 16-  7  143.930  13.270
    59 PISKULAK ANDRZEJ                4   22              G    9:57:38     1007.29  15.16  48- 15-  7  148.710  13.250
    60 PISKULAK ANDRZEJ                4    9              G    9:57:39     1007.18  15.41   2  <  94>  148.710  13.240
    61 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   73              GS   9:39:24     1006.88  15.67  90- 24-  7  130.290  13.230
    62 SADOWSKI ROBERT                 1    8              G    9:40:55     1006.44  15.93  66- 36-  7  131.760  13.220
    63 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   38              G    9:40:19     1005.09  16.18  67- 11-  7  130.980  13.200
    64 MAŚLEJAK JAN                    4    3              G    9:53:02     1004.10  16.44  69- 26-  7  143.620  13.190
    65 MAŚLEJAK JAN                    4   70              G    9:53:03     1003.99  16.70   2  <  66>  143.620  13.180
    66 MAŚLEJAK JAN                    4   46              G    9:53:04     1003.87  16.95   3  <  69>  143.620  13.160
    67 MUŚ JACEK                       4   78              G   10:01:36     1003.83  17.21  71- 27-  7  152.180  13.150
    68 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1    5              G    9:40:42     1003.67  17.47  27-  5-  5  131.180  13.140
    69 MAŚLEJAK JAN                    4   54              G    9:53:06     1003.63  17.72   4  <  75>  143.620  13.130
    70 MUŚ JACEK                       4   65              G   10:01:39     1003.50  17.98   2  <  77>  152.180  13.110
    71 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   75              GS   9:40:34     1003.17  18.24   2  < 306>  130.980  13.100
    72 DATA ZBIGNIEW                   1   14              G    9:41:01     1003.00  18.49  48-  9-  7  131.410  13.090
    73 GAŁDA MARIAN                    1    8              G    9:41:48     1002.88  18.75  48- 13-  7  132.180  13.070
    74 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   64              G    9:36:29     1001.95  19.01  83- 15-  7  126.730  13.060
    75 MAŚLEJAK JAN                    4   81              G    9:53:21     1001.88  19.27   5  <  83>  143.620  13.050
    76 KONOFACKI JÓZEF                 4   35              G    9:59:55     1001.56  19.52  46-  8-  7  150.150  13.040
    77 MUŚ JACEK                       4   30              G   10:01:57     1001.51  19.78   3  <  80>  152.180  13.020
    78 MAZUR MACIEJ                    1   39              G    9:50:02     1001.19  20.04  92- 13-  7  140.200  13.010
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    79 JUREK STANISŁAW                 1    3              G    9:41:13     1001.17  20.29  79- 26-  7  131.370  13.000
    80 MUŚ JACEK                       4   18              G   10:02:05     1000.64  20.55   4  < 144>  152.180  12.980
    81 GAŁDA MARIAN                    1   37              G    9:42:06     1000.61  20.81   2  < 286>  132.180  12.970
    82 JUREK STANISŁAW                 1   17              G    9:41:21     1000.15  21.06   2  < 120>  131.370  12.960
    83 MAŚLEJAK JAN                    4   36              G    9:53:39      999.79  21.32   6  < 126>  143.620  12.950
    84 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   79              GS   9:36:49      999.32  21.58   2  <  92>  126.730  12.930
    85 PAWLIK TADEUSZ                  1   15              G    9:41:54      999.01  21.83  73- 15-  7  131.770  12.920
    86 BARCZYK JERZY                   3   28              G    9:36:52      998.21  22.09  78- 15-  7  126.640  12.910
    87 PYTLIK TOMASZ                   1   20              G    9:40:22      996.96  22.35  57- 11-  7  129.970  12.890
    88 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1   63              GS   9:46:42      996.85  22.60  59-  7-  7  136.270  12.880
    89 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1    7              GS   9:46:46      996.37  22.86   2  < 187>  136.270  12.870
    90 DZIARSKI PIOTR                  1   25              G    9:46:22      996.21  23.12  40-  6-  6  135.850  12.860
    91 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1   13              G    9:44:00      996.12  23.38  47-  6-  6  133.480  12.840
    92 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   76              GS   9:37:14      996.04  23.63   3  < 112>  126.730  12.830
    93 MUSIAŁ LUCJAN                   4   11              G   10:04:49      995.69  23.89  53- 16-  7  154.150  12.820
    94 PISKULAK ANDRZEJ                4   36              G    9:59:29      994.83  24.15   3  <  94>  148.710  12.800
    94 PISKULAK ANDRZEJ                4   18              G    9:59:29      994.83  24.15   4  < 140>  148.710  12.800
    96 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   35              G   10:04:32      994.35  24.66   7  < 153>  153.660  12.780
    97 WESOŁOWSKI JAKUB                4    6              GS   9:54:19      993.16  24.92  84- 19-  7  143.330  12.770
    98 DOMARADZKI ADAM                 4   79              G    9:54:31      991.93  25.17   2  < 164>  143.350  12.750
    98 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   81              G    9:41:21      991.93  25.17   2  < 100>  130.290  12.750
   100 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   49              G    9:41:23      991.68  25.69   3  < 101>  130.290  12.730
   101 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   64              G    9:41:34      990.30  25.94   4  < 217>  130.290  12.710
   102 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  141              G    9:40:19      989.90  26.20 162- 41-  7  129.000  12.700
   103 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  165              G    9:40:23      989.39  26.46   2  < 104>  129.000  12.690
   104 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   46              G    9:40:24      989.26  26.71   3  < 105>  129.000  12.680
   105 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   38              G    9:40:26      989.01  26.97   4  < 113>  129.000  12.660
   106 SADOWSKI ROBERT                 1   50              G    9:43:17      988.57  27.23   2  < 109>  131.760  12.650
   107 SAPIJASZKO MARIAN               4   45              G    9:55:38      988.30  27.49   2  < 234>  143.930  12.640
   108 SZPURA STEFAN                   4   54              G    9:58:16      987.95  27.74  65- 10-  7  146.480  12.620
   109 SADOWSKI ROBERT                 1   28              G    9:43:23      987.83  28.00   3  < 132>  131.760  12.610
   110 PACER MIROSŁAW                  4   39              G   10:04:04      987.30  28.26  28-  3-  3  152.110  12.600
   111 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4   41              G    9:53:08      987.12  28.51  44- 14-  7  141.290  12.590
   112 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   84              G    9:38:24      986.99  28.77   4  < 117>  126.730  12.570
   113 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   87              G    9:40:43      986.87  29.03   5  < 114>  129.000  12.560
   114 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   53              G    9:40:44      986.74  29.28   6  < 115>  129.000  12.550
   115 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  103              G    9:40:45      986.62  29.54   7  < 115>  129.000  12.530
   115 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  167              G    9:40:45      986.62  29.54   8  < 118>  129.000   0.000
   117 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   78              G    9:38:27      986.61  30.05   5  < 160>  126.730  12.510
   118 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  162              G    9:40:46      986.49  30.31   9  < 118>  129.000   0.000
   118 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   93              G    9:40:46      986.49  30.31  10  < 127>  129.000   0.000
   120 JUREK STANISŁAW                 1   15              GS   9:43:11      986.39  30.82   3  < 177>  131.370  12.470
   121 WODEJKO ROMAN                   1   57              G    9:43:00      986.09  31.08  66- 15-  7  131.150  12.460
   122 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  140              G    9:41:40      984.61  31.34  49  < 171>  129.640   0.000
   123 MAZUR MACIEJ                    1   72              G    9:52:28      984.09  31.60   2  < 124>  140.200  12.430
   124 MAZUR MACIEJ                    1   84              G    9:52:29      983.98  31.85   3  < 220>  140.200  12.420
   125 MUSIAŁ LUCJAN                   4   30              GS  10:06:44      983.52  32.11   2  < 129>  154.150  12.410
   126 MAŚLEJAK JAN                    4   19              G    9:56:04      983.25  32.37   7  < 130>  143.620  12.390
   127 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   59              G    9:41:12      983.23  32.62  11  < 139>  129.000   0.000
   128 BANASIEWICZ SŁAWEK              4   20              G   10:00:09      983.22  32.88  23-  2-  2  147.630  12.370
   129 MUSIAŁ LUCJAN                   4   12              GS  10:06:54      982.47  33.14   3  < 148>  154.150  12.350
   130 BANASIEWICZ SŁAWEK              4    9              GS  10:00:18      982.24  33.39   2          147.630  12.340
   130 MAŚLEJAK JAN                    4   57              G    9:56:13      982.24  33.39   8  < 216>  143.620   0.000
   132 SADOWSKI ROBERT                 1   45              G    9:44:19      980.97  33.91   4  < 133>  131.760  12.320
   133 SADOWSKI ROBERT                 1   10              G    9:44:21      980.72  34.16   5  < 133>  131.760  12.300
   133 SADOWSKI ROBERT                 1    7              G    9:44:21      980.72  34.16   6  < 186>  131.760  12.300
   135 MADERA EUGENIUSZ                3   35              G    9:44:21      980.35  34.68  36- 13-  7  131.710  12.280
   136 MADERA EUGENIUSZ                3   15              G    9:44:26      979.74  34.93   2  < 138>  131.710  12.260
   137 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1   25              G    9:46:18      979.31  35.19   2  < 258>  133.480  12.250
   138 MADERA EUGENIUSZ                3    2              G    9:44:41      977.92  35.45   3  < 158>  131.710  12.240
   139 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   47              G    9:42:03      976.90  35.71  12  < 142>  129.000   0.000
   140 PISKULAK ANDRZEJ                4    7              G   10:02:21      976.11  35.96   5  < 147>  148.710  12.210
   141 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1    6              G    9:44:51      974.64  36.22  40-  2-  2  131.430  12.200
   142 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  116              G    9:42:25      974.20  36.48  13  < 152>  129.000   0.000
   142 KLEMENTOWSKI MAREK              3   11              G    9:41:24      974.20  36.48  62- 15-  7  128.010  12.190
   144 MUŚ JACEK                       4   37              G   10:06:20      973.43  36.99   5  < 162>  152.180  12.160
   145 PYTLIK TOMASZ                   1   55              G    9:43:34      973.07  37.25   2  < 218>  129.970  12.150
   146 HALCZUK BOGDAN                  1   32              G    9:47:18      972.25  37.50  39-  5-  5  133.490  12.140
   147 PISKULAK ANDRZEJ                4   13              G   10:03:15      970.38  37.76   6  < 170>  148.710  12.120
   148 MUSIAŁ LUCJAN                   4   20              GS  10:08:58      969.70  38.02   4  < 148>  154.150  12.110
   148 MUSIAŁ LUCJAN                   4   15              G   10:08:58      969.70  38.02   5  < 308>  154.150  12.110
   150 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4   43              G    9:55:47      969.18  38.53   2  < 151>  141.290  12.080
   151 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4   27              G    9:55:48      969.07  38.79   3  < 301>  141.290  12.070
   152 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   60              G    9:43:13      968.35  39.04  14  < 154>  129.000   0.000
   153 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4  113              G   10:08:43      968.14  39.30   8  < 201>  153.660   0.000
   154 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   98              G    9:43:15      968.11  39.56  15  < 155>  129.000   0.000
   155 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   30              G    9:43:16      967.98  39.82  16  < 156>  129.000   0.000
   156 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   14              G    9:43:17      967.86  40.07  17  < 159>  129.000   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   157 SMOLIŃSKI A & Z                 1    2              GS   9:46:51      967.85  40.33  25-  9-  7  132.450  11.990
   158 MADERA EUGENIUSZ                3    6              G    9:46:08      967.51  40.59   4  < 316>  131.710  11.980
   159 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   83              G    9:43:20      967.50  40.84  18  < 161>  129.000   0.000
   160 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   92              G    9:41:00      967.41  41.10   6  < 382>  126.730  11.960
   161 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  123              G    9:43:22      967.26  41.36  19  < 163>  129.000   0.000
   162 MUŚ JACEK                       4   17              G   10:07:20      967.25  41.61   6  < 195>  152.180  11.930
   163 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  100              G    9:43:24      967.02  41.87  20  < 165>  129.000   0.000
   164 DOMARADZKI ADAM                 4   54              G    9:58:15      966.95  42.13   3  < 223>  143.350  11.900
   165 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   54              G    9:43:25      966.90  42.38  21  < 167>  129.000   0.000
   166 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1   85              G    9:48:30      966.86  42.64 111-  6-  6  133.910  11.880
   167 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   29              G    9:43:27      966.65  42.90  22  < 167>  129.000   0.000
   167 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  106              G    9:43:27      966.65  42.90  23  < 277>  129.000   0.000
   169 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1   35              G    9:45:58      966.63  43.41   2          131.430  11.840
   170 PISKULAK ANDRZEJ                4   46              G   10:03:58      965.86  43.67   7  < 267>  148.710  11.830
   171 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  132              G    9:44:15      965.66  43.92  50  < 172>  129.640   0.000
   172 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   34              G    9:44:16      965.54  44.18  51  < 174>  129.640   0.000
   173 PAWLIK TADEUSZ                  1   41              G    9:46:30      965.35  44.44   2  < 184>  131.770  11.790
   174 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  110              G    9:44:18      965.30  44.70  52  < 175>  129.640   0.000
   175 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  166              G    9:44:21      964.94  44.95  53  < 176>  129.640   0.000
   176 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  155              G    9:44:22      964.82  45.21  54  < 178>  129.640   0.000
   177 JUREK STANISŁAW                 1   29              G    9:46:11      964.66  45.47   4  < 181>  131.370  11.740
   178 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  174              G    9:44:25      964.46  45.72  55  < 178>  129.640   0.000
   178 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   90              G    9:44:25      964.46  45.72  56  < 183>  129.640   0.000
   180 DOMAGALSKI JAN                  3   38              G    9:48:05      964.20  46.24  27-  4-  4  133.140  11.700
   181 JUREK STANISŁAW                 1   64              G    9:46:16      964.07  46.49   5  < 185>  131.370  11.690
   182 PLACHA JERZY                    4   14              G   10:09:55      964.00  46.75  88- 23-  7  154.160  11.670
   183 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   56              G    9:44:29      963.99  47.01  57  < 199>  129.640   0.000
   184 PAWLIK TADEUSZ                  1   14              G    9:46:42      963.94  47.26   3  < 191>  131.770  11.650
   185 JUREK STANISŁAW                 1   59              GS   9:46:18      963.83  47.52   6  < 272>  131.370  11.630
   186 SADOWSKI ROBERT                 1   15              G    9:46:43      963.75  47.78   7  < 189>  131.760  11.620
   187 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1   48              G    9:51:25      963.61  48.03   3  < 193>  136.270  11.610
   188 KONOFACKI JÓZEF                 4   40              G   10:05:50      963.53  48.29   2  < 206>  150.150  11.600
   189 SADOWSKI ROBERT                 1    4              G    9:46:45      963.51  48.55   8  < 189>  131.760   0.000
   189 SADOWSKI ROBERT                 1   68              G    9:46:45      963.51  48.55   9  < 200>  131.760   0.000
   191 PAWLIK TADEUSZ                  1   50              G    9:46:52      962.76  49.06   4  < 192>  131.770  11.560
   192 PAWLIK TADEUSZ                  1   74              G    9:46:53      962.65  49.32   5  < 271>  131.770  11.540
   193 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1   44              G    9:51:34      962.59  49.58   4  < 381>  136.270  11.530
   194 PLACHA JERZY                    4   11              G   10:10:10      962.50  49.83   2  < 215>  154.160  11.520
   195 MUŚ JACEK                       4   15              G   10:08:07      962.45  50.09   7  < 196>  152.180  11.510
   196 MUŚ JACEK                       4   89              G   10:08:09      962.25  50.35   8  < 197>  152.180   0.000
   197 MUŚ JACEK                       4   72              G   10:08:12      961.95  50.60   9  < 197>  152.180   0.000
   197 MUŚ JACEK                       4   29              G   10:08:12      961.95  50.60  10  < 221>  152.180   0.000
   199 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    1              G    9:44:48      961.72  51.12  58  < 202>  129.640   0.000
   200 SADOWSKI ROBERT                 1   17              GS   9:47:03      961.40  51.37  10  < 212>  131.760   0.000
   201 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4    7              G   10:09:50      961.38  51.63   9  < 204>  153.660   0.000
   202 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  167              G    9:44:52      961.25  51.89  59  < 203>  129.640   0.000
   203 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   88              G    9:44:53      961.13  52.14  60  < 207>  129.640   0.000
   204 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   59              G   10:09:54      960.98  52.40  10  < 232>  153.660   0.000
   204 WESOŁOWSKI JAKUB                4   68              G    9:59:09      960.98  52.40   2  < 225>  143.330  11.390
   206 KONOFACKI JÓZEF                 4   19              G   10:06:15      960.96  52.92   3  < 347>  150.150  11.370
   207 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  128              G    9:44:57      960.65  53.17  61  < 210>  129.640   0.000
   208 WOLARZ JANUSZ                   3   48              GSM  9:37:15      960.16  53.43   3  < 242>  122.180  11.340
   209 TWARDY DAWID                    1   42              G    9:51:40      959.79  53.69  45-  6-  6  135.970  11.330
   210 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  116              G    9:45:06      959.59  53.94  62  < 214>  129.640   0.000
   211 TWARDY DAWID                    1   26              G    9:51:43      959.45  54.20   2  < 711>  135.970  11.300
   212 SADOWSKI ROBERT                 1   63              G    9:47:20      959.42  54.46  11  < 213>  131.760   0.000
   213 SADOWSKI ROBERT                 1   39              G    9:47:23      959.07  54.71  12  < 245>  131.760   0.000
   214 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  139              G    9:45:12      958.88  54.97  63  < 233>  129.640   0.000
   215 PLACHA JERZY                    4   85              G   10:10:51      958.41  55.23   3  < 239>  154.160  11.250
   216 MAŚLEJAK JAN                    4   76              G    9:59:52      958.32  55.48   9  < 218>  143.620   0.000
   217 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   93              G    9:45:59      958.13  55.74   5  < 345>  130.290  11.220
   218 MAŚLEJAK JAN                    4   73              G    9:59:56      957.89  56.00  10  < 226>  143.620   0.000
   218 PYTLIK TOMASZ                   1   57              G    9:45:41      957.89  56.00   3  < 517>  129.970  11.210
   220 MAZUR MACIEJ                    1   15              G    9:56:26      957.43  56.51   4  < 240>  140.200  11.190
   221 MUŚ JACEK                       4    6              G   10:08:57      957.41  56.77  11  < 224>  152.180   0.000
   222 HALCZUK BOGDAN                  1    7              G    9:49:27      957.26  57.03   2  < 419>  133.490  11.160
   223 DOMARADZKI ADAM                 4   75              G    9:59:46      957.16  57.28   4  < 244>  143.350  11.150
   224 MUŚ JACEK                       4   53              G   10:09:03      956.81  57.54  12  < 243>  152.180   0.000
   225 WESOŁOWSKI JAKUB                4   10              G    9:59:49      956.70  57.80   3  < 264>  143.330  11.120
   226 MAŚLEJAK JAN                    4   69              G   10:00:08      956.62  58.05  11  < 227>  143.620   0.000
   227 MAŚLEJAK JAN                    4   78              G   10:00:09      956.51  58.31  12  < 281>  143.620   0.000
   228 DATA ZBIGNIEW                   1   12              G    9:47:26      956.17  58.57   2  < 456>  131.410  11.080
   229 HAŁASIEWICZ DANIEL              1   17              G    9:47:12      956.12  58.82  36-  5-  5  131.180  11.070
   230 BARCZYK JERZY                   3    3              GS   9:42:29      955.89  59.08   2  < 289>  126.640  11.060
   231 NANASIK KRZYSZTOF               1    2              G    9:48:20      955.37  59.34  18-  6-  6  132.160  11.040
   232 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4  119              G   10:10:51      955.30  59.59  11  < 235>  153.660   0.000
   233 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   67              G    9:45:45      954.99  59.85  64  < 260>  129.640   0.000
   234 SAPIJASZKO MARIAN               4   48              G   10:00:45      954.76  60.11   3  < 273>  143.930  11.010
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   235 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   39              G   10:10:59      954.51  60.36  12  < 237>  153.660   0.000
   236 KLEMENTOWSKI MAREK              3   85              G    9:44:08      954.35  60.62   2  < 274>  128.010  10.980
   237 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   76              G   10:11:06      953.82  60.88  13  < 238>  153.660   0.000
   238 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4  120              G   10:11:07      953.72  61.14  14  < 251>  153.660   0.000
   239 PLACHA JERZY                    4   59              G   10:11:43      953.27  61.39   4  < 259>  154.160  10.940
   240 MAZUR MACIEJ                    1  108              G    9:57:07      952.99  61.65   5  < 240>  140.200  10.930
   240 MAZUR MACIEJ                    1   47              G    9:57:07      952.99  61.65   6  < 247>  140.200  10.930
   242 WOLARZ JANUSZ                   3   45              GSM  9:38:21      951.93  62.16   4  < 330>  122.180  10.900
   243 MUŚ JACEK                       4   51              G   10:10:01      951.03  62.42  13  < 250>  152.180   0.000
   244 DOMARADZKI ADAM                 4   32              G   10:00:48      950.60  62.68   5  < 248>  143.350  10.880
   245 SADOWSKI ROBERT                 1   43              G    9:48:40      950.19  62.93  13  < 257>  131.760   0.000
   246 KLUKA PIOTR                     1   45              G    9:50:43      948.50  63.19  80-  8-  7  133.470  10.850
   247 MAZUR MACIEJ                    1   66              G    9:58:00      947.30  63.45   7  < 310>  140.200  10.840
   248 DOMARADZKI ADAM                 4   30              G   10:01:20      947.25  63.70   6  < 251>  143.350  10.830
   249 MAZUR STANISŁAW                 3   67              G    9:36:12      946.12  63.96  60-  8-  7  119.400  10.810
   250 MUŚ JACEK                       4   74              G   10:10:53      945.90  64.22  14  < 253>  152.180   0.000
   251 DOMARADZKI ADAM                 4   67              G   10:01:34      945.79  64.47   7  < 255>  143.350  10.790
   251 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   13              G   10:12:28      945.79  64.47  15  < 254>  153.660   0.000
   253 MUŚ JACEK                       4    4              G   10:10:56      945.61  64.99  15  < 283>  152.180   0.000
   254 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4  124              G   10:12:30      945.60  65.25  16  < 275>  153.660   0.000
   255 DOMARADZKI ADAM                 4   83              G   10:01:36      945.58  65.50   8  < 256>  143.350   0.000
   256 DOMARADZKI ADAM                 4    6              G   10:01:38      945.37  65.76   9  < 278>  143.350   0.000
   257 SADOWSKI ROBERT                 1    2              G    9:49:23      945.31  66.02  14  < 299>  131.760   0.000
   258 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1    9              G    9:51:13      945.21  66.27   3  < 351>  133.480  10.700
   259 PLACHA JERZY                    4  100              G   10:13:07      945.09  66.53   5  < 309>  154.160  10.680
   260 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   29              G    9:47:13      944.78  66.79  65  < 261>  129.640   0.000
   261 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  175              G    9:47:14      944.67  67.04  66  < 262>  129.640   0.000
   262 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   68              G    9:47:16      944.44  67.30  67  < 263>  129.640   0.000
   263 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   16              G    9:47:18      944.21  67.56  68  < 265>  129.640   0.000
   264 WESOŁOWSKI JAKUB                4   32              G   10:01:49      944.10  67.81   4  < 315>  143.330  10.620
   265 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  134              G    9:47:21      943.87  68.07  69  < 265>  129.640   0.000
   265 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   73              G    9:47:21      943.87  68.07  70  < 268>  129.640   0.000
   267 PISKULAK ANDRZEJ                4   43              G   10:07:35      943.69  68.58   8  < 269>  148.710   0.000
   268 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   57              G    9:47:25      943.41  68.84  71  < 276>  129.640   0.000
   269 PISKULAK ANDRZEJ                4   25              G   10:07:39      943.29  69.10   9  < 344>  148.710   0.000
   270 WODEJKO ROMAN                   1   70              G    9:49:03      943.19  69.36   2  < 410>  131.150  10.540
   271 PAWLIK TADEUSZ                  1   80              G    9:49:46      942.79  69.61   6  < 297>  131.770  10.530
   272 JUREK STANISŁAW                 1   70              G    9:49:21      942.73  69.87   7  < 279>  131.370  10.520
   273 SAPIJASZKO MARIAN               4    7              G   10:02:47      942.05  70.13   4  < 295>  143.930  10.500
   274 KLEMENTOWSKI MAREK              3   23              G    9:45:54      941.94  70.38   3  < 338>  128.010  10.490
   275 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   49              G   10:13:08      941.93  70.64  17  < 318>  153.660   0.000
   276 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  119              G    9:47:38      941.92  70.90  72  < 288>  129.640   0.000
   277 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  133              G    9:46:58      941.84  71.15  24  < 279>  129.000   0.000
   278 DOMARADZKI ADAM                 4   47              G   10:02:13      941.75  71.41  10  < 282>  143.350   0.000
   279 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  125              G    9:47:00      941.61  71.67  25  < 284>  129.000   0.000
   279 JUREK STANISŁAW                 1   20              G    9:49:31      941.61  71.67   8  < 292>  131.370   0.000
   281 MAŚLEJAK JAN                    4    4              G   10:02:32      941.57  72.18  13  < 311>  143.620   0.000
   282 DOMARADZKI ADAM                 4   26              G   10:02:15      941.54  72.44  11  < 298>  143.350   0.000
   283 MUŚ JACEK                       4   45              G   10:11:44      940.93  72.69  16  < 285>  152.180   0.000
   284 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  129              G    9:47:06      940.92  72.95  26  < 314>  129.000   0.000
   285 MUŚ JACEK                       4   34              G   10:11:46      940.74  73.21  17  < 364>  152.180   0.000
   286 GAŁDA MARIAN                    1   24              G    9:50:31      940.67  73.47   3  < 287>  132.180  10.340
   287 GAŁDA MARIAN                    1   16              G    9:50:34      940.34  73.72   4  < 348>  132.180  10.320
   288 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   19              G    9:47:53      940.22  73.98  73  < 290>  129.640   0.000
   289 BARCZYK JERZY                   3   50              G    9:44:42      940.16  74.24   3  < 296>  126.640  10.300
   290 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   87              G    9:47:54      940.10  74.49  74  < 293>  129.640   0.000
   291 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1   21              GS   9:49:33      940.02  74.75   2  < 396>  131.180  10.270
   292 JUREK STANISŁAW                 1   42              GS   9:49:46      939.92  75.01   9  < 332>  131.370   0.000
   293 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   51              G    9:47:56      939.87  75.26  75  < 294>  129.640   0.000
   294 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   39              G    9:47:58      939.65  75.52  76  < 358>  129.640   0.000
   295 SAPIJASZKO MARIAN               4   36              G   10:03:11      939.59  75.78   5  < 383>  143.930  10.220
   296 BARCZYK JERZY                   3   70              G    9:44:48      939.47  76.03   4  < 398>  126.640  10.210
   297 PAWLIK TADEUSZ                  1   63              G    9:50:21      938.87  76.29   7  < 429>  131.770  10.200
   298 DOMARADZKI ADAM                 4   53              G   10:02:42      938.77  76.55  12  < 305>  143.350   0.000
   299 SADOWSKI ROBERT                 1   66              GS   9:50:23      938.57  76.80  15  < 299>  131.760   0.000
   299 SADOWSKI ROBERT                 1    3              G    9:50:23      938.57  76.80  16  < 302>  131.760   0.000
   301 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4   14              G   10:00:33      938.49  77.32   4  < 304>  141.290  10.140
   302 SADOWSKI ROBERT                 1   31              G    9:50:24      938.46  77.58  17  < 369>  131.760   0.000
   303 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   39              GS   9:37:19      938.37  77.83  41-  9-  7  119.470  10.120
   304 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4    1              G   10:00:36      938.18  78.09   5  < 368>  141.290  10.110
   305 DOMARADZKI ADAM                 4   34              G   10:02:48      938.15  78.35  13  < 351>  143.350   0.000
   306 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   82              G    9:49:37      938.14  78.60   3  < 339>  130.980  10.080
   307 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   10              G    9:37:25      937.63  78.86   2  < 463>  119.470  10.070
   308 MUSIAŁ LUCJAN                   4   35              GS  10:14:27      937.37  79.12   6  < 327>  154.150  10.050
   309 PLACHA JERZY                    4   80              G   10:14:31      937.05  79.37   6  < 324>  154.160  10.040
   310 MAZUR MACIEJ                    1   21              GS   9:59:38      936.96  79.63   8  < 524>  140.200   0.000
   311 MAŚLEJAK JAN                    4   18              G   10:03:18      936.86  79.89  14  < 362>  143.620   0.000
   312 LISOWSKI JANUSZ                 1   33              GS   9:52:27      936.12  80.14  55-  7-  7  133.350  10.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   313 DZIARSKI PIOTR                  1   32              G    9:55:09      935.93  80.40   2  < 488>  135.850   9.990
   314 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   18              G    9:47:52      935.69  80.66  27  < 321>  129.000   0.000
   315 WESOŁOWSKI JAKUB                4   64              G   10:03:12      935.57  80.91   5  < 341>  143.330   9.960
   316 MADERA EUGENIUSZ                3   23              G    9:50:48      935.44  81.17   5  < 316>  131.710   9.950
   316 MADERA EUGENIUSZ                3   30              G    9:50:48      935.44  81.17   6  < 387>  131.710   9.950
   318 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4  109              G   10:14:16      935.43  81.69  18  < 320>  153.660   0.000
   319 SMOLIŃSKI A & Z                 1    5              GS   9:51:37      935.27  81.94   2  < 322>  132.450   9.910
   320 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   81              G   10:14:18      935.24  82.20  19  < 349>  153.660   0.000
   321 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   27              G    9:47:56      935.23  82.46  28  < 323>  129.000   0.000
   322 SMOLIŃSKI A & Z                 1   23              G    9:51:39      935.05  82.71   3  < 325>  132.450   9.870
   323 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   23              G    9:47:58      935.01  82.97  29  < 342>  129.000   0.000
   324 PLACHA JERZY                    4    7              G   10:14:53      934.96  83.23   7  < 326>  154.160   9.850
   325 SMOLIŃSKI A & Z                 1   26              G    9:51:41      934.83  83.48   4  < 496>  132.450   9.840
   326 PLACHA JERZY                    4   64              G   10:14:57      934.59  83.74   8  < 335>  154.160   0.000
   327 MUSIAŁ LUCJAN                   4   40              G   10:14:59      934.34  84.00   7  < 377>  154.150   9.810
   328 SIKORA JÓZEF                    1   31              G    9:50:42      934.26  84.25  27-  7-  7  131.450   9.800
   329 GUZIK TADEUSZ                   3   35              GS   9:55:53      933.69  84.51  14-  2-  2  136.210   9.780
   330 WOLARZ JANUSZ                   3   57              G    9:40:52      933.62  84.77   5  < 333>  122.180   9.770
   331 LISOWSKI JANUSZ                 1   39              GS   9:52:53      933.28  85.02   2  < 468>  133.350   9.760
   332 JUREK STANISŁAW                 1   55              G    9:50:47      933.14  85.28  10  < 386>  131.370   0.000
   333 WOLARZ JANUSZ                   3   52              G    9:40:58      932.91  85.54   6  < 336>  122.180   9.730
   334 SIKORA JÓZEF                    1   22              G    9:50:55      932.82  85.80   2  < 355>  131.450   9.720
   335 PLACHA JERZY                    4   28              G   10:15:16      932.80  86.05   9  < 337>  154.160   0.000
   336 WOLARZ JANUSZ                   3   27              G    9:40:59      932.79  86.31   7  < 498>  122.180   9.690
   337 PLACHA JERZY                    4   41              G   10:15:19      932.51  86.57  10  < 361>  154.160   0.000
   338 KLEMENTOWSKI MAREK              3   28              G    9:47:17      932.45  86.82   4  < 345>  128.010   9.670
   339 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   15              GS   9:50:31      932.13  87.08   4  < 356>  130.980   9.660
   340 KLOC RYSZARD                    1   13              GS   9:38:22      931.94  87.34  56-  6-  6  119.630   9.640
   341 WESOŁOWSKI JAKUB                4   25              GS  10:03:48      931.93  87.59   6  < 431>  143.330   9.630
   342 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  105              G    9:48:26      931.86  87.85  30  < 412>  129.000   0.000
   343 PRZYŁUCKI JULIAN                3   16              G    9:47:02      931.67  88.11  70-  2-  2  127.670   9.600
   344 PISKULAK ANDRZEJ                4    5              G   10:09:38      931.57  88.36  10  < 406>  148.710   0.000
   345 KLEMENTOWSKI MAREK              3   32              G    9:47:30      930.98  88.62   5  < 575>  128.010   9.580
   345 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   23              G    9:49:57      930.98  88.62   6  < 372>  130.290   9.580
   347 KONOFACKI JÓZEF                 4   37              G   10:11:17      930.97  89.13   4  < 350>  150.150   9.550
   348 GAŁDA MARIAN                    1    9              GS   9:52:02      930.63  89.39   5  < 424>  132.180   9.540
   349 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   36              G   10:15:07      930.62  89.65  20  < 354>  153.660   0.000
   350 KONOFACKI JÓZEF                 4   23              G   10:11:23      930.39  89.90   5  < 569>  150.150   9.510
   351 DOMARADZKI ADAM                 4   80              G   10:04:11      929.74  90.16  14  < 357>  143.350   0.000
   351 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1    6              G    9:53:34      929.74  90.16   4  < 580>  133.480   9.500
   353 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1   52              G    9:54:02      929.72  90.68   2  < 460>  133.910   9.480
   354 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   60              G   10:15:17      929.68  90.93  21  < 360>  153.660   0.000
   355 SIKORA JÓZEF                    1    7              G    9:51:26      929.41  91.19   3  < 660>  131.450   9.450
   356 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   17              G    9:50:57      929.27  91.45   5  < 359>  130.980   9.440
   357 DOMARADZKI ADAM                 4   77              G   10:04:16      929.24  91.70  15  < 397>  143.350   0.000
   358 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   10              G    9:49:31      929.21  91.96  77  < 366>  129.640   0.000
   359 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   49              G    9:51:01      928.83  92.22   6  < 526>  130.980   9.400
   360 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4  112              G   10:15:27      928.74  92.47  22  < 363>  153.660   0.000
   361 PLACHA JERZY                    4   79              G   10:16:01      928.58  92.73  11  < 385>  154.160   0.000
   362 MAŚLEJAK JAN                    4   48              G   10:04:42      928.38  92.99  15  < 477>  143.620   0.000
   363 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   62              G   10:15:32      928.27  93.24  23  < 374>  153.660   0.000
   364 MUŚ JACEK                       4   25              G   10:13:57      928.21  93.50  18  < 388>  152.180   0.000
   365 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1   20              G    9:51:42      928.16  93.76  59-  4-  4  131.520   9.320
   366 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  154              G    9:49:41      928.10  94.01  78  < 380>  129.640   0.000
   367 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1   44              GS   9:51:45      927.83  94.27   2  < 688>  131.520   9.300
   368 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4   35              G   10:02:18      927.71  94.53   6  < 379>  141.290   9.280
   369 SADOWSKI ROBERT                 1   55              G    9:52:03      927.56  94.79  18  < 371>  131.760   0.000
   370 MATWIEJKO ANDRZEJ               1    4              G    9:48:02      927.24  95.04  74-  7-  7  127.990   9.260
   371 SADOWSKI ROBERT                 1   48              G    9:52:08      927.02  95.30  19  < 393>  131.760   0.000
   372 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   63              G    9:50:33      927.00  95.56   7  < 465>  130.290   9.230
   373 CHODORSKI MIECZYSŁAW            1   46              G    9:54:07      926.96  95.81  39-  1-  1  133.590   9.220
   374 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4  125              G   10:15:49      926.69  96.07  24  < 374>  153.660   0.000
   374 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   80              G   10:15:49      926.69  96.07  25  < 376>  153.660   0.000
   376 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   27              G   10:15:50      926.59  96.58  26  < 489>  153.660   0.000
   377 MUSIAŁ LUCJAN                   4   17              G   10:16:22      926.57  96.84   8  < 439>  154.150   0.000
   378 SZPURA STEFAN                   4   38              G   10:08:09      926.21  97.10   2  < 414>  146.480   9.150
   379 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4    4              G   10:02:33      926.19  97.35   7  < 392>  141.290   9.140
   380 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  121              G    9:49:59      926.11  97.61  79  < 389>  129.640   0.000
   381 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1   18              G    9:57:10      925.96  97.87   5  < 585>  136.270   9.120
   382 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   72              G    9:46:53      925.83  98.12   7  < 395>  126.730   9.100
   383 SAPIJASZKO MARIAN               4   12              G   10:05:28      925.79  98.38   6  < 391>  143.930   9.090
   384 NANASIK KRZYSZTOF               1   17              G    9:52:46      925.71  98.64   2  < 542>  132.160   9.080
   385 PLACHA JERZY                    4   68              G   10:16:32      925.70  98.90  12  < 425>  154.160   0.000
   386 JUREK STANISŁAW                 1    9              G    9:51:56      925.58  99.15  11  < 394>  131.370   0.000
   387 MADERA EUGENIUSZ                3   38              G    9:52:20      925.36  99.41   7  < 430>  131.710   9.040
   388 MUŚ JACEK                       4   62              G   10:14:28      925.29  99.67  19  < 402>  152.180   0.000
   389 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   95              G    9:50:07      925.23  99.92  80  < 389>  129.640   0.000
   389 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3   24              G    9:50:07      925.23  99.92  81  < 453>  129.640   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   391 SAPIJASZKO MARIAN               4   32              G   10:05:38      924.80 100.44   7  < 404>  143.930   8.990
   392 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4   29              G   10:02:47      924.77 100.69   8  < 421>  141.290   0.000
   393 SADOWSKI ROBERT                 1   27              G    9:52:29      924.74 100.95  20  < 407>  131.760   0.000
   394 JUREK STANISŁAW                 1   77              G    9:52:05      924.60 101.21  12  < 417>  131.370   0.000
   395 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   93              G    9:47:06      924.36 101.46   8  < 408>  126.730   0.000
   396 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1    1              G    9:51:55      924.35 101.72   3  < 556>  131.180   8.920
   397 DOMARADZKI ADAM                 4   21              G   10:05:07      924.14 101.98  16  < 398>  143.350   0.000
   398 BARCZYK JERZY                   3   89              GS   9:47:03      924.04 102.23   5  < 403>  126.640   8.900
   398 DOMARADZKI ADAM                 4   58              G   10:05:08      924.04 102.23  17  < 438>  143.350   0.000
   400 BANASIK JERZY                   4   34              G   10:11:12      924.01 102.75  35-  3-  3  148.950   8.870
   401 KRZEMIŃSKI MAREK                3    6              G    9:47:54      924.00 103.01  71-  8-  7  127.420   8.860
   402 MUŚ JACEK                       4   56              G   10:14:42      923.98 103.26  20  < 586>  152.180   0.000
   403 BARCZYK JERZY                   3   19              G    9:47:04      923.93 103.52   6  < 405>  126.640   8.830
   404 SAPIJASZKO MARIAN               4   43              G   10:05:47      923.91 103.78   8  < 470>  143.930   0.000
   405 BARCZYK JERZY                   3   26              G    9:47:06      923.71 104.03   7  < 444>  126.640   8.810
   406 PISKULAK ANDRZEJ                4   28              G   10:11:02      923.47 104.29  11  < 411>  148.710   0.000
   407 SADOWSKI ROBERT                 1   24              G    9:52:41      923.44 104.55  21  < 423>  131.760   0.000
   408 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    7              GS   9:47:19      922.90 104.80   9  < 571>  126.730   0.000
   409 PRZYŁUCKI JULIAN                3   43              G    9:48:21      922.80 105.06   2          127.670   8.760
   410 WODEJKO ROMAN                   1    2              G    9:52:08      922.73 105.32   3  < 415>  131.150   8.740
   411 PISKULAK ANDRZEJ                4    4              G   10:11:10      922.71 105.57  12  < 420>  148.710   0.000
   412 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   44              G    9:49:49      922.64 105.83  31  < 412>  129.000   0.000
   412 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   89              G    9:49:49      922.64 105.83  32  < 444>  129.000   0.000
   414 SZPURA STEFAN                   4   60              G   10:08:47      922.52 106.34   3  < 416>  146.480   8.690
   415 WODEJKO ROMAN                   1   74              G    9:52:10      922.51 106.60   4  < 458>  131.150   8.680
   416 SZPURA STEFAN                   4   16              G   10:08:48      922.42 106.86   4  < 422>  146.480   8.670
   417 JUREK STANISŁAW                 1   14              G    9:52:27      922.22 107.12  13  < 499>  131.370   0.000
   417 KRZEMIŃSKI MAREK                3   57              G    9:48:10      922.22 107.12   2  < 536>  127.420   8.650
   419 HALCZUK BOGDAN                  1   22              G    9:54:45      922.21 107.63   3  < 562>  133.490   8.630
   420 PISKULAK ANDRZEJ                4   33              G   10:11:16      922.14 107.89  13  < 491>  148.710   0.000
   421 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4    5              G   10:03:14      922.06 108.14   9  < 500>  141.290   0.000
   422 SZPURA STEFAN                   4   46              G   10:08:52      922.03 108.40   5  < 426>  146.480   8.590
   423 SADOWSKI ROBERT                 1   20              GS   9:52:56      921.83 108.66  22  < 434>  131.760   0.000
   424 GAŁDA MARIAN                    1   55              GS   9:53:26      921.54 108.91   6  < 520>  132.180   8.560
   425 PLACHA JERZY                    4   73              G   10:17:18      921.46 109.17  13  < 441>  154.160   0.000
   426 SZPURA STEFAN                   4   64              G   10:08:59      921.35 109.43   6  < 428>  146.480   8.540
   427 DOMAGALSKI JAN                  3   51              G    9:54:31      921.28 109.68   2  < 454>  133.140   8.520
   428 SZPURA STEFAN                   4   36              G   10:09:00      921.26 109.94   7  < 505>  146.480   8.510
   429 PAWLIK TADEUSZ                  1   53              G    9:53:03      921.15 110.20   8  < 485>  131.770   0.000
   430 MADERA EUGENIUSZ                3   27              G    9:53:01      920.94 110.45   8  < 494>  131.710   0.000
   431 WESOŁOWSKI JAKUB                4   12              G   10:05:39      920.85 110.71   7  < 447>  143.330   8.470
   432 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   15              G    9:53:28      920.70 110.97  33-  5-  5  132.090   8.460
   433 MAZUR STANISŁAW                 3   41              GS   9:39:43      920.47 111.23   2  < 440>  119.400   8.450
   434 SADOWSKI ROBERT                 1   32              GS   9:53:09      920.43 111.48  23  < 435>  131.760   0.000
   435 SADOWSKI ROBERT                 1    1              G    9:53:10      920.33 111.74  24  < 455>  131.760   0.000
   436 KLUKA PIOTR                     1   72              G    9:55:02      920.27 112.00   2  < 442>  133.470   8.410
   437 KLOC RYSZARD                    1    9              GS   9:40:03      919.88 112.25   2  < 478>  119.630   8.400
   438 DOMARADZKI ADAM                 4    7              G   10:05:52      919.70 112.51  18  < 523>  143.350   0.000
   439 MUSIAŁ LUCJAN                   4   65              G   10:17:37      919.66 112.77   9  < 443>  154.150   0.000
   440 MAZUR STANISŁAW                 3   28              G    9:39:50      919.64 113.02   3  < 479>  119.400   8.360
   441 PLACHA JERZY                    4   67              G   10:17:39      919.54 113.28  14  < 447>  154.160   0.000
   442 KLUKA PIOTR                     1   76              G    9:55:09      919.53 113.54   3  < 573>  133.470   8.330
   443 MUSIAŁ LUCJAN                   4   16              G   10:17:40      919.38 113.79  10  < 552>  154.150   0.000
   444 BARCZYK JERZY                   3   82              G    9:47:45      919.35 114.05   8  < 511>  126.640   0.000
   444 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   74              G    9:50:19      919.35 114.05  33  < 598>  129.000   0.000
   446 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   14              G   10:00:39      919.22 114.56  57- 11-  7  138.480   8.280
   447 PLACHA JERZY                    4   98              G   10:17:44      919.08 114.82  15  < 450>  154.160   0.000
   447 WESOŁOWSKI JAKUB                4   27              G   10:05:57      919.08 114.82   8  < 452>  143.330   0.000
   449 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   10              G   10:00:41      919.01 115.34   2  < 451>  138.480   8.240
   450 PLACHA JERZY                    4   23              G   10:17:47      918.80 115.59  16  < 522>  154.160   0.000
   451 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   19              GS  10:00:44      918.71 115.85   3  < 647>  138.480   8.220
   452 WESOŁOWSKI JAKUB                4   42              GS  10:06:01      918.68 116.11   9  < 457>  143.330   0.000
   453 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  125              G    9:51:07      918.67 116.36  82  < 514>  129.640   0.000
   454 DOMAGALSKI JAN                  3   16              G    9:54:56      918.63 116.62   3  < 693>  133.140   8.180
   455 SADOWSKI ROBERT                 1   40              G    9:53:26      918.62 116.88  25  < 548>  131.760   0.000
   456 DATA ZBIGNIEW                   1   70              G    9:53:06      918.31 117.13   3  < 459>  131.410   8.150
   457 WESOŁOWSKI JAKUB                4    2              G   10:06:06      918.19 117.39  10  < 490>  143.330   0.000
   458 WODEJKO ROMAN                   1   33              G    9:52:51      918.10 117.65   5  < 504>  131.150   8.130
   459 DATA ZBIGNIEW                   1    5              G    9:53:09      917.99 117.90   4  < 610>  131.410   8.110
   460 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1   46              G    9:55:55      917.72 118.16   3  < 460>  133.910   8.100
   460 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1   41              G    9:55:55      917.72 118.16   4  < 467>  133.910   8.100
   462 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3   17              G    9:56:03      917.49 118.67  70-  5-  5  134.000   8.070
   463 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   21              GS   9:40:13      917.47 118.93   3  < 481>  119.470   8.060
   464 SYNOWIEC RYSZARD                4   23              G   10:15:49      917.34 119.19  61-  2-  2  152.110   8.050
   465 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   66              GS   9:52:02      917.32 119.45   8  < 466>  130.290   0.000
   466 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   30              G    9:52:03      917.21 119.70   9  < 469>  130.290   0.000
   467 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1    1              G    9:56:00      917.19 119.96   5  < 745>  133.910   8.010
   468 LISOWSKI JANUSZ                 1   48              G    9:55:24      917.13 120.22   3  < 686>  133.350   8.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   469 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   36              GS   9:52:04      917.11 120.47  10  < 471>  130.290   0.000
   470 SAPIJASZKO MARIAN               4   64              G   10:06:57      917.04 120.73   9  < 476>  143.930   0.000
   471 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   48              G    9:52:05      917.00 120.99  11  < 471>  130.290   0.000
   471 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   59              G    9:52:05      917.00 120.99  12  < 475>  130.290   0.000
   473 PACER MIROSŁAW                  4   18              G   10:15:53      916.97 121.50   2  < 645>  152.110   7.930
   474 MATWIEJKO ANDRZEJ               1   34              G    9:49:36      916.83 121.76   2  < 515>  127.990   7.920
   475 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   78              G    9:52:08      916.67 122.01  13  < 507>  130.290   0.000
   476 SAPIJASZKO MARIAN               4   30              G   10:07:03      916.46 122.27  10  < 480>  143.930   0.000
   477 MAŚLEJAK JAN                    4    6              G   10:06:45      916.24 122.53  16  < 482>  143.620   0.000
   478 KLOC RYSZARD                    1   31              G    9:40:35      916.12 122.78   3  < 557>  119.630   7.870
   479 MAZUR STANISŁAW                 3   77              G    9:40:20      916.11 123.04   4  < 555>  119.400   7.860
   480 SAPIJASZKO MARIAN               4   57              G   10:07:07      916.07 123.30  11  < 487>  143.930   0.000
   481 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   49              G    9:40:25      916.06 123.56   4  < 674>  119.470   7.830
   482 MAŚLEJAK JAN                    4   16              G   10:06:48      915.94 123.81  17  < 483>  143.620   0.000
   483 MAŚLEJAK JAN                    4   50              G   10:06:49      915.85 124.07  18  < 484>  143.620   0.000
   484 MAŚLEJAK JAN                    4   37              G   10:06:50      915.75 124.33  19  < 492>  143.620   0.000
   485 PAWLIK TADEUSZ                  1   70              G    9:53:54      915.71 124.58   9  < 546>  131.770   0.000
   486 GUZIK TADEUSZ                   3   32              GS   9:58:45      915.70 124.84   2          136.210   7.770
   487 SAPIJASZKO MARIAN               4   29              G   10:07:12      915.59 125.10  12  < 493>  143.930   0.000
   488 DZIARSKI PIOTR                  1   44              G    9:58:24      915.43 125.35   3  < 577>  135.850   7.740
   489 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   78              G   10:17:52      915.37 125.61  27  < 501>  153.660   0.000
   490 WESOŁOWSKI JAKUB                4   23              G   10:06:35      915.36 125.87  11  < 602>  143.330   0.000
   491 PISKULAK ANDRZEJ                4   21              G   10:12:28      915.33 126.12  14  < 747>  148.710   0.000
   492 MAŚLEJAK JAN                    4   42              G   10:06:56      915.17 126.38  20  < 495>  143.620   0.000
   493 SAPIJASZKO MARIAN               4   19              G   10:07:17      915.10 126.64  13  < 552>  143.930   0.000
   494 MADERA EUGENIUSZ                3    9              G    9:53:56      915.08 126.89   9  < 579>  131.710   0.000
   495 MAŚLEJAK JAN                    4   41              G   10:06:59      914.87 127.15  21  < 509>  143.620   0.000
   496 SMOLIŃSKI A & Z                 1   20              GS   9:54:48      914.71 127.41   5  < 497>  132.450   7.640
   497 SMOLIŃSKI A & Z                 1   24              GS   9:54:51      914.39 127.67   6  < 717>  132.450   7.620
   498 WOLARZ JANUSZ                   3    6              GS   9:43:40      914.07 127.92   8  < 599>  122.180   0.000
   499 JUREK STANISŁAW                 1    5              G    9:53:48      913.56 128.18  14  < 502>  131.370   0.000
   500 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4   39              G   10:04:40      913.51 128.44  10  < 506>  141.290   0.000
   501 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   48              G   10:18:13      913.47 128.69  28  < 564>  153.660   0.000
   502 JUREK STANISŁAW                 1   23              G    9:53:49      913.46 128.95  15  < 502>  131.370   0.000
   502 JUREK STANISŁAW                 1   25              GS   9:53:49      913.46 128.95  16  < 537>  131.370   0.000
   504 WODEJKO ROMAN                   1   67              G    9:53:37      913.20 129.46   6  < 619>  131.150   7.530
   505 SZPURA STEFAN                   4   21              G   10:10:28      912.84 129.72   8  < 623>  146.480   0.000
   506 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4   26              G   10:04:47      912.82 129.98  11  < 628>  141.290   0.000
   507 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   10              G    9:52:45      912.72 130.23  14  < 508>  130.290   0.000
   508 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   41              G    9:52:46      912.61 130.49  15  < 510>  130.290   0.000
   509 MAŚLEJAK JAN                    4   33              G   10:07:23      912.55 130.75  22  < 615>  143.620   0.000
   510 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   74              G    9:52:48      912.40 131.00  16  < 512>  130.290   0.000
   511 BARCZYK JERZY                   3   39              G    9:48:48      912.39 131.26   9  < 513>  126.640   0.000
   512 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   90              G    9:52:52      911.97 131.52  17  < 535>  130.290   0.000
   513 BARCZYK JERZY                   3   75              G    9:48:54      911.74 131.77  10  < 518>  126.640   0.000
   514 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  126              G    9:52:14      911.46 132.03  83  < 539>  129.640   0.000
   515 MATWIEJKO ANDRZEJ               1   37              G    9:50:28      911.18 132.29   3  < 519>  127.990   7.390
   516 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   33              GS   9:54:59      911.07 132.55   2  < 650>  132.090   7.380
   517 PYTLIK TOMASZ                   1   34              GS   9:52:40      911.01 132.80   4  < 531>  129.970   7.370
   518 BARCZYK JERZY                   3   33              G    9:49:01      910.97 133.06  11  < 663>  126.640   0.000
   519 MATWIEJKO ANDRZEJ               1   53              G    9:50:30      910.96 133.32   4  < 520>  127.990   7.340
   520 GAŁDA MARIAN                    1   51              GS   9:55:08      910.75 133.57   7  < 527>  132.180   7.330
   520 MATWIEJKO ANDRZEJ               1    7              G    9:50:32      910.75 133.57   5  < 588>  127.990   7.330
   522 PLACHA JERZY                    4   38              G   10:19:17      910.66 134.09  17  < 566>  154.160   0.000
   523 DOMARADZKI ADAM                 4   13              G   10:07:26      910.54 134.34  19  < 528>  143.350   0.000
   524 MAZUR MACIEJ                    1   83              G   10:03:59      910.49 134.60   9  < 524>  140.200   0.000
   524 MAZUR MACIEJ                    1  104              G   10:03:59      910.49 134.60  10  < 529>  140.200   0.000
   526 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   62              G    9:53:52      910.43 135.11   7  < 572>  130.980   7.250
   527 GAŁDA MARIAN                    1   38              G    9:55:13      910.23 135.37   8  < 532>  132.180   0.000
   528 DOMARADZKI ADAM                 4   74              G   10:07:30      910.16 135.63  20  < 530>  143.350   0.000
   529 MAZUR MACIEJ                    1   87              G   10:04:03      910.09 135.88  11  < 676>  140.200   0.000
   530 DOMARADZKI ADAM                 4   20              G   10:07:31      910.06 136.14  21  < 534>  143.350   0.000
   531 PYTLIK TOMASZ                   1   15              G    9:52:50      909.94 136.40   5  < 544>  129.970   7.190
   532 GAŁDA MARIAN                    1   20              G    9:55:16      909.91 136.66   9  < 533>  132.180   0.000
   533 GAŁDA MARIAN                    1   46              G    9:55:17      909.81 136.91  10  < 607>  132.180   0.000
   534 DOMARADZKI ADAM                 4   45              G   10:07:34      909.77 137.17  22  < 695>  143.350   0.000
   535 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   21              G    9:53:14      909.64 137.43  18  < 538>  130.290   0.000
   536 KRZEMIŃSKI MAREK                3   13              G    9:50:05      909.60 137.68   3  < 621>  127.420   7.120
   537 JUREK STANISŁAW                 1   52              G    9:54:27      909.45 137.94  17  < 541>  131.370   0.000
   538 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   12              G    9:53:16      909.42 138.20  19  < 543>  130.290   0.000
   539 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3    8              G    9:52:35      909.22 138.45  84  < 540>  129.640   0.000
   540 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3  138              G    9:52:36      909.12 138.71  85          129.640   0.000
   541 JUREK STANISŁAW                 1   74              G    9:54:32      908.93 138.97  18  < 545>  131.370   0.000
   542 NANASIK KRZYSZTOF               1    8              G    9:55:27      908.63 139.22   3  < 614>  132.160   7.050
   543 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   53              G    9:53:24      908.58 139.48  20  < 602>  130.290   0.000
   544 PYTLIK TOMASZ                   1   16              G    9:53:04      908.46 139.74   6  < 645>  129.970   7.020
   545 JUREK STANISŁAW                 1    7              G    9:54:38      908.30 139.99  19  < 547>  131.370   0.000
   546 PAWLIK TADEUSZ                  1   49              G    9:55:05      908.24 140.25  10  < 554>  131.770   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   547 JUREK STANISŁAW                 1   32              G    9:54:40      908.09 140.51  20  < 550>  131.370   0.000
   548 SADOWSKI ROBERT                 1   54              G    9:55:11      907.54 140.77  26  < 551>  131.760   0.000
   549 KAWKA JAN                       1   44              G    9:50:14      907.42 141.02  49-  1-  1  127.250   6.960
   550 JUREK STANISŁAW                 1   46              G    9:54:47      907.36 141.28  21  < 563>  131.370   0.000
   551 SADOWSKI ROBERT                 1   47              G    9:55:15      907.13 141.54  27  < 565>  131.760   0.000
   552 MUSIAŁ LUCJAN                   4   49              G   10:19:56      907.12 141.79  11  < 559>  154.150   0.000
   552 SAPIJASZKO MARIAN               4   51              G   10:08:40      907.12 141.79  14  < 644>  143.930   0.000
   554 PAWLIK TADEUSZ                  1   64              G    9:55:17      906.99 142.31  11  < 561>  131.770   0.000
   555 MAZUR STANISŁAW                 3   49              GSM  9:41:40      906.84 142.56   5  < 558>  119.400   6.880
   556 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1    8              GS   9:54:41      906.67 142.82   4  < 694>  131.180   6.870
   557 KLOC RYSZARD                    1   14              G    9:41:57      906.63 143.08   4  < 641>  119.630   6.850
   558 MAZUR STANISŁAW                 3   35              GSM  9:41:42      906.61 143.33   6  < 591>  119.400   6.840
   559 MUSIAŁ LUCJAN                   4   51              G   10:20:02      906.59 143.59  12  < 626>  154.150   0.000
   560 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3    1              GSM  9:57:49      906.53 143.85   2  < 753>  134.000   6.810
   561 PAWLIK TADEUSZ                  1   83              G    9:55:23      906.36 144.10  12  < 634>  131.770   0.000
   562 HALCZUK BOGDAN                  1   21              G    9:57:17      906.35 144.36   4  < 703>  133.490   6.790
   563 JUREK STANISŁAW                 1   37              GS   9:54:58      906.21 144.62  22  < 581>  131.370   0.000
   564 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   16              G   10:19:35      906.10 144.88  29  < 567>  153.660   0.000
   565 SADOWSKI ROBERT                 1   22              G    9:55:25      906.09 145.13  28  < 568>  131.760   0.000
   566 PLACHA JERZY                    4   61              G   10:20:15      905.49 145.39  18  < 587>  154.160   0.000
   567 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   69              G   10:19:42      905.48 145.65  30  < 578>  153.660   0.000
   568 SADOWSKI ROBERT                 1   59              G    9:55:32      905.36 145.90  29  < 570>  131.760   0.000
   569 KONOFACKI JÓZEF                 4   28              G   10:15:51      905.34 146.16   6  < 625>  150.150   6.700
   570 SADOWSKI ROBERT                 1   11              GS   9:55:33      905.26 146.42  30  < 620>  131.760   0.000
   571 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   75              G    9:50:01      905.11 146.67  10  < 584>  126.730   0.000
   572 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   14              G    9:54:44      904.98 146.93   8  < 574>  130.980   0.000
   573 KLUKA PIOTR                     1   46              G    9:57:32      904.68 147.19   4  < 708>  133.470   6.650
   574 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   19              GS   9:54:48      904.56 147.44   9  < 583>  130.980   0.000
   575 KLEMENTOWSKI MAREK              3    7              G    9:51:33      904.35 147.70   6  < 592>  128.010   6.620
   576 SEWIELSKI BOGDAN                3   38              G    9:51:56      904.30 147.96  52-  2-  2  128.350   6.610
   577 DZIARSKI PIOTR                  1   14              G   10:00:15      904.16 148.21   4  < 707>  135.850   6.600
   578 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   30              G   10:19:57      904.15 148.47  31  < 582>  153.660   0.000
   579 MADERA EUGENIUSZ                3   20              G    9:55:44      903.77 148.73  10  < 654>  131.710   0.000
   580 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1   44              G    9:57:42      903.72 148.99   5  < 667>  133.480   6.560
   581 JUREK STANISŁAW                 1   81              G    9:55:24      903.51 149.24  23  < 684>  131.370   0.000
   582 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   45              G   10:20:06      903.35 149.50  32  < 641>  153.660   0.000
   583 SZUMILAS ZDZISŁAW               1   80              G    9:55:02      903.10 149.76  10  < 771>  130.980   0.000
   584 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   49              G    9:50:20      903.06 150.01  11  < 640>  126.730   0.000
   585 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1   42              G   10:00:57      902.75 150.27   6  < 589>  136.270   6.490
   586 MUŚ JACEK                       4   40              G   10:18:39      902.34 150.53  21  < 673>  152.180   0.000
   587 PLACHA JERZY                    4   99              G   10:20:56      901.87 150.78  19  < 590>  154.160   0.000
   588 MATWIEJKO ANDRZEJ               1    1              G    9:51:56      901.76 151.04   6  < 739>  127.990   6.460
   589 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1   52              GS  10:01:07      901.75 151.30   7          136.270   6.440
   590 PLACHA JERZY                    4    3              G   10:20:58      901.70 151.55  20  < 606>  154.160   0.000
   591 MAZUR STANISŁAW                 3   66              GS   9:42:27      901.47 151.81   7  < 593>  119.400   6.420
   592 KLEMENTOWSKI MAREK              3   34              G    9:52:02      901.27 152.07   7  < 595>  128.010   6.400
   593 MAZUR STANISŁAW                 3   65              GS   9:42:29      901.25 152.32   8          119.400   0.000
   594 WENDERSKI EUGENIUSZ             3   28              G    9:52:53      901.23 152.58  37-  1-  1  128.770   6.380
   595 KLEMENTOWSKI MAREK              3   67              G    9:52:04      901.06 152.84   8  < 596>  128.010   0.000
   596 KLEMENTOWSKI MAREK              3    4              G    9:52:05      900.95 153.10   9  < 596>  128.010   0.000
   596 KLEMENTOWSKI MAREK              3   63              G    9:52:05      900.95 153.10  10  < 679>  128.010   0.000
   598 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  140              G    9:53:11      900.94 153.61  34  < 600>  129.000   0.000
   599 WOLARZ JANUSZ                   3    3              G    9:45:37      900.92 153.87   9  < 715>  122.180   0.000
   600 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   73              G    9:53:15      900.52 154.12  35  < 600>  129.000   0.000
   600 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  156              G    9:53:15      900.52 154.12  36  < 604>  129.000   0.000
   602 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   79              GS   9:54:43      900.31 154.64  21  < 612>  130.290   0.000
   602 WESOŁOWSKI JAKUB                4   33              GS  10:09:12      900.31 154.64  12  < 613>  143.330   0.000
   604 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   19              G    9:53:18      900.21 155.15  37  < 604>  129.000   0.000
   604 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   62              G    9:53:18      900.21 155.15  38  < 664>  129.000   0.000
   606 PLACHA JERZY                    4   33              G   10:21:15      900.20 155.66  21  < 648>  154.160   0.000
   607 GAŁDA MARIAN                    1   47              G    9:56:51      900.10 155.92  11  < 609>  132.180   0.000
   608 HAŁASIEWICZ DANIEL              1    6              GS   9:55:46      899.93 156.18   2  < 611>  131.180   6.200
   609 GAŁDA MARIAN                    1   40              G    9:56:54      899.80 156.43  12  < 746>  132.180   0.000
   610 DATA ZBIGNIEW                   1   40              G    9:56:03      899.76 156.69   5  < 656>  131.410   6.170
   611 HAŁASIEWICZ DANIEL              1    4              G    9:55:48      899.73 156.95   3  < 617>  131.180   6.160
   612 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   45              G    9:54:49      899.69 157.21  22  < 638>  130.290   0.000
   613 WESOŁOWSKI JAKUB                4   18              G   10:09:19      899.66 157.46  13  < 616>  143.330   0.000
   614 NANASIK KRZYSZTOF               1   21              G    9:56:55      899.56 157.72   4  < 658>  132.160   6.120
   615 MAŚLEJAK JAN                    4   26              G   10:09:40      899.50 157.98  23  < 617>  143.620   0.000
   616 WESOŁOWSKI JAKUB                4   39              G   10:09:22      899.37 158.23  14  < 630>  143.330   0.000
   617 HAŁASIEWICZ DANIEL              1   21              G    9:55:52      899.31 158.49   4  < 765>  131.180   6.080
   617 MAŚLEJAK JAN                    4   22              G   10:09:42      899.31 158.49  24  < 748>  143.620   0.000
   619 WODEJKO ROMAN                   1   45              G    9:55:54      898.90 159.00   7  < 621>  131.150   6.060
   620 SADOWSKI ROBERT                 1   51              G    9:56:35      898.87 159.26  31  < 624>  131.760   0.000
   621 KRZEMIŃSKI MAREK                3   26              G    9:51:47      898.70 159.52   4  < 627>  127.420   6.030
   621 WODEJKO ROMAN                   1   66              G    9:55:56      898.70 159.52   8  < 629>  131.150   0.000
   623 SZPURA STEFAN                   4   33              G   10:13:01      898.56 160.03   9  < 659>  146.480   0.000
   624 SADOWSKI ROBERT                 1   64              G    9:56:39      898.47 160.29  32  < 670>  131.760   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   625 KONOFACKI JÓZEF                 4   21              G   10:17:08      898.39 160.54   7  < 727>  150.150   5.980
   626 MUSIAŁ LUCJAN                   4   18              G   10:21:36      898.31 160.80  13  < 655>  154.150   0.000
   627 KRZEMIŃSKI MAREK                3   78              G    9:51:54      897.96 161.06   5  < 631>  127.420   5.950
   628 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4   31              G   10:07:21      897.94 161.32  12  < 638>  141.290   0.000
   629 WODEJKO ROMAN                   1   31              G    9:56:04      897.88 161.57   9  < 633>  131.150   0.000
   630 WESOŁOWSKI JAKUB                4   51              G   10:09:39      897.78 161.83  15  < 632>  143.330   0.000
   631 KRZEMIŃSKI MAREK                3   32              G    9:51:57      897.64 162.09   6  < 726>  127.420   5.900
   632 WESOŁOWSKI JAKUB                4   87              G   10:09:41      897.59 162.34  16  < 729>  143.330   0.000
   633 WODEJKO ROMAN                   1   68              G    9:56:08      897.47 162.60  10  < 677>  131.150   0.000
   634 PAWLIK TADEUSZ                  1    4              G    9:56:50      897.41 162.86  13  < 636>  131.770   0.000
   635 SYNOWIEC RYSZARD                4   12              G   10:19:30      897.40 163.11   2          152.110   5.850
   636 PAWLIK TADEUSZ                  1   81              G    9:56:55      896.90 163.37  14  < 636>  131.770   0.000
   636 PAWLIK TADEUSZ                  1    5              G    9:56:55      896.90 163.37  15          131.770   0.000
   638 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4   32              G   10:07:34      896.70 163.88  13  < 649>  141.290   0.000
   638 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1   56              GS   9:55:18      896.70 163.88  23  < 651>  130.290   0.000
   640 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   26              GS   9:51:20      896.68 164.40  12  < 687>  126.730   0.000
   641 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   19              G   10:21:22      896.67 164.65  33  < 643>  153.660   0.000
   641 KLOC RYSZARD                    1   23              GS   9:43:25      896.67 164.65   5  < 698>  119.630   5.770
   643 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   37              G   10:21:23      896.59 165.17  34  < 681>  153.660   0.000
   644 SAPIJASZKO MARIAN               4   31              G   10:10:33      896.48 165.43  15  < 652>  143.930   0.000
   645 PACER MIROSŁAW                  4   55              G   10:19:42      896.35 165.68   3          152.110   5.720
   645 PYTLIK TOMASZ                   1   14              G    9:55:00      896.35 165.68   7  < 763>  129.970   5.720
   647 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   20              G   10:04:30      896.31 166.20   4  < 660>  138.480   5.700
   648 PLACHA JERZY                    4   97              G   10:22:00      896.28 166.45  22  < 742>  154.160   0.000
   649 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4   40              G   10:07:39      896.23 166.71  14          141.290   0.000
   650 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   36              G    9:57:24      896.13 166.97   3  < 657>  132.090   5.660
   651 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1    1              G    9:55:25      895.98 167.22  24          130.290   0.000
   652 SAPIJASZKO MARIAN               4   69              G   10:10:39      895.92 167.48  16          143.930   0.000
   653 BARAŃSKI ANDRZEJ                4   28              G   10:10:17      895.91 167.74  45-  4-  4  143.600   5.620
   654 MADERA EUGENIUSZ                3    5              G    9:57:01      895.89 167.99  11  < 689>  131.710   0.000
   655 MUSIAŁ LUCJAN                   4    8              G   10:22:04      895.87 168.25  14  < 682>  154.150   0.000
   656 DATA ZBIGNIEW                   1   13              G    9:56:42      895.77 168.51   6  < 672>  131.410   5.580
   657 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3    6              G    9:57:28      895.73 168.76   4  < 662>  132.090   5.570
   658 NANASIK KRZYSZTOF               1   16              G    9:57:33      895.70 169.02   5  < 665>  132.160   5.560
   659 SZPURA STEFAN                   4   43              G   10:13:35      895.45 169.28  10          146.480   0.000
   660 SIKORA JÓZEF                    1    9              G    9:56:48      895.44 169.54   4  < 730>  131.450   5.530
   660 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   12              GS  10:04:39      895.44 169.54   5  < 669>  138.480   5.530
   662 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3   17              G    9:57:36      894.92 170.05   5          132.090   5.500
   663 BARCZYK JERZY                   3   12              G    9:51:31      894.88 170.31  12  < 752>  126.640   0.000
   664 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4   28              G    9:54:10      894.80 170.56  39  < 666>  129.000   0.000
   665 NANASIK KRZYSZTOF               1   14              G    9:57:44      894.59 170.82   6          132.160   5.470
   666 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  118              G    9:54:14      894.38 171.08  40  < 668>  129.000   0.000
   667 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1   10              G    9:59:15      894.34 171.33   6          133.480   5.440
   668 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4  161              G    9:54:17      894.07 171.59  41          129.000   0.000
   669 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   21              G   10:04:54      894.00 171.85   6  < 701>  138.480   5.410
   670 SADOWSKI ROBERT                 1   42              G    9:57:26      893.69 172.10  33  < 671>  131.760   0.000
   671 SADOWSKI ROBERT                 1   26              G    9:57:33      892.99 172.36  34  < 724>  131.760   0.000
   672 DATA ZBIGNIEW                   1   27              G    9:57:13      892.63 172.62   7  < 714>  131.410   5.380
   673 MUŚ JACEK                       4    7              G   10:20:32      892.38 172.87  22  < 735>  152.180   0.000
   674 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   16              G    9:43:57      891.90 173.13   5  < 683>  119.470   5.350
   675 BARAŃSKI ANDRZEJ                4   18              G   10:11:01      891.83 173.39   2  < 680>  143.600   5.340
   676 MAZUR MACIEJ                    1  107              G   10:07:13      891.76 173.65  12  < 760>  140.200   0.000
   677 WODEJKO ROMAN                   1   77              G    9:57:05      891.67 173.90  11  < 678>  131.150   0.000
   678 WODEJKO ROMAN                   1   34              G    9:57:07      891.47 174.16  12  < 700>  131.150   0.000
   679 KLEMENTOWSKI MAREK              3   10              G    9:53:36      891.44 174.42  11  < 702>  128.010   0.000
   680 BARAŃSKI ANDRZEJ                4   56              G   10:11:07      891.28 174.67   3  < 762>  143.600   5.270
   681 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4   79              G   10:22:26      891.13 174.93  35          153.660   0.000
   682 MUSIAŁ LUCJAN                   4    9              GS  10:23:00      891.04 175.19  15  < 730>  154.150   0.000
   683 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   30              GS   9:44:07      890.79 175.44   6  < 685>  119.470   5.230
   684 JUREK STANISŁAW                 1   33              G    9:57:30      890.64 175.70  24  < 749>  131.370   0.000
   685 BIAŁOWĄS DANIEL                 3    8              G    9:44:09      890.57 175.96   7  < 691>  119.470   5.210
   686 LISOWSKI JANUSZ                 1    9              G    9:59:46      890.39 176.21   4  < 692>  133.350   5.200
   687 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   85              G    9:52:20      890.38 176.47  13  < 728>  126.730   0.000
   688 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1   57              GS   9:57:43      890.35 176.73   3  < 697>  131.520   5.170
   689 MADERA EUGENIUSZ                3   22              G    9:57:58      890.13 176.98  12  < 690>  131.710   0.000
   690 MADERA EUGENIUSZ                3   25              G    9:57:59      890.03 177.24  13          131.710   0.000
   691 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   33              G    9:44:14      890.02 177.50   8  < 734>  119.470   0.000
   692 LISOWSKI JANUSZ                 1   43              G    9:59:50      889.99 177.75   5  < 696>  133.350   5.120
   693 DOMAGALSKI JAN                  3   45              GS   9:59:36      889.97 178.01   4          133.140   5.110
   694 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1   10              GS   9:57:25      889.86 178.27   5          131.180   5.090
   695 DOMARADZKI ADAM                 4    1              G   10:11:06      889.82 178.53  23  < 718>  143.350   0.000
   696 LISOWSKI JANUSZ                 1   28              GS   9:59:53      889.69 178.78   6  < 699>  133.350   5.070
   697 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1    7              G    9:57:50      889.65 179.04   4          131.520   5.050
   698 KLOC RYSZARD                    1   29              G    9:44:29      889.55 179.30   6          119.630   5.040
   699 LISOWSKI JANUSZ                 1   22              GS   9:59:55      889.49 179.55   7          133.350   5.030
   700 WODEJKO ROMAN                   1   18              G    9:57:28      889.35 179.81  13  < 778>  131.150   0.000
   701 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   52              G   10:05:45      889.12 180.07   7  < 704>  138.480   5.000
   702 KLEMENTOWSKI MAREK              3   74              G    9:53:59      889.06 180.32  12  < 705>  128.010   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   703 HALCZUK BOGDAN                  1   17              G   10:00:09      889.04 180.58   5          133.490   4.980
   704 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   67              G   10:05:47      888.93 180.84   8  < 706>  138.480   0.000
   705 KLEMENTOWSKI MAREK              3   41              G    9:54:05      888.44 181.09  13  < 741>  128.010   0.000
   706 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2    5              G   10:05:53      888.36 181.35   9  < 709>  138.480   0.000
   707 DZIARSKI PIOTR                  1   38              G   10:02:57      888.20 181.61   5  < 759>  135.850   4.930
   708 KLUKA PIOTR                     1   26              G   10:00:20      887.83 181.86   5  < 710>  133.470   4.910
   709 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2    3              GS  10:06:00      887.69 182.12  10  < 744>  138.480   0.000
   710 KLUKA PIOTR                     1   43              GS  10:00:22      887.63 182.38   6  < 712>  133.470   4.890
   711 TWARDY DAWID                    1   32              G   10:03:12      887.53 182.64   3  < 716>  135.970   4.870
   712 KLUKA PIOTR                     1   13              G   10:00:24      887.43 182.89   7  < 713>  133.470   4.860
   713 KLUKA PIOTR                     1   31              G   10:00:25      887.34 183.15   8          133.470   0.000
   714 DATA ZBIGNIEW                   1   21              G    9:58:06      887.31 183.41   8  < 723>  131.410   0.000
   715 WOLARZ JANUSZ                   3   61              G    9:47:43      887.18 183.66  10  < 722>  122.180   0.000
   716 TWARDY DAWID                    1   29              G   10:03:16      887.15 183.92   4  < 719>  135.970   4.810
   717 SMOLIŃSKI A & Z                 1   27              GS   9:59:22      886.74 184.18   7  < 720>  132.450   4.800
   718 DOMARADZKI ADAM                 4   42              G   10:11:40      886.70 184.43  24  < 769>  143.350   0.000
   719 TWARDY DAWID                    1   55              G   10:03:21      886.66 184.69   5  < 721>  135.970   4.770
   720 SMOLIŃSKI A & Z                 1   17              GS   9:59:23      886.65 184.95   8  < 733>  132.450   0.000
   721 TWARDY DAWID                    1   50              G   10:03:22      886.57 185.20   6          135.970   4.750
   722 WOLARZ JANUSZ                   3    5              GS   9:47:49      886.54 185.46  11  < 772>  122.180   0.000
   723 DATA ZBIGNIEW                   1   30              G    9:58:15      886.41 185.72   9          131.410   0.000
   724 SADOWSKI ROBERT                 1   16              G    9:58:40      886.28 185.97  35  < 738>  131.760   0.000
   725 SEWIELSKI BOGDAN                3   17              G    9:54:51      886.09 186.23   2          128.350   4.690
   726 KRZEMIŃSKI MAREK                3   70              G    9:53:49      885.99 186.49   7  < 736>  127.420   4.680
   727 KONOFACKI JÓZEF                 4   49              G   10:19:30      885.84 186.75   8          150.150   0.000
   728 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   15              G    9:53:09      885.30 187.00  14  < 740>  126.730   0.000
   729 WESOŁOWSKI JAKUB                4   37              GS  10:11:56      885.12 187.26  17  < 732>  143.330   0.000
   730 MUSIAŁ LUCJAN                   4    7              GS  10:24:11      884.99 187.52  16          154.150   0.000
   730 SIKORA JÓZEF                    1   16              G    9:58:32      884.99 187.52   5  < 755>  131.450   4.630
   732 WESOŁOWSKI JAKUB                4   44              G   10:11:58      884.94 188.03  18  < 758>  143.330   0.000
   733 SMOLIŃSKI A & Z                 1   22              GS   9:59:41      884.87 188.29   9          132.450   0.000
   734 BIAŁOWĄS DANIEL                 3   13              GS   9:45:02      884.75 188.54   9          119.470   0.000
   735 MUŚ JACEK                       4   46              G   10:22:01      884.68 188.80  23  < 737>  152.180   0.000
   736 KRZEMIŃSKI MAREK                3   56              G    9:54:03      884.55 189.06   8          127.420   0.000
   737 MUŚ JACEK                       4   12              G   10:22:03      884.51 189.31  24  < 773>  152.180   0.000
   738 SADOWSKI ROBERT                 1   65              G    9:58:59      884.39 189.57  36          131.760   0.000
   739 MATWIEJKO ANDRZEJ               1   36              G    9:54:44      884.32 189.83   7          127.990   4.510
   740 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1   50              G    9:53:22      883.96 190.08  15          126.730   0.000
   741 KLEMENTOWSKI MAREK              3   76              G    9:54:50      883.84 190.34  14  < 743>  128.010   0.000
   742 PLACHA JERZY                    4   16              G   10:24:27      883.69 190.60  23          154.160   0.000
   743 KLEMENTOWSKI MAREK              3   40              G    9:54:53      883.54 190.86  15          128.010   0.000
   744 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2   54              G   10:06:47      883.26 191.11  11          138.480   0.000
   745 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1   78              G   10:01:37      883.21 191.37   6          133.910   4.440
   746 GAŁDA MARIAN                    1   45              G    9:59:42      882.97 191.63  13          132.180   0.000
   747 PISKULAK ANDRZEJ                4   31              G   10:18:30      882.55 191.88  15          148.710   0.000
   748 MAŚLEJAK JAN                    4   80              G   10:12:46      882.37 192.14  25  < 750>  143.620   0.000
   749 JUREK STANISŁAW                 1   24              G    9:58:55      882.17 192.40  25  < 751>  131.370   0.000
   750 MAŚLEJAK JAN                    4    1              G   10:12:51      881.92 192.65  26          143.620   0.000
   751 JUREK STANISŁAW                 1   13              G    9:58:59      881.78 192.91  26          131.370   0.000
   752 BARCZYK JERZY                   3   55              G    9:53:39      881.59 193.17  13  < 757>  126.640   0.000
   753 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3   85              G   10:02:08      880.81 193.42   3  < 754>  134.000   4.330
   754 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3   21              G   10:02:10      880.61 193.68   4  < 756>  134.000   4.320
   755 SIKORA JÓZEF                    1   13              G    9:59:18      880.44 193.94   6  < 770>  131.450   4.310
   756 JURCZAK      & MACIEJEWSKI      3   81              G   10:02:12      880.42 194.19   5          134.000   4.300
   757 BARCZYK JERZY                   3   32              G    9:53:51      880.36 194.45  14  < 768>  126.640   0.000
   758 WESOŁOWSKI JAKUB                4   41              G   10:12:50      880.23 194.71  19          143.330   0.000
   759 DZIARSKI PIOTR                  1   29              G   10:04:22      880.05 194.97   6          135.850   4.260
   760 MAZUR MACIEJ                    1   62              G   10:09:20      879.92 195.22  13          140.200   0.000
   761 BANASIK JERZY                   4   15              G   10:19:17      879.89 195.48   2  < 774>  148.950   4.230
   762 BARAŃSKI ANDRZEJ                4   37              G   10:13:16      879.54 195.74   4          143.600   4.220
   763 PYTLIK TOMASZ                   1   67              G    9:57:48      879.36 195.99   8  < 764>  129.970   0.000
   764 PYTLIK TOMASZ                   1   53              G    9:57:49      879.27 196.25   9  < 766>  129.970   0.000
   765 HAŁASIEWICZ DANIEL              1   14              G    9:59:12      879.22 196.51   5          131.180   4.180
   766 PYTLIK TOMASZ                   1   17              G    9:57:50      879.17 196.76  10  < 767>  129.970   0.000
   767 PYTLIK TOMASZ                   1   31              GS   9:57:51      879.07 197.02  11          129.970   0.000
   768 BARCZYK JERZY                   3   23              G    9:54:04      879.04 197.28  15          126.640   0.000
   769 DOMARADZKI ADAM                 4   66              G   10:13:06      878.91 197.53  25  < 777>  143.350   0.000
   770 SIKORA JÓZEF                    1    8              G    9:59:34      878.87 197.79   7          131.450   4.120
   771 SZUMILAS ZDZISŁAW               1    9              G    9:59:02      878.86 198.05  11          130.980   0.000
   772 WOLARZ JANUSZ                   3   16              G    9:49:02      878.78 198.30  12          122.180   0.000
   773 MUŚ JACEK                       4   52              G   10:23:13      878.55 198.56  25  < 775>  152.180   0.000
   774 BANASIK JERZY                   4   10              G   10:19:33      878.50 198.82   3          148.950   4.060
   775 MUŚ JACEK                       4   24              G   10:23:17      878.22 199.08  26  < 776>  152.180   0.000
   776 MUŚ JACEK                       4   35              G   10:23:18      878.13 199.33  27          152.180   0.000
   777 DOMARADZKI ADAM                 4   44              G   10:13:16      878.01 199.59  26          143.350   0.000
   778 WODEJKO ROMAN                   1   28              G    9:59:23      877.94 199.85  14  < 779>  131.150   0.000
   779 WODEJKO ROMAN                   1   44              G    9:59:27      877.55 200.10  15          131.150   0.000
   -------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec Konkursów
   780 MUŚ JACEK                       4   39              G   10:23:25      877.54   0.00  28          152.180   0.000
   781 PYTLIK TOMASZ                   1   13              G    9:58:07      877.48   0.00  12          129.970   0.000
   782 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1   22              GS   9:59:32      877.26   0.00   6          131.180   0.000
   783 BANASIK JERZY                   4   20              G   10:19:56      876.52   0.00   4          148.950   0.000
   784 LISOWSKI JANUSZ                 1   21              G   10:02:09      876.44   0.00   8          133.350   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------     








            PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 16, z dnia 30.07.17 HALLE                                    
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BACZYŃSKI       ADAM            2    27    5    12   143.71     
              2 LISOWSKI        JANUSZ          1    32    5    11   143.04     
              3 URBANOWICZ      DOROTA          1    30    5    13   140.58     
              4 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    32    5    12   140.44     
              5 PISKULAK        ANDRZEJ         4    42    5    18   139.81     
              6 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    32    5    13   139.70     
              7 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    41    5    12   136.34     
              8 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    20    5     7   135.84     
              9 BERYZEWSKI      K & S           2    37    5    11   133.53     
             10 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    46    5     6   132.75     
             11 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    38    5     5   131.49     
             12 JUREK           STANISŁAW       1    36    5     6   126.67     
             13 DZIARSKI        PIOTR           1    20    5     5   126.57     
             14 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    15    5     5   124.83     
             15 MYRDZIO         JOLANTA         2    35    5     7   123.34     
             16 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    15    4     4   118.03     
             17 DOMARADZKI      ADAM            4    37    5     5   114.40     
             18 TOCZEK          ROMAN           2    13    4     4   109.96     
             19 LACH            STANISŁAW       2     8    4     4    96.81     
             20 KONOFACKI       JÓZEF           4    13    4     4    95.60     
             21 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    27    4     4    91.54     
             22 MAZUR           STANISŁAW       3    18    3     3    80.38     
             23 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    24    3     3    79.18     
             24 DOMAGALSKI      JAN             3    10    3     3    77.44     
             25 SAPIJASZKO      MARIAN          4    24    3     3    75.85     
             26 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    10    3     3    74.73     
             27 PAWLIK          TADEUSZ         1    26    3     3    72.85     
             28 MAŚLEJAK        JAN             4    13    3     3    68.07     
             29 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    28    2     2    50.73     
             30 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    28    2     2    49.37     
             31 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    22    2     2    45.90     
             32 KLOC            RYSZARD         1    30    2     2    45.56     
             33 SZPURA          STEFAN          4    27    2     2    44.64     
             34 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    13    1     1    29.42     
             35 MUŚ             JACEK           4    18    1     1    29.32     
             36 HALCZUK         BOGDAN          1    20    1     1    28.36     
             37 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    18    1     1    28.16     
             38 MOSIŃSKI        ADAM            2     8    1     1    26.33     
             39 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    21    1     1    22.90     
             40 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    20    1     1    22.75     
             41 KLUKA           PIOTR           1    35    1     1    22.46     
             42 GUZIK           TADEUSZ         3     7    1     1    21.74     
             43 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    13    0     0     0.00     
             44 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    10    0     0     0.00



               PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 16                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE z dnia 30.07.17                               
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  322.740 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   44                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1039                           
      5.Ilość konkursów.......................:  208                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1152.82                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1026.15                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,05,45                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,00,34                         
     10.Czas trwania konkursu.................:54 min. 49 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ELoty Krótkie (100-400) [ 8]F                                          
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 01 | Brzeg Dolny             |   15   |  434   |   80  |18.43|      
          | 02 | Wolow                   |   13   |  274   |   59  |21.53|      
          | 03 | Juszczyn                |    7   |  103   |   19  |18.45|      
          | 04 | Roscislawice            |    9   |  228   |   50  |21.93|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   44   | 1039   |  208  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
 


                                                                              
                                  PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                   Lista konkursowa nr 16. Lot do MP w kat.A, B.
                                           z lotu HALLE, w dniu 30.07.17        
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-15        G   11:05:45     1152.82   0.96  15-  4-  4  317.890  30.000
     2 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-16        G   11:05:39     1148.45   1.92  38-  5-  5  316.570  29.950
     3 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-16            11:04:55     1142.67   2.89  27- 12-  5  314.140  29.900
     4 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-12        G   11:09:51     1137.07   3.85  13-  4-  4  318.210  29.860
     5 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-15        G   11:09:45     1136.34   4.81   2  <  10>  317.890  29.810
     6 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-16            11:06:32     1135.99   5.77   2  <  20>  314.140  29.760
     7 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-13        G   11:17:39     1133.74   6.74  32- 11-  5  326.120  29.710
     8 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-16        G   11:22:57     1129.85   7.70  30- 13-  5  330.990  29.660
     9 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   11:30:20     1129.45   8.66  42- 18-  5  339.210  29.610
    10 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL0346-14         G   11:11:31     1129.21   9.62   3  <  29>  317.890  29.570
    11 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-12        G   11:10:32     1128.42  10.59  15-  5-  5  316.560  29.520
    12 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-16            11:03:54     1127.13  11.55  28-  2-  2  308.720  29.470
    13 GRUDKOWSKI GRZEGORZ             2 PL-0346-16        G   10:59:57     1125.54  12.51  13-  1-  1  303.840  29.420
    14 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         G   11:16:25     1124.59  13.47  32- 13-  5  322.100  29.370
    15 MUŚ JACEK                       4 PL-0346-15        G   11:36:00     1122.97  14.44  18-  1-  1  343.630  29.320
    16 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-11             G   11:32:16     1122.22  15.40   2  <  46>  339.210  29.280
    17 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16            11:04:54     1121.35  16.36  20-  7-  5  308.260  29.230
    18 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   11:17:37     1119.75  17.32  41- 12-  5  322.060  29.180
    19 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   11:25:54     1118.59  18.29   2  <  38>  330.990  29.130
    20 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-16            11:11:22     1116.48  19.25   3  <  51>  314.140  29.080
    21 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14            11:18:46     1115.43  20.21   2  <  27>  322.100  29.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   11:19:34     1112.66  21.17  36-  6-  5  322.190  28.990
    23 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL0346-15         G   11:19:28     1112.60  22.14   2  <  75>  322.060  28.940
    24 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   11:23:19     1111.84  23.10   2  <  25>  326.120  28.890
    25 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   11:23:31     1111.08  24.06   3  <  45>  326.120  28.840
    26 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   11:41:08     1107.34  25.02  32- 12-  5  344.530  28.790
    27 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            11:20:54     1107.25  25.99   3  <  62>  322.100  28.740
    28 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        G   11:41:31     1105.98  26.95   2  <  40>  344.530  28.700
    29 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-15        G   11:17:27     1105.90  27.91   4          317.890  28.650
    30 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-16            11:14:40     1105.54  28.87  35-  7-  5  314.710  28.600
    31 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-16            11:15:29     1105.42  29.84  37- 11-  5  315.580  28.550
    32 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0353-15        G   11:25:46     1103.81  30.80  46-  6-  5  326.470  28.500
    33 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   11:09:48     1101.72  31.76   2  <  44>  308.260  28.450
    34 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-16        G   11:25:52     1101.37  32.72  27-  4-  4  325.860  28.410
    35 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-16            11:25:55     1101.16  33.69  20-  1-  1  325.850  28.360
    36 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G   11:09:45     1101.06  34.65  18-  3-  3  308.020  28.310
    37 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-16        G   11:24:00     1100.51  35.61  10-  3-  3  323.550  28.260
    38 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16            11:30:51     1100.18  36.57   3  <  54>  330.990  28.210
    39 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16            11:16:54     1098.68  37.54  18-  1-  1  315.210  28.160
    40 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-14        G   11:43:44     1098.16  38.50   3  <  41>  344.530  28.120
    41 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        G   11:43:48     1097.93  39.46   4  <  68>  344.530  28.070
    42 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16            11:17:49     1097.75  40.42  24-  3-  3  315.950  28.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-13        G   11:40:40     1097.51  41.39  13-  4-  4  340.960  27.970
    44 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        G   11:11:27     1095.26  42.35   3  <  72>  308.260  27.920
    45 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         G   11:28:02     1094.24  43.31   4  <  48>  326.120  27.870
    46 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   11:40:00     1094.23  44.27   3  <  67>  339.210  27.830
    47 SAPIJASZKO MARIAN               4 PL-0346-15        G   11:36:30     1094.16  45.24  24-  3-  3  335.360  27.780
    48 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            11:28:18     1093.26  46.20   5  < 101>  326.120  27.730
    49 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL0346-15         G   11:29:02     1091.75  47.16   2  <  59>  326.470  27.680
    50 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         G   11:21:45     1090.69  48.12   2  <  58>  318.210  27.630
    51 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-13            11:18:07     1090.32  49.09   4  <  55>  314.140  27.580
    52 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-11        G   11:19:27     1090.28  50.05   2  <  53>  315.580  27.540
    53 BERYZEWSKI K & S                2 PL0346-14         G   11:19:28     1090.21  51.01   3  <  97>  315.580  27.490
    54 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-16        G   11:33:48     1089.50  51.97   4  <  81>  330.990  27.440
    55 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL0346-14         G   11:18:34     1088.62  52.94   5  <  57>  314.140  27.390
    55 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-16            11:20:48     1088.62  52.94   2  <  74>  316.570  27.390
    57 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0353-16            11:18:39     1088.31  54.86   6  <  70>  314.140   0.000
    58 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         G   11:22:26     1088.15  55.82   3  < 100>  318.210  27.250
    59 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-16            11:30:23     1086.85  56.79   3  <  86>  326.470  27.200
    60 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-16            11:19:36     1086.71  57.75   2  < 138>  314.710  27.150
    61 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0393-10        G   11:26:20     1086.41  58.71  10-  3-  3  321.940  27.100
    62 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            11:26:29     1086.40  59.67   4  <  94>  322.100  27.050
    63 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        G   11:13:33     1086.30  60.64   2  < 103>  308.020  27.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    64 LACH STANISŁAW                  2 PL-0346-15        G   11:14:33     1086.07  61.60   8-  4-  4  309.040  26.960
    65 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-15         G   11:31:05     1086.05  62.56  20-  5-  5  326.990  26.910
    66 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL0417-16         G   11:27:15     1085.25  63.52  26-  3-  3  322.590  26.860
    67 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   11:42:38     1085.01  64.49   4  <  78>  339.210  26.810
    68 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   11:47:33     1084.96  65.45   5  <  85>  344.530  26.760
    69 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-14            11:31:42     1083.83  66.41   2  <  76>  326.990  26.710
    70 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL0346-14         G   11:20:13     1082.43  67.37   7  < 102>  314.140   0.000
    71 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-15        G   11:27:57     1080.52  68.33   2  < 187>  321.940  26.620
    72 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16            11:15:18     1080.48  69.30   4  < 132>  308.260  26.570
    73 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL0346-15         G   11:28:07     1080.18  70.26  28-  2-  2  322.020  26.520
    74 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-15        G   11:23:09     1079.89  71.22   3  < 126>  316.570  26.470
    75 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-14        G   11:28:19     1079.59  72.18   3  <  84>  322.060  26.430
    76 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-16        G   11:32:56     1079.41  73.15   3  < 135>  326.990  26.380
    77 MOSIŃSKI ADAM                   2 PL0346-14         G   11:24:16     1079.12  74.11   8-  1-  1  317.550  26.330
    78 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G   11:44:29     1078.63  75.07   5  <  95>  339.210  26.280
    79 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16        G   11:23:04     1078.08  76.03   2  < 106>  315.950  26.230
    80 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-16        G   11:30:13     1077.72  77.00   2  < 146>  323.550  26.180
    81 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   11:37:36     1076.04  77.96   5  <  87>  330.990  26.140
    82 SAPIJASZKO MARIAN               4 PL-0346-16        G   11:42:03     1074.70  78.92   2  < 167>  335.360  26.090
    83 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G   11:41:43     1073.99  79.88  37-  5-  5  334.780  26.040
    84 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16            11:29:54     1073.89  80.85   4  <  88>  322.060  25.990
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    85 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-14        G   11:50:52     1073.75  81.81   6  < 119>  344.530   0.000
    86 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-16            11:34:11     1073.27  82.77   4  < 136>  326.470  25.890
    87 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   11:38:25     1073.19  83.73   6  <  93>  330.990   0.000
    88 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   11:30:07     1073.12  84.70   5  <  90>  322.060  25.800
    89 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL-0346-16            11:30:37     1073.09  85.66   2  < 203>  322.590  25.750
    90 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL0346-15         G   11:30:10     1072.94  86.62   6  < 109>  322.060   0.000
    91 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        G   11:25:05     1072.78  87.58   2  < 108>  316.560  25.650
    92 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            11:30:25     1072.48  88.55   2  < 121>  322.190  25.600
    93 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16            11:38:39     1072.38  89.51   7  < 133>  330.990   0.000
    94 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            11:30:26     1072.12  90.47   5  <  99>  322.100  25.510
    95 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-16            11:46:37     1071.36  91.43   6  <  96>  339.210   0.000
    96 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0354-13        G   11:46:41     1071.13  92.40   7  < 104>  339.210   0.000
    97 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-16            11:24:40     1070.97  93.36   4  < 113>  315.580  25.360
    98 MAŚLEJAK JAN                    4 PL-11             G   11:43:04     1070.54  94.32  13-  3-  3  335.150  25.310
    99 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            11:30:55     1070.40  95.28   6  < 105>  322.100   0.000
   100 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-12        G   11:27:18     1070.33  96.25   4          318.210  25.220
   101 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         G   11:34:44     1070.18  97.21   6  < 120>  326.120   0.000
   102 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-16            11:23:36     1069.96  98.17   8  < 134>  314.140   0.000
   103 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G   11:18:06     1069.14  99.13   3          308.020  25.070
   104 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   11:47:21     1068.88 100.10   8  < 114>  339.210   0.000
   105 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            11:31:41     1067.68 101.06   7  < 116>  322.100   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   106 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0256-16            11:26:00     1067.40 102.02   3          315.950  24.930
   107 LACH STANISŁAW                  2 PL-0346-16        G   11:19:35     1067.19 102.98   2  < 115>  309.040  24.880
   108 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        G   11:26:44     1066.82 103.95   3  < 110>  316.560  24.830
   109 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-13        G   11:32:03     1066.25 104.91   7  < 129>  322.060   0.000
   110 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-16        G   11:27:14     1065.02 105.87   4  < 206>  316.560  24.730
   111 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-16        G   11:42:23     1064.01 106.83  22-  2-  2  332.380  24.690
   112 KLOC RYSZARD                    1 PL0346-15         G   11:21:06     1063.55 107.80  30-  2-  2  309.600  24.640
   113 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-13        G   11:26:58     1062.68 108.76   5  < 147>  315.580  24.590
   114 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        G   11:49:18     1062.36 109.72   9  < 137>  339.210   0.000
   115 LACH STANISŁAW                  2 PL-0346-16        G   11:20:57     1062.18 110.68   3  < 198>  309.040  24.490
   116 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            11:33:28     1061.40 111.65   8  < 117>  322.100   0.000
   117 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            11:33:30     1061.29 112.61   9  < 128>  322.100   0.000
   118 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-14        G   11:51:24     1060.86 113.57   2  < 156>  340.960  24.350
   119 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16             11:54:54     1060.42 114.53   7  < 125>  344.530   0.000
   120 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            11:37:48     1059.52 115.50   7  < 122>  326.120   0.000
   121 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            11:34:12     1059.14 116.46   3  < 123>  322.190  24.200
   122 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            11:38:00     1058.83 117.42   8  < 124>  326.120   0.000
   123 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   11:34:18     1058.79 118.38   4  < 130>  322.190  24.110
   124 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            11:38:10     1058.26 119.35   9  < 127>  326.120   0.000
   125 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-12        G   11:55:40     1057.92 120.31   8  < 155>  344.530   0.000
   126 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-16            11:29:15     1057.88 121.27   4  < 131>  316.570  23.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   127 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-15        G   11:38:39     1056.60 122.23  10  < 177>  326.120   0.000
   128 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            11:35:01     1056.01 123.20  10  < 165>  322.100   0.000
   129 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   11:35:02     1055.82 124.16   8  < 143>  322.060   0.000
   130 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            11:35:23     1055.04 125.12   5  < 190>  322.190  23.770
   131 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-13        G   11:30:11     1054.59 126.08   5          316.570  23.720
   132 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   11:22:27     1054.06 127.05   5  < 160>  308.260  23.670
   133 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16        G   11:44:01     1054.05 128.01   8  < 141>  330.990   0.000
   134 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-13        G   11:28:03     1053.98 128.97   9  < 142>  314.140   0.000
   135 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-14        G   11:40:18     1053.79 129.93   4  < 145>  326.990  23.530
   136 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-16            11:39:54     1053.47 130.90   5  < 171>  326.470  23.480
   137 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-16            11:52:08     1053.01 131.86  10  < 139>  339.210   0.000
   138 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-16            11:28:59     1052.60 132.82   3  < 159>  314.710  23.380
   139 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-16            11:52:18     1052.47 133.78  11  < 140>  339.210   0.000
   140 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        G   11:52:19     1052.41 134.74  12  < 144>  339.210   0.000
   141 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16        G   11:44:37     1052.04 135.71   9  < 178>  330.990   0.000
   142 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-15        G   11:28:49     1051.28 136.67  10  < 184>  314.140   0.000
   143 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL0346-15         G   11:36:32     1050.65 137.63   9  < 163>  322.060   0.000
   144 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G   11:52:58     1050.29 138.59  13  < 154>  339.210   0.000
   145 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-15             11:41:39     1049.22 139.56   5          326.990  23.040
   146 DOMAGALSKI JAN                  3 PL0346-13         G   11:38:26     1049.01 140.52   3          323.550  23.000
   147 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-16            11:30:51     1048.96 141.48   6  < 164>  315.580   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   148 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1 PL-0346-16        G   11:36:28     1048.79 142.44  21-  1-  1  321.420  22.900
   149 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-16        G   11:37:21     1047.73 143.41   2          322.020  22.850
   150 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-16         G   11:49:45     1047.01 144.37   2  < 153>  334.780  22.800
   151 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-15        G   11:31:21     1046.66 145.33  20-  1-  1  315.410  22.750
   152 MAŚLEJAK JAN                    4 PL-0248-13        G   11:50:19     1046.31 146.29   2  < 207>  335.150  22.710
   153 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-16             11:49:59     1046.24 147.26   3  < 168>  334.780  22.660
   154 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G   11:55:07     1043.35 148.22  14  < 174>  339.210   0.000
   155 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   12:00:14     1043.29 149.18   9  < 161>  344.530   0.000
   156 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-14        G   11:56:51     1043.17 150.14   3  < 192>  340.960  22.510
   157 KLUKA PIOTR                     1 PL-0346-14        G   11:42:58     1042.16 151.11  35-  1-  1  326.160  22.460
   158 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            11:54:08     1041.89 152.07  27-  2-  2  337.710  22.420
   159 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-15        G   11:32:04     1041.86 153.03   4  < 170>  314.710  22.370
   160 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   11:25:59     1041.48 153.99   6  < 185>  308.260   0.000
   161 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0418-14         G   12:00:49     1041.45 154.96  10  < 191>  344.530   0.000
   162 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-15        G   11:54:22     1041.14 155.92   2          337.710  22.220
   163 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   11:39:28     1040.69 156.88  10  < 181>  322.060   0.000
   164 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        G   11:33:28     1039.92 157.84   7  < 173>  315.580   0.000
   165 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            11:39:49     1039.65 158.81  11  < 166>  322.100   0.000
   166 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0279-16            11:40:02     1038.92 159.77  12  < 201>  322.100   0.000
   167 SAPIJASZKO MARIAN               4 PL-0346-16        G   11:52:53     1038.64 160.73   3          335.360  21.980
   168 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-16             11:52:20     1038.61 161.69   4  < 188>  334.780  21.930
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   169 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         G   11:44:01     1037.72 162.66   2  < 186>  325.860  21.880
   170 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-15        G   11:33:23     1037.34 163.62   5  < 194>  314.710  21.840
   171 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-16            11:45:12     1035.76 164.58   6          326.470   0.000
   172 GUZIK TADEUSZ                   3 PL0346-13         G   11:44:19     1035.33 165.54   7-  1-  1  325.420  21.740
   173 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-16            11:34:50     1035.25 166.51   8  < 176>  315.580   0.000
   174 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        G   11:57:41     1035.18 167.47  15  < 175>  339.210   0.000
   175 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-13        G   11:57:50     1034.70 168.43  16  < 205>  339.210   0.000
   176 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-16            11:35:05     1034.41 169.39   9  < 197>  315.580   0.000
   177 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16        G   11:45:20     1034.21 170.36  11          326.120   0.000
   178 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16        G   11:50:06     1034.02 171.32  10  < 179>  330.990   0.000
   179 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   11:50:08     1033.91 172.28  11  < 180>  330.990   0.000
   180 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   11:50:09     1033.86 173.24  12  < 196>  330.990   0.000
   181 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-14        G   11:41:35     1033.62 174.21  11  < 199>  322.060   0.000
   182 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-16        G   11:28:41     1033.60 175.17   2          308.720  21.260
   183 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-15        G   11:51:42     1033.20 176.13   2          332.380  21.210
   184 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-16            11:34:04     1033.13 177.09  11  < 193>  314.140   0.000
   185 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-15        G   11:28:29     1032.75 178.06   7          308.260   0.000
   186 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-16            11:45:39     1032.35 179.02   3  < 204>  325.860  21.060
   187 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        G   11:42:01     1031.80 179.98   3          321.940  21.010
   188 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   11:54:39     1031.20 180.94   5          334.780  20.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   189 KLOC RYSZARD                    1 PL-0346-13        G   11:30:24     1030.63 181.91   2          309.600  20.920
   190 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   11:42:41     1030.40 182.87   6          322.190   0.000
   191 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   12:04:26     1030.19 183.83  11  < 195>  344.530   0.000
   192 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-14        G   12:01:00     1030.09 184.79   4          340.960  20.770
   193 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-13        G   11:35:00     1029.97 185.76  12          314.140   0.000
   194 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-13        G   11:35:35     1029.87 186.72   6  < 200>  314.710   0.000
   195 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   12:04:36     1029.68 187.68  12          344.530   0.000
   196 URBANOWICZ DOROTA               1 BE-16                 11:51:39     1029.04 188.64  13          330.990   0.000
   197 BERYZEWSKI K & S                2 PL0346-14         G   11:36:43     1028.90 189.61  10  < 202>  315.580   0.000
   198 LACH STANISŁAW                  2 PL-0346-16        G   11:30:28     1028.53 190.57   4          309.040  20.480
   199 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-14        G   11:43:08     1028.51 191.53  12          322.060   0.000
   200 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-15        G   11:36:06     1028.13 192.49   7          314.710   0.000
   201 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            11:43:25     1027.71 193.46  13          322.100   0.000
   202 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-16            11:37:10     1027.39 194.42  11          315.580   0.000
   203 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL0417-16         G   11:44:02     1027.25 195.38   3          322.590  20.240
   204 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-053-16             11:47:20     1026.87 196.34   4          325.860  20.190
   205 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   12:00:29     1026.41 197.31  17  < 208>  339.210   0.000
   206 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        G   11:38:27     1026.29 198.27   5          316.560  20.100
   207 MAŚLEJAK JAN                    4 PL-0248-13        G   11:56:34     1026.28 199.23   3          335.150  20.050
   208 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   12:00:34     1026.15 200.19  18          339.210   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   209 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   11:43:59     1026.14   0.00   7          322.190   0.000
   210 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-15        G   11:48:11     1026.04   0.00   7          326.470   0.000
   211 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-15        G   11:36:14     1025.82   0.00  13          314.140   0.000
   212 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-16            11:47:44     1025.58   0.00   5          325.860   0.000
   213 KLOC RYSZARD                    1 PL-0346-16        G   11:31:57     1025.34   0.00   3          309.600   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   



            PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 15, z dnia 30.07.17 HOLTEN-3                                 
            Całość [ 1]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 LISOWSKI        JANUSZ          1    30    3    15   208.43     
              2 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    30    3    11   207.79     
              3 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    16    3     7   206.93     
              4 DOMARADZKI      ADAM            4    28    3     5   205.04     
              5 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    16    3     6   205.04     
              6 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    24    3     5   203.31     
              7 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    15    3     7   201.73     
              8 PISKULAK        ANDRZEJ         4    15    3     5   201.26     
              9 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    10    3     4   200.78     
             10 JUREK           STANISŁAW       1    20    3     4   198.66     
             11 SZPURA          STEFAN          4    27    3     8   198.58     
             12 MAZUR           STANISŁAW       3    19    3     3   197.80     
             13 HALCZUK         BOGDAN          1    33    3     6   197.09     
             14 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    10    3     4   194.96     
             15 BERYZEWSKI      K & S           2    12    3     3   194.57     
             16 URBANOWICZ      DOROTA          1    17    3     3   193.06     
             17 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    28    3     3   190.16     
             18 BACZYŃSKI       ADAM            2    10    2     2   134.41     
             19 MAZUR           MACIEJ          1     9    2     2   129.37     
             20 MYRDZIO         JOLANTA         2    10    2     2   128.74     
             21 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    25    2     2   127.72     
             22 DOMAGALSKI      JAN             3    13    2     2   127.33     
             23 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    18    2     2   127.24     
             24 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    12    2     2   126.61     
             25 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    11    2     2   124.33     
             26 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    14    2     2   121.89     
             27 BANASIK         JERZY           4    12    2     2   120.32     
             28 TOCZEK          ROMAN           2     9    1     1    69.29     
             29 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    10    1     1    67.01     
             30 LACH            STANISŁAW       2    10    1     1    66.93     
             31 GUZIK           TADEUSZ         3     5    1     1    66.61     
             32 KONOFACKI       JÓZEF           4    11    1     1    65.67     
             33 PAWLIK          TADEUSZ         1    20    1     1    64.80     
             34 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    10    1     1    64.02     
             35 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    23    1     1    61.89     
             36 MUŚ             JACEK           4    12    1     1    60.16     
             37 MOSIŃSKI        ADAM            2    11    0     0     0.00     
             38 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3     9    0     0     0.00     
             39 MUSIAŁ          LUCJAN          4    11    0     0     0.00     
             40 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    10    0     0     0.00     
             41 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4     3    0     0     0.00     





                PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 15                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-3 z dnia 30.07.17                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,10,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  720.096 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   41                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   638                           
      5.Ilość konkursów.......................:  128                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1141.82                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1007.03                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,39,22                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:18,06,35                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 27 min. 13 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       ECałość [ 1]F                                                          
            Lot do MP w kat.C, M.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 01 | Brzeg Dolny             |   11   |  243   |   54  |22.22|      
          | 02 | Wolow                   |   13   |  152   |   28  |18.42|      
          | 03 | Juszczyn                |    7   |   89   |   22  |24.72|      
          | 04 | Roscislawice            |   10   |  154   |   24  |15.58|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   41   |  638   |  128  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------  

   
                                                                               
                                  PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                   Lista konkursowa nr 15. Lot do MP w kat.C, M.
                                         z lotu HOLTEN-3, w dniu 30.07.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         G   16:39:22     1141.82   1.57  30- 11-  3  718.620  70.000
     2 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-12         G   16:47:27     1132.03   3.13  30- 15-  3  721.610  69.920
     3 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         G   16:50:05     1127.38   4.70  24-  5-  3  721.620  69.840
     4 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-11             G   16:57:47     1109.35   6.27   2  <  26>  718.620  69.760
     5 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   17:02:45     1105.49   7.84   2  <  16>  721.610  69.690
     6 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        G   16:55:49     1105.35   9.40  16-  7-  3  713.850  69.610
     7 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G   16:49:42     1103.27  10.97  15-  7-  3  705.760  69.530
     8 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-15        G M 16:49:11     1102.27  12.54  16-  6-  3  704.550  69.450
     9 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G   17:13:22     1102.24  14.11  28-  5-  3  731.190  69.370
    10 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         G M 16:57:48     1102.16  15.67   9-  1-  1  713.980  69.290
    11 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   17:04:09     1098.95  17.24  20-  4-  3  718.880  69.210
    12 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0393-12        G   16:59:54     1098.40  18.81   2  <  24>  713.850  69.130
    13 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G   17:23:13     1093.51  20.38  15-  5-  3  736.170  69.060
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    14 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0335-15        G   16:55:16     1093.49  21.94  19-  3-  3  705.590  68.980
    15 BERYZEWSKI K & S                2 PL-11             G M 17:00:20     1093.09  23.51  12-  3-  3  710.870  68.900
    16 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            17:10:30     1092.52  25.08   3  <  17>  721.610  68.820
    17 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   17:11:17     1091.23  26.65   4  <  25>  721.610   0.000
    18 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   17:17:01     1091.10  28.21  17-  3-  3  727.780  68.660
    19 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-13        G M 17:02:16     1089.08  29.78  10-  2-  2  710.370  68.580
    20 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL0346-14         G M 17:04:23     1088.37  31.35  10-  4-  3  712.210  68.500
    21 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-14        G   17:19:18     1087.24  32.92   9-  2-  2  727.690  68.430
    22 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-12        G   16:58:35     1086.29  34.48   2  <  36>  704.550  68.350
    23 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-13        G   17:14:24     1086.12  36.05   2  <  62>  721.620  68.270
    24 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        G   17:08:08     1084.66  37.62   3  <  34>  713.850  68.190
    25 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-12         G   17:15:19     1084.61  39.18   5  <  30>  721.610   0.000
    26 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   17:12:43     1084.36  40.75   3  <  31>  718.620  68.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-15        G M 17:07:34     1083.10  42.32   2  <  73>  712.210  67.950
    28 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G   17:25:57     1081.72  43.89   2  <  29>  731.190  67.870
    29 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   17:26:37     1080.66  45.45   3  < 101>  731.190  67.800
    30 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-12         G   17:18:10     1079.99  47.02   6  <  32>  721.610   0.000
    31 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-13        G   17:15:26     1079.93  48.59   4  <  46>  718.620   0.000
    32 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         G   17:18:26     1079.55  50.16   7  <  38>  721.610   0.000
    33 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        G M 17:12:30     1077.24  51.72  10-  4-  3  713.670  67.480
    34 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        G   17:13:01     1076.67  53.29   4  <  63>  713.850   0.000
    35 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-15        G   17:20:23     1076.44  54.86  33-  6-  3  721.630  67.320
    36 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-13        G M 17:04:52     1075.87  56.43   3  <  71>  704.550  67.240
    37 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-13        G M 17:09:20     1075.18  57.99  10-  2-  2  708.900  67.170
    38 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-12         G   17:22:06     1073.67  59.56   8  <  41>  721.610   0.000
    39 GRUDKOWSKI GRZEGORZ             2 PL-0346-15        G M 17:03:09     1072.30  61.13  10-  1-  1  700.370  67.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 LACH STANISŁAW                  2 PL-0346-15        G M 17:07:43     1071.72  62.70  10-  1-  1  704.890  66.930
    41 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16        G   17:24:07     1070.45  64.26   9  <  45>  721.610   0.000
    42 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL0346-13         G   17:09:26     1070.25  65.83   2  <  59>  705.760  66.770
    43 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-11             G   17:38:55     1068.59  67.40   2  <  58>  736.170  66.690
    44 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-15        G   17:26:43     1068.25  68.97   5-  1-  1  722.900  66.610
    45 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         G   17:26:00     1067.47  70.53  10  <  50>  721.610   0.000
    46 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         G   17:23:44     1066.62  72.10   5  <  55>  718.620   0.000
    47 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   17:24:22     1066.01  73.67   2  <  89>  718.880  66.380
    48 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G   17:38:52     1065.90  75.24  27-  8-  3  734.260  66.300
    49 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-15        G   17:39:09     1065.46  76.80   2  <  51>  734.260  66.220
    50 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   17:27:49     1064.61  78.37  11  <  74>  721.610   0.000
    51 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G   17:39:46     1064.51  79.94   3  <  52>  734.260  66.060
    52 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-13        G   17:40:13     1063.81  81.50   4  <  79>  734.260   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-14        G   17:27:23     1063.59  83.07  13-  2-  2  720.460  65.910
    54 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-15        G M 17:19:29     1061.07  84.64   2          710.370  65.830
    55 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         G   17:27:24     1060.85  86.21   6  <  70>  718.620   0.000
    56 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-15        G   17:45:32     1060.71  87.77  11-  1-  1  737.760  65.670
    57 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-11        G   17:15:25     1060.37  89.34   2  <  87>  705.590  65.590
    58 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G   17:44:27     1060.08  90.91   3  <  85>  736.170  65.510
    59 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   17:15:53     1059.89  92.48   3  <  60>  705.760  65.430
    60 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        G   17:16:14     1059.33  94.04   4  <  66>  705.760   0.000
    61 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-15        G   17:31:46     1058.47  95.61   2  <  71>  721.630  65.280
    62 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-13        G   17:32:32     1057.27  97.18   3  <  65>  721.620  65.200
    63 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   17:25:30     1056.77  98.75   5  <  95>  713.850   0.000
    64 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   17:40:36     1055.58 100.31  25-  2-  2  728.980  65.040
    65 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         G   17:33:43     1055.44 101.88   4  < 128>  721.620   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    66 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   17:19:11     1054.66 103.45   5  <  80>  705.760   0.000
    67 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL-0346-14        G   17:32:14     1054.30 105.02  20-  1-  1  719.280  64.800
    68 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-14        G   17:34:56     1054.28 106.58  18-  2-  2  722.110  64.720
    69 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-13        G   17:29:11     1053.16 108.15  28-  3-  3  715.290  64.650
    70 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-13        G   17:33:48     1050.92 109.72   7  <  82>  718.620   0.000
    71 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-11        G M 17:20:57     1050.08 111.29   4  < 102>  704.550   0.000
    71 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-15        G   17:37:13     1050.08 111.29   3  <  92>  721.630  64.490
    73 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0394-15        G M 17:28:49     1049.19 114.42   3  < 118>  712.210  64.330
    74 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         G   17:37:55     1048.98 115.99  12  <  75>  721.610   0.000
    75 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-13        G   17:39:12     1047.03 117.55  13  <  86>  721.610   0.000
    76 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   17:45:29     1046.44 119.12   2  < 124>  727.780  64.090
    77 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL0346-14         G M 17:30:48     1046.40 120.69  10-  1-  1  712.390  64.020
    78 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        G M 17:32:13     1046.11 122.26   2  <  83>  713.670  63.940
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    79 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-14        G   17:52:16     1045.56 123.82   5  < 109>  734.260   0.000
    80 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-12        G   17:25:22     1045.00 125.39   6  <  99>  705.760   0.000
    81 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL0346-12         G   17:35:04     1044.12 126.96   2  < 105>  715.290  63.700
    82 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         G   17:38:26     1043.85 128.53   8  <  97>  718.620   0.000
    83 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-13        G M 17:35:35     1040.97 130.09   3  < 114>  713.670  63.540
    84 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-13         G   17:35:47     1040.11 131.66  12-  2-  2  713.290  63.460
    85 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   17:58:23     1039.23 133.23   4  <  90>  736.170   0.000
    86 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   17:44:25     1039.16 134.80  14  < 119>  721.610   0.000
    87 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-14        G   17:29:05     1039.03 136.36   3          705.590  63.230
    88 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-13         G   17:36:50     1038.52 137.93   2          713.290  63.150
    89 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   17:42:52     1037.55 139.50   3  < 111>  718.880  63.070
    90 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-13        G   18:00:10     1036.62 141.07   5          736.170   0.000
    91 BERYZEWSKI K & S                2 PL0346-14         G M 17:35:47     1036.58 142.63   2  <  93>  710.870  62.910
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    92 HALCZUK BOGDAN                  1 PL0413-15         G   17:46:16     1036.43 144.20   4  < 106>  721.630   0.000
    93 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-11        G M 17:35:55     1036.38 145.77   3          710.870  62.760
    94 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-15        G   17:55:07     1033.84 147.34   2          728.980  62.680
    95 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        G   17:40:30     1033.82 148.90   6  < 111>  713.850   0.000
    96 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0395-14        G   17:49:45     1031.95 150.47   2          722.110  62.520
    97 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         G   17:46:45     1031.39 152.04   9  < 100>  718.620   0.000
    98 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-15        G M 17:41:10     1030.50 153.61  11-  2-  2  712.250  62.360
    99 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   17:35:18     1029.86 155.17   7          705.760   0.000
   100 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         G   17:48:31     1028.78 156.74  10  < 121>  718.620   0.000
   101 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-12        G   18:02:02     1026.90 158.31   4  < 107>  731.190   0.000
   102 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL0346-14         G M 17:36:19     1026.57 159.87   5  < 123>  704.550   0.000
   103 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL0346-14         G M 17:43:55     1026.42 161.44   2          712.250  61.970
   104 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14         G M 17:43:49     1025.76 163.01  23-  1-  1  711.690  61.890
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   105 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16            17:48:14     1024.43 164.58   3          715.290  61.810
   106 HALCZUK BOGDAN                  1 PL0346-15             17:55:15     1023.23 166.14   5  < 120>  721.630   0.000
   107 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   18:05:15     1022.29 167.71   5          731.190   0.000
   108 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-13        G M 17:43:45     1021.84 169.28   2          708.900  61.570
   109 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G   18:09:00     1021.22 170.85   6  < 113>  734.260   0.000
   110 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-15        G   17:55:50     1020.72 172.41   2          720.460  61.420
   111 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   17:55:29     1018.99 173.98   4          718.880   0.000
   111 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16            17:50:33     1018.99 173.98   7          713.850   0.000
   113 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G   18:11:45     1017.33 177.12   7  < 122>  734.260   0.000
   114 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        G M 17:52:50     1015.42 178.68   4          713.670   0.000
   115 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL-0346-14        G   17:58:39     1015.21 180.25  14-  2-  2  719.430  61.020
   116 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0346-15        G   18:06:53     1015.08 181.82   2          727.690  60.940
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   117 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL-0346-15        G   17:59:24     1014.14 183.39   2          719.430  60.870
   118 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-13        G M 17:52:28     1013.87 184.95   4          712.210   0.000
   119 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-12         G   18:03:05     1011.96 186.52  15          721.610   0.000
   120 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-14        G   18:04:23     1010.14 188.09   6          721.630   0.000
   121 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-09        G   18:02:27     1008.66 189.66  11          718.620   0.000
   122 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G   18:18:23     1008.07 191.22   8          734.260   0.000
   123 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-15        G   17:48:55     1008.06 192.79   6          704.550   0.000
   124 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   18:12:05     1007.89 194.36   3          727.780  60.310
   125 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-13        G   18:20:43     1007.81 195.92  12-  2-  2  736.420  60.240
   126 MUŚ JACEK                       4 PL-0346-15        G   18:24:30     1007.58 197.49  12-  1-  1  740.070  60.160
   127 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-15        G   18:21:01     1007.39 199.06   2          736.420  60.080
   128 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-14        G   18:06:35     1007.03 200.63   5          721.620   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   129 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-12        G   18:17:08     1002.54   0.00   3          728.980   0.000
   130 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-13        G   18:17:18     1002.31   0.00   4          728.980   0.000
   131 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-15        G M 18:00:43     1001.37   0.00   2          711.690   0.000
   132 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL0346-12         G   18:04:20     1001.34   0.00   4          715.290   0.000
   133 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-14        G   18:11:02     1000.83   0.00   7          721.630   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------      


            PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 14, z dnia 24.07.17 BAD-NENNDORF-4                           
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4    71    6    43   297.50     
              2 URBANOWICZ      DOROTA          1    49    6    19   295.72     
              3 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    62    6    28   294.42     
              4 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    14    6     8   294.31     
              5 PISKULAK        ANDRZEJ         4    42    6    18   291.34     
              6 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    30    6    12   289.05     
              7 LISOWSKI        JANUSZ          1    50    6    25   288.72     
              8 JUREK           STANISŁAW       1    58    6    19   288.69     
              9 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    47    6     9   283.11     
             10 MAZUR           STANISŁAW       3    34    6     9   279.63     
             11 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    32    6    11   277.69     
             12 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    44    6    10   274.41     
             13 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    34    6     9   270.21     
             14 BACZYŃSKI       ADAM            2    41    6     7   268.10     
             15 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    40    6     8   265.56     
             16 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    48    6     9   263.50     
             17 DOMARADZKI      ADAM            4    34    6     7   262.10     
             18 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    38    6     6   260.19     
             19 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    36    5     5   223.65     
             20 BERYZEWSKI      K & S           2    55    5     5   216.90     
             21 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    21    4     4   183.10     
             22 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    32    4     4   182.34     
             23 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    27    4     4   181.18     
             24 DOMAGALSKI      JAN             3    27    4     4   181.00     
             25 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    18    4     4   178.02     
             26 MAZUR           MACIEJ          1    17    4     4   176.67     
             27 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    30    3     3   134.66     
             28 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    20    3     3   133.10     
             29 SZPURA          STEFAN          4    34    3     3   131.23     
             30 HALCZUK         BOGDAN          1    36    3     3   130.88     
             31 DZIARSKI        PIOTR           1    22    3     3   130.21     
             32 PAWLIK          TADEUSZ         1    23    3     3   129.42     
             33 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    24    2     2    98.42     
             34 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    16    2     2    92.10     
             35 TOCZEK          ROMAN           2    18    2     2    91.46     
             36 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    30    2     2    90.00     
             37 KLOC            RYSZARD         1    27    2     2    85.90     
             38 BANASIK         JERZY           4    31    2     2    83.98     
             39 GUZIK           TADEUSZ         3    16    2     2    81.58     
             40 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    27    1     1    47.90     
             41 KONOFACKI       JÓZEF           4    24    1     1    46.72     
             42 MYRDZIO         JOLANTA         2    51    1     1    45.47     
             43 LACH            STANISŁAW       2    19    1     1    44.38     
             44 DATA            ZBIGNIEW        1    24    1     1    42.34     
             45 KAWKA           JAN             1    23    1     1    41.88     
             46 SMUGOWSKI       PIOTR           2    12    1     1    40.43     
             47 MUSIAŁ          LUCJAN          4    19    0     0     0.00     
             48 SAPIJASZKO      MARIAN          4     8    0     0     0.00     
             49 MUŚ             JACEK           4    14    0     0     0.00     
             50 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    20    0     0     0.00       
             51 MAŚLEJAK        JAN             4     6    0     0     0.00     
             52 MOSIŃSKI        ADAM            2    23    0     0     0.00     
             53 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    14    0     0     0.00     
             54 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    15    0     0     0.00     
             55 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    20    0     0     0.00



          PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 14                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BAD-NENNDORF-4 z dnia 24.07.17                      
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:11.4 N 09:24:25.6 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,10,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  518.026 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   55                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1647                           
      5.Ilość konkursów.......................:  330                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1172.13                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1063.17                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,31,41                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,14,29                         
     10.Czas trwania konkursu.................:42 min. 48 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ELoty Średnie (300-600) [ 9]F                                          
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 01 | Brzeg Dolny             |   20   |  659   |  147  |22.31|      
          | 02 | Wolow                   |   15   |  439   |   56  |12.76|      
          | 03 | Juszczyn                |    7   |  197   |   44  |22.34|      
          | 04 | Roscislawice            |   13   |  352   |   83  |23.58|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   55   | 1647   |  330  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                  PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                   Lista konkursowa nr 14. Lot do MP w kat.B, C.
                                      z lotu BAD-NENNDORF-4, w dniu 24.07.17    
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        GS  13:31:41     1172.13   0.61  14-  8-  6  517.710  50.000
     2 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-14        G   13:28:42     1171.10   1.21  30- 12-  6  513.760  49.970
     3 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-13        G   13:29:27     1169.10   1.82   2  <  18>  513.760  49.940
     4 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        GC  13:40:15     1168.60   2.43  49- 19-  6  526.160  49.910
     5 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-13        G   13:32:41     1168.44   3.04  58- 19-  6  517.250  49.880
     6 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-15        GC  13:28:06     1168.00   3.64  20-  3-  3  511.700  49.850
     7 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            13:31:16     1167.30   4.25  71- 43-  6  515.090  49.820
     8 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         GC  13:32:57     1167.02   4.86  62- 28-  6  516.930  49.790
     9 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL0346-16             13:31:25     1166.90   5.46   2  <  14>  515.090  49.760
    10 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        GS  13:48:58     1164.77   6.07  42- 18-  6  534.590  49.730
    11 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        GS  13:42:55     1161.72   6.68   2  <  12>  526.160  49.700
    12 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   13:45:14     1155.80   7.29   3  <  27>  526.160  49.670
    13 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL-0346-15        GS  13:38:01     1155.27   7.89  24-  2-  2  517.580  49.640
    14 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        GC  13:36:14     1154.31   8.50   3  <  15>  515.090  49.600
    15 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   13:36:38     1153.27   9.11   4  <  17>  515.090  49.570
    16 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GC  13:42:01     1149.25   9.71  50- 25-  6  519.480  49.540
    17 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            13:39:09     1146.81  10.32   5  <  26>  515.090  49.510
    18 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16        G   13:38:10     1146.36  10.93   3  <  50>  513.760  49.480
    19 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-15        GS  13:41:55     1145.59  11.54   2  <  21>  517.710  49.450
    20 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   13:42:01     1144.32  12.14   2  <  67>  517.250  49.420
    21 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0393-15        GS  13:42:40     1143.69  12.75   3  <  29>  517.710  49.390
    22 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0430-15        G   13:31:17     1143.19  13.36  34-  9-  6  504.470  49.360
    23 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   13:31:26     1143.12  13.96  32- 11-  6  504.610  49.330
    24 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            13:42:18     1142.89  14.57   2  <  30>  516.930  49.300
    25 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL0346-14         G   13:36:39     1142.80  15.18  21-  4-  4  510.430  49.270
    26 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            13:40:47     1142.66  15.79   6  <  32>  515.090  49.240
    27 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-14        GS  13:44:42     1141.26  16.39  27-  4-  4  518.930  49.210
    27 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-12        G   13:51:02     1141.26  16.39   4  <  40>  526.160  49.210
    29 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-13         GS  13:44:01     1140.29  17.61   4  <  43>  517.710  49.150
    30 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            13:43:27     1139.99  18.21   3  <  31>  516.930  49.120
    31 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         GC  13:43:30     1139.87  18.82   4  <  36>  516.930  49.090
    32 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        GS  13:41:55     1139.79  19.43   7  <  33>  515.090   0.000
    33 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            13:41:57     1139.71  20.04   8  <  35>  515.090   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   13:52:39     1139.67  20.64  36-  5-  5  527.270  49.000
    35 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-11             GC  13:41:58     1139.66  21.25   9  <  37>  515.090   0.000
    36 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            13:43:36     1139.62  21.86   5  <  61>  516.930  48.940
    37 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   13:42:00     1139.58  22.47  10  <  39>  515.090   0.000
    38 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   13:52:48     1139.30  23.07   2  < 184>  527.270  48.880
    39 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15            13:42:07     1139.29  23.68  11  <  49>  515.090   0.000
    40 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16            13:51:51     1139.24  24.29   5  <  53>  526.160  48.810
    41 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL0346-15         G   13:44:54     1137.79  24.89   2          517.580  48.780
    42 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-16            13:31:53     1137.50  25.50  40-  8-  6  502.640  48.750
    43 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0393-15        GS  13:45:08     1137.49  26.11   5  <  80>  517.710  48.720
    44 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-13        GC  14:00:23     1136.50  26.72   2  <  45>  534.590  48.690
    45 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        GS  14:00:24     1136.46  27.32   3  <  51>  534.590  48.660
    46 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL0346-15         G   13:48:12     1134.94  27.93  44- 10-  6  520.030  48.630
    47 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-12         G   13:47:50     1134.65  28.54   2  <  63>  519.480  48.600
    48 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   13:45:45     1134.57  29.14  30-  2-  2  517.080  48.570
    49 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   13:44:05     1134.35  29.75  12  <  55>  515.090   0.000
    50 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16            13:43:00     1134.13  30.36   4  < 125>  513.760  48.510
    51 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        GS  14:01:24     1134.05  30.97   4  <  57>  534.590  48.480
    52 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-15        G   13:48:22     1133.61  31.57  36-  3-  3  519.610  48.450
    53 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   13:54:44     1132.18  32.18   6  <  54>  526.160  48.420
    54 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16        G   13:54:48     1132.01  32.79   7  <  68>  526.160   0.000
    55 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        GS  13:45:04     1131.90  33.39  13  <  56>  515.090   0.000
    56 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        G   13:45:12     1131.57  34.00  14  <  65>  515.090   0.000
    57 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0354-13        G   14:02:28     1131.49  34.61   5  <  84>  534.590  48.300
    58 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-14        GC  13:55:15     1130.77  35.22  17-  4-  4  526.090  48.270
    59 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   13:44:04     1130.65  35.82  47-  9-  6  513.390  48.240
    60 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        GC  13:44:12     1130.32  36.43   2  <  64>  513.390  48.210
    61 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         G   13:47:22     1130.23  37.04   6  <  75>  516.930  48.180
    62 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16        G   13:41:02     1130.07  37.64  34-  9-  6  509.700  48.150
    63 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GC  13:49:45     1129.92  38.25   3  <  77>  519.480  48.120
    64 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        G   13:44:22     1129.90  38.86   3  < 119>  513.390  48.090
    65 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   13:45:55     1129.79  39.47  15  <  65>  515.090   0.000
    65 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   13:45:55     1129.79  39.47  16  <  69>  515.090   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    67 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  13:47:54     1129.61  40.68   3  <  73>  517.250  47.990
    68 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   13:55:57     1129.22  41.29   8  <  92>  526.160   0.000
    69 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            13:46:10     1129.17  41.89  17  <  71>  515.090   0.000
    70 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0393-15        GS  13:43:44     1129.10  42.50  27-  1-  1  512.310  47.900
    71 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        GS  13:46:13     1129.05  43.11  18  <  72>  515.090   0.000
    72 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            13:46:15     1128.96  43.72  19  <  74>  515.090   0.000
    73 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   13:48:38     1127.81  44.32   4  <  82>  517.250  47.810
    74 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            13:46:44     1127.77  44.93  20  <  79>  515.090   0.000
    75 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         GS  13:48:26     1127.60  45.54   7  <  78>  516.930   0.000
    76 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         G   13:51:02     1127.03  46.14  38-  6-  6  519.600  47.720
    77 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            13:50:56     1127.02  46.75   4  <  81>  519.480  47.690
    78 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-09        GC  13:48:50     1126.62  47.36   8  < 101>  516.930   0.000
    79 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   13:47:20     1126.29  47.97  21  <  87>  515.090   0.000
    80 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0393-15        G   13:49:46     1126.03  48.57   6  < 278>  517.710  47.600
    81 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GS  13:51:30     1125.63  49.18   5  <  93>  519.480  47.570
    82 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            13:49:48     1124.95  49.79   5  < 131>  517.250  47.540
    83 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-16        GC  13:36:49     1124.94  50.39   2  < 181>  502.640  47.510
    84 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        GC  14:05:22     1124.59  51.00   6  <  86>  534.590  47.480
    85 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-16        G   13:49:55     1124.27  51.61  30-  3-  3  517.070  47.450
    86 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-11             G   14:06:01     1123.05  52.22   7  < 111>  534.590   0.000
    87 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15            13:48:41     1122.98  52.82  22  <  89>  515.090   0.000
    88 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-14        GS  13:39:15     1122.92  53.43   2  <  97>  504.470  47.360
    89 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        G   13:48:47     1122.73  54.04  23  <  89>  515.090   0.000
    89 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   13:48:47     1122.73  54.04  24  <  91>  515.090   0.000
    91 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            13:48:49     1122.65  55.25  25  <  99>  515.090   0.000
    92 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   13:58:43     1122.55  55.86   9  < 115>  526.160   0.000
    93 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   13:52:59     1122.03  56.47   6  < 103>  519.480  47.200
    94 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-16            13:43:24     1121.73  57.07  41-  7-  6  508.590  47.170
    95 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-16        G   13:52:51     1121.16  57.68   2  < 244>  518.930  47.140
    96 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-12        GS  13:40:05     1121.15  58.29   2  < 122>  504.610  47.110
    97 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0234-13        GS  13:40:02     1120.96  58.89   3  < 148>  504.470  47.080
    98 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-15        GS  13:45:09     1120.88  59.50  27-  4-  4  510.170  47.050
    99 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            13:49:54     1120.00  60.11  26  < 100>  515.090   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   100 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   13:50:04     1119.60  60.72  27  < 105>  515.090   0.000
   101 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         G   13:51:46     1119.46  61.32   9  < 107>  516.930   0.000
   102 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        GC  13:45:59     1119.41  61.93   2  < 121>  510.430  46.930
   103 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16        G   13:54:07     1119.29  62.54   7  < 136>  519.480   0.000
   104 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         GC  13:47:30     1119.10  63.15  18-  2-  2  511.990  46.870
   105 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0262-15        G   13:50:21     1118.91  63.75  28  < 106>  515.090   0.000
   106 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            13:50:23     1118.83  64.36  29  < 113>  515.090   0.000
   107 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            13:52:03     1118.78  64.97  10  < 116>  516.930   0.000
   108 GRUDKOWSKI GRZEGORZ             2 PL-0346-15        GS  13:35:57     1118.42  65.57  16-  2-  2  498.760  46.750
   109 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-14        G   14:09:24     1118.29  66.18  24-  1-  1  536.110  46.720
   110 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0395-14        GS  13:55:28     1117.22  66.79   2  < 153>  520.030  46.690
   111 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        GC  14:08:50     1116.44  67.40   8  < 130>  534.590   0.000
   112 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL-0346-14        G   13:54:03     1115.51  68.00  23-  3-  3  517.650  46.630
   113 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        GC  13:52:15     1114.31  68.61  30  < 127>  515.090   0.000
   114 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         GS  13:56:20     1114.22  69.22   2  < 255>  519.600  46.570
   115 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   14:02:16     1114.12  69.82  10  < 132>  526.160   0.000
   116 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-15        G   13:54:10     1113.67  70.43  11  < 118>  516.930   0.000
   117 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        GS  14:14:41     1113.39  71.04  18-  4-  4  539.640  46.470
   118 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         GS  13:54:46     1112.24  71.65  12  < 135>  516.930   0.000
   119 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0393-12            13:51:39     1112.08  72.25   4  < 123>  513.390  46.410
   120 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15         GC  13:50:52     1112.04  72.86  32-  4-  4  512.500  46.380
   121 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        GC  13:49:03     1111.93  73.47   3  < 312>  510.430  46.350
   122 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16            13:44:12     1110.99  74.07   3  < 128>  504.610  46.320
   123 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        GS  13:52:17     1110.55  74.68   5  < 137>  513.390  46.290
   124 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-16            13:47:59     1110.50  75.29   2  < 126>  508.590  46.260
   125 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL0346-15         G   13:52:42     1110.35  75.90   5  < 168>  513.760  46.230
   126 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-13        GS  13:48:04     1110.30  76.50   3  < 166>  508.590  46.200
   127 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        G   13:54:04     1109.95  77.11  31  < 129>  515.090   0.000
   128 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-12        GS  13:44:46     1109.60  77.72   4  < 163>  504.610  46.140
   129 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15            13:54:18     1109.39  78.32  32  < 133>  515.090   0.000
   130 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        G   14:11:54     1109.34  78.93   9  < 170>  534.590   0.000
   131 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  13:56:20     1109.19  79.54   6  < 134>  517.250  46.050
   132 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        GS  14:04:26     1109.03  80.15  11  < 162>  526.160   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   133 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   13:54:28     1108.99  80.75  33  < 151>  515.090   0.000
   134 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   13:56:35     1108.59  81.36   7  < 184>  517.250   0.000
   135 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         G   13:56:29     1108.14  81.97  13  < 142>  516.930   0.000
   136 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-13        GC  13:58:50     1108.03  82.57   8  < 138>  519.480   0.000
   137 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   13:53:22     1107.96  83.18   6  < 201>  513.390  45.870
   138 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   13:58:57     1107.75  83.79   9  < 139>  519.480   0.000
   139 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GC  13:59:03     1107.52  84.40  10  < 156>  519.480   0.000
   140 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        GC  13:52:52     1107.23  85.00   2  < 143>  512.500  45.780
   141 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-13        GS  13:50:22     1107.16  85.61   2  < 157>  509.700  45.740
   142 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        GC  13:57:00     1106.92  86.22  14  < 145>  516.930   0.000
   143 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15         GS  13:53:03     1106.79  86.82   3  < 182>  512.500  45.680
   144 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-15        GS  13:51:00     1106.66  87.43   2  < 146>  510.170  45.650
   145 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         G   13:57:12     1106.44  88.04  15  < 152>  516.930   0.000
   146 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL0346-14         GS  13:51:07     1106.38  88.65   3  < 235>  510.170  45.590
   147 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-15        G   13:51:14     1106.25  89.25  48-  9-  6  510.240  45.560
   148 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0335-15        GS  13:46:02     1106.21  89.86   4  < 154>  504.470  45.530
   149 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G   14:08:34     1106.20  90.47  34-  7-  6  529.390  45.500
   150 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-15        GS  13:47:51     1106.04  91.07  51-  1-  1  506.400  45.470
   151 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-12        G   13:55:44     1105.98  91.68  34  < 160>  515.090   0.000
   152 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   13:57:27     1105.85  92.29  16  < 171>  516.930   0.000
   153 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0348-13        G   14:00:24     1105.51  92.90   3  < 159>  520.030  45.380
   154 GRUDKOWSKI GRZEGORZ             2 PL-0346-15        GS  13:41:25     1104.88  93.50   2          498.760  45.350
   154 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-14        G   13:46:35     1104.88  93.50   5  < 167>  504.470  45.350
   156 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-12         G   14:00:19     1104.53  94.72  11  < 164>  519.480   0.000
   157 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14         GS  13:51:29     1104.48  95.32   3  < 173>  509.700  45.260
   158 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   14:09:19     1104.47  95.93   2  < 213>  529.390  45.230
   159 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0353-15        GS  14:00:51     1104.45  96.54   4  < 174>  520.030  45.200
   160 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-13        G   13:56:29     1104.20  97.15  35  < 177>  515.090   0.000
   161 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-14        G   14:06:28     1104.15  97.75   2  < 264>  526.090  45.140
   162 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-16            14:06:35     1104.03  98.36  12  < 218>  526.160   0.000
   163 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        GS  13:47:06     1103.94  98.97   5  < 208>  504.610  45.080
   164 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         G   14:00:38     1103.79  99.57  12  < 169>  519.480   0.000
   165 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL0346-14         GS  13:52:21     1103.58 100.18   2  < 188>  510.240  45.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   166 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-15        GS  13:50:56     1103.39 100.79   4  < 247>  508.590  44.980
   167 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G   13:47:14     1103.31 101.40   6  < 243>  504.470  44.950
   168 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL0346-15         G   13:56:08     1102.17 102.00   6  < 191>  513.760  44.920
   169 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16        G   14:01:23     1102.03 102.61  13  < 171>  519.480   0.000
   170 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-13        G   14:15:06     1102.02 103.22  10  < 222>  534.590   0.000
   171 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            14:01:36     1101.53 103.83  14  < 187>  519.480   0.000
   171 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            13:59:17     1101.53 103.83  17  < 175>  516.930   0.000
   173 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16        GC  13:52:48     1101.34 105.04   4  < 217>  509.700  44.770
   174 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-16            14:02:19     1101.02 105.65   5  < 206>  520.030  44.740
   175 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-13        G   13:59:37     1100.75 106.25  18  < 192>  516.930   0.000
   176 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        GS  14:20:26     1100.33 106.86   2  < 203>  539.640  44.680
   177 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        G   13:58:12     1100.15 107.47  36  < 178>  515.090   0.000
   178 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15            13:58:14     1100.07 108.08  37  < 252>  515.090   0.000
   179 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-10        G   13:55:38     1099.56 108.68   2          511.990  44.590
   180 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-14        G   14:04:39     1099.38 109.29  22-  3-  3  521.820  44.560
   181 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-15        G   13:47:18     1099.15 109.90   3  < 275>  502.640  44.530
   182 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15         G   13:56:19     1099.04 110.50   4          512.500  44.500
   183 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-15        G   14:00:35     1098.79 111.11   2  < 240>  517.070  44.470
   184 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-15        G   14:09:52     1098.78 111.72   3  < 294>  527.270  44.440
   184 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  14:00:45     1098.78 111.72   8  < 189>  517.250   0.000
   186 LACH STANISŁAW                  2 PL-0346-16        G   13:47:49     1098.65 112.93  19-  1-  1  502.980  44.380
   187 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   14:03:00     1098.27 113.54  15  < 204>  519.480   0.000
   188 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL0346-14         G   13:54:37     1098.20 114.15   3  < 197>  510.240  44.320
   189 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   14:01:03     1098.08 114.75   9  < 194>  517.250   0.000
   190 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-13        G   14:15:20     1097.18 115.36  34-  3-  3  532.500  44.260
   191 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL0346-12         G   13:58:17     1097.11 115.97   7  < 238>  513.760   0.000
   192 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-13        GS  13:53:42     1097.09 116.58  55-  5-  5  508.720  44.190
   192 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   14:01:11     1097.09 116.58  19  < 198>  516.930   0.000
   194 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   14:01:35     1096.84 117.79  10  < 195>  517.250   0.000
   195 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   14:01:51     1096.22 118.40  11  < 196>  517.250   0.000
   196 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            14:01:54     1096.10 119.00  12  < 207>  517.250   0.000
   197 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-12        GS  13:55:47     1095.45 119.61   4  < 233>  510.240  44.040
   198 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   14:02:00     1095.19 120.22  20  < 199>  516.930   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   199 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            14:02:02     1095.11 120.83  21  < 211>  516.930   0.000
   200 KLOC RYSZARD                    1 PL-0346-14        G   13:51:22     1095.03 121.43  27-  2-  2  505.210  43.950
   201 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        GS  13:59:14     1094.10 122.04   7  < 293>  513.390   0.000
   202 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-11        G   13:55:05     1093.83 122.65   2  < 229>  508.720  43.890
   203 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        GS  14:23:34     1093.35 123.25   3  < 231>  539.640  43.860
   204 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   14:05:22     1092.80 123.86  16  < 210>  519.480   0.000
   205 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-16        G   14:07:36     1092.59 124.47   2  < 269>  521.820  43.800
   206 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-14        G   14:06:05     1092.31 125.08   6  < 245>  520.030  43.770
   207 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            14:03:34     1092.24 125.68  13  < 209>  517.250   0.000
   208 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   13:52:00     1092.23 126.29   6  < 211>  504.610  43.710
   209 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            14:03:35     1092.21 126.90  14  < 225>  517.250   0.000
   210 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   14:05:42     1092.03 127.50  17  < 214>  519.480   0.000
   211 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        G   13:52:12     1091.76 128.11   7  < 228>  504.610   0.000
   211 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         G   14:03:29     1091.76 128.11  22  < 221>  516.930   0.000
   213 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   14:14:54     1091.75 129.33   3  < 219>  529.390  43.560
   214 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   14:05:52     1091.65 129.93  18  < 223>  519.480   0.000
   215 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-14        G   14:18:03     1091.08 130.54   2  < 216>  532.500  43.500
   216 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-14        G   14:18:09     1090.85 131.15   3          532.500  43.470
   217 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-12        GC  13:57:25     1090.46 131.75   5  < 236>  509.700  43.430
   218 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        GC  14:12:34     1090.34 132.36  13  < 220>  526.160   0.000
   219 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   14:15:33     1090.29 132.97   4  < 256>  529.390  43.370
   220 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   14:12:49     1089.77 133.58  14  < 241>  526.160   0.000
   221 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   14:04:30     1089.42 134.18  23  < 242>  516.930   0.000
   222 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   14:20:47     1089.26 134.79  11  < 250>  534.590   0.000
   223 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   14:07:09     1088.71 135.40  19  < 224>  519.480   0.000
   224 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            14:07:13     1088.56 136.00  20  < 227>  519.480   0.000
   225 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   14:05:13     1088.45 136.61  15  < 226>  517.250   0.000
   226 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            14:05:15     1088.38 137.22  16  < 246>  517.250   0.000
   227 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-15        G   14:07:28     1087.99 137.83  21  < 266>  519.480   0.000
   228 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G   13:53:52     1087.83 138.43   8  < 288>  504.610   0.000
   229 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-16            13:57:42     1087.71 139.04   3  < 232>  508.720  43.070
   230 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-14        G   14:21:58     1087.15 139.65  31-  2-  2  534.840  43.040
   231 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-12        GS  14:26:24     1087.11 140.26   4          539.640  43.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   232 BERYZEWSKI K & S                2 PL-11             GS  13:57:58     1087.09 140.86   4  < 239>  508.720  42.980
   233 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-15        G   13:59:32     1086.70 141.47   5  < 277>  510.240  42.950
   234 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL0346-14         GC  14:00:58     1086.49 142.08   2  < 319>  511.700  42.920
   235 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL0346-14         GS  13:59:50     1085.85 142.68   4          510.170  42.890
   236 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-12        GC  13:59:27     1085.74 143.29   6  < 237>  509.700  42.860
   237 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14         G   13:59:30     1085.62 143.90   7  < 259>  509.700   0.000
   238 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16            14:03:21     1085.37 144.51   8  < 262>  513.760   0.000
   239 BERYZEWSKI K & S                2 PL0346-14         GS  13:58:58     1084.77 145.11   5          508.720  42.770
   240 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL0346-15         G   14:06:41     1084.72 145.72   3          517.070  42.740
   241 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-16        G   14:15:05     1084.68 146.33  15  < 257>  526.160   0.000
   242 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         G   14:06:47     1084.20 146.93  24  < 254>  516.930   0.000
   243 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        GS  13:55:19     1084.14 147.54   7  < 248>  504.470   0.000
   244 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-15        G   14:08:58     1083.44 148.15   3  < 263>  518.930  42.610
   245 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-15        G   14:10:09     1083.06 148.76   7  < 273>  520.030   0.000
   246 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  14:07:37     1082.98 149.36  17  < 249>  517.250   0.000
   247 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-15        GS  13:59:50     1082.49 149.97   5  < 298>  508.590  42.520
   248 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0335-15        G   13:56:02     1082.48 150.58   8  < 281>  504.470   0.000
   249 JUREK STANISŁAW                 1 PL0134-16             14:07:51     1082.45 151.18  18  < 326>  517.250   0.000
   250 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        G   14:24:13     1081.69 151.79  12  < 251>  534.590   0.000
   251 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   14:24:14     1081.66 152.40  13  < 286>  534.590   0.000
   252 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-13        G   14:06:19     1081.40 153.01  38  < 279>  515.090   0.000
   253 DATA ZBIGNIEW                   1 PL-0346-16        G   14:08:24     1081.33 153.61  24-  1-  1  517.310  42.340
   254 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16        G   14:08:08     1081.14 154.22  25  < 284>  516.930   0.000
   255 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         G   14:10:54     1080.47 154.83   3  < 265>  519.600  42.280
   256 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-12        G   14:20:02     1080.31 155.43   5  < 258>  529.390  42.250
   257 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   14:17:23     1079.56 156.04  16  < 260>  526.160   0.000
   258 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-08        G   14:20:23     1079.54 156.65   6  < 314>  529.390  42.190
   259 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16        G   14:02:12     1079.42 157.26   8  < 300>  509.700   0.000
   260 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        GC  14:17:30     1079.30 157.86  17  < 261>  526.160   0.000
   261 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16            14:17:36     1079.08 158.47  18  < 311>  526.160   0.000
   262 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16        G   14:06:13     1078.84 159.08   9  < 295>  513.760   0.000
   263 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0393-09        GS  14:11:06     1078.63 159.68   4          518.930  42.040
   264 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0346-15        GS  14:17:49     1078.46 160.29   3  < 289>  526.090  42.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   265 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-13        GS  14:11:49     1078.42 160.90   4  < 301>  519.600  41.980
   266 KLOC RYSZARD                    1 PL0346-15         GC  13:58:31     1078.32 161.51   2          505.210  41.950
   266 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            14:11:45     1078.32 161.51  22  < 272>  519.480   0.000
   268 KAWKA JAN                       1 PL-0346-13        G   14:05:54     1078.00 162.72  23-  1-  1  513.020  41.880
   269 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-15         G   14:14:06     1077.92 163.33   3          521.820  41.850
   270 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-15        G   14:12:05     1077.84 163.93   2  < 310>  519.610  41.820
   271 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL-0346-15        G   14:10:18     1077.76 164.54   2  < 297>  517.650  41.790
   272 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   14:12:07     1077.50 165.15  23  < 302>  519.480   0.000
   273 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL0346-15         GS  14:12:56     1076.82 165.76   8  < 274>  520.030   0.000
   274 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-15        GS  14:12:58     1076.74 166.36   9  < 312>  520.030   0.000
   275 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-16            13:56:51     1076.66 166.97   4  < 276>  502.640  41.670
   276 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-15        G   13:56:56     1076.47 167.58   5  < 282>  502.640  41.640
   277 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-13        GS  14:04:19     1075.74 168.18   6  < 306>  510.240  41.610
   278 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-15        G   14:11:18     1075.65 168.79   7  < 303>  517.710   0.000
   279 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            14:08:54     1075.57 169.40  39  < 280>  515.090   0.000
   280 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        G   14:08:56     1075.49 170.01  40  < 291>  515.090   0.000
   281 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-10        G   13:59:15     1075.06 170.61   9          504.470   0.000
   282 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL0367-16             13:57:34     1075.01 171.22   6  < 317>  502.640  41.460
   283 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   14:11:01     1074.97 171.83   2          517.080  41.430
   284 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-13        G   14:10:53     1074.96 172.43  26  < 307>  516.930   0.000
   285 GUZIK TADEUSZ                   3 PL0346-13         GS  14:15:51     1073.69 173.04  16-  2-  2  521.650  41.370
   286 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   14:28:02     1073.40 173.65  14  < 287>  534.590   0.000
   287 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        G   14:28:05     1073.29 174.26  15  < 292>  534.590   0.000
   288 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL0346-13         GS  14:00:12     1073.18 174.86   9  < 290>  504.610   0.000
   289 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0346-15        G   14:20:21     1072.89 175.47   4          526.090  41.250
   290 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   14:00:20     1072.88 176.08  10  < 315>  504.610   0.000
   291 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            14:10:07     1072.84 176.68  41  < 328>  515.090   0.000
   292 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G   14:28:22     1072.68 177.29  16  < 296>  534.590   0.000
   293 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   14:08:41     1072.50 177.90   8  < 329>  513.390   0.000
   294 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   14:21:43     1072.31 178.51   4  < 322>  527.270  41.090
   295 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16        G   14:09:16     1071.97 179.11  10  < 308>  513.760   0.000
   296 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        G   14:28:44     1071.90 179.72  17  < 325>  534.590   0.000
   297 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL-0417-15        G   14:12:56     1071.89 180.33   3          517.650  41.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   298 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-13        GS  14:04:29     1071.88 180.94   6  < 304>  508.590  40.970
   299 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-14        G   14:29:00     1071.82 181.54   2          534.840  40.940
   300 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-15        G   14:05:40     1071.55 182.15   9          509.700   0.000
   301 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-12             14:14:55     1071.52 182.76   5  < 305>  519.600  40.880
   302 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            14:14:52     1071.39 183.36  24  < 323>  519.480   0.000
   303 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-14        G   14:13:27     1070.87 183.97   8          517.710   0.000
   304 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-16            14:04:59     1070.75 184.58   7          508.590   0.000
   305 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-12         G   14:15:21     1070.57 185.19   6          519.600  40.760
   306 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-15        GS  14:06:37     1070.55 185.79   7  < 320>  510.240   0.000
   307 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         G   14:12:57     1070.36 186.40  27  < 309>  516.930   0.000
   308 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16        G   14:10:05     1070.15 187.01  11  < 321>  513.760   0.000
   309 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-11        G   14:13:03     1070.14 187.61  28          516.930   0.000
   310 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-14        GC  14:15:34     1070.11 188.22   3          519.610  40.610
   311 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15            14:21:53     1069.69 188.83  19          526.160   0.000
   312 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL0346-14         GC  14:07:30     1068.96 189.44   4          510.430  40.550
   312 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-15        G   14:16:29     1068.96 189.44  10          520.030   0.000
   314 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   14:25:16     1068.90 190.65   7          529.390   0.000
   315 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   14:02:13     1068.60 191.26  11          504.610   0.000
   316 SMUGOWSKI PIOTR                 2 PL0346-14         GC  14:07:37     1068.58 191.86  12-  1-  1  510.370  40.430
   317 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL0346-14         GC  14:00:26     1068.46 192.47   7  < 318>  502.640   0.000
   318 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-13        GS  14:00:30     1068.31 193.08   8          502.640   0.000
   319 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        GC  14:09:02     1068.19 193.69   3          511.700  40.330
   320 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-15        GS  14:07:43     1068.08 194.29   8  < 327>  510.240   0.000
   321 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16        G   14:11:23     1067.26 194.90  12          513.760   0.000
   322 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-12        G   14:24:05     1067.17 195.51   5          527.270  40.240
   323 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-14        GS  14:18:52     1067.06 196.11   2          521.650  40.210
   323 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            14:16:50     1067.06 196.11  25          519.480   0.000
   325 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G   14:31:18     1066.41 197.33  18          534.590   0.000
   326 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            14:15:23     1065.65 197.94  19          517.250   0.000
   327 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-16        G   14:09:06     1065.00 198.54   9          510.240   0.000
   328 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16        G   14:13:57     1064.35 199.15  42  < 330>  515.090   0.000
   329 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        GC  14:12:42     1063.58 199.76   9          513.390   0.000
   330 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL0346-16             14:14:29     1063.17 200.36  43          515.090   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   331 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-15        G   14:09:45     1062.43   0.00  10          509.700   0.000
   332 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        G   14:11:42     1062.28   0.00   4          511.700   0.000
   333 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-12         G   14:19:09     1062.25   0.00   7          519.600   0.000
   334 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-11             G   14:10:17     1062.23   0.00   5          510.170   0.000
   335 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   14:28:33     1061.86   0.00   8          529.390   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------     





           PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 15.07.17 HOLTEN-2                                 
            Loty Długie (500-1000) [10]                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 LISOWSKI        JANUSZ          1    49    5    21   346.44     
              2 URBANOWICZ      DOROTA          1    27    5    13   346.38     
              3 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    52    5    19   346.16     
              4 PISKULAK        ANDRZEJ         4    42    5    14   344.77     
              5 JUREK           STANISŁAW       1    48    5    15   342.76     
              6 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4    32    5     9   341.79     
              7 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    48    5    12   339.65     
              8 BERYZEWSKI      K & S           2    39    5    13   338.35     
              9 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    28    5     6   335.16     
             10 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    34    5     7   334.95     
             11 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    19    5    10   334.62     
             12 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    18    5     5   334.34     
             13 WOLARZ          JANUSZ          3    40    5    11   333.66     
             14 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    38    5    10   333.30     
             15 MAZUR           STANISŁAW       3    27    5     5   331.25     
             16 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    30    5     5   330.79     
             17 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    31    5     5   327.78     
             18 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    40    5     9   327.67     
             19 SZPURA          STEFAN          4    35    5     7   324.00     
             20 SADOWSKI        ROBERT          1    21    5     5   322.55     
             21 DOMARADZKI      ADAM            4    34    5     8   320.81     
             22 PAWLIK          TADEUSZ         1    26    5     5   319.39     
             23 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    20    5     6   316.63     
             24 MAZUR           MACIEJ          1    15    4     4   264.19     
             25 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    17    4     4   259.02     
             26 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    19    4     4   252.66     
             27 LACH            STANISŁAW       2    14    4     4   252.47     
             28 TOCZEK          ROMAN           2    19    3     3   201.75     
             29 DZIARSKI        PIOTR           1    22    3     3   198.46     
             30 BACZYŃSKI       ADAM            2    24    3     3   195.04     
             31 KONOFACKI       JÓZEF           4    25    3     3   192.55     
             32 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    22    3     3   191.58     
             33 BANASIK         JERZY           4    21    3     3   189.47     
             34 MUSIAŁ          LUCJAN          4    28    3     3   188.96     
             35 KAWKA           JAN             1    23    3     3   187.60     
             36 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    22    3     3   186.45     
             37 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    24    2     2   136.13     
             38 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    13    2     2   134.56     
             39 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    10    2     2   131.36     
             40 SMUGOWSKI       PIOTR           2    15    2     2   126.48     
             41 DOMAGALSKI      JAN             3    17    2     2   124.88     
             42 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    30    2     2   124.40     
             43 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    10    1     1    66.67     
             44 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    15    1     1    64.30     
             45 KLUKA           PIOTR           1    27    1     1    64.05     
             46 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    14    1     1    61.83     
             47 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    27    1     1    61.22     
             48 HALCZUK         BOGDAN          1    34    0     0     0.00     
             49 DATA            ZBIGNIEW        1    17    0     0     0.00     
             50 GUZIK           TADEUSZ         3    10    0     0     0.00     
             51 ADAMIAK         TEODOR          3    12    0     0     0.00     
             52 MYRDZIO         JOLANTA         2    25    0     0     0.00     
             53 SEWIELSKI       BOGDAN          3     6    0     0     0.00     
             54 MUŚ             JACEK           4    13    0     0     0.00     
             55 MOSIŃSKI        ADAM            2    15    0     0     0.00     
             56 CIEŚLIK         ANTONI          2     8    0     0     0.00     
             57 GAŁDA           MARIAN          1     8    0     0     0.00






           PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 13                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-2 z dnia 15.07.17                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  718.628 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   57                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1399                           
      5.Ilość konkursów.......................:  280                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1452.49                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1342.76                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,21,53                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,08,15                         
     10.Czas trwania konkursu.................:46 min. 22 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       ECałość [ 1]F                                                          
            Lot do MP w kat.C, M.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 01 | Brzeg Dolny             |   20   |  560   |  129  |23.04|      
          | 02 | Wolow                   |   16   |  323   |   53  |16.41|      
          | 03 | Juszczyn                |   11   |  242   |   45  |18.60|      
          | 04 | Roscislawice            |   10   |  274   |   53  |19.34|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   57   | 1399   |  280  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     




                                  PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                   Lista konkursowa nr 13. Lot do MP w kat.C, M.
                                         z lotu HOLTEN-2, w dniu 15.07.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+--------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |    PUNKTY    |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |InterM.  GMP  |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+--------------+
     1 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-12        G   14:21:53     1452.49   0.71  30-  5-  5  728.980  70.000
     2 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-11             GCM 14:15:44     1446.34   1.43  32-  9-  5  717.000  69.960
     3 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   14:18:50     1441.12   2.14  48- 15-  5  718.880  69.930
     4 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL0346-14         GSM 14:15:34     1440.11   2.86  20-  6-  5  713.670  69.890
     5 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         G   14:20:34     1435.61   3.57  52- 19-  5  718.620  69.860
     6 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   14:27:52     1433.01   4.29  27- 13-  5  727.780  69.820
     7 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-14        G   14:28:05     1432.23   5.00  15-  4-  4  727.690  69.780
     8 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-15        GSM 14:17:04     1431.78   5.72  28-  6-  5  711.690  69.750
     9 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   14:24:54     1429.21   6.43  49- 21-  5  721.610  69.710
    10 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   14:30:55     1426.81   7.15   2  <  80>  728.980  69.680
    11 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GCM 14:25:54     1426.39   7.86   2  <  14>  721.610  69.640
    12 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        GS  14:15:19     1424.87   8.58  38- 10-  5  705.760  69.610
    13 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        GCM 14:30:59     1424.27   9.29   2  <  26>  727.780  69.570
    14 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         G   14:26:46     1423.95  10.01   3  <  15>  721.610  69.530
    15 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GCM 14:26:48     1423.86  10.72   4  <  55>  721.610  69.500
    16 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-09        GCM 14:25:18     1422.17  11.44   2  <  28>  718.620  69.460
    17 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-14        G   14:23:42     1420.07  12.15  34-  7-  5  715.290  69.430
    18 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   14:25:06     1419.52  12.87   2  <  61>  717.000  69.390
    19 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        GCM 14:21:53     1419.43  13.58  17-  4-  4  712.390  69.350
    20 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-14        G   14:22:55     1419.42  14.30  48- 12-  5  713.850  69.320
    21 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   14:38:59     1418.49  15.01  42- 14-  5  736.170  69.280
    22 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0393-12        GC  14:23:46     1417.03  15.73   2  <  70>  713.850  69.250
    23 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         GCM 14:23:54     1416.91  16.44  19-  3-  3  713.980  69.210
    24 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   14:39:36     1416.80  17.16   2  <  32>  736.170  69.180
    25 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        GC  14:23:59     1416.77  17.87  19- 10-  5  714.030  69.140
    26 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        GCM 14:34:24     1414.81  18.58   3  <  27>  727.780  69.100
    27 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        GSM 14:34:27     1414.68  19.30   4  <  34>  727.780  69.070
    28 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            14:28:00     1414.61  20.01   3  <  30>  718.620  69.030
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0393-15        GS  14:24:30     1413.86  20.73  24-  2-  2  713.290  69.000
    30 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         GCM 14:28:21     1413.63  21.44   4  <  33>  718.620  68.960
    31 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0393-15        GS  14:28:51     1413.21  22.16  10-  2-  2  719.110  68.920
    32 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   14:41:10     1412.54  22.87   3  <  35>  736.170  68.890
    33 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            14:28:52     1412.20  23.59   5  <  48>  718.620  68.850
    34 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   14:36:00     1410.43  24.30   5  <  45>  727.780  68.820
    35 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14            14:42:00     1410.29  25.02   4  <  39>  736.170  68.780
    36 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   14:29:50     1410.03  25.73   2  <  40>  718.880  68.750
    37 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-14        G   14:29:49     1409.74  26.45  18-  5-  5  718.710  68.710
    38 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G   14:41:19     1408.47  27.16  35-  7-  5  734.260  68.670
    39 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        GCM 14:42:54     1407.86  27.88   5  <  58>  736.170  68.640
    40 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GSM 14:30:43     1407.59  28.59   3  <  43>  718.880  68.600
    41 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-15        G   14:33:24     1406.53  29.31  40-  9-  5  722.110  68.570
    42 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL0346-13         GS  14:22:31     1404.45  30.02   2  < 114>  705.760  68.530
    43 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            14:31:58     1404.15  30.74   4  <  85>  718.880  68.490
    44 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14            14:25:07     1403.78  31.45  40- 11-  5  709.070  68.460
    45 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   14:38:28     1403.72  32.17   6  <  89>  727.780   0.000
    46 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        GSM 14:26:35     1403.26  32.88  39- 13-  5  710.870  68.390
    47 BERYZEWSKI K & S                2 PL0346-14         G   14:26:36     1403.22  33.60   2  <  64>  710.870  68.350
    48 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   14:32:18     1402.73  34.31   6  <  51>  718.620   0.000
    49 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        GCM 14:27:52     1402.71  35.03   2  < 245>  712.390  68.280
    50 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-14        GS  14:23:03     1402.62  35.74  27-  5-  5  705.590  68.240
    51 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-13        GSM 14:32:27     1402.32  36.45   7  <  52>  718.620   0.000
    52 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         GCM 14:32:39     1401.78  37.17   8  <  57>  718.620   0.000
    53 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         GS  14:34:54     1401.48  37.88  31-  5-  5  721.620  68.140
    54 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-12        GSM 14:28:10     1400.51  38.60   2  < 100>  711.690  68.100
    55 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GSM 14:35:17     1400.41  39.31   5  <  60>  721.610  68.060
    56 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16        G   14:30:48     1400.33  40.03   2  <  71>  715.290  68.030
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    57 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   14:33:18     1400.00  40.74   9  <  62>  718.620   0.000
    58 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G   14:45:55     1399.79  41.46   6  < 105>  736.170   0.000
    59 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         GCM 14:30:04     1399.78  42.17   2  < 151>  713.980  67.920
    60 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16        G   14:36:21     1397.52  42.89   6  <  67>  721.610   0.000
    61 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-11             G   14:33:31     1396.26  43.60   3  <  75>  717.000  67.850
    62 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            14:34:49     1395.88  44.32  10  <  68>  718.620   0.000
    63 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   14:28:01     1395.76  45.03   2  < 106>  709.070  67.780
    64 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        G   14:29:29     1395.28  45.75   3  <  86>  710.870  67.740
    65 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15         GC  14:31:46     1395.23  46.46   2  <  74>  714.030  67.710
    66 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        GS  14:25:48     1395.00  47.18   2  < 103>  705.590  67.670
    67 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16        G   14:37:21     1394.82  47.89   7  <  76>  721.610   0.000
    68 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-13        GS  14:37:51     1393.49  48.61   2  < 137>  721.620  67.600
    68 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-13        G   14:35:42     1393.49  48.61  11  <  91>  718.620   0.000
    70 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16            14:32:17     1393.47  50.04   3  <  84>  713.850  67.530
    71 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16        G   14:33:24     1393.24  50.75   3  < 117>  715.290  67.490
    72 GRUDKOWSKI GRZEGORZ             2 PL-0346-15        GSM 14:22:46     1393.03  51.47  13-  2-  2  700.370  67.460
    73 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL0346-15         G   14:35:58     1392.94  52.18   2  <  95>  718.710  67.420
    74 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15         GS  14:32:44     1392.60  52.89   3  < 124>  714.030  67.380
    75 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-12        G   14:35:13     1391.65  53.61   4  <  78>  717.000  67.350
    76 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16        G   14:38:34     1391.55  54.32   8  <  90>  721.610   0.000
    77 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL0346-14         GSM 14:31:51     1391.44  55.04  19-  4-  4  712.210  67.280
    78 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-13        GSM 14:35:18     1391.42  55.75   5  <  88>  717.000  67.240
    79 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL-0346-14        G   14:37:07     1390.94  56.47  26-  5-  5  719.280  67.200
    80 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   14:44:07     1390.87  57.18   3  < 194>  728.980  67.170
    81 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-13         G   14:33:02     1390.34  57.90   2          713.290  67.130
    82 GRUDKOWSKI GRZEGORZ             2 PL-0346-15        GSM 14:23:47     1390.22  58.61   2          700.370  67.100
    83 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-14        G   14:39:39     1389.61  59.33   2  < 152>  722.110  67.060
    84 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16            14:33:46     1389.44  60.04   4  <  98>  713.850  67.030
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    85 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   14:37:31     1389.10  60.76   5  < 113>  718.880  66.990
    86 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-11        GSM 14:31:51     1388.83  61.47   4  <  87>  710.870  66.950
    87 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-13        G   14:31:55     1388.64  62.19   5  < 126>  710.870  66.920
    88 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        GCM 14:36:44     1387.56  62.90   6  < 157>  717.000   0.000
    89 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        GCM 14:44:40     1387.13  63.62   7  <  99>  727.780   0.000
    90 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-12         G   14:40:33     1386.25  64.33   9  <  93>  721.610   0.000
    91 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   14:38:29     1386.00  65.05  12  < 159>  718.620   0.000
    92 SADOWSKI ROBERT                 1 PL0346-15         G   14:38:58     1385.93  65.76  21-  5-  5  719.250  66.740
    93 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-12         G   14:40:46     1385.67  66.48  10  < 104>  721.610   0.000
    94 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-14        GS  14:35:40     1385.51  67.19  10-  1-  1  714.460  66.670
    95 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL0346-15         G   14:39:01     1384.75  67.91   3  < 101>  718.710  66.630
    96 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   14:48:21     1383.91  68.62  34-  8-  5  731.190  66.590
    97 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-15         G   14:42:50     1383.86  69.34  22-  3-  3  723.530  66.560
    98 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0393-13            14:35:53     1383.74  70.05   5  < 175>  713.850  66.520
    99 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15            14:46:07     1383.31  70.76   8  < 125>  727.780   0.000
   100 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-12        GSM 14:34:36     1383.00  71.48   3  < 102>  711.690  66.450
   101 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-13        G   14:39:45     1382.80  72.19   4  < 136>  718.710  66.420
   102 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-13        GSM 14:34:41     1382.77  72.91   4  < 155>  711.690  66.380
   103 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G   14:30:33     1382.02  73.62   3  < 107>  705.590  66.340
   104 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            14:42:10     1381.95  74.34  11  < 131>  721.610   0.000
   105 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   14:52:48     1381.70  75.05   7  < 109>  736.170   0.000
   106 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   14:33:19     1381.35  75.77   3  < 121>  709.070  66.240
   107 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G   14:30:57     1380.94  76.48   4  < 202>  705.590  66.200
   108 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-15        GSM 14:34:43     1380.12  77.20  24-  3-  3  710.370  66.160
   109 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        GSM 14:53:30     1379.89  77.91   8  < 120>  736.170   0.000
   110 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-15             14:44:24     1379.73  78.63   2  < 118>  723.530  66.090
   111 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL0346-15         G   14:54:45     1379.64  79.34  25-  3-  3  737.760  66.060
   112 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-14        G   14:47:32     1379.42  80.06   2  < 135>  727.690  66.020
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   113 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   14:41:17     1379.06  80.77   6  < 140>  718.880   0.000
   114 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   14:31:47     1379.02  81.49   3  < 147>  705.760  65.950
   115 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-13        GCM 14:35:12     1378.82  82.20   2  < 197>  710.370  65.910
   116 SADOWSKI ROBERT                 1 PL0346-15             14:42:04     1377.70  82.92   2  < 133>  719.250  65.880
   117 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16            14:39:20     1377.32  83.63   4  < 164>  715.290  65.840
   118 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-16        G   14:45:20     1377.28  84.35   3          723.530  65.810
   119 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-13        GCM 14:31:42     1376.88  85.06  22-  3-  3  704.550  65.770
   120 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        G   14:54:48     1376.53  85.78   9  < 123>  736.170   0.000
   121 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        GS  14:35:07     1376.52  86.49   4  < 127>  709.070  65.700
   122 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   14:51:12     1376.49  87.21   2  < 180>  731.190  65.660
   123 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        GCM 14:54:57     1376.15  87.92  10  < 139>  736.170   0.000
   124 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15         GC  14:39:07     1375.47  88.63   4  < 146>  714.030  65.590
   125 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   14:49:24     1374.73  89.35   9  < 127>  727.780   0.000
   126 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-11        GSM 14:37:08     1374.64  90.06   6  < 172>  710.870   0.000
   127 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15            14:49:39     1374.08  90.78  10  < 150>  727.780   0.000
   127 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G   14:36:02     1374.08  90.78   5  < 130>  709.070  65.480
   129 LACH STANISŁAW                  2 PL-0346-16        GSM 14:33:00     1374.06  92.21  14-  4-  4  704.890  65.410
   130 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16            14:36:12     1373.63  92.92   6  < 221>  709.070   0.000
   131 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-15        G   14:45:28     1373.28  93.64  12  < 133>  721.610   0.000
   132 SMUGOWSKI PIOTR                 2 PL-0346-13        GSM 14:38:48     1373.15  94.35  15-  2-  2  712.390  65.300
   133 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-13        GCM 14:45:31     1373.14  95.07  13  < 154>  721.610   0.000
   133 SADOWSKI ROBERT                 1 PL0346-12         G   14:43:48     1373.14  95.07   3  < 173>  719.250  65.270
   135 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0346-15        GC  14:50:17     1372.27  96.50   3  < 191>  727.690  65.200
   136 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-14        G   14:43:45     1372.24  97.21   5          718.710  65.160
   137 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-13        GS  14:46:01     1371.86  97.93   3  < 144>  721.620  65.130
   138 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL-0346-15        G   14:44:25     1371.58  98.64   2  < 185>  719.280  65.090
   139 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-13        GCM 14:56:52     1371.23  99.36  11  < 190>  736.170   0.000
   140 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   14:44:16     1371.21 100.07   7  < 148>  718.880   0.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   141 SZPURA STEFAN                   4 PL-0259-14        G   14:55:30     1371.17 100.79   2  < 163>  734.260  64.980
   142 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-13        G   14:57:06     1371.10 101.50  21-  3-  3  736.420  64.950
   143 KAWKA JAN                       1 PL-0268-15        G   14:41:10     1371.06 102.22  23-  3-  3  714.550  64.910
   144 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         GS  14:46:20     1371.03 102.93   4  < 223>  721.620  64.870
   145 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-14        GS  14:45:31     1370.96 103.65  17-  2-  2  720.460  64.840
   146 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-16        G   14:40:51     1370.89 104.36   5  < 158>  714.030  64.800
   147 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-12        GS  14:34:55     1370.63 105.08   4  < 156>  705.760  64.770
   148 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        G   14:44:33     1370.47 105.79   8  < 149>  718.880   0.000
   149 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            14:44:38     1370.25 106.50   9  < 161>  718.880   0.000
   150 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   14:51:10     1370.15 107.22  11  < 250>  727.780   0.000
   151 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-15        GCM 14:41:10     1369.97 107.93   3          713.980  64.620
   152 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-15        G   14:47:09     1369.84 108.65   3  < 165>  722.110  64.590
   153 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL0346-11         G   14:44:53     1369.26 109.36  22-  3-  3  718.700  64.550
   154 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            14:47:07     1368.98 110.08  14  < 182>  721.610   0.000
   155 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14             14:40:03     1368.50 110.79   5  < 208>  711.690  64.480
   156 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G   14:35:55     1367.97 111.51   5  < 177>  705.760  64.440
   157 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15            14:44:16     1367.63 112.22   7  < 240>  717.000   0.000
   158 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        G   14:42:10     1367.44 112.94   6  < 166>  714.030   0.000
   159 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            14:45:42     1366.98 113.65  13  < 168>  718.620   0.000
   160 BANDURA & PATRZAŁEK             2 PL0346-14         GSM 14:43:37     1366.92 114.37  15-  1-  1  715.740  64.300
   161 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-13        GSM 14:45:55     1366.91 115.08  10  < 178>  718.880   0.000
   162 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15            15:03:10     1365.75 115.80  28-  3-  3  741.830  64.230
   163 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-13        G   14:57:43     1365.52 116.51   3  < 170>  734.260  64.190
   164 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-13        G   14:43:52     1365.41 117.23   5  < 171>  715.290  64.160
   165 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-14        GS  14:48:52     1365.39 117.94   4  < 187>  722.110  64.120
   166 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        GC  14:43:05     1365.04 118.66   7  < 179>  714.030   0.000
   167 KLUKA PIOTR                     1 PL-0346-14        GC  14:48:44     1364.98 119.37  27-  1-  1  721.710  64.050
   168 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-15        G   14:41:59     1364.51 120.09  30-  2-  2  712.250  64.010
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   168 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         G   14:46:39     1364.51 120.09  14  < 198>  718.620   0.000
   170 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-13        G   14:58:10     1364.37 121.52   4  < 218>  734.260  63.940
   171 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16        G   14:44:24     1364.02 122.23   6  < 237>  715.290   0.000
   172 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        G   14:41:16     1363.74 122.94   7  < 192>  710.870   0.000
   173 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-14        G   14:47:38     1363.16 123.66   4  < 257>  719.250  63.840
   174 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-14        G   15:00:29     1362.52 124.37   2  < 260>  736.420  63.800
   175 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   14:43:58     1362.40 125.09   6  < 183>  713.850   0.000
   176 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-13        G   15:01:40     1362.02 125.80   2  < 203>  737.760  63.730
   177 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   14:38:16     1361.77 126.52   6  < 186>  705.760   0.000
   178 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            14:47:57     1361.64 127.23  11  < 193>  718.880   0.000
   179 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15         G   14:44:25     1361.57 127.95   8  < 236>  714.030   0.000
   180 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G   14:57:05     1361.41 128.66   3  < 210>  731.190  63.580
   181 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-15        GSM 14:37:37     1361.14 129.38   2  < 217>  704.550  63.550
   182 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-12         G   14:50:11     1361.06 130.09  15  < 206>  721.610   0.000
   183 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   14:44:29     1361.05 130.81   7  < 189>  713.850   0.000
   184 LACH STANISŁAW                  2 PL-0346-13        GSM 14:37:58     1360.88 131.52   2  < 188>  704.890  63.440
   185 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL-0346-14        G   14:48:34     1360.81 132.24   3  < 209>  719.280  63.410
   186 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        GS  14:38:39     1360.76 132.95   7  < 216>  705.760   0.000
   187 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0353-15        GS  14:50:41     1360.72 133.67   5  < 204>  722.110  63.330
   188 LACH STANISŁAW                  2 PL-0346-16        G   14:38:07     1360.49 134.38   3  < 271>  704.890  63.300
   189 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        G   14:44:55     1359.93 135.10   8  < 199>  713.850   0.000
   190 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-11             G   15:01:33     1359.38 135.81  12  < 242>  736.170   0.000
   191 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-14        GCM 14:55:30     1358.90 136.53   4          727.690  63.190
   192 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-16            14:43:13     1358.65 137.24   8  < 231>  710.870   0.000
   193 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            14:49:10     1358.51 137.96  12  < 201>  718.880   0.000
   194 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-11        G   14:56:38     1358.43 138.67   4  < 256>  728.980  63.080
   195 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-14        G   15:06:09     1358.29 139.39   2  < 233>  741.830  63.050
   196 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL0346-14         GSM 14:45:26     1358.25 140.10   2  < 232>  713.670  63.010
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   197 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-15        GCM 14:43:10     1357.83 140.81   3          710.370  62.970
   198 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            14:49:22     1357.51 141.53  15  < 207>  718.620   0.000
   199 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        GS  14:45:56     1357.30 142.24   9  < 200>  713.850   0.000
   200 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        GS  14:46:00     1357.13 142.96  10  < 214>  713.850   0.000
   201 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GSM 14:49:44     1357.06 143.67  13  < 226>  718.880   0.000
   202 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0430-15        G   14:39:57     1357.03 144.39   5          705.590  62.800
   203 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-15        G   15:03:40     1357.01 145.10   3          737.760  62.760
   204 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0348-13        GS  14:52:13     1356.80 145.82   6  < 215>  722.110   0.000
   205 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-13        GSM 14:44:56     1356.76 146.53   2  < 220>  712.210  62.690
   206 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-13        G   14:52:00     1356.41 147.25  16  < 213>  721.610   0.000
   207 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-11        G   14:49:50     1356.31 147.96  16  < 243>  718.620   0.000
   208 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14         G   14:44:47     1356.16 148.68   6          711.690   0.000
   209 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL0346-12         G   14:50:25     1356.07 149.39   4  < 248>  719.280  62.540
   210 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   14:59:25     1355.52 150.11   4  < 211>  731.190  62.510
   211 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   14:59:27     1355.44 150.82   5  < 238>  731.190  62.470
   212 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0393-15        GS  14:50:35     1355.32 151.54   2          719.110  62.440
   213 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         G   14:52:33     1355.01 152.25  17  < 222>  721.610   0.000
   214 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16            14:46:50     1354.98 152.97  11  < 224>  713.850   0.000
   215 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-15        G   14:53:14     1354.21 153.68   7  < 225>  722.110   0.000
   216 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16            14:41:27     1353.46 154.40   8  < 251>  705.760   0.000
   217 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-13        G   14:40:39     1353.21 155.11   3          704.550  62.260
   218 KAWKA JAN                       1 PL-0346-14        G   14:48:06     1353.06 155.83   2  < 267>  714.550  62.220
   218 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G   15:02:40     1353.06 155.83   5  < 270>  734.260  62.220
   220 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL0346-14         GSM 14:46:23     1353.03 157.26   3  < 265>  712.210  62.150
   221 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        GS  14:44:14     1352.59 157.97   7  < 227>  709.070   0.000
   222 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         G   14:53:36     1352.34 158.68  18  < 234>  721.610   0.000
   223 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-13        GS  14:53:39     1352.24 159.40   5          721.620  62.040
   224 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0393-12        GS  14:48:01     1351.95 160.11  12          713.850   0.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   225 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL0346-15         GS  14:54:09     1351.89 160.83   8  < 259>  722.110   0.000
   226 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GSM 14:51:46     1351.87 161.54  14  < 249>  718.880   0.000
   227 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-13         GS  14:44:37     1351.60 162.26   8  < 228>  709.070   0.000
   228 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G   14:44:38     1351.55 162.97   9  < 230>  709.070   0.000
   229 BARAŃSKI ANDRZEJ                4 PL-0257-13        G   15:01:26     1351.45 163.69  14-  1-  1  731.720  61.830
   230 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G   14:44:41     1351.43 164.40  10  < 239>  709.070   0.000
   231 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-09            14:46:02     1351.38 165.12   9  < 235>  710.870   0.000
   232 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-13        GCM 14:48:08     1351.31 165.83   3  < 241>  713.670  61.720
   233 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-16        G   15:09:07     1350.95 166.55   3          741.830  61.680
   234 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        GSM 14:54:18     1350.57 167.26  19  < 253>  721.610   0.000
   235 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-13        GSM 14:46:24     1350.44 167.98  10  < 244>  710.870   0.000
   236 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15         G   14:48:47     1350.33 168.69   9  < 274>  714.030   0.000
   237 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-14        G   14:50:00     1349.60 169.41   7          715.290   0.000
   238 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-12        G   15:01:48     1349.56 170.12   6  < 272>  731.190   0.000
   239 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   14:45:26     1349.50 170.84  11          709.070   0.000
   240 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        GSM 14:51:38     1348.67 171.55   8  < 258>  717.000   0.000
   241 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        G   14:49:12     1348.58 172.27   4  < 263>  713.670  61.400
   242 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-11             GSM 15:05:54     1348.54 172.98  13  < 279>  736.170   0.000
   243 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-13        G   14:52:58     1348.34 173.70  17  < 261>  718.620   0.000
   244 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-16            14:47:14     1348.30 174.41  11  < 266>  710.870   0.000
   245 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        G   14:48:23     1348.25 175.13   3  < 276>  712.390  61.250
   246 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL0346-15         G   14:53:41     1348.05 175.84  27-  1-  1  719.430  61.220
   247 SMUGOWSKI PIOTR                 2 PL0346-14         GSM 14:48:30     1347.95 176.55   2          712.390  61.180
   248 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL-0346-16            14:53:40     1347.81 177.27   5          719.280  61.150
   249 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GSM 14:53:24     1347.73 177.98  15          718.880   0.000
   250 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        GCM 15:00:04     1347.57 178.70  12  < 262>  727.780   0.000
   251 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   14:43:44     1347.56 179.41   9  < 254>  705.760   0.000
   252 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL0346-12         G   14:53:27     1347.27 180.13   2  < 255>  718.700  61.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   253 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            14:55:39     1347.17 180.84  20  < 278>  721.610   0.000
   254 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        GS  14:43:54     1347.13 181.56  10          705.760   0.000
   255 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-14        G   14:53:31     1347.10 182.27   3          718.700  60.900
   256 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   15:01:15     1346.85 182.99   5          728.980  60.860
   257 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-14        G   14:54:11     1346.45 183.70   5          719.250  60.820
   258 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15            14:52:31     1346.44 184.42   9          717.000   0.000
   259 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0395-14        GS  14:56:38     1345.63 185.13   9          722.110   0.000
   260 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-12        G   15:07:20     1345.47 185.85   3          736.420  60.720
   261 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   14:54:07     1345.44 186.56  18  < 277>  718.620   0.000
   262 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   15:01:00     1345.25 187.28  13          727.780   0.000
   263 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL0346-14         GSM 14:50:36     1345.03 187.99   5  < 264>  713.670  60.610
   264 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        GCM 14:50:44     1344.69 188.71   6          713.670   0.000
   265 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL0346-14         GSM 14:49:39     1344.68 189.42   4          712.210  60.540
   266 BERYZEWSKI K & S                2 PL0346-14         G   14:48:43     1344.52 190.14  12  < 268>  710.870   0.000
   267 KAWKA JAN                       1 PL-0346-14        G   14:51:30     1344.40 190.85   3          714.550  60.470
   268 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        G   14:48:50     1344.22 191.57  13          710.870   0.000
   269 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-15        GSM 14:49:52     1344.21 192.28   2          712.250  60.390
   270 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G   15:06:25     1343.77 192.99   6  < 273>  734.260   0.000
   271 LACH STANISŁAW                  2 PL-0346-15        GSM 14:44:34     1343.76 193.71   4          704.890  60.320
   272 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-11         G   15:04:09     1343.73 194.42   7  < 275>  731.190   0.000
   273 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-14        G   15:06:27     1343.69 195.14   7          734.260   0.000
   274 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        G   14:51:25     1343.64 195.85  10          714.030   0.000
   275 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   15:04:16     1343.44 196.57   8          731.190   0.000
   276 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        GCM 14:50:20     1343.29 197.28   4          712.390  60.140
   277 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         GCM 14:55:01     1343.17 198.00  19          718.620   0.000
   278 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-11             G   14:57:22     1342.86 198.71  21          721.610   0.000
   279 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0393-11        GS  14:56:33     1342.76 199.43   2          720.460  60.040
   279 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15            15:08:15     1342.76 199.43  14          736.170   0.000
   --------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   281 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   15:08:20     1342.56   0.00  15          736.170   0.000
   282 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-12            15:12:43     1342.15   0.00   4          741.830   0.000
   283 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-14        G   15:09:42     1342.11   0.00   4          737.760   0.000
   284 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   15:02:17     1342.07   0.00  14          727.780   0.000
   285 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-15        GS  14:52:22     1342.05   0.00   2          714.460   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------       



            PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 09.07.17 GENTHIN-4                                
            Loty Średnie (300-600) [ 9]                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4    74    7    44   206.38     
              2 JUREK           STANISŁAW       1    62    7    35   204.78     
              3 PISKULAK        ANDRZEJ         4    61    7    25   203.01     
              4 URBANOWICZ      DOROTA          1    50    7    24   202.31     
              5 BERYZEWSKI      K & S           2    57    7    15   200.90     
              6 LISOWSKI        JANUSZ          1    65    7    25   200.79     
              7 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    66    7    21   199.36     
              8 SADOWSKI        ROBERT          1    49    7    15   197.21     
              9 DOMARADZKI      ADAM            4    65    7    19   196.72     
             10 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    51    7    11   193.67     
             11 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    51    7    10   192.60     
             12 BACZYŃSKI       ADAM            2    48    7    11   191.38     
             13 SZPURA          STEFAN          4    61    7    13   189.02     
             14 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    49    7     9   187.96     
             15 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    34    7     7   186.80     
             16 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    65    7    18   185.59     
             17 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    20    7    10   185.07     
             18 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    37    7    17   184.36     
             19 DOMAGALSKI      JAN             3    26    7     7   182.25     
             20 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    48    7    13   180.26     
             21 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    57    7    14   180.26     
             22 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    25    7     8   179.92     
             23 TOCZEK          ROMAN           2    26    7     7   174.45     
             24 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    28    7     7   172.68     
             25 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    46    7     7   167.71     
             26 MAZUR           STANISŁAW       3    40    7     8   167.46     
             27 MAZUR           MACIEJ          1    22    6     6   150.98     
             28 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    40    6     6   142.62     
             29 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    53    6     6   137.58     
             30 SEWIELSKI       BOGDAN          3    17    5     5   113.04     
             31 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    39    4     4   100.25     
             32 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    38    4     4    93.52     
             33 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    19    4     4    89.43     
             34 SMUGOWSKI       PIOTR           2    27    3     3    78.89     
             35 LACH            STANISŁAW       2    18    3     3    76.22     
             36 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    31    2     2    49.41     
             37 DZIARSKI        PIOTR           1    25    2     2    48.04     
             38 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    37    2     2    46.64     
             39 KLUKA           PIOTR           1    36    2     2    46.32     
             40 KLOC            RYSZARD         1    31    2     2    45.58     
             41 HALCZUK         BOGDAN          1    55    2     2    43.93     
             42 KAWKA           JAN             1    24    2     2    43.68     
             43 KONOFACKI       JÓZEF           4    34    2     2    43.44     
             44 PAWLIK          TADEUSZ         1    44    2     2    41.77     
             45 GUZIK           TADEUSZ         3    19    2     2    41.17     
             46 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    28    2     2    40.06     
             47 MUŚ             JACEK           4    30    1     1    29.42     
             48 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    30    1     1    29.38     
             49 MYRDZIO         JOLANTA         2    58    1     1    28.91     
             50 BANASIK         JERZY           4    33    1     1    26.20     
             51 MUSIAŁ          LUCJAN          4    29    1     1    23.91     
             52 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    25    1     1    20.24     
             53 DATA            ZBIGNIEW        1    39    0     0     0.00     
             54 SAPIJASZKO      MARIAN          4    27    0     0     0.00     
             55 ADAMIAK         TEODOR          3    20    0     0     0.00     
             56 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    23    0     0     0.00     
             57 MAŚLEJAK        JAN             4    13    0     0     0.00     
             58 MOSIŃSKI        ADAM            2    15    0     0     0.00     
             59 CIEŚLIK         ANTONI          2    21    0     0     0.00     
             60 SIKORA          JÓZEF           1    18    0     0     0.00     
             61 GAŁDA           MARIAN          1    10    0     0     0.00     
             62 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    13    0     0     0.00     
             63 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    28    0     0     0.00     
             64 PIETRAKOWSKI    JAN             2    11    0     0     0.00




      PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 12                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-4 z dnia 09.07.17                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  336.112 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   64                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2341                           
      5.Ilość konkursów.......................:  469                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1343.38                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1238.04                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,11,08                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,15,00                         
     10.Czas trwania konkursu.................: 3 min. 52 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 1]F                                                          
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 01 | Brzeg Dolny             |   24   |  957   |  194  |20.27|      
          | 02 | Wolow                   |   17   |  570   |   84  |14.74|      
          | 03 | Juszczyn                |   10   |  286   |   57  |19.93|      
          | 04 | Roscislawice            |   13   |  528   |  134  |25.38|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   64   | 2341   |  469  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     






                                  PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                   Lista konkursowa nr 12. Lot do MP w kat.A, B.
                                         z lotu GENTHIN-4, w dniu 09.07.17      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+--------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |    PUNKTY    |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |InterM.  GMP  |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+--------------+
     1 SZPURA STEFAN                   4 PL0346-16         G   10:11:08     1343.38   0.43  61- 13-  7  350.800  30.000
     2 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-15        GS  10:04:45     1326.16   0.85  26-  7-  7  337.840  29.980
     3 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            10:03:24     1323.95   1.28  66- 21-  7  335.490  29.960
     4 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-16             9:52:48     1321.58   1.71  49-  9-  7  320.880  29.940
     5 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        GS  10:02:16     1320.86   2.14  74- 44-  7  333.210  29.910
     6 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        GC  10:02:23     1320.25   2.56   2  <  12>  333.210  29.890
     7 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  10:05:02     1317.40   2.99  62- 35-  7  335.980  29.870
     8 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   10:04:56     1317.09   3.42  46-  7-  7  335.770  29.850
     9 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            10:05:06     1317.05   3.84   2  <  20>  335.980  29.830
    10 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16            10:12:05     1315.61   4.27  50- 24-  7  344.800  29.810
    11 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        GC  10:18:44     1314.50   4.70  61- 25-  7  353.250  29.790
    12 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-11             GS  10:03:33     1314.18   5.13   3  <  24>  333.210  29.760
    13 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        GC  10:19:17     1311.82   5.55   2  <  27>  353.250  29.740
    14 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0346-16        G   10:12:49     1311.79   5.98  22-  6-  6  344.760  29.720
    15 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        GCM 10:00:28     1311.59   6.41  25-  8-  7  328.510  29.700
    16 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16        G   10:06:35     1311.00   6.83  49- 15-  7  336.380  29.680
    17 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         GCM 10:02:01     1309.40   7.26  26-  7-  7  329.990  29.660
    18 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         G   10:07:32     1308.96   7.69  65- 25-  7  337.100  29.640
    19 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   10:13:27     1308.79   8.12   2  <  23>  344.800  29.620
    20 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            10:06:47     1308.42   8.54   3  <  20>  335.980  29.590
    20 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  10:06:47     1308.42   8.54   4  <  29>  335.980  29.590
    22 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            10:06:30     1307.95   9.40   2  <  39>  335.490  29.550
    23 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16            10:13:38     1307.88   9.82   3  <  72>  344.800  29.530
    24 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16        G   10:04:52     1307.39  10.25   4  <  33>  333.210  29.510
    25 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        GSM  9:59:41     1307.22  10.68  57- 15-  7  326.390  29.490
    26 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-13        GSM 10:00:44     1307.05  11.11  51- 10-  7  327.720  29.470
    27 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   10:20:24     1306.40  11.53   3  <  31>  353.250  29.440
    28 MUŚ JACEK                       4 PL0346-16         G   10:22:48     1306.27  11.96  30-  1-  1  356.350  29.420
    29 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            10:07:28     1304.95  12.39   5  <  63>  335.980  29.400
    30 BANDURA & PATRZAŁEK             2 PL-0346-16        G   10:03:15     1303.57  12.82  30-  1-  1  330.130  29.380
    31 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        GC  10:21:22     1301.74  13.24   4  <  41>  353.250  29.360
    32 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   10:17:13     1300.93  13.67  65- 19-  7  347.630  29.340
    33 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        GC  10:06:10     1300.76  14.10   5  <  45>  333.210  29.320
    34 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   10:17:56     1297.45  14.52   2  <  37>  347.630  29.290
    35 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-13        G   10:01:46     1296.40  14.95   2  <  46>  326.390  29.270
    36 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-16        G   10:16:41     1296.33  15.38  51- 11-  7  345.710  29.250
    37 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   10:18:14     1296.00  15.81   3  < 102>  347.630  29.230
    38 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            10:10:16     1295.21  16.23   2  <  40>  337.100  29.210
    39 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            10:09:07     1294.75  16.66   3  <  70>  335.490  29.190
    40 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            10:10:22     1294.71  17.09   3  <  42>  337.100  29.170
    41 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   10:22:52     1294.59  17.51   5  <  74>  353.250  29.150
    42 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            10:10:24     1294.55  17.94   4  <  43>  337.100  29.120
    43 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            10:10:26     1294.38  18.37   5  < 111>  337.100  29.100
    44 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   10:17:25     1292.78  18.80   2  <  95>  345.710  29.080
    45 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15            10:07:47     1292.60  19.22   6  <  51>  333.210  29.060
    46 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-16            10:02:34     1292.29  19.65   3  <  47>  326.390  29.040
    47 BERYZEWSKI K & S                2 PL0346-14         G   10:02:37     1292.04  20.08   4  <  80>  326.390  29.020
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    48 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-14        G   10:09:54     1292.00  20.50  31-  2-  2  335.790  29.000
    49 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-16             9:58:24     1291.79  20.93   2  <  50>  320.880  28.970
    50 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-15        GCM  9:58:29     1291.35  21.36   3  <  64>  320.880  28.950
    51 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        GC  10:08:04     1291.18  21.79   7  <  57>  333.210  28.930
    52 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-16        GSM 10:00:25     1291.17  22.21  58-  1-  1  323.330  28.910
    53 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-15        GS  10:10:57     1291.09  22.64  20- 10-  7  336.910  28.890
    54 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16        G   10:10:36     1290.79  23.07   2  <  73>  336.380  28.870
    55 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G   10:21:52     1290.34  23.49   2  <  56>  350.800  28.850
    56 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16        G   10:21:53     1290.26  23.92   3  <  67>  350.800  28.820
    57 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   10:08:20     1289.85  24.35   8  <  58>  333.210   0.000
    58 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        G   10:08:24     1289.51  24.78   9  <  58>  333.210   0.000
    58 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            10:08:24     1289.51  24.78  10  <  62>  333.210   0.000
    60 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-14        G   10:08:04     1289.32  25.63  34-  7-  7  332.730  28.740
    61 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-13         GS  10:07:55     1289.02  26.06  38-  4-  4  332.460  28.720
    62 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            10:08:31     1288.93  26.48  11  <  65>  333.210   0.000
    63 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            10:10:46     1288.43  26.91   6  < 103>  335.980  28.680
    64 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-16        G    9:59:06     1288.16  27.34   4  < 270>  320.880  28.650
    65 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            10:08:41     1288.10  27.77  12  <  85>  333.210   0.000
    66 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-16        G   10:12:17     1288.07  28.19   2  < 101>  337.840  28.610
    67 SZPURA STEFAN                   4 PL-0259-14        G   10:22:23     1287.89  28.62   4  < 263>  350.800  28.590
    68 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16        G   10:08:22     1287.82  29.05   2  <  82>  332.730  28.570
    69 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G   10:02:02     1287.21  29.47  40-  8-  7  324.420  28.550
    70 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-09        GC  10:10:40     1287.05  29.90   4  < 108>  335.490  28.530
    71 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         GSM 10:06:28     1286.68  30.33   2  < 161>  329.990  28.500
    72 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   10:18:03     1286.33  30.76   4  <  75>  344.800  28.480
    73 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16        G   10:11:33     1286.10  31.18   3  <  81>  336.380  28.460
    74 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   10:24:42     1285.95  31.61   6  < 137>  353.250  28.440
    75 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        GS  10:18:08     1285.93  32.04   5  <  78>  344.800  28.420
    76 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        G   10:12:07     1285.34  32.46   2  <  99>  336.910  28.400
    77 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL0268-16             10:04:28     1285.24  32.89  48- 11-  7  327.050  28.380
    78 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16        G   10:18:17     1285.21  33.32   6  <  90>  344.800  28.350
    79 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-16        GC  10:18:19     1284.90  33.75   2  < 213>  344.760  28.330
    80 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-16            10:04:07     1284.41  34.17   5  <  91>  326.390  28.310
    81 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16            10:11:54     1284.38  34.60   4  <  84>  336.380  28.290
    82 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16            10:09:05     1284.26  35.03   3  <  83>  332.730  28.270
    83 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16        G   10:09:07     1284.09  35.45   4  < 170>  332.730  28.250
    84 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16            10:12:01     1283.81  35.88   5  < 149>  336.380  28.230
    85 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15            10:09:34     1283.72  36.31  13  <  86>  333.210   0.000
    86 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   10:09:35     1283.63  36.74  14  <  87>  333.210   0.000
    87 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-12        G   10:09:36     1283.55  37.16  15  <  88>  333.210   0.000
    88 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            10:09:38     1283.39  37.59  16  <  89>  333.210   0.000
    89 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   10:09:39     1283.30  38.02  17  < 127>  333.210   0.000
    90 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-16        G   10:18:44     1283.06  38.45   7  <  91>  344.800  28.100
    91 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-16            10:04:24     1282.98  38.87   6  < 109>  326.390  28.080
    91 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   10:18:45     1282.98  38.87   8  <  93>  344.800   0.000
    93 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16            10:18:46     1282.90  39.73   9  < 176>  344.800   0.000
    94 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-15        G   10:03:02     1282.36  40.15  39-  4-  4  324.480  28.010
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    95 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-16        G   10:19:39     1282.07  40.58   3  < 115>  345.710  27.990
    96 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL0346-14         G   10:05:08     1281.88  41.01   2  <  97>  327.050  27.970
    97 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-15        GSM 10:05:10     1281.71  41.44   3  < 120>  327.050  27.950
    98 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        G   10:08:42     1281.25  41.86  40-  6-  6  331.460  27.930
    99 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0393-15        GS  10:12:58     1281.19  42.29   3  < 145>  336.910  27.910
   100 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        G   10:03:18     1281.01  42.72   2  < 299>  324.480  27.880
   101 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-15        GS  10:13:47     1280.75  43.14   3  < 204>  337.840  27.860
   102 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-16             10:21:27     1280.64  43.57   4  < 109>  347.630  27.840
   103 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        GS  10:12:22     1280.57  44.00   7  < 113>  335.980  27.820
   104 SMUGOWSKI PIOTR                 2 PL-0346-16        G   10:06:22     1280.55  44.43  27-  3-  3  328.290  27.800
   105 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL0346-15         G   10:13:47     1280.48  44.85  65- 18-  7  337.770  27.780
   106 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-15         GC  10:15:52     1280.04  45.28  25-  2-  2  340.320  27.760
   107 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-14        GS  10:13:53     1280.00  45.71   2  < 122>  337.770  27.740
   108 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   10:12:11     1279.60  46.13   5  < 126>  335.490  27.710
   109 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-16            10:05:06     1279.46  46.56   7  < 166>  326.390  27.690
   109 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-16             10:21:42     1279.46  46.56   5  < 154>  347.630  27.690
   111 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        GC  10:13:33     1279.07  47.42   6  < 146>  337.100  27.650
   112 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   10:30:01     1278.60  47.84  37- 17-  7  358.030  27.630
   113 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  10:12:50     1278.30  48.27   8  < 113>  335.980   0.000
   113 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   10:12:50     1278.30  48.27   9  < 148>  335.980   0.000
   115 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-15            10:20:29     1278.12  49.12   4  < 153>  345.710  27.560
   116 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16        G   10:06:25     1278.08  49.55   2  < 117>  327.720  27.540
   117 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16        G   10:06:27     1277.91  49.98   3  < 119>  327.720  27.520
   118 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-14        G   10:30:12     1277.77  50.41   2  < 133>  358.030  27.500
   119 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14         GSM 10:06:29     1277.74  50.83   4  < 124>  327.720  27.480
   120 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-13            10:06:05     1277.12  51.26   4  < 121>  327.050  27.460
   121 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-16            10:06:15     1276.29  51.69   5  < 162>  327.050  27.440
   122 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-16            10:14:40     1276.21  52.11   3  < 180>  337.770  27.410
   123 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        GC  10:12:14     1275.96  52.54  48- 13-  7  334.600  27.390
   124 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-12        G   10:06:54     1275.67  52.97   5  < 130>  327.720  27.370
   125 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        GC  10:12:19     1275.56  53.40   2  < 203>  334.600  27.350
   126 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   10:13:04     1275.30  53.82   6  < 137>  335.490  27.330
   127 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        G   10:11:19     1275.12  54.25  18  < 134>  333.210   0.000
   128 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-15        G   10:07:24     1275.02  54.68  53-  6-  6  328.190  27.290
   129 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-15        GCM 10:08:38     1274.82  55.10  28-  7-  7  329.710  27.260
   130 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        GC  10:10:02     1274.68  55.53   2  < 312>  331.460  27.240
   130 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14         GSM 10:07:06     1274.68  55.53   6  < 189>  327.720  27.240
   132 LACH STANISŁAW                  2 PL-0346-16        G   10:02:01     1274.60  56.39  18-  3-  3  321.220  27.200
   133 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   10:30:56     1274.43  56.81   3  < 136>  358.030  27.180
   134 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            10:11:36     1273.74  57.24  19  < 135>  333.210   0.000
   135 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL0346-16             10:11:42     1273.25  57.67  20  < 139>  333.210   0.000
   136 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   10:31:13     1273.15  58.09   4  < 217>  358.030  27.120
   137 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-16            10:27:28     1273.13  58.52   7  < 140>  353.250  27.090
   137 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   10:13:31     1273.13  58.52   7  < 174>  335.490  27.090
   139 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-13        G   10:11:44     1273.09  59.38  21  < 141>  333.210   0.000
   140 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   10:27:29     1273.05  59.80   8  < 175>  353.250   0.000
   141 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            10:11:46     1272.93  60.23  22  < 141>  333.210   0.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   141 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        G   10:11:46     1272.93  60.23  23  < 143>  333.210   0.000
   143 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   10:11:48     1272.77  61.09  24  < 195>  333.210   0.000
   144 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-14        G   10:13:49     1272.74  61.51   2  < 221>  335.770  26.940
   145 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-13         G   10:14:43     1272.72  61.94   4  < 236>  336.910  26.920
   146 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        GS  10:14:56     1272.40  62.37   7  < 147>  337.100  26.900
   147 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         G   10:14:58     1272.24  62.79   8  < 164>  337.100   0.000
   148 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   10:14:06     1272.17  63.22  10  < 151>  335.980   0.000
   149 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16        G   10:14:26     1272.08  63.65   6  < 149>  336.380  26.840
   149 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16            10:14:26     1272.08  63.65   7  < 240>  336.380  26.840
   151 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   10:14:10     1271.85  64.50  11  < 152>  335.980   0.000
   152 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  10:14:11     1271.77  64.93  12  < 155>  335.980   0.000
   153 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   10:21:51     1271.69  65.36   5  < 156>  345.710  26.750
   154 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   10:23:22     1271.66  65.78   6  < 160>  347.630  26.730
   155 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   10:14:13     1271.61  66.21  13  < 159>  335.980   0.000
   156 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-13        G   10:21:55     1271.38  66.64   6  < 172>  345.710  26.690
   157 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL0346-14         G   10:08:24     1271.32  67.07   2  < 178>  328.510  26.670
   158 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         GS  10:15:28     1271.20  67.49  57- 14-  7  337.460  26.650
   159 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-13        G   10:14:20     1271.05  67.92  14  < 173>  335.980   0.000
   160 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-12        G   10:23:31     1270.97  68.35   7  < 163>  347.630  26.600
   161 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-15        GSM 10:09:40     1270.82  68.77   3  < 250>  329.990  26.580
   162 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-16            10:07:26     1270.43  69.20   6  < 206>  327.050  26.560
   163 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-16             10:23:42     1270.11  69.63   8  < 171>  347.630   0.000
   164 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-16            10:15:43     1270.00  70.06   2  < 167>  337.460  26.520
   164 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16        G   10:15:26     1270.00  70.06   9  < 209>  337.100   0.000
   166 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0217-13            10:07:01     1269.92  70.91   8  < 200>  326.390   0.000
   167 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         G   10:15:46     1269.76  71.34   3  < 208>  337.460  26.450
   168 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-11        G   10:09:40     1269.74  71.76   2  < 169>  329.710  26.430
   169 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL0346-14         GSM 10:09:43     1269.50  72.19   3  < 191>  329.710  26.410
   170 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL0346-15         G   10:12:17     1268.59  72.62   5  < 211>  332.730  26.390
   171 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-16             10:24:02     1268.57  73.05   9  < 201>  347.630   0.000
   172 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-16            10:22:33     1268.43  73.47   7  < 235>  345.710  26.350
   173 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   10:14:55     1268.25  73.90  15  < 205>  335.980   0.000
   174 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            10:14:33     1268.15  74.33   8  < 195>  335.490   0.000
   175 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        GS  10:28:34     1268.10  74.75   9  < 181>  353.250   0.000
   176 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-16        G   10:21:56     1267.96  75.18  10  < 177>  344.800   0.000
   177 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        GS  10:21:58     1267.80  75.61  11  < 182>  344.800   0.000
   178 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        GSM 10:09:10     1267.56  76.04   3  < 228>  328.510  26.220
   179 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-14        G   10:28:57     1267.18  76.46  33-  1-  1  353.480  26.200
   180 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-14        G   10:16:36     1266.95  76.89   4  < 185>  337.770  26.180
   181 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G   10:28:50     1266.89  77.32  10  < 184>  353.250   0.000
   182 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        GC  10:22:10     1266.87  77.74  12  < 185>  344.800   0.000
   183 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-09        GSM 10:09:05     1266.74  78.17   2  < 371>  328.190  26.110
   184 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        GS  10:28:52     1266.73  78.60  11  < 187>  353.250   0.000
   185 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-16            10:16:39     1266.72  79.03   5  < 198>  337.770  26.070
   185 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16        G   10:22:12     1266.72  79.03  13  < 188>  344.800   0.000
   187 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-13        G   10:28:53     1266.66  79.88  12  < 190>  353.250   0.000
   188 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        GC  10:22:13     1266.64  80.31  14  < 192>  344.800   0.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   189 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16        G   10:08:44     1266.63  80.73   7  < 233>  327.720  25.980
   190 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   10:28:54     1266.58  81.16  13  < 210>  353.250   0.000
   191 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        GSM 10:10:19     1266.57  81.59   4  < 309>  329.710  25.940
   192 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        GC  10:22:14     1266.56  82.02  15  < 271>  344.800   0.000
   193 SMUGOWSKI PIOTR                 2 PL-0346-16        G   10:09:12     1266.55  82.44   2  < 226>  328.290  25.900
   194 SEWIELSKI BOGDAN                3 PL-0346-12        GS  10:13:14     1266.52  82.87  17-  5-  5  333.390  25.880
   195 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            10:13:07     1266.40  83.30  25  < 198>  333.210   0.000
   195 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         GC  10:14:55     1266.40  83.30   9  < 215>  335.490   0.000
   197 LACH STANISŁAW                  2 PL-0346-16        G   10:03:39     1266.39  84.15   2  < 319>  321.220  25.810
   198 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            10:13:08     1266.32  84.58  26  < 202>  333.210   0.000
   198 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-14        G   10:16:44     1266.32  84.58   6  < 253>  337.770  25.790
   200 BERYZEWSKI K & S                2 PL0346-14         G   10:07:45     1266.31  85.43   9  < 227>  326.390   0.000
   201 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G   10:24:33     1266.18  85.86  10  < 214>  347.630   0.000
   202 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   10:13:10     1266.16  86.29  27  < 223>  333.210   0.000
   203 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        GC  10:14:17     1266.07  86.72   3  < 206>  334.600  25.680
   204 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-16        G   10:16:56     1265.63  87.14   4  < 224>  337.840  25.660
   205 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   10:15:28     1265.62  87.57  16  < 218>  335.980   0.000
   206 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-16            10:08:25     1265.59  88.00   7  < 316>  327.050  25.620
   206 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   10:14:23     1265.59  88.00   4  < 212>  334.600  25.620
   208 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-16        G   10:16:40     1265.48  88.85   4  < 232>  337.460  25.580
   209 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            10:16:24     1265.39  89.28  10  < 238>  337.100   0.000
   210 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   10:29:10     1265.37  89.71  14  < 216>  353.250   0.000
   211 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-13        G   10:12:58     1265.29  90.13   6  < 419>  332.730  25.510
   212 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   10:14:27     1265.27  90.56   5  < 246>  334.600  25.490
   213 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0346-15        G   10:22:29     1265.25  90.99   3  < 289>  344.760  25.470
   214 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-16             10:24:46     1265.18  91.41  11  < 274>  347.630   0.000
   215 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         GC  10:15:11     1265.13  91.84  10  < 225>  335.490   0.000
   216 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-16            10:29:14     1265.07  92.27  15  < 241>  353.250   0.000
   217 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-13        GC  10:33:02     1264.98  92.70   5  < 244>  358.030  25.380
   218 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   10:15:37     1264.91  93.12  17  < 219>  335.980   0.000
   219 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            10:15:40     1264.67  93.55  18  < 221>  335.980   0.000
   220 KLUKA PIOTR                     1 PL-0346-16            10:16:43     1264.53  93.98  36-  2-  2  337.270  25.320
   221 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-13        G   10:15:32     1264.51  94.40   3  < 349>  335.770  25.300
   221 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            10:15:42     1264.51  94.40  19  < 260>  335.980   0.000
   223 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-12            10:13:32     1264.39  95.26  28  < 231>  333.210   0.000
   224 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0393-09        GS  10:17:12     1264.37  95.69   5  < 318>  337.840  25.240
   225 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-15        G   10:15:21     1264.33  96.11  11  < 243>  335.490   0.000
   226 SMUGOWSKI PIOTR                 2 PL-0346-13        GCM 10:09:40     1264.28  96.54   3          328.290  25.190
   227 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        GSM 10:08:11     1264.18  96.97  10  < 248>  326.390   0.000
   228 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        GSM 10:09:53     1264.07  97.39   4  < 228>  328.510  25.150
   228 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        GCM 10:09:53     1264.07  97.39   5  < 230>  328.510  25.150
   230 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-16        G   10:09:54     1263.99  98.25   6  < 379>  328.510  25.110
   231 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            10:13:38     1263.92  98.68  29  < 256>  333.210   0.000
   232 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-12         G   10:17:02     1263.74  99.10   5  < 234>  337.460  25.060
   233 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16        G   10:09:20     1263.70  99.53   8  < 387>  327.720   0.000
   234 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-16            10:17:03     1263.66  99.96   6  < 236>  337.460  25.020
   235 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-12        G   10:23:35     1263.64 100.38   8  < 331>  345.710   0.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   236 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-16            10:17:08     1263.26 100.81   7  < 351>  337.460  24.980
   236 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        GS  10:16:42     1263.26 100.81   5  < 251>  336.910  24.980
   238 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            10:16:52     1263.18 101.67  11  < 254>  337.100   0.000
   239 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-15        GS  10:14:17     1263.08 102.09  19-  4-  4  333.810  24.910
   240 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16            10:16:20     1263.00 102.52   8  < 244>  336.380   0.000
   241 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G   10:29:44     1262.81 102.95  16  < 242>  353.250   0.000
   242 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0354-16        G   10:29:48     1262.51 103.37  17  < 252>  353.250   0.000
   243 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0134-16            10:15:45     1262.43 103.80  12  < 335>  335.490   0.000
   244 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        GS  10:33:37     1262.37 104.23   6  < 247>  358.030  24.810
   244 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-11        G   10:16:28     1262.37 104.23   9  < 264>  336.380   0.000
   246 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        G   10:15:06     1262.17 105.08   6  < 283>  334.600  24.760
   247 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   10:33:41     1262.08 105.51   7  < 257>  358.030  24.740
   248 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        G   10:08:37     1262.06 105.94  11  < 311>  326.390   0.000
   249 KLOC RYSZARD                    1 PL0346-15         GS  10:07:09     1261.99 106.36  31-  2-  2  324.520  24.700
   250 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-16        G   10:11:30     1261.91 106.79   4  < 302>  329.990  24.680
   251 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-15        GS  10:17:00     1261.84 107.22   6  < 314>  336.910  24.660
   252 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0354-13        G   10:29:58     1261.76 107.65  18  < 292>  353.250   0.000
   253 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-15        GS  10:17:42     1261.75 108.07   7  < 259>  337.770  24.620
   254 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   10:17:13     1261.52 108.50  12  < 255>  337.100   0.000
   255 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            10:17:14     1261.44 108.93  13  < 258>  337.100   0.000
   256 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   10:14:11     1261.28 109.35  30  < 322>  333.210   0.000
   257 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   10:33:52     1261.26 109.78   8  < 265>  358.030   0.000
   258 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-13        GC  10:17:17     1261.21 110.21  14  < 261>  337.100   0.000
   259 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL0346-15         G   10:17:50     1261.12 110.64   8  < 288>  337.770   0.000
   260 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            10:16:25     1261.11 111.06  20  < 262>  335.980   0.000
   261 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GC  10:17:19     1261.05 111.49  15  < 279>  337.100   0.000
   262 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            10:16:26     1261.03 111.92  21  < 266>  335.980   0.000
   263 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-12        G   10:28:13     1260.89 112.35   5  < 273>  350.800  24.400
   264 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-14        G   10:16:48     1260.80 112.77  10  < 268>  336.380   0.000
   265 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   10:34:02     1260.52 113.20   9  < 280>  358.030   0.000
   266 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   10:16:33     1260.48 113.63  22  < 267>  335.980   0.000
   267 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            10:16:34     1260.40 114.05  23  < 278>  335.980   0.000
   268 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16            10:16:54     1260.32 114.48  11  < 269>  336.380   0.000
   269 SADOWSKI ROBERT                 1 PL0346-15             10:16:57     1260.09 114.91  12  < 320>  336.380   0.000
   270 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0395-16            10:04:42     1259.84 115.34   5  < 300>  320.880  24.250
   271 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16        G   10:23:43     1259.70 115.76  16  < 271>  344.800   0.000
   271 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16        G   10:23:43     1259.70 115.76  17  < 276>  344.800   0.000
   273 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G   10:28:30     1259.61 116.62   6  < 274>  350.800  24.190
   274 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G   10:26:01     1259.45 117.04  12  < 277>  347.630   0.000
   274 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G   10:28:32     1259.45 117.04   7  < 325>  350.800  24.170
   276 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   10:23:55     1258.78 117.90  18  < 295>  344.800   0.000
   277 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-11         G   10:26:11     1258.69 118.33  13  < 343>  347.630   0.000
   278 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            10:16:57     1258.59 118.75  24  < 344>  335.980   0.000
   279 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   10:17:51     1258.54 119.18  16  < 284>  337.100   0.000
   280 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        GS  10:34:29     1258.53 119.61  10  < 281>  358.030   0.000
   281 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        GC  10:34:30     1258.45 120.03  11  < 282>  358.030   0.000
   282 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         GS  10:34:31     1258.38 120.46  12  < 285>  358.030   0.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   283 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        GS  10:15:54     1258.37 120.89   7  < 291>  334.600  23.970
   284 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   10:17:54     1258.31 121.32  17  < 287>  337.100   0.000
   285 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        G   10:34:33     1258.23 121.74  13  < 296>  358.030   0.000
   286 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-16        G   10:34:57     1258.19 122.17  29-  1-  1  358.520  23.910
   287 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            10:17:56     1258.15 122.60  18  < 290>  337.100   0.000
   288 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0418-16            10:18:29     1258.07 123.02   9  < 358>  337.770   0.000
   289 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-15        GS  10:24:05     1257.87 123.45   4  < 335>  344.760  23.850
   290 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         G   10:18:06     1257.37 123.88  19  < 321>  337.100   0.000
   291 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   10:16:10     1257.11 124.31   8  < 294>  334.600   0.000
   292 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G   10:31:02     1256.97 124.73  19  < 292>  353.250   0.000
   292 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   10:31:02     1256.97 124.73  20  < 305>  353.250   0.000
   294 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   10:16:12     1256.95 125.59   9  < 341>  334.600   0.000
   295 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   10:24:19     1256.94 126.01  19  < 304>  344.800   0.000
   296 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        GC  10:34:51     1256.91 126.44  14  < 296>  358.030   0.000
   296 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0393-16        G   10:34:51     1256.91 126.44  15  < 421>  358.030   0.000
   298 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL0103-14         GS  10:17:10     1256.89 127.30  37-  2-  2  335.800  23.650
   299 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        GS  10:08:10     1256.86 127.72   3  < 435>  324.480  23.630
   300 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-16            10:05:22     1256.55 128.15   6  < 301>  320.880  23.610
   301 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-16        GCM 10:05:23     1256.46 128.58   7  < 306>  320.880  23.590
   302 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-15        GCM 10:12:40     1256.31 129.00   5  < 427>  329.990  23.570
   303 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-14        GS  10:08:15     1256.23 129.43   2  < 307>  324.420  23.550
   304 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   10:24:29     1256.18 129.86  20  < 372>  344.800   0.000
   305 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-16            10:31:13     1256.15 130.29  21  < 337>  353.250   0.000
   306 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-15        G   10:05:27     1256.14 130.71   8  < 458>  320.880   0.000
   307 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        GS  10:08:17     1256.06 131.14   3  < 308>  324.420  23.460
   308 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-14        G   10:08:19     1255.90 131.57   4  < 310>  324.420  23.440
   309 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        G   10:12:32     1255.88 131.99   5  < 380>  329.710  23.420
   310 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0234-13        GS  10:08:20     1255.82 132.42   5  < 323>  324.420  23.400
   311 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-16            10:10:00     1255.35 132.85  12  < 366>  326.390   0.000
   312 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15         G   10:14:05     1255.13 133.28   3  < 315>  331.460  23.350
   313 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-15        G   10:32:31     1255.08 133.70  34-  2-  2  354.580  23.330
   314 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        G   10:18:27     1255.02 134.13   7  < 346>  336.910  23.310
   315 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-16        GS  10:14:08     1254.90 134.56   4  < 449>  331.460  23.290
   316 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-16            10:10:39     1254.75 134.99   8  < 375>  327.050   0.000
   317 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-15        GS  10:18:59     1254.58 135.41  55-  2-  2  337.460  23.250
   318 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-14        GS  10:19:18     1254.51 135.84   6  < 391>  337.840  23.230
   319 LACH STANISŁAW                  2 PL-0346-12        GSM 10:06:04     1254.44 136.27   3          321.220  23.210
   320 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16        G   10:18:12     1254.21 136.69  13  < 385>  336.380   0.000
   321 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-12         G   10:18:47     1254.17 137.12  20  < 330>  337.100   0.000
   322 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL0346-16         G   10:15:42     1254.08 137.55  31  < 324>  333.210   0.000
   323 MAZUR STANISŁAW                 3 PL0346-11         G   10:08:42     1254.04 137.98   6  < 378>  324.420  23.120
   324 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL0346-16             10:15:44     1253.93 138.40  32  < 326>  333.210   0.000
   325 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            10:29:46     1253.90 138.83   8  < 327>  350.800   0.000
   326 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            10:15:47     1253.69 139.26  33  < 339>  333.210   0.000
   327 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-15        G   10:29:49     1253.68 139.68   9  < 328>  350.800   0.000
   328 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            10:29:50     1253.60 140.11  10  < 332>  350.800   0.000
   329 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL-0346-16        GS  10:17:55     1253.38 140.54   2          335.800  22.990
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   330 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            10:18:59     1253.24 140.97  21  < 342>  337.100   0.000
   331 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-16        G   10:25:52     1253.18 141.39   9  < 396>  345.710   0.000
   332 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            10:30:00     1252.86 141.82  11  < 367>  350.800   0.000
   333 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-16        G   10:16:27     1252.81 142.25   2  < 398>  333.810  22.910
   334 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0393-11        G   10:15:23     1252.75 142.67   2  < 423>  332.460  22.880
   335 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-14        GC  10:25:15     1252.53 143.10   5  < 434>  344.760  22.860
   335 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            10:17:51     1252.53 143.10  13  < 338>  335.490   0.000
   337 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-13        G   10:32:02     1252.51 143.96  22  < 397>  353.250   0.000
   338 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         G   10:17:53     1252.37 144.38  14  < 359>  335.490   0.000
   339 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   10:16:06     1252.20 144.81  34  < 340>  333.210   0.000
   340 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            10:16:07     1252.12 145.24  35  < 347>  333.210   0.000
   341 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        GS  10:17:14     1252.09 145.66  10  < 402>  334.600   0.000
   342 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   10:19:14     1252.07 146.09  22  < 426>  337.100   0.000
   343 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   10:27:39     1252.04 146.52  14  < 352>  347.630   0.000
   344 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            10:18:22     1251.94 146.95  25  < 345>  335.980   0.000
   345 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   10:18:24     1251.79 147.37  26  < 353>  335.980   0.000
   346 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        GS  10:19:09     1251.76 147.80   8  < 414>  336.910   0.000
   347 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15            10:16:12     1251.73 148.23  36  < 350>  333.210   0.000
   348 SEWIELSKI BOGDAN                3 PL-0346-14        G   10:16:22     1251.62 148.65   2  < 376>  333.390  22.590
   349 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-14        G   10:18:18     1251.47 149.08   4  < 383>  335.770  22.560
   350 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   10:16:17     1251.34 149.51  37  < 357>  333.210   0.000
   351 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-12         G   10:19:41     1251.32 149.94   8  < 354>  337.460   0.000
   352 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   10:27:49     1251.29 150.36  15  < 363>  347.630   0.000
   353 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   10:18:31     1251.24 150.79  27  < 355>  335.980   0.000
   354 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-16            10:19:43     1251.17 151.22   9  < 356>  337.460   0.000
   355 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   10:18:33     1251.09 151.64  28  < 415>  335.980   0.000
   356 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         GS  10:19:45     1251.01 152.07  10  < 455>  337.460   0.000
   357 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   10:16:23     1250.87 152.50  38  < 364>  333.210   0.000
   358 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-16            10:20:02     1250.85 152.93  10  < 373>  337.770   0.000
   359 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         GS  10:18:16     1250.58 153.35  15  < 359>  335.490   0.000
   359 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         G   10:18:16     1250.58 153.35  16  < 362>  335.490   0.000
   361 KAWKA JAN                       1 PL-0346-14        G   10:15:31     1250.36 154.21  24-  2-  2  331.990  22.310
   362 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   10:18:19     1250.35 154.63  17  < 365>  335.490   0.000
   363 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0353-15        G   10:28:02     1250.32 155.06  16  < 368>  347.630   0.000
   364 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            10:16:31     1250.24 155.49  39  < 370>  333.210   0.000
   365 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-11             G   10:18:21     1250.20 155.92  18  < 369>  335.490   0.000
   366 BERYZEWSKI K & S                2 PL0346-14         G   10:11:05     1250.14 156.34  13  < 395>  326.390   0.000
   367 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G   10:30:39     1249.96 156.77  12  < 394>  350.800   0.000
   368 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-16             10:28:11     1249.64 157.20  17  < 388>  347.630   0.000
   369 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0356-15        GS  10:18:30     1249.50 157.62  19  < 429>  335.490   0.000
   370 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   10:16:42     1249.38 158.05  40  < 382>  333.210   0.000
   371 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-12        GCM 10:12:46     1248.98 158.48   3  < 374>  328.190  22.090
   372 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   10:26:05     1248.90 158.91  21  < 377>  344.800   0.000
   373 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0353-15            10:20:29     1248.77 159.33  11  < 381>  337.770   0.000
   374 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-15        GSM 10:12:49     1248.74 159.76   4  < 467>  328.190  22.030
   375 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-13        GCM 10:11:56     1248.60 160.19   9  < 384>  327.050   0.000
   376 SEWIELSKI BOGDAN                3 PL-0346-16        GS  10:17:02     1248.50 160.62   3  < 393>  333.390  21.990
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   377 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16        G   10:26:12     1248.37 161.04  22  < 404>  344.800   0.000
   378 MAZUR STANISŁAW                 3 PL0346-11         GS  10:09:59     1247.85 161.47   7  < 392>  324.420  21.940
   379 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL0346-14         G   10:13:16     1247.82 161.90   7  < 389>  328.510  21.920
   380 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-13        GCM 10:14:14     1247.80 162.32   6  < 407>  329.710  21.900
   381 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-16            10:20:42     1247.77 162.75  12  < 386>  337.770   0.000
   382 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   10:17:05     1247.59 163.18  41  < 416>  333.210   0.000
   383 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL0346-15         G   10:19:13     1247.21 163.61   5  < 420>  335.770  21.840
   384 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-16            10:12:14     1247.17 164.03  10  < 444>  327.050   0.000
   385 SADOWSKI ROBERT                 1 PL0346-12         G   10:19:43     1247.16 164.46  14  < 399>  336.380   0.000
   386 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-16            10:20:50     1247.15 164.89  13  < 390>  337.770   0.000
   387 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16            10:12:51     1246.80 165.31   9  < 403>  327.720   0.000
   388 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-16             10:28:52     1246.58 165.74  18  < 406>  347.630   0.000
   389 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-12        GCM 10:13:33     1246.48 166.17   8          328.510   0.000
   390 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL0346-16             10:21:00     1246.38 166.60  14  < 409>  337.770   0.000
   391 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-11             G   10:21:07     1246.11 167.02   7          337.840  21.670
   392 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G   10:10:21     1246.09 167.45   8          324.420   0.000
   393 SEWIELSKI BOGDAN                3 PL0346-13         GS  10:17:34     1246.01 167.88   4  < 424>  333.390  21.620
   394 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-13        G   10:31:33     1245.96 168.30  13          350.800   0.000
   395 BERYZEWSKI K & S                2 PL-11             GSM 10:11:58     1245.92 168.73  14  < 400>  326.390   0.000
   396 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-13        G   10:27:29     1245.88 169.16  10  < 411>  345.710   0.000
   397 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        G   10:33:33     1245.81 169.59  23  < 413>  353.250   0.000
   398 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-15        GS  10:17:57     1245.79 170.01   3  < 465>  333.810  21.520
   399 SADOWSKI ROBERT                 1 PL0346-15         G   10:20:03     1245.62 170.44  15          336.380   0.000
   400 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-11        G   10:12:03     1245.53 170.87  15          326.390   0.000
   401 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL-0346-15        G   10:20:10     1245.01 171.29  44-  2-  2  336.360  21.450
   402 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0393-12        G   10:18:46     1244.95 171.72  11  < 408>  334.600   0.000
   403 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16        G   10:13:15     1244.90 172.15  10          327.720   0.000
   404 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15            10:26:59     1244.84 172.58  23  < 436>  344.800   0.000
   405 KAWKA JAN                       1 PL0346-15         G   10:16:42     1244.81 173.00   2          331.990  21.370
   406 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-16             10:29:18     1244.65 173.43  19          347.630   0.000
   407 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        G   10:14:57     1244.42 173.86   7          329.710  21.320
   408 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16            10:18:53     1244.41 174.28  12  < 447>  334.600   0.000
   409 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-16            10:21:28     1244.24 174.71  15  < 409>  337.770   0.000
   409 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0348-13        G   10:21:28     1244.24 174.71  16  < 412>  337.770   0.000
   411 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-16            10:27:52     1244.16 175.57  11          345.710   0.000
   412 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0348-13        G   10:21:30     1244.09 175.99  17  < 418>  337.770   0.000
   413 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15            10:33:57     1244.06 176.42  24  < 417>  353.250   0.000
   414 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0393-15        G   10:20:49     1244.05 176.85   9  < 438>  336.910   0.000
   415 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   10:20:06     1243.91 177.27  29  < 441>  335.980   0.000
   416 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   10:17:53     1243.86 177.70  42  < 439>  333.210   0.000
   417 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-16            10:34:00     1243.84 178.13  25          353.250   0.000
   418 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-16            10:21:34     1243.78 178.56  18          337.770   0.000
   419 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16        G   10:17:31     1243.77 178.98   7          332.730  21.070
   420 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL0346-15         G   10:19:58     1243.75 179.41   6  < 461>  335.770  21.050
   421 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   10:37:52     1243.74 179.84  16  < 431>  358.030   0.000
   422 KLUKA PIOTR                     1 PL-0346-16            10:21:15     1243.39 180.26   2          337.270  21.000
   423 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-15        GS  10:17:23     1243.38 180.69   3  < 425>  332.460  20.980
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   424 SEWIELSKI BOGDAN                3 PL-0346-16        G   10:18:08     1243.37 181.12   5          333.390  20.960
   425 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-13         GS  10:17:28     1243.00 181.55   4          332.460  20.940
   426 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GS  10:21:19     1242.46 181.97  23  < 433>  337.100   0.000
   427 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         GCM 10:15:37     1242.35 182.40   6  < 443>  329.990  20.900
   428 KLOC RYSZARD                    1 PL-0346-14        GC  10:11:14     1242.26 182.83   2          324.520  20.880
   429 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-15        G   10:20:07     1242.02 183.26  20  < 431>  335.490   0.000
   430 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-14        G   10:24:39     1241.98 183.68  19-  2-  2  341.110  20.830
   431 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   10:38:19     1241.79 184.11  17          358.030   0.000
   431 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            10:20:10     1241.79 184.11  21          335.490   0.000
   433 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16        G   10:21:29     1241.70 184.96  24  < 440>  337.100   0.000
   434 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-14        G   10:27:41     1241.56 185.39   6          344.760  20.750
   435 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        GS  10:11:21     1241.55 185.82   4          324.480  20.730
   436 URBANOWICZ DOROTA               1 BE-16                 10:27:44     1241.48 186.25  24          344.800   0.000
   437 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0417-16            10:21:50     1241.42 186.67   2          337.460  20.680
   438 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-14        G   10:21:26     1241.23 187.10  10          336.910   0.000
   439 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        G   10:18:28     1241.16 187.53  43  < 461>  333.210   0.000
   440 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   10:21:38     1241.01 187.95  25          337.100   0.000
   441 JUREK STANISŁAW                 1 PL0346-12             10:20:44     1241.00 188.38  30  < 442>  335.980   0.000
   442 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   10:20:45     1240.92 188.81  31  < 445>  335.980   0.000
   443 TOCZEK ROMAN                    2 PL-11             G   10:15:56     1240.88 189.24   7          329.990  20.560
   444 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-16            10:13:34     1240.86 189.66  11          327.050   0.000
   445 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        G   10:20:46     1240.85 190.09  32  < 446>  335.980   0.000
   446 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   10:20:47     1240.77 190.52  33  < 448>  335.980   0.000
   447 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0393-12        G   10:19:42     1240.64 190.94  13          334.600   0.000
   448 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   10:20:51     1240.47 191.37  34  < 452>  335.980   0.000
   449 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15         G   10:17:13     1240.42 191.80   5  < 451>  331.460  20.430
   450 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL0346-15         G   10:20:43     1240.37 192.23   2          335.790  20.410
   451 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15         G   10:17:15     1240.26 192.65   6          331.460  20.380
   452 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-13        G   10:20:59     1239.86 193.08  35          335.980   0.000
   453 GUZIK TADEUSZ                   3 PL0346-13         GS  10:25:09     1239.72 193.51   2          341.110  20.340
   454 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL-0346-16        G   10:21:23     1239.43 193.93   2          336.360  20.320
   455 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         GS  10:22:18     1239.30 194.36  11  < 457>  337.460   0.000
   456 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-15             10:24:37     1239.26 194.79   2          340.320  20.280
   457 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-16            10:22:20     1239.14 195.22  12  < 458>  337.460   0.000
   458 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL0346-14         GCM 10:09:01     1238.84 195.64   9          320.880   0.000
   458 GRUDKOWSKI GRZEGORZ             2 PL-0346-15        GSM 10:06:28     1238.84 195.64  25-  1-  1  317.720  20.240
   458 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-16        G   10:22:24     1238.84 195.64  13  < 463>  337.460   0.000
   461 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL0346-15         G   10:21:03     1238.78 196.92   7          335.770  20.170
   461 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        G   10:18:59     1238.78 196.92  44          333.210   0.000
   463 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-14        GS  10:22:25     1238.76 197.78  14          337.460   0.000
   464 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-14        G   10:36:15     1238.71 198.21   2          354.580  20.110
   465 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL0346-13         GS  10:19:30     1238.63 198.63   4          333.810  20.090
   466 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-13        GSM 10:14:53     1238.58 199.06  28-  2-  2  328.080  20.060
   467 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-16        G   10:14:59     1238.53 199.49   5  < 468>  328.190  20.040
   468 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-15        GSM 10:15:02     1238.30 199.91   6          328.190  20.020
   469 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL0346-14         GSM 10:15:00     1238.04 200.34   2          328.080  20.000
   --------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   470 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-13        G   10:18:47     1237.91   0.00   8          332.730   0.000
   471 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-15        GS  10:25:34     1237.85   0.00   3          341.110   0.000
   472 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-13        G   10:15:24     1237.79   0.00   9          328.510   0.000
   473 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-15        GS  10:18:36     1237.75   0.00   5          332.460   0.000
   474 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G   10:30:52     1237.71   0.00  20          347.630   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------        
  


           PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 02.07.17 HOLTEN-1                                 
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    34    5     9   344.33     
              2 PISKULAK        ANDRZEJ         4    45    5    15   343.87     
              3 URBANOWICZ      DOROTA          1    31    5    17   341.27     
              4 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4    36    5    12   339.92     
              5 JUREK           STANISŁAW       1    46    5    14   339.81     
              6 BERYZEWSKI      K & S           2    42    5    11   339.73     
              7 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    50    5    12   339.34     
              8 ADAMIAK         TEODOR          3    15    5     5   339.05     
              9 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    29    5     7   338.76     
             10 WOLARZ          JANUSZ          3    42    5    13   337.91     
             11 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    44    5     9   335.50     
             12 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    32    5    12   334.34     
             13 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    31    5    10   333.69     
             14 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    19    5     9   333.36     
             15 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    24    5     6   331.84     
             16 LISOWSKI        JANUSZ          1    48    5     9   331.65     
             17 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    44    5     8   331.34     
             18 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    22    5     7   329.67     
             19 SZPURA          STEFAN          4    37    5     6   328.11     
             20 DOMARADZKI      ADAM            4    38    5     5   327.37     
             21 DZIARSKI        PIOTR           1    24    5     5   325.11     
             22 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    29    5     5   323.88     
             23 MAZUR           STANISŁAW       3    29    5     9   321.75     
             24 TOCZEK          ROMAN           2    20    5     5   321.22     
             25 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    40    5     5   313.58     
             26 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    33    4     4   270.13     
             27 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    10    4     4   269.97     
             28 MYRDZIO         JOLANTA         2    25    4     4   268.83     
             29 HALCZUK         BOGDAN          1    40    4     4   267.91     
             30 GUZIK           TADEUSZ         3    12    4     4   265.21     
             31 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    10    4     4   262.87     
             32 SADOWSKI        ROBERT          1    22    4     4   262.30     
             33 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    23    4     4   258.96     
             34 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    22    4     4   258.21     
             35 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    22    4     4   251.92     
             36 PAWLIK          TADEUSZ         1    19    3     3   198.96     
             37 SAPIJASZKO      MARIAN          4    11    3     3   198.76     
             38 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    22    3     3   198.25     
             39 BACZYŃSKI       ADAM            2    28    3     3   196.51     
             40 KONOFACKI       JÓZEF           4    24    3     3   195.24     
             41 KAWKA           JAN             1    22    3     3   192.77     
             42 MOSIŃSKI        ADAM            2    16    3     3   191.50     
             43 KLUKA           PIOTR           1    33    3     3   189.61     
             44 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    19    2     2   133.71     
             45 DOMAGALSKI      JAN             3    10    2     2   133.35     
             46 MAZUR           MACIEJ          1    18    2     2   129.71     
             47 SEWIELSKI       BOGDAN          3    10    2     2   124.65     
             48 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    11    1     1    69.09     
             49 MAŚLEJAK        JAN             4    15    1     1    68.18     
             50 SMUGOWSKI       PIOTR           2    18    1     1    67.04     
             51 MUSIAŁ          LUCJAN          4    29    1     1    66.06     
             52 CIEŚLIK         ANTONI          2    11    1     1    63.88     
             53 BANASIK         JERZY           4    23    1     1    62.77     
             54 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    12    1     1    62.61     
             55 GAŁDA           MARIAN          1    16    1     1    61.53     
             56 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    17    1     1    61.34     
             57 KLOC            RYSZARD         1    20    1     1    61.17     
             58 MUŚ             JACEK           4    14    1     1    60.23     
             59 DATA            ZBIGNIEW        1     8    0     0     0.00     
             60 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    12    0     0     0.00     
             61 LACH            STANISŁAW       2    15    0     0     0.00     
             62 NANASIK         KRZYSZTOF       1     3    0     0     0.00     
             63 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    13    0     0     0.00   



        PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 11                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-1 z dnia 02.07.17                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  719.341 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   63                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1539                           
      5.Ilość konkursów.......................:  308                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1788.53                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1503.97                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,42,04                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,09,29                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 27 min. 25 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       ELoty Długie (500-1000) [10]F                                          
            Lot do MP w kat.C, M.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 01 | Brzeg Dolny             |   23   |  591   |  111  |18.78|      
          | 02 | Wolow                   |   16   |  367   |   68  |18.53|      
          | 03 | Juszczyn                |   11   |  244   |   73  |29.92|      
          | 04 | Roscislawice            |   13   |  337   |   56  |16.62|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   63   | 1539   |  308  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
      




                                  PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                   Lista konkursowa nr 11. Lot do MP w kat.C, M.
                                         z lotu HOLTEN-1, w dniu 02.07.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-12        GS  12:42:04     1788.53   0.65  10-  4-  4  719.110  70.000
     2 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-15        G   12:49:03     1764.16   1.30  40-  4-  4  721.630  69.970
     3 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL0346-14         GC  12:40:42     1758.30   1.95  29-  7-  5  704.550  69.930
     4 ADAMIAK TEODOR                  3 PL-0346-15        GS  12:48:02     1751.55   2.60  15-  5-  5  714.690  69.900
     5 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        G   12:46:33     1748.54   3.25  42- 11-  5  710.870  69.870
     6 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G   13:03:18     1739.12   3.90  45- 15-  5  736.170  69.840
     7 ADAMIAK TEODOR                  3 PL-0395-15        GS  12:51:29     1736.86   4.55   2  <   9>  714.690  69.800
     8 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-13        G   12:52:04     1735.86   5.20  34-  9-  5  715.290  69.770
     9 ADAMIAK TEODOR                  3 PL-0346-15        GS  12:51:54     1735.11   5.85   3  < 124>  714.690  69.740
    10 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-15        GS  12:49:30     1731.14   6.50  25-  4-  4  708.900  69.710
    11 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        G   12:52:24     1723.74   7.15   2  <  77>  710.870  69.670
    12 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        GC  13:07:20     1722.71   7.80   2  <  43>  736.170  69.640
    13 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL-0346-14        G   12:59:59     1712.64   8.45  19-  3-  3  719.280  69.610
    14 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-15            12:52:48     1706.76   9.10   2  <  44>  704.550  69.580
    15 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-14        G   13:01:28     1706.54   9.75  22-  4-  4  719.250  69.540
    16 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-13        GC  12:57:27     1706.19  10.40  33-  4-  4  712.250  69.510
    17 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-14        G   13:03:19     1704.68  11.05  31- 10-  5  721.620  69.480
    18 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-15        G   13:05:55     1697.28  11.70  12-  4-  4  722.900  69.450
    19 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-15        GS  13:15:19     1694.77  12.35  24-  3-  3  737.760  69.410
    20 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL0346-12         G   13:03:19     1689.73  13.00   2  <  23>  715.290  69.380
    21 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15            13:04:34     1688.78  13.65  36- 12-  5  717.000  69.350
    22 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-15        GS  13:04:23     1680.77  14.29  24-  6-  5  713.290  69.320
    23 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-13        G   13:05:53     1679.54  14.94   3  <  59>  715.290  69.280
    24 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-12        GS  13:05:26     1679.37  15.59  10-  4-  4  714.460  69.250
    25 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G   13:01:17     1675.26  16.24  32- 12-  5  705.760  69.220
    26 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-12        GS  13:03:53     1672.39  16.89   2  <  71>  708.900  69.190
    27 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   13:15:58     1669.35  17.54  31- 17-  5  727.780  69.150
    28 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0393-12        GS  13:07:47     1668.72  18.19  50- 12-  5  713.850  69.120
    29 BANDURA & PATRZAŁEK             2 PL0346-14         GS  13:11:50     1657.45  18.84  11-  1-  1  715.740  69.090
    30 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   13:22:36     1652.03  19.49  38-  5-  5  731.190  69.060
    31 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-12        GS  13:09:15     1651.88  20.14  42- 13-  5  709.070  69.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    32 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL0346-15         G   13:15:10     1651.57  20.79  23-  4-  4  718.710  68.990
    33 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL0346-15         G   13:15:14     1651.30  21.44  22-  3-  3  718.700  68.960
    34 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-10        G   13:23:46     1647.69  22.09   2  < 175>  731.190  68.930
    35 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   13:21:42     1647.68  22.74   2  <  48>  727.780  68.890
    36 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   13:10:52     1645.68  23.39   2  <  79>  709.070  68.860
    37 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-09        GC  13:16:43     1645.51  24.04  44-  9-  5  718.620  68.830
    38 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0393-09        GS  13:17:52     1645.39  24.69  10-  2-  2  720.460  68.790
    39 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-15         G   13:19:46     1645.26  25.34  24-  5-  5  723.530  68.760
    40 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-13        G   13:24:20     1640.62  25.99  29-  5-  5  728.980  68.730
    41 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-14        GS  13:16:43     1635.98  26.64   2  <  67>  714.460  68.700
    42 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G   13:30:39     1629.34  27.29  37-  6-  5  734.260  68.660
    43 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        GC  13:32:09     1628.15  27.94   3  <  54>  736.170  68.630
    44 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-15        G   13:12:54     1627.51  28.59   3  < 101>  704.550  68.600
    45 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-13        G   13:17:41     1627.23  29.24  19-  9-  5  712.210  68.570
    46 MOSIŃSKI ADAM                   2 PL0346-14         GS  13:18:24     1626.73  29.89  16-  3-  3  713.160  68.530
    47 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  13:21:57     1626.61  30.54  46- 14-  5  718.880  68.500
    48 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14            13:28:00     1624.51  31.19   3  <  80>  727.780  68.470
    49 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   13:22:44     1623.73  31.84   2  <  58>  718.880  68.440
    50 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   13:19:45     1623.31  32.49   2  <  52>  713.850  68.400
    51 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-13        GS  13:25:03     1621.46  33.14   2  < 151>  721.630  68.370
    52 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   13:20:20     1621.16  33.79   3  <  97>  713.850  68.340
    53 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-15            13:19:42     1618.58  34.44  44-  8-  5  711.690  68.310
    54 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        GC  13:35:34     1615.94  35.09   4  <  78>  736.170  68.270
    55 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        GS  13:16:57     1615.20  35.74   2  < 110>  705.760  68.240
    56 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-13        G   13:25:58     1611.38  36.39   2  <  82>  718.620  68.210
    57 MAŚLEJAK JAN                    4 PL-0248-13        G   13:34:02     1611.12  37.04  15-  1-  1  731.500  68.180
    58 JUREK STANISŁAW                 1 PL0134-16             13:26:56     1608.47  37.69   3  <  76>  718.880  68.140
    59 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16            13:25:22     1606.07  38.34   4  <  69>  715.290  68.110
    60 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-15        GS  13:24:18     1605.42  38.99   2  < 119>  713.290  68.080
    61 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        GC  13:27:08     1603.55  39.64   2  <  61>  717.000  68.050
    61 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        G   13:27:08     1603.55  39.64   3  <  72>  717.000  68.050
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    63 SAPIJASZKO MARIAN               4 PL-0346-15        G   13:36:39     1602.50  40.94  11-  3-  3  731.780  67.980
    64 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0356-14            13:24:33     1600.92  41.59   2  < 127>  711.690  67.950
    65 KAWKA JAN                       1 PL-0346-13        G   13:26:33     1600.16  42.24  22-  3-  3  714.550  67.920
    66 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL0346-14         GS  13:25:49     1597.54  42.88   2  <  94>  712.210  67.880
    67 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-14        GS  13:27:19     1597.21  43.53   3  < 180>  714.460  67.850
    68 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-15            13:40:01     1596.16  44.18   2  < 113>  734.260  67.820
    69 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-13        G   13:28:08     1596.15  44.83   5  <  87>  715.290  67.790
    70 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        G   13:44:40     1595.38  45.48  19-  2-  2  741.320  67.750
    71 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-13        GS  13:24:32     1594.71  46.13   3  < 240>  708.900  67.720
    72 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-13        G   13:29:38     1594.63  46.78   4  < 100>  717.000  67.690
    73 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   13:32:51     1593.49  47.43  48-  9-  5  721.610  67.650
    74 MAZUR STANISŁAW                 3 PL0346-11         GS  13:23:19     1591.62  48.08  29-  9-  5  705.590  67.620
    75 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GC  13:33:24     1591.55  48.73   2  <  89>  721.610  67.590
    76 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            13:32:05     1590.15  49.38   4  <  88>  718.880  67.560
    77 BERYZEWSKI K & S                2 PL-11             GS  13:27:16     1589.37  50.03   3  <  90>  710.870  67.520
    78 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-11             G   13:43:15     1589.14  50.68   5  < 115>  736.170  67.490
    79 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0393-10        G   13:26:18     1588.77  51.33   3  < 102>  709.070  67.460
    80 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   13:38:10     1588.46  51.98   4  <  83>  727.780  67.430
    81 SAPIJASZKO MARIAN               4 PL-0346-14        G   13:41:26     1585.89  52.63   2  < 204>  731.780  67.390
    82 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         G   13:33:39     1584.09  53.28   3  < 112>  718.620  67.360
    83 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   13:39:37     1583.45  53.93   5  <  96>  727.780  67.330
    84 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-13        GS  13:35:51     1583.02  54.58   2  < 107>  721.620  67.300
    85 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-14        GS  13:37:00     1581.84  55.23   2  <  93>  722.900  67.260
    86 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-11             G   13:30:31     1580.96  55.88   2  <  99>  712.250  67.230
    87 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-14        G   13:32:32     1580.64  56.53   6  < 264>  715.290   0.000
    88 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   13:34:59     1580.01  57.18   5  < 129>  718.880  67.170
    89 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   13:36:50     1579.59  57.83   3  < 157>  721.610  67.130
    90 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        GS  13:30:30     1577.96  58.48   4  < 137>  710.870  67.100
    91 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-13        GC  13:38:50     1576.89  59.13   2  < 170>  723.530  67.070
    92 SMUGOWSKI PIOTR                 2 PL-0346-13        GC  13:31:48     1576.78  59.78  18-  1-  1  712.390  67.040
    93 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-14        GS  13:38:34     1576.43  60.43   3  < 262>  722.900  67.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    94 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL0346-14         GS  13:31:50     1576.27  61.08   3  < 103>  712.210  66.970
    95 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL-0346-14        G   13:36:20     1576.22  61.73   2  < 234>  719.280  66.940
    96 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        GS  13:41:59     1575.34  62.38   6  < 104>  727.780   0.000
    97 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0393-12        G   13:33:22     1574.55  63.03   4  < 105>  713.850  66.870
    98 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        G   13:33:22     1574.16  63.68  22-  7-  5  713.670  66.840
    99 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-13        GS  13:32:30     1574.03  64.33   3  < 106>  712.250  66.810
   100 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        GS  13:35:47     1573.12  64.98   5  < 164>  717.000  66.780
   101 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-15        G   13:27:54     1573.01  65.63   4  < 188>  704.550  66.740
   102 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        GS  13:30:51     1572.74  66.28   4  < 128>  709.070  66.710
   103 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-15        GS  13:32:56     1572.44  66.93   4  < 208>  712.210  66.680
   104 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        GC  13:43:19     1570.81  67.58   7  < 114>  727.780   0.000
   105 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   13:34:43     1569.88  68.23   5  < 139>  713.850  66.610
   106 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-15        GS  13:33:50     1569.41  68.88   4          712.250  66.580
   107 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-12         G   13:40:03     1568.57  69.53   3  < 131>  721.620  66.550
   108 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        GS  13:30:06     1567.63  70.18   2  < 214>  705.590  66.510
   109 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL0346-14         GS  13:35:21     1567.30  70.83   2  < 134>  713.670  66.480
   110 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16            13:30:26     1566.85  71.47   3  < 130>  705.760  66.450
   111 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL-0346-14        G   13:39:11     1566.76  72.12  22-  4-  4  719.430  66.420
   112 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-11             G   13:38:57     1565.79  72.77   4  < 163>  718.620  66.380
   113 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-13        G   13:49:26     1564.14  73.42   3  < 201>  734.260  66.350
   114 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14            13:45:27     1563.61  74.07   8  < 116>  727.780   0.000
   115 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   13:50:50     1563.55  74.72   6  < 144>  736.170   0.000
   116 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        GC  13:45:29     1563.49  75.37   9  < 142>  727.780   0.000
   117 KLUKA PIOTR                     1 PL-0346-14        GS  13:41:38     1563.38  76.02  33-  3-  3  721.710  66.220
   118 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-14        G   13:45:34     1563.02  76.67  18-  2-  2  727.690  66.190
   119 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-15        GS  13:36:33     1562.35  77.32   3  < 177>  713.290  66.160
   120 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-15        G   13:34:51     1561.77  77.97  28-  3-  3  710.370  66.120
   121 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-15        GC  13:34:58     1561.37  78.62   2  < 176>  710.370  66.090
   122 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-16            13:55:16     1560.87  79.27  29-  1-  1  741.830  66.060
   123 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-15        GC  13:37:33     1560.44  79.92  20-  5-  5  713.980  66.030
   124 ADAMIAK TEODOR                  3 PL-0346-15        G   13:38:20     1559.32  80.57   4  < 197>  714.690  65.990
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   125 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        GS  13:55:32     1558.92  81.22   2          741.320  65.960
   126 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-16            13:47:38     1558.87  81.87   2  < 173>  728.980  65.930
   127 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-13        GS  13:36:33     1558.84  82.52   3  < 152>  711.690  65.900
   128 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14            13:35:08     1557.94  83.17   5  < 132>  709.070  65.860
   129 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  13:41:52     1556.47  83.82   6  < 141>  718.880   0.000
   130 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-12        GS  13:33:27     1556.42  84.47   4  < 166>  705.760  65.800
   131 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-11             G   13:43:45     1556.05  85.12   4  < 167>  721.620  65.770
   132 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-13         GS  13:35:48     1555.66  85.77   6  < 178>  709.070   0.000
   133 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL-0346-16            13:42:32     1555.41  86.42   2  < 199>  719.430  65.700
   134 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        G   13:39:08     1554.39  87.07   3  < 140>  713.670  65.670
   135 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         GS  13:39:20     1554.38  87.72   2  < 160>  713.980  65.640
   136 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        GS  13:38:28     1553.85  88.37  22-  4-  4  712.390  65.600
   137 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        GS  13:37:31     1553.76  89.02   5  < 237>  710.870  65.570
   138 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL0346-12         G   13:42:35     1553.67  89.67   2  < 193>  718.700  65.540
   139 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        GC  13:39:36     1553.20  90.32   6  < 154>  713.850   0.000
   140 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL0346-14         G   13:39:48     1552.13  90.97   4  < 148>  713.670  65.470
   141 JUREK STANISŁAW                 1 PL0346-12             13:43:17     1551.71  91.62   7  < 145>  718.880   0.000
   142 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   13:49:07     1551.38  92.27  10  < 146>  727.780   0.000
   143 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-14        GS  13:55:36     1551.22  92.92   2  < 294>  737.760  65.370
   144 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   13:54:38     1551.03  93.57   7  < 147>  736.170   0.000
   145 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            13:43:30     1550.98  94.22   8  < 158>  718.880   0.000
   146 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        GC  13:49:16     1550.89  94.87  11  < 150>  727.780   0.000
   147 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-13        GC  13:54:45     1550.65  95.52   8  < 211>  736.170   0.000
   148 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        GS  13:40:15     1550.61  96.17   5  < 236>  713.670  65.210
   149 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-14        G   13:43:39     1550.11  96.82   2  < 165>  718.710  65.180
   150 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        GS  13:49:34     1549.90  97.47  12  < 239>  727.780   0.000
   151 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-14        G   13:45:39     1549.73  98.12   3  < 171>  721.630  65.110
   152 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-12        G   13:39:32     1548.72  98.77   4  < 182>  711.690  65.080
   153 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0393-15        GS  13:44:34     1547.92  99.42   2  < 161>  719.110  65.050
   154 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        GS  13:41:11     1547.87 100.06   7  < 179>  713.850   0.000
   155 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-14        GS  13:44:45     1547.61 100.71   2  < 183>  719.250  64.980
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   156 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0348-13        GS  13:46:44     1547.16 101.36  40-  5-  5  722.110  64.950
   157 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        GS  13:46:25     1547.14 102.01   4  < 174>  721.610  64.920
   158 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        G   13:44:48     1546.64 102.66   9  < 159>  718.880   0.000
   159 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            13:44:51     1546.48 103.31  10  < 162>  718.880   0.000
   160 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         GC  13:41:41     1546.47 103.96   3  < 181>  713.980  64.820
   161 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-15        GS  13:45:02     1546.36 104.61   3  < 215>  719.110  64.790
   162 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   13:44:58     1546.09 105.26  11  < 169>  718.880   0.000
   163 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         GS  13:44:49     1546.03 105.91   5  < 172>  718.620  64.720
   164 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15            13:43:50     1545.81 106.56   6  < 190>  717.000   0.000
   165 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-13        G   13:45:16     1544.73 107.21   3  < 304>  718.710  64.660
   166 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        G   13:36:57     1544.50 107.86   5  < 192>  705.760  64.630
   167 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         G   13:47:14     1544.45 108.51   5  < 216>  721.620  64.590
   168 DOMAGALSKI JAN                  3 PL0346-13         GS  13:46:34     1544.17 109.16   2          720.460  64.560
   169 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        G   13:45:42     1543.66 109.81  12  < 186>  718.880   0.000
   170 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-15         GC  13:48:48     1543.37 110.46   3  < 209>  723.530  64.500
   171 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-15        G   13:47:35     1543.32 111.11   4          721.630  64.460
   172 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-13        GC  13:45:39     1543.26 111.76   6  < 212>  718.620   0.000
   173 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   13:52:28     1542.92 112.41   3  < 225>  728.980  64.400
   174 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-13        GC  13:47:45     1542.73 113.06   5  < 224>  721.610  64.360
   175 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G   13:53:59     1542.65 113.71   3  < 206>  731.190  64.330
   176 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-13        G   13:40:39     1542.10 114.36   3          710.370  64.300
   177 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-15        G   13:42:43     1541.53 115.01   4  < 185>  713.290  64.270
   178 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G   13:40:01     1541.40 115.66   7  < 202>  709.070   0.000
   179 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   13:43:09     1541.29 116.31   8  < 210>  713.850   0.000
   180 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-15        GS  13:43:35     1541.17 116.96   4          714.460  64.170
   181 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         GS  13:43:24     1540.74 117.61   4  < 290>  713.980  64.140
   182 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-15        G   13:41:55     1540.73 118.26   5  < 252>  711.690  64.100
   183 SADOWSKI ROBERT                 1 PL0346-15             13:46:55     1540.43 118.91   3  < 194>  719.250  64.070
   184 KAWKA JAN                       1 PL-0370-15        G   13:43:54     1540.31 119.56   2  < 283>  714.550  64.040
   185 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-13         GS  13:43:14     1539.81 120.21   5  < 222>  713.290  64.010
   186 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-13        GS  13:47:06     1539.03 120.86  13  < 187>  718.880   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   187 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-13        G   13:47:09     1538.86 121.51  14          718.880   0.000
   188 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL0346-14         GC  13:37:55     1538.60 122.16   5  < 198>  704.550  63.910
   189 CIEŚLIK ANTONI                  2 PL-0346-16        GS  13:43:16     1538.03 122.81  11-  1-  1  712.520  63.880
   190 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        GC  13:46:18     1537.64 123.46   7  < 207>  717.000   0.000
   191 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-15        G   13:49:41     1537.44 124.11   2  < 220>  722.110  63.810
   192 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   13:39:13     1536.88 124.76   6  < 195>  705.760   0.000
   193 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-14        G   13:47:42     1536.67 125.41   3          718.700  63.750
   194 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-14            13:48:05     1536.59 126.06   4          719.250  63.710
   195 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        G   13:39:25     1536.21 126.71   7  < 205>  705.760   0.000
   196 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        G   13:43:45     1536.15 127.36   2  < 248>  712.390  63.650
   197 ADAMIAK TEODOR                  3 PL0346-13         GS  13:45:19     1535.92 128.01   5          714.690  63.620
   198 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-13        G   13:38:45     1535.80 128.65   6  < 285>  704.550   0.000
   199 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL0103-14         GS  13:48:36     1535.28 129.30   3  < 230>  719.430  63.550
   200 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-14        GS  13:54:11     1534.62 129.95   2          727.690  63.520
   201 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G   13:58:30     1534.50 130.60   4  < 253>  734.260  63.490
   202 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        GS  13:42:12     1534.12 131.25   8  < 203>  709.070   0.000
   203 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        GS  13:42:27     1533.29 131.90   9  < 226>  709.070   0.000
   204 SAPIJASZKO MARIAN               4 PL-0346-15        G   13:57:17     1533.22 132.55   3          731.780  63.390
   205 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        GS  13:40:20     1533.15 133.20   8  < 219>  705.760   0.000
   206 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   13:57:03     1532.73 133.85   4  < 255>  731.190  63.320
   207 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        GC  13:47:54     1532.38 134.50   8  < 218>  717.000   0.000
   208 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-15        G   13:44:48     1532.29 135.15   5  < 273>  712.210  63.260
   209 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0354-16        G   13:52:28     1531.39 135.80   4  < 260>  723.530  63.220
   210 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        GS  13:46:30     1530.23 136.45   9  < 268>  713.850   0.000
   211 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14            14:01:09     1530.02 137.10   9  < 213>  736.170   0.000
   212 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            13:49:55     1529.25 137.75   7  < 233>  718.620   0.000
   213 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   14:01:33     1528.75 138.40  10  < 227>  736.170   0.000
   214 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0335-15        G   13:41:33     1528.74 139.05   3  < 235>  705.590  63.060
   215 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-15        GS  13:50:24     1528.72 139.70   4          719.110  63.030
   216 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         G   13:52:08     1528.42 140.35   6  < 245>  721.620   0.000
   217 SEWIELSKI BOGDAN                3 PL-0346-14        GS  13:47:13     1528.24 141.00  10-  2-  2  714.020  62.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   218 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15            13:49:17     1527.86 141.65   9  < 249>  717.000   0.000
   219 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16            13:41:56     1527.84 142.30   9  < 221>  705.760   0.000
   220 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-11        G   13:52:44     1527.52 142.95   3  < 277>  722.110  62.870
   221 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-12        GS  13:42:04     1527.40 143.60  10  < 278>  705.760   0.000
   222 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0393-15        G   13:47:00     1527.39 144.25   6          713.290   0.000
   223 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-15        GS  14:02:12     1527.21 144.90  23-  1-  1  736.420  62.770
   224 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         G   13:52:36     1526.89 145.55   6  < 244>  721.610   0.000
   225 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   13:57:30     1526.66 146.20   4  < 243>  728.980  62.700
   226 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G   13:44:34     1526.30 146.85  10  < 231>  709.070   0.000
   227 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-11             G   14:02:21     1526.22 147.50  11  < 229>  736.170   0.000
   228 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1 PL0346-15         GC  13:50:25     1526.18 148.15  12-  1-  1  717.940  62.610
   229 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   14:02:24     1526.06 148.80  12  < 247>  736.170   0.000
   230 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL-0346-15        GS  13:51:27     1525.99 149.45   4          719.430  62.540
   231 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   13:44:41     1525.92 150.10  11  < 280>  709.070   0.000
   232 MOSIŃSKI ADAM                   2 PL0346-14         GC  13:47:26     1525.69 150.75   2  < 293>  713.160  62.480
   233 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         GC  13:51:07     1525.36 151.40   8  < 276>  718.620   0.000
   234 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL-0346-14        G   13:52:10     1523.36 152.05   3          719.280  62.410
   235 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G   13:43:13     1523.24 152.70   4  < 241>  705.590  62.380
   236 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL0346-14         G   13:48:32     1523.20 153.35   6  < 288>  713.670   0.000
   237 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-13        G   13:46:43     1523.13 154.00   6  < 242>  710.870   0.000
   238 KLUKA PIOTR                     1 PL-0346-16            13:53:52     1523.02 154.65   2  < 274>  721.710  62.280
   239 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   13:57:52     1522.98 155.30  13  < 257>  727.780   0.000
   240 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-15        G   13:45:32     1522.77 155.95   4          708.900  62.210
   241 MAZUR STANISŁAW                 3 PL0346-11         G   13:43:38     1521.87 156.60   5  < 270>  705.590  62.180
   242 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-09            13:47:08     1521.77 157.24   7  < 251>  710.870   0.000
   243 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-13        G   13:59:12     1521.24 157.89   5          728.980  62.120
   244 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-12         G   13:54:36     1520.46 158.54   7  < 246>  721.610   0.000
   245 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-14        GS  13:54:42     1520.16 159.19   7  < 258>  721.620   0.000
   246 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-12         G   13:54:46     1519.93 159.84   8  < 300>  721.610   0.000
   247 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        GS  14:04:22     1519.86 160.49  13  < 299>  736.170   0.000
   248 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL0346-14         G   13:48:45     1519.77 161.14   3  < 286>  712.390  61.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   249 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        G   13:51:51     1519.55 161.79  10  < 250>  717.000   0.000
   250 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-13        G   13:52:00     1519.07 162.44  11  < 253>  717.000   0.000
   251 BERYZEWSKI K & S                2 PL0346-14         GS  13:48:00     1518.95 163.09   8  < 265>  710.870   0.000
   252 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-15        G   13:48:46     1518.22 163.74   6  < 263>  711.690   0.000
   253 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        GS  13:52:17     1518.16 164.39  12          717.000   0.000
   253 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-13        G   14:03:39     1518.16 164.39   5  < 281>  734.260  61.790
   255 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-12        G   14:01:40     1518.04 165.69   5          731.190  61.730
   256 SEWIELSKI BOGDAN                3 PL-0346-15        GS  13:50:34     1517.36 166.34   2          714.020  61.690
   257 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   13:59:43     1517.10 166.99  14  < 259>  727.780   0.000
   258 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         G   13:55:40     1517.07 167.64   8  < 282>  721.620   0.000
   259 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15            13:59:44     1517.05 168.29  15  < 287>  727.780   0.000
   260 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-14        GS  13:57:02     1516.73 168.94   5          723.530  61.560
   261 GAŁDA MARIAN                    1 PL0346-15         G   13:54:48     1516.18 169.59  16-  1-  1  719.880  61.530
   262 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-15        GS  13:56:49     1516.10 170.24   4          722.900  61.500
   263 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14             13:49:26     1516.06 170.89   7  < 297>  711.690   0.000
   264 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16        G   13:51:53     1515.82 171.54   7  < 271>  715.290   0.000
   265 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        G   13:49:04     1515.50 172.19   9  < 266>  710.870   0.000
   266 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        G   13:49:08     1515.28 172.84  10  < 296>  710.870   0.000
   267 BARAŃSKI ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   14:03:06     1514.64 173.49  17-  1-  1  731.720  61.340
   268 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0393-12            13:51:25     1514.27 174.14  10  < 269>  713.850   0.000
   269 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        GC  13:51:29     1514.05 174.79  11  < 303>  713.850   0.000
   270 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-11        G   13:46:04     1513.93 175.44   6  < 295>  705.590   0.000
   271 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16        G   13:52:30     1513.84 176.09   8  < 275>  715.290   0.000
   272 KLOC RYSZARD                    1 PL-0346-16        G   13:46:51     1513.59 176.74  20-  1-  1  706.620  61.170
   273 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-15        G   13:50:34     1513.52 177.39   6  < 284>  712.210   0.000
   274 KLUKA PIOTR                     1 PL-0346-16            13:56:53     1513.39 178.04   3          721.710  61.110
   275 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-10        G   13:52:42     1513.20 178.69   9          715.290   0.000
   276 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-13        G   13:55:08     1512.46 179.34   9          718.620   0.000
   277 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0353-15        G   13:57:27     1512.43 179.99   4  < 279>  722.110  61.010
   278 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G   13:46:40     1512.34 180.64  11  < 289>  705.760   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   279 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL0346-15         G   13:57:31     1512.22 181.29   5          722.110  60.940
   280 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G   13:49:04     1511.66 181.94  12  < 298>  709.070   0.000
   281 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-13        G   14:05:45     1511.60 182.59   6          734.260   0.000
   282 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-13        GS  13:57:26     1511.46 183.24   9  < 291>  721.620   0.000
   283 KAWKA JAN                       1 PL-0346-11        G   13:52:46     1511.42 183.89   3          714.550  60.810
   284 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-15        GS  13:51:19     1511.11 184.54   7  < 292>  712.210   0.000
   285 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-12        GS  13:46:23     1510.67 185.19   7          704.550   0.000
   286 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        GS  13:51:47     1509.99 185.83   4          712.390  60.720
   287 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   14:02:03     1509.76 186.48  16  < 307>  727.780   0.000
   288 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL0346-14         G   13:52:48     1509.45 187.13   7          713.670   0.000
   289 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL0346-13         GS  13:47:45     1508.84 187.78  12          705.760   0.000
   290 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         G   13:53:12     1508.83 188.43   5          713.980  60.590
   291 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         G   13:58:25     1508.35 189.08  10          721.620   0.000
   292 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0394-15        GS  13:52:12     1508.28 189.73   8  < 302>  712.210   0.000
   293 MOSIŃSKI ADAM                   2 PL0346-14         GC  13:52:53     1508.11 190.38   3          713.160  60.490
   294 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-14        G   14:09:14     1507.99 191.03   3          737.760  60.460
   295 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-14        GS  13:47:57     1507.83 191.68   7  < 305>  705.590   0.000
   296 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-13        G   13:51:30     1507.68 192.33  11          710.870   0.000
   297 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14         GS  13:52:12     1507.18 192.98   8          711.690   0.000
   298 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   13:50:28     1507.16 193.63  13          709.070   0.000
   299 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-13        G   14:08:29     1507.05 194.28  14  < 308>  736.170   0.000
   300 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GS  13:59:08     1506.07 194.93   9          721.610   0.000
   301 MUŚ JACEK                       4 PL-0346-14        G   14:11:25     1505.99 195.58  14-  1-  1  740.070  60.230
   302 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-15        G   13:52:56     1505.94 196.23   9          712.210   0.000
   303 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16            13:54:11     1505.43 196.88  12          713.850   0.000
   304 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL0346-15         G   13:57:27     1505.31 197.53   4          718.710  60.130
   305 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G   13:48:47     1505.15 198.18   8  < 306>  705.590   0.000
   306 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-14        G   13:48:49     1505.05 198.83   9          705.590   0.000
   307 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   14:03:47     1504.35 199.48  17          727.780   0.000
   308 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15            14:09:29     1503.97 200.13  15          736.170   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   309 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         GS  13:59:49     1503.95   0.00  11          721.620   0.000
   310 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-15        G   13:53:20     1503.57   0.00   9          711.690   0.000
   311 GRUDKOWSKI GRZEGORZ             2 PL-0346-15        GS  13:45:51     1503.42   0.00  12-  0-  0  700.370   0.000
   312 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-11        G   13:48:38     1503.41   0.00   8          704.550   0.000
   313 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL0346-14         G   13:48:40     1503.31   0.00   9          704.550   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------               



            PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 25.06.17 GENTHIN-3                                
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4    77    7    36   209.40     
              2 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    38    7    22   207.82     
              3 LISOWSKI        JANUSZ          1    66    7    25   203.89     
              4 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    52    7    16   203.27     
              5 JUREK           STANISŁAW       1    63    7    19   201.59     
              6 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    58    7    20   197.91     
              7 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    66    7    27   197.55     
              8 DOMARADZKI      ADAM            4    74    7    18   197.23     
              9 PISKULAK        ANDRZEJ         4    63    7    26   195.27     
             10 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    29    7     8   195.10     
             11 URBANOWICZ      DOROTA          1    47    7    15   194.73     
             12 BERYZEWSKI      K & S           2    57    7    13   192.85     
             13 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    51    7    16   192.72     
             14 SADOWSKI        ROBERT          1    51    7    11   192.46     
             15 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    69    7    16   189.96     
             16 SZPURA          STEFAN          4    66    7    11   185.66     
             17 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    47    7    12   184.15     
             18 DZIARSKI        PIOTR           1    36    7    10   183.94     
             19 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    51    7    15   180.86     
             20 HALCZUK         BOGDAN          1    58    7    12   177.18     
             21 MUSIAŁ          LUCJAN          4    26    7     9   175.78     
             22 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    34    7    10   174.69     
             23 TOCZEK          ROMAN           2    26    7     8   172.77     
             24 KONOFACKI       JÓZEF           4    34    7     8   171.46     
             25 BACZYŃSKI       ADAM            2    52    7     8   168.51     
             26 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    27    7     7   168.14     
             27 MAZUR           STANISŁAW       3    37    7     8   164.84     
             28 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    27    6     6   161.19     
             29 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    54    6     6   160.48     
             30 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    34    7     7   157.56     
             31 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    36    6     6   155.47     
             32 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    39    6     6   149.15     
             33 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    42    6     6   146.65     
             34 SAPIJASZKO      MARIAN          4    30    5     5   110.21     
             35 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    51    4     4    91.58     
             36 DOMAGALSKI      JAN             3    27    4     4    90.80     
             37 KLUKA           PIOTR           1    49    4     4    87.49     
             38 BANASIK         JERZY           4    35    3     3    78.45     
             39 SMUGOWSKI       PIOTR           2    33    3     3    74.62     
             40 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    32    3     3    70.76     
             41 MYRDZIO         JOLANTA         2    49    3     3    70.36     
             42 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    21    3     3    69.33     
             43 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    25    3     3    67.89     
             44 DATA            ZBIGNIEW        1    38    3     3    67.51     
             45 MAŚLEJAK        JAN             4    20    3     3    62.37     
             46 GAŁDA           MARIAN          1    24    2     2    51.62     
             47 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    20    2     2    49.08     
             48 PAWLIK          TADEUSZ         1    44    2     2    47.95     
             49 SEWIELSKI       BOGDAN          3    20    2     2    47.89     
             50 KLOC            RYSZARD         1    29    2     2    47.61     
             51 GUZIK           TADEUSZ         3    20    1     1    24.06     
             52 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ ARTUR   4    23    1     1    23.39     
             53 MAZUR           MACIEJ          1    24    1     1    23.05     
             54 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    20    1     1    22.39     
             55 MOSIŃSKI        ADAM            2    12    1     1    21.75     
             56 MUŚ             JACEK           4    29    0     0     0.00     
             57 KAWKA           JAN             1    25    0     0     0.00     
             58 LACH            STANISŁAW       2    20    0     0     0.00     
             59 ADAMIAK         TEODOR          3    22    0     0     0.00     
             60 BARCZYK         JERZY           3    15    0     0     0.00     
             61 SIKORA          JÓZEF           1    18    0     0     0.00     
             62 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    28    0     0     0.00     
             63 CIEŚLIK         ANTONI          2    20    0     0     0.00     
             64 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    33    0     0     0.00     
             65 BOCHEŃSKI       MAREK           2    10    0     0     0.00     
             66 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    23    0     0     0.00     
             67 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    17    0     0     0.00




          PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 10                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-3 z dnia 25.06.17                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,35,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  336.323 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   67                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2493                           
      5.Ilość konkursów.......................:  499                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1442.88                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1349.59                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,25,56                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,43,49                         
     10.Czas trwania konkursu.................:17 min. 53 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ELoty Krótkie (100-400) [ 8]F                                          
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 01 | Brzeg Dolny             |   24   |  996   |  205  |20.58|      
          | 02 | Wolow                   |   17   |  572   |   97  |16.96|      
          | 03 | Juszczyn                |   11   |  309   |   39  |12.62|      
          | 04 | Roscislawice            |   15   |  616   |  158  |25.65|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   67   | 2493   |  499  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
 




                                  PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                   Lista konkursowa nr 10. Lot do MP w kat.A, B.
                                         z lotu GENTHIN-3, w dniu 25.06.17      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        GC  12:25:56     1442.88   0.40  77- 36-  7  333.210  30.000
     2 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   12:25:57     1442.78   0.80   2  <   3>  333.210  29.980
     3 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL0346-16             12:25:58     1442.68   1.20   3  <   4>  333.210  29.960
     4 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        G   12:26:01     1442.36   1.60   4  <   4>  333.210  29.940
     4 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        GC  12:26:01     1442.36   1.60   5  <   6>  333.210  29.940
     6 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   12:26:02     1442.26   2.41   6  <  17>  333.210  29.900
     7 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-15        GC  12:24:51     1434.46   2.81  29-  8-  7  329.710  29.880
     8 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   12:45:12     1430.98   3.21  38- 22-  7  358.030  29.860
     9 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            12:30:46     1429.80   3.61  66- 25-  7  337.100  29.840
    10 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        GC  12:42:05     1429.68   4.01  63- 26-  7  353.250  29.820
    11 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            12:30:51     1429.30   4.41   2  <  30>  337.100  29.800
    12 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-12        GC  12:45:45     1427.84   4.81   2  <  13>  358.030  29.780
    13 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        GC  12:45:46     1427.74   5.21   3  <  14>  358.030  29.760
    14 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-14        G   12:45:47     1427.65   5.62   4  <  15>  358.030  29.740
    15 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        G   12:45:49     1427.46   6.02   5  <  18>  358.030  29.720
    16 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16            12:36:38     1426.96   6.42  47- 15-  7  344.800  29.700
    17 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        G   12:28:35     1426.51   6.82   7  <  19>  333.210  29.680
    18 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16             12:46:01     1426.32   7.22   6  <  36>  358.030  29.660
    19 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   12:28:41     1425.90   7.62   8  <  28>  333.210   0.000
    20 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-14        G   12:28:24     1425.58   8.02  36-  6-  6  332.730  29.620
    21 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   12:30:42     1425.46   8.42  63- 19-  7  335.980  29.600
    22 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-13        GS  12:26:20     1425.26   8.82   2  <  82>  329.710  29.580
    23 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-15        G   12:41:09     1425.15   9.23  66- 11-  7  350.800  29.560
    24 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-13        GS  12:31:51     1424.78   9.63  58- 20-  7  337.460  29.540
    25 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-15        G   12:25:22     1424.64  10.03  54-  6-  6  328.190  29.520
    26 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL-0346-16        G   12:30:57     1423.18  10.43  39-  6-  6  335.800  29.500
    27 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            12:41:30     1423.12  10.83   2  <  29>  350.800  29.480
    28 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15            12:29:09     1423.06  11.23   9  <  50>  333.210   0.000
    29 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16        G   12:41:33     1422.84  11.63   3  < 221>  350.800  29.440
    30 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            12:31:58     1422.56  12.03   3  <  62>  337.100  29.420
    31 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL0346-14         GS  12:25:45     1421.80  12.43  27-  7-  7  328.080  29.400
    32 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-15        G   12:32:36     1421.59  12.84  69- 16-  7  337.770  29.380
    33 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-16        G   12:47:19     1420.91  13.24  26-  9-  7  358.520  29.360
    34 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   12:43:48     1419.82  13.64   2  <  77>  353.250  29.340
    35 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G   12:39:51     1419.77  14.04  74- 18-  7  347.630  29.320
    36 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        GS  12:47:15     1419.35  14.44   7  <  46>  358.030  29.300
    37 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   12:31:44     1419.23  14.84   2  <  39>  335.980  29.280
    38 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-087-16             12:21:18     1417.94  15.24  52- 16-  7  320.880  29.260
    39 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   12:31:58     1417.84  15.64   3  <  40>  335.980  29.240
    40 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            12:31:59     1417.74  16.04   4  <  76>  335.980  29.220
    41 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-15        G   12:21:20     1417.73  16.45   2  <  43>  320.880  29.200
    42 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-15        G   12:38:51     1417.72  16.85  51- 16-  7  345.710  29.180
    43 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0395-16            12:21:22     1417.52  17.25   3  <  44>  320.880  29.160
    44 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-15        GS  12:21:24     1417.31  17.65   4  <  44>  320.880  29.140
    44 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL0417-16             12:21:24     1417.31  17.65   5  <  55>  320.880  29.140
    46 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-14        G   12:47:37     1417.29  18.45   8  <  85>  358.030   0.000
    47 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-09        GC  12:31:43     1417.26  18.85  66- 27-  7  335.490  29.080
    48 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   12:40:20     1416.97  19.25   2  <  53>  347.630  29.060
    49 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-15         GC  12:35:11     1416.92  19.66  36- 10-  7  340.320  29.040
    50 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        GC  12:30:11     1416.81  20.06  10  <  70>  333.210   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    51 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL0346-14         G   12:26:58     1416.20  20.46  27-  6-  6  328.510  29.000
    52 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16        G   12:38:29     1416.11  20.86   2  <  90>  344.800  28.980
    53 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-16             12:40:30     1416.01  21.26   3  <  65>  347.630  28.960
    54 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-13         GS  12:29:48     1415.93  21.66  42-  6-  6  332.460  28.940
    55 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-15            12:21:49     1414.71  22.06   6  <  78>  320.880  28.920
    56 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        GS  12:25:43     1414.68  22.46  57- 13-  7  326.390  28.900
    57 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-11        G   12:25:44     1414.58  22.86   2  <  57>  326.390  28.880
    57 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        GS  12:25:44     1414.58  22.86   3  <  60>  326.390  28.880
    59 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         GS  12:33:34     1414.53  23.67   2  < 100>  337.460  28.840
    60 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        GS  12:25:45     1414.48  24.07   4  <  93>  326.390  28.820
    60 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   12:32:11     1414.48  24.07   2  <  79>  335.490  28.820
    62 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   12:33:21     1414.31  24.87   4  <  64>  337.100  28.780
    63 SADOWSKI ROBERT                 1 PL0346-15         G   12:32:51     1414.25  25.27  51- 11-  7  336.380  28.760
    64 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GC  12:33:24     1414.01  25.67   5  <  67>  337.100  28.730
    65 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   12:40:51     1413.99  26.07   4  <  89>  347.630  28.710
    66 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16            12:32:54     1413.96  26.47   2  <  73>  336.380  28.690
    67 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-13        GC  12:33:26     1413.81  26.88   6  <  68>  337.100  28.670
    68 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GS  12:33:29     1413.52  27.28   7  <  72>  337.100  28.650
    69 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         G   12:28:32     1413.03  27.68  26-  8-  7  329.990  28.630
    70 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-11             G   12:30:50     1412.91  28.08  11  <  88>  333.210   0.000
    71 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-15        GS  12:28:34     1412.83  28.48   2  < 169>  329.990  28.590
    72 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GC  12:33:37     1412.73  28.88   8  < 111>  337.100   0.000
    73 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-13        G   12:33:09     1412.47  29.28   3  <  86>  336.380  28.550
    74 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   12:32:44     1412.38  29.68  47- 12-  7  335.770  28.530
    75 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   12:32:47     1412.08  30.08   2  < 121>  335.770  28.510
    76 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            12:32:59     1411.78  30.49   5  <  96>  335.980  28.490
    77 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   12:45:14     1411.68  30.89   3  <  84>  353.250  28.470
    78 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-16            12:22:21     1411.39  31.29   7  <  80>  320.880  28.450
    79 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         G   12:32:43     1411.30  31.69   3  <  92>  335.490  28.430
    80 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-16            12:22:30     1410.46  32.09   8  < 176>  320.880   0.000
    81 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16        G   12:30:55     1410.37  32.49   2  < 190>  332.730  28.390
    82 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL0346-14         GS  12:28:48     1410.22  32.89   3  <  83>  329.710  28.370
    83 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        G   12:28:50     1410.02  33.29   4  < 125>  329.710  28.350
    84 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-16            12:45:32     1409.99  33.69   4  < 162>  353.250  28.330
    85 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-14            12:48:57     1409.84  34.10   9  <  97>  358.030   0.000
    86 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL0346-14         G   12:28:01     1409.81  34.50   2  < 114>  328.510  28.290
    86 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16        G   12:33:36     1409.81  34.50   4  <  99>  336.380  28.290
    88 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        GS  12:31:23     1409.62  35.30  12  <  91>  333.210   0.000
    89 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-16         G   12:41:37     1409.60  35.70   5  < 161>  347.630  28.230
    90 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-16        G   12:39:39     1409.36  36.10   3  < 116>  344.800  28.210
    91 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        G   12:31:26     1409.32  36.50  13  < 109>  333.210   0.000
    92 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         GC  12:33:07     1408.93  36.90   4  < 105>  335.490  28.170
    93 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-13        G   12:26:51     1407.76  37.30   5  < 257>  326.390  28.150
    94 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   12:40:36     1407.61  37.71   2  < 106>  345.710  28.130
    95 BANASIK JERZY                   4 PL-0259-15        GS  12:46:08     1407.54  38.11  35-  3-  3  353.480  28.110
    96 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  12:33:47     1407.05  38.51   6  < 117>  335.980  28.090
    97 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-14        G   12:49:30     1406.80  38.91  10  < 101>  358.030   0.000
    98 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-15        GS  12:47:03     1406.78  39.31  34-  8-  7  354.580  28.050
    99 SADOWSKI ROBERT                 1 PL0346-15         G   12:34:08     1406.66  39.71   5  < 218>  336.380  28.030
   100 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-13        GS  12:35:00     1406.08  40.11   3  < 102>  337.460  28.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   101 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-13        GS  12:49:38     1406.06  40.51  11  < 160>  358.030   0.000
   102 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-16        GS  12:35:14     1404.72  40.91   4  < 104>  337.460  27.970
   103 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0330-13        GC  12:37:21     1404.25  41.32   2  < 173>  340.320  27.950
   104 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-13            12:35:24     1403.74  41.72   5  < 108>  337.460  27.930
   105 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0356-15        G   12:34:01     1403.63  42.12   5  < 110>  335.490  27.910
   106 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-15            12:41:18     1403.61  42.52   3  < 107>  345.710  27.890
   107 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-13        G   12:41:20     1403.42  42.92   4  < 163>  345.710  27.870
   108 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         GS  12:35:32     1402.97  43.32   6  < 112>  337.460  27.850
   109 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        GC  12:32:32     1402.79  43.72  14  < 126>  333.210   0.000
   110 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         GC  12:34:12     1402.55  44.12   6  < 134>  335.490  27.810
   111 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   12:35:28     1401.86  44.52   9  < 113>  337.100   0.000
   112 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         G   12:35:50     1401.22  44.93   7  < 120>  337.460  27.770
   113 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   12:35:40     1400.69  45.33  10  < 114>  337.100   0.000
   114 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        GS  12:35:41     1400.60  45.73  11  < 124>  337.100   0.000
   114 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        GS  12:29:33     1400.60  45.73   3  < 128>  328.510  27.730
   116 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16        G   12:41:12     1400.49  46.53   4  < 131>  344.800  27.690
   117 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  12:34:57     1400.21  46.93   7  < 119>  335.980  27.670
   118 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL0346-14         G   12:29:26     1399.93  47.33   2  < 146>  328.190  27.650
   119 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   12:35:04     1399.53  47.73   8  < 123>  335.980   0.000
   120 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-16            12:36:08     1399.48  48.13   8  < 141>  337.460   0.000
   121 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16            12:34:59     1399.14  48.54   3  < 208>  335.770  27.590
   122 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1 PL-0346-16        GC  12:34:19     1399.03  48.94  20-  2-  2  334.810  27.570
   123 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  12:35:10     1398.95  49.34   9  < 127>  335.980   0.000
   124 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            12:36:02     1398.56  49.74  12  < 129>  337.100   0.000
   125 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-15        G   12:30:48     1398.26  50.14   5  < 174>  329.710  27.510
   126 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   12:33:22     1397.89  50.54  15  < 129>  333.210   0.000
   127 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            12:35:21     1397.88  50.94  10  < 155>  335.980   0.000
   128 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        GS  12:30:03     1397.62  51.34   4  < 254>  328.510  27.450
   129 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-11             G   12:33:25     1397.60  51.74  16  < 151>  333.210   0.000
   129 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   12:36:12     1397.60  51.74  13  < 142>  337.100   0.000
   131 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   12:41:46     1397.27  52.55   5  < 177>  344.800  27.390
   132 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL-0346-16            12:35:20     1397.23  52.95   2  < 197>  335.800  27.370
   133 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   12:27:15     1397.12  53.35  34- 10-  7  324.480  27.350
   134 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-13        G   12:35:14     1396.52  53.75   7  < 138>  335.490  27.330
   135 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-15        GS  12:36:41     1396.29  54.15  58- 12-  7  337.460  27.310
   136 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-12        GS  12:27:25     1396.11  54.55   2  < 180>  324.480  27.290
   137 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-12        GS  12:29:48     1395.74  54.95  51- 15-  7  327.720  27.270
   138 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16        GC  12:35:26     1395.36  55.35   8  < 153>  335.490   0.000
   139 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0418-16            12:37:05     1395.26  55.76   2  < 140>  337.770  27.230
   140 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0353-15        G   12:37:08     1394.98  56.16   3  < 144>  337.770  27.210
   141 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-16        G   12:36:57     1394.75  56.56   9  < 147>  337.460   0.000
   142 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            12:36:42     1394.70  56.96  14  < 143>  337.100   0.000
   143 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-13        G   12:36:44     1394.51  57.36  15  < 145>  337.100   0.000
   144 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0353-15        GS  12:37:14     1394.40  57.76   4  < 149>  337.770  27.130
   145 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            12:36:47     1394.22  58.16  16  < 184>  337.100   0.000
   146 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-16        G   12:30:24     1394.18  58.56   3  < 147>  328.190  27.090
   147 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-14        G   12:37:05     1393.98  58.97  10  < 194>  337.460   0.000
   147 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-16        G   12:30:26     1393.98  58.97   4  < 229>  328.190  27.070
   149 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0395-14        G   12:37:20     1393.82  59.77   5  < 199>  337.770  27.030
   150 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0335-15        G   12:27:46     1393.76  60.17  37-  8-  7  324.420  27.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   151 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   12:34:08     1393.41  60.57  17  < 152>  333.210   0.000
   152 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   12:34:09     1393.31  60.97  18  < 157>  333.210   0.000
   153 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   12:35:50     1393.04  61.37   9  < 154>  335.490   0.000
   154 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   12:35:53     1392.75  61.77  10  < 156>  335.490   0.000
   155 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-13        G   12:36:16     1392.57  62.17  11  < 214>  335.980   0.000
   156 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         GS  12:35:55     1392.56  62.58  11  < 167>  335.490   0.000
   157 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   12:34:20     1392.24  62.98  19  < 168>  333.210   0.000
   158 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16            12:30:26     1391.99  63.38   2  < 216>  327.720  26.850
   159 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-16            12:49:51     1391.33  63.78   2  < 240>  354.580  26.830
   160 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0393-16        G   12:52:21     1391.22  64.18  12  < 207>  358.030   0.000
   161 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G   12:44:53     1391.17  64.58   6  < 192>  347.630  26.790
   162 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0354-13        G   12:48:56     1391.11  64.98   5  < 187>  353.250  26.770
   163 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-16        G   12:43:32     1391.00  65.38   5  < 171>  345.710  26.750
   164 HALCZUK BOGDAN                  1 PL0413-15         GS  12:37:37     1390.92  65.78   2  < 211>  337.460  26.730
   165 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-15        G   12:30:08     1390.91  66.19  52-  8-  7  327.050  26.710
   166 SMUGOWSKI PIOTR                 2 PL-0346-13        GS  12:31:02     1390.86  66.59  33-  3-  3  328.290  26.690
   167 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-11        G   12:36:13     1390.82  66.99  12  < 178>  335.490   0.000
   168 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            12:34:35     1390.79  67.39  20  < 170>  333.210   0.000
   169 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         GC  12:32:17     1390.70  67.79   3  < 314>  329.990  26.630
   170 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            12:34:37     1390.60  68.19  21  < 172>  333.210   0.000
   171 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-13        G   12:43:37     1390.53  68.59   6  < 185>  345.710  26.590
   172 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   12:34:38     1390.50  68.99  22  < 215>  333.210   0.000
   173 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-14        GC  12:39:46     1390.39  69.39   3  < 204>  340.320  26.550
   174 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL0346-14         GC  12:32:09     1390.30  69.80   6  < 256>  329.710  26.530
   175 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0234-13        GS  12:28:22     1390.17  70.20   2  < 201>  324.420  26.510
   176 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-16        G   12:25:55     1389.59  70.60   9  < 268>  320.880   0.000
   177 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        GC  12:43:08     1389.58  71.00   6  < 186>  344.800  26.470
   178 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            12:36:29     1389.29  71.40  13  < 182>  335.490   0.000
   179 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15        G   12:53:06     1389.07  71.80   2  < 250>  358.520  26.430
   180 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-13        GS  12:30:27     1389.04  72.20   2  < 260>  327.050  26.410
   180 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16            12:28:36     1389.04  72.20   3  < 264>  324.480  26.410
   182 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         G   12:36:33     1388.91  73.00  14  < 183>  335.490   0.000
   183 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         G   12:36:34     1388.81  73.41  15  < 249>  335.490   0.000
   184 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         G   12:37:46     1388.58  73.81  17  < 241>  337.100   0.000
   185 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   12:44:00     1388.39  74.21   7  < 203>  345.710  26.310
   186 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   12:43:21     1388.36  74.61   7  < 224>  344.800  26.290
   187 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   12:49:27     1388.29  75.01   6  < 187>  353.250  26.270
   187 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        GC  12:49:27     1388.29  75.01   7  < 189>  353.250  26.270
   189 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        GC  12:49:29     1388.11  75.81   8  < 212>  353.250   0.000
   190 GAŁDA MARIAN                    1 PL0346-15         G   12:37:38     1387.53  76.21  24-  2-  2  336.660  26.200
   190 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-13        G   12:34:48     1387.53  76.21   3  < 220>  332.730  26.200
   192 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   12:45:34     1387.38  77.02   7  < 223>  347.630  26.160
   193 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-13        G   12:49:48     1387.28  77.42   2  < 290>  353.480  26.140
   194 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-16            12:38:16     1387.20  77.82  11  < 213>  337.460   0.000
   195 SEWIELSKI BOGDAN                3 PL-0346-14        G   12:35:25     1386.72  78.22  20-  2-  2  333.390  26.100
   196 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-16        G   12:37:09     1386.70  78.62  32-  3-  3  335.790  26.080
   197 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL-0346-16        GS  12:37:14     1386.27  79.02   3  < 245>  335.800  26.060
   197 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   12:36:22     1386.27  79.02  51-  4-  4  334.600  26.060
   199 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-15        G   12:38:40     1386.20  79.82   6  < 202>  337.770  26.020
   200 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15         GC  12:34:07     1386.19  80.22  34-  7-  7  331.460  26.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   201 MAZUR STANISŁAW                 3 PL0346-11         G   12:29:03     1386.11  80.63   3  < 418>  324.420  25.980
   202 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0348-13        GS  12:38:41     1386.10  81.03   7  < 235>  337.770  25.960
   203 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   12:44:25     1386.07  81.43   8  < 351>  345.710   0.000
   204 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-13        GS  12:40:32     1386.04  81.83   4  < 205>  340.320  25.920
   205 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0354-16        G   12:40:33     1385.95  82.23   5  < 285>  340.320  25.900
   206 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        G   12:38:07     1385.80  82.63  21-  3-  3  336.910  25.880
   207 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   12:53:29     1385.12  83.03  13  < 209>  358.030   0.000
   208 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-13        G   12:37:27     1384.90  83.43   4  < 225>  335.770  25.840
   209 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   12:53:32     1384.85  83.83  14  < 210>  358.030   0.000
   210 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   12:53:33     1384.76  84.24  15  < 265>  358.030   0.000
   211 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-14        G   12:38:44     1384.55  84.64   3  < 226>  337.460  25.780
   212 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   12:50:10     1384.39  85.04   9  < 239>  353.250   0.000
   213 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-13        G   12:38:46     1384.36  85.44  12  < 277>  337.460   0.000
   214 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            12:37:45     1384.06  85.84  12  < 231>  335.980   0.000
   215 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            12:35:45     1384.05  86.24  23  < 242>  333.210   0.000
   216 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-12        GC  12:31:57     1383.08  86.64   3  < 217>  327.720  25.680
   217 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16        GC  12:32:02     1382.59  87.04   4  < 219>  327.720  25.660
   218 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-14            12:38:18     1382.57  87.44   6  < 275>  336.380  25.640
   219 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0356-14        G   12:32:04     1382.40  87.85   5  < 222>  327.720  25.620
   220 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL0346-15         G   12:35:42     1382.34  88.25   4  < 278>  332.730  25.600
   221 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G   12:48:47     1382.28  88.65   4  < 244>  350.800  25.580
   222 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-12        G   12:32:06     1382.20  89.05   6  < 289>  327.720  25.560
   223 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G   12:46:35     1381.77  89.45   8  < 237>  347.630   0.000
   224 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   12:44:33     1381.69  89.85   8  < 227>  344.800   0.000
   225 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL0346-15         G   12:38:04     1381.39  90.25   5  < 284>  335.770  25.500
   226 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-15        G   12:39:19     1381.24  90.65   4  < 248>  337.460  25.480
   227 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        GC  12:44:40     1381.04  91.05   9  < 251>  344.800   0.000
   228 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-15        GS  12:35:44     1381.03  91.46   2  < 246>  332.460  25.440
   229 GAŁDA MARIAN                    1 PL0346-15         G   12:38:47     1380.98  91.86   2          336.660  25.420
   229 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-16            12:32:39     1380.98  91.86   5  < 313>  328.190  25.420
   231 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   12:38:19     1380.83  92.66  13  < 234>  335.980   0.000
   232 KLUKA PIOTR                     1 PL-0346-16            12:39:16     1380.75  93.06  49-  4-  4  337.270  25.360
   233 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-15        GS  12:32:38     1380.61  93.46   2  < 287>  328.080  25.340
   234 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            12:38:22     1380.55  93.86  14  < 238>  335.980   0.000
   235 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-14        GS  12:39:40     1380.53  94.26   8  < 299>  337.770   0.000
   236 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-14        GS  12:39:47     1380.16  94.67  27-  4-  4  337.840  25.280
   237 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G   12:46:53     1380.12  95.07   9  < 320>  347.630   0.000
   238 JUREK STANISŁAW                 1 PL0134-16             12:38:30     1379.80  95.47  15  < 369>  335.980   0.000
   239 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        G   12:51:01     1379.79  95.87  10  < 266>  353.250   0.000
   240 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-14        GS  12:52:00     1379.69  96.27   3  < 292>  354.580  25.200
   241 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16        G   12:39:20     1379.67  96.67  18  < 253>  337.100   0.000
   242 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        G   12:36:31     1379.66  97.07  24  < 243>  333.210   0.000
   243 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15            12:36:33     1379.47  97.47  25  < 304>  333.210   0.000
   244 SZPURA STEFAN                   4 PL0346-16         G   12:49:19     1379.38  97.87   5  < 337>  350.800  25.120
   245 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL-0346-14        GS  12:38:27     1379.34  98.28   4  < 443>  335.800  25.100
   246 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0393-11        GS  12:36:02     1379.31  98.68   3  < 283>  332.460  25.080
   247 DATA ZBIGNIEW                   1 PL-0346-16            12:38:37     1379.22  99.08  38-  3-  3  336.000  25.060
   248 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-15        G   12:39:42     1379.08  99.48   5  < 317>  337.460  25.040
   249 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            12:38:17     1379.01  99.88  16  < 259>  335.490   0.000
   250 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15            12:55:03     1378.66 100.28   3  < 258>  358.520  25.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   251 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0393-11        GS  12:40:04     1378.56 100.68   2  < 485>  337.840  24.980
   251 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14            12:45:07     1378.56 100.68  10  < 262>  344.800   0.000
   253 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16        GC  12:39:33     1378.45 101.48  19  < 261>  337.100   0.000
   254 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-12        GC  12:33:21     1378.27 101.89   5  < 310>  328.510  24.920
   255 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-15        G   12:29:37     1378.12 102.29  49-  3-  3  323.330  24.900
   256 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-13        GC  12:34:16     1378.00 102.69   7  < 446>  329.710  24.880
   257 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0217-13            12:31:53     1377.85 103.09   6  < 282>  326.390  24.860
   258 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-14        GS  12:55:16     1377.51 103.49   4  < 315>  358.520  24.840
   259 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            12:38:34     1377.41 103.89  17  < 273>  335.490   0.000
   260 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-16            12:32:31     1376.96 104.29   3  < 302>  327.050  24.800
   261 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            12:39:49     1376.95 104.69  20  < 421>  337.100   0.000
   262 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   12:45:25     1376.91 105.09  11  < 270>  344.800   0.000
   263 KLOC RYSZARD                    1 PL0346-15         GC  12:30:42     1376.84 105.50  29-  2-  2  324.520  24.740
   264 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-12        GS  12:30:44     1376.47 105.90   4  < 295>  324.480  24.720
   265 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0393-16        G   12:55:08     1376.33 106.30  16  < 276>  358.030   0.000
   266 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-11             G   12:51:40     1376.30 106.70  11  < 267>  353.250   0.000
   267 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        GC  12:51:42     1376.12 107.10  12  < 293>  353.250   0.000
   268 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL0346-14         GS  12:28:13     1375.89 107.50  10  < 288>  320.880   0.000
   269 SAPIJASZKO MARIAN               4 PL-0346-15        G   12:48:07     1375.65 107.90  30-  5-  5  348.200  24.620
   270 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        GC  12:45:39     1375.62 108.30  12  < 271>  344.800   0.000
   271 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16            12:45:41     1375.44 108.70  13  < 298>  344.800   0.000
   272 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-14        G   12:39:10     1375.25 109.11   2  < 493>  335.790  24.560
   273 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        GS  12:38:58     1375.15 109.51  18  < 274>  335.490   0.000
   274 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            12:39:01     1374.87 109.91  19  < 334>  335.490   0.000
   275 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16            12:39:40     1374.85 110.31   7  < 363>  336.380  24.500
   276 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0418-14         GS  12:55:25     1374.84 110.71  17  < 318>  358.030   0.000
   277 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-14        G   12:40:29     1374.68 111.11  13  < 280>  337.460   0.000
   278 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16        G   12:37:03     1374.63 111.51   5  < 438>  332.730  24.440
   279 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL-0346-14        G   12:39:42     1374.58 111.91  44-  2-  2  336.360  24.420
   280 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-16            12:40:31     1374.49 112.31  14  < 341>  337.460   0.000
   281 SMUGOWSKI PIOTR                 2 PL-0346-16        G   12:34:01     1373.50 112.72   2  < 322>  328.290  24.380
   282 BERYZEWSKI K & S                2 PL-11             GS  12:32:41     1373.21 113.12   7  < 336>  326.390  24.360
   283 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-15        GS  12:37:08     1373.05 113.52   4  < 386>  332.460  24.340
   284 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   12:39:33     1373.01 113.92   6  < 307>  335.770  24.320
   285 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-15             12:42:56     1372.63 114.32   6  < 286>  340.320  24.300
   286 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-15         G   12:42:57     1372.54 114.72   7  < 303>  340.320  24.280
   287 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-13        G   12:34:03     1372.43 115.12   3  < 327>  328.080  24.260
   288 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-15        G   12:28:54     1371.87 115.52  11  < 379>  320.880   0.000
   289 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16        G   12:33:54     1371.79 115.92   7  < 291>  327.720  24.220
   290 BANASIK JERZY                   4 PL-0259-13            12:52:41     1371.76 116.33   3          353.480  24.200
   291 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16        G   12:33:56     1371.60 116.73   8  < 361>  327.720   0.000
   292 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-16        G   12:53:32     1371.51 117.13   4  < 329>  354.580  24.160
   293 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   12:52:34     1371.49 117.53  13  < 294>  353.250   0.000
   294 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   12:52:36     1371.31 117.93  14  < 295>  353.250   0.000
   295 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL0346-13         GS  12:31:39     1371.14 118.33   5  < 358>  324.480  24.100
   295 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   12:52:38     1371.14 118.33  15  < 301>  353.250   0.000
   297 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-15        GS  12:43:47     1371.11 119.13  20-  1-  1  341.110  24.060
   298 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        GC  12:46:29     1371.07 119.53  14  < 331>  344.800   0.000
   299 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-14        G   12:41:22     1371.01 119.94   9  < 300>  337.770   0.000
   300 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-16            12:41:23     1370.91 120.34  10  < 339>  337.770   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   301 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G   12:52:42     1370.78 120.74  16  < 306>  353.250   0.000
   302 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-16            12:33:36     1370.70 121.14   4  < 332>  327.050  23.960
   303 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-14            12:43:19     1370.51 121.54   8  < 335>  340.320   0.000
   304 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15            12:38:10     1370.30 121.94  26  < 305>  333.210   0.000
   305 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        G   12:38:11     1370.20 122.34  27  < 308>  333.210   0.000
   306 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   12:52:49     1370.16 122.74  17  < 311>  353.250   0.000
   307 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   12:40:04     1370.12 123.14   7  < 374>  335.770  23.860
   308 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-13        G   12:38:12     1370.11 123.55  28  < 309>  333.210   0.000
   309 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   12:38:14     1369.92 123.95  29  < 311>  333.210   0.000
   310 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        G   12:34:52     1369.55 124.35   6          328.510  23.800
   311 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            12:38:18     1369.54 124.75  30  < 316>  333.210   0.000
   311 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-16            12:52:56     1369.54 124.75  18  < 319>  353.250   0.000
   313 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-13        G   12:34:39     1369.46 125.55   6          328.190  23.730
   314 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         GS  12:35:59     1369.35 125.95   4  < 376>  329.990  23.710
   315 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15        G   12:56:50     1369.27 126.35   5  < 321>  358.520  23.690
   316 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   12:38:21     1369.26 126.75  31  < 326>  333.210   0.000
   317 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-16            12:41:28     1369.19 127.16   6  < 340>  337.460  23.650
   318 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   12:56:32     1368.97 127.56  18  < 325>  358.030   0.000
   319 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   12:53:03     1368.92 127.96  19  < 348>  353.250   0.000
   320 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   12:48:57     1368.89 128.36  10  < 323>  347.630   0.000
   321 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15            12:56:55     1368.83 128.76   6  < 355>  358.520  23.570
   322 SMUGOWSKI PIOTR                 2 PL0346-14         GS  12:34:51     1368.73 129.16   3          328.290  23.550
   323 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-08        G   12:48:59     1368.71 129.56  11  < 328>  347.630   0.000
   323 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL-0346-14        G   12:40:45     1368.71 129.56   2          336.360  23.530
   325 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-14        GS  12:56:37     1368.53 130.37  19  < 450>  358.030   0.000
   326 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-13        G   12:38:29     1368.51 130.77  32  < 346>  333.210   0.000
   327 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL0346-14         GS  12:34:45     1368.43 131.17   4  < 390>  328.080  23.450
   328 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   12:49:03     1368.35 131.57  12  < 350>  347.630   0.000
   329 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-15        GS  12:54:09     1368.24 131.97   5  < 359>  354.580  23.410
   330 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ ARTUR      4 PL-0346-14        GC  12:54:14     1368.03 132.37  23-  1-  1  354.640  23.390
   331 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16            12:47:03     1367.98 132.77  15          344.800   0.000
   332 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-15        GS  12:34:05     1367.93 133.17   5  < 416>  327.050  23.350
   333 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-16            12:31:22     1367.92 133.57   2  < 393>  323.330  23.330
   334 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   12:40:16     1367.86 133.98  20  < 353>  335.490   0.000
   335 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-14        G   12:43:49     1367.75 134.38   9  < 466>  340.320   0.000
   336 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-11        G   12:33:39     1367.65 134.78   8  < 349>  326.390   0.000
   337 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            12:51:30     1367.64 135.18   6  < 338>  350.800  23.250
   338 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            12:51:32     1367.46 135.58   7  < 360>  350.800  23.230
   339 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL0346-15         GS  12:42:01     1367.40 135.98  11  < 384>  337.770   0.000
   340 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-15        GS  12:41:48     1367.34 136.38   7  < 341>  337.460  23.190
   341 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-15        GS  12:41:49     1367.25 136.78   8  < 385>  337.460   0.000
   341 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-13        GS  12:41:49     1367.25 136.78  15  < 344>  337.460   0.000
   343 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        G   12:37:26     1367.22 137.59   2  < 366>  331.460  23.130
   344 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-12         G   12:41:50     1367.16 137.99  16  < 344>  337.460   0.000
   344 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         G   12:41:50     1367.16 137.99  17  < 433>  337.460   0.000
   346 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16        G   12:38:44     1367.11 138.79  33  < 387>  333.210   0.000
   347 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-14        GC  12:47:11     1367.10 139.19  24-  1-  1  344.760  23.050
   348 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   12:53:25     1366.98 139.59  20  < 352>  353.250   0.000
   349 BERYZEWSKI K & S                2 PL0346-14         G   12:33:47     1366.89 139.99   9  < 398>  326.390   0.000
   350 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   12:49:21     1366.74 140.39  13  < 407>  347.630   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   351 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-11             G   12:48:01     1366.35 140.79   9  < 354>  345.710   0.000
   352 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-11             G   12:53:34     1366.19 141.20  21  < 431>  353.250   0.000
   353 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         G   12:40:35     1366.09 141.60  21  < 397>  335.490   0.000
   354 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-16        G   12:48:04     1366.08 142.00  10  < 357>  345.710   0.000
   355 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-16        GS  12:57:28     1365.96 142.40   7  < 394>  358.520  22.890
   356 KLOC RYSZARD                    1 PL-0346-14        GC  12:32:36     1365.83 142.80   2          324.520  22.870
   357 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   12:48:09     1365.63 143.20  11  < 362>  345.710   0.000
   358 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-15        GS  12:32:37     1365.56 143.60   6  < 400>  324.480  22.830
   359 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-14        GS  12:54:42     1365.35 144.00   6  < 449>  354.580  22.810
   360 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-15            12:51:58     1365.16 144.40   8  < 389>  350.800   0.000
   361 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16        G   12:35:05     1365.03 144.81   9  < 372>  327.720   0.000
   362 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-15        G   12:48:17     1364.91 145.21  12  < 364>  345.710   0.000
   363 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-14        G   12:41:27     1364.90 145.61   8  < 403>  336.380   0.000
   364 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   12:48:18     1364.82 146.01  13  < 464>  345.710   0.000
   365 GRUDKOWSKI GRZEGORZ             2 PL-0346-15        GS  12:27:48     1364.78 146.41  25-  3-  3  317.720  22.690
   366 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-16        G   12:37:53     1364.69 146.81   3  < 367>  331.460  22.670
   367 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-15        G   12:37:54     1364.59 147.21   4  < 377>  331.460  22.650
   368 GRUDKOWSKI GRZEGORZ             2 PL-0346-15        G   12:27:50     1364.58 147.61   2  < 371>  317.720  22.630
   369 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   12:41:13     1364.57 148.01  16  < 378>  335.980   0.000
   370 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0393-12            12:40:13     1364.51 148.42   2  < 375>  334.600  22.590
   371 GRUDKOWSKI GRZEGORZ             2 PL-0346-15        GS  12:27:51     1364.48 148.82   3          317.720  22.570
   372 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-15            12:35:11     1364.46 149.22  10  < 435>  327.720   0.000
   373 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-15        GS  12:41:57     1364.28 149.62   2  < 453>  336.910  22.530
   374 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL0346-15         G   12:41:07     1364.27 150.02   8  < 382>  335.770   0.000
   375 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        GS  12:40:16     1364.23 150.42   3  < 477>  334.600  22.490
   376 TOCZEK ROMAN                    2 PL-11             G   12:36:54     1364.16 150.82   5  < 428>  329.990  22.470
   377 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15         G   12:37:59     1364.13 151.22   5  < 481>  331.460  22.450
   378 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        G   12:41:19     1364.02 151.62  17  < 381>  335.980   0.000
   379 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-16            12:30:16     1363.90 152.03  12  < 383>  320.880   0.000
   380 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-16        G   12:39:47     1363.70 152.43  20-  1-  1  333.810  22.390
   381 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   12:41:23     1363.65 152.83  18  < 408>  335.980   0.000
   382 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-14        G   12:41:14     1363.63 153.23   9  < 448>  335.770   0.000
   383 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-15            12:30:20     1363.51 153.63  13  < 406>  320.880   0.000
   384 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-14        G   12:42:46     1363.26 154.03  12  < 415>  337.770   0.000
   385 HALCZUK BOGDAN                  1 PL0346-15         G   12:42:38     1362.74 154.43   9  < 430>  337.460   0.000
   386 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-12        G   12:38:59     1362.63 154.83   5  < 470>  332.460  22.270
   387 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            12:39:36     1362.27 155.23  34  < 391>  333.210   0.000
   388 DATA ZBIGNIEW                   1 PL0346-15         G   12:41:40     1362.16 155.64   2  < 488>  336.000  22.230
   389 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-13        G   12:52:32     1362.15 156.04   9  < 402>  350.800   0.000
   390 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-15        G   12:35:54     1361.89 156.44   5  < 401>  328.080  22.190
   391 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15            12:39:41     1361.80 156.84  35  < 395>  333.210   0.000
   392 SAPIJASZKO MARIAN               4 PL-0346-16        G   12:50:49     1361.13 157.24   2  < 413>  348.200  22.150
   393 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0346-16            12:32:33     1361.10 157.64   3          323.330  22.130
   394 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-16        G   12:58:25     1361.04 158.04   8  < 396>  358.520   0.000
   395 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   12:39:50     1360.97 158.44  36          333.210   0.000
   396 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-16        GS  12:58:26     1360.95 158.84   9          358.520   0.000
   397 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16        G   12:41:31     1360.92 159.25  22  < 399>  335.490   0.000
   398 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-11        G   12:34:50     1360.90 159.65  10  < 405>  326.390   0.000
   399 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            12:41:34     1360.65 160.05  23  < 437>  335.490   0.000
   400 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   12:33:30     1360.50 160.45   7  < 426>  324.480  21.990
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   401 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL0346-14         GS  12:36:09     1360.48 160.85   6  < 423>  328.080  21.970
   402 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            12:52:52     1360.39 161.25  10  < 409>  350.800   0.000
   403 MAŚLEJAK JAN                    4 PL-0248-13        G   12:50:43     1360.30 161.65  20-  3-  3  347.850  21.930
   403 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16        G   12:42:17     1360.30 161.65   9  < 452>  336.380   0.000
   405 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-16            12:34:57     1360.24 162.45  11  < 425>  326.390   0.000
   406 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-13        GS  12:30:55     1360.14 162.86  14  < 411>  320.880   0.000
   407 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   12:50:36     1360.06 163.26  14  < 468>  347.630   0.000
   408 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            12:42:03     1359.97 163.66  19          335.980   0.000
   409 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-15        G   12:52:57     1359.95 164.06  11          350.800   0.000
   410 SEWIELSKI BOGDAN                3 PL-0346-12        GS  12:40:11     1359.76 164.46   2          333.390  21.790
   411 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-16        G   12:31:00     1359.66 164.86  15  < 414>  320.880   0.000
   412 MOSIŃSKI ADAM                   2 PL0346-16         GC  12:36:58     1359.65 165.26  12-  1-  1  328.990  21.750
   413 SAPIJASZKO MARIAN               4 PL-0346-15        G   12:51:08     1359.45 165.66   3  < 417>  348.200  21.730
   414 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-15        GC  12:31:03     1359.37 166.06  16          320.880   0.000
   415 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-11        G   12:43:29     1359.33 166.47  13  < 422>  337.770   0.000
   416 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-16            12:35:37     1359.22 166.87   6  < 419>  327.050  21.670
   417 SAPIJASZKO MARIAN               4 PL-0346-15        G   12:51:11     1359.18 167.27   4  < 496>  348.200  21.650
   418 MAZUR STANISŁAW                 3 PL0346-11         GS  12:33:42     1359.11 167.67   4  < 420>  324.420  21.630
   419 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-16            12:35:40     1358.93 168.07   7  < 463>  327.050  21.610
   420 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-14        GS  12:33:45     1358.83 168.47   5  < 445>  324.420  21.590
   421 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   12:43:05     1358.82 168.87  21  < 444>  337.100   0.000
   422 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL0346-15         G   12:43:35     1358.78 169.27  14  < 451>  337.770   0.000
   423 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL0346-14         GS  12:36:29     1358.60 169.68   7          328.080  21.530
   424 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1 PL0346-15         GC  12:41:31     1358.16 170.08   2          334.810  21.510
   425 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        G   12:35:20     1358.07 170.48  12  < 459>  326.390   0.000
   426 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G   12:33:56     1358.04 170.88   8  < 427>  324.480   0.000
   427 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G   12:33:58     1357.85 171.28   9  < 498>  324.480   0.000
   428 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         GC  12:38:04     1357.61 171.68   6  < 434>  329.990  21.430
   429 KLUKA PIOTR                     1 PL-0346-16            12:43:30     1357.22 172.08   2  < 467>  337.270  21.410
   430 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-14        G   12:43:39     1357.17 172.48  10  < 436>  337.460   0.000
   431 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15            12:55:19     1357.00 172.88  22  < 431>  353.250   0.000
   431 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-13        G   12:55:19     1357.00 172.88  23  < 442>  353.250   0.000
   433 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-16        G   12:43:41     1356.99 173.69  18  < 460>  337.460   0.000
   434 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-11        G   12:38:11     1356.96 174.09   7  < 491>  329.990  21.310
   435 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16        GC  12:36:31     1356.93 174.49  11  < 441>  327.720   0.000
   436 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-14        GC  12:43:42     1356.90 174.89  11  < 439>  337.460   0.000
   437 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         G   12:42:15     1356.89 175.29  24  < 440>  335.490   0.000
   438 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-13        G   12:40:13     1356.88 175.69   6          332.730  21.220
   439 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-15        G   12:43:43     1356.81 176.09  12          337.460   0.000
   440 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            12:42:16     1356.79 176.49  25  < 456>  335.490   0.000
   441 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-15            12:36:33     1356.74 176.90  12  < 462>  327.720   0.000
   442 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-11             G   12:55:24     1356.57 177.30  24  < 454>  353.250   0.000
   443 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL-0346-14        G   12:42:39     1355.95 177.70   5  < 499>  335.800  21.120
   444 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   12:43:46     1355.09 178.10  22  < 475>  337.100   0.000
   445 MAZUR STANISŁAW                 3 PL0346-11         G   12:34:25     1355.04 178.50   6  < 447>  324.420  21.080
   446 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        G   12:38:21     1354.88 178.90   8          329.710   0.000
   447 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G   12:34:27     1354.86 179.30   7  < 461>  324.420  21.040
   448 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   12:42:52     1354.64 179.70  10  < 471>  335.770   0.000
   449 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL0346-16         G   12:56:46     1354.57 180.10   7  < 489>  354.580  21.000
   450 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16             12:59:23     1354.21 180.51  20  < 482>  358.030   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   451 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL0346-15         G   12:44:26     1354.15 180.91  15  < 457>  337.770   0.000
   452 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16            12:43:26     1354.01 181.31  10  < 494>  336.380   0.000
   453 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-13         GS  12:43:51     1353.87 181.71   3          336.910  20.920
   454 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   12:55:56     1353.79 182.11  25  < 454>  353.250   0.000
   454 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-16            12:55:56     1353.79 182.11  26          353.250   0.000
   456 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-13        G   12:42:50     1353.69 182.91  26  < 458>  335.490   0.000
   457 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-16            12:44:32     1353.61 183.31  16          337.770   0.000
   458 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            12:42:52     1353.51 183.71  27          335.490   0.000
   459 BERYZEWSKI K & S                2 PL0346-14         G   12:36:09     1353.47 184.12  13          326.390   0.000
   460 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-12         G   12:44:21     1353.36 184.52  19  < 473>  337.460   0.000
   461 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-16        G   12:34:44     1353.25 184.92   8          324.420   0.000
   462 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0256-16            12:37:13     1353.00 185.32  13  < 465>  327.720   0.000
   463 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-15        GS  12:36:44     1352.94 185.72   8          327.050   0.000
   464 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-16        G   12:50:33     1352.81 186.12  14  < 474>  345.710   0.000
   465 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-15            12:37:17     1352.63 186.52  14  < 469>  327.720   0.000
   466 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0354-16        GS  12:46:36     1352.62 186.92  10          340.320   0.000
   467 KLUKA PIOTR                     1 PL-0346-16            12:44:21     1352.60 187.32   3  < 495>  337.270  20.640
   468 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-16             12:52:02     1352.47 187.73  15  < 476>  347.630   0.000
   469 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14         GS  12:37:20     1352.35 188.13  15          327.720   0.000
   470 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0393-15        G   12:40:51     1352.29 188.53   6          332.460  20.580
   471 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-13        G   12:43:19     1352.19 188.93  11  < 471>  335.770   0.000
   471 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-14        G   12:43:19     1352.19 188.93  12          335.770   0.000
   473 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         G   12:44:35     1352.09 189.73  20          337.460   0.000
   474 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-13        G   12:50:44     1351.84 190.13  15  < 479>  345.710   0.000
   475 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-12         G   12:44:22     1351.83 190.53  23  < 478>  337.100   0.000
   476 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   12:52:10     1351.77 190.93  16  < 492>  347.630   0.000
   477 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0393-13            12:42:32     1351.74 191.34   4          334.600  20.440
   478 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            12:44:24     1351.64 191.74  24  < 480>  337.100   0.000
   479 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-16            12:50:47     1351.57 192.14  16          345.710   0.000
   480 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         G   12:44:25     1351.55 192.54  25          337.100   0.000
   481 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15         GS  12:40:15     1351.52 192.94   6  < 484>  331.460  20.360
   482 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-14        GC  12:59:55     1351.48 193.34  21  < 483>  358.030   0.000
   483 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   12:59:57     1351.31 193.74  22          358.030   0.000
   484 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-16        G   12:40:18     1351.24 194.14   7          331.460  20.300
   485 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-15        GS  12:45:03     1351.09 194.54   3  < 486>  337.840  20.280
   486 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0393-09        GS  12:45:04     1351.00 194.95   4          337.840  20.260
   487 MAŚLEJAK JAN                    4 PL-0248-13        G   12:52:29     1350.96 195.35   2  < 489>  347.850  20.240
   488 DATA ZBIGNIEW                   1 PL-0346-16            12:43:46     1350.66 195.75   3          336.000  20.220
   489 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-15        G   12:57:32     1350.61 196.15   8          354.580   0.000
   489 MAŚLEJAK JAN                    4 PL-0346-14        G   12:52:33     1350.61 196.15   3          347.850  20.200
   491 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-13        GS  12:39:20     1350.57 196.95   8          329.990   0.000
   492 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-16             12:52:30     1350.02 197.35  17  < 497>  347.630   0.000
   493 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL0346-12         G   12:43:44     1350.00 197.75   3          335.790  20.120
   494 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-11        G   12:44:13     1349.75 198.15  11          336.380   0.000
   495 KLUKA PIOTR                     1 PL-0346-16            12:44:53     1349.71 198.56   4          337.270  20.080
   496 SAPIJASZKO MARIAN               4 PL-0346-16        G   12:52:59     1349.70 198.96   5          348.200  20.060
   497 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-16             12:52:34     1349.67 199.36  18          347.630   0.000
   498 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   12:35:25     1349.66 199.76  10          324.480   0.000
   499 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL-0346-16        G   12:43:49     1349.59 200.16   6          335.800  20.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   500 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        G   12:43:58     1349.50   0.00  20          335.980   0.000
   501 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-15        G   12:45:04     1349.48   0.00  13          337.460   0.000
   502 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-16            12:45:18     1349.46   0.00  17          337.770   0.000
   503 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0393-11        G   12:42:58     1349.38   0.00   5          334.600   0.000
   504 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16        G   12:44:18     1349.30   0.00  12          336.380   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------          




            PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 18.06.17 BAD-NENNDORF-3                           
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    57    6    20   297.34     
              2 JUREK           STANISŁAW       1    59    6    21   297.22     
              3 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4    55    6    20   292.72     
              4 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    53    6    15   290.94     
              5 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    50    6    15   290.27     
              6 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    36    6    14   289.44     
              7 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    33    6    15   288.74     
              8 PISKULAK        ANDRZEJ         4    47    6    18   287.82     
              9 SZPURA          STEFAN          4    61    6    12   284.87     
             10 DOMARADZKI      ADAM            4    37    6    10   283.19     
             11 WOLARZ          JANUSZ          3    47    6    10   282.29     
             12 DOMAGALSKI      JAN             3    21    6     8   281.60     
             13 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    41    6    12   281.14     
             14 LISOWSKI        JANUSZ          1    52    6    11   280.77     
             15 MUSIAŁ          LUCJAN          4    31    6    12   280.66     
             16 BERYZEWSKI      K & S           2    56    6    11   278.87     
             17 URBANOWICZ      DOROTA          1    46    6     9   278.37     
             18 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    37    6     8   276.53     
             19 SADOWSKI        ROBERT          1    48    6    12   275.51     
             20 KONOFACKI       JÓZEF           4    26    6    11   274.78     
             21 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    30    6     6   274.69     
             22 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    37    6     9   274.34     
             23 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    34    6    10   271.81     
             24 TOCZEK          ROMAN           2    20    6     6   271.59     
             25 BANASIK         JERZY           4    33    6     7   267.49     
             26 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    49    6     6   263.36     
             27 DZIARSKI        PIOTR           1    29    6     8   261.67     
             28 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    31    6     6   260.15     
             29 DATA            ZBIGNIEW        1    37    6     7   259.85     
             30 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    22    5     5   232.90     
             31 SMUGOWSKI       PIOTR           2    20    5     5   220.42     
             32 KAWKA           JAN             1    23    5     5   217.95     
             33 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ ARTUR   4    23    4     4   185.65     
             34 MAZUR           STANISŁAW       3    22    4     4   185.00     
             35 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    32    4     4   180.80     
             36 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    37    4     4   172.32     
             37 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    50    3     3   140.73     
             38 MADERA          EUGENIUSZ       3    11    3     3   140.10     
             39 MAZUR           MACIEJ          1    26    3     3   139.54     
             40 MYRDZIO         JOLANTA         2    30    3     3   137.34     
             41 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    29    3     3   136.98     
             42 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    21    3     3   135.68     
             43 MADERA          WIESŁAW         3    19    3     3   134.93     
             44 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    13    3     3   131.96     
             45 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    27    3     3   130.14     
             46 HALCZUK         BOGDAN          1    42    3     3   127.34     
             47 GUZIK           TADEUSZ         3    18    2     2    95.87     
             48 MUŚ             JACEK           4    12    2     2    93.12     
             49 BACZYŃSKI       ADAM            2    47    2     2    91.14     
             50 SAPIJASZKO      MARIAN          4    14    2     2    90.19     
             51 SEWIELSKI       BOGDAN          3     8    2     2    88.31     
             52 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    12    2     2    85.41     
             53 ADAMIAK         TEODOR          3    17    2     2    84.03     
             54 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    10    2     2    83.60     
             55 KLUKA           PIOTR           1    41    1     1    49.44     
             56 PYTLIK          TOMASZ          1    14    1     1    47.46     
             57 MAŚLEJAK        JAN             4    19    1     1    46.55     
             58 BARCZYK         JERZY           3    16    1     1    46.50     
             59 MOSIŃSKI        ADAM            2    18    1     1    46.30     
             60 KLOC            RYSZARD         1    23    1     1    45.82     
             61 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    15    1     1    44.83     
             62 SIKORA          JÓZEF           1    10    1     1    41.76     
             63 LACH            STANISŁAW       2    21    1     1    41.11     
             64 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    20    0     0     0.00     
             65 CIEŚLIK         ANTONI          2    20    0     0     0.00     
             66 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    31    0     0     0.00     
             67 NANASIK         KRZYSZTOF       1     6    0     0     0.00     
             68 BOCHEŃSKI       MAREK           2    10    0     0     0.00     
             69 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    16    0     0     0.00     
             70 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    17    0     0     0.00   





           PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  9                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu BAD-NENNDORF-3 z dnia 18.06.17                      
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:11.4 N 09:24:25.6 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  517.576 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   70                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2075                           
      5.Ilość konkursów.......................:  415                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1447.28                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1327.47                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,42,41                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,36,31                         
     10.Czas trwania konkursu.................:53 min. 50 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ELoty Średnie (300-600) [ 9]F                                          
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 01 | Brzeg Dolny             |   24   |  807   |  158  |19.58|      
          | 02 | Wolow                   |   17   |  478   |   63  |13.18|      
          | 03 | Juszczyn                |   14   |  318   |   75  |23.58|      
          | 04 | Roscislawice            |   15   |  472   |  119  |25.21|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   70   | 2075   |  415  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
  

  
                                  PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  9. Lot do MP w kat.B, C.
                                      z lotu BAD-NENNDORF-3, w dniu 18.06.17    
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        GC  11:42:41     1447.28   0.48  22-  5-  5  510.430  50.000
     2 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        GC  11:47:02     1442.69   0.96  55- 20-  6  515.090  49.980
     3 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-15        G   11:55:49     1441.35   1.45  30-  6-  6  527.270  49.950
     4 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-15        G   11:44:10     1439.15   1.93  50- 15-  6  509.700  49.930
     5 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  11:49:26     1439.07   2.41  59- 21-  6  517.250  49.900
     6 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        GS  12:02:44     1434.24   2.89  47- 18-  6  534.590  49.880
     7 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-13        GS  12:03:20     1431.94   3.37   2  <  97>  534.590  49.860
     8 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0356-15        G   11:52:12     1427.20   3.86  57- 20-  6  516.930  49.830
     9 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   11:52:56     1425.19   4.34   2  <  11>  517.250  49.810
    10 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G   11:46:19     1424.88   4.82  47- 10-  6  507.710  49.780
    11 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   11:53:08     1424.41   5.30   3  <  16>  517.250  49.760
    12 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-09        GC  11:54:05     1419.81   5.78   2  <  13>  516.930  49.730
    13 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         G   11:54:07     1419.68   6.27   3  <  15>  516.930  49.710
    14 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16             12:10:41     1417.56   6.75  36- 14-  6  539.640  49.690
    15 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            11:54:49     1416.96   7.23   4  <  26>  516.930  49.660
    16 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  11:55:27     1415.38   7.71   4  <  34>  517.250  49.640
    17 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-14        GS  12:11:30     1414.52   8.19   2  <  60>  539.640  49.610
    18 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   11:52:57     1414.49   8.67  53- 15-  6  513.390  49.590
    19 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        GS  11:49:43     1414.22   9.16  56- 11-  6  508.720  49.570
    20 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        GS  11:47:22     1412.02   9.64  33- 15-  6  504.610  49.540
    21 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-15        GS  11:57:38     1411.54  10.12  21-  8-  6  518.930  49.520
    22 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-12        GC  11:51:46     1410.94  10.60   2  < 165>  510.430  49.490
    23 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-12            12:12:54     1410.66  11.08  31- 12-  6  540.140  49.470
    24 KLUKA PIOTR                     1 PL0346-15         GC  11:58:40     1409.40  11.57  41-  1-  1  519.600  49.440
    25 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16            11:51:43     1409.11  12.05   2  <  27>  509.700  49.420
    26 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         GS  11:57:28     1406.74  12.53   5  <  42>  516.930  49.400
    27 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-12        GS  11:52:25     1406.39  13.01   3  <  31>  509.700  49.370
    28 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-15         GC  12:01:24     1405.01  13.49  29-  8-  6  521.820  49.350
    29 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G   12:09:25     1403.47  13.98  61- 12-  6  532.500  49.320
    30 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-15        G   12:12:08     1402.94  14.46  26- 11-  6  536.110  49.300
    31 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16            11:53:27     1402.39  14.94   4  < 159>  509.700  49.280
    32 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            11:57:28     1401.73  15.42   2  <  36>  515.090  49.250
    33 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G   12:07:58     1400.63  15.90  37- 10-  6  529.390  49.230
    34 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            11:59:21     1400.43  16.39   5  <  46>  517.250  49.200
    35 SADOWSKI ROBERT                 1 PL0346-15             11:59:44     1400.04  16.87  48- 12-  6  517.640  49.180
    36 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   11:57:58     1399.83  17.35   3  <  56>  515.090  49.150
    37 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-14        GS  12:15:53     1399.75  17.83   2  <  90>  540.140  49.130
    38 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         GC  11:55:58     1399.01  18.31  20-  6-  6  511.990  49.110
    39 MAZUR MACIEJ                    1 PL0190-15         GC  12:06:24     1397.69  18.80  26-  3-  3  526.090  49.080
    40 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   11:51:12     1397.04  19.28   2  <  63>  504.610  49.060
    41 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GC  12:01:52     1396.95  19.76  52- 11-  6  519.480  49.030
    42 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16        G   12:00:18     1395.98  20.24   6  <  43>  516.930  49.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         GS  12:00:35     1394.91  20.72   7  <  44>  516.930   0.000
    44 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         GC  12:00:38     1394.72  21.20   8  <  52>  516.930   0.000
    45 MUŚ JACEK                       4 PL-0346-15        G   12:16:04     1394.19  21.69  12-  2-  2  538.250  48.940
    46 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            12:01:01     1394.14  22.17   6  <  53>  517.250  48.910
    47 MADERA WIESŁAW                  3 PL-0346-15        G   12:01:07     1393.93  22.65  19-  3-  3  517.310  48.890
    47 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-14        GS  12:03:04     1393.93  22.65  41- 12-  6  520.030  48.890
    49 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-13        G   12:01:17     1392.68  23.61  49-  6-  6  517.080  48.840
    49 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-12        G   12:08:36     1392.68  23.61   2  < 122>  527.270  48.840
    51 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-14        GS  12:02:44     1392.23  24.58   2  < 103>  518.930  48.790
    52 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   12:01:39     1390.91  25.06   9  < 112>  516.930   0.000
    53 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   12:02:16     1389.46  25.54   7  <  65>  517.250   0.000
    54 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-14        GC  12:08:40     1389.32  26.02   2  < 343>  526.090  48.720
    55 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL0346-14         GS  11:57:14     1389.23  26.51  29-  3-  3  510.170  48.700
    56 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-12        G   12:00:47     1389.19  26.99   4  <  82>  515.090  48.670
    57 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15            11:55:37     1388.64  27.47   2  < 131>  507.710  48.650
    58 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        GS  11:59:59     1387.60  27.95   2  <  59>  513.390  48.620
    59 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   12:00:01     1387.48  28.43   3  <  79>  513.390  48.600
    60 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        GC  12:19:06     1386.89  28.92   3  < 114>  539.640  48.570
    61 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-15        G   12:14:04     1386.48  29.40   2  <  73>  532.500  48.550
    62 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15         G   11:59:40     1386.38  29.88  37-  9-  6  512.500  48.530
    63 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL0346-13         GS  11:54:02     1386.16  30.36   3  <  85>  504.610  48.500
    64 GRUDKOWSKI GRZEGORZ             2 PL-0346-15        GS  11:49:49     1386.15  30.84  13-  3-  3  498.760  48.480
    65 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            12:03:10     1386.11  31.33   8  <  74>  517.250   0.000
    66 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-14        GS  12:03:34     1385.67  31.81   2  < 192>  517.640  48.430
    67 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-16            11:58:17     1385.46  32.29  50-  3-  3  510.240  48.410
    68 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   12:12:15     1384.93  32.77   2  <  77>  529.390  48.380
    69 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-14        GS  11:55:41     1384.81  33.25  30-  3-  3  506.400  48.360
    69 SMUGOWSKI PIOTR                 2 PL-0346-13        G   11:58:33     1384.81  33.25  20-  5-  5  510.370  48.360
    71 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-15        GS  12:06:47     1384.48  34.22  18-  2-  2  521.650  48.310
    72 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GS  12:05:17     1384.23  34.70   2  < 138>  519.480  48.290
    73 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16        G   12:14:43     1384.14  35.18   3  < 118>  532.500  48.260
    74 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            12:03:44     1384.01  35.66   9  <  75>  517.250   0.000
    75 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   12:03:46     1383.89  36.14  10  < 100>  517.250   0.000
    76 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-12        G   11:58:52     1383.26  36.63   2  < 244>  510.240  48.190
    77 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-11         G   12:12:56     1382.46  37.11   3  < 127>  529.390  48.160
    78 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        GS  11:55:12     1381.35  37.59  22-  4-  4  504.470  48.140
    79 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        G   12:01:48     1380.82  38.07   4  <  80>  513.390  48.120
    80 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        GS  12:01:50     1380.70  38.55   5  <  87>  513.390  48.090
    81 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-15        GS  12:04:23     1380.56  39.04  11-  3-  3  516.860  48.070
    82 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   12:03:08     1380.45  39.52   5  <  99>  515.090  48.040
    83 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-15        G   12:17:28     1380.35  40.00  33-  7-  6  534.840  48.020
    84 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ ARTUR      4 PL0346-16         GC  12:18:36     1380.29  40.48  23-  4-  4  536.380  48.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    85 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16            11:55:36     1380.22  40.96   4  < 128>  504.610  47.970
    86 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-12        GS  12:04:30     1380.13  41.45   2  < 246>  516.860  47.950
    87 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-14        G   12:02:00     1380.08  41.93   6  < 139>  513.390  47.920
    88 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL0346-15         G   12:06:50     1380.00  42.41   2  <  93>  520.030  47.900
    89 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-16        G   12:01:30     1379.54  42.89   2  <  91>  512.500  47.870
    90 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15        G   12:21:37     1379.26  43.37   3  < 180>  540.140  47.850
    91 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        GC  12:01:35     1379.23  43.86   3  < 171>  512.500  47.830
    92 SEWIELSKI BOGDAN                3 PL-0346-14        GS  12:02:11     1378.65  44.34   8-  2-  2  513.110  47.800
    93 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL0346-15         GS  12:07:15     1378.48  44.82   3  < 155>  520.030  47.780
    94 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         GS  12:01:30     1378.17  45.30   2  < 142>  511.990  47.750
    95 BERYZEWSKI K & S                2 PL0346-14         GS  11:59:17     1377.59  45.78   2  < 141>  508.720  47.730
    96 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        GS  11:56:12     1377.58  46.27   2  < 224>  504.470  47.710
    97 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14            12:18:11     1377.16  46.75   3  < 123>  534.590  47.680
    98 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-16        G   12:05:32     1376.90  47.23  32-  4-  4  517.070  47.660
    99 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        GC  12:04:08     1376.76  47.71   6  < 101>  515.090  47.630
   100 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        GS  12:05:45     1376.58  48.19  11  < 111>  517.250   0.000
   101 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        GS  12:04:11     1376.57  48.67   7  < 104>  515.090   0.000
   102 GUZIK TADEUSZ                   3 PL0346-13         GS  12:09:01     1376.33  49.16   2          521.650  47.560
   103 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-14        GS  12:07:14     1375.62  49.64   3  < 150>  518.930  47.540
   104 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   12:04:29     1375.47  50.12   8  < 134>  515.090   0.000
   105 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   12:12:33     1375.40  50.60  46-  9-  6  526.160  47.490
   106 PYTLIK TOMASZ                   1 PL-0346-16        G   12:05:03     1375.34  51.08  14-  1-  1  515.820  47.460
   107 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-12        G   12:12:42     1374.86  51.57   2  < 151>  526.160  47.440
   108 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL0346-15         G   12:03:42     1374.79  52.05  37-  8-  6  513.760  47.420
   109 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL0346-15         G   12:03:44     1374.67  52.53   2  < 116>  513.760  47.390
   110 SMUGOWSKI PIOTR                 2 PL-0346-13        G   12:01:18     1374.55  53.01   2  < 301>  510.370  47.370
   111 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-13        GS  12:06:28     1373.96  53.49  12  < 120>  517.250   0.000
   112 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-13        GS  12:06:16     1373.84  53.98  10  < 113>  516.930   0.000
   113 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            12:06:30     1372.99  54.46  11  < 132>  516.930   0.000
   114 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-14        G   12:23:03     1372.96  54.94   4  < 115>  539.640  47.270
   115 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        G   12:23:05     1372.84  55.42   5  < 123>  539.640  47.250
   116 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16        G   12:04:19     1372.53  55.90   3  < 157>  513.760  47.220
   117 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         GS  12:08:37     1372.36  56.39  34- 10-  6  519.600  47.200
   118 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            12:18:02     1372.31  56.87   4  < 143>  532.500  47.170
   119 SAPIJASZKO MARIAN               4 PL-0346-14        G   12:16:14     1372.15  57.35  14-  2-  2  529.970  47.150
   120 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        GS  12:07:10     1371.41  57.83  13  < 140>  517.250   0.000
   121 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         G   12:09:00     1370.98  58.31   2  < 186>  519.600  47.100
   122 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-11             G   12:14:36     1370.96  58.80   3  < 240>  527.270  47.080
   123 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-14        G   12:23:38     1370.92  59.28   6  < 212>  539.640  47.050
   123 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        GS  12:19:57     1370.92  59.28   4  < 125>  534.590  47.050
   125 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0354-13        G   12:19:59     1370.80  60.24   5  < 152>  534.590  47.000
   126 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ ARTUR      4 PL-0346-12        G   12:21:32     1369.95  60.72   2  < 130>  536.380  46.980
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   127 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G   12:16:27     1369.88  61.20   4  < 191>  529.390  46.960
   128 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16            11:58:23     1369.80  61.69   5  < 136>  504.610  46.930
   129 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1 PL0346-15         GC  12:06:53     1369.76  62.17  21-  3-  3  516.240  46.910
   130 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ ARTUR      4 PL0346-16         G   12:21:43     1369.31  62.65   3  < 258>  536.380  46.880
   131 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        GS  12:00:49     1369.17  63.13   3  < 167>  507.710  46.860
   132 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         G   12:07:34     1369.11  63.61  12  < 137>  516.930   0.000
   133 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL0346-11         G   12:07:59     1367.97  64.10   2  < 230>  517.070  46.810
   134 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        GC  12:06:33     1367.92  64.58   9  < 135>  515.090   0.000
   135 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        G   12:06:36     1367.74  65.06  10  < 183>  515.090   0.000
   136 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL0346-13         GS  11:58:58     1367.63  65.54   6  < 221>  504.610  46.740
   137 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         G   12:07:59     1367.60  66.02  13  < 147>  516.930   0.000
   138 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-13        GC  12:09:52     1367.53  66.51   3  < 158>  519.480  46.690
   139 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-14            12:05:29     1367.28  66.99   7  < 175>  513.390   0.000
   140 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            12:08:22     1367.06  67.47  14  < 148>  517.250   0.000
   141 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-11        G   12:02:11     1366.85  67.95   3  < 196>  508.720  46.620
   142 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-12        G   12:04:35     1366.83  68.43   3  < 176>  511.990  46.590
   143 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-13        G   12:19:39     1366.61  68.92   5  < 208>  532.500  46.570
   144 MAŚLEJAK JAN                    4 PL-0346-10        G   12:17:39     1366.39  69.40  19-  1-  1  529.680  46.550
   145 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-14        G   12:00:42     1366.06  69.88   2  < 313>  506.400  46.520
   146 BARCZYK JERZY                   3 PL-0346-15        GS  12:04:07     1365.96  70.36  16-  1-  1  511.030  46.500
   147 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        GS  12:08:28     1365.85  70.84  14  < 205>  516.930   0.000
   148 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14            12:08:44     1365.74  71.33  15  < 173>  517.250   0.000
   149 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   12:08:44     1365.29  71.81   2  < 257>  517.080  46.430
   150 DOMAGALSKI JAN                  3 PL0346-13         G   12:10:11     1364.95  72.29   4  < 164>  518.930  46.400
   151 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   12:15:34     1364.64  72.77   3  < 153>  526.160  46.380
   152 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        GS  12:21:45     1364.62  73.25   6  < 166>  534.590  46.350
   153 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15            12:15:35     1364.58  73.73   4  < 182>  526.160  46.330
   154 MOSIŃSKI ADAM                   2 PL0346-14         GC  12:04:34     1364.56  74.22  18-  1-  1  511.120  46.300
   155 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-15        G   12:11:19     1363.78  74.70   4  < 181>  520.030  46.280
   156 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-14        GS  12:22:17     1363.40  75.18   2  < 246>  534.840  46.260
   157 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-14        G   12:06:53     1363.18  75.66   4  < 214>  513.760  46.230
   158 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   12:11:06     1363.11  76.14   4  < 162>  519.480  46.210
   159 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-15        GS  12:03:59     1362.90  76.63   5  < 163>  509.700  46.180
   160 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-15        GS  12:11:17     1362.79  77.11  42-  3-  3  519.610  46.160
   161 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-13         G   12:06:04     1362.29  77.59  31-  6-  6  512.310  46.140
   162 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         G   12:11:30     1361.68  78.07   5  < 231>  519.480  46.110
   163 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-11        G   12:04:20     1361.62  78.55   6  < 209>  509.700  46.090
   164 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-14        GS  12:11:07     1361.60  79.04   5  < 279>  518.930  46.060
   165 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        G   12:04:57     1361.33  79.52   3  < 177>  510.430  46.040
   166 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G   12:22:44     1361.20  80.00   7  < 168>  534.590   0.000
   167 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   12:03:03     1360.97  80.48   4  < 179>  507.710  45.990
   168 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   12:22:56     1360.51  80.96   8  < 169>  534.590   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   169 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        GS  12:22:57     1360.45  81.45   9  < 194>  534.590   0.000
   170 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-13        GC  12:03:52     1360.35  81.93  47-  2-  2  508.590  45.920
   171 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15         GS  12:06:45     1360.32  82.41   4  < 306>  512.500  45.890
   172 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-15        GS  12:24:07     1360.28  82.89   2  < 188>  536.110  45.870
   173 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   12:10:22     1359.87  83.37  16  < 178>  517.250   0.000
   174 KLOC RYSZARD                    1 PL0346-15         GC  12:01:32     1359.80  83.86  23-  1-  1  505.210  45.820
   175 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0393-12            12:07:33     1359.79  84.34   8  < 249>  513.390   0.000
   176 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-12        G   12:06:33     1359.69  84.82   4  < 319>  511.990  45.770
   177 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-13        GC  12:05:25     1359.64  85.30   4  < 348>  510.430  45.750
   178 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   12:10:27     1359.57  85.78  17  < 184>  517.250   0.000
   179 WOLARZ JANUSZ                   3 PL0346-13             12:03:32     1359.21  86.27   5  < 195>  507.710  45.700
   180 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-16        G   12:27:29     1358.90  86.75   4  < 235>  540.140  45.680
   181 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0348-13        GS  12:12:42     1358.85  87.23   5  < 223>  520.030  45.650
   182 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   12:17:16     1358.65  87.71   5  < 204>  526.160  45.630
   183 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        GC  12:09:14     1358.24  88.19  11  < 185>  515.090   0.000
   184 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            12:10:51     1358.15  88.67  18  < 210>  517.250   0.000
   185 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-13        G   12:09:18     1358.00  89.16  12  < 187>  515.090   0.000
   186 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         G   12:12:38     1357.96  89.64   3  < 227>  519.600  45.530
   187 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-11             G   12:09:21     1357.82  90.12  13  < 225>  515.090   0.000
   188 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-15        GS  12:24:50     1357.81  90.60   3  < 189>  536.110  45.480
   189 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-15        GS  12:24:54     1357.58  91.08   4  < 198>  536.110  45.460
   190 DATA ZBIGNIEW                   1 PL0346-15         G   12:11:09     1357.24  91.57  37-  7-  6  517.310  45.430
   191 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-08        G   12:20:06     1357.06  92.05   5  < 206>  529.390  45.410
   192 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16            12:11:27     1357.03  92.53   3  < 193>  517.640  45.390
   193 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16            12:11:30     1356.86  93.01   4  < 218>  517.640  45.360
   194 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        GC  12:24:01     1356.77  93.49  10  < 201>  534.590   0.000
   195 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   12:04:18     1356.43  93.98   6  < 203>  507.710  45.310
   196 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        G   12:05:09     1356.04  94.46   4  < 213>  508.720  45.290
   197 KAWKA JAN                       1 PL0346-15         G   12:08:22     1355.88  94.94  23-  5-  5  513.020  45.270
   198 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-15        GS  12:25:27     1355.70  95.42   5  < 273>  536.110  45.240
   199 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-15        G   12:05:11     1355.58  95.90   2          508.590  45.220
   199 KAWKA JAN                       1 PL-0346-14        G   12:08:27     1355.58  95.90   2  < 237>  513.020  45.220
   201 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-13        G   12:24:26     1355.34  96.87  11  < 269>  534.590   0.000
   202 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-13         GS  12:11:59     1355.32  97.35  12-  2-  2  517.710  45.140
   203 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14            12:04:37     1355.28  97.83   7  < 220>  507.710   0.000
   204 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16        G   12:18:15     1355.21  98.31   6  < 222>  526.160  45.100
   205 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         G   12:11:30     1354.99  98.80  15  < 207>  516.930   0.000
   206 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-12        G   12:20:45     1354.81  99.28   6  < 259>  529.390  45.050
   207 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-15        G   12:11:35     1354.70  99.76  16  < 232>  516.930   0.000
   208 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G   12:23:06     1354.62 100.24   6  < 219>  532.500  45.000
   209 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-12        G   12:06:23     1354.20 100.72   7  < 266>  509.700   0.000
   210 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            12:12:01     1354.00 101.20  19  < 262>  517.250   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   211 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL0367-16             12:01:14     1353.97 101.69  37-  4-  4  502.640  44.930
   212 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-12        GS  12:28:45     1353.33 102.17   7  < 238>  539.640   0.000
   213 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-16            12:05:56     1353.22 102.65   5  < 217>  508.720  44.880
   214 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16            12:09:49     1352.65 103.13   5  < 274>  513.760  44.860
   215 BANDURA & PATRZAŁEK             2 PL-0346-16        GS  12:09:30     1352.44 103.61  15-  1-  1  513.250  44.830
   216 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-13        GC  12:15:51     1352.39 104.10   2  < 255>  521.820  44.810
   217 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-11        G   12:06:22     1351.66 104.58   6  < 275>  508.720  44.780
   218 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-11        G   12:13:00     1351.54 105.06   5  < 316>  517.640  44.760
   219 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-13        G   12:24:00     1351.52 105.54   7  < 241>  532.500   0.000
   220 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G   12:05:41     1351.43 106.02   8  < 264>  507.710   0.000
   221 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        G   12:03:26     1351.27 106.51   7  < 291>  504.610   0.000
   222 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   12:19:24     1351.21 106.99   7  < 300>  526.160   0.000
   223 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0353-15        GS  12:14:52     1351.20 107.47   6  < 250>  520.030  44.640
   224 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-14        G   12:03:23     1351.08 107.95   3  < 227>  504.470  44.610
   225 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0262-15        G   12:11:16     1351.00 108.43  14  < 276>  515.090   0.000
   226 DATA ZBIGNIEW                   1 PL-0346-16        G   12:12:55     1350.97 108.92   2  < 236>  517.310  44.570
   227 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         G   12:14:39     1350.84 109.40   4  < 245>  519.600  44.540
   227 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        G   12:03:27     1350.84 109.40   4          504.470  44.540
   229 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL-0346-16            12:13:10     1350.80 110.36  27-  3-  3  517.580  44.490
   230 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL0346-12         G   12:12:48     1350.76 110.84   3  < 338>  517.070  44.470
   231 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GC  12:14:39     1350.53 111.33   6  < 292>  519.480  44.440
   232 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         G   12:12:46     1350.51 111.81  17  < 256>  516.930   0.000
   233 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1 PL0346-15         G   12:12:25     1349.94 112.29   2  < 234>  516.240  44.400
   234 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1 PL-0346-16        GS  12:12:29     1349.71 112.77   3          516.240  44.370
   235 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15            12:30:15     1349.51 113.25   5  < 242>  540.140  44.350
   236 DATA ZBIGNIEW                   1 PL0346-12             12:13:21     1349.45 113.73   3  < 265>  517.310  44.320
   237 KAWKA JAN                       1 PL-0346-13        G   12:10:14     1349.22 114.22   3  < 309>  513.020  44.300
   238 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   12:30:02     1348.99 114.70   8  < 279>  539.640   0.000
   239 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-15        GS  12:08:12     1348.94 115.18   2  < 248>  510.170  44.250
   240 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   12:20:54     1348.86 115.66   4  < 285>  527.270  44.230
   241 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-12        G   12:24:47     1348.84 116.14   8  < 254>  532.500   0.000
   242 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15            12:30:30     1348.66 116.63   6  < 252>  540.140  44.180
   242 MUŚ JACEK                       4 PL-0346-14        G   12:29:06     1348.66 116.63   2          538.250  44.180
   244 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-13        GC  12:08:20     1348.65 117.59   3          510.240  44.130
   245 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         G   12:15:17     1348.62 118.07   5  < 277>  519.600  44.110
   246 BANASIK JERZY                   4 PL-0259-15        GS  12:26:37     1348.51 118.55   3  < 260>  534.840  44.080
   246 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-10        GS  12:13:17     1348.51 118.55   3          516.860  44.080
   248 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-16        G   12:08:20     1348.47 119.52   3          510.170  44.030
   249 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        GS  12:10:44     1348.42 120.00   9  < 251>  513.390   0.000
   250 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0353-15            12:15:41     1348.33 120.48   7  < 285>  520.030   0.000
   251 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0393-12        G   12:10:49     1348.13 120.96  10  < 253>  513.390   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   252 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-14        GS  12:30:48     1347.66 121.45   7  < 307>  540.140   0.000
   253 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0393-12        G   12:10:59     1347.54 121.93  11  < 299>  513.390   0.000
   254 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-13        G   12:25:12     1347.42 122.41   9  < 267>  532.500   0.000
   255 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-13        GS  12:17:19     1347.27 122.89   3  < 360>  521.820  43.860
   256 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-11             G   12:13:43     1347.17 123.37  18  < 260>  516.930   0.000
   257 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL0346-15         G   12:13:52     1347.03 123.86   3  < 294>  517.080  43.820
   258 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ ARTUR      4 PL0346-16         G   12:28:18     1346.67 124.34   4          536.380  43.790
   259 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   12:23:08     1346.59 124.82   7  < 302>  529.390   0.000
   260 BANASIK JERZY                   4 PL-0259-15        G   12:27:14     1346.41 125.30   4  < 303>  534.840  43.740
   260 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            12:13:56     1346.41 125.30  19  < 308>  516.930   0.000
   262 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        G   12:14:15     1346.13 126.27  20  < 408>  517.250   0.000
   263 MADERA WIESŁAW                  3 PL-0346-15        G   12:14:23     1345.82 126.75   2  < 317>  517.310  43.670
   264 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        GS  12:07:16     1345.76 127.23   9  < 297>  507.710   0.000
   265 DATA ZBIGNIEW                   1 PL-0346-15        G   12:14:25     1345.70 127.71   4  < 367>  517.310  43.620
   266 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-13        G   12:08:46     1345.68 128.19   8  < 271>  509.700   0.000
   267 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-14        G   12:25:43     1345.66 128.67  10  < 312>  532.500   0.000
   268 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL-11                 12:14:38     1345.65 129.16   2  < 328>  517.580  43.550
   269 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-11             G   12:27:17     1345.61 129.64  12  < 272>  534.590   0.000
   270 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-16        G   12:03:33     1345.58 130.12   2  < 333>  502.640  43.500
   271 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14         GS  12:08:48     1345.57 130.60   9  < 327>  509.700   0.000
   272 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        GC  12:27:20     1345.45 131.08  13  < 305>  534.590   0.000
   273 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-15        GS  12:28:29     1345.38 131.57   6  < 282>  536.110  43.430
   274 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-11        G   12:11:53     1345.33 132.05   6  < 296>  513.760  43.410
   275 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-09            12:08:09     1345.29 132.53   7  < 310>  508.720   0.000
   276 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15            12:12:56     1345.12 133.01  15  < 320>  515.090   0.000
   277 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         G   12:16:19     1345.01 133.49   6  < 315>  519.600  43.330
   278 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-13         GS  12:10:54     1345.00 133.98   2  < 283>  512.310  43.310
   279 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-15        G   12:15:53     1344.79 134.46   6  < 346>  518.930  43.290
   279 GRUDKOWSKI GRZEGORZ             2 PL-0346-15        GS  12:00:53     1344.79 134.46   2  < 407>  498.760  43.290
   279 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   12:31:17     1344.79 134.46   9  < 290>  539.640   0.000
   282 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-13        G   12:28:41     1344.70 135.90   7  < 334>  536.110   0.000
   283 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-13         GS  12:11:01     1344.59 136.39   3  < 287>  512.310  43.190
   284 ADAMIAK TEODOR                  3 PL-0346-15        GS  12:12:08     1344.53 136.87  17-  2-  2  513.790  43.160
   285 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-13        G   12:22:13     1344.33 137.35   5  < 355>  527.270  43.140
   285 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-15        GS  12:16:50     1344.33 137.35   8  < 324>  520.030   0.000
   287 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-15        GS  12:11:12     1343.94 138.31   4  < 288>  512.310  43.090
   288 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-15        GS  12:11:15     1343.76 138.80   5  < 359>  512.310  43.070
   289 SAPIJASZKO MARIAN               4 PL-0346-16        G   12:24:25     1343.68 139.28   2          529.970  43.040
   290 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0418-14         GC  12:31:37     1343.67 139.76  10  < 295>  539.640   0.000
   291 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   12:05:33     1343.66 140.24   8  < 292>  504.610   0.000
   292 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL0346-13         G   12:05:35     1343.54 140.72   9  < 298>  504.610   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   292 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            12:16:39     1343.54 140.72   7  < 322>  519.480   0.000
   294 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   12:14:52     1343.53 141.69   4  < 376>  517.080  42.920
   295 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-14        G   12:31:40     1343.50 142.17  11  < 361>  539.640   0.000
   296 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL0346-15         G   12:12:26     1343.40 142.65   7  < 388>  513.760   0.000
   297 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14            12:07:58     1343.27 143.13  10          507.710   0.000
   298 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G   12:05:40     1343.24 143.61  10  < 311>  504.610   0.000
   299 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0393-12            12:12:13     1343.19 144.10  12  < 323>  513.390   0.000
   300 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16            12:21:47     1342.99 144.58   8  < 362>  526.160   0.000
   301 SMUGOWSKI PIOTR                 2 PL-0346-15        GS  12:10:14     1342.26 145.06   3  < 363>  510.370  42.750
   302 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-12        G   12:24:25     1342.21 145.54   8  < 337>  529.390   0.000
   303 BANASIK JERZY                   4 PL-0259-13            12:28:29     1342.19 146.02   5  < 304>  534.840  42.710
   304 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-11        G   12:28:31     1342.08 146.51   6  < 393>  534.840  42.680
   305 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-11             G   12:28:33     1341.34 146.99  14  < 318>  534.590   0.000
   306 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        G   12:12:09     1341.10 147.47   5  < 349>  512.500  42.630
   307 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15        GS  12:32:47     1341.02 147.95   8  < 329>  540.140   0.000
   308 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-10        G   12:15:30     1340.93 148.43  20          516.930   0.000
   309 KAWKA JAN                       1 PL-0268-15        G   12:12:37     1340.82 148.92   4  < 390>  513.020  42.560
   310 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-11        G   12:09:26     1340.74 149.40   8  < 357>  508.720   0.000
   311 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   12:06:25     1340.56 149.88  11  < 314>  504.610   0.000
   312 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            12:27:16     1340.41 150.36  11  < 365>  532.500   0.000
   313 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-15        GS  12:07:49     1340.33 150.84   3          506.400  42.460
   314 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        GS  12:06:32     1340.15 151.33  12  < 358>  504.610   0.000
   315 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-16            12:17:44     1340.10 151.81   7  < 339>  519.600   0.000
   316 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16            12:16:23     1339.71 152.29   6  < 344>  517.640  42.390
   317 MADERA WIESŁAW                  3 PL-0346-16        GS  12:16:11     1339.55 152.77   3          517.310  42.370
   318 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        GC  12:29:06     1339.49 153.25  15  < 321>  534.590   0.000
   319 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-15        GC  12:12:14     1339.47 153.73   5  < 413>  511.990  42.320
   320 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15            12:14:33     1339.46 154.22  16  < 353>  515.090   0.000
   321 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-16            12:29:11     1339.21 154.70  16  < 340>  534.590   0.000
   322 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GS  12:17:58     1338.98 155.18   8  < 326>  519.480   0.000
   323 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        GC  12:13:26     1338.93 155.66  13  < 381>  513.390   0.000
   324 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0353-15        G   12:18:25     1338.85 156.14   9  < 330>  520.030   0.000
   325 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-15        GS  12:13:36     1338.76 156.63  10-  2-  2  513.550  42.170
   326 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   12:18:04     1338.64 157.11   9  < 332>  519.480   0.000
   327 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14             12:10:50     1338.38 157.59  10  < 331>  509.700   0.000
   328 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL-0346-15        GS  12:16:44     1338.34 158.07   3          517.580  42.100
   329 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-14        GS  12:33:36     1338.31 158.55   9  < 350>  540.140   0.000
   330 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-15        G   12:18:41     1337.93 159.04  10  < 341>  520.030   0.000
   331 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0156-14        G   12:10:58     1337.91 159.52  11  < 335>  509.700   0.000
   332 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-13        G   12:18:18     1337.83 160.00  10  < 368>  519.480   0.000
   333 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0395-09            12:05:43     1337.82 160.48   3  < 336>  502.640  41.980
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   334 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-14        G   12:30:45     1337.77 160.96   8  < 351>  536.110   0.000
   335 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-12        G   12:11:01     1337.74 161.45  12  < 345>  509.700   0.000
   336 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-13        G   12:05:45     1337.70 161.93   4          502.640  41.910
   337 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0353-15        G   12:25:49     1337.46 162.41   9  < 352>  529.390   0.000
   338 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-14        G   12:16:37     1337.42 162.89   4          517.070  41.860
   339 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-14        G   12:18:31     1337.39 163.37   8  < 377>  519.600   0.000
   340 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G   12:29:46     1337.26 163.86  17  < 375>  534.590   0.000
   341 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL0346-15         G   12:18:55     1337.12 164.34  11  < 365>  520.030   0.000
   342 SIKORA JÓZEF                    1 PL0346-15         G   12:17:00     1336.98 164.82  10-  1-  1  517.410  41.760
   343 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-14        G   12:23:31     1336.89 165.30   3          526.090  41.740
   344 SADOWSKI ROBERT                 1 PL0346-12         GS  12:17:13     1336.82 165.78   7  < 380>  517.640   0.000
   345 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14         G   12:11:23     1336.45 166.27  13  < 347>  509.700   0.000
   346 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-14        GS  12:18:20     1336.30 166.75   7  < 391>  518.930   0.000
   347 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-15            12:11:26     1336.28 167.23  14  < 354>  509.700   0.000
   348 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        G   12:12:00     1336.20 167.71   5          510.430  41.620
   349 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        G   12:13:35     1336.09 168.19   6  < 374>  512.500  41.590
   350 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15        GS  12:34:23     1335.71 168.67  10  < 371>  540.140   0.000
   351 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-13        G   12:31:25     1335.55 169.16   9  < 392>  536.110   0.000
   352 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   12:26:28     1335.27 169.64  10          529.390   0.000
   353 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15            12:15:47     1335.18 170.12  17  < 382>  515.090   0.000
   354 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16        G   12:11:46     1335.11 170.60  15          509.700   0.000
   355 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-15            12:24:56     1335.09 171.08   6          527.270  41.450
   356 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-15        GS  12:14:42     1334.94 171.57   2          513.550  41.430
   357 BERYZEWSKI K & S                2 PL0346-14         GS  12:11:07     1334.81 172.05   9  < 409>  508.720   0.000
   358 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   12:08:04     1334.71 172.53  13  < 378>  504.610   0.000
   359 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-14        G   12:13:53     1334.55 173.01   6          512.310  41.350
   360 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-14        G   12:21:05     1334.29 173.49   4  < 364>  521.820  41.330
   361 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16             12:34:28     1334.20 173.98  12  < 397>  539.640   0.000
   362 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16        G   12:24:24     1334.08 174.46   9          526.160   0.000
   363 SMUGOWSKI PIOTR                 2 PL-0346-16        G   12:12:34     1334.07 174.94   4  < 387>  510.370  41.260
   364 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-14        G   12:21:14     1333.78 175.42   5  < 370>  521.820  41.230
   365 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0353-15        G   12:19:59     1333.47 175.90  12          520.030   0.000
   365 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            12:29:20     1333.47 175.90  12          532.500   0.000
   367 DATA ZBIGNIEW                   1 PL0346-15         GC  12:17:59     1333.33 176.87   5  < 384>  517.310  41.160
   368 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            12:19:41     1333.08 177.35  11          519.480   0.000
   369 LACH STANISŁAW                  2 PL-0346-13        G   12:07:21     1332.93 177.83  21-  1-  1  502.980  41.110
   370 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-15         G   12:21:38     1332.42 178.31   6  < 372>  521.820  41.090
   371 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15        G   12:35:24     1332.36 178.80  11  < 396>  540.140   0.000
   372 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0330-13        GC  12:21:42     1332.19 179.28   7  < 373>  521.820   0.000
   373 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-15             12:21:43     1332.14 179.76   8          521.820   0.000
   374 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-15        G   12:14:44     1332.09 180.24   7  < 403>  512.500   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   375 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   12:31:22     1331.92 180.72  18          534.590   0.000
   376 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   12:18:14     1331.88 181.20   5  < 398>  517.080  40.940
   377 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-13        GS  12:20:09     1331.80 181.69   9  < 410>  519.600   0.000
   378 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        G   12:08:57     1331.60 182.17  14  < 406>  504.610   0.000
   379 ADAMIAK TEODOR                  3 PL-0346-15        GS  12:15:52     1331.52 182.65   2          513.790  40.870
   380 SADOWSKI ROBERT                 1 PL0346-15         G   12:18:48     1331.38 183.13   8  < 385>  517.640   0.000
   381 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0393-11        G   12:15:38     1331.29 183.61  14  < 389>  513.390   0.000
   382 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            12:17:00     1330.98 184.10  18  < 383>  515.090   0.000
   383 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            12:17:01     1330.93 184.58  19  < 412>  515.090   0.000
   384 DATA ZBIGNIEW                   1 PL0346-15         GC  12:18:43     1330.82 185.06   6  < 414>  517.310  40.750
   385 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-14        G   12:18:58     1330.81 185.54   9  < 400>  517.640   0.000
   386 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-14        G   12:20:29     1330.68 186.02   2  < 395>  519.610  40.700
   387 SMUGOWSKI PIOTR                 2 PL-0346-13        GC  12:13:34     1330.59 186.51   5          510.370  40.680
   388 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-13        G   12:16:07     1330.58 186.99   8          513.760   0.000
   389 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        GC  12:15:52     1330.49 187.47  15          513.390   0.000
   390 KAWKA JAN                       1 PL0346-12         G   12:15:42     1330.10 187.95   5          513.020  40.600
   391 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-15        GS  12:20:09     1330.08 188.43   8          518.930   0.000
   392 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-14        G   12:33:07     1329.91 188.92  10  < 399>  536.110   0.000
   393 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-14        GS  12:32:10     1329.90 189.40   7          534.840   0.000
   394 SEWIELSKI BOGDAN                3 PL-0346-15        GS  12:15:51     1329.82 189.88   2          513.110  40.510
   395 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-15        G   12:20:45     1329.78 190.36   3          519.610  40.480
   396 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-16        G   12:36:12     1329.74 190.84  12          540.140   0.000
   397 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0393-16        G   12:35:52     1329.60 191.33  13  < 415>  539.640   0.000
   398 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-14        G   12:18:58     1329.37 191.81   6          517.080  40.410
   399 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-13        G   12:33:19     1329.25 192.29  11          536.110   0.000
   400 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16            12:19:26     1329.21 192.77  10  < 401>  517.640   0.000
   401 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-11             G   12:19:27     1329.16 193.25  11  < 402>  517.640   0.000
   402 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16        GS  12:19:28     1329.10 193.73  12          517.640   0.000
   403 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        G   12:15:38     1328.98 194.22   8  < 405>  512.500   0.000
   404 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-12        GS  12:19:38     1328.71 194.70   2          517.710  40.270
   405 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        GS  12:15:46     1328.52 195.18   9          512.500   0.000
   406 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G   12:09:51     1328.45 195.66  15          504.610   0.000
   407 GRUDKOWSKI GRZEGORZ             2 PL-0346-15        GS  12:05:28     1328.37 196.14   3          498.760  40.190
   408 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   12:19:25     1328.27 196.63  21          517.250   0.000
   409 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-11        G   12:13:00     1328.25 197.11  10  < 411>  508.720   0.000
   410 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-13        GS  12:21:13     1328.16 197.59  10          519.600   0.000
   411 BERYZEWSKI K & S                2 PL0346-14         G   12:13:03     1328.08 198.07  11          508.720   0.000
   412 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-11             G   12:17:56     1327.78 198.55  20          515.090   0.000
   413 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         GC  12:15:37     1327.72 199.04   6          511.990  40.050
   414 DATA ZBIGNIEW                   1 PL0346-15         G   12:19:41     1327.51 199.52   7          517.310   0.000
   415 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   12:36:31     1327.47 200.00  14          539.640   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   416 DATA ZBIGNIEW                   1 PL-0346-16        G   12:19:43     1327.40   0.00   8          517.310   0.000
   417 MAZUR STANISŁAW                 3 PL0346-11         G   12:10:05     1327.26   0.00   5          504.470   0.000
   418 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-14        G   12:19:39     1327.01   0.00   5          517.070   0.000
   419 MAZUR STANISŁAW                 3 PL0346-11         GS  12:10:11     1326.91   0.00   6          504.470   0.000
   420 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            12:19:50     1326.85   0.00  22          517.250   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                  

 


           PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 11.06.17 BAD-NENNDORF-2                           
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    74    6    29   297.59     
              2 LISOWSKI        JANUSZ          1    67    6    21   297.02     
              3 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4    44    6    23   296.87     
              4 PISKULAK        ANDRZEJ         4    65    6    23   293.38     
              5 URBANOWICZ      DOROTA          1    49    6    14   292.53     
              6 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    53    6    20   290.74     
              7 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    42    6    17   289.61     
              8 BERYZEWSKI      K & S           2    58    6    11   289.36     
              9 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    30    6    10   287.20     
             10 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    56    6    11   287.17     
             11 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    55    6    16   286.28     
             12 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    48    6    10   285.06     
             13 SZPURA          STEFAN          4    68    6    16   284.88     
             14 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    47    6    13   284.81     
             15 JUREK           STANISŁAW       1    65    6    19   283.91     
             16 KONOFACKI       JÓZEF           4    29    6     8   281.54     
             17 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    35    6    11   281.16     
             18 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    34    6     9   279.18     
             19 MUSIAŁ          LUCJAN          4    33    6    12   278.65     
             20 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    21    6     7   278.12     
             21 DOMARADZKI      ADAM            4    39    6    12   277.91     
             22 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    54    6    11   277.08     
             23 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    62    6     9   275.29     
             24 BANASIK         JERZY           4    27    6     8   271.43     
             25 DZIARSKI        PIOTR           1    45    6     8   268.59     
             26 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    35    6     9   267.42     
             27 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    23    6     7   265.10     
             28 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    21    6     7   263.26     
             29 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ ARTUR   4    28    6     7   260.41     
             30 KLUKA           PIOTR           1    43    5     5   228.86     
             31 MADERA          EUGENIUSZ       3    11    5     5   223.89     
             32 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    34    5     5   219.85     
             33 DATA            ZBIGNIEW        1    40    5     5   218.76     
             34 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    35    5     5   218.30     
             35 TOCZEK          ROMAN           2    23    4     4   187.18     
             36 WOLARZ          JANUSZ          3    41    4     4   185.11     
             37 GĘBIK           RYSZARD         2    21    4     4   183.17     
             38 BACZYŃSKI       ADAM            2    49    4     4   179.24     
             39 DOMAGALSKI      JAN             3    21    4     4   177.91     
             40 KAWKA           JAN             1    24    4     4   174.75     
             41 HALCZUK         BOGDAN          1    46    3     3   137.89     
             42 MAZUR           MACIEJ          1    39    3     3   135.67     
             43 LACH            STANISŁAW       2    21    3     3   135.25     
             44 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    19    3     3   133.20     
             45 MAZUR           STANISŁAW       3    31    3     3   130.82     
             46 MYRDZIO         JOLANTA         2    62    3     3   129.98     
             47 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    33    2     2    92.44     
             48 SMUGOWSKI       PIOTR           2    17    2     2    92.09     
             49 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    17    2     2    89.33     
             50 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    24    2     2    89.22     
             51 KLOC            RYSZARD         1    25    2     2    88.18     
             52 ADAMIAK         TEODOR          3    18    2     2    86.77     
             53 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    28    2     2    85.76     
             54 SAPIJASZKO      MARIAN          4    20    2     2    84.33     
             55 MUŚ             JACEK           4    15    2     2    83.71     
             56 PAWLIK          TADEUSZ         1    30    2     2    83.35     
             57 SADOWSKI        ROBERT          1    21    2     2    83.00     
             58 MOSIŃSKI        ADAM            2    15    1     1    46.96     
             59 SIKORA          JÓZEF           1    22    1     1    46.16     
             60 MADERA          WIESŁAW         3    11    1     1    45.93     
             61 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    15    1     1    45.30     
             62 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    16    1     1    44.96     
             63 BOCHEŃSKI       MAREK           2    10    1     1    43.23     
             64 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    32    1     1    43.12     
             65 SEWIELSKI       BOGDAN          3    15    1     1    40.78     
             66 GUZIK           TADEUSZ         3    16    0     0     0.00     
             67 BARCZYK         JERZY           3    16    0     0     0.00     
             68 CIEŚLIK         ANTONI          2    23    0     0     0.00     
             69 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    39    0     0     0.00     
             70 PIETRAKOWSKI    JAN             2     9    0     0     0.00     
             71 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    21    0     0     0.00   




           PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  8                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BAD-NENNDORF-2 z dnia 11.06.17                      
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:11.4 N 09:24:25.6 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,25,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  517.252 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   71                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2375                           
      5.Ilość konkursów.......................:  475                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1263.27                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1159.91                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,14,12                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,52,58                         
     10.Czas trwania konkursu.................:38 min. 46 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ECałość [ 1]F                                                          
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 01 | Brzeg Dolny             |   24   |  965   |  191  |19.79|      
          | 02 | Wolow                   |   19   |  550   |   98  |17.82|      
          | 03 | Juszczyn                |   14   |  335   |   40  |11.94|      
          | 04 | Roscislawice            |   14   |  525   |  146  |27.81|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   71   | 2375   |  475  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
         



                                  PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  8. Lot do MP w kat.B, C.
                                      z lotu BAD-NENNDORF-2, w dniu 11.06.17    
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+--------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |    PUNKTY    |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |InterM.  GMP  |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+--------------+
     1 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-13        G   12:14:12     1263.27   0.42  74- 29-  6  516.930  50.000
     2 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-16        G   12:34:08     1258.68   0.84  33- 12-  6  540.140  49.980
     3 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   12:15:50     1258.25   1.26   2  <  21>  516.930  49.960
     4 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            12:17:58     1257.92   1.68  67- 21-  6  519.480  49.940
     5 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-14        G   12:19:37     1253.23   2.11  46-  3-  3  519.610  49.920
     6 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            12:20:10     1251.26   2.53   2  <   7>  519.480  49.890
     7 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   12:20:13     1251.11   2.95   3  <  31>  519.480  49.870
     8 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        GC  12:15:43     1247.82   3.37  34-  9-  6  512.500  49.850          59.86
     9 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-15        GS  12:34:06     1246.42   3.79  27-  8-  6  534.840  49.830          59.84
    10 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-13        G   12:33:57     1246.28   4.21  65- 23-  6  534.590  49.810
    11 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        GC  12:34:00     1246.13   4.63   2  <  32>  534.590  49.790          59.80
    12 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   12:27:33     1245.20   5.05  49- 14-  6  526.160  49.770
    13 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        GC  12:19:30     1242.68   5.47  44- 23-  6  515.090  49.750          59.76
    14 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL-0346-15        GS  12:22:07     1240.85   5.89  34-  5-  5  517.580  49.730          59.74
    15 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-16        G   12:21:50     1240.47   6.32  33-  2-  2  517.070  49.700
    16 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   12:29:35     1239.24   6.74   2  <  38>  526.160  49.680
    17 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1 PL0346-15         GS  12:26:30     1239.00   7.16  35- 11-  6  522.240  49.660          59.68
    18 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1 PL0346-15             12:26:32     1238.91   7.58   2  < 165>  522.240  49.640
    19 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        GS  12:20:54     1238.50   8.00   2  <  23>  515.090  49.620          59.64
    20 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        GC  12:41:24     1236.57   8.42  42- 17-  6  539.640  49.600          59.62
    21 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         GC  12:23:17     1235.84   8.84   3  <  25>  516.930  49.580          59.60
    22 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16             12:42:08     1234.50   9.26   2  <  77>  539.640  49.560
    23 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        GC  12:22:20     1234.24   9.68   3  <  29>  515.090  49.540          59.55
    24 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0353-15        G   12:26:25     1234.00  10.11  48- 10-  6  520.030  49.510
    25 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-13        G   12:24:15     1232.99  10.53   4  <  34>  516.930  49.490
    26 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL0346-14         GSM 12:20:16     1232.22  10.95  21-  7-  6  511.700  49.470          59.49
    27 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         GS  12:26:56     1231.47  11.37  62-  9-  6  519.600  49.450          59.47
    28 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   12:21:58     1231.25  11.79  56- 11-  6  513.390  49.430
    29 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   12:23:23     1231.14  12.21   4  <  30>  515.090  49.410
    30 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        GS  12:23:25     1231.05  12.63   5  <  41>  515.090  49.390          59.41
    31 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            12:27:00     1231.00  13.05   4  <  46>  519.480  49.370
    32 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   12:39:21     1230.78  13.47   3  <  80>  534.590  49.350
    33 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-15        G   12:21:01     1230.70  13.89  23-  4-  4  511.990  49.320
    34 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            12:25:16     1230.01  14.32   5  <  36>  516.930  49.300
    35 SMUGOWSKI PIOTR                 2 PL-0346-15        GSM 12:19:59     1229.86  14.74  17-  2-  2  510.370  49.280          59.31
    36 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            12:25:25     1229.57  15.16   6  <  67>  516.930  49.260
    37 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         GCM 12:21:27     1229.42  15.58   2  < 243>  511.990  49.240          59.27
    38 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14            12:33:14     1228.68  16.00   3  <  43>  526.160  49.220
    39 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  12:26:01     1228.57  16.42  65- 19-  6  517.250  49.200          59.23
    40 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   12:26:05     1228.38  16.84   2  <  87>  517.250  49.180
    41 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   12:24:33     1227.72  17.26   6  <  42>  515.090  49.160
    42 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-11             G   12:24:34     1227.67  17.68   7  <  44>  515.090   0.000
    43 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-16        G   12:33:36     1227.63  18.11   4  <  96>  526.160  49.110
    44 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        GC  12:24:36     1227.57  18.53   8  <  45>  515.090   0.000          59.13
    45 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   12:24:47     1227.04  18.95   9  <  58>  515.090   0.000
    46 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-12         G   12:28:25     1226.88  19.37   5  <  53>  519.480  49.050
    47 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        G   12:23:14     1225.39  19.79   2  <  78>  512.500  49.030
    48 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL0346-15         G   12:26:59     1225.36  20.21  47- 13-  6  517.080  49.010
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-15        G   12:22:02     1223.50  20.63  54- 11-  6  510.240  48.990
    50 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   12:27:56     1222.60  21.05   2  < 111>  517.080  48.970
    51 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        G   12:21:08     1222.49  21.47  58- 11-  6  508.720  48.950
    52 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        GS  12:25:08     1221.97  21.89   2  <  68>  513.390  48.920          58.97
    53 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GC  12:30:18     1221.44  22.32   6  <  63>  519.480  48.900          58.95
    54 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-13        GSM 12:21:54     1220.25  22.74   2  <  62>  508.720  48.880          58.93
    55 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   12:37:09     1220.11  23.16  55- 16-  6  527.270  48.860
    55 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-14        GS  12:31:13     1220.11  23.16   2  < 128>  520.030  48.860          58.91
    57 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-13        GSM 12:16:59     1220.05  24.00  30- 10-  6  502.640  48.820          58.87
    58 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   12:27:17     1219.77  24.42  10  <  64>  515.090   0.000
    59 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-15        GS  12:44:36     1219.54  24.84  29-  8-  6  536.110  48.780          58.83
    60 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-12        GSM 12:23:03     1219.23  25.26  53- 20-  6  509.700  48.760          58.81
    61 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-15        G   12:23:05     1219.14  25.68   2  <  69>  509.700  48.730
    62 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0217-13            12:22:25     1218.73  26.11   3  <  70>  508.720  48.710
    63 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GS  12:31:17     1218.63  26.53   7  <  71>  519.480   0.000          58.75
    64 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-13        G   12:27:51     1218.14  26.95  11  <  66>  515.090   0.000
    65 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G   12:42:09     1218.12  27.37  68- 16-  6  532.500  48.650
    66 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        G   12:27:54     1218.00  27.79  12  <  88>  515.090   0.000
    67 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         G   12:29:26     1217.93  28.21   7  <  98>  516.930   0.000
    68 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        GS  12:26:37     1217.67  28.63   3  <  95>  513.390  48.590          58.64
    69 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-15        GSM 12:23:58     1216.57  29.05   3  <  79>  509.700  48.570          58.62
    70 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        G   12:23:15     1216.31  29.47   4  <  73>  508.720  48.540
    71 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-13        G   12:32:11     1216.06  29.89   8  <  74>  519.480   0.000
    72 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-14        GS  12:49:14     1215.89  30.32   2  < 110>  540.140  48.500          58.56
    73 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-13        GSM 12:23:28     1215.68  30.74   5  < 200>  508.720  48.480          58.54
    74 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16        GS  12:32:28     1215.25  31.16   9  <  85>  519.480   0.000          58.52
    75 LACH STANISŁAW                  2 PL-0346-16        G   12:18:55     1215.17  31.58  21-  3-  3  502.980  48.440
    76 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-16        G   12:18:43     1214.94  32.00   2  <  83>  502.640  48.420
    77 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-13        GC  12:49:12     1214.86  32.42   3  < 103>  539.640  48.400          58.46
    78 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        G   12:26:55     1214.70  32.84   3  < 235>  512.500  48.380
    79 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-13        G   12:24:38     1214.63  33.26   4  <  84>  509.700  48.350
    80 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-13        G   12:45:09     1214.56  33.68   4  <  93>  534.590  48.330
    81 KLUKA PIOTR                     1 PL-0346-14        GS  12:32:53     1214.35  34.11  43-  5-  5  519.600  48.310          58.38
    82 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   12:39:17     1214.12  34.53   2  < 105>  527.270  48.290
    83 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-087-16             12:19:02     1214.01  34.95   3  < 101>  502.640  48.270
    84 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-12        GSM 12:24:53     1213.91  35.37   5  <  92>  509.700  48.250          58.32
    85 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            12:33:00     1213.74  35.79  10  <  86>  519.480   0.000
    86 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         G   12:33:06     1213.46  36.21  11  < 157>  519.480   0.000
    87 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  12:31:23     1213.11  36.63   3  < 161>  517.250  48.190          58.26
    88 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-12        G   12:29:39     1212.98  37.05  13  <  91>  515.090   0.000
    89 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16        G   12:44:03     1212.85  37.47   2  < 122>  532.500  48.140
    90 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-14        GS  12:32:53     1212.78  37.89  21-  4-  4  518.930  48.120          58.20
    91 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15            12:29:44     1212.74  38.32  14  < 114>  515.090   0.000
    92 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14         GSM 12:25:18     1212.71  38.74   6  < 107>  509.700  48.080          58.16
    93 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   12:45:51     1212.64  39.16   5  <  94>  534.590  48.060
    94 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        GC  12:45:57     1212.36  39.58   6  < 106>  534.590  48.040          58.12
    95 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16            12:28:31     1212.21  40.00   4  < 162>  513.390  48.020
    96 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        GS  12:39:20     1211.42  40.42   5  < 155>  526.160  48.000          58.08
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    97 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-13        GS  12:31:54     1210.73  40.84  11-  5-  5  516.860  47.970          58.06
    98 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         GS  12:32:06     1210.33  41.26   8  < 108>  516.930   0.000          58.04
    99 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-10        GSM 12:21:50     1210.24  41.68  31-  3-  3  504.470  47.930          58.02
   100 GĘBIK RYSZARD                   2 PL-0346-12        G   12:26:55     1209.91  42.11  21-  4-  4  510.480  47.910
   101 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL0346-14         G   12:20:31     1209.68  42.53   4  < 119>  502.640  47.890
   102 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL0346-15         GS  12:48:17     1209.41  42.95   2  < 133>  536.110  47.870          57.96
   103 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   12:51:14     1209.32  43.37   4  < 137>  539.640  47.850
   104 KLUKA PIOTR                     1 PL-0346-16            12:34:53     1208.70  43.79   2  < 181>  519.600  47.830
   105 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-13        G   12:41:18     1208.50  44.21   3  < 115>  527.270  47.810
   106 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   12:47:23     1208.43  44.63   7  < 112>  534.590   0.000
   107 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16            12:26:49     1208.35  45.05   7  < 127>  509.700   0.000
   108 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   12:32:54     1208.06  45.47   9  < 113>  516.930   0.000
   109 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-13        GSM 12:28:37     1207.93  45.89   2  < 164>  511.700  47.720          57.81
   110 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15            12:52:12     1207.83  46.32   3  < 268>  540.140  47.700
   111 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   12:33:12     1207.57  46.74   3  < 118>  517.080  47.680
   112 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   12:47:48     1207.29  47.16   8  < 123>  534.590   0.000
   113 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16        G   12:33:15     1207.08  47.58  10  < 120>  516.930   0.000
   114 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-11             G   12:31:45     1207.01  48.00  15  < 116>  515.090   0.000
   115 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   12:41:54     1206.84  48.42   4  < 147>  527.270  47.590
   116 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   12:31:51     1206.72  48.84  16  < 136>  515.090   0.000
   117 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-16        G   12:25:47     1206.58  49.26  41-  4-  4  507.710  47.550
   118 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   12:33:37     1206.39  49.68   4  < 197>  517.080  47.530
   119 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-15        GSM 12:21:43     1206.19  50.11   5  < 177>  502.640  47.510          57.61
   120 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        GS  12:33:35     1206.14  50.53  11  < 124>  516.930   0.000          57.59
   121 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-16            12:35:53     1205.90  50.95   2  < 173>  519.600  47.470
   122 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            12:46:41     1205.62  51.37   3  < 131>  532.500  47.450
   123 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G   12:48:35     1205.16  51.79   9  < 130>  534.590   0.000
   124 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         G   12:34:01     1204.92  52.21  12  < 125>  516.930   0.000
   125 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            12:34:08     1204.59  52.63  13  < 141>  516.930   0.000
   126 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        GSM 12:28:47     1204.46  53.05  23-  7-  6  510.430  47.360          57.47
   127 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16            12:28:13     1204.35  53.47   8  < 206>  509.700   0.000
   128 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-15        GS  12:36:50     1204.24  53.89   3  < 129>  520.030  47.320          57.43
   129 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0353-15        G   12:37:03     1203.63  54.32   4  < 142>  520.030  47.300
   130 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-11             G   12:49:15     1203.35  54.74  10  < 168>  534.590   0.000
   131 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   12:45:02     1203.07  55.16  39- 12-  6  529.390  47.260
   131 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-15        G   12:47:37     1203.07  55.16   4  < 149>  532.500  47.260
   133 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-13        G   12:50:46     1202.67  56.00   3  < 171>  536.110  47.220
   134 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1 PL-0346-16        G   12:35:14     1202.58  56.42  19-  3-  3  517.390  47.190
   135 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL0346-14         G   12:29:18     1202.55  56.84   2  < 180>  510.240  47.170
   136 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   12:33:32     1201.98  57.26  17  < 146>  515.090   0.000
   137 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         GC  12:54:06     1201.60  57.68   5  < 140>  539.640  47.130          57.25
   138 KAWKA JAN                       1 PL-0346-14        G   12:32:03     1201.31  58.11  24-  4-  4  513.020  47.110
   139 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ ARTUR      4 PL-0346-15        GC  12:51:35     1201.08  58.53  28-  7-  6  536.380  47.090          57.21
   140 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-14        G   12:54:18     1201.07  58.95   6  < 160>  539.640  47.070
   141 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         G   12:35:30     1200.77  59.37  14  < 143>  516.930   0.000
   142 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-14        G   12:38:05     1200.76  59.79   5  < 236>  520.030  47.030
   143 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         GS  12:35:31     1200.72  60.21  15  < 186>  516.930   0.000          57.13
   144 DATA ZBIGNIEW                   1 PL0346-15         GC  12:35:51     1200.67  60.63  40-  5-  5  517.310  46.980          57.11
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   145 MOSIŃSKI ADAM                   2 PL0346-16         G   12:30:46     1200.47  61.05  15-  1-  1  511.120  46.960
   146 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-13        G   12:34:05     1200.44  61.47  18  < 305>  515.090   0.000
   147 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-11             G   12:44:17     1200.30  61.89   5  < 152>  527.270  46.920
   148 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-14        GC  12:39:47     1200.18  62.32  45-  8-  6  521.820  46.900          57.03
   149 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-15        G   12:48:42     1200.14  62.74   5  < 167>  532.500  46.880
   150 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-15        G   12:50:40     1200.09  63.16   2  < 219>  534.840  46.860
   151 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16            12:33:10     1199.91  63.58  35-  9-  6  513.760  46.840
   152 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-15        G   12:44:26     1199.89  64.00   6  < 220>  527.270  46.810
   153 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-14        G   12:33:13     1199.77  64.42   2  < 196>  513.760  46.790
   154 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-16            12:28:55     1199.74  64.84  49-  4-  4  508.590  46.770
   155 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        GC  12:43:39     1199.50  65.26   6  < 166>  526.160  46.750          56.88
   156 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   12:46:21     1199.48  65.68   2  < 172>  529.390  46.730
   157 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        GS  12:38:07     1199.40  66.11  12  < 189>  519.480   0.000          56.84
   158 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-13        GS  12:40:05     1199.36  66.53   2  < 176>  521.820  46.690          56.82
   159 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        G   12:28:30     1198.84  66.95   2  < 184>  507.710  46.670
   160 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   12:55:11     1198.71  67.37   7  < 188>  539.640   0.000
   161 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        G   12:36:34     1198.54  67.79   4  < 212>  517.250  46.620
   162 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   12:33:25     1198.34  68.21   5  < 209>  513.390  46.600
   163 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-12        GS  12:36:20     1198.28  68.63   2  < 199>  516.860  46.580          56.72
   164 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-11        G   12:32:02     1198.27  69.05   3  < 182>  511.700  46.560
   165 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1 PL-0346-13        GS  12:40:52     1198.17  69.47   3  < 221>  522.240  46.540          56.68
   166 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-16            12:44:15     1197.86  69.89   7  < 203>  526.160   0.000
   167 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-13        G   12:49:36     1197.71  70.32   6  < 204>  532.500  46.500
   168 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G   12:51:22     1197.65  70.74  11  < 201>  534.590   0.000
   169 GĘBIK RYSZARD                   2 PL-0346-14        G   12:31:15     1197.61  71.16   2  < 257>  510.480  46.460
   170 ADAMIAK TEODOR                  3 PL-0395-15        G   12:34:01     1197.60  71.58  18-  2-  2  513.790  46.430
   171 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-15        G   12:52:47     1197.25  72.00   4  < 191>  536.110  46.410
   172 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-12        G   12:47:14     1197.08  72.42   3  < 174>  529.390  46.390
   173 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-14        GS  12:39:06     1196.96  72.84   3  < 263>  519.600  46.370          56.52
   174 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   12:47:17     1196.95  73.26   4  < 175>  529.390  46.350
   175 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-12        G   12:47:19     1196.86  73.68   5  < 245>  529.390  46.330
   176 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-15         G   12:41:00     1196.84  74.11   3  < 253>  521.820  46.310
   177 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-15            12:25:10     1196.29  74.53   6  < 274>  502.640  46.290
   178 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-16            12:28:27     1195.89  74.95  62-  3-  3  506.400  46.270
   179 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-14        G   12:44:59     1195.70  75.37  39-  3-  3  526.090  46.240
   180 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-16            12:31:47     1195.55  75.79   3  < 205>  510.240  46.220
   181 KLUKA PIOTR                     1 PL-0346-16            12:39:37     1195.54  76.21   3  < 315>  519.600  46.200
   182 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL0346-14         G   12:33:01     1195.51  76.63   4  < 214>  511.700  46.180
   183 SIKORA JÓZEF                    1 PL-0346-14        G   12:37:53     1195.26  77.05  22-  1-  1  517.410  46.160
   184 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G   12:29:47     1195.22  77.47   3  < 250>  507.710  46.140
   185 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-14        GS  12:39:17     1194.91  77.89   2  < 353>  518.930  46.120          56.28
   186 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         G   12:37:39     1194.80  78.32  16  < 187>  516.930   0.000
   187 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-09        GC  12:37:43     1194.62  78.74  17  < 192>  516.930   0.000          56.24
   188 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   12:56:44     1194.60  79.16   8  < 190>  539.640   0.000
   189 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         G   12:39:52     1194.57  79.58  13  < 229>  519.480   0.000
   190 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-12        G   12:56:47     1194.47  80.00   9  < 195>  539.640   0.000
   191 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-14        GS  12:53:57     1194.14  80.42   5  < 225>  536.110  45.990          56.16
   192 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   12:37:55     1194.06  80.84  18  < 231>  516.930   0.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   193 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-12        GS  12:27:43     1193.73  81.26  35-  5-  5  504.610  45.950          56.11
   194 MADERA WIESŁAW                  3 PL-0346-16        GSM 12:38:22     1193.70  81.68  11-  1-  1  517.310  45.930          56.09
   195 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16             12:57:06     1193.63  82.11  10  < 318>  539.640   0.000
   196 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16        G   12:35:28     1193.50  82.53   3  < 313>  513.760  45.890
   197 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-14        G   12:38:15     1193.49  82.95   5  < 202>  517.080  45.860
   198 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1 PL0346-15         GS  12:38:31     1193.47  83.37   2  < 467>  517.390  45.840          56.01
   199 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        GS  12:38:05     1193.44  83.79   3  < 339>  516.860  45.820          55.99
   200 BERYZEWSKI K & S                2 PL-11             GSM 12:31:17     1193.39  84.21   6  < 331>  508.720  45.800          55.97
   201 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-16            12:53:00     1193.28  84.63  12  < 226>  534.590   0.000
   202 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   12:38:28     1192.89  85.05   6  < 214>  517.080  45.760
   203 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16        G   12:46:06     1192.84  85.47   8  < 211>  526.160   0.000
   204 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-14        G   12:51:27     1192.74  85.89   7  < 217>  532.500   0.000
   205 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL0346-14         GSM 12:32:54     1192.43  86.32   4  < 261>  510.240  45.700          55.87
   206 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16            12:32:27     1192.42  86.74   9  < 247>  509.700   0.000
   207 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL0346-14         GSM 12:32:56     1192.17  87.16  21-  7-  6  510.170  45.650          55.83
   208 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-16            12:31:39     1192.05  87.58   2  < 213>  508.590  45.630
   209 LACH STANISŁAW                  2 PL-0346-16        G   12:27:04     1191.71  88.00   2  < 418>  502.980  45.610
   209 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   12:35:48     1191.71  88.00   6  < 251>  513.390  45.610
   211 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15            12:46:34     1191.58  88.84   9  < 254>  526.160   0.000
   212 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   12:39:06     1191.55  89.26   5  < 230>  517.250  45.550
   213 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-15        G   12:31:55     1191.31  89.68   3  < 413>  508.590  45.530
   214 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-14        G   12:39:09     1191.02  90.11   7  < 223>  517.080   0.000
   214 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-13        GSM 12:34:38     1191.02  90.11   5  < 348>  511.700  45.510          55.69
   216 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-14        G   12:46:47     1190.83  90.95   2  < 287>  526.090  45.460
   217 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            12:52:18     1190.48  91.37   8  < 307>  532.500   0.000
   218 KLOC RYSZARD                    1 PL0346-15         GS  12:29:23     1190.46  91.79  25-  2-  2  505.210  45.420          55.61
   219 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-15        G   12:54:20     1190.30  92.21   3  < 299>  534.840  45.400
   220 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-12        G   12:48:05     1190.00  92.63   7  < 232>  527.270   0.000
   221 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1 PL-098-16             12:43:53     1189.93  93.05   4  < 222>  522.240  45.360
   222 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1 PL0346-15         GS  12:43:58     1189.70  93.47   5  < 256>  522.240  45.340          55.53
   223 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-13        G   12:39:41     1189.56  93.89   8  < 295>  517.080   0.000
   224 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL0346-13         G   12:36:47     1189.37  94.32  15-  1-  1  513.550  45.300
   225 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-15        G   12:55:50     1189.15  94.74   6  < 303>  536.110  45.270
   226 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   12:54:39     1188.90  95.16  13  < 226>  534.590   0.000
   226 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        GS  12:54:39     1188.90  95.16  14  < 228>  534.590   0.000          55.45
   228 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-11             G   12:54:43     1188.73  96.00  15  < 242>  534.590   0.000
   229 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   12:42:01     1188.70  96.42  14  < 252>  519.480   0.000
   230 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  12:40:10     1188.63  96.84   6  < 293>  517.250  45.170          55.37
   231 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-15        G   12:39:56     1188.53  97.26  19  < 240>  516.930   0.000
   232 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-13        G   12:48:48     1188.08  97.68   8  < 234>  527.270   0.000
   233 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-13         GSM 12:40:50     1187.86  98.11  17-  2-  2  517.710  45.110          55.31
   234 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-15            12:49:00     1187.55  98.53   9  < 314>  527.270   0.000
   235 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        GS  12:36:34     1187.53  98.95   4  < 265>  512.500  45.060          55.26
   236 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-15        G   12:42:55     1187.51  99.37   6  < 374>  520.030  45.040
   237 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-15        GS  12:42:34     1187.50  99.79   2  < 335>  519.610  45.020          55.22
   238 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-13        GSM 12:34:51     1187.46 100.21   2  < 239>  510.430  45.000          55.20
   239 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL0346-14         GSM 12:34:57     1187.19 100.63   3  < 330>  510.430  44.980          55.18
   240 BANDURA & PATRZAŁEK             2 PL-0346-16        GSM 12:37:28     1186.80 101.05  16-  1-  1  513.250  44.960          55.16
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   240 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            12:40:34     1186.80 101.05  20  < 244>  516.930   0.000
   242 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15            12:55:27     1186.79 101.89  16  < 258>  534.590   0.000
   243 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         GSM 12:36:26     1186.72 102.32   3  < 298>  511.990  44.890          55.10
   244 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         GC  12:40:37     1186.66 102.74  21  < 259>  516.930   0.000
   245 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   12:51:12     1186.44 103.16   6  < 278>  529.390  44.850
   246 GRUDKOWSKI GRZEGORZ             2 PL-0346-16        GSM 12:25:27     1186.25 103.58  24-  2-  2  498.760  44.830          55.04
   247 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14         GSM 12:34:42     1186.18 104.00  10  < 248>  509.700   0.000          55.02
   248 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16        G   12:34:45     1186.04 104.42  11  < 283>  509.700   0.000
   249 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   12:30:36     1185.64 104.84   2  < 300>  504.610  44.770
   250 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        GS  12:33:14     1185.59 105.26   4          507.710  44.750          54.96
   251 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        G   12:38:04     1185.48 105.68   7  < 304>  513.390   0.000
   252 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        GS  12:43:14     1185.40 106.11  15  < 255>  519.480   0.000          54.92
   253 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-16        G   12:45:26     1184.79 106.53   4  < 356>  521.820  44.680
   254 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        GS  12:49:06     1184.78 106.95  10  < 294>  526.160   0.000          54.88
   255 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            12:43:28     1184.77 107.37  16  < 301>  519.480   0.000
   256 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1 PL0346-15         G   12:45:48     1184.76 107.79   6  < 283>  522.240  44.620
   257 GĘBIK RYSZARD                   2 PL-0346-15        G   12:35:54     1184.68 108.21   3  < 276>  510.480  44.600
   258 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-16            12:56:16     1184.64 108.63  17  < 266>  534.590   0.000
   259 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-13        G   12:41:22     1184.62 109.05  22  < 272>  516.930   0.000
   260 KAWKA JAN                       1 PL-0346-13        G   12:38:08     1184.44 109.47   2  < 385>  513.020  44.540
   261 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-15        G   12:35:49     1184.36 109.89   5  < 262>  510.240  44.510
   262 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-13        GSM 12:35:51     1184.26 110.32   6  < 264>  510.240  44.490          54.72
   263 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-053-16             12:43:46     1184.23 110.74   4  < 281>  519.600  44.470
   264 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-15        G   12:35:53     1184.17 111.16   7  < 311>  510.240   0.000
   265 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15         G   12:37:53     1183.92 111.58   5  < 360>  512.500  44.430
   266 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0354-13        G   12:56:34     1183.86 112.00  18  < 282>  534.590   0.000
   267 GRUDKOWSKI GRZEGORZ             2 PL-0346-15        GSM 12:26:24     1183.58 112.42   2          498.760  44.390          54.62
   268 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-16        GS  13:01:22     1183.57 112.84   4  < 270>  540.140  44.370          54.60
   269 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ ARTUR      4 PL-0346-14        GC  12:58:14     1183.45 113.26   2  < 273>  536.380  44.350          54.58
   270 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-16            13:01:29     1183.26 113.68   5  < 296>  540.140  44.320
   271 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL0346-14         GSM 12:36:11     1183.19 114.11   2  < 285>  510.170  44.300          54.54
   272 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0356-15        G   12:41:54     1183.18 114.53  23  < 291>  516.930   0.000
   273 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ ARTUR      4 PL0346-16         GS  12:58:21     1183.15 114.95   3  < 359>  536.380  44.260          54.50
   274 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL0346-10         GCM 12:29:57     1182.82 115.37   7  < 350>  502.640   0.000          54.48
   275 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        GSM 12:42:45     1182.66 115.79   2          517.710  44.220          54.46
   276 GĘBIK RYSZARD                   2 PL-0346-12        G   12:36:41     1182.53 116.21   4          510.480  44.200
   277 DATA ZBIGNIEW                   1 PL0346-15         G   12:42:31     1182.38 116.63   2  < 279>  517.310  44.180
   278 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G   12:52:51     1182.07 117.05   7  < 302>  529.390   0.000
   279 DATA ZBIGNIEW                   1 PL0346-15         G   12:42:40     1181.97 117.47   3  < 379>  517.310  44.140
   280 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1 PL-0346-10        GC  12:41:55     1181.55 117.89  28-  2-  2  516.240  44.110          54.35
   281 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-12             12:44:46     1181.54 118.32   5  < 312>  519.600  44.090
   282 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        GS  12:57:28     1181.50 118.74  19  < 290>  534.590   0.000          54.31
   283 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1 PL-0346-13        GS  12:47:05     1181.32 119.16   7  < 343>  522.240   0.000          54.29
   283 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16        G   12:36:28     1181.32 119.16  12  < 288>  509.700   0.000
   285 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-16        G   12:36:52     1181.31 120.00   3  < 286>  510.170  44.010
   286 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-11             G   12:36:54     1181.22 120.42   4  < 309>  510.170  43.990
   287 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0346-15        G   12:50:23     1181.21 120.84   3          526.090  43.970
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   288 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0403-16        G   12:36:31     1181.18 121.26  13  < 297>  509.700   0.000
   289 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL0346-15         GS  12:43:15     1181.02 121.68   2  < 291>  517.580  43.920          54.17
   290 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   12:57:42     1180.89 122.11  20  < 349>  534.590   0.000
   291 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL-0346-16            12:43:21     1180.75 122.53   3  < 416>  517.580  43.880
   291 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   12:42:48     1180.75 122.53  24  < 336>  516.930   0.000
   293 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            12:43:06     1180.67 123.37   7  < 346>  517.250   0.000
   294 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   12:50:39     1180.66 123.79  11  < 338>  526.160   0.000
   295 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   12:42:58     1180.64 124.21   9  < 321>  517.080   0.000
   296 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-16        G   13:02:30     1180.63 124.63   6  < 310>  540.140  43.780
   297 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16            12:36:45     1180.54 125.05  14  < 362>  509.700   0.000
   298 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-15        GSM 12:38:42     1180.52 125.47   4          511.990  43.730          53.99
   299 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-14        G   12:58:06     1180.40 125.89   4  < 319>  534.840  43.710
   300 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL0346-13         GS  12:32:30     1180.37 126.32   3  < 370>  504.610  43.690          53.95
   301 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-12         G   12:45:10     1180.19 126.74  17  < 306>  519.480   0.000
   302 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   12:53:38     1180.01 127.16   8  < 361>  529.390   0.000
   303 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-13        GS  12:59:23     1179.86 127.58   7  < 380>  536.110   0.000          53.89
   304 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0393-12        G   12:40:09     1179.80 128.00   8  < 373>  513.390   0.000
   305 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        G   12:41:37     1179.73 128.42  19  < 308>  515.090   0.000
   306 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            12:45:21     1179.70 128.84  18  < 371>  519.480   0.000
   307 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-12        G   12:56:28     1179.49 129.26   9  < 316>  532.500   0.000
   308 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15            12:41:44     1179.42 129.68  20  < 378>  515.090   0.000
   309 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-13        GSM 12:37:34     1179.40 130.11   5  < 389>  510.170  43.500          53.77
   310 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-14        GS  13:03:00     1179.35 130.53   7  < 332>  540.140   0.000          53.75
   311 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-15        GSM 12:37:39     1179.34 130.95   8  < 408>  510.240   0.000          53.73
   312 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-13        G   12:45:39     1179.17 131.37   6  < 320>  519.600  43.440
   313 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16        G   12:40:42     1179.16 131.79   4  < 323>  513.760  43.420
   314 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-16        G   12:52:22     1178.61 132.21  10  < 324>  527.270   0.000
   315 KLUKA PIOTR                     1 PL-0350-14        G   12:45:52     1178.59 132.63   4  < 326>  519.600  43.380
   316 SZPURA STEFAN                   4 PL-0259-14        G   12:56:51     1178.49 133.05  10  < 358>  532.500   0.000
   317 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-16            12:34:43     1178.45 133.47   2  < 457>  506.400  43.330
   318 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   13:02:56     1178.43 133.89  11  < 329>  539.640   0.000
   319 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-13        G   12:58:57     1178.19 134.32   5  < 364>  534.840  43.290
   320 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-16            12:46:08     1177.88 134.74   7  < 383>  519.600   0.000
   321 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   12:44:01     1177.81 135.16  10  < 364>  517.080   0.000
   322 BOCHEŃSKI MAREK                 2 PL0346-14         GSM 12:31:11     1177.80 135.58  10-  1-  1  501.960  43.230          53.50
   323 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16        G   12:41:14     1177.72 136.00   5  < 415>  513.760  43.210
   324 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   12:52:49     1177.42 136.42  11  < 337>  527.270   0.000
   325 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL-0346-14        G   12:44:42     1177.28 136.84  30-  2-  2  517.650  43.160
   326 KLUKA PIOTR                     1 PL-0346-16            12:46:22     1177.25 137.26   5          519.600  43.140
   327 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0393-15        GSM 12:40:11     1177.23 137.68  32-  1-  1  512.310  43.120          53.40
   328 MUŚ JACEK                       4 PL-0346-15        G   13:02:15     1177.15 138.11  15-  2-  2  538.250  43.100
   329 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0418-14         GS  13:03:26     1177.14 138.53  12  < 341>  539.640   0.000          53.36
   330 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        GSM 12:38:38     1177.10 138.95   4  < 334>  510.430  43.060          53.34
   331 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-16            12:37:12     1177.05 139.37   7  < 351>  508.720   0.000
   332 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-14        GS  13:03:54     1177.03 139.79   8  < 333>  540.140   0.000          53.30
   333 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15        GS  13:03:55     1176.99 140.21   9  < 422>  540.140   0.000          53.28
   334 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL0346-14         GSM 12:38:41     1176.97 140.63   5  < 393>  510.430  42.970          53.26
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   335 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-14        GC  12:46:32     1176.83 141.05   3          519.610  42.950          53.24
   336 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15             12:44:18     1176.71 141.47  25  < 382>  516.930   0.000
   337 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-11        G   12:53:13     1176.37 141.89  12  < 388>  527.270   0.000
   338 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16        G   12:52:17     1176.35 142.32  12  < 355>  526.160   0.000
   339 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-10        GS  12:44:23     1176.33 142.74   4  < 444>  516.860  42.870          53.16
   340 SAPIJASZKO MARIAN               4 PL-0346-16        G   12:55:33     1176.27 143.16  20-  2-  2  529.970  42.850
   341 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-14        G   13:03:48     1176.20 143.58  13  < 376>  539.640   0.000
   342 SMUGOWSKI PIOTR                 2 PL-0346-15        G   12:39:01     1175.92 144.00   2          510.370  42.810
   343 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1 PL0346-15             12:49:09     1175.82 144.42   8  < 347>  522.240   0.000
   344 KLOC RYSZARD                    1 PL0346-15         GC  12:34:44     1175.64 144.84   2          505.210  42.760          53.06
   345 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL0346-15         G   12:44:51     1175.56 145.26   2          517.070  42.740
   346 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  12:45:06     1175.30 145.68   8  < 352>  517.250   0.000          53.02
   347 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1 PL-0346-14        G   12:49:22     1175.25 146.11   9  < 394>  522.240   0.000
   348 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        G   12:40:24     1175.24 146.53   6  < 401>  511.700  42.680
   349 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        GS  12:59:55     1175.14 146.95  21  < 377>  534.590   0.000          52.96
   350 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-12        GCM 12:32:48     1174.94 147.37   8  < 354>  502.640   0.000          52.94
   351 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        G   12:38:03     1174.74 147.79   8  < 357>  508.720   0.000
   352 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  12:45:20     1174.68 148.21   9  < 367>  517.250   0.000          52.90
   353 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-14        G   12:46:46     1174.67 148.63   3  < 423>  518.930  42.570
   354 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-11        GCM 12:32:58     1174.48 149.05   9  < 381>  502.640   0.000          52.86
   355 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        GC  12:53:03     1174.33 149.47  13  < 392>  526.160   0.000          52.84
   356 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-15         G   12:49:22     1174.30 149.89   5  < 404>  521.820  42.510
   357 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        GSM 12:38:15     1174.20 150.32   9  < 384>  508.720   0.000          52.80
   358 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-13        G   12:58:31     1174.16 150.74  11  < 398>  532.500   0.000
   359 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ ARTUR      4 PL0346-16         G   13:01:50     1174.13 151.16   4  < 375>  536.380  42.450
   360 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15         G   12:41:31     1174.07 151.58   6  < 368>  512.500  42.430
   361 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   12:55:56     1173.99 152.00   9  < 369>  529.390   0.000
   362 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0256-16            12:39:14     1173.79 152.42  15  < 386>  509.700   0.000
   363 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-14        GSM 12:34:48     1173.73 152.84   2  < 450>  504.470  42.360          52.67
   364 BANASIK JERZY                   4 PL-0259-13            13:00:45     1173.54 153.26   6  < 470>  534.840  42.340
   364 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16            12:45:37     1173.54 153.26  11  < 421>  517.080   0.000
   366 SADOWSKI ROBERT                 1 PL0346-12         GS  12:46:14     1173.17 154.11  21-  2-  2  517.640  42.300          52.61
   367 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   12:45:59     1172.95 154.53  10  < 372>  517.250   0.000
   368 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15         G   12:41:58     1172.86 154.95   7  < 403>  512.500   0.000
   369 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G   12:56:26     1172.69 155.37  10  < 387>  529.390   0.000
   370 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL0346-13         GS  12:35:19     1172.65 155.79   4  < 396>  504.610  42.220          52.53
   371 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   12:48:01     1172.60 156.21  19  < 400>  519.480   0.000
   372 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        G   12:46:09     1172.50 156.63  11  < 411>  517.250   0.000
   373 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0393-12            12:42:52     1172.48 157.05   9  < 449>  513.390   0.000
   374 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0395-14        G   12:48:34     1172.38 157.47   7  < 425>  520.030   0.000
   375 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ ARTUR      4 PL-0346-15        G   13:02:31     1172.37 157.89   5  < 468>  536.380  42.110
   376 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         GSM 13:05:23     1172.15 158.32  14  < 399>  539.640   0.000          52.41
   377 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G   13:01:05     1172.13 158.74  22  < 402>  534.590   0.000
   378 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-13        G   12:44:27     1172.12 159.16  21  < 428>  515.090   0.000
   379 DATA ZBIGNIEW                   1 PL0346-12             12:46:21     1172.11 159.58   4  < 407>  517.310  42.030
   380 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-16            13:02:27     1171.95 160.00   8          536.110   0.000
   381 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL0346-14         G   12:33:54     1171.93 160.42  10          502.640   0.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   382 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         G   12:46:06     1171.91 160.84  26  < 410>  516.930   0.000
   383 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         G   12:48:34     1171.41 161.26   8  < 475>  519.600   0.000
   384 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        G   12:39:18     1171.36 161.68  10  < 460>  508.720   0.000
   385 KAWKA JAN                       1 PL-0346-13        G   12:43:02     1171.19 162.11   3  < 418>  513.020  41.900
   386 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14             12:40:13     1171.14 162.53  16  < 391>  509.700   0.000
   387 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G   12:57:05     1171.00 162.95  11  < 429>  529.390   0.000
   388 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-15        G   12:55:20     1170.84 163.37  13  < 390>  527.270   0.000
   389 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-16        G   12:40:47     1170.70 163.79   6  < 427>  510.170  41.810
   390 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-15        G   12:55:25     1170.63 164.21  14  < 395>  527.270   0.000
   391 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-15        G   12:40:25     1170.60 164.63  17  < 413>  509.700   0.000
   392 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        GS  12:54:33     1170.42 165.05  14          526.160   0.000          52.09
   393 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        G   12:41:14     1170.09 165.47   6  < 452>  510.430  41.730
   394 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1 PL0346-15         G   12:51:21     1170.02 165.89  10  < 440>  522.240   0.000
   395 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-16        G   12:55:40     1169.98 166.32  15  < 433>  527.270   0.000
   396 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-15        GS  12:36:19     1169.93 166.74   5          504.610  41.670          52.01
   397 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1 PL-0346-14        GC  12:46:21     1169.68 167.16   2          516.240  41.650          51.99
   398 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            13:00:16     1169.64 167.58  12  < 406>  532.500   0.000
   399 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   13:06:23     1169.61 168.00  15  < 408>  539.640   0.000
   400 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            12:49:11     1169.52 168.42  20  < 436>  519.480   0.000
   401 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL0346-14         G   12:42:40     1169.16 168.84   7          511.700   0.000
   402 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   13:02:17     1169.06 169.26  23          534.590   0.000
   403 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-15        G   12:43:25     1168.98 169.68   8  < 473>  512.500   0.000
   404 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-14        G   12:51:25     1168.91 170.11   6  < 420>  521.820  41.500
   405 SAPIJASZKO MARIAN               4 PL-0346-14        G   12:58:27     1168.75 170.53   2          529.970  41.480
   406 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            13:00:38     1168.70 170.95  13  < 412>  532.500   0.000
   407 DATA ZBIGNIEW                   1 PL0346-15         GC  12:47:42     1168.53 171.37   5          517.310  41.430          51.78
   408 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        G   13:06:57     1168.18 171.79  16  < 432>  539.640   0.000
   408 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL0346-14         G   12:41:47     1168.18 171.79   9  < 430>  510.240   0.000
   410 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         G   12:47:34     1168.03 172.63  27  < 439>  516.930   0.000
   411 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   12:47:54     1167.87 173.05  12  < 445>  517.250   0.000
   412 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            13:01:00     1167.76 173.47  14  < 447>  532.500   0.000
   413 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-16            12:40:33     1167.70 173.89   4          508.590  41.310
   413 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-15        G   12:41:30     1167.70 173.89  18  < 416>  509.700   0.000
   415 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16        G   12:45:00     1167.64 174.74   6  < 435>  513.760  41.270
   416 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL0103-14         GS  12:48:17     1167.61 175.16   4  < 424>  517.580  41.240          51.60
   416 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-15        G   12:41:32     1167.61 175.16  19  < 431>  509.700   0.000
   418 KAWKA JAN                       1 PL-0346-13        G   12:44:23     1167.59 176.00   4          513.020  41.200
   418 LACH STANISŁAW                  2 PL-0346-16        G   12:35:47     1167.59 176.00   3          502.980  41.200
   420 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-13        GC  12:51:57     1167.51 176.84   7  < 426>  521.820   0.000          51.52
   421 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   12:47:54     1167.49 177.26  12  < 441>  517.080   0.000
   422 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15        G   13:07:41     1167.41 177.68  10  < 456>  540.140   0.000
   423 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-14        GS  12:49:31     1167.40 178.11   4          518.930  41.100          51.46
   424 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL-11                 12:48:22     1167.39 178.53   5          517.580  41.080
   425 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-15        G   12:50:33     1167.16 178.95   8  < 434>  520.030   0.000
   426 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-13        GS  12:52:07     1167.08 179.37   8          521.820   0.000          51.40
   427 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL0346-14         GSM 12:42:17     1166.68 179.79   7          510.170   0.000          51.38
   428 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   12:46:32     1166.59 180.21  22  < 460>  515.090   0.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   429 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-08        G   12:58:50     1166.49 180.63  12          529.390   0.000
   430 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-16            12:42:36     1166.00 181.05  10  < 448>  510.240   0.000
   431 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16        G   12:42:12     1165.83 181.47  20          509.700   0.000
   432 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16             13:07:56     1165.70 181.89  17          539.640   0.000
   433 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   12:57:29     1165.28 182.32  16          527.270   0.000
   434 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0348-13        GS  12:51:20     1165.12 182.74   9  < 437>  520.030   0.000          51.24
   435 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-11        G   12:45:58     1165.08 183.16   7  < 443>  513.760   0.000
   436 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-13        GC  12:50:55     1164.97 183.58  21          519.480   0.000
   437 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0348-13        GS  12:51:25     1164.90 184.00  10          520.030   0.000          51.18
   438 SEWIELSKI BOGDAN                3 PL-0346-14        GSM 12:45:33     1164.70 184.42  15-  1-  1  513.110  40.780          51.16
   439 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-11        G   12:48:55     1164.48 184.84  28  < 471>  516.930   0.000
   440 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1 PL0346-15         GS  12:53:38     1164.07 185.26  11          522.240   0.000          51.12
   441 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   12:49:19     1163.77 185.68  13          517.080   0.000
   442 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-14        G   12:49:49     1163.72 186.11   2          517.640  40.700
   443 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL0346-15         G   12:46:33     1163.54 186.53   8  < 463>  513.760   0.000
   444 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-14        GS  12:49:16     1163.40 186.95   5          516.860  40.650          51.04
   445 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   12:49:43     1163.10 187.37  13  < 454>  517.250   0.000
   446 MUŚ JACEK                       4 PL-0346-14        G   13:07:47     1163.07 187.79   2          538.250  40.610
   447 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G   13:02:56     1162.83 188.21  15  < 453>  532.500   0.000
   448 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-13        G   12:43:49     1162.76 188.63  11          510.240   0.000
   449 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0393-12            12:46:34     1162.66 189.05  10  < 451>  513.390   0.000
   450 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G   12:38:54     1162.64 189.47   3          504.470  40.530
   451 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   12:46:35     1162.61 189.89  11          513.390   0.000
   452 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        G   12:44:05     1162.49 190.32   7          510.430   0.000
   453 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G   13:03:10     1162.24 190.74  16          532.500   0.000
   454 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            12:50:07     1162.06 191.16  14  < 455>  517.250   0.000
   455 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            12:50:08     1162.01 191.58  15  < 462>  517.250   0.000
   456 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15        G   13:09:52     1161.93 192.00  11  < 458>  540.140   0.000
   457 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-16            12:40:52     1161.82 192.42   3          506.400  40.380
   458 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15        G   13:09:55     1161.80 192.84  12          540.140   0.000
   459 ADAMIAK TEODOR                  3 PL-0476-15        GSM 12:47:15     1161.76 193.26   2          513.790  40.340          50.73
   460 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   12:48:23     1161.73 193.68  23          515.090   0.000
   460 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-16            12:42:54     1161.73 193.68  11          508.720   0.000
   462 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            12:50:15     1161.71 194.53  16  < 464>  517.250   0.000
   463 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16        G   12:47:20     1161.48 194.95   9          513.760   0.000
   464 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-13        G   12:50:21     1161.45 195.37  17  < 465>  517.250   0.000
   465 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            12:50:24     1161.32 195.79  18  < 472>  517.250   0.000
   466 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL0354-11             12:50:47     1161.21 196.21   2          517.650  40.190
   467 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1 PL-0346-16        GC  12:50:36     1161.11 196.63   3          517.390  40.170          50.57
   468 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ ARTUR      4 PL-0346-14        GS  13:06:58     1161.08 197.05   6  < 469>  536.380  40.150          50.55
   469 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ ARTUR      4 PL0346-16         G   13:07:03     1160.87 197.47   7          536.380   0.000
   470 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-12        GS  13:05:52     1160.51 197.89   7  < 474>  534.840   0.000          50.51
   471 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12             12:50:30     1160.34 198.32  29          516.930   0.000
   472 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        G   12:50:48     1160.27 198.74  19          517.250   0.000
   473 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15         G   12:46:48     1160.03 199.16   9          512.500   0.000
   474 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-13        G   13:06:05     1159.96 199.58   8          534.840   0.000
   475 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-12         G   12:52:58     1159.91 200.00   9          519.600   0.000
   --------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   476 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL0346-14         GSM 12:44:55     1159.70   0.00   8          510.170   0.000          50.39
   477 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12             12:50:45     1159.69   0.00  30          516.930   0.000
   478 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-14        GS  13:06:13     1159.63   0.00   9          534.840   0.000          50.35
   479 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-16        G   12:50:57     1159.48   0.00   3          517.070   0.000
   480 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-13            13:10:54     1159.35   0.00  13          540.140   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------         





            PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 05.06.17 GENTHIN-2                                
            Loty Średnie (300-600) [ 9]                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4    61    7    18   207.27     
              2 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    69    7    18   205.30     
              3 LISOWSKI        JANUSZ          1    69    7    22   204.29     
              4 PISKULAK        ANDRZEJ         4    67    7    27   202.70     
              5 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    57    7    14   202.57     
              6 MADERA          EUGENIUSZ       3    34    7    14   202.22     
              7 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    39    7    15   201.97     
              8 URBANOWICZ      DOROTA          1    54    7    13   200.75     
              9 JUREK           STANISŁAW       1    57    7    26   200.19     
             10 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    38    7    13   199.31     
             11 SZPURA          STEFAN          4    70    7    17   192.10     
             12 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    48    7    14   192.09     
             13 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    62    7    16   191.02     
             14 BERYZEWSKI      K & S           2    60    7    13   190.84     
             15 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    54    7    12   190.47     
             16 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    25    7    12   190.41     
             17 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    45    7    12   186.63     
             18 DZIARSKI        PIOTR           1    39    7    10   185.94     
             19 GĘBIK           RYSZARD         2    22    7     7   184.67     
             20 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    53    7    12   183.14     
             21 DOMARADZKI      ADAM            4    81    7    15   181.29     
             22 SADOWSKI        ROBERT          1    58    7    15   181.24     
             23 GUZIK           TADEUSZ         3    24    7     9   179.46     
             24 BACZYŃSKI       ADAM            2    39    7     8   177.90     
             25 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    29    7     9   177.35     
             26 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    38    7     8   177.26     
             27 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    62    7    13   177.08     
             28 MUSIAŁ          LUCJAN          4    41    7    12   174.78     
             29 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ ARTUR   4    27    7     8   174.48     
             30 MAZUR           STANISŁAW       3    33    7     8   169.81     
             31 BANASIK         JERZY           4    36    7    10   169.71     
             32 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    61    7     7   165.92     
             33 HALCZUK         BOGDAN          1    55    7     7   164.38     
             34 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    37    7     7   162.35     
             35 KONOFACKI       JÓZEF           4    44    7     8   161.47     
             36 TOCZEK          ROMAN           2    28    6     6   147.84     
             37 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    24    5     5   139.74     
             38 MAŚLEJAK        JAN             4    21    6     6   138.34     
             39 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    35    6     6   134.66     
             40 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    45    5     5   130.72     
             41 MAZUR           MACIEJ          1    31    5     5   127.63     
             42 DOMAGALSKI      JAN             3    29    5     5   123.75     
             43 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    19    5     5   121.77     
             44 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    37    4     4    98.55     
             45 DATA            ZBIGNIEW        1    31    4     4    98.16     
             46 MADERA          WIESŁAW         3    26    4     4    97.82     
             47 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    35    4     4    95.18     
             48 SAPIJASZKO      MARIAN          4    34    4     4    94.36     
             49 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    17    4     4    93.09     
             50 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    25    3     3    75.63     
             51 PAWLIK          TADEUSZ         1    35    3     3    74.61     
             52 CIEŚLIK         ANTONI          2    20    3     3    72.42     
             53 MYRDZIO         JOLANTA         2    69    3     3    71.57     
             54 LACH            STANISŁAW       2    21    3     3    69.86     
             55 MUŚ             JACEK           4    35    3     3    66.79     
             56 SEWIELSKI       BOGDAN          3    23    2     2    55.23     
             57 SMUGOWSKI       PIOTR           2    28    2     2    51.96     
             58 KAWKA           JAN             1    27    2     2    50.65     
             59 BARCZYK         JERZY           3    17    2     2    48.23     
             60 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    36    2     2    45.31     
             61 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    23    2     2    43.34     
             62 KLOC            RYSZARD         1    33    1     1    28.65     
             63 NANASIK         KRZYSZTOF       1     7    1     1    25.09     
             64 ADAMIAK         TEODOR          3    26    1     1    23.22     
             65 MOSIŃSKI        ADAM            2    12    1     1    20.58     
             66 KLUKA           PIOTR           1    50    1     1    20.35     
             67 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    29    0     0     0.00     
             68 SIKORA          JÓZEF           1    22    0     0     0.00     
             69 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    33    0     0     0.00     
             70 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    26    0     0     0.00     
             71 GAŁDA           MARIAN          1    36    0     0     0.00     
             72 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    20    0     0     0.00   




           PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  7                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-2 z dnia 05.06.17                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  336.508 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   72                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2753                           
      5.Ilość konkursów.......................:  551                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1374.63                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1271.52                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,17,24                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,40,24                         
     10.Czas trwania konkursu.................:23 min.  0 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 1]F                                                          
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 01 | Brzeg Dolny             |   27   | 1100   |  199  |18.09|      
          | 02 | Wolow                   |   17   |  595   |  105  |17.65|      
          | 03 | Juszczyn                |   13   |  393   |   92  |23.41|      
          | 04 | Roscislawice            |   15   |  665   |  155  |23.31|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   72   | 2753   |  551  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
  



        
                                  PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  7. Lot do MP w kat.A, B.
                                         z lotu GENTHIN-2, w dniu 05.06.17      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+--------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |    PUNKTY    |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |InterM.  GMP  |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+--------------+
     1 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        GC  10:17:24     1374.63   0.36  61- 18-  7  333.210  30.000
     2 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   10:18:49     1366.64   0.73   2  <   7>  333.210  29.980
     3 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         GC  10:37:08     1365.83   1.09  38- 13-  7  358.030  29.960
     4 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         GS  10:22:14     1364.95   1.45  62- 16-  7  337.460  29.950
     5 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16        GS  10:21:35     1364.16   1.82  58- 15-  7  336.380  29.930
     6 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        GS  10:34:03     1363.64   2.18  67- 27-  7  353.250  29.910
     7 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   10:19:35     1362.36   2.54   3  <   8>  333.210  29.890
     8 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16        G   10:19:41     1361.80   2.91   4  <  24>  333.210  29.870
     9 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  10:21:57     1360.52   3.27  57- 26-  7  335.980  29.850
    10 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GS  10:22:52     1360.01   3.63  69- 22-  7  337.100  29.840
    11 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            10:22:58     1359.46   4.00   2  <  12>  337.100  29.820
    12 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16        G   10:23:11     1358.27   4.36   3  <  48>  337.100  29.800
    13 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        GC  10:35:07     1358.04   4.72   2  <  63>  353.250  29.780
    14 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-15        G   10:18:05     1356.37   5.09  24-  5-  5  329.710  29.760
    15 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   10:29:13     1356.32   5.45  54- 13-  7  344.800  29.750
    16 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            10:22:48     1353.87   5.81  69- 18-  7  335.490  29.730
    17 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16        G   10:22:49     1353.78   6.18   2  <  19>  335.490  29.710
    18 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        GSM 10:16:10     1353.38   6.54  60- 13-  7  326.390  29.690
    19 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            10:22:57     1353.06   6.90   3  <  46>  335.490  29.670
    20 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   10:23:36     1350.64   7.26  48- 14-  7  335.770  29.650
    21 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16        G   10:30:18     1350.57   7.63   2  <  33>  344.800  29.640
    22 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   10:23:39     1350.37   7.99   2  <  50>  335.770  29.620
    23 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            10:34:49     1350.18   8.35  70- 17-  7  350.800  29.600
    24 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            10:21:49     1350.03   8.72   5  <  45>  333.210  29.580
    25 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-15        GS  10:30:23     1349.97   9.08  31-  5-  5  344.760  29.560
    26 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ ARTUR      4 PL-0346-15        GS  10:37:53     1349.04   9.44  27-  8-  7  354.640  29.550
    27 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        GC  10:21:08     1346.67   9.81  38-  8-  7  331.460  29.530
    28 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G   10:16:15     1345.00  10.17  39- 15-  7  324.480  29.510
    29 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-15        G   10:15:28     1344.59  10.53  69-  3-  3  323.330  29.490
    30 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-16        G   10:28:24     1343.02  10.90  39- 10-  7  340.320  29.470
    31 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        GS  10:24:36     1340.55  11.26  57- 14-  7  334.600  29.450
    32 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   10:24:45     1339.74  11.62   2  <  39>  334.600  29.440
    33 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   10:32:23     1339.64  11.99   3  <  53>  344.800  29.420
    34 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        G   10:17:15     1339.44  12.35   2  <  56>  324.480  29.400
    35 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   10:26:32     1338.63  12.71  34- 14-  7  336.710  29.380
    36 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   10:26:35     1338.36  13.08   2  <  37>  336.710  29.360
    37 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   10:26:39     1338.01  13.44   3  <  38>  336.710  29.350
    38 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   10:26:43     1337.66  13.80   4  <  44>  336.710  29.330
    39 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16            10:25:12     1337.33  14.17   3  <  40>  334.600  29.310
    40 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        GS  10:25:18     1336.80  14.53   4  <  42>  334.600  29.290
    41 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-11        G   10:21:43     1336.39  14.89   2  <  77>  329.710  29.270
    42 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   10:25:41     1334.75  15.26   5  <  91>  334.600  29.250
    43 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-15        G   10:15:25     1334.68  15.62  45-  5-  5  320.880  29.240
    44 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-10        GS  10:27:19     1334.47  15.98   5  <  99>  336.710  29.220
    45 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            10:24:42     1334.44  16.35   6  <  70>  333.210  29.200
    46 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-09        GS  10:26:25     1334.40  16.71   4  <  47>  335.490  29.180
    47 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         GC  10:26:29     1334.05  17.07   5  <  51>  335.490  29.160
    48 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GS  10:27:46     1333.64  17.44   4  <  78>  337.100  29.150
    49 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-14        GS  10:28:20     1333.58  17.80  29-  5-  5  337.840  29.130
    50 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   10:26:48     1333.48  18.16   3  < 145>  335.770  29.110
    51 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0356-15        G   10:26:36     1333.43  18.53   6  <  69>  335.490  29.090
    52 GRUDKOWSKI GRZEGORZ             2 PL-0346-16        G   10:13:26     1332.53  18.89  25-  3-  3  317.720  29.070
    53 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16            10:33:53     1331.87  19.25   4  <  58>  344.800  29.050
    54 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-16        GS  10:31:08     1331.77  19.61  24-  9-  7  341.110  29.040
    55 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        G   10:27:20     1331.49  19.98   2  <  84>  335.980  29.020
    56 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        G   10:18:48     1330.93  20.34   3  <  59>  324.480  29.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    57 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-15        GSM 10:21:31     1330.86  20.70  29-  9-  7  328.080  28.980
    58 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-12        GC  10:34:06     1330.76  21.07   5  < 138>  344.800  28.960
    59 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G   10:18:51     1330.65  21.43   4  <  59>  324.480  28.950
    59 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16            10:18:51     1330.65  21.43   5  < 106>  324.480  28.950
    61 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        GS  10:44:18     1329.48  22.16   2  <  79>  358.030  28.910
    62 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL0268-16             10:21:02     1329.29  22.52  39-  8-  7  327.050  28.890
    63 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   10:40:45     1329.26  22.88   3  <  64>  353.250  28.870
    64 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-16            10:40:47     1329.09  23.25   4  <  66>  353.250  28.850
    65 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-14        GS  10:44:49     1328.75  23.61  41- 12-  7  358.520  28.840
    66 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   10:40:55     1328.42  23.97   5  <  88>  353.250  28.820
    67 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   10:35:17     1328.21  24.34  54- 12-  7  345.710  28.800
    68 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-16        G   10:31:14     1328.16  24.70   2  <  96>  340.320  28.780
    69 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            10:27:40     1327.80  25.06   7  <  73>  335.490  28.760
    70 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   10:25:57     1327.79  25.43   7  <  71>  333.210  28.750
    71 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        GS  10:25:59     1327.62  25.79   8  <  98>  333.210   0.000
    72 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0393-15        GS  10:25:31     1327.10  26.15  45- 12-  7  332.460  28.710
    73 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-13        G   10:27:52     1326.75  26.52   8  < 157>  335.490   0.000
    74 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-15        GS  10:29:35     1325.54  26.88  55-  7-  7  337.460  28.670
    75 KLOC RYSZARD                    1 PL0346-15         GS  10:19:50     1325.47  27.24  33-  1-  1  324.520  28.650
    76 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-16            10:21:15     1325.44  27.61   2  < 118>  326.390  28.640
    77 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-15        GCM 10:23:49     1325.11  27.97   3  < 206>  329.710  28.620
    78 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            10:29:24     1325.08  28.33   5  <  81>  337.100  28.600
    79 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         GC  10:45:13     1324.97  28.70   3  <  93>  358.030  28.580
    80 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            10:39:46     1324.94  29.06   2  < 123>  350.800  28.560
    81 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GS  10:29:29     1324.65  29.42   6  <  82>  337.100  28.550
    82 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            10:29:31     1324.47  29.79   7  < 122>  337.100  28.530
    83 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-16        G   10:25:16     1324.43  30.15   2  < 262>  331.460  28.510
    84 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   10:28:42     1324.32  30.51   3  <  87>  335.980  28.490
    85 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-15        GS  10:32:35     1324.27  30.88   2  <  90>  341.110  28.470
    86 SEWIELSKI BOGDAN                3 PL-0346-14        G   10:26:48     1324.03  31.24  23-  2-  2  333.390  28.450
    87 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            10:28:47     1323.89  31.60   4  <  92>  335.980  28.440
    88 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G   10:41:50     1323.86  31.97   6  < 108>  353.250  28.420
    89 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL-0346-16        G   10:28:40     1323.78  32.33  37-  4-  4  335.800  28.400
    90 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-14        GS  10:32:41     1323.76  32.69   3  < 207>  341.110  28.380
    91 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        G   10:27:49     1323.49  33.05   6  < 140>  334.600  28.360
    92 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-13        G   10:28:54     1323.28  33.42   5  <  94>  335.980  28.350
    93 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16             10:45:36     1323.10  33.78   4  < 104>  358.030  28.330
    94 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            10:29:00     1322.76  34.14   6  < 126>  335.980  28.310
    95 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ ARTUR      4 PL-0346-15        GS  10:43:08     1322.63  34.51   2  < 105>  354.640  28.290
    96 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-16        GS  10:32:22     1322.32  34.87   3  < 220>  340.320  28.270
    97 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0353-15        G   10:30:28     1322.17  35.23  61-  7-  7  337.770  28.250
    98 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        GC  10:27:04     1321.91  35.60   9  < 101>  333.210   0.000
    99 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   10:29:45     1321.73  35.96   6  < 146>  336.710  28.220
   100 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14         GSM 10:22:58     1321.63  36.32  53- 12-  7  327.720  28.200
   101 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        G   10:27:08     1321.56  36.69  10  < 101>  333.210   0.000
   101 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        GS  10:27:08     1321.56  36.69  11  < 130>  333.210   0.000
   103 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1 PL0346-15         G   10:29:13     1321.43  37.41  19-  5-  5  335.930  28.150
   104 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   10:46:00     1321.14  37.78   5  < 120>  358.030  28.130
   105 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ ARTUR      4 PL0346-16         G   10:43:27     1321.07  38.14   3  < 329>  354.640  28.110
   106 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-12        GS  10:20:39     1320.90  38.50   6  < 107>  324.480  28.090
   107 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-15        GS  10:20:42     1320.64  38.87   7  < 117>  324.480  28.070
   108 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0354-13        G   10:42:30     1320.56  39.23   7  < 109>  353.250  28.050
   109 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        GC  10:42:31     1320.48  39.59   8  < 111>  353.250   0.000
   110 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-15            10:36:49     1320.43  39.96   2  < 116>  345.710  28.020
   111 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   10:42:33     1320.31  40.32   9  < 160>  353.250   0.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   112 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL0346-14         GSM 10:23:34     1319.89  40.68   2  < 251>  328.080  27.980
   113 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-16            10:30:41     1319.84  41.05   2  < 129>  337.460  27.960
   114 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-16             10:38:25     1319.70  41.41  81- 15-  7  347.630  27.950
   115 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-16        G   10:20:51     1319.59  41.77  33-  8-  7  324.420  27.930
   116 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   10:37:00     1319.50  42.14   3  < 119>  345.710  27.910
   117 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   10:21:01     1318.94  42.50   8  < 154>  324.480   0.000
   118 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0217-13            10:22:29     1318.84  42.86   3  < 125>  326.390  27.870
   119 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-16        G   10:37:11     1318.58  43.23   4  < 190>  345.710  27.850
   120 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        G   10:46:33     1318.47  43.59   6  < 135>  358.030  27.840
   121 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        G   10:24:10     1318.44  43.95  25- 12-  7  328.510  27.820
   122 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   10:30:42     1318.34  44.32   8  < 158>  337.100   0.000
   123 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            10:41:06     1318.30  44.68   3  < 167>  350.800  27.780
   124 GĘBIK RYSZARD                   2 PL-0346-14        G   10:24:15     1318.15  45.04  22-  7-  7  328.550  27.760
   125 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-13        G   10:22:37     1318.13  45.41   4  < 194>  326.390  27.750
   126 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-13        G   10:29:55     1318.00  45.77   7  < 132>  335.980  27.730
   127 MADERA WIESŁAW                  3 PL-0346-16        G   10:30:43     1317.94  46.13  26-  4-  4  337.020  27.710
   127 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         GCM 10:25:23     1317.94  46.13  28-  6-  6  329.990  27.710
   129 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-11             G   10:31:04     1317.86  46.86   3  < 150>  337.460  27.670
   130 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   10:27:51     1317.82  47.22  12  < 204>  333.210   0.000
   131 GĘBIK RYSZARD                   2 PL-0346-12        G   10:24:20     1317.71  47.58   2  < 133>  328.550  27.640
   132 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   10:30:01     1317.48  47.95   8  < 151>  335.980   0.000
   133 GĘBIK RYSZARD                   2 PL-0261-15        G   10:24:26     1317.19  48.31   3  < 234>  328.550  27.600
   134 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16            10:27:30     1316.67  48.67   2  < 141>  332.460  27.580
   135 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-16            10:18:43     1316.61  49.04   2  < 230>  320.880  27.560
   135 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        G   10:46:56     1316.61  49.04   7  < 139>  358.030  27.560
   137 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16        GS  10:30:30     1316.56  49.76   2  < 168>  336.380  27.530
   138 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15            10:36:56     1316.37  50.13   6  < 198>  344.800  27.510
   139 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   10:47:00     1316.29  50.49   8  < 225>  358.030   0.000
   140 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        GS  10:29:15     1316.03  50.85   7  < 147>  334.600  27.470
   141 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-15        GS  10:27:41     1315.72  51.22   3  < 163>  332.460  27.450
   142 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-13        G   10:24:41     1315.71  51.58   2  < 144>  328.510  27.440
   143 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-13            10:23:36     1315.57  51.94   2  < 228>  327.050  27.420
   144 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        GSM 10:24:44     1315.44  52.31   3  < 154>  328.510  27.400
   145 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL0346-15         G   10:30:18     1315.20  52.67   4  < 148>  335.770  27.380
   146 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   10:31:02     1315.10  53.03   7  < 218>  336.710  27.360
   147 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   10:29:27     1314.99  53.40   8  < 151>  334.600   0.000
   148 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16            10:30:21     1314.94  53.76   5  < 267>  335.770  27.330
   149 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-16             10:39:25     1314.71  54.12   2  < 166>  347.630  27.310
   150 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-16        G   10:31:42     1314.61  54.49   4  < 209>  337.460  27.290
   151 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            10:30:37     1314.39  54.85   9  < 153>  335.980   0.000
   151 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   10:29:34     1314.39  54.85   9  < 267>  334.600   0.000
   153 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            10:30:39     1314.22  55.58  10  < 176>  335.980   0.000
   154 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G   10:21:55     1314.13  55.94   9  < 203>  324.480   0.000
   154 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0393-11        GS  10:32:05     1314.13  55.94   2  < 289>  337.840  27.220
   154 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL0346-14         GSM 10:24:59     1314.13  55.94   4  < 162>  328.510  27.220
   157 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12             10:30:18     1314.10  57.03   9  < 255>  335.490   0.000
   158 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            10:31:32     1314.06  57.39   9  < 169>  337.100   0.000
   159 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-16            10:37:26     1313.71  57.76   2  < 232>  344.760  27.130
   160 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-16            10:43:56     1313.52  58.12  10  < 192>  353.250   0.000
   161 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16        G   10:24:30     1313.51  58.48   2  < 175>  327.720  27.090
   162 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        G   10:25:07     1313.43  58.84   5  < 165>  328.510  27.070
   163 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-13         GS  10:28:08     1313.38  59.21   4  < 164>  332.460  27.050
   164 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        G   10:28:10     1313.21  59.57   5  < 266>  332.460  27.040
   165 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL0346-14         G   10:25:11     1313.08  59.93   6  < 197>  328.510  27.020
   166 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-16             10:39:51     1312.55  60.30   3  < 229>  347.630  27.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   167 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            10:42:19     1312.30  60.66   4  < 173>  350.800  26.980
   168 SADOWSKI ROBERT                 1 PL0346-15         G   10:31:21     1312.19  61.02   3  < 308>  336.380  26.960
   169 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-12         G   10:31:57     1311.93  61.39  10  < 172>  337.100   0.000
   170 BANASIK JERZY                   4 PL0346-16         G   10:44:29     1311.70  61.75  36- 10-  7  353.480  26.930
   171 BANASIK JERZY                   4 PL-0259-15        GS  10:44:31     1311.53  62.11   2  < 287>  353.480  26.910
   172 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            10:32:04     1311.33  62.48  11  < 174>  337.100   0.000
   173 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            10:42:31     1311.32  62.84   5  < 210>  350.800  26.870
   174 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            10:32:12     1310.65  63.20  12  < 184>  337.100   0.000
   175 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16            10:25:05     1310.44  63.57   3  < 185>  327.720  26.840
   176 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            10:31:25     1310.29  63.93  11  < 177>  335.980   0.000
   177 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  10:31:26     1310.20  64.29  12  < 182>  335.980   0.000
   178 SEWIELSKI BOGDAN                3 PL-0346-15        GS  10:29:29     1310.07  64.66   2          333.390  26.780
   179 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1 PL0346-15         GS  10:35:07     1309.95  65.02  35-  4-  4  340.740  26.760
   180 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-16        GS  10:32:14     1309.75  65.38  17-  4-  4  336.910  26.750
   181 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        GS  10:22:49     1309.11  65.75   2  < 263>  324.420  26.730
   182 DATA ZBIGNIEW                   1 PL-0346-14        GC  10:31:41     1309.01  66.11  31-  4-  4  336.000  26.710
   182 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            10:31:40     1309.01  66.11  13  < 237>  335.980   0.000
   184 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-13        GC  10:32:34     1308.79  66.84  13  < 187>  337.100   0.000
   185 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16        G   10:25:26     1308.61  67.20   4  < 201>  327.720  26.650
   186 SAPIJASZKO MARIAN               4 PL-0346-16        G   10:41:07     1308.45  67.56  34-  4-  4  348.200  26.640
   187 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   10:32:40     1308.28  67.93  14  < 191>  337.100   0.000
   188 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL0346-15         GS  10:31:41     1308.23  68.29   2  < 434>  335.800  26.600
   189 CIEŚLIK ANTONI                  2 PL-0346-16        GSM 10:26:01     1308.04  68.65  20-  3-  3  328.340  26.580
   190 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   10:39:18     1308.02  69.02   5  < 200>  345.710  26.560
   191 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            10:32:49     1307.52  69.38  15  < 273>  337.100   0.000
   192 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-13        G   10:45:15     1307.12  69.74  11  < 196>  353.250   0.000
   193 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-12        G   10:27:28     1307.06  70.11   2  < 199>  329.990  26.510
   194 BERYZEWSKI K & S                2 PL0346-14         G   10:24:43     1307.04  70.47   5  < 238>  326.390  26.490
   195 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL-0346-14        G   10:32:21     1307.01  70.83  35-  3-  3  336.360  26.470
   196 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   10:45:17     1306.96  71.20  12  < 212>  353.250   0.000
   197 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        GCM 10:26:22     1306.90  71.56   7  < 252>  328.510  26.440
   198 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   10:38:52     1306.72  71.92   7  < 202>  344.800  26.420
   199 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-12        G   10:27:33     1306.63  72.28   3  < 384>  329.990  26.400
   200 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-16        G   10:39:35     1306.62  72.65   6  < 279>  345.710  26.380
   201 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0256-16        G   10:25:49     1306.61  73.01   5  < 327>  327.720  26.360
   202 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14            10:38:54     1306.56  73.37   8  < 235>  344.800   0.000
   203 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G   10:23:23     1306.37  73.74  10  < 258>  324.480   0.000
   204 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-13        G   10:30:04     1306.36  74.10  13  < 216>  333.210   0.000
   205 KAWKA JAN                       1 PL-0346-13        G   10:29:09     1306.28  74.46  27-  2-  2  331.990  26.290
   206 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0362-16        G   10:27:25     1306.21  74.83   4  < 231>  329.710  26.270
   207 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-14        GS  10:36:09     1306.18  75.19   4  < 316>  341.110  26.250
   208 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-13        GSM 10:26:16     1306.14  75.55  62- 13-  7  328.190  26.240
   209 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         G   10:33:22     1306.13  75.92   5  < 211>  337.460  26.220
   210 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-15        G   10:43:35     1306.11  76.28   6  < 215>  350.800  26.200
   211 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-16        G   10:33:24     1305.96  76.64   6  < 235>  337.460  26.180
   212 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-16        GS  10:45:30     1305.92  77.01  13  < 217>  353.250   0.000
   213 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-16            10:26:19     1305.88  77.37   2  < 214>  328.190  26.150
   214 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-15        G   10:26:20     1305.80  77.73   3  < 250>  328.190  26.130
   215 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-14        G   10:43:40     1305.71  78.10   7  < 257>  350.800  26.110
   216 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-13        G   10:30:12     1305.68  78.46  14  < 219>  333.210   0.000
   217 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-16            10:45:33     1305.67  78.82  14  < 278>  353.250   0.000
   218 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        GS  10:32:58     1305.25  79.19   8  < 270>  336.710   0.000
   219 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16        G   10:30:19     1305.09  79.55  15  < 226>  333.210   0.000
   220 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-16        G   10:35:47     1304.99  79.91   4  < 242>  340.320  26.020
   221 SMUGOWSKI PIOTR                 2 PL0346-14         G   10:26:34     1304.98  80.28  28-  2-  2  328.290  26.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   222 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL0346-12         G   10:29:59     1304.91  80.64  37-  7-  7  332.730  25.980
   223 SMUGOWSKI PIOTR                 2 PL0346-14         G   10:26:36     1304.81  81.00   2          328.290  25.960
   224 MAŚLEJAK JAN                    4 PL-0346-14        G   10:41:36     1304.76  81.37  21-  6-  6  347.850  25.950
   225 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-14        G   10:49:25     1304.70  81.73   9  < 291>  358.030   0.000
   226 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   10:30:25     1304.57  82.09  16  < 290>  333.210   0.000
   227 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-14        GS  10:46:48     1304.56  82.46  44-  8-  7  354.580  25.890
   228 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL0346-14         G   10:25:42     1304.55  82.82   3  < 233>  327.050  25.870
   229 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-16             10:41:30     1304.43  83.18   4  < 275>  347.630  25.850
   230 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-12        GCM 10:21:01     1304.30  83.55   3  < 296>  320.880  25.840
   231 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-13        GCM 10:27:50     1304.06  83.91   5          329.710  25.820
   232 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0346-16        G   10:39:24     1303.93  84.27   3  < 399>  344.760  25.800
   233 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-13        GCM 10:25:52     1303.68  84.63   4  < 265>  327.050  25.780
   234 GĘBIK RYSZARD                   2 PL0356-15         G   10:27:03     1303.51  85.00   4  < 244>  328.550  25.760
   235 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-13        GS  10:33:55     1303.35  85.36   7  < 240>  337.460  25.750
   235 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16            10:39:33     1303.35  85.36   9  < 241>  344.800   0.000
   237 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   10:32:47     1303.34  86.09  14  < 247>  335.980   0.000
   238 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        G   10:25:27     1303.21  86.45   6  < 292>  326.390  25.690
   239 DATA ZBIGNIEW                   1 PL0346-15         GC  10:32:50     1303.17  86.81   2  < 324>  336.000  25.670
   240 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-16        G   10:33:58     1303.10  87.18   8  < 256>  337.460   0.000
   241 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-16            10:39:38     1302.94  87.54  10  < 396>  344.800   0.000
   242 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-15         G   10:36:13     1302.83  87.90   5  < 336>  340.320  25.620
   243 MUŚ JACEK                       4 PL0349-16             10:48:35     1302.53  88.27  35-  3-  3  356.350  25.600
   244 GĘBIK RYSZARD                   2 PL-0207-13        G   10:27:17     1302.31  88.63   5  < 254>  328.550  25.580
   245 MAŚLEJAK JAN                    4 PL0346-11         G   10:42:08     1302.16  88.99   2  < 408>  347.850  25.560
   246 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-16            10:47:20     1302.01  89.36   2  < 359>  354.580  25.550
   247 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   10:33:03     1302.00  89.72  15  < 249>  335.980   0.000
   248 LACH STANISŁAW                  2 PL-0346-16        G   10:21:43     1301.98  90.08  21-  3-  3  321.220  25.510
   249 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        G   10:33:04     1301.91  90.45  16  < 333>  335.980   0.000
   250 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-16            10:27:06     1301.83  90.81   4  < 281>  328.190  25.470
   251 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-15        G   10:27:02     1301.73  91.17   3  < 272>  328.080  25.450
   252 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL0346-14         G   10:27:23     1301.63  91.54   8  < 370>  328.510   0.000
   253 CIEŚLIK ANTONI                  2 PL-0346-11        GSM 10:27:17     1301.47  91.90   2  < 528>  328.340  25.420
   254 GĘBIK RYSZARD                   2 PL-0346-12        G   10:27:27     1301.45  92.26   6  < 280>  328.550  25.400
   255 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   10:32:47     1301.44  92.63  10  < 317>  335.490   0.000
   256 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-12             10:34:19     1301.34  92.99   9  < 274>  337.460   0.000
   257 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            10:44:36     1301.19  93.35   8  < 303>  350.800   0.000
   258 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL0346-13         GS  10:24:23     1301.13  93.72  11  < 259>  324.480   0.000
   259 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G   10:24:26     1300.87  94.08  12  < 282>  324.480   0.000
   260 GRUDKOWSKI GRZEGORZ             2 PL-0346-15        GSM 10:19:15     1300.80  94.44   2  < 481>  317.720  25.290
   261 BARCZYK JERZY                   3 PL-0346-16        GS  10:29:59     1300.75  94.81  17-  2-  2  331.670  25.270
   262 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15         G   10:29:54     1300.35  95.17   3  < 297>  331.460  25.250
   263 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0335-15        G   10:24:30     1300.28  95.53   3  < 334>  324.420  25.240
   264 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-14        G   10:30:55     1300.15  95.90   2  < 269>  332.730  25.220
   265 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-13        G   10:26:34     1300.05  96.26   5  < 343>  327.050  25.200
   266 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0393-11        G   10:30:44     1300.03  96.62   6  < 352>  332.460  25.180
   267 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL0346-15         G   10:33:18     1299.92  96.99   6  < 340>  335.770  25.160
   267 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   10:32:24     1299.92  96.99  10  < 322>  334.600   0.000
   269 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16        G   10:30:58     1299.90  97.71   3  < 423>  332.730  25.130
   270 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   10:34:03     1299.79  98.07   9  < 393>  336.710   0.000
   271 NANASIK KRZYSZTOF               1 PL0346-15         G   10:34:00     1299.77  98.44   7-  1-  1  336.640  25.090
   272 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-13        GSM 10:27:29     1299.41  98.80   4  < 300>  328.080  25.070
   273 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GC  10:34:26     1299.37  99.16  16  < 298>  337.100   0.000
   274 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-13        GS  10:34:50     1298.76  99.53  10  < 295>  337.460   0.000
   275 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   10:42:43     1298.50  99.89   5  < 276>  347.630  25.020
   276 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   10:42:44     1298.42 100.25   6  < 377>  347.630  25.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   277 MADERA WIESŁAW                  3 PL-0346-16        GS  10:34:34     1298.40 100.62   2  < 407>  337.020  24.980
   278 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   10:47:05     1298.32 100.98  15  < 283>  353.250   0.000
   279 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-12        G   10:41:17     1298.28 101.34   7  < 301>  345.710  24.950
   280 GĘBIK RYSZARD                   2 PL-0346-13        G   10:28:04     1298.27 101.71   7          328.550  24.930
   281 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-15        G   10:27:48     1298.22 102.07   5  < 286>  328.190  24.910
   282 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        G   10:24:57     1298.18 102.43  13  < 401>  324.480   0.000
   283 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   10:47:08     1298.08 102.80  16  < 284>  353.250   0.000
   284 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-16            10:47:09     1298.00 103.16  17  < 285>  353.250   0.000
   285 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        G   10:47:10     1297.92 103.52  18  < 288>  353.250   0.000
   286 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-16            10:27:52     1297.88 103.89   6  < 366>  328.190  24.820
   287 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-15        G   10:47:22     1297.81 104.25   3  < 389>  353.480  24.800
   288 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-16            10:47:13     1297.68 104.61  19  < 363>  353.250   0.000
   289 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-14        GS  10:35:23     1297.47 104.98   3  < 428>  337.840  24.760
   290 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        GC  10:31:50     1297.38 105.34  17  < 353>  333.210   0.000
   291 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-14        G   10:50:58     1297.37 105.70  10  < 306>  358.030   0.000
   292 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        G   10:26:36     1297.26 106.07   7  < 391>  326.390  24.710
   292 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-12            10:51:22     1297.26 106.07   2  < 299>  358.520  24.710
   294 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-15        G   10:35:23     1297.20 106.79   2  < 302>  337.770  24.670
   295 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         GS  10:35:09     1297.18 107.16  11  < 355>  337.460   0.000
   296 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-16        G   10:22:23     1297.10 107.52   4  < 362>  320.880  24.640
   297 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        GC  10:30:33     1297.05 107.88   4  < 319>  331.460  24.620
   298 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-12         G   10:34:54     1297.04 108.25  17  < 304>  337.100   0.000
   299 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15        GS  10:51:25     1297.03 108.61   3  < 305>  358.520  24.580
   300 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-16        G   10:27:57     1297.02 108.97   5  < 351>  328.080  24.560
   301 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-16        G   10:41:34     1296.90 109.34   8  < 330>  345.710   0.000
   302 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-14        GS  10:35:28     1296.79 109.70   3  < 394>  337.770  24.530
   303 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            10:45:31     1296.78 110.06   9  < 309>  350.800   0.000
   304 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-13        G   10:34:59     1296.62 110.42  18  < 341>  337.100   0.000
   305 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15        G   10:51:31     1296.56 110.79   4  < 307>  358.520  24.470
   306 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16             10:51:09     1296.51 111.15  11  < 467>  358.030   0.000
   307 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-16            10:51:32     1296.48 111.51   5  < 337>  358.520  24.440
   308 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16        GS  10:34:28     1296.43 111.88   4  < 310>  336.380  24.420
   309 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-13        G   10:45:36     1296.38 112.24  10  < 318>  350.800   0.000
   310 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16        G   10:34:31     1296.18 112.60   5  < 312>  336.380  24.380
   311 KAWKA JAN                       1 PL-0346-14        G   10:31:08     1296.16 112.97   2          331.990  24.360
   312 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16            10:34:32     1296.10 113.33   6  < 349>  336.380  24.350
   313 SZCZYGIEŁ CZESŁAW               4 PL-0346-14        G   10:40:12     1296.04 113.69  36-  2-  2  343.710  24.330
   314 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL0346-15         G   10:34:07     1295.90 114.06  35-  6-  6  335.790  24.310
   315 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1 PL-0346-14        G   10:34:18     1295.53 114.42   2  < 321>  335.930  24.290
   316 GUZIK TADEUSZ                   3 PL0346-13         GS  10:38:22     1295.19 114.78   5  < 436>  341.110  24.270
   317 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   10:34:02     1295.16 115.15  11  < 373>  335.490   0.000
   318 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-15        G   10:45:53     1295.02 115.51  11  < 345>  350.800   0.000
   319 HALCZUK BOGDAN                  1 PL0346-15         GS  10:35:40     1294.60 115.87   2  < 361>  337.460  24.220
   319 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        G   10:31:02     1294.60 115.87   5  < 325>  331.460  24.220
   321 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1 PL-0346-16        G   10:34:30     1294.53 116.60   3  < 390>  335.930  24.180
   322 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16            10:33:29     1294.47 116.96  11  < 323>  334.600   0.000
   323 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   10:33:30     1294.39 117.33  12  < 498>  334.600   0.000
   324 DATA ZBIGNIEW                   1 PL-0346-14        GC  10:34:37     1294.22 117.69   3  < 460>  336.000  24.130
   325 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15         GC  10:31:07     1294.18 118.05   6  < 495>  331.460  24.110
   326 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL0432-16             10:34:55     1294.11 118.42   2  < 328>  336.360  24.090
   327 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-12        GCM 10:28:18     1293.80 118.78   6  < 335>  327.720  24.070
   328 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL0354-11             10:35:00     1293.69 119.14   3          336.360  24.050
   329 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ ARTUR      4 PL-0346-14        GC  10:49:09     1293.60 119.51   4  < 453>  354.640  24.040
   330 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-13        G   10:42:16     1293.50 119.87   9  < 376>  345.710   0.000
   331 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-14        G   10:34:39     1293.24 120.23   2  < 332>  335.790  24.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   332 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-16        G   10:34:41     1293.08 120.60   3  < 488>  335.790  23.980
   333 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            10:34:51     1292.98 120.96  17  < 341>  335.980   0.000
   334 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0234-13        GS  10:25:57     1292.77 121.32   4  < 431>  324.420  23.950
   335 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-15        G   10:28:35     1292.36 121.69   7  < 425>  327.720  23.930
   336 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-11                 10:38:21     1292.27 122.05   6  < 338>  340.320  23.910
   337 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-16        GS  10:52:27     1292.20 122.41   6  < 339>  358.520  23.890
   338 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-16        G   10:38:24     1292.03 122.78   7  < 347>  340.320  23.870
   339 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-16            10:52:32     1291.81 123.14   7  < 400>  358.520  23.850
   340 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16            10:34:59     1291.51 123.50   7  < 346>  335.770  23.840
   341 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-14        G   10:35:09     1291.49 123.86  18  < 365>  335.980   0.000
   341 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   10:36:01     1291.49 123.86  19  < 344>  337.100   0.000
   343 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-13        GSM 10:28:15     1291.41 124.59   6  < 498>  327.050  23.780
   344 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            10:36:04     1291.24 124.95  20  < 475>  337.100   0.000
   345 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            10:46:41     1291.21 125.32  12  < 353>  350.800   0.000
   346 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   10:35:03     1291.18 125.68   8  < 348>  335.770   0.000
   347 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-16            10:38:40     1290.72 126.04   8  < 350>  340.320   0.000
   348 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-14        G   10:35:09     1290.68 126.41   9  < 447>  335.770   0.000
   349 SADOWSKI ROBERT                 1 PL0346-12         G   10:35:40     1290.46 126.77   7  < 422>  336.380  23.670
   350 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-15             10:38:45     1290.31 127.13   9  < 518>  340.320   0.000
   351 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL0346-14         GSM 10:29:16     1290.30 127.50   6  < 459>  328.080  23.640
   352 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-15        GS  10:32:40     1290.27 127.86   7  < 381>  332.460  23.620
   353 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-11             G   10:33:17     1290.10 128.22  18          333.210   0.000
   353 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-13        G   10:46:55     1290.10 128.22  13  < 441>  350.800   0.000
   355 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-12         G   10:36:37     1289.90 128.95  12  < 358>  337.460   0.000
   356 SAPIJASZKO MARIAN               4 PL-0346-16        G   10:44:59     1289.71 129.31   2  < 363>  348.200  23.550
   357 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0393-10        GS  10:36:14     1289.69 129.68   2  < 443>  336.910  23.530
   358 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-13        G   10:36:41     1289.57 130.04  13  < 382>  337.460   0.000
   359 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-14        G   10:49:58     1289.54 130.40   3  < 446>  354.580  23.490
   360 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1 PL-0346-14        GS  10:39:15     1289.46 130.77   2  < 411>  340.740  23.470
   361 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-15        G   10:36:43     1289.41 131.13   3  < 367>  337.460  23.450
   362 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL0346-10         GCM 10:23:52     1289.37 131.49   5          320.880  23.440
   363 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-13        G   10:48:59     1289.31 131.86  20  < 368>  353.250   0.000
   363 SAPIJASZKO MARIAN               4 PL-0346-16        G   10:45:04     1289.31 131.86   3  < 510>  348.200  23.420
   365 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   10:35:36     1289.26 132.58  19  < 382>  335.980   0.000
   366 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0153-16            10:29:34     1289.21 132.95   7  < 369>  328.190  23.360
   367 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-14        GC  10:36:46     1289.16 133.31   4  < 397>  337.460  23.350
   368 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        GC  10:49:04     1288.92 133.67  21  < 372>  353.250   0.000
   369 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-15        G   10:29:38     1288.87 134.04   8  < 436>  328.190   0.000
   370 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-12        GCM 10:29:53     1288.86 134.40   9  < 371>  328.510   0.000
   371 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        G   10:29:54     1288.78 134.76  10  < 378>  328.510   0.000
   372 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-16            10:49:07     1288.69 135.13  22  < 375>  353.250   0.000
   373 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            10:35:21     1288.61 135.49  12  < 386>  335.490   0.000
   374 ADAMIAK TEODOR                  3 PL-0346-15        G   10:34:16     1288.52 135.85  26-  1-  1  334.070  23.220
   375 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14            10:49:11     1288.37 136.22  23  < 433>  353.250   0.000
   376 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-11        G   10:43:20     1288.36 136.58  10  < 503>  345.710   0.000
   377 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-12        G   10:44:51     1288.23 136.94   7  < 380>  347.630  23.160
   378 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL0346-14         G   10:30:01     1288.19 137.30  11  < 404>  328.510   0.000
   379 LACH STANISŁAW                  2 PL0346-14         GSM 10:24:24     1287.97 137.67   2  < 484>  321.220  23.130
   380 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   10:44:57     1287.76 138.03   8  < 412>  347.630   0.000
   381 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-15        GS  10:33:12     1287.61 138.39   8  < 387>  332.460   0.000
   382 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-11        G   10:37:08     1287.36 138.76  14  < 523>  337.460   0.000
   382 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            10:35:59     1287.36 138.76  20  < 385>  335.980   0.000
   384 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-12        GSM 10:31:22     1287.18 139.48   4  < 410>  329.990  23.040
   385 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   10:36:04     1286.95 139.85  21  < 418>  335.980   0.000
   386 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         G   10:35:42     1286.88 140.21  13  < 401>  335.490   0.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   387 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16        G   10:33:23     1286.69 140.57   9  < 432>  332.460   0.000
   388 BARCZYK JERZY                   3 PL-0346-15        GS  10:32:50     1286.37 140.94   2          331.670  22.960
   389 BANASIK JERZY                   4 PL-0259-15        GS  10:49:48     1286.32 141.30   4  < 391>  353.480  22.950
   390 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1 PL-0346-14        G   10:36:10     1286.27 141.66   4  < 429>  335.930  22.930
   391 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-14        G   10:49:52     1286.01 142.03   5  < 394>  353.480  22.910
   391 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-11        G   10:28:48     1286.01 142.03   8  < 487>  326.390   0.000
   393 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   10:36:50     1285.97 142.75  10  < 430>  336.710   0.000
   394 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-15        G   10:49:53     1285.93 143.12   6  < 421>  353.480  22.850
   394 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-15        GS  10:37:40     1285.93 143.12   4  < 403>  337.770  22.850
   396 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   10:43:11     1285.69 143.84  11  < 416>  344.800   0.000
   397 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-14        G   10:37:31     1285.48 144.21   5  < 485>  337.460  22.800
   398 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-16        G   10:34:42     1285.37 144.57  23-  2-  2  333.810  22.780
   399 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-14        G   10:43:14     1285.30 144.93   4  < 420>  344.760  22.760
   400 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-16        G   10:53:57     1285.25 145.30   8  < 405>  358.520   0.000
   401 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16            10:27:28     1285.24 145.66  14  < 543>  324.480   0.000
   401 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         GS  10:36:02     1285.24 145.66  14  < 414>  335.490   0.000
   403 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL0346-15         GS  10:37:49     1285.19 146.39   5  < 406>  337.770  22.690
   404 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        G   10:30:39     1285.00 146.75  12          328.510   0.000
   405 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15            10:54:01     1284.94 147.11   9  < 415>  358.520   0.000
   406 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-16            10:37:56     1284.62 147.48   6  < 535>  337.770  22.640
   407 MADERA WIESŁAW                  3 PL-0346-16        G   10:37:22     1284.54 147.84   3  < 413>  337.020  22.620
   408 MAŚLEJAK JAN                    4 PL-0248-13        G   10:45:48     1284.53 148.20   3  < 409>  347.850  22.600
   409 MAŚLEJAK JAN                    4 PL-11             G   10:45:49     1284.45 148.57   4  < 465>  347.850  22.580
   410 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-13        GSM 10:31:55     1284.42 148.93   5  < 462>  329.990  22.560
   411 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1 PL0346-15         G   10:40:18     1284.36 149.29   3  < 419>  340.740  22.550
   412 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   10:45:40     1284.35 149.65   9  < 472>  347.630   0.000
   413 MADERA WIESŁAW                  3 PL-0346-16        G   10:37:25     1284.29 150.02   4          337.020  22.510
   414 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            10:36:14     1284.25 150.38  15  < 416>  335.490   0.000
   415 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-16        GS  10:54:13     1284.02 150.74  10  < 506>  358.520   0.000
   416 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            10:36:17     1284.01 151.11  16  < 439>  335.490   0.000
   416 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        GS  10:43:32     1284.01 151.11  12  < 489>  344.800   0.000
   418 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            10:36:43     1283.76 151.83  22  < 426>  335.980   0.000
   419 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1 PL0346-15             10:40:26     1283.71 152.20   4          340.740  22.400
   420 MAZUR MACIEJ                    1 PL-0393-14        GC  10:43:35     1283.62 152.56   5          344.760  22.380
   421 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-15        G   10:50:23     1283.59 152.92   7  < 438>  353.480  22.360
   422 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16            10:37:04     1283.57 153.29   8  < 445>  336.380   0.000
   423 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-13        G   10:34:17     1283.27 153.65   4  < 424>  332.730  22.330
   424 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16            10:34:18     1283.19 154.01   5  < 493>  332.730  22.310
   425 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0156-14        G   10:30:24     1283.16 154.38   8  < 427>  327.720   0.000
   426 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16        G   10:36:51     1283.10 154.74  23  < 490>  335.980   0.000
   427 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL0346-14         G   10:30:25     1283.08 155.10   9  < 507>  327.720   0.000
   428 DOMAGALSKI JAN                  3 PL0346-13         GS  10:38:24     1282.61 155.47   4  < 529>  337.840  22.240
   429 MALISZEWSKI FRANCISZEK          1 PL-0346-16        G   10:36:58     1282.34 155.83   5          335.930  22.220
   430 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-15        G   10:37:38     1282.05 156.19  11  < 447>  336.710   0.000
   431 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-14        GS  10:28:05     1281.87 156.56   5  < 434>  324.420  22.180
   432 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL0346-13         G   10:34:24     1281.65 156.92  10  < 463>  332.460   0.000
   433 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   10:50:40     1281.44 157.28  24  < 440>  353.250   0.000
   434 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL-0346-16        GS  10:37:07     1281.11 157.65   3  < 473>  335.800  22.130
   434 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0330-10        GS  10:28:14     1281.11 157.65   6  < 460>  324.420  22.130
   436 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-14        G   10:41:16     1281.08 158.37   6  < 498>  341.110  22.090
   436 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-13        G   10:31:11     1281.08 158.37   9  < 449>  328.190   0.000
   438 BANASIK JERZY                   4 PL-0259-13            10:50:56     1281.03 159.10   8  < 464>  353.480   0.000
   439 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         GC  10:36:54     1280.99 159.46  17  < 547>  335.490   0.000
   440 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-11             G   10:50:46     1280.97 159.83  25  < 442>  353.250   0.000
   441 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            10:48:52     1280.92 160.19  14  < 458>  350.800   0.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   442 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   10:50:48     1280.82 160.55  26  < 479>  353.250   0.000
   443 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-13         G   10:38:03     1280.78 160.92   3  < 504>  336.910  21.960
   444 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-13        GSM 10:27:27     1280.77 161.28   2  < 544>  323.330  21.950
   445 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16            10:37:40     1280.64 161.64   9  < 450>  336.380   0.000
   446 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-15        G   10:51:55     1280.46 162.01   4  < 454>  354.580  21.910
   447 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   10:37:14     1280.43 162.37  10  < 451>  335.770   0.000
   447 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-12        GS  10:37:58     1280.43 162.37  12  < 457>  336.710   0.000
   449 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-12        G   10:31:20     1280.33 163.09  10  < 452>  328.190   0.000
   450 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16        G   10:37:44     1280.31 163.46  10  < 456>  336.380   0.000
   451 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-14        G   10:37:17     1280.18 163.82  11  < 455>  335.770   0.000
   452 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-16            10:31:22     1280.16 164.18  11  < 483>  328.190   0.000
   453 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ ARTUR      4 PL0346-16         G   10:52:02     1280.14 164.55   5  < 476>  354.640  21.780
   454 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-16            10:52:00     1280.07 164.91   5  < 470>  354.580  21.760
   455 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   10:37:19     1280.02 165.27  12  < 471>  335.770   0.000
   456 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-14        G   10:37:48     1279.99 165.64  11  < 469>  336.380   0.000
   457 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-15        GS  10:38:04     1279.94 166.00  13  < 545>  336.710   0.000
   458 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            10:49:05     1279.90 166.36  15  < 482>  350.800   0.000
   459 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-15        G   10:31:22     1279.73 166.73   7  < 466>  328.080  21.670
   460 DATA ZBIGNIEW                   1 PL-0346-16        G   10:37:34     1279.68 167.09   4          336.000  21.650
   460 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-16        G   10:28:31     1279.68 167.09   7  < 527>  324.420  21.650
   462 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-15        GCM 10:32:53     1279.61 167.82   6          329.990  21.620
   463 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-14        G   10:34:49     1279.60 168.18  11  < 530>  332.460   0.000
   464 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-11        GS  10:51:17     1279.41 168.54   9  < 468>  353.480   0.000
   465 MAŚLEJAK JAN                    4 PL-0248-12        G   10:46:54     1279.33 168.91   5  < 546>  347.850  21.560
   466 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0394-15        G   10:31:27     1279.31 169.27   8  < 491>  328.080   0.000
   467 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   10:54:52     1279.29 169.63  12  < 477>  358.030   0.000
   468 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-14        GS  10:51:19     1279.26 170.00  10          353.480   0.000
   469 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-14            10:37:58     1279.17 170.36  12  < 496>  336.380   0.000
   470 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL0346-15         GS  10:52:13     1279.07 170.72   6  < 474>  354.580  21.470
   471 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   10:37:31     1279.04 171.09  13  < 550>  335.770   0.000
   472 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   10:46:49     1278.91 171.45  10  < 493>  347.630   0.000
   473 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL-0346-15        GS  10:37:38     1278.59 171.81   4          335.800  21.420
   474 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-15        GS  10:52:20     1278.53 172.18   7  < 492>  354.580  21.400
   475 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            10:38:40     1278.51 172.54  21  < 540>  337.100   0.000
   476 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ ARTUR      4 PL-0346-15        G   10:52:24     1278.44 172.90   6  < 477>  354.640  21.360
   477 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0418-14         G   10:55:04     1278.37 173.27  13          358.030   0.000
   477 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ ARTUR      4 PL-0346-12        GC  10:52:25     1278.37 173.27   7  < 480>  354.640  21.350
   479 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        G   10:51:22     1278.19 173.99  27          353.250   0.000
   480 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ ARTUR      4 PL-0346-14        GC  10:52:28     1278.14 174.36   8          354.640   0.000
   481 GRUDKOWSKI GRZEGORZ             2 PL-0218-16        G   10:23:35     1278.12 174.72   3          317.720  21.270
   482 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-13        G   10:49:29     1278.04 175.08  16  < 538>  350.800   0.000
   483 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-11             G   10:31:48     1278.00 175.44  12  < 486>  328.190   0.000
   484 LACH STANISŁAW                  2 PL-0346-16        G   10:26:24     1277.73 175.81   3          321.220  21.220
   485 HALCZUK BOGDAN                  1 PL0346-15         G   10:39:07     1277.69 176.17   6  < 513>  337.460  21.200
   486 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-15        G   10:31:52     1277.67 176.53  13          328.190   0.000
   487 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        G   10:30:28     1277.62 176.90   9  < 515>  326.390   0.000
   488 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-13        G   10:37:50     1277.58 177.26   4  < 501>  335.790  21.150
   489 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        GC  10:44:54     1277.51 177.62  13          344.800   0.000
   490 JUREK STANISŁAW                 1 PL0134-16             10:38:00     1277.49 177.99  24  < 511>  335.980   0.000
   491 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-15        GSM 10:31:51     1277.32 178.35   9          328.080   0.000
   492 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-15        G   10:52:36     1277.31 178.71   8          354.580   0.000
   493 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   10:47:11     1277.19 179.08  11  < 508>  347.630   0.000
   493 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL0346-15         G   10:35:31     1277.19 179.08   6  < 533>  332.730  21.050
   495 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        G   10:34:37     1276.73 179.80   7  < 502>  331.460  21.020
   496 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16            10:38:30     1276.58 180.17  13  < 526>  336.380   0.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   497 SZCZYGIEŁ CZESŁAW               4 PL-0346-15        G   10:44:17     1276.39 180.53   2          343.710  20.980
   498 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-15        G   10:31:15     1276.29 180.89   7  < 542>  327.050  20.960
   498 GUZIK TADEUSZ                   3 PL0346-13         G   10:42:16     1276.29 180.89   7  < 505>  341.110  20.960
   498 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0393-12        G   10:37:10     1276.29 180.89  13  < 537>  334.600   0.000
   501 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-16        G   10:38:06     1276.28 181.98   5  < 534>  335.790  20.910
   502 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL0346-15         G   10:34:44     1276.16 182.35   8          331.460   0.000
   503 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   10:45:54     1276.15 182.71  11  < 512>  345.710   0.000
   504 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-11             G   10:39:01     1276.09 183.07   4          336.910  20.850
   505 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-14        G   10:42:20     1275.97 183.44   8  < 509>  341.110   0.000
   506 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15        GS  10:56:00     1275.87 183.80  11  < 517>  358.520   0.000
   507 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-15        G   10:31:53     1275.75 184.16  10  < 548>  327.720   0.000
   508 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-16             10:47:30     1275.71 184.53  12  < 522>  347.630   0.000
   509 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-14        G   10:42:24     1275.65 184.89   9          341.110   0.000
   510 SAPIJASZKO MARIAN               4 PL-0346-16        G   10:47:59     1275.54 185.25   4          348.200  20.750
   511 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  10:38:25     1275.47 185.62  25  < 514>  335.980   0.000
   512 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-13        G   10:46:03     1275.45 185.98  12          345.710   0.000
   513 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-16            10:39:35     1275.44 186.34   7          337.460  20.690
   514 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   10:38:26     1275.39 186.71  26          335.980   0.000
   515 BERYZEWSKI K & S                2 PL-11             GSM 10:30:55     1275.38 187.07  10  < 523>  326.390   0.000
   516 MUŚ JACEK                       4 PL0346-16         G   10:54:26     1275.26 187.43   2  < 521>  356.350  20.640
   517 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-16            10:56:09     1275.19 187.80  12          358.520   0.000
   518 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-14        GC  10:41:55     1275.01 188.16  10          340.320   0.000
   519 MOSIŃSKI ADAM                   2 PL0346-16         G   10:33:02     1274.99 188.52  12-  1-  1  328.990  20.580
   520 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL-0346-15        GS  10:36:49     1274.98 188.88   2          333.810  20.560
   521 MUŚ JACEK                       4 PL0346-16             10:54:31     1274.88 189.25   3          356.350  20.550
   522 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-16             10:47:41     1274.85 189.61  13  < 536>  347.630   0.000
   523 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-16            10:31:02     1274.80 189.97  11  < 525>  326.390   0.000
   523 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-16        G   10:39:43     1274.80 189.97  15  < 551>  337.460   0.000
   525 BERYZEWSKI K & S                2 PL0346-14         GSM 10:31:03     1274.71 190.70  12  < 531>  326.390   0.000
   526 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-11             G   10:38:57     1274.41 191.06  14  < 541>  336.380   0.000
   527 MAZUR STANISŁAW                 3 PL0346-11         G   10:29:36     1274.23 191.43   8          324.420   0.000
   528 CIEŚLIK ANTONI                  2 PL-0346-12        GSM 10:32:41     1274.20 191.79   3          328.340  20.420
   529 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-15        GS  10:40:10     1274.07 192.15   5          337.840  20.400
   530 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-16            10:35:57     1274.04 192.52  12          332.460   0.000
   531 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-15        G   10:31:12     1273.97 192.88  13          326.390   0.000
   532 KLUKA PIOTR                     1 PL0346-15         GC  10:39:48     1273.68 193.24  50-  1-  1  337.270  20.350
   533 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL0346-15         G   10:36:17     1273.45 193.61   7          332.730  20.330
   534 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-16        G   10:38:42     1273.38 193.97   6          335.790  20.310
   535 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-16            10:40:18     1273.16 194.33   7          337.770  20.290
   536 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-12        G   10:48:04     1273.06 194.70  14  < 539>  347.630   0.000
   537 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16            10:37:51     1272.97 195.06  14          334.600   0.000
   538 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-14        G   10:50:35     1272.94 195.42  17          350.800   0.000
   539 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-11         G   10:48:06     1272.90 195.79  15          347.630   0.000
   540 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16        GC  10:39:53     1272.64 196.15  22          337.100   0.000
   541 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-16            10:39:21     1272.48 196.51  15          336.380   0.000
   542 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-16            10:32:03     1272.32 196.88   8          327.050   0.000
   543 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-16        G   10:30:02     1272.30 197.24  15          324.480   0.000
   544 MYRDZIO JOLANTA                 2 PL-0356-15        GSM 10:29:10     1272.12 197.60   3          323.330  20.130
   545 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   10:39:44     1271.88 197.97  14          336.710   0.000
   546 MAŚLEJAK JAN                    4 PL-0248-13        G   10:48:30     1271.85 198.33   6          347.850  20.090
   547 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16        G   10:38:47     1271.84 198.69  18          335.490   0.000
   548 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-15        G   10:32:41     1271.79 199.06  11  < 549>  327.720   0.000
   549 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-13        GCM 10:32:42     1271.71 199.42  12          327.720   0.000
   550 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-13        G   10:39:04     1271.54 199.78  14          335.770   0.000
   551 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-12         GS  10:40:24     1271.52 200.15  16          337.460   0.000
   --------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   552 DOMARADZKI ADAM                 4 PL0346-16             10:48:25     1271.43   0.00  16          347.630   0.000
   553 KLOC RYSZARD                    1 PL-0346-14        GC  10:30:15     1271.38   0.00   2          324.520   0.000
   554 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL0346-15         G   10:39:06     1271.37   0.00  15          335.770   0.000
   555 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        G   10:30:11     1271.32   0.00   9          324.420   0.000
   556 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-16            10:53:55     1271.28   0.00   9          354.580   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              




            PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 28.05.17 BAD-NENNDORF-1                           
            Loty Średnie (300-600) [ 9]                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4    56    6    26   299.35     
              2 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    67    6    31   297.77     
              3 LISOWSKI        JANUSZ          1    59    6    26   297.06     
              4 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    53    6    11   293.35     
              5 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    28    6    15   292.59     
              6 PISKULAK        ANDRZEJ         4    47    6    19   290.17     
              7 SZPURA          STEFAN          4    73    6    17   289.91     
              8 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3    62    6    26   288.86     
              9 DZIARSKI        PIOTR           1    52    6    17   288.44     
             10 KONOFACKI       JÓZEF           4    27    6    12   285.55     
             11 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    25    6    10   285.37     
             12 CHODOROWSKI &   ZDEB            2    23    6    10   285.35     
             13 JUREK           STANISŁAW       1    78    6    12   284.29     
             14 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    52    6     6   284.26     
             15 MADERA          EUGENIUSZ       3    32    6     9   283.36     
             16 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    45    6    18   281.67     
             17 MUSIAŁ          LUCJAN          4    47    6    10   281.43     
             18 DOMARADZKI      ADAM            4    39    6     9   280.84     
             19 URBANOWICZ      DOROTA          1    47    6    11   280.51     
             20 MAZUR           STANISŁAW       3    26    6    10   279.97     
             21 PIASKOWSKI      DARIUSZ         2    57    6    14   279.66     
             22 KOCIOŁEK        ZDZISŁAW        2    35    6    10   278.62     
             23 BANASIK         JERZY           4    32    6     6   277.64     
             24 BERYZEWSKI      K & S           2    64    6    12   277.02     
             25 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    34    6     9   276.47     
             26 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2    63    6     9   275.89     
             27 PAWLIK          TADEUSZ         1    60    6     8   275.64     
             28 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    46    6    10   274.97     
             29 TOCZEK          ROMAN           2    24    6     6   274.46     
             30 SADOWSKI        ROBERT          1    21    6     7   273.94     
             31 HALCZUK         BOGDAN          1    48    6     8   272.66     
             32 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    37    6     7   272.43     
             33 SMOLAK          KRZYSZTOF       2    60    6     8   272.01     
             34 WAWRZYKOWSKI    ANDRZEJ ARTUR   4    24    6     6   270.80     
             35 DATA            ZBIGNIEW        1    49    6     8   270.65     
             36 MAZUR &         WRÓBLEWSKI      2    30    6     6   270.49     
             37 WOLARZ          JANUSZ          3    33    6     9   270.44     
             38 DOMAGALSKI      JAN             3    21    6     6   267.56     
             39 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1    47    6     7   266.97     
             40 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    47    6     7   263.11     
             41 SAPIJASZKO      MARIAN          4    17    6     7   253.94     
             42 MAZUR           MACIEJ          1    46    5     5   225.30     
             43 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    22    5     5   224.30     
             44 GUZIK           TADEUSZ         3    18    5     5   220.00     
             45 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    32    5     5   215.60     
             46 PYTLIK          TOMASZ          1    17    4     4   182.69     
             47 ADAMIAK         TEODOR          3    32    4     4   179.68     
             48 LACH            STANISŁAW       2    24    4     4   179.68     
             49 BACZYŃSKI       ADAM            2    82    4     4   176.87     
             50 GRUDKOWSKI      GRZEGORZ        2    23    4     4   176.38     
             51 MUŚ             JACEK           4    16    4     4   176.35     
             52 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    20    4     4   176.29     
             53 KLUKA           PIOTR           1    56    4     4   173.45     
             54 GĘBIK           RYSZARD         2    34    4     4   172.72     
             55 KLOC            RYSZARD         1    36    3     3   134.10     
             56 MAŚLEJAK        JAN             4    11    3     3   131.44     
             57 MOSIŃSKI        ADAM            2    35    3     3   127.57     
             58 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    41    2     2    90.66     
             59 MADERA          WIESŁAW         3    30    2     2    87.81     
             60 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1    35    2     2    87.44     
             61 SEWIELSKI       BOGDAN          3    14    2     2    87.42     
             62 KAWKA           JAN             1    31    2     2    86.09     
             63 SMUGOWSKI       PIOTR           2    38    2     2    86.03     
             64 BARCZYK         JERZY           3    23    2     2    85.63     
             65 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    31    2     2    81.57     
             66 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    18    1     1    47.12     
             67 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    33    1     1    45.75     
             68 NANASIK         KRZYSZTOF       1    11    1     1    43.17     
             69 MYRDZIO         JOLANTA         2    50    1     1    43.11     
             70 BANDURA &       PATRZAŁEK       2    15    1     1    42.88     
             71 CIEŚLIK         ANTONI          2    26    1     1    41.73     
             72 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4    46    1     1    41.62     
             73 SIKORA          JÓZEF           1    23    0     0     0.00     
             74 BOCHEŃSKI       MAREK           2    13    0     0     0.00     
             75 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1    21    0     0     0.00     
             76 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    21    0     0     0.00   





       PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BAD-NENNDORF-1 z dnia 28.05.17                      
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:11.4 N 09:24:25.6 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  517.456 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   76                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2811                           
      5.Ilość konkursów.......................:  563                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1129.46                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   939.07                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,36,03                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,12,36                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 36 min. 33 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ELoty Średnie (300-600) [ 9]F                                          
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 01 | Brzeg Dolny             |   28   | 1155   |  218  |18.87|      
          | 02 | Wolow                   |   19   |  729   |  100  |13.72|      
          | 03 | Juszczyn                |   14   |  390   |   99  |25.38|      
          | 04 | Roscislawice            |   15   |  537   |  146  |27.19|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   76   | 2811   |  563  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
  



                                  PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  6. Lot do MP w kat.B, C.
                                      z lotu BAD-NENNDORF-1, w dniu 28.05.17    
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        G   13:36:03     1129.46   0.36  56- 26-  6  515.090  50.000
     2 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        GC  13:36:24     1128.59   0.71   2  <   3>  515.090  49.980
     3 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        G   13:39:04     1122.04   1.07   3  <   5>  515.090  49.960
     4 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        GS  13:57:03     1120.62   1.42  47- 19-  6  534.590  49.950
     5 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15            13:39:43     1120.45   1.78   4  <  15>  515.090  49.930
     6 MAZUR MACIEJ                    1 PL0395-14         G   13:51:15     1116.37   2.13  46-  5-  5  526.090  49.910
     7 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-14        G   13:47:17     1112.88   2.49  45- 18-  6  520.030  49.890
     8 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-13        G   13:46:36     1107.87   2.85  67- 31-  6  516.930  49.880
     9 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         GC  13:46:59     1106.96   3.20   2  <  20>  516.930  49.860
    10 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-15        GC  13:42:25     1106.58   3.56  23- 10-  6  511.700  49.840
    11 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GC  13:52:09     1100.24   3.91  59- 26-  6  519.480  49.820
    12 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        GS  13:58:34     1099.45   4.27  47- 11-  6  526.160  49.800
    13 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        GC  14:11:32     1097.87   4.62  53- 11-  6  539.640  49.790
    14 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-16        G   13:47:10     1097.04   4.98  46- 10-  6  512.500  49.770
    15 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        GS  13:49:37     1096.83   5.34   5  <  16>  515.090  49.750
    16 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   13:49:42     1096.64   5.69   6  <  18>  515.090  49.730
    17 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         GC  13:47:00     1096.34   6.05  24-  6-  6  511.990  49.720
    18 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        GS  13:49:52     1096.25   6.40   7  <  21>  515.090   0.000
    19 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        GS  14:01:29     1095.10   6.76  28- 15-  6  527.270  49.680
    20 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         G   13:53:23     1091.99   7.11   3  <  23>  516.930  49.660
    21 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   13:53:19     1088.26   7.47   8  <  39>  515.090   0.000
    22 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-13        GC  14:16:30     1086.89   7.83   2  <  31>  539.640  49.630
    23 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         G   13:55:55     1086.18   8.18   4  <  27>  516.930  49.610
    24 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16        G   13:58:46     1085.04   8.54   2  <  28>  519.480  49.590
    25 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-16            13:57:09     1084.04   8.89  78- 12-  6  517.250  49.570
    26 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-15        GS  14:06:27     1083.91   9.25   2  <  78>  527.270  49.560
    27 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   13:56:58     1083.79   9.61   5  <  45>  516.930  49.540
    28 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-13        GC  13:59:29     1083.42   9.96   3  <  29>  519.480  49.520
    29 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         G   13:59:33     1083.27  10.32   4  <  38>  519.480  49.500
    30 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   13:57:17     1082.92  10.67  32-  9-  6  516.860  49.480
    31 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   14:18:25     1082.71  11.03   3  <  57>  539.640  49.470
    32 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   13:54:49     1081.24  11.38  62- 26-  6  513.390  49.450
    33 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        GC  14:13:06     1079.90  11.74  73- 17-  6  532.500  49.430
    34 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-13            14:03:17     1079.74  12.10  52- 17-  6  521.820  49.410
    35 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-14        G   14:03:19     1079.67  12.45   2  < 116>  521.820  49.400
    36 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  13:59:42     1078.28  12.81   2  <  83>  517.250  49.380
    37 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-14        GS  14:01:19     1078.15  13.16  21-  6-  6  518.930  49.360
    38 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            14:01:51     1078.10  13.52   5  <  41>  519.480  49.340
    39 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   13:57:56     1077.74  13.87   9  <  42>  515.090   0.000
    40 TOCZEK ROMAN                    2 PL0346-14         GS  13:55:06     1077.65  14.23   2  <  64>  511.990  49.310
    41 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   14:02:49     1075.94  14.59   6  <  55>  519.480  49.290
    42 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   13:59:00     1075.34  14.94  10  <  85>  515.090   0.000
    43 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-12        GS  13:49:33     1074.67  15.30  25- 10-  6  504.610  49.250
    44 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-12        GS  13:54:35     1074.00  15.65  60-  8-  6  509.700  49.230
    45 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         G   14:01:24     1073.81  16.01   6  <  51>  516.930  49.220
    46 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        G   14:10:02     1073.72  16.36   2  < 242>  526.160  49.200
    47 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   14:01:26     1073.59  16.72   2  <  70>  516.860  49.180
    48 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL-0346-14        G   14:02:55     1071.92  17.08  60-  8-  6  517.650  49.160
    49 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0353-15        GS  14:06:02     1069.95  17.43   2  < 192>  520.030  49.150
    50 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        G   13:57:19     1069.37  17.79  30-  6-  6  510.430  49.130
    51 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-13        G   14:03:27     1069.25  18.14   7  <  58>  516.930   0.000
    52 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        GS  14:00:11     1069.15  18.50   2  <  53>  513.390  49.090
    53 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16            14:00:16     1068.97  18.85   3  <  69>  513.390  49.070
    54 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-14        G   14:03:52     1068.64  19.21  52-  6-  6  517.080  49.060
    55 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   14:06:33     1067.68  19.57   7  <  63>  519.480   0.000
    56 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-11        GS  14:21:55     1065.60  19.92  32-  6-  6  534.840  49.020
    57 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        GS  14:26:28     1065.50  20.28   4  <  80>  539.640  49.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    58 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-11        G   14:05:17     1065.21  20.63   8  <  62>  516.930   0.000
    59 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   14:21:54     1065.13  20.99   2  < 103>  534.590  48.970
    60 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-14        GS  14:27:09     1065.05  21.34  47- 10-  6  540.140  48.950
    61 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-16        GS  13:52:11     1064.50  21.70  63-  9-  6  502.640  48.930
    62 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        GC  14:05:37     1064.48  22.06   9  <  67>  516.930   0.000
    63 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   14:08:02     1064.44  22.41   8  <  74>  519.480   0.000
    64 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-15        GC  14:01:00     1064.43  22.77   3  < 333>  511.990  48.880
    65 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        GS  13:54:05     1064.39  23.12   2  < 141>  504.610  48.860
    66 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-12        GS  13:59:01     1064.06  23.48   2  < 294>  509.700  48.840
    67 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         GC  14:06:10     1063.28  23.83  10  <  95>  516.930   0.000
    68 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-15        G   13:55:08     1061.74  24.19  26- 10-  6  504.470  48.810
    69 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        GS  14:04:20     1059.99  24.55   4  < 212>  513.390  48.790
    70 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0393-15        G   14:07:37     1059.97  24.90   3  < 150>  516.860  48.770
    71 MAŚLEJAK JAN                    4 PL-0346-10        G   14:19:47     1059.82  25.26  11-  3-  3  529.680  48.750
    72 BERYZEWSKI K & S                2 PL0346-14         G   14:00:08     1059.54  25.61  64- 12-  6  508.720  48.740
    73 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16        G   14:05:24     1058.43  25.97  47-  7-  6  513.760  48.720
    74 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            14:11:11     1057.61  26.33   9  <  86>  519.480   0.000
    75 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        GS  14:04:45     1057.25  26.68   2  < 157>  512.500  48.680
    76 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-15        G   14:02:45     1056.95  27.04  57- 14-  6  510.240  48.670
    77 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-14        GS  14:11:19     1056.20  27.39   2  < 314>  518.930  48.650
    78 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-12        GS  14:19:14     1056.16  27.75   3  <  92>  527.270  48.630
    79 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         GS  14:12:09     1055.78  28.10  34-  9-  6  519.600  48.610
    80 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   14:31:19     1055.39  28.46   5  < 177>  539.640  48.590
    81 ADAMIAK TEODOR                  3 PL-0346-16        G   14:06:57     1055.12  28.82  32-  4-  4  513.790  48.580
    82 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-14        GS  14:26:57     1055.02  29.17   2  < 167>  534.840  48.560
    83 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   14:10:41     1054.14  29.53   3  < 241>  517.250  48.540
    84 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0430-15        GS  13:58:35     1054.09  29.88   2  < 123>  504.470  48.520
    85 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        G   14:08:54     1053.57  30.24  11  < 101>  515.090   0.000
    86 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        G   14:13:21     1052.96  30.59  10  < 117>  519.480   0.000
    87 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-13        GC  14:25:45     1052.89  30.95   2  <  91>  532.500  48.470
    88 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-13        GS  14:29:31     1052.19  31.31  27- 12-  6  536.110  48.450
    89 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-15        G   14:06:59     1050.76  31.66   2  <  90>  511.700  48.430
    90 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL0346-14         G   14:07:02     1050.65  32.02   3  < 166>  511.700  48.420
    91 SZPURA STEFAN                   4 PL0346-16         GC  14:26:51     1050.61  32.37   3  <  93>  532.500  48.400
    92 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-13        G   14:22:21     1049.61  32.73   4  <  95>  527.270  48.380
    93 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            14:27:46     1048.71  33.08   4  < 111>  532.500  48.360
    94 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0393-10        GS  14:13:40     1048.70  33.44  22-  5-  5  517.710  48.350
    95 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        GS  14:22:59     1048.29  33.80   5  < 113>  527.270  48.330
    95 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15             14:13:07     1048.29  33.80  11  <  97>  516.930   0.000
    97 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         GS  14:13:10     1048.19  34.51  12  < 140>  516.930   0.000
    98 ADAMIAK TEODOR                  3 PL-0395-15        G   14:10:29     1047.52  34.86   2  < 458>  513.790  48.270
    99 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   14:25:28     1047.33  35.22  39-  9-  6  529.390  48.260
   100 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-15        GS  14:31:54     1047.29  35.57   2  < 125>  536.110  48.240
   101 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   14:12:12     1046.51  35.93  12  < 102>  515.090   0.000
   102 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   14:12:13     1046.47  36.29  13  < 143>  515.090   0.000
   103 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        GC  14:31:32     1045.07  36.64   3  < 127>  534.590  48.190
   104 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL0346-14         GS  14:08:24     1044.57  37.00  35- 10-  6  510.170  48.170
   105 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-16        G   14:37:11     1044.39  37.35   2  < 109>  540.140  48.150
   106 LACH STANISŁAW                  2 PL-0346-16        G   14:01:40     1044.25  37.71  24-  4-  4  502.980  48.130
   107 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL-0346-16            14:07:11     1043.94  38.06  82-  4-  4  508.590  48.110
   108 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   14:15:30     1043.55  38.42   2  < 147>  517.080  48.100
   109 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15        GS  14:37:53     1042.98  38.78   3  < 191>  540.140  48.080
   110 MAZUR MACIEJ                    1 PL-11             GS  14:24:28     1042.86  39.13   2  < 391>  526.090  48.060
   111 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            14:30:52     1042.35  39.49   5  < 158>  532.500  48.040
   112 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL-0346-14        G   14:16:50     1041.90  39.84   2  < 227>  517.650  48.020
   113 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-13        GS  14:26:22     1041.28  40.20   6  < 124>  527.270  48.010
   114 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-11        G   14:02:45     1041.20  40.55   2  < 126>  502.640  47.990
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   115 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-14        GS  14:07:44     1040.96  40.91  33-  9-  6  507.710  47.970
   116 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-16        G   14:21:18     1040.93  41.27   3  < 130>  521.820  47.950
   117 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-16            14:19:06     1040.83  41.62  11  < 174>  519.480   0.000
   118 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL0346-15         G   14:13:46     1040.49  41.98   2  < 300>  513.760  47.920
   119 MUŚ JACEK                       4 PL-0346-14        G   14:37:27     1040.20  42.33  16-  4-  4  538.250  47.900
   120 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-15        G   14:10:54     1039.40  42.69   2  < 161>  510.240  47.880
   121 SADOWSKI ROBERT                 1 PL0346-15             14:18:18     1038.81  43.05  21-  7-  6  517.640  47.860
   122 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-16            14:09:59     1038.24  43.40   2  < 208>  508.720  47.850
   123 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        G   14:06:10     1037.65  43.76   3  < 199>  504.470  47.830
   124 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        GS  14:28:12     1037.53  44.11   7  < 132>  527.270   0.000
   125 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-13        G   14:37:02     1036.90  44.47   3  < 153>  536.110  47.790
   126 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-12        GS  14:04:47     1036.83  44.82   3  < 306>  502.640  47.780
   127 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   14:36:10     1035.69  45.18   4  < 129>  534.590  47.760
   128 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL0346-13         GS  14:15:57     1035.49  45.54  20-  4-  4  513.550  47.740
   129 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        GC  14:36:26     1035.16  45.89   5  < 137>  534.590  47.720
   130 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-15             14:24:07     1035.12  46.25   4  < 165>  521.820  47.700
   131 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-16        G   14:19:37     1034.93  46.60  37-  7-  6  517.070  47.690
   132 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   14:29:41     1034.51  46.96   8  < 151>  527.270   0.000
   133 MADERA WIESŁAW                  3 PL-0346-15        GS  14:20:10     1034.28  47.31  30-  2-  2  517.310  47.650
   134 DATA ZBIGNIEW                   1 PL0346-15         GS  14:20:15     1034.10  47.67  49-  8-  6  517.310  47.630
   135 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-15        G   14:13:21     1034.09  48.03   2  < 148>  510.170  47.620
   136 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ ARTUR      4 PL-0346-12        GS  14:38:51     1033.79  48.38  24-  6-  6  536.380  47.600
   137 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        G   14:37:24     1033.22  48.74   6  < 145>  534.590  47.580
   138 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G   14:11:36     1032.77  49.09   2  < 315>  507.710  47.560
   139 HALCZUK BOGDAN                  1 PL0346-15         G   14:23:10     1032.68  49.45  48-  8-  6  519.610  47.540
   140 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         G   14:20:36     1032.62  49.80  13  < 186>  516.930   0.000
   141 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-14        G   14:08:43     1032.52  50.16   3  < 152>  504.610  47.510
   142 KLOC RYSZARD                    1 PL-0346-14        GS  14:09:21     1032.41  50.52  36-  3-  3  505.210  47.490
   143 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-14        G   14:19:02     1032.18  50.87  14  < 144>  515.090   0.000
   144 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-13        G   14:19:06     1032.04  51.23  15  < 160>  515.090   0.000
   145 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        GC  14:38:09     1031.73  51.58   7  < 187>  534.590   0.000
   146 DATA ZBIGNIEW                   1 PL-0346-14        GS  14:21:25     1031.70  51.94   2  < 299>  517.310  47.420
   147 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-14        G   14:21:28     1031.14  52.29   3  < 154>  517.080  47.400
   148 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-15        GS  14:14:48     1031.06  52.65   3  < 173>  510.170  47.380
   149 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ ARTUR      4 PL-0346-14        GS  14:40:33     1030.41  53.01   2  < 206>  536.380  47.370
   150 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-15        G   14:21:40     1030.29  53.36   4  < 231>  516.860  47.350
   151 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-11        G   14:31:48     1030.23  53.72   9  < 202>  527.270   0.000
   152 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-15        GS  14:09:52     1030.10  54.07   4  < 197>  504.610  47.310
   153 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-15        G   14:40:33     1029.89  54.43   4  < 172>  536.110  47.300
   154 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16            14:22:06     1029.84  54.78   4  < 185>  517.080  47.280
   155 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-15        GS  14:26:39     1029.61  55.14  18-  5-  5  521.650  47.260
   156 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-14        GS  14:24:44     1029.45  55.50   2  < 178>  519.600  47.240
   157 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-14        G   14:17:53     1029.36  55.85   3  < 324>  512.500  47.220
   158 SZPURA STEFAN                   4 PL-0259-14        G   14:37:19     1029.35  56.21   6  < 245>  532.500  47.210
   159 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-14        GS  14:23:04     1028.97  56.56   2  < 205>  517.640  47.190
   160 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15        G   14:20:39     1028.84  56.92  16  < 171>  515.090   0.000
   161 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-15        GS  14:16:01     1028.68  57.27   3  < 225>  510.240  47.150
   162 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G   14:34:50     1028.28  57.63   2  < 164>  529.390  47.140
   163 WASYLKIEWICZ MICHAŁ             1 PL0346-15         GS  14:22:28     1027.41  57.99  18-  1-  1  516.240  47.120
   164 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G   14:35:22     1027.21  58.34   3  < 184>  529.390  47.100
   165 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-15             14:28:02     1027.14  58.70   5  < 175>  521.820  47.080
   166 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-15        G   14:18:12     1027.10  59.05   4  < 169>  511.700  47.060
   167 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-12        GS  14:40:46     1027.02  59.41   3  < 168>  534.840  47.050
   168 BANASIK JERZY                   4 PL-0259-15        G   14:40:50     1026.89  59.77   4  < 237>  534.840  47.030
   169 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL0346-14         G   14:18:25     1026.65  60.12   5  < 305>  511.700  47.010
   170 KRZEMIŃSKI MAREK                3 PL-0346-15        G   14:19:07     1026.43  60.48  32-  5-  5  512.310  46.990
   171 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-16            14:21:52     1026.35  60.83  17  < 188>  515.090   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   172 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-16        G   14:42:21     1026.34  61.19   5  < 180>  536.110  46.960
   173 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL0346-14         GS  14:17:10     1026.16  61.54   4  < 307>  510.170  46.940
   174 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-11             G   14:26:16     1026.10  61.90  12  < 217>  519.480   0.000
   175 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-16            14:28:38     1025.93  62.26   6  < 196>  521.820  46.900
   176 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        GS  14:17:34     1025.85  62.61   2  < 296>  510.430  46.890
   177 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0418-14         G   14:46:04     1025.80  62.97   6  < 221>  539.640  46.870
   178 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-13        GS  14:26:41     1025.49  63.32   3  < 189>  519.600  46.850
   179 SAPIJASZKO MARIAN               4 PL-0346-14        G   14:36:48     1025.48  63.68  17-  7-  6  529.970  46.830
   180 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-15        G   14:42:50     1025.39  64.03   6  < 333>  536.110  46.810
   181 HALCZUK BOGDAN                  1 PL0346-15         G   14:26:45     1025.38  64.39   2  < 251>  519.610  46.800
   182 PYTLIK TOMASZ                   1 PL0346-15         G   14:23:18     1024.88  64.75  17-  4-  4  515.820  46.780
   183 PYTLIK TOMASZ                   1 PL0346-15         G   14:23:20     1024.81  65.10   2  < 218>  515.820  46.760
   184 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-12        G   14:36:35     1024.79  65.46   4  < 210>  529.390  46.740
   185 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   14:24:38     1024.67  65.81   5  < 243>  517.080  46.730
   186 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         GC  14:24:32     1024.57  66.17  14  < 200>  516.930   0.000
   187 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   14:41:47     1024.54  66.52   8  < 216>  534.590   0.000
   188 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15            14:22:50     1024.38  66.88  18  < 195>  515.090   0.000
   189 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL-0346-13        GS  14:27:16     1024.31  67.24   4  < 348>  519.600  46.650
   190 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL0346-15         G   14:25:26     1024.03  67.59  41-  2-  2  517.580  46.640
   191 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-16        G   14:47:33     1023.87  67.95   4  < 272>  540.140  46.620
   192 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL0346-15         GS  14:28:13     1023.25  68.30   3  < 246>  520.030  46.600
   193 GRUDKOWSKI GRZEGORZ             2 PL0346-14         GS  14:07:30     1023.10  68.66  23-  4-  4  498.760  46.580
   194 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL0346-15         G   14:25:24     1023.09  69.01   2  < 211>  517.070  46.570
   195 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-13        GC  14:23:37     1022.78  69.37  19  < 207>  515.090   0.000
   196 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-15             14:30:20     1022.51  69.73   7  < 198>  521.820   0.000
   197 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL0346-13         GS  14:13:35     1022.34  70.08   5  < 230>  504.610  46.510
   198 DZIARSKI PIOTR                  1 PL0346-15         GS  14:30:26     1022.31  70.44   8  < 226>  521.820   0.000
   199 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0234-13        GS  14:13:32     1022.16  70.79   4  < 328>  504.470  46.480
   200 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   14:25:45     1022.11  71.15  15  < 201>  516.930   0.000
   201 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-15         G   14:25:46     1022.07  71.50  16  < 203>  516.930   0.000
   202 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        GS  14:35:56     1021.97  71.86  10  < 262>  527.270   0.000
   203 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            14:25:58     1021.67  72.22  17  < 231>  516.930   0.000
   204 BRONOWICKI ANDRZEJ              1 PL0134-16         G   14:13:40     1020.99  72.57  35-  2-  2  504.030  46.390
   205 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-11             G   14:27:02     1020.92  72.93   3  < 260>  517.640  46.370
   206 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ ARTUR      4 PL-0346-14        GS  14:45:25     1020.87  73.28   3  < 249>  536.380  46.350
   207 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15            14:24:34     1020.86  73.64  20  < 268>  515.090   0.000
   208 BERYZEWSKI K & S                2 PL-11             GS  14:18:23     1020.74  74.00   3  < 213>  508.720  46.320
   209 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1 PL-0346-13        GS  14:32:06     1019.80  74.35  47-  7-  6  522.240  46.300
   210 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G   14:39:07     1019.79  74.71   5  < 264>  529.390  46.280
   211 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL0346-12         G   14:27:09     1019.56  75.06   3  < 271>  517.070  46.260
   212 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0393-12            14:23:34     1019.51  75.42   5  < 214>  513.390  46.250
   213 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-11        G   14:19:16     1018.93  75.77   4  < 309>  508.720  46.230
   214 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   14:23:55     1018.80  76.13   6  < 219>  513.390  46.210
   215 MUŚ JACEK                       4 PL-0346-15        G   14:48:39     1018.16  76.49   2  < 479>  538.250  46.190
   216 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-15        G   14:45:10     1017.94  76.84   9  < 229>  534.590   0.000
   217 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-12         G   14:30:42     1017.19  77.20  13  < 234>  519.480   0.000
   218 PYTLIK TOMASZ                   1 PL-0443-11        G   14:27:13     1016.96  77.55   3  < 394>  515.820  46.140
   219 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        GS  14:24:50     1016.95  77.91   7  < 220>  513.390   0.000
   220 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        GS  14:24:53     1016.85  78.26   8  < 222>  513.390   0.000
   221 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-15        G   14:50:59     1016.30  78.62   7  < 286>  539.640   0.000
   222 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   14:25:15     1016.11  78.98   9  < 228>  513.390   0.000
   223 KAWKA JAN                       1 PL-0346-13        G   14:25:27     1014.98  79.33  31-  2-  2  513.020  46.050
   223 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1 PL-0346-13        G   14:34:32     1014.98  79.33   2  < 248>  522.240  46.050
   225 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-13        G   14:22:49     1014.76  80.04   4  < 278>  510.240  46.010
   226 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-14        GC  14:34:19     1014.59  80.40   9  < 255>  521.820   0.000
   227 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL-0346-14        G   14:30:15     1014.50  80.75   3  < 253>  517.650  45.980
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   228 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-15        G   14:26:05     1014.44  81.11  10  < 233>  513.390   0.000
   229 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-12        G   14:47:07     1014.18  81.47  10  < 247>  534.590   0.000
   230 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL0346-13         GS  14:17:37     1014.05  81.82   6  < 294>  504.610  45.930
   231 MADERA EUGENIUSZ                3 PL-0346-16        G   14:29:49     1013.82  82.18   5  < 413>  516.860  45.910
   231 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-09        GC  14:29:53     1013.82  82.18  18  < 238>  516.930   0.000
   233 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0393-12        GS  14:26:31     1013.57  82.89  11  < 235>  513.390   0.000
   234 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         G   14:32:44     1013.16  83.24  14  < 270>  519.480   0.000
   235 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16            14:26:45     1013.10  83.60  12  < 331>  513.390   0.000
   236 GĘBIK RYSZARD                   2 PL-0346-14        G   14:23:57     1012.96  83.96  34-  4-  4  510.480  45.820
   237 BANASIK JERZY                   4 PL-0346-15        GS  14:48:01     1012.92  84.31   5  < 553>  534.840  45.800
   238 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        GS  14:30:27     1012.70  84.67  19  < 279>  516.930   0.000
   239 BACZYŃSKI ADAM                  2 PL0346-14         G   14:22:31     1012.09  85.02   2  < 416>  508.590  45.770
   240 SYNOWIEC ARTUR RENATA           2 PL-0417-15        GC  14:38:26     1011.88  85.38  33-  1-  1  524.590  45.750
   241 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  14:31:15     1011.74  85.73   4  < 250>  517.250  45.730
   242 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        GS  14:40:08     1011.59  86.09   3  < 244>  526.160  45.710
   243 BARANOWSKI EUGENIUSZ            1 PL-0346-16        G   14:31:10     1011.57  86.45   6          517.080  45.690
   244 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-14        GS  14:40:11     1011.49  86.80   4  < 269>  526.160  45.680
   245 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        GS  14:46:30     1011.40  87.16   7  < 282>  532.500   0.000
   246 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-15        G   14:34:14     1011.27  87.51   4  < 265>  520.030  45.640
   247 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-14        GC  14:48:42     1011.14  87.87  11  < 297>  534.590   0.000
   248 OCHROMBEL KRZYSZTOF             1 PL-0346-14        GS  14:36:30     1011.11  88.22   3  < 418>  522.240  45.600
   249 WAWRZYKOWSKI ANDRZEJ ARTUR      4 PL-0346-14        GS  14:50:39     1010.80  88.58   4  < 360>  536.380  45.590
   250 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   14:31:45     1010.75  88.94   5  < 254>  517.250  45.570
   251 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-13        GC  14:34:07     1010.69  89.29   3  < 252>  519.610  45.550
   252 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-15        GC  14:34:10     1010.59  89.65   4  < 338>  519.610  45.530
   253 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL-0346-15        G   14:32:15     1010.54  90.00   4  < 267>  517.650  45.520
   254 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   14:31:53     1010.48  90.36   6  < 261>  517.250  45.500
   255 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-14        G   14:36:25     1010.46  90.72  10  < 284>  521.820   0.000
   256 KLUKA PIOTR                     1 PL-0346-16            14:34:30     1009.91  91.07  56-  4-  4  519.600  45.460
   257 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-14        GS  14:36:34     1009.84  91.43   2  < 280>  521.650  45.440
   258 LACH STANISŁAW                  2 PL-0346-16        G   14:18:33     1008.89  91.78   2  < 362>  502.980  45.430
   259 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0393-15        G   14:33:13     1008.76  92.14   2  < 263>  517.710  45.410
   260 SADOWSKI ROBERT                 1 PL0346-15         GS  14:33:14     1008.59  92.49   4  < 338>  517.640  45.390
   261 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        GS  14:33:05     1008.12  92.85   7  < 325>  517.250   0.000
   262 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-0346-14        G   14:43:08     1007.91  93.21  11  < 274>  527.270   0.000
   263 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL-0346-15        GS  14:33:43     1007.77  93.56   3  < 326>  517.710  45.340
   264 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-15        G   14:45:30     1007.40  93.92   6  < 281>  529.390  45.320
   265 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL0346-15         GS  14:36:23     1007.06  94.27   5  < 277>  520.030  45.300
   266 WENDERSKI EUGENIUSZ             3 PL0346-13         GS  14:30:11     1006.60  94.63   2  < 414>  513.550  45.280
   267 PAWLIK TADEUSZ                  1 PL-0346-14        G   14:34:16     1006.58  94.98   5  < 468>  517.650  45.270
   268 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-12        GS  14:31:49     1006.40  95.34  21  < 283>  515.090   0.000
   269 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0346-15        G   14:42:51     1006.33  95.70   5  < 288>  526.160  45.230
   270 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-15         GC  14:36:23     1006.00  96.05  15  < 275>  519.480   0.000
   271 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-14        G   14:34:20     1005.32  96.41   4  < 303>  517.070  45.200
   272 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-14        GS  14:57:18     1005.29  96.76   5  < 313>  540.140  45.180
   273 SEWIELSKI BOGDAN                3 PL-0346-15        GS  14:30:29     1005.15  97.12  14-  2-  2  513.110  45.160
   274 HURKASIEWICZ MIECZYSŁAW         4 PL-11             G   14:44:35     1005.12  97.47  12  < 461>  527.270   0.000
   275 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-16             14:36:54     1004.99  97.83  16  < 311>  519.480   0.000
   276 GRUDKOWSKI GRZEGORZ             2 PL-0346-15        GS  14:16:24     1004.75  98.19   2  < 302>  498.760  45.110
   277 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-14        G   14:37:35     1004.73  98.54   6  < 285>  520.030  45.090
   278 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-13        GS  14:27:53     1004.64  98.90   5  < 289>  510.240  45.070
   279 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-16            14:34:33     1004.63  99.25  20  < 312>  516.930   0.000
   280 GUZIK TADEUSZ                   3 PL-0346-15        G   14:39:15     1004.62  99.61   3  < 476>  521.650  45.040
   281 DOMARADZKI ADAM                 4 PL-0346-14        G   14:47:09     1004.25  99.96   7  < 397>  529.390   0.000
   282 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-11        G   14:50:20     1004.09 100.32   8  < 292>  532.500   0.000
   283 BENEDYKT DOROTA & JAN-JUSTYNA   4 PL-0346-15            14:33:10     1003.75 100.68  22  < 355>  515.090   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   284 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-16            14:39:56     1003.63 101.03  11  < 287>  521.820   0.000
   285 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL0346-15         G   14:38:34     1002.82 101.39   7  < 293>  520.030   0.000
   286 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16         G   14:58:18     1002.49 101.74   8  < 308>  539.640   0.000
   287 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0330-13        GC  14:40:34     1002.41 102.10  12  < 290>  521.820   0.000
   288 URBANOWICZ DOROTA               1 PL-0393-16            14:45:06     1002.02 102.45   6  < 356>  526.160  44.890
   289 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-15        G   14:29:15     1001.94 102.81   6  < 291>  510.240  44.880
   290 DZIARSKI PIOTR                  1 PL-0346-13        G   14:41:01     1001.54 103.17  13  < 364>  521.820   0.000
   291 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL0346-14         G   14:29:29     1001.49 103.52   7  < 310>  510.240   0.000
   292 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-12        G   14:51:43     1001.47 103.88   9  < 347>  532.500   0.000
   293 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL0346-15         G   14:39:17     1001.44 104.23   8  < 298>  520.030   0.000
   294 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0346-15        G   14:24:10     1000.88 104.59   7  < 343>  504.610   0.000
   294 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-16        G   14:29:15     1000.88 104.59   3  < 342>  509.700  44.790
   296 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-12        GS  14:30:15     1000.35 105.30   3  < 304>  510.430  44.750
   297 PISKULAK ANDRZEJ                4 PL-0346-13        G   14:54:31     1000.14 105.66  12  < 382>  534.590   0.000
   298 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-14        GS  14:40:00     1000.06 106.01   9  < 322>  520.030   0.000
   299 DATA ZBIGNIEW                   1 PL-0346-16            14:37:19      999.99 106.37   3  < 336>  517.310  44.700
   300 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-11        G   14:33:51      999.83 106.72   3  < 353>  513.760  44.680
   301 MOSIŃSKI ADAM                   2 PL0346-14         GC  14:31:18      999.65 107.08  35-  3-  3  511.120  44.660
   302 GRUDKOWSKI GRZEGORZ             2 PL-0346-15        GS  14:19:06      999.32 107.44   3  < 560>  498.760  44.640
   303 HAŁASIEWICZ DANIEL              1 PL-0346-14        G   14:37:27      999.27 107.79   5  < 446>  517.070  44.630
   304 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-13        G   14:30:59      998.92 108.15   4  < 345>  510.430  44.610
   305 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL0346-14         G   14:32:21      998.73 108.50   6  < 338>  511.700  44.590
   306 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL0346-14         GS  14:23:18      998.69 108.86   4  < 317>  502.640  44.570
   307 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-11             G   14:30:52      998.64 109.21   5  < 341>  510.170  44.560
   308 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL0346-16             15:00:26      998.53 109.57   9  < 318>  539.640   0.000
   309 BERYZEWSKI K & S                2 PL-0346-16            14:29:37      998.24 109.93   5  < 374>  508.720  44.520
   310 PIASKOWSKI DARIUSZ              2 PL-0346-09        GS  14:31:12      998.12 110.28   8  < 363>  510.240   0.000
   311 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL0346-12         G   14:40:36      997.85 110.64  17  < 332>  519.480   0.000
   312 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-14        G   14:38:07      997.71 110.99  21  < 316>  516.930   0.000
   313 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-15        GS  15:01:25      997.64 111.35   6  < 329>  540.140  44.450
   314 DOMAGALSKI JAN                  3 PL-0346-15        G   14:40:11      997.59 111.70   3  < 410>  518.930  44.430
   315 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G   14:28:59      997.50 112.06   3  < 319>  507.710  44.410
   316 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0346-13        G   14:38:25      997.13 112.42  22  < 321>  516.930   0.000
   317 BARNA WŁADYSŁAW JANUSZ          2 PL-0346-16        G   14:24:11      996.94 112.77   5  < 437>  502.640  44.380
   318 GRUDZIEŃ MATEUSZ                4 PL-0346-12        G   15:01:26      996.69 113.13  10  < 433>  539.640   0.000
   319 WOLARZ JANUSZ                   3 PL-0346-15        G   14:29:28      996.55 113.48   4  < 372>  507.710  44.340
   320 SMUGOWSKI PIOTR                 2 PL-0346-13        GS  14:32:20      996.17 113.84  38-  2-  2  510.370  44.320
   321 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12         G   14:38:57      996.11 114.19  23  < 327>  516.930   0.000
   322 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0348-13        GS  14:42:14      995.78 114.55  10  < 323>  520.030   0.000
   323 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0395-14        G   14:42:18      995.65 114.91  11  < 335>  520.030   0.000
   324 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1 PL-0346-16        G   14:34:50      995.47 115.26   4  < 404>  512.500  44.250
   325 JUREK STANISŁAW                 1 PL-0346-15        G   14:39:48      995.09 115.62   8  < 367>  517.250   0.000
   326 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW              3 PL0346-13         GS  14:40:18      995.02 115.97   4  < 508>  517.710  44.220
   327 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL0346-12             14:39:51      994.38 116.33  24  < 352>  516.930   0.000
   328 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        GS  14:27:26      994.16 116.68   5  < 330>  504.470  44.180
   329 MUSIAŁ LUCJAN                   4 PL-0346-16        G   15:03:28      993.88 117.04   7  < 439>  540.140   0.000
   330 MAZUR STANISŁAW                 3 PL-0346-12        GS  14:27:40      993.70 117.40   6  < 442>  504.470  44.150
   331 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   14:36:48      993.40 117.75  13  < 344>  513.390   0.000
   332 LISOWSKI JANUSZ                 1 PL-0346-14        GS  14:42:58      993.33 118.11  18  < 358>  519.480   0.000
   333 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-15        G   14:59:44      993.29 118.46   7  < 349>  536.110   0.000
   333 TOCZEK ROMAN                    2 PL-0346-16        G   14:35:27      993.29 118.46   4  < 462>  511.990  44.090
   335 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0346-15        G   14:43:35      993.21 119.17  12  < 350>  520.030   0.000
   336 DATA ZBIGNIEW                   1 PL0346-15         G   14:40:52      993.17 119.53   4  < 361>  517.310  44.040
   337 GNIEWASZEWSKI RYSZARD           1 PL-0346-15        GS  14:41:09      993.15 119.89   2          517.580  44.020
   338 CHODOROWSKI & ZDEB              2 PL-0346-12        GC  14:35:14      993.14 120.24   7  < 497>  511.700   0.000
   338 HALCZUK BOGDAN                  1 PL-0346-15        G   14:43:12      993.14 120.24   5  < 381>  519.610  44.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   338 SADOWSKI ROBERT                 1 PL-0346-13        GS  14:41:13      993.14 120.24   5  < 387>  517.640  44.000
   341 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-13        G   14:33:47      992.97 121.31   6  < 351>  510.170  43.950
   342 SMOLAK KRZYSZTOF                2 PL-0346-15        GS  14:33:20      992.92 121.66   4  < 407>  509.700  43.930
   343 BIAŁOWĄS DANIEL                 3 PL-0360-12        G   14:28:15      992.84 122.02   8  < 375>  504.610   0.000
   344 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16            14:37:07      992.79 122.38  14  < 346>  513.390   0.000
   345 MAZUR & WRÓBLEWSKI              2 PL-0346-15        G   14:34:16      992.54 122.73   5  < 494>  510.430  43.880
   346 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBERT        3 PL-0346-16        G   14:37:17      992.47 123.09  15  < 357>  513.390   0.000
   347 SZPURA STEFAN                   4 PL-0346-16            14:56:39      992.27 123.44  10  < 423>  532.500   0.000
   348 JASIŃSKI ZBIGNIEW               1 PL0346-15         G   14:43:59      991.64 123.80   5  < 378>  519.600  43.830
   349 KONOFACKI JÓZEF                 4 PL-0346-14        GS  15:00:39      991.60 124.16   8  < 393>  536.110   0.000
   350 NALEWAJEK  EDWARD & DAMIAN      1 PL-0348-13        G   14:44:28      991.54 124.51  13  < 483>  520.030   0.000
   351 KOCIOŁEK ZDZISŁAW               2 PL-0346-16        G   14:34:33      991.49 124.87   7  < 383>  510.170   0.000
   352 SZUMILAS ZDZISŁAW               1 PL-0356-15        G   14:41:23      991.46 125.22  25  < 365>  516.930   0.000
   353 MATWIEJKO ANDRZEJ               1 PL-0346-16        G   14:38:12      991.43 125.58   4  < 471