.
  Kategorie młode
 
  Klasyfikacja do Mistrzostw Oddz.i Okręgu Kat A  100-400 km                    
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |SOBOŃ AGNIESZKA &    ROBERT         |   03    |      80.25    |  15 |  
 |   2  |BENEDYKT DOROTA &    JAN-JUSTYNA    |   04    |     531.15    |  15 |  
 |   3  |WODEJKO              ROMAN          |   01    |    1003.25    |  15 |  
 |   4  |SADOWSKI             ROBERT         |   01    |    1006.18    |  15 |  
 |   5  |WOLARZ               JANUSZ         |   03    |    1176.00    |  15 |  
 |   6  |GRUDZIEŃ             MATEUSZ        |   04    |    1199.43    |  15 |  
 |   7  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |    1305.81    |  15 |  
 |   8  |GAŁDA                MARIAN         |   01    |    1492.58    |  15 |  
 |   9  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |    1577.30    |  15 |  
 |  10  |DOMARADZKI           ADAM           |   04    |    1772.54    |  15 |  
 |  11  |SAPIJASZKO           MARIAN         |   04    |    1808.36    |  15 |  
 |  12  |MAZUR                MACIEJ         |   01    |    1581.32    |  13 |  
 |  13  |SZUMILAS             ZDZISŁAW       |   01    |    1630.85    |  13 |  
 |  14  |BARANOWSKI           EUGENIUSZ      |   01    |    1184.01    |  12 |  
 |  15  |PAWEŁCZYK            ZBIGNIEW       |   03    |    1151.28    |  11 |  
 |  16  |WASYLKIEWICZ         MICHAŁ         |   01    |    1197.65    |  11 |  
 |  17  |MUSIAŁ               LUCJAN         |   04    |    1251.08    |  11 |  
 |  18  |BIAŁOWĄS             DANIEL         |   03    |    1101.76    |  10 |  
 |  19  |URBANOWICZ           DOROTA         |   01    |     727.49    |   9 |  
 |  20  |SEWIELSKI            BOGDAN         |   03    |    1227.61    |   9 |  
 |  21  |JASIŃSKI             ZBIGNIEW       |   01    |     831.05    |   7 |  
 |  22  |MIL  ZBIGNIEW &      JANUSZ         |   01    |     456.40    |   6 |  
 |  23  |MUŚ                  JACEK          |   04    |     524.42    |   5 |  
 |  24  |BARCZYK              JERZY          |   03    |     495.12    |   4 |  
 |  25  |LISOWSKI             JANUSZ         |   01    |     512.30    |   4 |  
 |  26  |SYNOWIEC             ARTUR RENATA   |   02    |     605.83    |   4 |  
 |  27  |GUZIK                TADEUSZ        |   03    |     649.88    |   4 |  
 |  28  |PAWLIK               TADEUSZ        |   01    |     336.77    |   3 |  
 |  29  |HURKASIEWICZ         MIECZYSŁAW     |   04    |     393.73    |   3 |  
 |  30  |KLOC                 RYSZARD        |   01    |     454.25    |   3 |  
 |  31  |OCHROMBEL            KRZYSZTOF      |   01    |     456.37    |   3 |  
 |  32  |MAZUR                STANISŁAW      |   03    |     466.50    |   3 |  
 |  33  |WENDERSKI            EUGENIUSZ      |   03    |     470.40    |   3 |  
 |  34  |KLEMENTOWSKI         MAREK          |   03    |     514.66    |   3 |  
 |  35  |MADERA               EUGENIUSZ      |   03    |     182.86    |   2 |  
 |  36  |MAŚLEJAK             JAN            |   04    |     263.60    |   2 |  
 |  37  |WESOŁOWSKI           JAKUB          |   04    |     319.28    |   2 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 33 odwiedzający (159 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=