.
  Kategorie dorosłe
 

                                                                                
  Klasyfikacja do Mistrzostw oddz Kat. A  od  100 do  400 km                    
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |BENEDYKT JAN  &      DOROTA         |   04    |     537.22    |  20 |  
 |   2  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |     539.62    |  20 |  
 |   3  |LECH ROBERT  &       JOANNA         |   04    |     622.38    |  20 |    
 |   4  |TOCZEK               ROMAN          |   02    |    1234.30    |  20 |    
 |   5  |LISOWSKI             JANUSZ         |   01    |    1297.34    |  20 |    
 |   6  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |    1435.59    |  20 |   
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  

                                                                                
  Klasyfikacja do Mistrzostw oddz Kat. B  od  300 do  600 km                    
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |LECH ROBERT  &       JOANNA         |   04    |     278.93    |  16 |
 |   2  |BENEDYKT JAN  &      DOROTA         |   04    |     315.20    |  16 |  
 |   3  |TOCZEK               ROMAN          |   02    |     492.18    |  16 |  
 |   4  |LISOWSKI             JANUSZ         |   01    |     717.90    |  16 |
 |   5  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |     900.08    |  16 |      
 |   6  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |    1278.00    |  16 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  

                                                                                
  Klasyfikacja do Mistrzostw oddz Kat. C  pow.  500 km                          
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |LECH ROBERT  &       JOANNA         |   04    |      67.00    |   9 |  
 |   2  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |     119.69    |   9 |  
 |   3  |BENEDYKT JAN  &      DOROTA         |   04    |     190.17    |   9 |    
 |   4  |LISOWSKI             JANUSZ         |   01    |     490.88    |   9 |  
 |   5  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |     496.16    |   9 |
 |   6  |TOCZEK               ROMAN          |   02    |     626.14    |   9 |        
 |   7  |KLOC                 RYSZARD        |   01    |     726.92    |   9 |   
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  


 Klasyfikacja do Mistrzostw oddz Kat. D                           
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |LECH ROBERT  &       JOANNA         |   04    |     968.31    |  45 |  
 |   2  |BENEDYKT JAN  &      DOROTA         |   04    |    1042.89    |  45 |
 |   3  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |    1559.39    |  45 |  
 |   4  |TOCZEK               ROMAN          |   02    |    2352.62    |  45 |    
 |   5  |LISOWSKI             JANUSZ         |   01    |    2506.12    |  45 |  
 |   6  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |    3209.75    |  45 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  


                                                                                
  Klasyfikacja do Mistrzostw oddz Kat. M  pow.  700 km                          
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |LECH ROBERT  &       JOANNA         |   04    |     125.54    |   6 | 
 |   2  |SMOLAK               KRZYSZTOF      |   02    |     209.41    |   6 |  
 |   3  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |     232.18    |   6 |     
 |   4  |BENEDYKT JAN  &      DOROTA         |   04    |     368.43    |   6 |    
 |   5  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |     374.83    |   6 |    
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  



                                                                                
  Klasyfikacja Gołębi Rocznych         A  od  100 do  600 km                    
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |WOLARZ               JANUSZ         |   03    |     983.70    |  20 |  
 |   2  |LECH ROBERT  &       JOANNA         |   04    |    1009.38    |  20 |  
 |   3  |JUREK                STANISŁAW      |   01    |    1083.29    |  20 |  
 |   4  |URBANOWICZ           DOROTA         |   01    |    1286.20    |  20 |  
 |   5  |GRUDZIEŃ             MATEUSZ        |   04    |    1364.19    |  20 |  
 |   6  |DOMARADZKI           ADAM           |   04    |    1381.36    |  20 |  
 |   7  |LISOWSKI             JANUSZ         |   01    |    1421.85    |  20 |  
 |   8  |BENEDYKT JAN  &      DOROTA         |   04    |    1464.70    |  20 |  
 |   9  |MADERA               EUGENIUSZ      |   03    |    1564.33    |  20 |  
 |  10  |SOBOŃ                AGNIESZKA      |   03    |    1798.11    |  20 |  
 |  11  |MUSIAŁ               LUCJAN         |   04    |    2225.49    |  19 |  
 |  12  |PISKULAK             ANDRZEJ        |   04    |    1058.10    |  18 |  
 |  13  |JASIŃSKI             ZBIGNIEW       |   01    |    2096.08    |  18 |  
 |  14  |BIAŁOWĄS             DANIEL         |   03    |    1530.14    |  17 |  
 |  15  |MOSIŃSKI             ADAM           |   02    |    1731.29    |  17 |  
 |  16  |NALEWAJEK            DAMIAN         |   01    |    1234.94    |  15 |  
 |  17  |MAZUR                MACIEJ         |   01    |    1289.38    |  15 |  
 |  18  |MIL  ZBIGNIEW &      JANUSZ         |   01    |    1299.84    |  15 |  
 |  19  |SMOLAK               KRZYSZTOF      |   02    |    1362.07    |  14 |  
 |  20  |BARCZYK              JERZY          |   03    |    1581.91    |  14 |  
 |  21  |HAŁASIEWICZ          DANIEL         |   01    |    1669.82    |  14 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  

 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 48 odwiedzający (172 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=