Intermistrzostwo wg regulaminu PZHGP 2023
PZHGP Oddzial 0346 Brzeg Dolny, Okreg Wroclaw
UWAGA! Zgodnie z regulaminem Intermistrzostwa we wspolzawodnictwie uwzgledniane
sa jedynie te konkursy, ktore zostaly zdobyte jako komplet 3 konkursow na danym locie.
+----+-----------------------+--+------------+-----------+-----------+-----------+
| | | | Razem | 285-475 | 475-700 | pow.700 |
| Lp | Nazwa | |---------+--+--------+--+--------+--+-----------+
| | |S | Coef |Ko| Coef |Ko| Coef |Ko| Coef |Ko|
+----+-----------------------+--+---------+--+--------+--+--------+--+--------+--+
| 1 Sobon Robert 3 403.626 18 298.9 9 39.03 6 65.696 3 |
| 2 Szumilas Zdzislaw 1 430.026 18 192.586 9 181.517 6 55.923 3 |
| 3 Bialowas Daniel 3 633.843 18 171.67 9 285.26 6 176.913 3 |
| 4 Lech Robert 1 736.706 18 203.317 9 189.888 6 343.501 3 |
| 5 Piech Jan 4 793.492 18 583.645 9 123.858 6 85.989 3 |
| 6 Lisowski Janusz 1 871.217 18 562.003 9 163.77 6 145.444 3 |
| 7 Benedykt Jan & Dorota 1 963.987 18 634.413 9 153.387 6 176.187 3 |
| 8 Weglarz Stanislaw 5 1083.006 18 217.973 9 390.233 6 474.8 3 |
| 9 Pytlik Tomasz 1 1140.781 18 491.385 9 407.725 6 241.671 3 |
| 10 Klementowski Marek 3 1463.934 18 735.15 9 512.454 6 216.33 3 |
| 11 Przadka Marian Damian 4 1594.797 18 795.79 9 553.381 6 245.626 3 |
+--------------------------------------------------------------------------------+
Koniec wynikow spelniajacych wymogi regulaminu Intermistrzostwo
+--------------------------------------------------------------------------------+
Generalne Mistrzostwo Polski - sezon 2023
PZHGP Oddział 0346 Brzeg Dolny, Okręg Wrocław
+----+-----------------------+--+------------+-----------+-----------+-----------+
| | | | Razem | 285-475 | 475-700 | pow.700 |
| Lp | Nazwa | |---------+--+--------+--+--------+--+-----------+
| | |S | Pkt |Ko| Pkt |Ko| Pkt |Ko| Pkt |Ko|
+----+-----------------------+--+---------+--+--------+--+--------+--+--------+--+
| 1 Soboń Robert 3 1861.15 35 583.76 15 891.29 15 386.1 5 |
| 2 Lech Robert 1 1836.11 35 586.39 15 874.12 15 375.6 5 |
| 3 Białowąs Daniel 3 1817.01 35 581.57 15 854.74 15 380.7 5 |
| 4 Węglarz Stanisław 5 1813.06 35 580.67 15 859.69 15 372.7 5 |
| 5 Klementowski Marek 3 1809.56 35 567.37 15 869.39 15 372.8 5 |
| 6 Lisowski Janusz 1 1786.64 35 565.97 15 852.17 15 368.5 5 |
| 7 Piskulak Andrzej 4 1772.55 35 549.59 15 868.5 15 354.46 5 |
| 8 Pytlik Tomasz 1 1757.81 35 547.54 15 835.87 15 374.4 5 |
| 9 Jurek Stanisław 1 1726.67 35 548.67 15 817.5 15 360.5 5 |
| 10 Szumilas Zdzisław 1 1694.16 33 540.15 14 862.22 15 291.79 4 |
| 11 Jasiński Zb. 1 1678.81 33 493.9 13 830.61 15 354.3 5 |
| 12 Barna Władysław Janusz 2 1655.64 33 506.18 14 787.34 14 362.12 5 |
| 13 Wasiński Jan Marek 5 1619.65 32 587.43 15 875.22 15 157 2 |
| 14 Wolarz Janusz 3 1591.74 32 479.19 13 827.31 15 285.24 4 |
| 15 Benedykt Jan & Dorota 1 1591.56 32 563.54 15 872.62 15 155.4 2 |
+--------------------------------------------------------------------------------+
KATEGORIA ROCZNE - Oddzial 0346 Brzeg Dolny
Sezon: 2023 - golebie dorosle | Wszyscy hodowcy
Obliczono na podstawie list oddzialowych
Wszystkie golebie ze spisu golebi | Loty nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13 | Suma z 5 najlepszych lotow
Kolejnosc wedlug sumy coef. (najpierw konkursy, pozniej "punkty")
Baza konkursowa 20% (1:5) | Brak limitu kkm
Wiek: roczniaki | Plec: bez znaczenia | Barwa: bez znaczenia
+----+-----------------------+-+---+---------+-------+-------+-------+--------+---------+
| Lp | Nazwa |S|Kon| Coef | GMP | Pkt | Pkt2 | Predko | Kkm |
+----+-----------------------+-+---+---------+-------+-------+-------+--------+---------+
1 Sobon Robert 3 20 169.10 874.22 612.10 26319.62 6684.580
2 Lech Robert 1 20 262.07 891.49 598.04 25515.74 6737.660
3 Sobon Agnieszka 3 20 600.44 802.12 497.47 26304.65 5760.380
4 Klementowski Marek 3 20 682.83 934.07 657.11 25366.96 7342.820
5 Matwiejko Andrzej 1 20 832.51 813.47 511.36 25068.38 6143.460
6 Lisowski Janusz 1 20 990.10 848.60 577.77 25262.23 7050.640
7 Bialowas Daniel 3 20 1039.26 865.47 580.98 25495.88 6659.000
8 Boduszek Jan 5 20 1041.49 883.65 620.20 24871.33 7593.480
9 Benedykt Jan & Dorota 1 20 1268.31 818.12 530.01 24793.73 6659.320
10 Pytlik Tomasz 1 20 1269.82 837.37 578.61 25903.27 7031.490
11 Sadowski Robert 1 20 1394.60 777.72 446.30 24736.11 5855.770
12 Jasinski Zb. 1 20 1509.86 846.86 571.72 24892.16 7214.080
13 Dziarski Piotr 1 20 1519.11 810.14 478.57 24746.44 6222.690
14 Jurek Stanislaw 1 20 1625.97 881.27 631.77 23578.99 7763.200
+----+-----------------------+-+---+---------+-------+-------+-------+--------+---------+
Druzyny w kat. A - Oddzial 0346 Brzeg Dolny
+----+-----------------------+-+---+---------+
| Lp | Nazwa |S|Kon| Coef |
+----+-----------------------+-+---+---------+
1 Lech Robert 1 18 94.99
2 Sobon Robert 3 18 100.89
3 Wasinski Jan Marek 5 18 294.32
4 Sobon Agnieszka 3 18 355.32
5 Klementowski Marek 3 18 380.19
6 Lisowski Janusz 1 18 419.18
7 Sadowski Robert 1 18 433.42
8 Benedykt Jan & Dorota 1 18 440.96
9 Szumilas Zdzislaw 1 18 948.67
-----------------------------------------------
Druzyny w kat. B - Oddzial 0346 Brzeg Dolny
+----+-----------------------+-+---+---------+
| Lp | Nazwa |S|Kon| Coef |
+----+-----------------------+-+---+---------+
1 Sobon Robert 3 15 111.70
2 Lech Robert 1 15 193.19
3 Szumilas Zdzisław 1 15 320.68
4 Węglarz Stanisław 5 15 348.91
5 Wasinski Jan Marek 5 15 413.39
6 Klementowski Marek 1 15 501.41
7 Benedykt Jan & Dorota 1 15 583.00
8 Lisowski Janusz 1 15 606.89
-------------------------------------------------
Druzyny w kat. C - Oddzial 0346 Brzeg Dolny
+----+-----------------------+-+---+---------+
| Lp | Nazwa |S|Kon| Coef |
+----+-----------------------+-+---+---------+
1 Sobon Robert 3 12 123.13
2 Benedykt Jan & Dorota 1 12 259.56
3 Klementowski Marek 3 12 279.25
4 Lech Robert 1 12 295.79
5 Piech Jan 1 12 374.17
6 Barna Władysław Janusz 2 12 437.84
7 Lisowski Janusz 1 12 533.86
8 Szumilas Zdzisław 1 12 684.38
9 Wodejko Roman 1 12 951.27
-------------------------------------------
Druzyny w kat. M - Oddzial 0346 Brzeg Dolny
+----+-----------------------+-+---+---------+
| Lp | Nazwa |S|Kon| Coef |
+----+-----------------------+-+---+---------+
1 Lech Robert 1 6 68.64
2 Przadka Marian Damian 4 6 106.34
3 Benedykt Jan & Dorota 1 6 135.15
4 Lisowski Janusz 1 6 158.66
5 Soboń Robert 3 6 172.52
6 Szumilas Zdzislaw 1 6 211.91
7 Sadowski Robert 1 6 234.00
8 Pytlik Tomasz 1 6 247.47
9 Klementowski Marek 3 6 370.35
10 Wodejko Roman 1 6 696.35
+----------------------------------------------
Drużyna Kategoria D Oddział Brzeg Dolny
---------------------------------------------
Lp. Nazwa
---------------------------------------------
1 Soboń Robert 3 45 335.72
2 Lech Robert 1 45 583.97
3 Klementowski Marek 3 45 1160.85
4 Benedykt Jan & Dorota 1 45 1283.52
5 Lisowski Janusz 1 45 1718.59
6 Szumilas Zdzisław 1 45 1953.73
----------------------------------------------
|