.
  Liga młode
 
  Klasyfikacja do Mistrzostw Oddz.i Okręgu Kat A  100-400 km                    
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |SOBOŃ AGNIESZKA &    ROBERT         |   03    |      80.25    |  15 |  
 |   2  |BENEDYKT DOROTA &    JAN-JUSTYNA    |   04    |     531.15    |  15 |  
 |   3  |WODEJKO              ROMAN          |   01    |    1003.25    |  15 |  
 |   4  |SADOWSKI             ROBERT         |   01    |    1006.18    |  15 |  
 |   5  |WOLARZ               JANUSZ         |   03    |    1176.00    |  15 |  
 |   6  |GRUDZIEŃ             MATEUSZ        |   04    |    1199.43    |  15 |  
 |   7  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |    1305.81    |  15 |  
 |   8  |GAŁDA                MARIAN         |   01    |    1492.58    |  15 |  
 |   9  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |    1577.30    |  15 |  
 |  10  |DOMARADZKI           ADAM           |   04    |    1772.54    |  15 |  
 |  11  |SAPIJASZKO           MARIAN         |   04    |    1808.36    |  15 |  
 |  12  |MAZUR                MACIEJ         |   01    |    1581.32    |  13 |  
 |  13  |SZUMILAS             ZDZISŁAW       |   01    |    1630.85    |  13 |  
 |  14  |BARANOWSKI           EUGENIUSZ      |   01    |    1184.01    |  12 |  
 |  15  |PAWEŁCZYK            ZBIGNIEW       |   03    |    1151.28    |  11 |  
 |  16  |WASYLKIEWICZ         MICHAŁ         |   01    |    1197.65    |  11 |  
 |  17  |MUSIAŁ               LUCJAN         |   04    |    1251.08    |  11 |  
 |  18  |BIAŁOWĄS             DANIEL         |   03    |    1101.76    |  10 |  
 |  19  |URBANOWICZ           DOROTA         |   01    |     727.49    |   9 |  
 |  20  |SEWIELSKI            BOGDAN         |   03    |    1227.61    |   9 |  
 |  21  |JASIŃSKI             ZBIGNIEW       |   01    |     831.05    |   7 |  
 |  22  |MIL  ZBIGNIEW &      JANUSZ         |   01    |     456.40    |   6 |  
 |  23  |MUŚ                  JACEK          |   04    |     524.42    |   5 |  
 |  24  |BARCZYK              JERZY          |   03    |     495.12    |   4 |  
 |  25  |LISOWSKI             JANUSZ         |   01    |     512.30    |   4 |  
 |  26  |SYNOWIEC             ARTUR RENATA   |   02    |     605.83    |   4 |  
 |  27  |GUZIK                TADEUSZ        |   03    |     649.88    |   4 |  
 |  28  |PAWLIK               TADEUSZ        |   01    |     336.77    |   3 |  
 |  29  |HURKASIEWICZ         MIECZYSŁAW     |   04    |     393.73    |   3 |  
 |  30  |KLOC                 RYSZARD        |   01    |     454.25    |   3 |  
 |  31  |OCHROMBEL            KRZYSZTOF      |   01    |     456.37    |   3 |  
 |  32  |MAZUR                STANISŁAW      |   03    |     466.50    |   3 |  
 |  33  |WENDERSKI            EUGENIUSZ      |   03    |     470.40    |   3 |  
 |  34  |KLEMENTOWSKI         MAREK          |   03    |     514.66    |   3 |  
 |  35  |MADERA               EUGENIUSZ      |   03    |     182.86    |   2 |  
 |  36  |MAŚLEJAK             JAN            |   04    |     263.60    |   2 |  
 |  37  |WESOŁOWSKI           JAKUB          |   04    |     319.28    |   2 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  


     
                           Klasyfikacja GMP 2017 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem                                     
                             Hod Sek  Knk  Punkty                               
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 SOBOŃ AGNIESZKA & ROBE  336   3  24   949.08                               
   2 JUREK STANISŁAW         111   1  22   780.91                               
   3 SADOWSKI ROBERT         128   1  20   710.61                               
   4 GAŁDA MARIAN            107   1  19   672.81                               
   5 PAWEŁCZYK ZBIGNIEW      317   3  18   659.19                               
   6 BIAŁOWĄS DANIEL         310   3  18   644.49                               
   7 WOLARZ JANUSZ           306   3  17   607.75                               
   8 BENEDYKT DOROTA & JAN-  411   4  16   600.20                               
   9 SZUMILAS ZDZISŁAW       134   1  17   598.50                               
  10 MUSIAŁ LUCJAN           419   4  16   567.45                               
  11 WODEJKO ROMAN           139   1  15   555.57                               
  12 WASYLKIEWICZ MICHAŁ     137   1  15   523.80                               
  13 MAZUR STANISŁAW         314   3  14   486.17                               
  14 OCHROMBEL KRZYSZTOF     131   1  12   415.41                               
  15 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ  147   1  11   404.35                               
  16 BARCZYK JERZY           301   3  11   402.54                               
  17 URBANOWICZ DOROTA       110   1  11   401.03                               
  18 PISKULAK ANDRZEJ        402   4  11   393.46                               
  19 WESOŁOWSKI JAKUB        431   4  10   351.35                               
  20 BARANOWSKI EUGENIUSZ    117   1  10   346.77                               
  21 SEWIELSKI BOGDAN        321   3  10   344.13                               
  22 MAZUR MACIEJ            109   1  10   343.01                               
  23 SMOLIŃSKI A & Z         132   1  10   342.08                               
  24 GUZIK TADEUSZ           307   3   9   318.36                               
  25 LISOWSKI JANUSZ         119   1   9   308.71                               
  26 KLOC RYSZARD            114   1   8   274.96                               
  27 WENDERSKI EUGENIUSZ     322   3   8   267.30                               
  28 KRZEMIŃSKI MAREK        312   3   6   221.78                               
  29 SYNOWIEC ARTUR RENATA   209   2   6   211.29                               
  30 GNIEWASZEWSKI RYSZARD   141   1   5   172.71                               
  31 PYTLIK TOMASZ           126   1   5   168.99                               
  32 MAŚLEJAK JAN            414   4   3   107.86                               
  33 BRONOWICKI ANDRZEJ      143   1   3   104.78                               
  34 DOMAGALSKI JAN          303   3   2    66.42                               
  35 HAŁASIEWICZ DANIEL      108   1   2    65.76                               
  36 BANASIEWICZ SŁAWEK      418   4   1    38.67                               
  37 KLEMENTOWSKI MAREK      339   3   1    37.70                               
  38 JURCZAK      & MACIEJE  309   3   1    34.25                               
  39 KLUKA PIOTR             115   1   1    32.70                               
  40 PLACHA JERZY            416   4   1    32.38                              

                                                                
  PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                  
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Całość [ 1]                                                                   
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+-----+-------+-----+   
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|   
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |konk.|punkty |Wkł.%|   
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+-----+-------+-----+   
    1    1 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3  7  7  7  7   28    509.36  75.7   
    2    2 SADOWSKI        ROBERT          1  7  7  7  7   28    444.70  44.8   
    3    3 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4  7  7  7  7   28    437.12  36.2   
    4    4 WOLARZ          JANUSZ          3  7  7  7  7   28    433.16  32.1   
    5    7 JUREK           STANISŁAW       1  7  7  7  7   28    417.05  32.7   
    6    8 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1  7  7  7  7   28    409.43  20.0   
    7   16 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4  7  3  7  7   24    408.66  36.9   
    8   10 WODEJKO         ROMAN           1  7  7  7  7   28    406.71  27.6   
    9   14 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1  7  7  7  7   28    393.43  27.3   
   10   15 GAŁDA           MARIAN          1  7  7  7  7   28    388.42  28.3   
   11    6 PISKULAK        ANDRZEJ         4  7  7  7  6   27    382.79  33.3   
   12   12 MAZUR           MACIEJ          1  7  7  7  7   28    381.52  21.9   
   13   11 DOMARADZKI      ADAM            4  7  7  7  7   28    381.25  23.1   
   14   20 MAZUR           STANISŁAW       3  7  7  7  7   28    367.12  15.8   
   15   18 SAPIJASZKO      MARIAN          4  7  7  7  6   27    356.54  22.1   
   16   13 KLEMENTOWSKI    MAREK           3  7  7  7  6   27    353.49  18.7   
   17    5 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1  7  7  7  3   24    341.78  24.1   
   18   23 BARCZYK         JERZY           3  7  7  3  7   24    337.34  21.2   
   19   24 URBANOWICZ      DOROTA          1 --  7  7  7   21    332.23  23.4   
   20   17 BIAŁOWĄS        DANIEL          3  7  7  7  4   25    327.82  27.9   
   21   30 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3  5  7  4  7   23    312.06  32.1   
   22    9 MAŚLEJAK        JAN             4  7  7  7  2   23    292.85  18.4   
   23   33 GUZIK           TADEUSZ         3  2  7  6  7   22    287.60  18.2   
   24   29 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4  7  6  3  7   23    283.31  20.1   
   25   34 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1  6  1  7  7   21    279.59  15.2   
   26   26 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1  5  4  7  5   21    274.56  25.6   
   27   25 MADERA          EUGENIUSZ       3  7 --  7  5   19    274.41  28.0   
   28   19 MUŚ             JACEK           4  7  7  5  2   21    262.77  18.2   
   29   38 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2  7  2  6  7   22    262.74  13.6   
   30   28 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1  7  4  6  5   22    255.12  14.5   
   31   31 PAWLIK          TADEUSZ         1  7  1  6  5   19    254.83  11.1   
   32   32 WESOŁOWSKI      JAKUB           4  7  6  4  5   22    251.59  14.3   
   33   22 MUSIAŁ          LUCJAN          4  7  7  5  2   21    246.98  20.1   
   34   21 MATWIEJKO       ANDRZEJ         1  7  7  6 --   20    216.40  14.8   
   35   35 LISOWSKI        JANUSZ          1  7  2  7  3   19    212.83  12.4   
   36   42 SEWIELSKI       BOGDAN          3  2  3  5  5   15    192.25  10.3   
   37   40 PYTLIK          TOMASZ          1  7  4  3  4   18    189.54  12.2   
   38   27 DZIARSKI        PIOTR           1  6  6  6 --   18    179.25  16.8   
   39   37 KRZEMIŃSKI      MAREK           3  7  7  1  1   16    163.47  10.4   
   40   39 HALCZUK         BOGDAN          1  5  5  4  1   15    156.12  12.2   
   41   36 KONOFACKI       JÓZEF           4  7  4  4  0   15    150.37  12.6   
   42   43 KLOC            RYSZARD         1  6  4  3  2   15    142.92   8.4   
   43   46 PRZYŁUCKI       JULIAN          3  2  5  1  3   11    141.63   4.7   
   44   45 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3  1  7  3  2   13    125.30  12.4   
   45   41 SZPURA          STEFAN          4  7 --  4 --   11    121.34  12.8   
   46   60 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1  2  0  1  5    8    117.87   6.2   
   47   50 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1  4  1  2  3   10    111.38   5.9   
   48   44 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1  6  2  3  0   11    101.59   3.7   
   49   47 SMOLIŃSKI       A & Z           1  7  3  0  1   11     96.21  14.0   
   50   49 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3  5  3  2  1   11     93.18   5.1   
   51   48 PLACHA          JERZY           4  7  1  0  0    8     81.42   8.3   
   52   51 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1  0  1  4  0    5     62.98   4.6   
   53   52 SIKORA          JÓZEF           1  7  0  1  0    8     58.54   8.0   
   54   53 DATA            ZBIGNIEW        1  7  0  0  0    7     57.54   6.1   
   55   54 NANASIK         KRZYSZTOF       1  6  0  1  0    7     56.03  11.7   
   56   55 DOMAGALSKI      JAN             3  4  3 -- --    7     55.81  14.3   
   57   56 KLUKA           PIOTR           1  7  0 -- --    7     48.86   6.0   
   58   57 BANASIEWICZ     SŁAWEK          4  2  1  1  0    4     43.55   7.8   
   59   58 TWARDY          DAWID           1  6 -- -- --    6     41.78  13.3   
   60   59 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1  5  1  0  0    6     41.30   5.0   
   61   61 BANASIK         JERZY           4  3  1  1  0    5     33.58   4.8   
   62   62 PACER           MIROSŁAW        4  3  0  0  0    3     26.25   3.3   
   63   67 KAWKA           JAN             1  1 -- --  1    2     21.17   3.3   
   64   63 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4  4  0  0  0    4     20.41   3.1   
   65   64 WIĘCŁAW         ANRZEJ          1  0  2 -- --    2     14.01   3.1   
   66   65 SYNOWIEC        RYSZARD         4  2  0  0  0    2     13.90   1.2   
   67   66 CHODORSKI       MIECZYSŁAW      1  1  0  0 --    1      9.22   1.2   
   68   68 ADAMIAK         TEODOR          3 --  1  0  0    1      5.15   1.1   
   69   69 WOJTYŁA         MARIUSZ         1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
   70   70 DZIEPAK STANISŁ ALEKSANDRA      3  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
   71   71 KUŻMIŃSKI       ROMAN           4 --  0  0  0    0      0.00   0.0   
   72   72 SZCZYGIEŁ       CZESŁAW         4  0 -- -- --    0      0.00   0.0



                                                       
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. BRZEG DOLNY, rok 2017.                 
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 16.09.17 DAHME                                    
            Całość [ 1]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 SOBOŃ AGNIESZKA ROBERT          3   127    7   109   167.58     
              2 BENEDYKT DOROTA JAN-JUSTYNA     4   110    7    76   160.81     
              3 WOLARZ          JANUSZ          3    51    7    23   147.36     
              4 WODEJKO         ROMAN           1    39    7    12   146.43     
              5 SZUMILAS        ZDZISŁAW        1    30    7    17   142.10     
              6 JUREK           STANISŁAW       1    74    7    28   141.02     
              7 GAŁDA           MARIAN          1    40    7    15   139.99     
              8 MIL  ZBIGNIEW & JANUSZ          1    60    7    12   137.84     
              9 SADOWSKI        ROBERT          1    56    7    20   136.45     
             10 PAWEŁCZYK       ZBIGNIEW        3    25    7    11   136.00     
             11 MAZUR           STANISŁAW       3    54    7    12   135.37     
             12 GRUDZIEŃ        MATEUSZ         4    85    7    23   134.58     
             13 URBANOWICZ      DOROTA          1    45    7     7   133.85     
             14 BARCZYK         JERZY           3    70    7     9   131.73     
             15 MAZUR           MACIEJ          1    63    7    14   127.44     
             16 DOMARADZKI      ADAM            4    66    7     9   124.31     
             17 SYNOWIEC        ARTUR RENATA    2    45    7     8   119.51     
             18 GUZIK           TADEUSZ         3    35    7     7   117.52     
             19 JASIŃSKI        ZBIGNIEW        1    34    7     7   115.95     
             20 SAPIJASZKO      MARIAN          4    47    6     6   109.61     
             21 HURKASIEWICZ    MIECZYSŁAW      4    35    7     7   104.61     
             22 PISKULAK        ANDRZEJ         4    29    6     6   101.00     
             23 KLEMENTOWSKI    MAREK           3    49    6     6   100.87     
             24 BARANOWSKI      EUGENIUSZ       1    19    5     5    87.29     
             25 MADERA          EUGENIUSZ       3    28    5     5    83.16     
             26 MALISZEWSKI     FRANCISZEK      1    29    5     5    83.08     
             27 PAWLIK          TADEUSZ         1    46    5     5    81.02     
             28 BIAŁOWĄS        DANIEL          3    35    4     4    80.75     
             29 WESOŁOWSKI      JAKUB           4    41    5     5    79.89     
             30 SEWIELSKI       BOGDAN          3    31    5     5    78.36     
             31 OCHROMBEL       KRZYSZTOF       1    27    5     5    76.04     
             32 PYTLIK          TOMASZ          1    39    4     4    58.69     
             33 WASYLKIEWICZ    MICHAŁ          1    64    3     3    58.18     
             34 PRZYŁUCKI       JULIAN          3    55    3     3    50.79     
             35 LISOWSKI        JANUSZ          1    49    3     3    50.49     
             36 GNIEWASZEWSKI   RYSZARD         1    37    3     3    48.15     
             37 MUSIAŁ          LUCJAN          4    37    2     2    32.74     
             38 MAŚLEJAK        JAN             4    58    2     2    31.92     
             39 WENDERSKI       EUGENIUSZ       3    23    2     2    31.20     
             40 MUŚ             JACEK           4    53    2     2    30.20     
             41 KLOC            RYSZARD         1    42    2     2    30.08     
             42 HALCZUK         BOGDAN          1    28    1     1    19.42     
             43 KRZEMIŃSKI      MAREK           3    56    1     1    18.35     
             44 JURCZAK      &  MACIEJEWSKI     3    50    1     1    16.30     
             45 SMOLIŃSKI       A & Z           1    21    1     1    14.49     
             46 KAWKA           JAN             1    12    1     1    14.21     
             47 KONOFACKI       JÓZEF           4    24    0     0     0.00     
             48 NALEWAJEK  EDWA & DAMIAN        1    60    0     0     0.00     
             49 PLACHA          JERZY           4    60    0     0     0.00     
             50 BRONOWICKI      ANDRZEJ         1    27    0     0     0.00     
             51 SIKORA          JÓZEF           1    24    0     0     0.00     
             52 DATA            ZBIGNIEW        1    32    0     0     0.00     
             53 NANASIK         KRZYSZTOF       1    13    0     0     0.00     
             54 BANASIEWICZ     SŁAWEK          4     7    0     0     0.00     
             55 HAŁASIEWICZ     DANIEL          1    27    0     0     0.00     
             56 BANASIK         JERZY           4    21    0     0     0.00     
             57 PACER           MIROSŁAW        4    20    0     0     0.00     
             58 BARAŃSKI        ANDRZEJ         4    26    0     0     0.00     
             59 SYNOWIEC        RYSZARD         4    30    0     0     0.00     
             60 ADAMIAK         TEODOR          3    28    0     0     0.00     
             61 DZIEPAK STANISŁ ALEKSANDRA      3     9    0     0     0.00     
             62 KUŻMIŃSKI       ROMAN           4    12    0     0     0.00

 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 33 odwiedzający (135 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=